• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
25. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
jééé, předpokládám, že podle plavek, jsi to ty v té čepici a brýlích :slight_smile: toje bomba, jak jsi to točila pod tou vodou??
25. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
já to netočila, to táta elišky. ještě jsem tam dala jak básničkujeme. je to super. jsem z toho fakt dobře naladěná,ale byla jsem i pěkně unavená :rolling_eyes:

jo a blindit se mi chce taky, když bavím domina.. a to jsem nidky s tím problém neměla.
25. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
tak mu příště řekni ať toho natočí víc :dizzy_face: to je fakt bomba, to musím ukázat Martinovi...pokud teda venku nezmrznul, ještě se nevrátil....
25. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz
:O))) PŘÍŠTĚ bude až v září :o))) no je to kratší,ale on déle pod vodou nevydrží .o))) zatím. a když na podzim přijdeš o víkendu, tak tě tam vezmu taky a můžeš to vidět osobně. jednu sobotu v měsíci tam máme rezervaci :grinning:
25. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
jdu dělat domácí práce. páček
25. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
BAF ....!!!!!

Jak se vedéééé,....... šmrdolííínky ????... :grinning:....
26. čer 2009 v 09:36  • Odpověz
chichi,mě dobře...ležím v posteli :grinning:
26. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
a kde je Luc,asi chystá věci na zitřejší odjezd.
26. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
Jé, to se máš.. :slight_smile:... já v raboootěěě... blé... ale je pátek, což je pozitivní... :slight_smile: :dizzy_face:
26. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
Ach jo... :frowning2:.... Hezký víkend...
26. čer 2009 v 16:00  • Odpověz
já se omlouvám, ale fakt se chystám, dopo jsme ještě byli rychle nakoupit - obě prababičky měli narozeniny a pak byl děsnej a ted mi ho vozí soused a já žehlím a vše hážu do tašek a mám depku z toho :sweat_smile:
26. čer 2009 v 16:45  • Odpověz
Ahoj holky, já se taky teprve teď dostala k netu, když píšu něco delšího z mobilu, tak se mi to nikdy nevloží :angry:
Martin odjel na akci, odchází mu z práce kolega a tak mají rozlučku, tak jsem doma sama....opět...zcela nečekaně...

Šári neboj, za chvilku půjdu do práce a tak budu u netu i ráno!!!! Super.....
26. čer 2009 v 17:44  • Odpověz
no fuj, to byla narážka, že když není Janča, tak je Zubi zanedbávána :o((( ale já se fakt snažím. jen kdybyste to viděly tady :o)) vše se snažím anrvat do dvou tašek a strašně se bojím, že něco zapomenu. ale dominovi asi ne, ale spíš sobě :grinning: domino má sbalenou celou skřín, všechno jídlo..
26. čer 2009 v 19:43  • Odpověz
Luc neboj, když něco zapomeneš, tak to koupíš...hlavně aby měl všechno Domi :wink:
ženy, hrůza, nám nešla asi dvě hodiny elektrika...no mazec, jsem byla ouplně vyřízená...na net jsem nemohla, nešel, tak jsem hrála aspoň karty, klekla baterka, pak jsem šla na mobil na net, taky klekla baterka,ale hurááá už funguju, takže stihnu i Hellboye :grinning: :grinning:
ale to byla strašná nuda, prohlížela jsem si fotky z Chorvatska a teď jsem akorát naštvaná :angry: :angry: :angry:
26. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
Luc, hlavně v pořádku dojeďte a napiš,jak jste zmákli cestu...tak já se jdu natáhnout k telce, bolí mě pupík....
26. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
hoj ženy, zdravím vás v neděli, Lucka si užívá na návštěvě u rodičů...ta se má...mě se dneska absolutně nic nechtělo, ale vůbec, nakonec jsem se překonala a uvařila i oběd a dokonce jsem i dvakrát umyla nádobí....fuj...

Martin byl včera na fotbale, tak je na něho dneska hroznej pohled :grinning: má modříny úplně všude a bolí ho záda, no jo, v jeho věku hrát fotbal, to je fakt blbej nápad....naposledy to hrál loni :grinning: :grinning:
28. čer 2009 v 17:14  • Odpověz
HOJ, tak zdravím z mokré ostravy. jediné co zatím známe je 30metrů od vchody baráku jedné babičky a druhé babičky. fakt zábava. tady jen leje a leje.
no domik včera byl nic moc. neuměl se dospat. neuměl usnout, byl nevrlec ale naštestí večer usnul v pohodě. uff. a noc byla stejná jako v noci. tak snad se to bude jen zlepšovat. je fakt, že je tady víc unavenej, protžoe ho pořad ho má někdo v ruce, někdo mu něco ukazuje. žádný košíček jako doma - ale košíček tady máme taky. at se má kde uspat přes den.
jo a jsem pakoš. foták jsem sbalila, ale neslabli si kartu do fotáku. blbec, co? ach jo. takže zítra jdu kupovat. at mohu fotit a fotit.

Jani kdy jdes na kontrolu???

a šari tady napsala, zda ta schůzkla byla ok a nastupuje spokojeně do nové firmy???
28. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
Ahojky holky... :slight_smile:

Luci, omluva,... díky za sms, ale nebyla jsem schopna odepsat...doufám, že se počásko zlepší a konečně si návštěvu budete užívat....
Já jsem dopadla víc než dobře.. dostanu o 3tis. víc než mám teď, cooož je dost pozitivní.. tradááá, takže dneska předposlední, zítra poslední den... a ve středu... hups, do nové práce... tento týden je fakt přelomový...

Jinak o víkendu jsme byli na třešních,.... a doteď mám problémy, wc je má oblíbená místnost... doufám, že to brzo přejde... :frowning2:.. kurník...

No, jdu něco dělat... mooooc práce .. tsss, .. místo aby mě nechali odpočívat.. chichi.. pá, zase nakouknu
29. čer 2009 v 09:55  • Odpověz
Zubi, gratulace. to je dost dobrý, že dostaneš více. teda :wink: bohatá Šari :wink: já teda se přiznám, žze mě zase přiznali dovolenou i za tento rok a budou mi proplácet 29dnů dovolené. dobrý co? takže se nám zaplatí dovolená na Seči i s útratou :grinning: :grinning: juchhhuuu

Zítra to neobreč. počkej, bude se ti blbě odcházet jak si sbalíš věci do krabice. a hlavně odejdi pravou nohou a tou samou musíš vkročit do práce nové :wink:

dnes nám dopoledne nepršelo, tak jsme byli venku, doma jen obědvali a zase ven , ale od 16hod zase bylo škaredě. ach jo. ale babičky domina postupně zabavovali :grinning: zítra mám sraz s únorovkama2009. tak se těšíme jak malé děti. jendu jsem i náhodně potkala před barákem, má tady mamku.

jo a příjezd jsem trošku obrečela. nevíém, dojalo mě to. že sem vezu svého syna. že jsem tady vyrostla a najednou jsem už tak stará. no nechápali to.
29. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
chjo.. nic o nikom nevím :o((( Zubi napíšu sms, jinka si to nepřečte :frowning2:
30. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
Ahoj holky, dneska absolutně nestíhám...musela jsem zařídit něco ohledně dovolené a stejně je to na houby...všechno je obsazený a nebo v blbým termínu...no nic...

Luc, jaký byl sraz s holkama?? Já dneska psala Šári smsku k svátku, tak psala, že vůbec nestíhá...
Jak často vůbec k vašim jezdíš? Domino je tam poprvé? Stejně to musí být divné, že tam jednou jedeš těhotná a potom se skoro půl ročním dítětem...ty jo, ale aspoň bude mít Domino v budoucnu skvělý víkendy :wink:

To máš dobrý s tou dovolenou, já bych taky potřebovala, aby mi někdo něco proplatil navíc...ale to chci asi moc...
stačí že ve čtvrtek valím do práce...no nevím estli s toho mám být nadšená nebo ne....ale otázka je jestli je to lepší než sedět zalezlá doma, že...a každopádně budu na netu!!! super....
30. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz
hoj berušky,Šári,tak co?Jaká? já momentálně řeším plyn,došel nám přeplatek,nechápeme,akorát došel na dědy!V srpnu to bude rok co umřel!Všechno je přepsaný,jenom plyn ne!Mě trefí!
1. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz
ahojky Jani,
tak s tím plynem jmsi mě rozesmála. to jsem zvědavá , jak se to vyřeší :wink:

srazík byl suprovej. byly jsme společně 4,5hod a nechtěly se ani loučit. budeme to opakovat a za rok jedmee někam na chatu. na víkend společně. http://www.modrykonik.cz/photos/mimiunor2009 pár foteček.

A u nás jsme s Dominem poprvé. tenkrát velikonoce nevyšly a tak až ted. a těhotna jsem tu byla v 16tt a pak už ne. denes nám konečně vyšlo počasí a skoro celý den jsme byli venku. až jsem se těšila domů.

a co ta dovča??? jak jako nemůžeš nic sehnat? to sand ani nejde??
1. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím se z práce :confounded:
Luci, foto super...to jste se jako tak dobře sešli, že jsou holky z okolí OV? Nebo kde jste to měly srazík?

No s dovolenou se to má tak...my chceme jet minimálně na 10 nocí, no a v cestovce mají blbý termíny, já bych nedostala dovču, tak jsme hledali něco přímo na netu, ale buď to měli obsazené, nebo se nám to nelíbilo, nebo dokonce kámošce vadilo, že nepojedeme od 1.8. ale až třeba od 3.8. ?! nakonec jdeme dneska do cestovky a pokud zjistíme že to co jsme vybrali bude OK, volno mají, udělají nám pobyt na 10nocí ale nástup máme v pátek 31.7., to snad v práci přežijí, tak jedeme...super...já totiž nerada jezdím na blind, prostě musím mít zajištěné ubytování, představa, že třeba půl dne hledáme něco co se nám bude líbit..ne to ne...
No tak vyhrála Drašnice, je to malinká vesnice, ale hrozně hezká, a hlavně je tam klid, což Martin uvítal, chce mít na dovolené klid a není problém, si do většího města dojet autem. tak snad to klapne, v jednu mažu do cestovky, aby jsme se definitivně domluvili...ještě taky musíme splašit nějaký auti, kterým pojedeme, Audina by nás sežrala zaživa...Martin chce sehnat 7-místné auto, že by jsme jeli všichni jedním, tak uvidíme....

Co Šári?? Neozvala se? Budu jí muset poslat smsku....
2. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
Lucííííííííííí, Šáááááááááááááááárííííííííííííííííííííííííííííííííííí......kde jste :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Luc viděla jsem nové fotky únorovek....super.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mooooocinky ti to sluší...
2. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz
jani už jsem tady
2. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
ahojky, no tady je to takové, že jako zapnout PC ráno by mě asi zabili. tadcy se PC zapíná až večer, nejdříve ho má mamka a pak mi ho milostivě pustí :rolling_eyes: jsem tady vězen :grinning: ale vždy večer se připojit musím, abych věděla co vy.

a jak se tedy cítíš? nezničila tě práce dens? přece jen po tak dlouhé době a i po tom zákroku :astonished:
a co dovolená? co se vyřešilo v 13hod? jinak jsem blbá, ale mě nepomůže jen to město. do kterého státu jedete? nezapomen, že já byla u moře naposledy v 6letech a to v bulharsku. tkaže mi městečka nic neříkají :sweat_smile:

my tayd dnes měli krásně. ráno jsme šli s babičkou a prababičkou (jako od Domina) koupit něco za penízky od prababičky a tak jsem se dostala do tesca a to jsem neměla. jsem na jejich značku ujetá. mají super věci a ještě měli 30%slevu.takže jsem tam nechala 1700. a nejlepší byla má máma, protože vše bylo suprove, vše by koupila a.... já si vše zaplatila :grinning: :grinning: hlavně něco mi přišlo, že je zbytečné, že nakoupím na mimibazaru, ale ok, mám další laclové kalhoty . nevím, kdy to Domi unosí. :angry: ¨
odpo jsme šli pěšky na chatičku od našich, asi 6km, akorát v 15hod se počasí zkazilo, na to, že cestou tam jsme málem zhebla a přítel od mámy pro jistotu jel za námi a utem a byli jsme za to rádi. fakt léto na ......
zítra iž nám přijede tatka. tak se moc těším. moc mi chybá. jsem divná, co? spíš mi chybí někdo, na koho se můžu spolehnout a kdoi mi s Domim pomůže kdykoliv.
2. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
Ahojky, já musím zítra napsat Šárce smsku, dneska jsem to v tom zmatku nestihla, pořád jsem něco řešila, ale naštěstí toho nebylo moc, jenom jak naschvál byla asi 30km od Boskovic havárka a zboží nám dojelo skoro o hodinu později, tak to byl mazec, ale jo, ustála jsem to, ale doma jsem málem usnula, tak jsem si musela jít zacvičit aspoň budu v noci líp spát ne jak včera :grinning:

Luc, jedeme sem http://www.chorvatsko-apartmany.cz/zaznam.php?z=25 tak jsem zvědavá, zítra jdeme platit, teda Martin :grinning:
Já nakupuju jídlo a potřeby s sebou i tak je to dost....

Tak to jste měli dneska super den, jak vám závidím....já jsem myslela,že Tomáš je tam celý týden s tebou a on jel zpátky domů? Tak to by mi taky bylo smutno, i když potom když jsem s Martinem deset minut, tak bych ho nejradši přizabila :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz
Jani, já obrečela že odjíždí, ale zase nemá tolikk dovolené a atk mě tady nechal a budeme to tak dělat vždycky. stejně se mi směje do telefonu, jak lítám na srazy, rodina jezdí koukat, pak obě babičky. fakt dny totál plné. a na to on neníl. radši si dovolenoou schová pro nás.

jinak dík zha pochvalu z toho srazu. ted tam přibyly další fotečky http://www.modrykonik.cz/photos/mimiunor2009 a tak jdu koukat. jinak byla to náhoda, že nás chodí na ty srtanky 14 a z toho jen 4 jsme mimo ostrravu žijící. 9 je z okolí osrtravy a z ostravy. takže proto ty srazíky být můžou. příští týden tady dojede jenda, co je normálně z ústí, ale tchýně byldí u osrtgravy, tak zase se uvidí. a za rok pojedeme už někam na penzionek. do té doby budou srazy v OV a okolí :grinning: (dokonce ta jedna je moje spolužačka ze základky, chodily jsme spolu od 1-4třídy tak to byla uplná náhoda, do té doby jsme se neviděly, neslyšely. prsotě po 20letech .... :grinning: )

šari asi toho má hodně, tak až ti bude psát, tak chci kopii :wink: ale jako večer se připojit mohla :angry: kvůli nám :dizzy_face:
2. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.