• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Uzasně. Jak bych to napsala italsky: "Tuto bene, tuto bene........belisima!!" Pocasi bylo fajn. Prselo nam jen 2krat a pokazde jen pul hodinky pri sieste. Ani se nam nechtelo s manzelem zpet....
12. črc 2009 ve 22:20  • Odpověz
čauky, janule jako v 15hod už 2x pojištěné? ty v..e, z vás budu mít depku jako my už jsme si s tomem určili dny kdy se bude tulinkovat. a to protože v Po a 4V má on trénink a po něm je kO, já mám v út spinn a to jako jsem ráda že žiju. takže ve středu máme pravidelné středy :o)) a pak v sobotu. ostatní dny je povolena TV déle :o)) no ale v sobotu jsem to porušila já, protože jsem dělala stránky pro tomášův tým, včera jako on hrál hry na PC a pak mi řkal, že náhradní termíny se domlouvají 2 dny předem :grinning: :grinning: a tento týden nám neteče teplá voda a představa že se pak nemůžu osprchovat mě děsí, takže nic a pak mám mrchu. takže jako stále máme půst :grinning: :grinning:

já jsem viděla až Štepánka a to jako dborý tenis :wink: :wink:

a Domino dnes dostal ATB a brali mu krev an krevní obraz, železo a ještě výter z krku. tak už se těším na středu na výsledky.

jo a držím pěsti aby to snažení bylo urodné.
13. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
Ahoj :grinning:
já taky říkala Matesovi že je drak a večer teda ještě do třetice :grinning: aby se neřeklo :grinning:
Ale taky to máte doma dobře zařízené :grinning: no ale středa je holt středa a ta se prostě musí dodržovat...
fíha, nebudete mít teplou vodu, jo?? To bych nedala, i když já v rámci plození dětí dávám sprchu až ráno....abych je chudinky nevyplavila :grinning: :grinning:

Domi má ATB? ach jo,, ale kup mu k tomu nějaký lactobacily, aby neměl rozhozený zažívání...Nutrolin sirup je od půl roku nebo klasické tobolky a vysypat mu je do pusiny :slight_smile:
13. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz
No to jsem taky nechodila do sprchy to je prvda. ale ted to vyloženě vyžaduji.

jo jako neteče voda, opravují komín, škodovka má dovču, tak tady nemá být půlka města .o)) jenže vloni tekla celé léto a letos to řekli týden dopředu. kreténi. budu se jezdit co druhý den koupat ke kámošce do vesnice vedle bolky.. a odmíám vařit. domi dostane zásoby z mrazáku nebo hippky a já jen čaj :o))) kdo to má umývat? nenávidím mytí nadobí jinak než pod tekoucí vodou. a myčku pořád nemám :o)))

půl roku mu bude za týden. takže mám koupit ten nutrolins sirup? a neublížím mu jetě více? když už má i fenistil kapky?
13. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz
ty brďo, to je stejně mazec s tou vodou...představa, že se k někomu jezdím koupat,hrůza a zvlášť když máš doma mimčo, to je fakt, pořád ohřívat vodu na nádobí...to já bych si asi koupila papírové tácky a jedli bychom z toho :grinning:

Ne ne, to mu neublíží, naopak...bude mít bříško víc osídlené bakteriemi a nebude mít zažívací a střevní obtíže...jo klidně kup ten sirup a dávej mu ho...bude to lepší :wink:
13. črc 2009 v 15:03  • Odpověz
jako ted jsem měla šok... zvonek..tam paní z lékarny a tak jen tiše a pomalu říká dobrý den já jsem vám spletla léky. místo ospamox dala ospax nebo ospan..ed si to nepamatuji. když jsem četla příbalový etýk tak tam bylo že se dává max 1,25 a já měla dávat 4ml ale říkala jsem si že mudr ví co dělá...tak dozfám že mu to neublíží. dostal jednu dávku.
jedine teda... v 11:30 dostal tu dávku a v 15hod měl po tvrdem hovínku srajdu..myslíš že už tak brzo mohl zareagovat?z nového jídla to být nemohlo. dnes po 3dnech dostal něco nového a to v těch 15hod...merunková ořesníavka ho tak prohnat nemohla ne?
13. črc 2009 v 16:16  • Odpověz
Jsem tu...tak jsme to řešily s kolegyni, říkala že průjem po té jedné dávce, by čistě teoreticky dostat neměl, ani když toho sirupu dostal víc než měl, jako kdyby dostal tu přesnídávku ráno, tak řeknu že by to mohlo být potom, kolegyně to počítala a i ty 4 ml jako jednorázová dávka se dá dát...
Ale říkala, že pokud by měl průjem delší dobu a začal by ti zvracet, tak to taky může být známka nesnášenlivosti těch ATB, takže to by jsi musela za mudrou pro jiný, ale určo mu zítra kup ten Nutrolin :wink:
Kdyby něco, tak piš...
13. črc 2009 v 16:33  • Odpověz
jo a ještě jsem chtěla napsat, že pokud by dostal teplotu, tak to taky může znamenat, že má nějakou virozu, teď hodně řádí střevní infekce....
13. črc 2009 v 16:34  • Odpověz
takže jsem ho nepředávkovala tím jiným? ufff. díky. zítra zajdu pro ten nutrilon. dkybych neměla tak daleko lékernu jdu ted. ale dle mudr máme zákaz vycházek. ale stále se dívám e i na ten ospamox mi dal divné dávkování 3x4ml... a teplota se drží po odečtu na 37.. naštěstí. mě přijde, že nikde nechodíme kde by se nakazil. o víkendu byl jen 2x a to v kočáře. chjo... tralala.
díky moc
13. črc 2009 v 16:39  • Odpověz
Vy máte Ospamox brát 3x4ml? Kolik Domi váží?
Jo a hlavně v lékárně chtěj Nutrolin ne Nutrilon :grinning: ale když řekneš že je to sirup, tak to pochopí :grinning:
13. črc 2009 v 16:46  • Odpověz
já jsem pako s tím nutrilonem .o))

váží 8kg.. a fakt 3x4ml jen ta koza z lékarny mi to na ty nové nenapsala, ale když jsem mluvila s máti, tak vím, že sem ji říkala, že těch 60ml mám na 5dnů ..
13. črc 2009 v 16:47  • Odpověz
jo a ještě, ten Ospamox máš 125,250 nebo 375mg?
13. črc 2009 v 16:50  • Odpověz
13. črc 2009 v 16:57  • Odpověz
jo tak to je dobrý, kolegyně to spočítala, že je to pořád v pohodě... :wink:
13. črc 2009 v 17:05  • Odpověz
Hoj, Luci už jsem ti nestihla odepsat na smsku, byla tady nejdřív kámoška s dcerou a pak jiná kámoška a pak jsem vezla s Martinem kámošovi auto a teď jsem mu smažila řízek..t.ak jsem nestihla ani odepsat...
13. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
tak tře ba tě ještě stihnu. jako teprve ted jsem měla čas číst si příbalový leták. vím že jsem měla dřív, ale když já si četla když spal ten původní a pak už byl na zabití. teda na nošení, bavení atd.
nevím, jestli jste se nebavili s kolegyní, ty to asi vedět nebudeš, nevím, ale zkouším. je na tom sirupu napsano, že se má ředit ........tak to dopíšu at vidíš, že píšu
13. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz
po značku. já to teda ted večer ještě samo neměla naředěné a tak jsem začaal histeričit. jenže jdyž jsme otevřeli druhou lahvičku, tak nám přijde, že je po značku a že se tam fakt nemá co přidat. jsme blbí? je možné, že na lahvičce je napsano přidejte vodu, ale nemusí se?

PS: tu sms jsem psala, aby ses neodpojila. když už náhoda tomu chtěla a ty jsi ještě tady
13. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz
hm tak jsem se nepochopily a o chvlku si se asi odpojila od PC. smůla. tak se ráno rposím na to zeptej kolegyně. fakt nám připadá, že to už je hotové, že se to neředí a jeslti ředí, tak minimem vody fakt mimimem. asi 2mm.
13. črc 2009 ve 22:19  • Odpověz
Dobré ráno...tak jsem prostě blondýna, ale to nevadí...už si zvykám :grinning:
včera jsem vypnula PC, zrovna když jsi mi psala tu smsku, ale já jsem ji pochopila úplně jinak :grinning: ale dobrý, no :grinning: :grinning:
14. črc 2009 v 08:31  • Odpověz
Jani a co staví? banán? jen uvažuji co mu dát. na oběd mám pro něho špenát s bramborem a trochu mkrve - měl to i včera a už kdysi, tak vím, že nekadí lehce z toho. a na sváču.. uvažuji zda banán. nebo ržovou kaši? ta staví určo.
14. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
jo rýžová kaše určo a banán bych mu taky klidně dalal, určo ne švestky a asi ani ne ty meruně...
14. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
jo a mrkev taky můžeš, ta staví taky....
14. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
tak mám pár minut pauzu - spí. venku je nádherně tak jediné, co mě těší že mi schne prádlo :o)) aspon budu moci žehlit až bude spát po svačině.
co ty vp ráci? máš toho hodně? u nás je ted škodovácká dovča a tak jsem ymslela, jak bude vylidněné město a zatím jako není. v kaufu byla řada včera. tak uvidím dnes. po 17hod vyjedu do lékarny a taky pro pečivo. nemám co jíst :o)).
a večer jdu na spinn. zase 1,5hod. tak jako netěším se, ale pak mám dobrý pocit :dizzy_face: stejně nic ted dělat nemůžu, tak asapon Tom pohlídá a já si zajezdím. a večer budu spát jak zabitá :grinning:
14. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz
No v práci je to docela mazec, ale zvykám si...je teď hodně střevních viroz, takže samej průjem...hotovka...
já čekám v pět návštěvu a potom asi vyrazím chvilku na kole, nebo si zacvičím doma, bo moje tělo vyloženě řve po pohybu :grinning: ale je fakt, že bych si nejradši šla lehnout...ale zítra mám odpolední, takže se vyspím do osmi :grinning: :dizzy_face:
14. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz
ahojky, tak co dělaal si včear něco? já teda nakonec měla hodinu a 45min spinn a bylo super. hlavně jim tekla teplá voda, tak jsem nemusela ani ke kámošce a když jsem dorazila domů, tak jsem tpě koukala na gotáka. jako je starej,a le dobrej :o)))
domi byl dnes probuzenej zvonkem a štěkotem.. tak se ho sanžím zabavit a máme puštěného Boba a Bobka a má hračky a na chvíli mi to asi vycházet bude :o)))
taky jsem včera těžce sháněla ten nutrolin. ale máme, tak dnes dostane. stejně je jen na týden.. tak to bude mt mezi braním. dík za radu.
u nás prší a prší. to je léto :o(()
15. črc 2009 v 10:41  • Odpověz
Ahojky, tak já se včera asi tak kolem půl sedmé cyhstala na kolo, měli jsme jet na návštěvu, ale známí nám prakticky v momentě kdy jsme sedali do auta volali, že bohužel to odložíme...tak ať si huknou, ale naštvalo mě to, bo u nás byla kámoška a odjela i víceméně kvůli tomu, že jsme měli jet pryč, tak dobrý, no Mates pak došel, že to kolo mám vynechat, že bude pršet...prý to cítí v kostech :grinning:
no a během asi půl hodiny nám ulicí teklo asi 15cm vody, tchýně vytopený obchod a ségra psala, že v Boskovicích je to úplně krutý, vyplavilo to základku kam jsem chodila a v jedné bytovce bylo asi metr a půl vody a to stejný volala mamka, že má vytopený sklep na hotelu, takže opět hasiči, což už bylo asi po pátý během posledních 14 dní :angry:

Takže já týrala tělo nakonec jenom doma, tak snad to přinese ovoce :grinning: :grinning:
15. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
Ahojky, holky moje, musim Vam neco oznamit!!! Dnes mam lekarem potvrzene tehotenstvi.... :slight_smile:
15. črc 2009 v 15:05  • Odpověz
Jééé Ani, mooooc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

takže dovolená zabrala?? To je super...teď ještě já :grinning: ale my jedeme až za 14 dní :grinning:
15. črc 2009 v 15:12  • Odpověz
Neboj, tamprijdes uplne na jine myslenky a fakt doporucuju vitaminy a more....alespon me to hodne pomohlo. Konecne vykouklo slunicko :slight_smile:
15. črc 2009 v 15:37  • Odpověz
No já jsem zvědavá, jak to bude u nás, ale snad se taky zadaří a pokud ne, tak to prostě přirozeně nejpůjde a budeme to řešit jinak :slight_smile:
ale už se stráááááášně těším, já chci moře a sluníčko :dizzy_face: :dizzy_face:
15. črc 2009 v 15:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.