• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
ted jsem sežrala celou barilu. šloto samo :cry: :confounded:
9. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz
šari ty jako čteš anj stránky? tak to je fakt nuda v práci. to mě nidky nenapadlo. :grinning:
9. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: já čtu všechno možný :grinning: chichi... jojo, všude je krize, buď ráda, že jsi s dominkem doma...

jooo, táák čokoládičku, hmmm,,.... asi bych se take dlouho nemusela přemlouvat :slight_smile:...
9. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz
mám krizi středního věku - neboli únavy :grinning: bych spala až bych brečela. takové krize jsem mívali i v práci :grinning: a večer budu čilá jak rybička. se na to.....
9. čer 2009 v 15:30  • Odpověz
lucííí... ty začííínáááš.. micánkovitět :grinning:
9. čer 2009 v 15:32  • Odpověz
no ani nemluv. jako včear jsem se nutila jít spát před Housem a nic :( a ráno jsem vstala v 7hod vklidu a ted jsem KO. ale jdu ven. venku byla průtřrž mračen a už to přeslo, tak djeme na vzduch, jinak padnu. tak držím pěsti na nervičky a budu čekat zprávu
9. čer 2009 v 15:52  • Odpověz
ufff, díky.. za hodku mě to čeká.... ani nevím, co jim řeknu, proč jako odcházím... :fearful:
9. čer 2009 v 15:55  • Odpověz
božéééé, mně je blběěěě.... buééééé....
9. čer 2009 v 16:41  • Odpověz
Achoooooooooooooooooj holky,
tak já dneska lítala celý den po doktorech, kvůli předoperačnímu vyšetření a na EKG jsem nakonec musela přes půl města, takže jsem asi v jednu mizela z práce a hurá za mudrou...výsledek, mám dost nízký tlak...ráno 110/70 a odpoledne jsem měla dokonce 90/60 takže mi doktorka do papírů napsala že na mě musí během operace pořádně dohlížet,radost, fakt...
tak a mám vyžehleno a pojedu pro Martina, počasí mi zkazilo plán projet se na kole, takže doufám že to zítra klapne...

Šári a co ty???????????????
9. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
jo Luci, zítra se ti podívám na ten štěteček a dám ti vědět, a když ho splaším, tak ti ho pošlu, ju??
9. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz
JAni, tak jsem si myslela, že ti zjistí, že jsi zdarvá jako řípa a ne, ty jsi hypochondr. a ted na nizky tlak je kafe nebo panák? - tedy jako štamprle???hihi co budeš pít ve velkém :grinning:
9. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
Tak su tu.

Šáárrryyyyy ... jááá jsem napnutá jak kšannndddyyyy :sweat_smile: ... jak to dopadlo :sweat_smile:

Dneska můžu flámovat .... sice musím vstávat v 5:00 ale obleču Mikeše a tradá .. táta ho veze k babičce .. takže půjd zae chrnnněěětt ... a čučet na DVD ... už se mooooc těším :grinning:
9. čer 2009 ve 23:53  • Odpověz
Dobré ráno, Mic to jako vážně? a v 5hod ráno, protož tak jezdí táta do práce? ti nějak ulevuje. on maká a ty se budeš flákat. a stejně to nevydržíš a budeš doma uklízet atd :angry:

My vstávali v 6hod a tlačili a tlačili, takže po ránu jsem opět viděla hovna :grinning: :grinning: ale pak trošku usnul a za chvíli budeme snídat.
10. čer 2009 v 07:46  • Odpověz
no tak já budu padat ven a vy zase nidke.. ááááá
10. čer 2009 v 09:02  • Odpověz
a furt nic. co je????přidu na oběd :grinning:
10. čer 2009 v 09:31  • Odpověz
Hooooj čumčaríny.. :grinning:.... chichi... noo, mám to za sebou.... klepala jsem se jak ratlík... jsem si tam k nim sedla do kanclu a polil mě mrtvolný pot...na mě koukali, jak z jara... jako, že co si to vymýšlím :grinning:... pak řekli, že je to mrzí, ale že zřejmě už jsem rozhodnutá a že by nemělo cenu mě přemlouvat... no, ale odchod k 30.6. mi zatím nepodepsali.. ještě si s nima budu muset sednout, kde jim řeknu vše, co je potřeba předat, a tak... bléééé...

No.. a včera z toho strééésu, jsem vypila s přítelem flašku vína :grinning:... a dneskaaa se cítííím jako meteóooor, a proto vracíííím seee večeer domůůů :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
10. čer 2009 v 09:54  • Odpověz
Ahoj holky....Šári, tak gratulace k půlce kroku, zbytek bude až dojdeš na nové místo :slight_smile:

luc, mudra říkala, že mám pít colu, místo kafe, ale ta mi nechutná, takže zůstanu u kafe a holky říkaly, že na nízký tlak je dobrý červený víno, to sice taky nepiju, ale kdyžtak ho načurdím s kolou a zabiju dvě mouchy jednou ranou :grinning:

jo a štěteček nemám :pensive: :frowning2: ještě zkusím kámošku v Blansku v lékárně, ale nevím jak dlouho by jí trvalo mi ho dovézt :pensive:
10. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
tak obědvám. opět těstovinový salát ze včera, takže potom to završím dobrou čokoládkou :grinning: musím ty kalorie někde dodat, ne??? :wink:
Jani, a chodí ti ten štěteček? jestli jo tak ráda počkám. já jinak budu obvolávat pražské lékarny :angry:
Šari. no asi měli šok, ale na druhou stranu ty změnu potřebuješ. a nový práce by na tebe počkala déle??? a tam už to máš teda určite jisté???
10. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
Jani.. díky... tý jo, já jsem také nízkotlaká... tak piju hektolitry kafe,.. včera červené vínko.. kolu si občas dám taky...

Luci... ty si dáváš do sosáčku teda... Jinak, jojo, tam už to mám určitě jisté, počkali by, ale raději moc nechtějí, chtějí mě, co nejdříve.. tzn. že i když se tu rozhodnou, že mě 30.6. nepustí,.. tak já to prostě nějak udělám, třeba se hodím marod, nebo tak něco... tož tak.. no
10. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
ty jo zubi, až tak to uděláš, budeš marod a doufat ve vycházky, at můžeš chodit do nové práce? hm, to tak to jsi teda spekulant. jak to nevymyslet. no jo, ale asi na dovču nepojedete, co? 2měsíce mít nebudeš :rolling_eyes:

já colu miluji. mnam. to je kalorická bombička do mého tělíčka. představa, že piju hektolitry kafe...blééé bych zhubla, protoře bych furt srala a ještě mě bolela hlava :confounded:
10. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz
Tak to já si zase ulítávám na kafe, presíčka latéčka :grinning: :dizzy_face:
Luc, ne, nám ten štěteček právě nechodí,ale mám pocit, že kámoška v lékárně je berou, tak bych to zkusila pořešit přes ni, ale jak chceš, záleží jak dlouho chceš čekat, já bych ji dneska napsala, ale nevím kdy sem pojede, já se do Blanska nedostanu, a budu teď doma, tak by to asi bylo až v červenci :confused:
10. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz
luci.. no..dovolena, kdyz bychom nekam chteli jet, tak to neni problem...ale to se jeste uvidi, kdyz neco, tak by to byl last minute... :sunglasses:
10. čer 2009 ve 14:12  • Odpověz
můžeš jet na Last minute do Kunštátu. Já tě ubytuju :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 15:02  • Odpověz
Jani, ty laskavě plánuj minute tady v čechách. jinak tě plácnu anebo tam fakt dojedu!!!!!
jinak za štěteček budu vděčná i tak pozdě. už se nechci chodit ptát :angry:
10. čer 2009 v 15:06  • Odpověz
tak dojedete obě sem a já potom k vám.sedím v buse a venku zase leje...se na to...
10. čer 2009 v 16:03  • Odpověz
Zdáááááááááááááááááár

Luci , tak jswem vydržela bejt tvrdá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Chrápala jsem do 13:00 pak zajela na poštu apak gedla ke komlu ... ještě bych se měla nasnídat :grinning: :grinning:
Peru teda jednu pračka ..veškerá moje dnešní činnost , ale byla to parááááda .. já si naštěstí uklidila v noci :grinning: :grinning:
Klidně bych si to zítra zopákla, ale valím na rehabku
10. čer 2009 v 16:09  • Odpověz
hm tak Mic, ty jsi teda.. tak prosrat den spaním :grinning:
já ted nemám doma 2hod domina a hrála jsem si na tryskomyš. juchuuuu. ještě by to chtělo více, ale smůla.
10. čer 2009 v 18:06  • Odpověz
já bych taky nejradši některý dny prospala...jdu si protáhnout špekosáky :grinning:
10. čer 2009 v 18:56  • Odpověz
jéé ty jsi byla zase na kole... ty jsi šikulka. já možná půjdu aspon zítra na spinn, pokud ho zase nezruší :angry:
dobrou noc
10. čer 2009 ve 22:36  • Odpověz
Luc .. Jaňouch kecá o kolu .... a ve finále zalezla do pelechu .. honí machry :grinning: :grinning: :grinning:

jak prosrat den .... prospat den .. to je lepší ... já si to náááhodou perfektně užila .. takhle se v klidu vyspat .. to se zas tak často nestává .. teˇd to bylo po 3 za rok :grinning:

Spinn ... ty jo .... to by mě zabilo ... já půjdu asi zítra na pizzu ... pokud budem mít z holkama sraza .. to je lepší nez spinn :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 23:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.