• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
pááááááááááááááááá snažilkoooo Jaňulkooooooo.... :grinning:
4. čer 2009 v 17:03  • Odpověz
zduř kuř, jsem tu...byla jsem na kole, tak jsem krapet mrtvá :grinning: odumřely mi nějaký orgány...takže chudák Martin :grinning: :grinning:

jé Šári má konečně foto, už nebudeme čučet na tu růžovou krasavici a náš malý berušák má asi nové fotky v albu, viděla jsem Domiho hned na úvodní stránce, tak a teď si jdu dočíst, co jste naprndaly :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz
Micino, ty fotky jsou super, akorát, co je to za ty další děti?? ty neznám...

Jj Mates baští králíka už od neděle...akorát v pondělí přesedlal na guláš, ale pak dal zbytek do mrazáku a dneska dorazí micáka...a ptal se, kdy udělám dalšího :grinning: :grinning:
To je hrozný, jak člověk doma nemá net, psala jsem vám pak ještě z mobilu, ale nešlo mi to vložit,tak jsem zuřila a šla si číst, bylo zde docela hnusně. ale v půl sedmé jsem vyrazila na kolo...jsem se tak těšila...celý týden jsem na kole neseděla, dneska jsem testila novou helmu a mám teda krom toho dole otlačený i čelo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
Aha, tak Domi nemá foto, ale Lucka upravovala tabulku :rolling_eyes:
4. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
Jo tak já a šéééf .. néé myslím že nikdy ... nebo to byl šéééf, ale né můj :grinning: :grinning: :grinning:

Jani, vždyť jsem ti říkala, že necháváme dělat babičce k 80tinám fotku pravnoučátek ... takže děti od bráchy
4. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz
:grinning: a třeba budu poslední :o))))

Jojo Jani, holky poslaly další data tak jsem si chvíli hrála,ale pak sjem odpočívala u ordinace. vymečně jsem nechtěla nic dělat, ale nevyddržela jsem to :grinning:
ty jo, v tomhle hnusném počasí být pod dekou a číst si...tak to beru jao super den.

dobrou, mě tady provokuje tomáš že se na mě zase čeká kdy půjdu do postele, ale když on mi strčil PC at ho vypnu a já vám musela napsat :grinning:
4. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz
první a poslední :grinning:
dobré ráno, my za chvíli bufeme mít potápění ve vaně a oak jdeme trávt čas s Eliškou..tak hlásím menší nrpřítomnost, ale šari jsem zvědavá jak jsi dpadla včera
5. čer 2009 v 08:11  • Odpověz
Hoooj žeňule bledule...:grinning:.... včerááá dobrýý.. jsme vylupli flašku vína, plus ještě každý skleničku navíc .... :grinning: No, ... ááá.. vypadá to, že tady dám výpověď.. a půjdu dělat k nim... no.. a s penězma to bude stejné + navíc lepší bonusy... a také budu více jezdit mimo kancelář (huráááá, nebudu sedět pořád na prdeli)... :sunglasses:
5. čer 2009 v 09:26  • Odpověz
Holkýýýýý... fotečky jsou krásný.. jste si to musely teda užít.. :slight_smile:.... a kdepak jste to byly přesně?... Jani, ty jsi psala, že to ubyování bylo super... pošli link :wink:
5. čer 2009 v 09:42  • Odpověz
"Půjdem spolu do Betléééma, dudlaaaj dudlaaaj dudlaaajdáááá"... "Ježíííškuuu, panáčččkuuu.. já tě budu kolébatiiii, Ježíškuuuu panáááčkuuuu, jááá tě buduuu kolébat"....."A ty Janku na píšťaalkuuuuu"..... brrrmmmm brrrrmmmmmm
5. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
jdu na obídos.... páčkos...prďolos
5. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
:pensive: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :confounded: :pensive: :pensive: tady pořád nikdo nejnííí :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: :cry:
5. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz
a jááá se kopuuu do brablenceeee, zezaduuuu... páččč... se mi nechce nic dělat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz
jdu si udělat kafíííno.. :grinning:
5. čer 2009 ve 14:44  • Odpověz
a požáááád tu niktoooo něníííí ... :frowning2:
5. čer 2009 v 15:56  • Odpověz
a já jsem požááád v práci :grinning:....
5. čer 2009 v 16:48  • Odpověz
a požááááááááddddddd trpíš samomluvou :sunglasses:
5. čer 2009 v 17:22  • Odpověz
hlásím se od voleb,je mi zima nebaví mě to zde,se na to... co zde budu dělat do deseti,fakt netuším!
5. čer 2009 v 18:26  • Odpověz
chudák Zubi.. já se předem omlouvala. ale domi dnes plaval pod vodou bez kelímku a přes celou vanu. takže opět natočím. jstem strašně nadšená.
gratuluji k večeru. vypadá že fakt uspěšný tak jsem zvědavá kdy se rozhodneš. je to velké rozhodnutí.. a uvědomuje si šéf, že někdy by jsi mohla být mamča? já jen, že uvidíš, že do 2měsíců to pak vyjde :grinning: :grinning:
Jani a hlásíš se přes mobil? si stěžuj nudit se za peníze :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
Zub: .. jasný ... jdi d toho

Ta dovčula byla v Mikulově

Dopolko byl u nás Jaňpouš i z holkama .. škoda že jen na chvilečku ..... teď se nudí na volbách .. Jani ... mám dobrou zprávu .. ještě to stejné zítra :grinning:
5. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
Hoj jsem doma...super...mám zmrzlý nožičky a nemohla jsem si dát ani slivovici do čaje :confounded: bo jsem zpátky vyfásla A6 a pomažu ještě pro Matesa do Sebranic, jel tam řešit něco pracovního, tak se pro něho mám pak otočit...no pokud nevytuhnu tak pojedu...zrovna jsem sedla k telce a koukám, že je Kill Bill, tak jdu mrknout, viděla jsem to už 2x a pokaždý jenom do půlky, takže se obávám, že ani dneska nemám šanci, bo ráno musím být v osm na značkách :angry: se mi fakt chce...tak se mějte, zítra se buď zase ozvu z mobilu nebo odpoledne z PC...pááááááááááááá
5. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz
ahojky,tak dneska je zima ještě větší,hrůza.Odpo budu asi doma,chtěla jsem si udělat pořádný výšlap na kole,ale nechci před tou operací lehnout,tak nebudu riskovat.Doma se přihlásím.páčko.
6. čer 2009 v 09:44  • Odpověz
jani .. tak přijeď zamu ....zapaříme, uvidíme :grinning:
6. čer 2009 v 16:17  • Odpověz
Luc, kde jsi????
6. čer 2009 v 18:48  • Odpověz
ahoj, já dneska byla hodná manželka a maminka a na PC šáhla minimálně, ale moc jsem na vás myslela. dopo jsem si vzala naší jen A4 :grinning: a jela na nákupu do kaufu a penny a tak. tomáš hlídal. no tak jsem přijela a ten byl KO. domi měl svůj super den, nic mě ne baví, nic nechci,ale nudím se. a rozčiloval se.. tomáš mi nevěřil, že takový bývá a že me to tak ničí. víte jak byl rád, když jsem mu navrhla, že ho po obědě na 2hod vezmu do kočáru at si odpočine?? moooc :grinning: :grinning:jsem bblá, co??? :angry: kdyby to udělal on pro mě, ale......áááááááááááááá
To počasí mě fakt děsí. kdybych bydlela v rodinném baráku, tak si zapnu topení, ale takhle kosnu pod dekou :frowning2: ty vole, kde je léto.
Jani, já dnes byla volit. se tam dobře nudili,a le snížili počet volebních místností a lidí mi tak přišlo. a nejlepší je to počítání až zítra. hele kolik se ted bere za volby??? v OV jsem taky chodila.
6. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz
čao holky, tak si užívám dopoledne v kuchyni jak je tak hnusně, tak mě baví vařit ty novinky z kuchařky. jsem cvok, co? :grinning: :grinning:
7. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
Čao bambule.

Tak to já dělám špenát ... žádný sraní z mladou paní :grinning:
7. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
špenát je taky dobrej. mnamka. jsemměla minulý týden.
7. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
Ahoj holky, já zrovna ohřívám guláš a jdu dělat polívku a těstoviny....Luc předseda teď za volby bere 1600 ale zdaňuje se to, takže ani nevím kolik nakonec dostanu.

Tak to budeš muset říct Tomovi, aby taky občas Domiho vzal na dvouhodinovou procházku, když jsi KO :grinning: :grinning:
nic letím vařit,pak pisnu....
7. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.