• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
jo a máš muj obdiv, že jedeš na dovču bez jídla. kolik chcete utratit tam? nebo fakt chceš vařit atd??? to já bych ani náhodíou., musím mít aspon polopenzi. teda jen polopenzi. v létě teplé přes poledne nemujsím.
2. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
no já už osm let od té doby co jezdím na dovču s mým drahým, toužím po polopenzi...bohužel, ale je fakt, že na dovči hodně vaří chlapi...a nám s Matesem stačí polívka s pytlíku, ráno chlebík a zelenina :grinning: no večer nějaká večeře, dřív tam bylo strašně draho,ale teď koupíš v restauraci řízek za stejný prachy jako tady, takže to se dá...
a je tam gril, takže ráno na trh, koupit rybičky a večer ugrilovat.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
to zní sice dobře ....ale je fakt že u nás Tomáš zase není ochoten něco na dovče dělat. já letos chtěla jen snídani - jedeme se známyma a večeři že si zajdeme nebo budeme denně grilovat. hele tak mě přehlasovali 3:1 a nić a máme polopenzi. ale zase jednou bych chtěla jen na all inclusive. fakt je to můj sen. tím, že jsem moře neviděla, 23let, tak prostě až tam tak za 3roky poletíme,t ak prostě chci all inclusive. už tede na to odkládáme ty kovové 50Kč. :grinning: bud na to, nebo na super pokoj pro staršího Domina :sweat_smile:

no tak u našich už se opět spí, tak jdu taky, at je pak n eruším sprchou a tak. ty večery jsou tady děsné :angry: hlídat Domina nechtějí, že bych někam vyrazila, a spát chodí brzo. chci Tomáška.
2. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz
tak ty večery ti nezávidím, to bych asi zbláznila...sama sedět doma...chjo :frowning2:

já jsem letos chtěla do Španěl a s all inclusive...no nic, snad se někdy dočkám, až budeme mít děti, bohužel moje nevýhoda je, že můj manžel je úchylák na řízení auta, takže on se na to těší....nechápu...

a kam se chystáte?¨
Já jsem se ještě nepodívala na zbytek těch fotek ze srazu...musím to napravit.... a šárce napíšu hned ráno ať vím ,co se děje....v deset jedu pro Matesa, otevírala se v Rudce hospoda, tak se pro něho zastavili kluci a jel s nima...
2. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
jéé mates si užívá. já chci taky do hospy mezi lidi. ach jo...

my jedeme na tu Sečskou přehradu - :slight_smile: http://www.hotel-jezerka.cz/ chtěla jsem něco, co je kousek od domova, kdyby cokoliv. a máme 4lůžkový apartmá - dvě ložnice a obývák a budeme tam 4dospělí a 2malé děti a Babetka. tka snad to bude super. nidky jsme nejeli s někým na dovču. ¨¨tak dobrou :rolling_eyes:
2. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz
Prší prší jen se leje....super, začíná nám vypadávat proud i v lékárně, no jo....
cholky, tady je slejvák s prominutím jako kráva :grinning: doufám, že takhle prší i v Kunštátě, protože to by asi babička nerozchodila. dneska mám jet domů busem, jo tak na to se těším...nemám deštník :grinning:

Jinak...Luc, Šári psala, že se omlouvá, ale má strááááááááááášně moooooooooc prááááce :frowning2: chudinka naše upracovaná :frowning2:
3. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz
ahojky Jani, tak já se včera ani nepřipojila, už jsem měla TOmáška u sebe. přijel v 16jhod jako překvapení. takže si ho užívám a užívám. ráno po snídani jedeme domů. tak jsem zvědavá na cestu. obědvat budeme všichni někde v restauraci. Domi bude mít špenátl. tak snad nezklame.

Šari je upracovaná a ted tři dny nabírá energii jako všichni, co??? :grinning: :grinning:
4. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz
Ahojky, no já doufám, že Šári leží doma s nohama na stole a odpočívá :slight_smile:

já byla v pátek u holek z koníka, měli v Opatovicích pivní pouť, super, akce...na zábavu jsme šly asi v půl jedenácté a do postele jsme se vrátily v půl páté :grinning: :grinning: a vstávaly jsme asi kolem osmé a to jsme s Markétou asi půl hodiny kecaly :grinning: doma jsem lítala jak hadr na holi a večer mi Martin nalil růžový víno asi dvě dvojky, je docela silné, tak jsem z toho byla lehce KO :grinning: :grinning: pak vana a v jednu konečně postel...

Tak to je super, že Tom přijel brzo, to bych taky měla radost...my pojedeme odpoledne do Brna na nákup, potřebujeme na dovču nějaké nové ošacení, tak jsem zvědavá jestli něco pořídíme...hovidíme...tak se mějte, krásnou neděli...večer jedeme grilovat, tak asi budu až zétra...je volno, nejdeme dělat, to je božíííííííííííííííííííííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
čauky,
ty jo ty toho zažíváš. trošku dooost závidím :grinning: a pout by se mi taky líbila. jééé. ale jako stačila by mi jen kolotoče :grinning: :grinning:

cestu zpět jsme dnes přežili, Domino poprvé jedl v opravové restauraci, chutnal mu špenát od Hipp a neudělal ostrudu. uufff. ted už mám dvě pračky a potřebovala bych další sušáky.

co sis koupila v Brně? stejně nic kromě plavek, ručníku a botám k vodě nic nepotřebuješ :grinning: :grinning:
5. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz
Ahoj, tak z Brna jsme domů dojeli v půl desáté, pak ke známým, byli s námi i v Brně, musela jsem smát, já si nakoupila hader asi za dva a půl litru a Jítka triko za sto pade :grinning: :grinning: :grinning:
ale plavky nemám, klasika...všechno mi bylo malý...se na to fakt vykvajznu...

no a do čtyř do rána jsme seděli venku, dali jsme si s kámoškou vodku s džusem, ale Mates nám nalíval poměr jedna ku jedné, takže jsem si dala dvě a bolí mě dnes hlavička...hotovo :grinning: :grinning:

ale Martin si plavky koupil a boty...konečně...ty už kupujeme asi měsíc...
6. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz
nazdárek, takže budeš na nuda pláži. taky dobrý :d jen si hodně namaž prsa, ty prý bolej spálený. já měla spálenou jen prdel. a ta bolí moooc :grinning:

ty jo, do 4hod sedět venku... teda... to bych ssi nedala. bych umřela. i zimou :sweat_smile: a teda dnes jsi den asi prožila doma, ne? unavou a opicí na zádech, ne? taková kamarádka se jen tak nesetřese :grinning:

my dnes byli na koupališti. v MB opravili a letos porpvé otevřeli. jenže .... ráno jsem vstala, už věšela první pračku, prala další, vzala domina do kočáru a jela do kaufu na nákup s batohem - at máme zeleninku atd. a pak jsem se vrátila, věšela další pračku, škrábala brambory a na salát.. a tomášek si spinkal protože v noci byly motorky. mě fakt klepne z něho. pak milostivě vstal, protože domi byl ubrečenej. a začla pomáhat stejně jsme na koupák vyjeli nakonec autem až v 11hod a pozor, ve 13:30 přestalo svítit sluníčko, takže jsme v 14:30 šli domů. fakt den :angry: akorát Domi je asi nemocnej. je divnej a má chraplák. asi chlastal a vychlastal si hlas :unamused:
6. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
Hoj, já se nakonec včera překonala a vyjela na kole...mazec, a pěkně jsem zmokla :grinning: a ještě jsem zcela inteligentně, jela lesem...ono totiž vůbec posledních 14 dní nepršelo...takže jsem dojela jako prase...celá od bahna, i fusekle jsem musela rovnou vyhodit, protože ty bych snad už nevyprala a taky jsem si pěkně zasvinila boty, což mě štve, bo jsou nový...ale to vyčistím....pak jsme byli doma, Martin si zajel ještě za klukama na pivečko a mě se nechtělo, tak jsem se šla vykoupat a žehlit, taky mi ségra dovezla kolečkový brusle, takže si asi o víkendu půjdu rozbít tlamičku :grinning: :grinning:

ale původně jsme chtěli jet s Martinem na přehradu, ale než dojel z práce, tak u nás kolem třetí bylo úplně černo, takže jsem sedla akorát na to kolo, že to stihnu...haha :grinning: :grinning: a ráno za mnou byla kámoška, v sobotu se vrátili s New Yorku, tak mi dovezla dáreček a dojela si pro klíče od bytu...krmila jsem želvičku :grinning: a kecaly jsme asi dvě hodiny :grinning:
7. črc 2009 v 11:18  • Odpověz
doufám, že Domi bude brzo v pořádku, jestli to nemá z toho debilního počasí, nejdřív vedro, pak dusno, pak vlhko...ty jo už mě to silně točí....
7. črc 2009 v 11:18  • Odpověz
jo a ještě vám musím napsat co mi provedl Mates v Brně...dojeli jsme do Vaňkovky a v Kenvelu nakoupili nějaké hadříky, tak jdeme k pokladně a Martin že už nemá peníze, tak zaplatí kartou...on ji vůbec nepoužívá, tak z toh obyl krapet vydřenej...no a zadal pin a prodavačka mu říká, že ji to píše karta odmítnuta...tak že znova...mezitím, já jsem blbec vzala tu tašku s oblečením, z toho pultu, nákup skoro za dva tisíce....no a zase...karta odmítnuta, tak se ho taktně zeptala, jestli má na kartě nějaký peníze, tak Martin říká, že jich tam má dost a ještě se ta prodavačka na tu kartu třikrát podívala, tak jsem vytáhla svoji, že zaplatím já...a trubka jsem zadala blbý pin, tak chudák holka, se začala potit, co to na ni zkoušíme...už k nám šel i ten hlídač, tak jsem ho podruhý dala dobře a v tom můj milovaný a nejdražší manžel říká, já jsem debil, já vám dal starou kartu, ona je propadlá!!! já myslela že ho zabiju....prodavačka se začala řezat na celé kolo, že to bude muset doma zkusit taky...no já myslela že mě trefí...už jsem čekala, kdy na nás zavolají policajty, že jsme něco chtěli ukrást :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
jani, ted se tady řežu jako blázen. za prvé že jste zloději, ještě že jsi neodešla z prodejny i s taškou a za druhé, že ta prodavačka měla pravdu. martin zase ušetřil :o))))

no my jsme teda dnes byli u lékaře, tak inhalujeme, máme kapky na alergické rýmy a ještě kvasinky v hubě :o((( tak jako asi vím z čeho.. tchýně měla rpo něho hračky.. umývá je v myčce na nádobí... a bere to, že je to čitsté a já kráva si je neumyla čistou vodou nebo roztokem pro děti :o((( jsem blbá blbá a blbá.. anbo jak tam žužlal peřiny a tak. nevím, doted to neměl a z OV jsme tak přijeli .o(((

jo a jakej dáreček jsi dostala? až z ameriky??? :o)))
7. črc 2009 v 16:54  • Odpověz
Ahojky, včera jsem teda totálně nestíhala, co já budu dělat až budu mít děti, nevím, asi umřeme s Martinem hlady a ve špíně :grinning: :grinning: hledala jsem staré výpisy z banky, kvůli půjčeným penězům, Martin si sice všechno schovává, ale tak nějak nesystémově, takže všechno je sice v jedné krabici, ale ty si musíš ty výpisy od roku 2000 do teď poskládat, aby v tom byl systém...mazec.... :grinning: ale za to vím, kolik má drahouš na kontě :grinning: :grinning:

Ty jo, tak vy máte takový trápení :frowning2: doufám, že bude Domi brzo v pořádku, to je fakt na prd s těma hračkama, ale popravdě, koho by to napadlo, že...já se přiznám, že mě asi ne...nebo ne hned...

Z Emeriky jsem dostala tričenko, tak ho nosím doma a připadám, si jako správný Emeričan :grinning: :grinning: akorát jsem byla v šoku, když mi Míša líčila, jak si tam koupila podprsenku Wonderbru, za v přepočtu 150,-!!!!!! Já chci taky, tady normálně stojí skoro litr! Mazec.....

Copak asi Šári? Jakpak bojuje? Napsala bych ji smsku, ale nechci ji prudit, jestli má moc práce :frowning2:
8. črc 2009 ve 14:36  • Odpověz
ahojky,
tak my už máme i teplotu, takže když jsme doma, tak jen nosíme. ted po ránu je už 10min pod hračkama. což je rekord. jinak brečí a nálada pod psa a já mám ruce jak opice. ale určo to brzo přejde. naštěstí je venku hnusné počasí, tak mě to až nemrzí že nemůžeme ven. sakra kde je léto??? :angry:

jako ty papíry jsme dělali pořádek ted po nastěhování nového obýváku. máme to ale v šanonech, en poslední půllrok šlo vše do krabice. tak jsme to uklízeli oba. a vyhazovali co bylo starší jak rok 2008. však to najdu na netu :wink: a zabíralo to moc místa, nechápu, jak někdo může žít v garsonce. my máme plno ve 4+1. je fakt, že jen kuchyn není podle mých představ, ale jinak tu je nábytek co jsem chtěla všude a i tak mi připadá, že se nevlezeme :grinning:

jo jinak podprdy jsem až do porodu nenosila s vycpávakami. jen s kosticemi. no... a ted se mi tak zmenšili prsa, že si je vycpávám :grinning: :grinning: tak někdy wondebru zkusím. aspon v obchodě jaké mi udělá krásné prsa :sweat_smile:
9. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
Ahojky, kámoška mi říkala, že ta Wonderbra je ouplně super, protože není vycpaná po celým obvodě, ale jako z boku a ještě jenom někde a že dělá krásný prsa, ne veliký, jako push-upka ale krásný žlábek...hmmm, tak o tom si já můžu nechat zdát... :grinning: :grinning:

Teda to je blbý, že je Domi nemocnej, s takhle malýma dětma je to nejhorší, člověk má pocit, že je nemůže ničím zabavit a on ti sám neřekne co ho trápí a co by chtěl,....ach jo, snad budete brzo oki :slight_smile:
jo mě by taky zajímalo kde je jako léto....mám pocit, že bylo v květnu a máme utrum...Martin mi včera říkal, ať si popůjčuju od známých různé hry, karty a pexesa, bo prý v Chorvatsku bude stejně celou dovču chcandit, tak ať se nenudíme....cvok!!

Booože, já se z toho mého drahouše picnu, teď mi volá...prý kam jedeme na dovču...říkám do Drašnice a proč to chce vědět a vedle něho se smála nějaká ženská...no že je v cestovce a jde zaplatit dovču, ale neví kam jedeme :grinning: :grinning: ho tak někam poslat :grinning: :grinning: ale docela čumím, že šel a sám a dobrovolně...to jsou věci....
9. črc 2009 v 10:45  • Odpověz
Hoj holky, zdravim,.... nestiham docist, myslim na vas.... uáááá.. práce nad hlavu... snad jste na mě kvůli tomu nezanevřely... jinak příští týden 16.7. jdu k nové gynekoložce, snad mi pomůže s těmi mými šílenými cykly, teď to bylo opět jen 18 dní, už se to stává pravidlem... víc menstruuju, ... jsem taková krvavá Mary :grinning:.. chichi,

tak já jdu zasejc pracovat.. pááááá :angry: :grinning:
9. črc 2009 v 16:05  • Odpověz
Nazdar dcero ztracená :grinning: nebo ti máme říkat krvavá Mary?? Tak mi říká Mates když dostanu mrchu :grinning: :grinning:

A co v práci, doufám, že dobrý...a brzo to bude v pohodě :wink:
9. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz
Je Šari se objevila. je mi jasné, že je v nové práci naprosto spokojená, protože ji to moc utíká.. ale jako jednou za týden se fakt objevit může :angry:

Jani. vy jste fakt s Matesem dvojka. ale jako bych ho poslechla a ty hry fakt vzala :o)) ne, léto přijde!!! já chci na dovči taky krásně.

dnes jsme krmili v 4:15 a enž dojedl a doinhaloval, tak bylo 5hod a tak jsem už nešla spát. mám vyžehleno, ponožky uloženy, utřen prach. dobrý pocit z toho a vidím vycházet sluníko. po ránu je u nás vždy tak krásně :grinning: dnes jdu na oběd do Meka,. se těším. mnam manm. to bude kalorii.
10. črc 2009 v 07:30  • Odpověz
Ahoj, já koukám, co tady blbneš tak brzo po ránu :grinning: no tady doufám, že nám Šári bude podávat aspoň jednou za týden info, jestli je OK :slight_smile:

já valím v devět na folikulometrii, dneska jdu akorát k jinému mudrovi, moje má dovču, tak z toho nejsem zrovna na větvi, ale snad to přežiju....

já žehlím už týden, ale zítra ráno to budu muset spáchat, jinak budu mít v neděli prádla dvakrát tolik...a to by se mi tuplem nechtělo...fuj...
10. črc 2009 v 08:05  • Odpověz
jéé. tak to jsem zvědavá co se dozvíš.
10. črc 2009 v 08:42  • Odpověz
jako kde mám zprávu???
10. črc 2009 v 10:29  • Odpověz
já jsem dšsně smutná, neví m, co ti doktor řekl :o((( jdu ven na boěd ..
10. črc 2009 v 11:52  • Odpověz
ahoj jsem tu, musela jsem ještě do obchodu a po příchodu do práce mi zase sklaplo, bo kolegyně hledala reklamace, pak fakturu, já se chtěla najíst, skoro jsem zmokla, volala jsem Martinovi a neměl čas...hotovo...

folíka mám krásnýho...jednoho...takže dvojky opět nebudou...doktor se divil, že mi moje mudra nedává Pregnyl, ale prý mám ten folík, tak krásně narostlý, že to asi není potřeba, ovulka bude v neděli, takže v sobotu na to máme vlítnout :grinning: docela mě dostal, došla jsem do ordinace, potřepal mi rukou a jak se mám...kdy byla mrcha...haha, to mě dostal, bo jsem si za prase nemohla vzpomenout, tak prý kolikátý jsem DC, že to spočítáme...si jako myslel, že to si pamatuju :grinning: :grinning:
no a pak se ptal jak dlouho baštím clostil, tak mu říkám, že dva měsíce na podzim a dva teď, tak že mám vydržet, že to chce tak ty 2-4 měsíce...no a pak jsem lehla, vyhrnula triko a on kouká, prý aha, vy jste byla na laparce? Takže co a jak, co mi našli, tak prý mi bude držet pěsti aby to klaplo...tak uvidíme...v sobotu jdeme s Matesem na zábavu, tak ho někde v keři asi přefiknu a bude :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz
ahoj Janulko,
moc děkuji za sms. tak ted jsem na tebe začala myslet a ještě brzo, ted chlastáš :o))) ale jako romantika v křáku se dá, ne? a zítra odpo romantika v postýlce, když se probudí po pařbě :wink:
doktor byl dobrej, jen je to tkaové.. že si mohl přečíst tvou kartu, ne? a nedivit se, že jsi byla na laparce. a vidíš, clostil si měla vydržet déle.. a ne to tenkrát vzdát!!! tkaže papat papat a papat.
a teda ono už vlastně nebude potřeba :dizzy_face: :dizzy_face:
my jsme včera doma měli makačku. tomiáš dorazil po 15hod, jenže já už měla domluvené venčení s kámoškou, tka jsem ho nechala doma a řekla mu, at udlěá věci, co chtěl dělat v sobotu :o)) a udělal. dnes tím pádem mohl jít na fotbalovej turnajek.
Domino včera poprvé svačil banán. lžičkou jsme ho dlabali a moc mu chutnal. zblajzne jeden a ještě by pokračoval. tka jsem ráda, že mu chutná, je to super svačinka do kočáru. jupííí.
večer jsme zkoušeli dávat porpvé první kaši od Nutrilonu. tka nás zmátlo, že se dává jen 130vody, když dělám nutroš, tka dávám 180.. no nevydržel déle než s nutrošem, ale ještě mín. tak uvidím jak dneska. zda to nebyla vyjímka.
11. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz
Ahoj, tak Martina jsem v keříku neznásilňovala, protože byla děsná kosa :grinning: tak jsem si to nechala až do postele a dneska si to dvakrát pojistili :grinning: :grinning: tak jsem zvědav jestli to klapne, Martin si dělal srandu, že si to měl natočit, aby pak za dva roky věděl, jak to tenkrát dělal...cvok, fakt :grinning: :grinning: :grinning:
Teď mi odjel do práce :frowning2: a dojede až kolem osmé...tak jsem sama doma,venku je zataženo, tak koukám na tenis a jsem doooooost znechuzena z toho, co tam Berdych předváděl...hrůůůůza...

Jo a jinak!!!!!!!! Mám novinu!!!!! Mám konečně nainstalované a funkční PC :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: !!!!!! hurááááááá
Jenom musí Martin vyměnit monitor, tenhle občas začne blikat, ale dobrý, max. z toho budu mít tiky, ale musím si koupit jinou klávesnici, takhle je strašně tvrdá a mám na ni problém psát všema deseti, dělám hrozných překlepů a musím to pořád opravovat...ale hlavně že funguje :grinning: :grinning:

ty jo tak Domi, už takhle baští..teda...ale banánky šmakujou dětem hodně...a kaše mě taky překvapuje, že se dělá menší množství než mléka, ale zkus si koupit od Hami...je to stejná firma co vyrábí Nutrilon...kaši na dobrou noc, jsou víc sytivé, tak třeba to Domiho zasytí na delší dobu a nebo bych mu klidně do té kaše přidala i kousek rozmačkaného banánu..to myslím, že by taky šlo...tak držím pěsti ať to dneska dopadne líp....páááá
12. črc 2009 v 15:47  • Odpověz
Ciao ve spolek!! Tak jsem back z uzasne dovolene....
12. črc 2009 v 19:23  • Odpověz
Ahoj Ani...to je fajn, jak jste se měli? Co počasí?
12. črc 2009 v 19:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.