• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
ahoj gag !!!!!!!! ahoj holkiiii :wink:
8. říj 2008 v 09:51  • Odpověz
já vím,ale já jsme to chtěla zjistit co nejdřív,kvůli práci.Zvedáme tam děcka,dělají se tam dvanáctky,někdy je to docela náročné.a nechtěla jsem něco pokazit
a ve článku první trimestr,jsem napsala,proč jsem i ráda doma,tak si to klidně přečti.
8. říj 2008 v 09:52  • Odpověz
já vás nezanedbávám...jen jsem nebyla včera v práci, protože mě ta mrška dává nějak zabrat :angry: dnes jsem tu a hezky na brufenu :grinning: jak se máte...a co ty Jani?...už dorazila?
8. říj 2008 v 09:54  • Odpověz
šari, já jsem si to myslela, že když už si dala na čas, že tě potrápí.. brufen ti závidím, to je lentilka, která mi v těhu moc chybí :grinning:
8. říj 2008 v 09:57  • Odpověz
Ahoj saharka :slight_smile:)), docela náhoda tu koukám na témata na koníkovi a koho nenajdu :slight_smile:)), taky jsme zatím na začátku...snad to všechno vyjde...Tobě přeji ať se zadaří...vůbec si nedělej hlavu s věkem, mě taky strašili, že mi je třicet, mám sníženou funci štítné žlázy (prej asi z hormonální antikoncepce) atd... v rodině ta blbá myopatie...hlavně se nestresuj, pohoda klídek...ono to dopadne :wink:

Andreo: Koukám, že Ti píšu v jiné diskusi a ty jsi tu :slight_smile:))...fakt natom budem asi stejně...cca 4 týden :slight_smile:
8. říj 2008 v 09:57  • Odpověz
No jooo...ty ji vlastně nemůžeš...a co nurofen? to také ne?...

Gagu...nejsi ty náhodou Gabča z Chrudimi???.... :grinning:
8. říj 2008 v 09:59  • Odpověz
Gagu...na záčátku?? jako že se vám už zadařilo??...to je super... :grinning: no, že se potkáme tu, to mě vůbec nenapadlo... :wink:
8. říj 2008 v 10:01  • Odpověz
No jasně, že jsem :slight_smile:))))))))) :grinning:
8. říj 2008 v 10:01  • Odpověz
no mě vzala doktorka když jsem tam šla poprvý hned na ultarzvuk,ty jsi už byla u lékaře?
já jsem prostě když jsem zjistila po dvou těhotenských testech a měření bazální teploty že menzes se už asi nedostaví,šla hned k doktorce a ta mi dělala hned ultarzvuk a brala krev na HCG
8. říj 2008 v 10:02  • Odpověz
No nechci to zakřiknout, ale vypadá to na 4 t, test je velmi slabý, zítra plánuji další, pak uvidíme, ale v sobotu sem čekala m. a nic. a test vyšel pozitivní, ikdyž dost slabě...
8. říj 2008 v 10:03  • Odpověz
jo já taky záviděla kámošce, že kvůli tomu, že měla běžně MS tak jednou za půl roku, tak skoro ve čtvrtým měsíci teprve zjistila že je těhu, no ale i kvůli tomu měla problém s bývalým přítelem - Luc,psala jsem o ni té těhulce co je sama...
jenže pak chudina čekala, jak to s mimi bude po narození vypadat, bo jsme spolu když byla tak druhý-třetí měsíc tak jsem slavila 20-té narozky a vypily spolu skoro láhev tequily :grinning: :grinning: no ale Aňa je naprosto v pohodě a dodnes nemá abstinenční příznaky :grinning:
Jinak Luc a z toho nosu ti teče, nebo máš spíš zaraženou rýmu?? Pokud teče je to dobrý, kup si v lékárně Preventan Akut, ten můžeš, jsou to tabletky na cumlání, beru ho taky a pokud by jsi měla rýmu zaraženou,tak starý dobrý Sinupret, sice jsem někdě četla, že by sji mohla použít i běžné kapky do nosu, ale já je moc nedoporučuji....
Jinak ten Preventan si kup tak i tak,je dobrý i na prevenci,ten je modrý a ten Akut se používá na akutní nachlazení...
8. říj 2008 v 10:03  • Odpověz
no mě doktorka tipovala na šestý týden,ono se to počítá od polsední menstruace,ale nakonec z toho vyšlo,že s enám zadařilo později
8. říj 2008 v 10:06  • Odpověz
Šárko, mě MS zatím nedorazila, ale od neděle jsem dnes ráno dělala už druhý test a nic, a jak tak čtu příspěvek od Gabči??tuším že jsem četla Gabča :grinning: tak by na tom testu už aspoň něco mělo být vidět?? Uvidím zítra, to mám druhý termín MS, jako u porodu :grinning: :grinning:
teda doufám, že když to dostanu,tak mě to neporazí!!!!!!
8. říj 2008 v 10:07  • Odpověz
Jinak holky, hlavně těhule, mrkněte na tenhle článek www.angis.cz/angis_revue_clanek.php?CID=51
je to článek od nějaké mudr ohledně léků v těhu, moc bych to nepřeháněla, ale něco se vám v extrémních situacích může hodit, jéééé teď jsem tady měla dvoje dvojčátka!!! jedny jednovaječné chlapečky a druhé kluk a holka, to druhé byla kámoška, jsem žila v dojmu že teprve bude rodit a prďánci mají tři měsíce!!!!!!!!!
8. říj 2008 v 10:11  • Odpověz
Jéé, Gábi, tak to gratuluji....to bude čárka silnější a silnější...a jak dlouho jste se snažili???
8. říj 2008 v 10:12  • Odpověz
jančo záleží na citilivost i testu, měla sem dva jeden byl dražsí a citlivost kolem 10 a ten ukázal slabou čárku a druhý citilivost kolem 25 a tenneukázal nic...prostě sem to chtěla pojistit hned sem dělala va testy :grinning:
Janco ať to vyjde...
8. říj 2008 v 10:13  • Odpověz
Janii...já to říkala, že ti mrška už nepříjde...:slight_smile: že ten Clostil ani nezačneš brát....a máš recht, bylo by to opravdu nefér, kdybych byla těhu dřív...ale chci být hned po tobě :grinning: hihi....
8. říj 2008 v 10:14  • Odpověz
já taky dělala dva testymv rozmezí dvou dnů
a na obou byla čárka
8. říj 2008 v 10:16  • Odpověz
Díky :slight_smile:
...začali jsme v březnu, ale snažení se tomu moc nedalo říkat...hlavně, když by to šlo, tak já nebo manža byl pryč...pořádně jsme se začali snažit o prázdninách...mám výhodu, že mám pravidelný cyklus a když mám ovu, tak citím ovulační bolest, i který vaječník zrovna jede...
8. říj 2008 v 10:18  • Odpověz
holy, vy jste se tu dnesk rozjeli a já tu mám za prvé šéfa a za druhé razím domů si užít volna. akorát to sluníčko, co včrea hlásil Macháček mi nějak nevylézá :o)

tak pa zítra. .nebo večer :o) protože budu muset přečíst vše, at jsem v obraze :grinning:
8. říj 2008 v 10:20  • Odpověz
tak to je dobry....ja ted naposledy teda take citila ovu (testy, bolesti), ale nakonec mi dr. rekl, ze jde o anovulacni cyklus...budeme se snazit teprve tri mesice, takze uplni zacatecnici...
8. říj 2008 v 10:22  • Odpověz
ty jsi tak v krátce v práci?
8. říj 2008 v 10:23  • Odpověz
Luuuckooo, kampaaak???...já chci taky doom, hned bych si na to zvykla...včera jsem polehávala celý den, paráda..mrkla na dva filmiky...to bylo bájo...no tak, páčko...zítra...
8. říj 2008 v 10:24  • Odpověz
Já tu mám též šéfa, takže když píšu na koníka tvářím se, že vytvářím certifikát :grinning:, akorát se nějak nesoustředím ,a už sem se párkrát uklepla...hlavně toho teď využívám, odpolko je jednání o novém softwaru, tak tu nebudu moci pisať...
8. říj 2008 v 10:24  • Odpověz
Aha, anovulace, tak to je zajímavý...ikdyž asi to je možné, někde sem četla, že ikdyž ovulační test vyjde pozitivní, že to vůbec nic neznamená, že ovulace vůbec nemusí proběhnout...
Taky bych šla domů, během dne semi chce spát a v noci, ne a ne usnout...kor, když sem teď slaměná vdova...
8. říj 2008 v 10:27  • Odpověz
gagu a kde pracuješ?
8. říj 2008 v 10:27  • Odpověz
Jojo, to jsem měla přesně já...vyšly mi dva ovu testy...takže jsem si myslela, že ovu proběhla..a pak jsem šla na kontrolu k dr. a ten mi řekl, že ne...dělal mi folikulometrii a podle ní to zjistil...no..budu brát teď od 16DC nějaký duphaston, aby se mi upravil cyklus, protože taky chodí, jak se mu zachce...no a bude mě pozorovat, jestli mi vůbec nějaký folík praskne..jestli ne, tak ten další cyklus mi prý nasadí Pregnyl na prasknutí...no, mám děsně aktivního doktora :grinning:...
8. říj 2008 v 10:30  • Odpověz
v KEZu, je firma co certifikuje biopotraviny, dělám na certifikačním oddělení, a k tomu sem ještě chytla dohled nad lotusy a vůbec vším co souvisí s počítačema, takže z toho mám fakt radost...práce roste a roste a nic z toho...někdy fakt nevím co dřív, ještě máme ředtele, který j osazení správní radou, takže taková nouze, protože nikoho jiného neměli...když řeknu, že řída ani nevědel před dvouma rokama, jak si pustit lotusy nebo lpis, tak sem byla paf...no raděj se nevyjadřovat, ke všemu teď ten nový software je zase podvod, taková černota,,,,ono t je všude...sem se tu nějak rozepsala
8. říj 2008 v 10:31  • Odpověz
aha,tak to jo.No já bych taky pracovala,ale nevím jak bych zvládala ty dvanáctky.A teď když je takové počasí na nic,a děcka na tebe frkají,kašlají,snople u nosu,opravdu lahůdka,ještě tak hned onemocnět.
8. říj 2008 v 10:33  • Odpověz
a ten KEZ je v Chrudimi?...to musí být zajímavá práce...a jak se má manža a co dělá?...prý Verča také těhulkuje... je to pravda?
8. říj 2008 v 10:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.