• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
tak to máš akčního dochtora...sem byl na kontrole v březnu, zjistil mi, že sliznice je nižší než má být, když by prý po půl roce snažení nic, že mám přijít...to je gynekolog můj soused, další fór
8. říj 2008 v 10:34  • Odpověz
Jj, v Chrudimi...dřív sídlil v Chrudimi a Brně, pak se spojil a je jen v Crudimi, zajímavá je, ale nesmíš mín kolem sebe ty dva blby s odpuštěním, mého šéfa, který dělá vše proto, aby se zavděčil řediteli a ředitele...což mě někdy štve, protože náš šéf si nestojí za oddělením, jenom, aby on z toho něco měl...
Míša dělá v Pardubicích projektanta, te´d je zrovna v Rusku, vymýšlel přestavbu celého provozu a linky :frowning2:((
verča nevím, my se s nimi moc nestýkáme, to ej na delší vysvětlování...vůbec nahoře ta Vaňkovaka je něco :grinning:
Co ty??? Krom plánování mimča?
8. říj 2008 v 10:41  • Odpověz
soused a gynekolog, to je dobry....to můžeš vždycky odskočit k sousedovi na prohlídku...:grinning:
8. říj 2008 v 10:41  • Odpověz
No to nevím, by byla asi dost dobrá sranda :slight_smile:)))...hele Vítku, sem přišla na prohlídku :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2008 v 10:44  • Odpověz
to já právě občas prohodím pár slov s Michalem na icq..tak mi něco řekne...já téměř nic nového, teda pro mě... dělám v nemovitostním fondu...prošla jsem si pár neúspěšných vztahů... vdaná nejsem...
8. říj 2008 v 10:45  • Odpověz
a vis o Katce?...mela ted v pondeli termin porodu, ale zatim nic...
8. říj 2008 v 10:49  • Odpověz
Aha nemovitostní fond, zní zajímevě...jj, Michal občas něco napíše, tuhle zrovna o Tobě mluvil, ale samá pozitiva :wink: ..vztahy jsou někdy na prd...
8. říj 2008 v 10:50  • Odpověz
Káča s Lukášem?
8. říj 2008 v 10:51  • Odpověz
Jenom mi Michal říkal o svatbě, občas se zmíní o Robertovi, toho sem i vlastně tenkrát potkala na jednání v Pze...prý už má taky dítě...
8. říj 2008 v 10:52  • Odpověz
jojo Robert čeká druhý...jojo Katka s Lukasem...je fajn, že jsme se s Michalem dostali do fáze, že spolu dokážeme komunikovat...sice to pár let trvalo, ale teď to je dobrý...a co Květa?...
8. říj 2008 v 10:54  • Odpověz
To je jasný...my jsme měli období, kdy jsme s Michalem byli od sebe, teď se divím, že jsme našli cestu zpátky...Květa má druhého kluka, ale už mu budou myslím příští rok dva...je to děsné, nato, že jsme všichni v Chrudimi, tak je vidím tak jednou z apůl roku...jak začaly mít děti a jiné starosti, tak se ta parta roztrhla, takže už máme jiné kamarády, kamarádky atd...to je asi normální vývoj...
8. říj 2008 v 10:59  • Odpověz
Mám pauzu na oběd, si nechte šmakovat, zatím ahojky
8. říj 2008 v 10:59  • Odpověz
Nech si chutnat! :wink:
8. říj 2008 v 11:03  • Odpověz
Aha, to je škoda...byly to fajn časy...společné Silvestry, hory a tak...dobré vzpomínky...
8. říj 2008 v 11:06  • Odpověz
teda Gabi, dáváš mi ještě naději :slight_smile: já už jsem si řekla, že to jsou nějaký erupci na slunci, no nic, jdu mrknout do šuplíku, jakej máme v práci nejcitlivější a ještě si pro strejdu příhody nějakej objednám a zkusím to zítra, ségra je v pondělí v práci,tak mi vezme krev, pokud do té doby nic....
Holky koukám, že jste se dobře slezly, že???
taky jdu papkat, volala mamka, mám dojít, taťulda potřebuje nějaké léky, tak dělám kurýra a za odměnu bude bašta...pa
Jo a Lucie jedna ošklivá, jak si to představuješ, takový provokace, jako že jdeš v deset domů????????!!!!!!!!! :grinning: :grinning:
Hmmm,a kolegyně co je na zkrácenej úvazek teď šla taky, to je sprostý,já chci domůůůůůůůůůů, hneeeeeeeeeed :frowning2: :frowning2:
8. říj 2008 v 11:11  • Odpověz
no kdybych já byla v práci,tak jsme tam od šesti do šesti,no hrůza,a ještě když teď chodím spinkat,to bych si v práci asi nemohla dovolit :astonished:
8. říj 2008 v 11:13  • Odpověz
Jen to Jani zkus...a hned podej zprávu, jak jsi dopadla....teda ty se máš, takhle si chodit na obídky k vašim... to já prd...a na oběd půjdu asi až v jednu....dobrouuu chuť.....
8. říj 2008 v 11:15  • Odpověz
Saharka: Teď jsou taky společené Silvestry, hory atd, ale prostě s jinou partou :slight_smile:))...vzpominky jsou fajn, prima časy...

Ať to Jani dopadne... :wink:

andrea: Já chodím do práce kolem půl sedmé a kolikrát tu trčím i do pěti, když je fakt maraz...hlavně, když se doma nenudíš a je vše Ok...já sem zase taková, žebych asi nevydržela v klidu, takový děsný neposeda, furt bych měla potřebu něco dělat
8. říj 2008 v 11:34  • Odpověz
však já se taky nenudím,pořád mám zatím co dělat :slight_smile:
8. říj 2008 v 11:39  • Odpověz
no hold je púráce,která se dá vykonávat i při otěhotnění,některá ne,a já jsme asi ten druhý případ
8. říj 2008 v 11:41  • Odpověz
Andrea: tak to je dobře...si přímo z Ostravy?
8. říj 2008 v 11:48  • Odpověz
Teda být v práci už v půl sedmé... :confounded: :confounded: To by se mi asi nikdy nepovedlo...nejsem ranní ptáče, a naštěstí u nás se dělá až od devíti, ale trčím tu do šesti.. :unamused:
8. říj 2008 v 11:48  • Odpověz
Ostrava Poruba
ale bydlím tady teprve rok
jinak pocházím z Klimkovic
8. říj 2008 v 11:51  • Odpověz
kdyby na půl sedmé,male když tam někdo už musí strašit od šesti ráno,tak to je ffakt maras
8. říj 2008 v 11:52  • Odpověz
Když je pěkně, musí být otrava vysedávat do šesti :frowning2:...raději někdy přivstanu, abych mohla kolem 15-16 jít domu, stějně se to vždy nepodaří...dneska mám pracovní výkonost na bodu nula :grinning:
8. říj 2008 v 11:52  • Odpověz
No, možná bych si třeba i přivstala někdy, ale stejně tu do devíti nikdo není ani v jiných firmách...takže bych toho moc neudělala...jen takovou běžnou agendu, která je za chviličku.. :unamused:
8. říj 2008 v 11:58  • Odpověz
No je fakt, pražáci jedou většinou až od 9 - 10...má to i nevýhodu, když pak s nimi něco řeším, tak jsou kolem 17 odpoledne nejvíc aktivní...já už se vidím doma
8. říj 2008 ve 12:04  • Odpověz
nooo, hihi :grinning: .... taky sis tu pár let pobyla... :wink: :sunglasses: :sweat_smile:
8. říj 2008 ve 12:13  • Odpověz
Tak samo, v lékárně mám jenom mamatesty a ty jsou na 25IU/ml, tak jsem si objednala Clearblue - ten je teda pěkně drahej, cca 120,- :angry: a ještě jeden a ten je citlivost 10IU/ml, tak mi odpoledne dojdou,tak je ráno nebo ještě odpoledne zkusím...no to jsem zvědavá...to tady do té půl čtvrté nevydržím :grinning: :grinning:
Ach jo, já tak chci dvě čárečky :frowning2:
včera jsem manžovi říkala, že pohlavní styk s vyvrcholením dovnitř může opožděnou MS vyvolat, no a on se otočil a řekl mi že on nic vyvolávat nechce a šel spát :grinning: ale prý ho mrzí, že asi příští léto ať už to dopadne jakkoliv nepojedeme na dovču...
8. říj 2008 ve 12:14  • Odpověz
To ja si v pondělí dělala test RapiClear ten má citlivost také 10...a koukala jsem na něj a chtěla tam tu čárku namalovat :grinning:...připadala jsem si jak blázen..normálně jsem se na něj chodila dívat..a pak i když jsem ho vyhodila, tak když jsem přišla z práce, tak jsem ho vyhrabala, jestli se tam nějaká čárka náhodou neobjevila... no jo no, trošku mišuge...
8. říj 2008 ve 12:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.