• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
já se s ní taky strašně dlouho nebavila, jenže okolí nechápalo proč a ona vlastně taky ne, protože si myslela, že to nevím, ale bylo to jenom jednou, tak jsem to pak přešla, ale když s ní někam jdu, tak na ni dávám sakra pozor! Já to sama nesnáším...i když...někdy srdci neporučíš, ale za ty problémy to nikdy nestojí, protože žít s tím, že se mi milenec jednou může zase vrátit k manželce, tak to ne...nebo že mě potom taky bude podvádět, když to udělá jednou, udělá to i podruhé, že :rolling_eyes: :rolling_eyes: a Martin to sám říkal několikrát, ženskou chlap málokdy svede, když ženská nechce, ale chlapa dostane skoro každá ženská a kecá ten, kdo tvrdí, že ne...stačí aby to doma jenom lehce skřípalo... :angry: jo v tomhle jsou ženský strašný mrchy :sweat_smile: :sweat_smile:
11. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz
musím souhlasit.... :slight_smile:.... ženský jsou MRCHY !...... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
11. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz
žeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mě Martin říká že jsem potvora :grinning: :grinning: :grinning: jako ve srandě...
11. čer 2009 v 15:10  • Odpověz
Holkyyyyy... Gabča už má holčičkuuu u sebeeee :slight_smile:)))) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2877179&vReferer=%2Fphotos%2Fgag

Gááábi, gratulace obrovskáááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. čer 2009 v 16:11  • Odpověz
no jéé s tou Gabí. ale je to teda.. se tady ani nestavila před porodem a ani po něm :frowning2: a hlavně že jsem si s ní psala at se ukáže. ta je ale :frowning2:
a nakonec je to kuchynsky kout :o)))))
11. čer 2009 v 17:44  • Odpověz
Jéééé Gábi, to je super. gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: doufám že se za námi dojde brzo podívat ...

jsem si zrovna nasbírala na zahradě asi kilo a půl jahod :grinning: teď jsem jich půlku snědla a je mi zle :zipper_mouth: :grinning:
11. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
Jdu vás pozdravit ........................... hm ... Mikeš řve ....jdu na něj :sweat_smile:
11. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz
no nic , tady už se asi semnou nikdo bavit nebude, že .. tak brou
12. čer 2009 v 01:13  • Odpověz
holky at dovča vypada suer :grinning: závidm
12. čer 2009 v 08:14  • Odpověz
jo a odbré ráno, u nás opět pod mrakem .... aaaa. blééé.
12. čer 2009 v 08:15  • Odpověz
no tak nic. a jelikož sjem měla časík, tak jsem dala fotečky i já do alba :sweat_smile:
12. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
Čao ženy
Luci, fotky super ... můžu se zeptat kde a za kolik si sehnala toho krtka, teď něco takového řešímpro Mikeše
12. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
myslíš toho na sezení? je všude, na netu, v hračkářství. ale my ho máme z Globusu za 999Kč. byl tam v akci a koupili jsme ho dříve než kočárek :grinning:
12. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
Ahoooj holčinyyy...

micanku.. super fotečky.. jste si to musely fakt užít..:slight_smile:...

na lucuuu jeste mrknu, ted jsem docetla, ze dala take nove fotecky... :slight_smile:))
12. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
Jůůů, fotečky supeeer také,... ten už je veliký... :slight_smile:.... :wink: :wink:

Kde máme Jáňulku??.... :astonished:
12. čer 2009 v 09:30  • Odpověz
asi chlastá vínečko na tlak :o) si z ní dělám srandu, přitom je poslední den v práci a asi toho má hodně.
12. čer 2009 v 09:41  • Odpověz
ahooooooooooooj já do práce dorazila teprve před hodinou a musela jsem řešit ztracený balík, nedodanou fakturu a zmačkané obaly...jojo, sranda...ale je fakt že dneska jsem tu poslední den, před moji úžasnou dovolenou, takže si to musím náležitě užít.
Včera mi dovezl Martin z práce monitor, tak jsem zvědavá, jestli mi k něčemu bude :sweat_smile:

Holky, fotky jsou supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer , sakra, akorát Domino nám nějak roste...to je hrozný, vždyť se nedávno narodil a už má skoro pět měsíců...se picnu :grinning:
12. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
Šáry, jo jo bylo to super ale líp by bylo bez dětí .... teda jako na dovolené :grinning:
12. čer 2009 v 10:03  • Odpověz
Mic fuj takové rouhání. se do tebe pustíme :grinning: :grinning: holt dovolená skončila na nějakou dobu, až je v 6letech pošleme na tábor, tak si na dovču odjedeme bez nich .o) naši to tak dělali :grinning:

Jani, jo roste a ještě jsi ho neviděla :frowning2: jestli jako ten srpen nevyjde tak mě... tak fakt vyjedeme na víkend. já naberu šari a pojede se dál směr morava,ve dvou se mi v autě pojede lépe.
12. čer 2009 v 10:07  • Odpověz
Luci .. to zas by mě bylo líto, že nejede Mikeš s náma ...... ale máme v plánu jet z Boskovajdama na Suchý pod stan .. od pátku do něděle ... tak jsem si říkala, že na jednu noc bude umanky a druhou si ho tam přivezu ať si to taky užije. Jsem zvědavá na jaňli v červeném kabátu jak bude stanovat ... modelka naša :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
:grinning: :grinning: fuj do stanu bych nejela. jsem taky modelka. spíš barbie. by se tam objevil jeden brouček a už bych byla pryč v autě :sweat_smile:
12. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
to je právě správná romantika a odreagování ... už se moooc těším ... to bude nablito v áleji :grinning:
12. čer 2009 v 10:37  • Odpověz
Jéééé stan mě taky bááá.... :slight_smile: jela bych hned...

lucííí, to jest dobrý nápad, který tě napad :grinning:.. pojedeme na Moravu :slight_smile:
12. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
Jasný dojeďte ... sežerem se všichni :grinning:
12. čer 2009 v 10:44  • Odpověz
Jo jenže Mic neví, že já z toho stanu nejsem moc na větvi, takže si u Martina půjčím pick upa a budu chrupčit v něm :grinning: :grinning: a nebo s Micinou ve spacáku :grinning:

Luc, já doufám, že aspoň víkend mi vyjde a nějak dojedu, jak znám Martina tak mi nepůjčí auto, ale to neva, vlaky jsem se dívala že k vám jezdí každou chvíli, takže to nějak spácháme a kdybych náhodou měla nějaký zákaz...třeba z gyndy :dizzy_face: ...tak dojede vy dvě, já vás ubytuju, byteček je sice malej, ale dole máme pokojík, tak vás nechám spinkat tam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. čer 2009 v 10:44  • Odpověz
Jaňouch, prosímtě ..... trochu se odvaž , néééé
12. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
já jsem odvázaná až moc :grinning: :grinning: :grinning: v Chorvatsku spím běžně v autě :grinning: no dobře, já se teda překonám a zkusím sehnat stan, ale netuším kde...leda sestra nebo švagruš, to by mohlo klapnout....
12. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
Jááá chciiii bydlééét na Moravěěě !!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
Prosímtě ... stan má skoro každej ....

Zub .. tak se sem odstěhuj ... je zde fajn a hlavně na kalbách na Suchým
12. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.