• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
No samo že o půl deváté .. já to zvrzla .. ale měla to hned za sebou .. říkala, že se zde ukáže, ale nevím, zda po této odstávce koníka má ještě náladu to skoušet. Píše určo z mobilu .
Prej půjčují noťasi a net .. tak to u nás na špitále určo nehrozí :grinning:

Jinak vás má moooc pozdravovat.
15. čer 2009 v 15:38  • Odpověz
SMS od Jaňuli:
Našli mi endometriozu, přirostlou na močovém měchýři. Nikdy jsem to teda neslyšela. Za 14 dní mám jít k dr.a tam se domluvime co dal. s endometriozou se špatně otěhulkovává. Ale snad jak mam ted proplachly trubky, tak to třeba vyjde.
15. čer 2009 v 17:10  • Odpověz
ahoj, no na houby dnes kun, co??? :angry: ještě že máme mobil a Jani mohla informovat. jdu si číst co ji to našli. ale po létě dají naději v IVF, akorát jsem na ní byla zlá. kdyby nebyla líná, tak už to má zjištěné dřív a ty dva roky by neztartila. baba jedna :frowning2: :frowning2: :frowning2:
15. čer 2009 v 19:35  • Odpověz
dobré ráno, jak není Janí, tak je nuda, co? nebo to šárka včera vzdala, když to nešlo a našla si jinou zábavu?
jsem si včera spálila záda, tak na jednu stranu jsem ráda, že dnes nesvítí,ale.... kdo se má na ten hnus venku koukat?
16. čer 2009 v 07:18  • Odpověz
Ahojky holky, ... nějak nemám moc času... tak vás jen pozdravím... doufám, že to Jaňulka zvládá.... Luci, přesně tak, potvora jedna... měla na to jít už dávno,... kurník... no, ale třebaski se krásně zadaří první cyklus po laparce.. :slight_smile: :wink:
16. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
Ahoj Sari, tak jsem četla maila, tak gratuluji. je jasné, že ted budeš ltat jak pometlo, abys vše stihla. takže gratuluji§!!!!!
ale stejně nás nesmíš uplně zanedbávat :grinning:
16. čer 2009 v 17:04  • Odpověz
ahoj holky,jdu pozdravit.Šári email jsem ještě nečetla,až doma.Doufám že ve čtvrtek budu doma,snad.tak pa pa.
16. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz
šari, tak jsem dens byla boskovičačka :o))) Jani tam byla, tak jsem tam byla taky :sweat_smile:
16. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
ahoj jenom hlásím že z nemocnice mě pustí asi nejdřív v pátek a to ještě s přimhouřenýma očima,ach jo.
17. čer 2009 v 07:53  • Odpověz
no tak primář říkal že pokud nebudou komplikace tak mě v pátek pustí,tak jupí!
17. čer 2009 v 08:52  • Odpověz
Ahojky holkýýý...

Janii, v pátek až joo?.. Ty brďo... No, raději déle a ve výborném stavu, než dříve a ve špatném... :slight_smile:....
17. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
Alespon budes na vikend pekne doma.. :slight_smile:)))
17. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
no doufám že v sobotu budu doma,kámoška má narozky,tak bych ji chtěla jet aspoň popřát.a taky si musím v sobotu ráno zajít vyzvednout kytku.
17. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz
Ahoj holky,
my byli na rehabilitacích. jak čtu, tak janča bude pořádně odpočatá, jídlo až v psoteli a ona se cpe domů, protože už má plány. ji plesknout přes prdelku, co??? :angry: jako slovo odpočívat a šetřit znamená nejít pro kytku ani blahopřát!!! teto teto!!!!
17. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz
nojo,jídlo do postele,ale ta nuda,ach jo.Pro kytku pojede Mates a mě akorát doveze abych popřála a pak mě zaveze zase do pelíšku.Ale už chci být doma.Karel má chudák dietu!
17. čer 2009 v 18:26  • Odpověz
dneska jsem se ptala jestli dal Karlovi zrní,tak mi řekl,že tu jednu misku má vyžranou,ale v té druhé ještě má!tak jsem se začala smát až mi málem praskly stehy!V té druhé misce je totiž písek,aby si čistil střeva a on ho chudák žere z hladu! :grinning:
17. čer 2009 v 18:29  • Odpověz
takže budu mít doma dva chcíplý ptáky!To je radost.Jdu do sprchy a pak si uvařím kapůčo :dizzy_face:
17. čer 2009 v 18:31  • Odpověz
s tím krmením jsi mě rozesmála. akorát jak dva chcíplí chlapy?? to jako že matese zabiješ až najdeš karla mrtvého??? :grinning:
17. čer 2009 v 19:38  • Odpověz
aha,tak takhle me to nenapadlo.Já myslela chcíplýho Karla,protože nedostal nažrat a Matesa,protože si dlouho nevrzne :slight_smile:
17. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: ty jsi pakoš Janule
17. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
no ale Mates to říkal sám :grinning:
17. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz
jo a dneska došel s tím,že na žádný IVF nejdu,bo co kdyby náhodou smíchali jeho sperma s jiným a nakonec z toho bude nějaký šikmooký číňánek :grinning: a pak že já jsem pako :grinning:
17. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz
dobré ráno berušky,jak se máte?já čekám na vizitu,tak pak pisnu co a jak.pa.
18. čer 2009 v 07:44  • Odpověz
Jééé, Jáňula... dobrá nálada, tož to je dobrééé.. dva chcíplí ptáci mě teda pobavili :grinning:.. chichi...

Jsem zvědavá na výsledky... tak dej vědět... páááčkooo :dizzy_face:
18. čer 2009 v 09:23  • Odpověz
Kde je lůůůůcáááá ????? .... haloooooooooooo, tramtadadadááááá.. vstááávat a cvičiiiit!!! :grinning:
18. čer 2009 v 09:38  • Odpověz
hoj jsem nasratá!Dneska mi doktor řekl že o mém propuštění rozhodne primář na velké vizitě v pátek,takže je možný že zde budu až do soboty,super fakt.
18. čer 2009 v 10:44  • Odpověz
Jééé, to jsou šmejdi... ale ten primář ti to slíbil,ne?.... tak klíííd,.... když ti bude hej, tak se jich pořád na to ptej, až je udoláš..... "hoř plamínku plápolej, tupou sílu udolej" :slight_smile:....
18. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
Nazdárek, ale zase když velkej primář řekne ne, tak Jani bude hodná a bude tam ležet, protože chceme at je v pořádku.
Holky, my dnes byli poprvé v bazéně. uplně sper, vůbec se nebál, sice se nesmál, ale kopal nožičkama, ručičkama. prsotě suprovej. potápěl se,a le neposlouchal heslo a tak měl otevřené oči i pusu, ale nezalknul se. já se potopila s ním a viděla ho pod vodou. to je jako nádhera :sweat_smile: slíbili mi,že po 30min bude hodně unaven, tak spal svých 30min a ted je vzhůru a to jako mi vůbec nevyhovuje :grinning: tak snad ještě zabere.
18. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz
JANi, a je mates tak vtipnej i před cizíma? jestli jednou přijedu umřetá od smíchu od vás. vy jste fakt dvojka :grinning:
18. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz
nazdárek kašpárek.... "umřetá od smíchu", to je taky boží spojení :grinning:....

Holky, mě nějak bolí osmička.. blééé.... to jsou určo nervy...

Normálně si představte, že jsem opět dostala ms, a to po 19 dnech prosím... já se snád nikdy nedožiju delšího cyklu :frowning2:.. mě to sejří.. :angry:

Lucíí, tý jooo, to musí být zážitek na tom plavču.. jednou mi tady v práci kolega také ukazoval video, jak chodí se synem plavat a bylo to skvělý...už se těším až něco takového budu také páchat....ale kdýýýýý to budéééé???? :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
18. čer 2009 v 16:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.