• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
čágoš,tak já už nudou nevím co dělat,dočetla jsem druhou knížku,vyluštila zbytek křížovek a čučím na ůžofku,ale je to čím dál horší.
18. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz
Šári nebuj,jednou se taky dočkáme plavča s vlastními dětmi,víš jak,kdo počká ten se dočká :wink:
18. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
jé jani, já na tebe dens zapoměla. až když končila růžovka tak jsem si vzpoměla, že jsem to neprožila s tebou :o))))
Šari, brzo to zažiješ!!!!!!!!!!!!!!
18. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz
dobré ráno berušky,tak já čekám na doktory.Už i sestřičky se diví že tady ještě jsem,no tak uvidíme.pak se ozvu.pa.
19. čer 2009 v 07:47  • Odpověz
vstávat a cvičit!Kde jste!!!halóóóóóóóóóó
19. čer 2009 v 08:06  • Odpověz
Tadýýýýýýýýý :grinning:
19. čer 2009 v 08:20  • Odpověz
no to je jasný že Mic je tady :grinning: ženy kdyby vás to náhodó zajímalo tak jdu domůůůůůů!!!jupííííííí
19. čer 2009 v 08:29  • Odpověz
už to vím, ne? :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 08:38  • Odpověz
j to taky vím. jsem pro jisotou byla u vás na návštěve :grinning:
19. čer 2009 v 08:51  • Odpověz
Jéééé, jááááňíííí jde domůůů, hurááá... :grinning:DD. paráda.... A co ti jako řekli ?... Co bude dál????..... Co co cooooo?????
19. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
budeme si muset na Janí počkat, až bude doma a napíše nám více :grinning:
Zubi, stíháš v práci? stačíš odbavovat svou práci a předávat???
19. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz
a já si psát sama jako nebudu .o))) jinak jsme ted snědli asi 4lžičky mrkvičky a dalších 5 je na plíně a okolo :grinning:
19. čer 2009 v 15:27  • Odpověz
Ahoooj, jsem tu... lítám jak šuspajtl... :grinning:.... takže mooc nestíhám... ale prý příští týden ve čtvrtek bude nějaká rozlučková párty .... wow..

Mrkvičkuu, jooo?.. Jste šikovní.. :slight_smile:)).... :wink:
19. čer 2009 v 15:42  • Odpověz
A pak že já používám divná slova...šuspajtl???

ženy jsem konečně na PC a domaaaaaaaaaaa, to je taaaaaaaak super....Martínek mi dokonce navařil i oběd, měla jsem těstoviny s omáčkou a gulášovou polívku, tu teda vytáhl z mrazáku :grinning:
no v nemocnici to šlo naštěstí rychle, kámoška co dělá doktorku mi hned napsala papíry, takže Martin si doma ani nestihl uvařit čaj a už frčel pro mě, zaplatil pokoj :grinning: chudák a hurá domů, teda nejdřív odvezl nějaký papíry do práce a pak hurá domů, tak jsem zalezla do peřin a usnula jsem :grinning: pak se zastavila tchýně a kámoška mi dovezla králíky co si Mates objednal a teď jsem se nastěhovala s noťasem do postele, Martin jel na bowling, tak večer budu čučet na bednu...tož páááááááááá
19. čer 2009 v 18:25  • Odpověz
Ahoj holčiny...
teda když tu jsem, tak zde nejste vy, ach jo....já jdu zase zaplout do pelechu, chvilkama se musím protáhnout, protože z toho ležení, mě bolí nohy, ale když si sednu do křesla, tak mě po půl hodině začne bolet břicho..takže jdu zalít kvítka,protože to nějak nikdo neudělal a jdu hajinkat....

Jo a zítra je v Loskutákovy výbavička pro dvojčátka, tak se musím koukat.... :grinning: :grinning:
20. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
20. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz
:cry: bůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
20. čer 2009 v 17:26  • Odpověz
ahoj Jani, já se omlouvám, že tě zanedbávám, ale dnes jsem se věnovala TOmovi. teda spíš domácnosti. i jsem ho nechala samotného doma a šla s kočárkem aby mohl odpočívat. jsem ale blbá, co??, .o))))
dnes opět mrkvička. a jako kdybych chtěla, tak sní celou porci.a le to jsem se bála, že je brzo, že toho tolik sníst nemůže a že ho radši dodělám mlíkem.
Matin je šikovnej, že ti vaří. já dnes opět vařila nové věci. i pekla. a Domi ležel v košíku v kuchyni se mnou a já mu zpívala a vařila a šlo to :grinning: :grinning: jen při oteřeném okně v přízemí to slyšeli asi všichni sousedi.

a co ta kytka pro kámošku? na tu jsi silu měla nebo jsi to vzdala????
20. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz
Ahojky, tak já dneska byla s Martinem u tchánovců na obědě a pak jsem usnula, takže jsem ráno vstávala v deset a pak zalehla v jednu a vylezla ve tři :grinning: :grinning: Šípková Růža hadra, fakt...mám pocit, že doháním spánkový deficit z nemocnice, tam byl budíček v pět a večer jsem šla spát v jedenáct.
Pro kytku jsem nešla, zaúkolovala jsem kámošku a ta rodiče :grinning: tak mi ji odpoledne dovezla a zítra se zastaví holky, co jsem s nima měla jít na oslavu a předám kytku a dárek zítra.

Luc, to musí být super zážitek když u vaření zpíváš...já zpívat a mít otevřený okno, tak hasiči umřou smíchy :grinning: :grinning:
ale měla jsi s kočárkem vyhnat Toma, aby jsi mohla odpočívat ty!!!! Příště se polepši!!! Maminky taky musí odpočívat...nejenom tatínci....
21. čer 2009 v 18:11  • Odpověz
Jani, to je dobře s tím spánkem a počkej, jak zítra budeš sama doma, počasí bude na .... a budeš spát ještě více :d hele a jak u tchánovců? ty máš vycházky? si nepamatuji :grinning:

Dnes jsme byli v praze, domino poprvé na karlově mostě a na václaváků s tchánovci, byli tam na zájezdě. dojeli jsme domů na 15hod a snědl celou porci mrkvičky. jako už jsme nahradili jedno jídlo. dobrý co? za 14budeme nahrazovat i svačinku. ale dnes kakal mrkvoové hovna a pěkně smrdí. fakt. táta nadávla :grinning: :grinning:
21. čer 2009 v 18:37  • Odpověz
chichi, chudák Domino, jak by řekl můj manžel...mrkev, copak jsem králík :grinning: :grinning:
ne,ne, vycházky nemám, ale aby tchýně nemusela jezdit s obědem sem a já nemusela vařit, tak jsem jeli k nim...ve finále jsme tam byli asi půl hodinky :grinning: to byl fofr oběd...

Tak vy jste byli na výletě? Se máte, já bych taky jela. Ale mám bojovku, musím vybrat dovču, jinak nikam nejedeme, tak koukám po netu na nabídky...no uvidíme, jestli někam pojedeme nebo ne...
21. čer 2009 v 19:27  • Odpověz
a Jani kdy se chystáte? já vím, radši nikam a nikdy.. ach jo.

a co jsi měla dobrého? já se těším k mamince, až mi bude týden vařit. juchuuu. a teda i tchýně... juchuuu na druhou :grinning:

no náhodou ted zjistuji co dalšího můžu dominovi dávat. tak za týden dám třeba cuketu s bramborem :o))
21. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz
No chceme jet prvních 14 dní v srpnu, tak uvidíme jak to dopadne.
Měli jsme obrácené řízky s rýží :slight_smile: jééé já bych se taky těšila, kdyby mi týden vařila mamka nebo tchýně, ale to nehrozí, stačilo že moje mamka měla pocit, že v nemocnici musím zákonitě trpět hladem :grinning: :grinning: pořád mi psala, jestli mi nemá něco uvařit...přitom jsem jídlo měla třikrát denně :grinning: :grinning: :grinning: no zítra udělám akorát br.kaši a Martin si zbodne zbytek sekané, odpoledne dojedou holky, kámoška volala, že vzhledem k tomu, že narozky má ona, tak všechno přiveze, tak prý nemám nic dělat...no aspoň kafe jim uvařím :grinning: stejně budu muset ráno pro rohlíky, Martin jde nakonec do práce, to mě naštvalo, jsem se těšila, že se mnou bude doma....a počítač mi ještě nenainstaloval :angry: :angry: :angry:
21. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
jak prvních 14dní v srpnu? ti pořád rezervuji dovču tady ... a kdy přijedeš tady :frowning2: :frowning2: :frowning2:

cože ty budeš bez netu?? ty vole tak to je trest, co??? :grinning: :grinning:

a proč mamka neuvaří ted, když nemáš jídlo do postele???a teda obr. řízek neznám, teda zní to jako že se obaluje opačně, ale zase s rýží??? to mi nesedí.
21. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz
Ahojky holkyy... zdravííím.. a přeji krááásnééé deštivééé pondělí :grinning:DDDD....
22. čer 2009 v 10:16  • Odpověz
ahojky,tady neprší! :grinning:
22. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
psala jsem ráno sáhodlouhý příspěvek a ten blbej mobil mi ho sežral
22. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
tak až dofrčí Mates tak vám písnu z PC.
22. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
tady také neprší :_D... teda zatííím....chichííí
22. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
ahoj, tak v praze mají něco navíc.. hihi. no ale jak to tak vypadá, tak to posíláte i nám, co???
Zubi, co ta dobrá nálada při pondělku? to jako že se ti to už krátí? takže se i do práce těšíš???
22. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.