• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Hooj Lucííí.... tady pořád neprší :grinning:.... No, nevím, mám nějakou dobrou náladičku, ani nevím proč :grinning:... jj, práce se krátííí.. a blíží se nová, tak asi možná proto :grinning:.... :wink:

A co ty a Dominek? .. Jak se máte?... plavete?..papkáte mrkvičku?... :dizzy_face:
22. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz
Kde jstééééé???? :frowning2:
22. čer 2009 v 16:08  • Odpověz
téda, nikde nikd do večera... dopr... to asi budu muset jít žehlit :angry: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 19:45  • Odpověz
Nazdar :grinning: :grinning: :grinning: Martin dojel z práce místo v deset ve čtyři a pak jsem s ním musela do města, protože v pět měly dojet kámošky, a jedna kvůli tomu, že měla ty narozky a nestihly jsme je oslavit, tak jsem ještě jela pro bubliny :grinning:
seděly jsme až do teď a bylo to super, Klárka má 14 dní do porodu a pořád ji volala její tříletá dcera, jak se má maminka v porodnici :grinning: tak ji vysvětlovala, že není v porodnici ale u tety :grinning:

JInak Luc, já sice psala, že jedeme na 14 dní, ale ono to nebude na celé dva týdny, takže počítám s tím, že minimálně na víkend dojedu za tebou a jo máš pravdu, obrácené řízky jsou obalené naopak, ale pak se dají dopékat do trouby a tím, že pustí šťávu, tak se ještě dodělá omáčka a proto ta rýže...ale tchán k tomu baští knedlík :confounded:
22. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz
Hooooj dívčence.... to máme ale krásnéé počasíčko, coož?.... Leje a leje, hnus.. a to je léto.. se na to fakt vyse.u... tohle me neba.. otevrit rano oci a vsude sama voda... :frowning2:....Snad o vikendu bude lepjeji, jestli teda predpoved neselze, as usual... :grinning:

A to jdu dneska odpolku ke kadernici...hmm, to mi to krasne osplichne voda, budu zas vypadat..

Dneska mame firemni obidek, kvuli mne.. :grinning:... a pristi ctvrtek party, take kvuli mne ..:grinning:.. sou hodnýýýý.... zapaříme, zahulímeee... uvidíme :grinning:DDDDD.... a do plneeejch.. :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
23. čer 2009 v 10:16  • Odpověz
čauec, já jsem zpět z pedikůry, dnes jako domino nic moc. musela jsem ho mooc bavit. ale to proto, že ráno jsem ho v 7hod znova uspala a spal až do půl devatý. se teda nedivím. je hnus počasí tak co jiného dělat :angry:
Mrkvičku papáme, dnes máme poprvé mrkev s bramborem na oběd. tak snad bude papat stejně dobře, jako poslední dny.

je firemná oběd se máš tedaaaa, bych si taky dala nějakej žůžo a jak jste to vyřešili s dovolenou???

a Jani co stehy? zkontrolovali tě i? nebo jen vytáhli stehy?

jo a já včera teda žehlila :angry: a ted peru dominové věci, protože stejně ven nepůjdeme. bléééé
23. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
Luci, jak to myslíš s tou dovolenou?.. jako, že si mám vzít dovolenou?... no, mně zbývá 9 dní, takže budu asi den ještě doplácet, né?.. nebo jak to je...

Stehy se mám pocit nevyndávají, néé?.. Jsou vstřebávací,.. teda alespoň tak jsem to měla i já.. ale já jsem si je tahala sama,... blbej pocit, že se do tebe vstřebá kus špagátu...

Já také včera žehlila, fuuuj, asi do půlnoci, mazeec... samá košile, se mi o nich i zdálo... :angry:
23. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
Jééé, luci, koukala jsem do diskuze Mladá Boleslav... a Věrka porodila, viď?.. super, že ji moooc gratulujiii :slight_smile:)))
23. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
já zapoměla že ji znáš.. jojo včera :o)))

no já právě myslela, jestli jste to doplácení nějak už řešili. nebo jestli jste třeba neudělali, že jsi měla v červnu náhradní volno a ne dovču a tak...
23. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz
on to nikdo neví, to se bude řešit až po mém odchodu a bude to dělat externí účetní... a mně je to jedno... už budu pryč....
Ty jo, já jsem z tohodle počaska tak strááášně unavená.. děsný... teď jsem se vrátila z oběda a jsem přežratá a jen se koulííím :grinning:DDD.... uffff.... jdu na kafčoo
23. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz
a co jsi měla dobrého? a v jaké nobl restauračce jste byli???
já si přiznám, já se jdu natáhnout k dominovi, což znamená, včera spal po obědě výjmečně 2,5hod a ted se vzbdí hned jak se natáhnu :grinning:
23. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz
Byli jsme jen v Potrefené Huse,.... měla jsem slepičí vývar.. a kuřecí řízečky s kaší a okurkovým salátem... a pivéééčko Leffe :grinning:....
Taky bych se natáhla... no, doufám, že tě chvilku nechá... :wink:
23. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz
hoj,sestra mi vytáhla stehy.Super,vstřebávací nebyly,asi na mě šetřili :grinning:
23. čer 2009 v 15:32  • Odpověz
jé já bych se taky nacpala,zrovna vařím. a koukám na Shreka třetího :grinning:
23. čer 2009 v 15:33  • Odpověz
holky, on mi už druhý den spí po obědě 2hod a něco. takže já spala hodinu a vzbudila se šokem .o)) kde jsem, kolik je hodin atd :o)))
23. čer 2009 v 15:48  • Odpověz
Lucíí.. to bude asi tou mrkvičkou.. :grinning: .. bůhví, co mu do toho ještě mícháš :grinning:... jé, Janí,.. a kdy ty budeš plně funkční a online?????
23. čer 2009 v 16:41  • Odpověz
Šári mám obavu že plně online budu až v práci
23. čer 2009 v 16:51  • Odpověz
:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: a to bude teda kdy???.... asi ne do 30.6, vid?.... já pak nevím, jak budu moct na koníka... no, uvidíme... také to budu zkoušet kdyžtak přes mobil...
23. čer 2009 v 16:54  • Odpověz
tak já jsem se ted připojila. učím malého mít rád polohu na bříšku..hahaha. nechce se otáčet, lezt nic.. to jsem zvědavá kdy se to naučí.
a ta mrkev bude zázračná :o)))
23. čer 2009 v 17:59  • Odpověz
Nazdar holky, ta se přiznám, že jsem kuchařka jako prase, začala jsem dělat dort z jahod, mám jich plnou misku a zítra dojedou holky....hmmm, akorát, že než jsem donesla Martinovi kafe, tak jsem v troubě připálila mandle...smrad jako prase...hotovo, Karel řve, bo je zde fakt smrad :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jo Šári, já půjdu do práce nejdřív 1.7.....
23. čer 2009 v 19:30  • Odpověz
Jani, zase bavíš, teda spíš chudákem Karlem .o))) ale jahody..mnam.. dommácí.. áááá bych si taky dala :wink: tak teda na nějakej víkend tě tady ráda uvidím a když to bude víkend, tak vem i Matesa :wink: sand by si kluci měli očem vykládat.

Zubi, ty se prostě budeš muset večer připojovat a informovat nás, jaké to je v nové práci, kolik práce máš, jakoej je kolektiv atd atd.. ty jo, já ti tu změnu závidím. budeš mít zážizků,ale zase bych se i trošku bála :sweat_smile:
23. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
Tak hotovo, dort jsem dotvořila, snad bude i k jídlu, kdyžtak máme slepice :grinning: a teď jsem zbytek jahod rozmačkala s cukrem...mňam mňam...

No na víkend s Matesem, to teda nevím...on je hroznej co se týče návštěv u někoho koho nezná :sweat_smile: :rolling_eyes: a občas mě to štve...já se s jeho známými seznámit musela, ale on s těma mýma ne...nechápu...no ale třeba mě překvapí :grinning:
23. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
jé tak to si budou rozumět :o)) protože tomáš je přesně takovej.a nejlíp by nevycházel mezi lidi. hihi

já chci taky jahody s cukrem.. teda taková mnamka. jéééé
23. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz
Tak si dojeď :grinning: ještě ti můžu nabídnout maso s těstovinama, ale ty vlastně nejíš vepřové, tk nic, dojeď zítra, bude salát s kuřecím masem :dizzy_face:

no tak to je super, že si budou moct povídat o tom, jak by nejradši seděli někde doma a nechodili mezi lidi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
to by bylo téma hihihi. n ojako i ten salát bych radši bez masa :sweat_smile: jdu mačkat mrkvičku :o))) a ordinace.. no jako morávková má strašnou tu paruku a taky jako nic moc ta role. se mi teda nelíbila. v ní...
23. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
Luc,četla jsem,že to není paruka,prý ji takhle ostříhali a obarvili,nechápu.taky se mi nelíbí
23. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
dobré ráno,tak já jdu konečně vylézt z pelechu,v jedenáct dojedou holky,tak musím aspoň ustlat a umýt si hlavu :grinning:
24. čer 2009 v 07:58  • Odpověz
už zase holky? a to nehodí do práce? a co Míša od Mic? už je v pořádu?? jsem tam blbě napsala poznámku na sluníčko a teplotu a už tam radši nelezu :sweat_smile: a Mic už mě taky nemá ráda, když taky nenakoukne.

a jako fakt to není paruka? no tak to je děs ten účes a teda i to oblečení mi nesedělo. no celá mi přišla taková uměla. neneee.to není ona. to byla jiná Morávková :o))))
24. čer 2009 v 08:31  • Odpověz
Luc,ony jsou Máničky všechny na mateřské.A malej Mišoš dneska dojede,ale asi už je OK a jak znám Mic tak se určo neurazila,ona je splachovací :grinning: že Mic :grinning:
24. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
Ahojky holky..... :slight_smile:

Musím se připojit k názoru o Morávkové, to je děs, co to tam předváděla, co měla na sobě a na hlavě.. blééé,.. byla taková "unylá".. nebo "unilá"..?.. to je jedno, prostě nemastná, neslaná... fujka...
24. čer 2009 v 09:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.