• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
ona už zase návštěvuje, to je mazec.... :grinning:
12. čer 2009 v 15:53  • Odpověz
Luc, tak uvař návštěvě kafe a pojď si s náma vykládat :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 15:53  • Odpověz
Lucííí, fpohoooo,.... já za hoďku mizííím na chalupuuuuu :dizzy_face:
12. čer 2009 v 15:58  • Odpověz
Janíí,.. víš, co ti přeju?.... aby ti tam během laparky něco našli... a hned to odstranili.. aby to nebylo nic závažného, nevratného... prostě,.... víš, jak to myslím?... no, aby hned první měsíc po laparce, aby jsi hned otěhotněla.. :grinning:
12. čer 2009 v 16:00  • Odpověz
jééé Šári, děkuji mooooooooc :dizzy_face: :dizzy_face: no já doufám, že to bude taky jenom o profuku, max. něco někde odstraní a bude...doufám a třeba do Chorvat povezeme malého Kužílka už s sebou :grinning: :grinning: akorát o něm asi nebudeme stopro vědět :grinning:
12. čer 2009 v 16:01  • Odpověz
Kde máte chalupu???
12. čer 2009 v 16:01  • Odpověz
jj já taky za hodinu padám............... :dizzy_face: :dizzy_face:
12. čer 2009 v 16:02  • Odpověz
no, ona to je chalupo-barak mamky pritele,...... a je to v Brdech... tam kde radar planuji.. svine zatajeny... a ted jsem se naucila jeste jednu nadavku.. Kokoti dreveny, plechom pobity :grinning:
12. čer 2009 v 16:03  • Odpověz
Zub :... dík .. no je to moje chlouba :grinning: ...aspoň něco :sweat_smile:

Jo ajá jdu propařit stavebko sváma ....je vám to jasný :sweat_smile:
12. čer 2009 v 16:04  • Odpověz
to budeeee PAŘBAAAAA... wožereme se, zeblijeme... a bude :grinning:
12. čer 2009 v 16:05  • Odpověz
jasný a spácháme to u Miciny na baráku ať má co uklízet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 16:06  • Odpověz
já jsem akorát přemýšlela, že je škoda, že nikdo do neděle nezjistí, jestli nejsem těhu, dneska to vypadá, že asi o víkendu bude ovulka, tak bych se zasmála, kdyby to vyšlo ale to se zjistit nedá, bohužel :pensive:
12. čer 2009 v 16:06  • Odpověz
Tááák to je dobréééj nápad... :grinning:... já bleju párky třeba i nosem :grinning:

Jani, tak to se raději nesnažte otěhotnět... stříky stříky ven :grinning:
12. čer 2009 v 16:12  • Odpověz
ty jsi magoooooooooooor....se tady řežu u počítače, až kolegyně nechápe co se mi stalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mic, čteš to jo?? Šárce žádný párky , jasný???????? :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 16:16  • Odpověz
Janíí, ale fáákt..... jsem nevěřila... já totiž od té doby, co mám v puse dvě díry... tak všechno tak nějak dělám.. takže i blití :grinning:.... a když špatně ty párky rozkoušu, tak už to jede :grinning:... fuuuj.. a to mám pak chobot jak slonbidlo.. no i normálně ho mám jak mravenečník :grinning:..

holčínkýýý, ... loučííím se, musím ještě něco dodělati... mějte se krásněěě... a Janííí, na tebe budu moc mysleti, ať to dopadne nejlépe, jak můžeee... :slight_smile:.. páááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. čer 2009 v 16:20  • Odpověz
nechápu, jak máš v puse dvě díry??? To jako po mandlích?? Nebo nemáš kus patra??? Ty jo jsem zmaten :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :confused:

říkala jsi za hodinu!!!!!!!!! Mravenečníku, nikam nechoď!!!!!!!!!!!!!!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. čer 2009 v 16:22  • Odpověz
je fuč Maruška.....
12. čer 2009 v 16:27  • Odpověz
fakt je pryč....ach jo.....
12. čer 2009 v 16:42  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chichi.. jsem věděla, že bude nějaká taková reakce :grinning:

no, já tam měla na horním patře neurinom...a ten mi vzali a tím mi udělali do horního patra díru, a byla jsem ještě asi na 3 plast.operacích, ale bohužel nevyšly, protože to vždy prasklo... no, ale stahlo se to hodně.. teď tam ta dírka ani není vidět..ale když je vítr, tak mi fouká i do pusy :grinning:.. masoooo :grinning:....

Už fááákt letím, ... musela jsem z koníka, ptž něco dodělat... tak hooooj...
12. čer 2009 v 16:59  • Odpověz
Zub :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to se jako chlamu tomu jak to píšeš

To je jako roštěp patra ...či co :confused:
12. čer 2009 v 17:30  • Odpověz
ty jo .... v počasí kykoška říká .... užíte si víkendu .. v pondělí se počasi zhrší .. no mě snad jebne ... néééééééé
12. čer 2009 v 17:33  • Odpověz
a mě Martin říká, že jsem divná...chichi, až dojede Šárka na návštěvu tak mu ukáže pusu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aby mi neříkal, že jsem nějaká defektní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 19:25  • Odpověz
holky, tak vy jste se dobře bavily, ale jsem ráda, že nemusím čekat až do pondělí na vysvětlení té druhé díry od Zubi.. My jsme se dnes koupali já, Domi a Lukášek. to byla sranda. a Lucka ted uspává své dítě a já chystám chipsy atd.. mnammm. budeme žrát :grinning:
Jani, za tebou se ještě stavím běhhem víkendu. vlastně zítra večer naposleed. holka moje :sweat_smile: máš aspon sebou knížku at se tam v neděli neunudíš a nehoní tě roupy a nebalíš doktory???joa dnes a zítra stříky ven, Zubi má pravdu (ale museal jsem to číst dvakrtá, než jsem to pochopila)

pěkný večer berušky :dizzy_face:
12. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
Ahoj holky, tak se obávám, že se zde večer asi neukážu a zítra to nestihnu...takže se mějte a já se ozvu, jak se proberu...

Včera jsme nakonec byli grilovat, super, o půlnoci jsme byli doma, Martínek byl lehce plechovej, ale dobrý, ráno jsme frčeli kámošce na obřad, Mates teda jako mafián zůstal sedět v autě a já byla v šoku, když za mnou došla od Martina sestřenka, že její přítel je bratr ženicha, no dobrý :grinning: měli krásnou svatbu, venku u jeskyní, Mic bude vědět , ve Sloupu u Hřebenáče, u skály, bomba, jeli koníkama a ženich střílel z děla, fakt super, pak jsem si v průtokáčích stoupla do mraveniště, takže pantofle místo bílé barvy byly v tu ranu černé a já jsem docela dokousaná, chjo :rolling_eyes:
tak teď jdu ještě vysát a pak si jdu stáhnout nějaké písničky, ať mám co poslouchat, kámoška mi zítra do nemocnice donese knížky, tak snad se nudit nebudu.
Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
13. čer 2009 v 16:23  • Odpověz
jé tak Jani nestihnu, ale musím říct, že jsem se fakt bavila nad těmi mravenci. jsem to musela číst tomovi nahlas :o)))

takže se nebudu rozepisovat at se má dobře, napíšu ji sms :sweat_smile:

já včera zažila dámskou jízdu s Luc, do 1hod jsme kecaly. fakt supr, jen jsem pak měla strach usnout, že za chvíli se bude vtávat na jídlo. dnes sme jeli za tatínkama. po noční pařbě byli jedlí, ale věnovali se nám o 106 :dizzy_face: takže supr. už jsem ted zvědavá na zítřejší počasí a ani nevím, co podnikneme.
13. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz
tak Janičce jsem sms psala, dnes jsme po procházce odevzdali domina kámošce a s Tomášem uklízeli. a ona mi do toho provokativně píše, že leží, má TV u sebe a ještě jídlo ji donesli do postele :grinning: a já mokrá až na prdeli a makala a makala :angry:

Zubi, co chata? podařila se? a jak jsi naložila s těmi papírovkami? my když to je pro ženskou, tak to dáváme do kytice, ale to by mu asi radost neudělalo. mě pak napadlo ti poradit koupit malé album a naskládat to jako fotky. no ale ty jsi určo něco vymyslela :wink:

zítra pokud bude pkěně tak razím na koupák. tak když se neukážu, tak mě zubi nepomluv :grinning:
14. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
ahoj berušky,jdu vás jen pozdravit,už se mi to krátí.Tak na mne myslete,mám vás ráda.páááá,jo a já chci taky na koupák!!
15. čer 2009 v 06:01  • Odpověz
Zdárec ženy .

tak pokud jaňouch vzali, tak už leží na prkně ... třeba to má už za sbou ... v 8:00 jí začal pdr. pitvat :sweat_smile:

Co vy , jak se tu máte př novém týdnu.
15. čer 2009 v 08:20  • Odpověz
ahoj, já myslela, e až o půl deváté. .... ty mě mateš :grinning:

hele myslíte, že píše z mobilu, nebo u nich taky půjčuji notasy a net? u nás jo. což mě dostalo :grinning:
jo a na koupáku nejdu, počasí na hovno.. sorry, ale fakt mě štve, tak jdeme na výletek malý se psama. uchodím si nožičky :grinning:
15. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
No samo že o půl deváté .. já to zvrzla .. al eměla to hne dza sevbou .. říkala, že e zde ukáže, ale nevím, zda po této odstávce koníka má ještě náladu to skoušet. Píše určo z mobilu .
Prej půjčují noťasi a net .. tak to u nás na špitále určo nehrozí :grinning:

Jinak vás má moooc pozdravovat.
15. čer 2009 v 15:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.