• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
vám zkopíruji můj dnešní neuspech: protože ten hajzlík dnes při obědě prskal. všude je mrkev - ještě ěnkdy ho pochválím. a naučil se dělat brrr a jde mu to fakt výborně. do toho mi vykládal o 106 - vživotě tolik nenakacel a když jsem zažřvala Domino dost, tak se začal smát. ale nacpala jsem to do něho. jako mlíko jsem fakt nechtěla jít dělat. jsem hnusná. ale čekala jsem, že se bude jen zlepšovat a ne zhoršovat stylem jídla :o(((((

a jsem mrtvá a jdu si něco sníst. jsem si magor nic nevytáhla z mrazáku. u Jany se ted jí koláč.. áááááá
24. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
Luci.. jé, tak to máš veselo.. se začíná domi vyjadřovat :slight_smile:))... ale ty jsi vzorná matka, to určo zvládneš :slight_smile:

já jsem se teď vrátila z nákupu, abychom něco konečně měli v ledničce, no, stejně to dnes večer vyluxujeme a zase bude prd.. chjooo, to mě tak neba ... pořád vymýšlet, co k jídlu...bléé...

Janííí... pošli kouseeek!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz
Ahoj holky, tak já tu dneska měla malou mateřskou školku, ale aspoň mám nácvik na dvojčata a třeí dítě do roka :grinning: :grinning: super...pak ještě dojela kámoška s holkama, chvilkama jsem měla pocit, že ty dvě a to chodí do první třídy, byli horší, jak ty malé děti...tak jsem je vypoklonkovala na zahradu a tam se vybavovaly s babičkou :slight_smile: jinak jsem se nakonec musela pochválit, dort dopadl skvěle, dokonce mi chutnal :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 19:22  • Odpověz
a Jani, kdy jsi odpočívala??? jako!!!! to určo není dobré mít tolik zábavy. tytytyt

Zubi, to mi vykládej o tom jídle. včera jsem dělaal i dom.pomazánku, at je změna. a měla uspech :o))))
24. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
Já ležím teď, ale i před tím jsem posedávala, holky mi utřely i nádobí :slight_smile: a uklidily, takže super....
24. čer 2009 v 19:44  • Odpověz
Hoooj, je fajn mít návštěvy,... a ještě líp ty, které pomůžou :grinning:...

To já včera dotáhla domů nákup...a ještě jsem večer dělala zapečené těstoviny, tak alespoň bude i dnes ne véču :grinning:... no, ale večer jdu ještě se svým budoucím šéfem na kafčo..dojednat ještě detaily ohledně mého nástupu, podmínky a taáák...
Já bych také pekla až bych brečela, jenže nám nefunguje pořád trouba a novou budeme kupovat až do nové kuchyně, takže vše peču v remosce.. :grinning:... upeču třeba kuře... sní se a pak to rychle umýt a upéct v tom nějakou buchtu :grinning:... super podmínky... nemůžu se dočkat trouby... a normální kuchyně... :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
Ahoj, my byli dnes zase na bazéně.

Zubi a nemáš strach z večera? já jen, že vlastně odejít už musíš a co když podmínky nebuou OK, pro tebe???
nová kuchyn.. jééé to je krásná představa. uáááá

Jani, jak je? jsi dnes ani nenapsala. vlastně ty nejsi online. sorry.
25. čer 2009 ve 14:58  • Odpověz
ahoj berušky,já vám psala dvakrát a ani jedno se mi nevložilo grr.Teď jsem spala,čekám na kámošku.Letí do NY a budu ji krmit želvouna,tak doveze klíče.
25. čer 2009 v 16:05  • Odpověz
já chci taky novou kuchyň nebo aspoň myčku!Ale tu bych si mohla dát leda do sklepa vedle pračky :grinning:
25. čer 2009 v 16:07  • Odpověz
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 16:24  • Odpověz
Luci.. nemám strach,.... už jsme si základní věci řekli, tak doufám, že změna nebude, jinak bych ho zabila ! :grinning:...

Jani... tak ke Karlovi přibude želvoun?.. jééé,.... to tam máte zoooo.... :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 17:37  • Odpověz
Šári nene, želvounku budu chodit krmit domů...to by asi Martin nepřežil, ona i ta vodní želva dělá pěknej bugr a akvárko stěhovat pořád na zíchod a ze záchodu, to by se mi nechtělo :grinning: :grinning: :grinning:

tady bude pěkná mela...strašně rychle se zatáhlo a už asi hodinu taky hřmí...tak uvidíme jestli začne lít...ještě že bydlíme na kopci ... když to vidím v té televizi...no hrůza :pensive:
25. čer 2009 v 19:33  • Odpověz
záchod a vaše zvířátka to je dobrá historka :grinning: :grinning:

Jani, taky koukám na zprávy, jsem ani netušila co se děje. ... a to se tam v sobotu chystám. ježíš.. myslím, že přes odry nechci :o( kdo by se na to koukal.

my jsme dnes odpo šli na procházku v klokánce.. malej se kouká dopředu, kope nohama a je děsně spokojenej. vydrželi jsme tak hodinu - ale první kapky jsme neriskovali a šli rychle domů a jen jsme zavřeli tak zase ta bouřka. za 20min bylo po ní a je klid.

a tu myčku chci taky. a já teda nemůžu ani do sklepa ji dát :o)) já prostě nemám kam ji dát. a já si ji tak přejíííí
25. čer 2009 v 19:45  • Odpověz
U vás pršelo?? Tady zatím ne, ale myslím že brzo začne...
Vidíš teď mě napadá, že ségra jede myslím příští víkend do Oder...na to jsem zapoměla...no snad už to bude OK, já jsem taky vůbec nevěděla co se děje, na telku se nekoukám, a na Seznamu jsem si novinky už asi tři dny nečetla, takže jsem to postřehla až dneska...

jdu uvařit Matesovi kafe a dojdu...
25. čer 2009 v 19:48  • Odpověz
no Jani j á přesně tak.. najednou na seznamu čtu 9mrtvých.. fakt šok. halvně to, jak zachranovali mámu a pak umřeli sami.. paní co chtěla ujet a neujela.. bléé smrt utonutím v autě nebo v místnosti.. to je hnus :frowning2:

se mi nechce nic dělat. zítra musím balit.. to jsem na sebe zvědavá :grinning: nahážu tam vše co mám :wink: - teda hlavně domino, vystěhuji skřinku s věcmi :o))) peru poslední pračku a zapoměla jsem do ní hodit oblíbenou halenku. mě klepne.
25. čer 2009 v 19:57  • Odpověz
Tak než jsem donesla kafe na zahradu, tak začalo lít ale pánové naznali, že na ně pod stanem pršet nebude, tak zůstali venku, ale očividně si nemůžou rozumět ani slovo, protože je hrozná mela a bouřka...jsou to cvoci...

já se taky asi nikdy myčky nedočkám, Martin totiž pořád tvrdí, že stejně nejlíp myju nádobí já...asi to začnu flákat :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 19:58  • Odpověz
vy už zítra odjíždíte?? Ty jo a na jak dlouho? Na týden nebo na dýl?

Jo to s tou paní je mazec...ona přežije a synové umřou oba...hrůza , úplně mi běhal mráz po zádech...

aha...je po dešti...tak to se mi nezalila ani zahrádka...
25. čer 2009 v 19:59  • Odpověz
:o)) tak ten déšt je dobrej :o)))

no u nás musí mýt nádobí i tomáš. a ví, že si myčku moc přeji. myslím, že až se po mateřské vrátím do práce, tak to bude první věc, co se bude rekonstruovat. ted až spravíme balkon už budeme šetřit at se trošku více splatí hypotéka...
25. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
já si budu muset počkat až budeme mít jednou kuchyň dole, ale na to padnou všechny moje úspory :grinning: už se těším až budu mít tu mega kuchyň se šíleně velkým pracovním prostorem a ne že teď myju nádobí desetkrát za den, abych mohla něco dělat a nic mi nezavazelo...a nebudu muset mít naskládané věci v rohu u ledničky, ale budu je mít pěkně schované v kuchyňské lince...jéééé já se těším...ale nevím kdy to bude.... :rolling_eyes:
25. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
počkej to byl tak slabej déšt?? tak to u nás je jako vody a vody..

odjíždíme v sobotu ráno po ranním jídle, takže někdy kolem 3hod.. jako fakt kolem třetí hodiny ráno :grinning: a vrátíme se v neděli(tu další), ale net tam mít budu, brácha odjede a mám jeho pokoj i s PC :o))) a snad i čas bude.
25. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
jo a v albu mám nové fotečky z dneška.. se musím pochlubit :grinning:
25. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
Ty voe...ráno ve tři nejezdíme ani na dovču :grinning: :grinning: to by mě zabilo...jako bylo pár situací, kvůli kterým jsem takhle brzo lezla z postele, ale vždy s odporem :grinning: :grinning: :grinning:

No jako tady fakt zapršelo asi minutu a nic....no uvidíme čekám, že se ještě rozprší v noci...
25. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
ty jo, ty fotky jsou mazec....to nechápu...ježiš, to je skvělý...já bych ale byla mrtvá strachy :confused:
25. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz
a to jste plavali poprvé? Nebo už jste se takhle topili víckrát ??
25. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
no když poprvé se jede tak dlouho cesta a ..... chceme zkusit, zda Domino pořád nebude mít noc a neprospí to celé.. jinak spí jen 30min. jelikož máme oslavu a chceme stihnout oběd, tak prostě to tak riskneme. a zpět pojedem v neděli už po snídani a přestávkami na oběd a tak, tak ze 4hod cesty uděláme 7hodinovou :grinning:
25. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
Jani, to je to jak jsme trénovali ve vaně, tak nás minulý čtvrtek vzala instruktorka do dětského bazenku a dnes jsme tam byli podruhé.. apříště jdeme až po prázdninách :( se nedočkám
25. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
Tak třeba v autě usne, co vím, tak většina dětí v autě hned usne...a nebo vám bude vykládat celou dobu co pojedete :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak my taky jednou měli z 19-ti hodinové cesty 25-hodinovou :grinning: :grinning: , nikdy více...
25. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz
já bych taky chtěla jednou s dětičkama chodit takhle plavčit, tak snad do té doby už u nás bude plavání od tří měsíců, zatím mají jenom tuším od roku a v Blansku od půl roku, jinak bychom museli do Brna, což je krapet z ruky, ale zaujalo mě to plavání doma ve vaně...to musím zjistit jestli tady někdo taky dělá instruktora...

chjo, ta ordinace už je fakt trapná....
25. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz
chjo se na ní dívám jen protože to tady hraje :angry:

no právě že on spí jen 30min v autě. pak už ne.. takže když jsme jeli na zápas, tak jsem ho 1,5hod bavila v autě a málem zvracela - koukat do boku mi fakt nedělá dobře. a on se v té sedačce necítí ok.. nesnáší jí :unamused: já byla jiná já spala hned. teda ale jen do 1roku. pak jsem prý stála a řvala než auto zastavilo a nedej bože, když pršelo, to jsem prý vydržela řvář at to vypnou (stěrače). máma vždy čekaa, kdy mě táta vyhodí za jízdy ven z auta :grinning:

Jani. budeš plavčit :wink: :wink: a většinou teda všude je od půlroku..a do té doby je to vaničkování
25. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
já bych taky v autě chrněla hned...jenže když usnu, tak je mi špatně a nějaký koukání dozadu a nebo do boku by mě tady zabila :grinning: :grinning: :grinning: byl blindila jak o závod....

to my zase v autě ze ségrou mávaly na řidiče, co jeli za náma :grinning: :grinning: :grinning: jo tenkrát nějaký sedačky nebyly, tak jsme houpaly po autě jako divé :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.