• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
tak za ty prachy, když se sčítá až dnes večer se to fatk.. jinak tohle už se bralo před 5lety :grinning: to je sranda. kdysi to byly prachy, ted to teda je ....
hele to vy jste jako měli na oběd guláš, polívku a ještě nějaké těstoviny, nebo ty těstoviny byli ke guláši. to znělo, jako oběd o X chodech. no jinak mě se vše podařilo. o víkendu jsem se naučila 4nová jídla a nic nezkazila až na to, že včera jsem přijela z obchodu a chyběla mi šlehačka, tak pro ní TOm šel a dnes mi chyběla čalamáda, ale nezabil mě. a pak semi nepovedli knedlíky z prášku. jsem věřila návdou a dala tam vodu jak psali. tak asi ne. ta kyjda se fakt nedala vyválet :angry: takže se šlo ještě jednou do obchodu :grinning: :grinning:
7. čer 2009 v 15:16  • Odpověz
No jo Janča za chvíli začne počítat hlasy :grinning: :grinning: chci ji vidět zítra.. teda jak o sobě bude psát. Jani, já jdu do postýlky a do teplé :grinning: :grinning: dobrou noc
7. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz
Holky brou nocinu :dizzy_face:
8. čer 2009 v 01:46  • Odpověz
ach jo, zase micánek a její ponocování. to nechápu. ta holka je divná, pak je ráno čilá jak rybička. beru si ji jako vzor a chci být taky taková :grinning: :grinning:
přeji pěkný začátek pracovního týdne. at nám to rychle uteče - já se jako těším na víkend, dky mám doma tatku :sweat_smile: počasí stále na hov.. asi mě klepne.
8. čer 2009 v 08:32  • Odpověz
Ahojky miláčkovééé..... tááák,... je pondělí a zase v rachotě...

Tááákže, já se už rozhodla...a změním práci... akorát teď musím nějak udělat, aby mě už pustili od 1.7. snad to klapne, ale obávám se.. no uvidíme...Musím sesmolit nějakou výpověď... :fearful:
Jinak, my byli v sobotu v tom Brně na tom autosalonu, no mazec,... aut poskrovnu.. a lidí jak smetí,... šílený, z tohodle já jsem vždycky nervózní a začínám být nevrlá a agresivní na ty lidi :grinning:... všude se cpali... béééé... no ale nakonec i počasí celkem ušlo.. a alespoň jsme vypadli z tý Prahy.. neděli jsem měla uklízecí... všechno jsem vyžehlila.. uvařila kotletky na sýru... a pak ještě uklidila celý být... mišoš mi teda pomohl s vytřením... táákže, to byl celkem docela fajn víkend..

Joooo,.... a mám lístky na Cavemana ... nebyla jste na tom některá.. prý je to úžasný... a já mám lístky do první řady.. ale až na srpen,... tož to neva, to uteče jak voda...
8. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
zubi to neznám a teda... jsem zvědavá zda tě pustí v té práci. škoda, že je to praha, bych měla kámošku co hledá práci.. bych ti dala náhradnici :grinning:
jdu na kontrolní den n a zeteplení :angry: páček
8. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
Čao babulény.

Lucvi ... moc si mě za vzor nebetr .. chodím jak spráskanej pes celej den a večer su jak nakopnutá ... ale včera jsem žehlila a to je vždy do nocánka :stuck_out_tongue_closed_eyes: blééééééééééééééééé
8. čer 2009 v 09:41  • Odpověz
Ahoj holky, tak já včera dorazila před půlnocí, v Boskovicích na úřadě to šlo rychle a naštěstí jsme měli zápis v pořádku, tak jsme ho nemuseli jet přepisovat, jako loni :grinning:
a do práce jsem jela až na devět, super jsem se vyspinkala, akorát se mi nechtělo vylízat z postele, ale už jsem v procesu, no mazec, no ale tenhle měsíc je to první a poslední pracovní týden, tak snad to uteče :grinning:

Šári, tak jsi se měla zastavit na kaféčko....z Brna je to k nám kousek :slight_smile:
A budu držet pěsti kvůli zaměstnání, ať tě pustí od toho 1.7. :wink:
8. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
tak já už jsem po obědě. ako se mi v sobotu povedla zelnačka tak jsem ji dnes měal ještě na oběd. naporpvé jako dobrý :sweat_smile: příště bude lepší :grinning:
já jsem tak líná mě se nic nechce a musím. sice ted domi usíná, ale hlídám Kačenku a tak nemůžu spát :grinning: kdysi jsem ji hldala jako těhu a usnula jsem :sweat_smile:
8. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
hooolkyyy, jsem docela nervooozni... dneska tu vypoved podam... ufff,... ale dam jim to az nekdy navecer, meli bychom mit poradu od ctyr, tak potom to udelam ..... ufff.. mam zaludek jak na vode... :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz
Šári neboj, to bude v pohodě....ale ty pocity znám...já budu takhle šílet příští neděli :confounded: :pensive: :frowning2:

Luci, já bych šla zalehnout ani nevíš jak...ty jo, si musím pořídit nějaký dítě, abych s ním mohla chodit po obědě chrupčit :grinning:
8. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz
Šari se ti nedivím, taky bych měla. a ještě když chceš, at tě pustí za chvíli. lkolik máš ještě zůstatek dovči???
Jani jjá usla včera ve 16hod, ale domi ještě nespal. tomáš ho uspal až o půl, ale já už byla tuhá a pak se nemohla probudit :(
jdu si dát kaloričkou bobmu. jsem pekla piškot s jahodami a dám si na to šlehajdu a poleju čokoládou :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz
Jani... ty tu laparku zvladnes, neboooj! Je to brnkacka... !...

Luci.. no, mam uz jen 9 dni, tak to si vzit dovo nemuzu :frowning2:... Jeeej, take bych si dala neco kalorickeho :grinning:... jůů, vlastne tu mam povidlovy satecek, jdu do neho :grinning:....
8. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz
Mlááááásk.... mňááámka.. dobroučkáááá..... mám povidla až za ušima :grinning:
8. čer 2009 v 15:00  • Odpověz
já měla šlehajdu všude. ty jo,a by ti dovče nechyběla, když skončíš k 1.7.. aby jsi jim ju ještě nevracela :grinning:
my půjdeme veneček. budu na tebe zubi myslet, až bude porada :wink:
8. čer 2009 v 15:15  • Odpověz
jooo jooo díky.. asi jeden den bude chybět, když máme 20 dní dovolené, neee?....

Tak si to venku užijte,... docela to tam ujde.. :slight_smile:...
8. čer 2009 v 15:18  • Odpověz
Já chci taky mlsat :rolling_eyes: :rolling_eyes: ale zbodla jsem pár kousků cukroví ze svatby, tak jsem si dala a měli jsme přednášku, tak nám dealer donesl ovoce na občerstvení :dizzy_face:
tož jsem se naprala melounem, hruškou a nějakýma hroznama :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 16:02  • Odpověz
Se z toho fááákt už pose.u... porada bude až za dvacet minut.. :frowning2: :angry: :angry: :angry: :angry: To tu budu zase bůhví do kolika,... dopr..... mám vztek!!!!
8. čer 2009 v 16:46  • Odpověz
tak zubi asi vypla PC a letěla domů a my nic nevíme :angry:
8. čer 2009 v 18:51  • Odpověz
Já su taky zvědule :confused: :confused: :confused: :confused: zuuubbbaaaattttiiiiccceeeee ... kkkdde......... jssssiiiiii ...........
8. čer 2009 ve 23:14  • Odpověz
dobré rno, šarinka utekla radši domů. se ji nedivím. potřebovala určitě čistej vzduch po tom, co jim řekla :wink:
nevím jak u vás, ale u nás je moooc krásně, tak vyrázím hned ven. a to už mám i oběd. jo sluníčko se mnou dělá divy :sweat_smile: přijdu na oběd :dizzy_face: :dizzy_face:
9. čer 2009 v 08:34  • Odpověz
Ahojky krasavice, tak já mám za sebou odběr moči, krve a na druhou hodinu mažu na EKG ...takže tu odpoledne nebudu.

Včera jsem byla provětrat mozkové buňky na kole, super, akorát si musím opatřit nějakou lehčí bundu, tu co mám je sice super, taky za ty prachy aby nebyla, ale včera jsem se v ní pěkně potila a zase když jedu v lese jenom v triku, tak je mi zima, tak se musím po něčem podívat, taky čekám kdy mi dojdou kalhoty na kolo, objednávala jsem je snad před 3 týdny a nic...tak jsem naštvaná, protože příští týden už se neprojedu,že... :angry:

Šári, tak co?? Piš, pocity, dojmy atd....
9. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
Jsani , to budeš mít takoví ty kaťata s tím vycpaným zadkem :grinning:
9. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
nene, klasický kalhoty a tu vložku zvlášť, abych tu perdel neměla ještě větší :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
Mě to příjsde že ti ciklisti chodí s plínou :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
Hooooj mišelinky :grinning:.... no,.. pocity ??.. žádné.. páč jsem mu to nestihla včera říct.. po poradě letěl rychle pryč, tak jsem mu to nechtěla říkat mezi dveřmi :frowning2:... takže dneska budu zase nervozni .. kurník..

Ale aspoň jsou tu oba šéfové, tak jim to řeknu najednou, jen mají celý den schůzku, tak se jim tam musím někdy vmáčknout....

Jééé, se bavíte o cyklo kalhotech,,... také mám doma pár s plínou :grinning:.. chichi... ty jsou božííí, alespoň není s nima odřená šušura :grinning:
9. čer 2009 v 09:48  • Odpověz
hoj, jsme doma. došli jsme akorát na oběd. nějak jsme se zakecali :o)) ale super, se mi dobře procházelo samotné s kočárkem. nevím proč si to tak užívám.
Šari, tak to je teda naprd. ale upřímně, můj šéf na mě taky tak neměl čas, když jsem mu chtěla říct, že jsem těhu (a to už jsem byla 12tt), a já vždy, prosím tě, nemáš čas.. a on, jo dám ti vědět jak bufu v kanclu.asi 5. den už mu bylo trapně a tak mi mezi dveřmi říká, co jsi vlastně chěla?? a já no nic, jen že jdu v prosinci na mateřřskou :grinning: :grinning: měl infarkt :grinning: :grinning: a kámoška se řezala v kanclu.
já ty cyklo gatě nesnáším. radši odřenou pipinku,a le tomáš mi je koupil :frowning2: tak je nosím jsou černé s růžovým, celá souprava, tak to jako nosím :sweat_smile: barva je totiž krásná
9. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz
Jani, chtěla jsem se zeptat, zda nemáš na prodejně k baby vac odsávačce štěteček na čistění? jako kráva chodím pořád do naší lékarny u nemocncie už 2měsíce, pokaždé bud přidou nebo už došli a mám zkusit za 14dní. t ženskou už nesnáším :angry: bych ti posalal penízky na účet a koupila od vás :sweat_smile:
9. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz
Lucíí,... dnes už to rozseknu... poslala jsem jim do kalendáře žádost o schůzku, tak doufám, že se pochlapí.. no, už tady vlastně jeden za mnou byl, že neví,jestli to stíhá na pátou, ale kdyžtak plus minus pet deset minut, tak rikam v pohode, ja ze to mam na chvilku :grinning:... jsem zvedava...
9. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz
takže až do 17od fuuuj to ti nezávidím :unamused: já byla dnes za holkama z práce a tam je krize :frowning2:
9. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.