• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Šári dojeď, aspoň na měsíc, řekni v práci, že nastoupíš až 1.8. :grinning: :grinning: :grinning: jj, tady je klídek pohodička, slivovička, vínečko a v září akce burčák!!!!!!!!! to bude rachot :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
no já třeba stan nemám :grinning: :grinning: a pokud vím, tak Marky taky ne a Lenka taky ne :grinning: :grinning: :grinning: takže kecáš, stan má tak každej třetí...ale spacák má :wink: jeden, asi se s Martinem budeme mačkat :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
já nevím, proč mám tak velkou hlavu :grinning: :grinning: :grinning: tak mě holky přemluvily na nové foto, no ale....katastrofa, mě snad tloustne i obličej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
Jéééé, Janča změnila fotečkuuu :grinning:.... huráááá .. pěknééé, tož pěknééé..javascript:addEmoticon(':angry:','vBody').

Jé, burčák... to bych si dala, ten miluju, ale ty následky.... ale to neva....

Prdlajs ti tloustne!!!!!!!! :angry: :angry:
12. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
Holky... nevíte, když půjdu do banky, třeba s tiskarem, jestli mi tam rozmění na padesátikoruny ???
12. čer 2009 v 11:55  • Odpověz
Zub: .... jasný .. proč by ti to v bance nerozměnily .. vždyť od toho banka je :grinning:

jaňouchu .. já spacák taky nemám .. ale to neřeším ... něčím už se přikryju :grinning:
12. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz
Šári, myslím, že ti rozmění, ale nejsem si jistá, jestli za to nebudou něco chtít...to nevím, já když chodila pro drobné, tak až tuším nad deset tisíc, jsem neplatila poplatek...ale jak je to teď??!!
12. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
aha, já jsem zjistila, že mi to sem nevložilo příspěvek, který jsem dávala asi před hodinou, hmm, to je dobrý, ale už nevím co jsem psala :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz
a já nechci spát dole s babičkou :o))))) kam nás to Jani dáváš,?? etda :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz
a já zjistila, že jsem vás nedočetla celé :o) až ted koukám na Janču jak se na mě směje. to je milé :grinning:
12. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz
jsem se rozhodla že nepůjdu na liposukci se zadkem ale s tvářemi, u nás řečeno se škraněmi...bo vypadám jako křeček, jsem se na sebe dívala do zrcadla :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ach jo....

Dobře Luc, tak já dolů pošlu Martina a budeme se spolu všechny tři mačkat na manželské posteli :grinning: :grinning: :grinning: postýlku máme, takže Domi půjde do ní :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz
Jůůůů, budeme ležet s křečííííkem v postelííí :grinning:....

Holkyyy,.. tak mi rozmněnili v bance, ale místo kováků mi dali papírové padesátikoruny.. pech... totiž syn přítele, bude slavit zítra 16tiny, a chci mu přispět na motorku, ale chtěla jsem mu to dát v drobných :grinning:

Jooo,.... a jsem se dneska nějak zdržela na obídku, páč, v A3 sportu mají neuvěřitelné slevy, tak jsem si hned koupila botičky Ády, a dvoje legínky, jedny krátké a druhé dlouhé... uááá.... paráda... no, a dávali mi tam k tomu nákupu zadarmo ponožky, tak jsem vzala přítelovi, aby z toho také něco měl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz
ZuB.... já v A3 kupovla Mikešovi Pumy a pak četl arecenzi, že udělali kontrolu bot v A a že je to horší než u větnamců ... ě nasraly .. peněz vyhozenejch jak želez a Mikeš nemá pořádnou botu ... takže A3 už u mě skončilo :angry: .. ael elasťáky určo maj dobrý :grinning:
12. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz
téééda micánku..!!!! teď jsi mi zkazila radost !!!! :angry: :angry: :angry: :angry: vlastněěě néééé, nezkaziiila,... já bych se radovala z nových bot i od vietnamčíků :grinning:
12. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz
Mě by to ani tak nevadilo kuli mě ..ale sere mě tokuli tomu že to byli botky pro Michálka :pensive:
12. čer 2009 v 15:00  • Odpověz
to jo, to verim, to by me asi taky nastvalo :frowning2:...

Jááááníííí, kdy jdeš přesně na tu laparkuuu? v pondělííí?
12. čer 2009 v 15:01  • Odpověz
jo, jo jde v pondělí
12. čer 2009 v 15:03  • Odpověz
Jééé, tak to na tebe budu mooc mysletiii... a sím, dej určitě vědět, jak jsi dopadla... klíďo sms.. jů?.... :dizzy_face:
12. čer 2009 v 15:14  • Odpověz
Jj Šári jdu v pondělí a od neděle budu už v nemocnici, dám vědět, ale jestli budu po narkoze vypadat jako po té minulé, tak v pondělí smsku nečekejte, bo budu celý den v limbu :grinning: :grinning: takže v úterý se ozvu....

Já chci taky nějaký nákup :angry: ach jo, mě nikdo nic nekoupí a nedonese...to je pech....
12. čer 2009 v 15:31  • Odpověz
si kup sama néééééééé :grinning:
12. čer 2009 v 15:37  • Odpověz
Janí, seber všechny úspory a běž nakupovat :grinning: chicht...

Ok, nebudu teda prudit v pondělí, ale v úterý už čekám.... budeš tam do úterý?
12. čer 2009 v 15:40  • Odpověz
tahle fotkáá je nádhernááá... úplně se v ní vyžívám :grinning:..

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2859215&vReferer=%2Fphotos%2Fmicanek
12. čer 2009 v 15:43  • Odpověz
zubateček krásnej :slight_smile: :dizzy_face:
12. čer 2009 v 15:46  • Odpověz
ségra mě straší, že až do středy možná do čtvrtka :sweat_smile: :rolling_eyes:
jo úspory??!! Já mám momentálně na účtu asi dva tisíce :grinning: :grinning: moje výplata bohužel není na šetření :rolling_eyes: tolik mi nedávají...takže já musím počkat až vyberu stavebka :grinning: :grinning: a pak se rozšoupnu :dizzy_face:
12. čer 2009 v 15:47  • Odpověz
jo malej Mišma, on je prostě úplně k sežrání. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: taky jsem ho v Mikulově párkrát adoptovala :grinning:
12. čer 2009 v 15:48  • Odpověz
fákt joo?.. to já už utíkala odtamtud druhý den,... :grinning:.... tak vyber stavebka... my přijedeme s lůcou a rozšoupneme se :grinning:.. chichi, ti to pomůžeme utratit... i s dominkem
12. čer 2009 v 15:49  • Odpověz
jsi to vystihla.. k sežrání...
12. čer 2009 v 15:51  • Odpověz
a domíneeeek.... sežereme je oba :grinning:...
12. čer 2009 v 15:52  • Odpověz
holky já se omllouvám, mám návšrěvu lucku s lukym až do zítra :sweat_smile:
Jo už jsem říkala Martinovi, že až to vyberu, tak ne že si za ty prachy koupím novou kuchyň, ale zaletím si někam na super dovču a pořádně si to užiju :grinning: :grinning: :grinning: tak říkal, prý jenom přes jeho mrtvolu...to zase takový problém nebude :grinning: :grinning: :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.