• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Ahojky holky, nestiham docist..:frowning2:... mam chvilku, tak hnedle neco pisu... Myslim na vas.. :slight_smile:.. chichi...

Ani, moc gratuluji k tehotenstvi...koukam, more a vitaminky udelaly sve...Týýý jooo, a to já se letos dostanu k moři asi až v prosinci :frowning2:...no, ale kdo si pocka, ten se docka...

Jinak ja jdu zitra k nove gynekolozce, tak jsem zvedava, mam si prinest vsechny sva vysetreni a dokumenty k laparce a hysterkam... je pry dobra, .. tak uvidime... ocekavam ale, ze mi nasadi antiko kvuli tem mym silenym cyklum .... ale, kdyz to pomuze, tak proc ne... prece jen ted otehotnet by nebylo vuci nove praci uplne koser, takze asi dobre....

Snad o vikendu doctu a budu moct reagovat vice...prece jen jsem se tu vice zabydlela a trosku uz vim, co si mohu nebo nemohu dovolit... Tak se nezlobte, ze nereaguji primo na vas a vase problemky :frowning2:... ted jsem trosku egoista...

Tak se mejte zatim krasne.... a páááčkooo... a kdo se chystate na dovolenou, tak si ji užijte bez úhony a doražte v pořádku na koníka... :slight_smile:...
15. črc 2009 v 16:08  • Odpověz
ahoj beruše :slight_smile: :slight_smile:
to jsem ráda, že píšeš...takže už je to lepší?? snad jo...
Máš pravdu, kdo počká ten se dočká a já to říkám furt...třeba na nás zbydou nějaké extrémně hodňoučké dětičky :grinning: :grinning: :grinning: dělám srandu...

tak se potom ozvi, jak budeš mít čásek...
já valím na dovču až 30.7. ve čtvrtek odjíždíme a vrátíme se asi 11.8. uvidíme podle počasí....
15. črc 2009 v 16:18  • Odpověz
Hele tak mates je jako ropucha a předpovídá počásko jo? no .. ale jako mě se pořád necce věřit tolika vody. dokud to neuvidím, tak neuvěřím, že něco takového může napršet. fakt. to je tak divné.
nám pršelo tady dopoledne, ale ted už máme zase 30st a léto. to nechápu to počasí. v OV hlásí holky od rána vedra jako hrom.
hele neměla bys méně ted cvičit? at neublížím sperjmijkám :o)))
jo a volala jsem na výsledky krve. domino je zdravej. nechápu to. když nenašli nic na krevních obraze, tak je rpostě zdravej. tak proč chrchlá? a proč je tak ubrečenej. je fakt že ještě včera měl po odečtu 37st. dnes už nic. prostě z něčeho se ty teploty musejí tvořit. tead tvořili :( tak to fakt nechápu.
a pěkně jsem se ztrapnila. jsem se ho zeptala, jestli máme ty ATB přestat brát. tak říkal, že po 3dnech se oprvdu nemůžou přestat brát
15. črc 2009 v 16:23  • Odpověz
No ale já teda jako potom nechápu na co ty ATB bere?? To mu něco našli v nějakém výtěru,či co??
Protože pokud ne, tak mi braní ATB v tomto případě přijde naprosto zbytečné a zvlášť u dětí...nechápu...

počkej hodím ti link na nové Boskovické koupaliště :grinning:
já si z toho teda dělám teď srandu, ale musel to být mazec...
15. črc 2009 v 16:25  • Odpověz
taky nevím proč je nasadil tak rychle... mohl počkat dodneška ani výtěr nic prostě dle výsledků ok...

hele nechtěla bých mít něco zatopené...

čekám návštevu..jupíí bude někdo k nošení domina :sweat_smile:
15. črc 2009 v 17:25  • Odpověz
Ahojky, tak díky opětovnému včerejšímu počasí, jsem ani nezapínala PC, u nás byla bouřka, tak jsem raději všechno vyhodila ze zásuvek...

Tak jaká byla návštěva? Byl Domi spokojen :grinning:

Já musím dneska obejít zahrádku, bo předpokládám, že rajčata i papriky budou naodpis...po včerejším lijáku neměli šanci... :angry:
16. črc 2009 v 08:22  • Odpověz
ženo kde jsi?? Viděla jsem tě na regionech...tak šup šup....
Jak je dneska Dominovi??
16. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz
Teda Luc, vy na mě pěkně pečete :pensive: :cry:
16. črc 2009 v 15:26  • Odpověz
Jani, jsem tady. jen dlěám moc věcí.
Ty nemáš takové dobrotky ve skleníku? no teda taková škoda urody. ale třeba to nebude nejhorší ještě jsou stále i stromy kde se drží merunky ... tak rajčátka něco vydrží :wink:
Domi byl po ránu na ránu. fakt. jako on nesnáší hračky, ležet na zádech nebo na břichu, takže jsem se nemohla ani oblíkat atd. šli jsme vrátit inhalárot mudrovi a domluvit se co a jak. tak ATB budeme brát celkově 8dní. do toho ty fenistil kapky a to až do využití. a ještě nám dal gestamicin do nosu. jako opět bral krev, tentokrát z prstu a je to OK. takže vnitřně zdravej venkově ně. nechápu. a taky včera teplota po odečtu 36 a něco a dnes 37. takže nemám měřit teploty :o))) taky řešení. a už můžeme jednou denně ven.
oběd dnes zdlábnul 80g .. takže už mu více šmakuje, protože včera jen 60. a normálně jí tak 110-120. tak uff a nejhorší jsou ale ty jeho nálady. jako ted .. spí klidně a najednou začne brečet to nedělal. chjo. já jim chci lépe rozumět.
jo a kaše nutrilon je na prd. dnes už brečel v 2:30 že má hlad. což neznám s nutrošem AR. takže jsem ho 30min snažila ještě uspat bez jídla, jelikož ATB jíme ve 3:30. no hrůza. dnes mám už na řadě HAMI banán na dobrou noc. tak jsem zvědavá.

kdy ty už vyrážíš na tu dovču???

jo a v lékarně jsem dnes na předpisech čekala 28min jaká tam byla fronta. děs. 3lékarny tady jsou zavřené a vše se stahuje do kaufu do lékarny.
16. črc 2009 v 16:30  • Odpověz
No nazdar, já čekala kdy dorazíš...
My frčíme až 30.7. večer, už se těším...akorát se budu muset začít opalovat už teď, jak jsem chodila do solárka, tak to ze mne slezlo a jsem bílá jak zeď, sice se opaluju dobře, ale pak se mi to zase rychle oloupe...

Ty jo já stejně asi nechápu tem postum s těma ATB, a to do nosu máte gentamicin v kapkách?? To je taky ATB, já tomu teda nerozumím, líp by mudr udělal, kdyby vám vzal krev raději ještě jednou, sice je to bolestivý pro Domiho,ale podle mého lepší než atb :confused: ale stejně nechápu, že vám nikde nic nenašli, když je na něm vyloženě vídět že není OK...
Já bych taky potřebovala jíst tak 60g denně :grinning: :grinning:

skleník nemáme...zbytečně by nám zabíral místo, mám tam jednou v plánu bazén :dizzy_face: a terasu...takže zelenina jenom na záhonky, ale normálně jsem zjistila, že jsem se na to ještě nešla podívat, jako letos jsem si napěstovala cherry rajčátka, tak já doufám, že to budou holky odolný a vydržely :grinning: :grinning:

Pak dej vědět jak zabralo Hami....
16. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz
jé tak to razíme podobně akorá my jen kousek odsud .o))

Jani, mám dotaz. nemáte v lékarně vzorky vyživ pro děti? např. mlíčka? kamarádce malá nepije žádné mlíka, má 5měsíců a tak ji doporučili vyzkoušet co nejvíce mlíček jestli ji neco nezachutná. a jako kupovat vše rovnou celé je divné :o) tak se ptám, zda neexistují vzorky.

já taky nechápu ty naše ATB. ale snad mu to pomůže a nebude pak furt nemocnej... jako že ted ho předávkujeme a pak bude nachylák :( je fakt, že rymu má od narození. denně ráno vysajeme hleny. tak to taky není přeci normál :( a používala jsem jen sterinmax.

Hami jsme nakonec udělali ne dle návodu. totiž jak to jde přes láhev tak to nemůžu udělat tak husté jak by to jedl lžikou. no tak jsme dali dnes více vody a 45g kaše jak doporučují. no uvidíme, jak to bude. a jestli jako dnes bude dřív jak ve 3vthůru, tak bude pít jen AR .o)))

jo bazenek.. a to je jak velká hudba budoucnosti ??? :o)))) jo a chrry určo vydrželi, jsou malé, tak se déšt netrefil ;)
16. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz
dala jsem nové fotečky :sweat_smile:
16. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz
Dobré ráno :dizzy_face:
já prostě žeru ty Domiho vlasy :grinning: to naše děti jestli budou po tatínkovi, tak takové páčo nikdy mít nebudou....a jak se tváří...no prostě k sežrání :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jo tak bazénu se taky dočkám možná v důchodu, ale místo už na něho raději mám, kdyby něco :grinning:
A měla jsi pravdu, šla jsem zkontrolovat rajčátka, jak jsem dojela s Martinem domů a jsou celý, krásně zelený a je jich tam stráááááááááááášně mooooc :grinning: :grinning:

dneska je konečně pátek, už se těším, akorát, že jsem měla v plánu zajet v sobotu za holkama z Boskovicka na Suchý - rekreační oblast asi 25km od nás, je tam velkej rybník - jenže hlásí na sobotu dost šílený počasí, takže to vypadá, že asi doma budu dělat generální úklid, nemám auto a Martin pojede svým v so ráno do práce, tak uvidíme....
17. črc 2009 v 08:07  • Odpověz
hmm teď mě napadlo, že jsem ti neodpověděla, na ty mlíka...
no Nutrilon začal dělat jednorázové balení Nutrilon 1 a Nutrilon HA1,stojí 10,- a 15,- ale jinak vzorky nemám, občas donesou vzorek od Beba mléka, ale jak naschvál teď nemám nic, co bych ti poslala...jedině že by zkusila poprosit holky, že by ji každá něco odsypala...ale ten Nutroš by měla koupit normálně v lékárně...kdyby se mi zde náhodou nějaký vzorek zjevil, tak ho hned posílám...
17. črc 2009 v 08:38  • Odpověz
ahojky ,

nemám na hodinu doma domina a tak lítám,a lepak ti určo apíšu :o)) už mám upečenou buchtu, ted je v troubě maso na zítra a jdu umýt okna na balkon, at tam můžu pověsit povlečení. je u nás k padnutí. hlavně v byte :o)))
17. črc 2009 v 09:48  • Odpověz
tak ted už mám nohy na stole. co jsem potřebovala udělat je uděláno a nachytám trošku energie než se mi vráti. akorát jsem nervozní, rptoože venku je dost sluníčko a on má ty ATB. je pod boudičkou a clonou, ale i tak.... snad mu to neublíží.

Domi bude v neděli stříhán. sice všichni tvrdí, že takhle je boží, ale .... je mu horko, potí se a zase budeme mít kluka. přece mu nebudu dávat sponečku :sweat_smile: já byla stříhána ve 3měsících a nepoznamenalo mě to :o) vlasů mám až mooc. a pořád padaj. blééé. všude jsou moje vlasy.

a jak to že nejdeš tentokrát s holkama? já něco četla na diskuzi, jak se chystaj,a le proč ne ty? a asi jsi chtěla jet na kole, co? no ale uklid ti taky udělá radost :wink: já už se těším, až přijede máma na týden, snad bude chtít vozit i sama, at můžu přesadit kytičky a tak. na tohle jediné jsem od porodu neměla fakt čas. hlavně že 3dny před porodem jsem si koupila hlínu a nové květináče. a domi prostě nepočkal :rolling_eyes:
17. črc 2009 v 10:41  • Odpověz
Jani chceš pobavit? já jsem si až ted náhodně všimla, že psala Aninam a je těhu a že psala Zubi. fkat to nechápu, jak jsem mohla tolik příspěvků přehlednout. to je tím, jak mám domina v ruce a píšu a ... jsem debil.

Zubi, a co teda přesně v nové práci děláš? egoistko, jsme stejně zvědavé, takže klido piš. je super, že měla jina gyndařka volno a vzala tě. taky v bolcce se modlí každý za gynekologa :grinning: no jo a v lastně už jsi tam byla. tak jestli jako o víkendu nenapíšeš co a jak tak v neděli ti píšu smutnou sms :angry: citovou :grinning:

Ani a dodatečně gratuluji. tak a co ted? budeš v práci nebo doma?

Jani, měříš ted teplotky nebo ne? počítám dny, kdy budeš moc testit :sweat_smile:
17. črc 2009 v 10:54  • Odpověz
Já myslím, že pokud na něho nebude vyloženě svítit sluníčko, že by se mu nemělo nic stát, i když bere ATB...
Jo už si ho cizí pletou s holčičkou, jo?? :grinning: známá to měla taky...její syn byl blonďáček s kudrnatýma vlasama...ona je má černý a její manžel taky :grinning: :grinning: ale on byl fakt jak holčička...pak ho teda ostříhali, protože se jich pořád takové ty babky, proč tu malou mají pořád v modrém a proč nemá naušničky :grinning: :grinning:

Já jsem s holkama chtěla jet, ale Martin mě kvůli počasí nechtěl pustit, teď sice jedou do chaty, ale Martin chtěl jet původně taky s klukama, a já nestojím o tom, abych potom poslouchala že ho někde hlídám, nakonec sice jede až příští víkend, ale já už byla na výletě v Mikulově...a taky mi na zítra nebo na dnešek slíbil kino a večeři a nebyli jsme spolu nikde asi sto let a krom toho mám pocit, že se v poslední době, jenom dohadujeme, tak se před dovolenou nechci hádat....ale když bude zítra počasí, tak za holkama dojedu, aspoň na odpoledne, ale hlásí že má být hnusně, takže budu ráda, když stihnu uklidit, celý týden nemám čas... :angry:
17. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
a na co půjdete do kina? je fakt, že víkend se má věnovat mužičkovi. ne dámským jízdám. my jsme vžyd jeli přes týden na dámské jízdy aby tom nebyl sám doam :sweat_smile:
večeře.hm tak tu my zítra nestihneme :o)) ale koupím si do kina chipsíky a čokoládku a lentilky :grinning: a kapesníčky. na slzičky.
17. črc 2009 v 11:00  • Odpověz
právě chci mrknout na net, co dávají v Olympii...tak snad něco vyberu, u nás je festival, takže kino nefakčí

Mě bylo divný, že jsi na holky vůbec nereagovala :grinning: :grinning: ale pak jsem na to zapoměla :grinning: :grinning: ty jsi taky éro :grinning:

Já jsem právě chtěla být o víkendu s Martinem, sice jede v sobotu ráno do práce, ale za to nepůjde v neděli, takže budeme celou sobotu spolu a když bude pršet, tak tím líp, protože nebude moct dělat venku a bude se mnou doma...máme spoustu věcí na řešení a už nám to přelízá přes hlavu...takže to chci probrat...a hlavně bych ráda stihla to kino...jdu mrknout na program... :slight_smile:
17. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
ha tak už vím...buď půjdeme na Andělé a démoni od Dana Browna, četla jsem knížku, byla super anebo na Dobu ledovou 3 :grinning: :grinning: :grinning: jinak teda nic moc...Harryho nemusím a Terminátora taky ne...
17. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
minuly týden jste promilovali a ted bude řečnit. no nevím, zda martas bude nadšen .o))) já když něco chci řešit tak dle Tomáše je vše ok. mě to teda nepřipadá. jediné o čme se bavíme je domi a domi. o nás nic, o jeho práci nic. prostě takové divné. já vím, že je hlavní domino, ae přece se nedá do telefonu jen bavit ted spí, předtím brečel, snědl oběd, kakal.. já sama nic neprožívám, tak by mě měl do reality přivádět on a nic :o(

už mám domina a bude čas ATB a obědu. jo a v noci hami působila trochu lépe spal do 3:15. ale je zajímavé, že už týden se nebudí na dudlík ale spí až do jídla vkuse. to jsme neznali. ale pořád s nutrilonem vydržel až do 4hod. tak snad se to zlepší. jo a po kaši nečůrá - fakt suchá plína. tak někdy uvažuji, zda nemá i žízen, tak jsme to předevčírem zkoušeli,ale kručelo mu hlady bříško.
17. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
No to s tím minulým víkendem je fakt :grinning:
u nás je to podobné, já když chci něco řešit, tak mám občas pocit, že to jde Matesovi jedním uchem tam a druhým ven, a pak se něco stane a on se diví...tak uvidíme, ale halvně už potřebujeme dovolenou, oba...já už toho mám plné kecky a od o 200% víc...v práci problémy, doma skoro taky....no hotovka...

Tak třeba jak si Domi na kaši zvykne, tak to bude lepší, ale je fajn, že působila o něco déle, ale i tak...že to ty děti baví jíst ve čtyři ráno :grinning: dovedeš si představit, že by jsi se šla ráno ve tři najíst :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz
jdu pro oběd, tak tu tak hodku nebudue :sweat_smile:
17. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz
já jsem po obědě, měla jsem zahrádkovou polívku, byla moooc mňam... :slight_smile:
a teď jsme od šéfky dostali nanuky, tak jsem si dala...ale už bych šla domů, došly mi z Litexu nové plavky, tak doufám, že mi budou, vršek se tváří, že snad jo...no jak říká Martin, maximálně mi někde poleze prso....ale kalhotky mi asi budou velký...mám 40 a měla jsem si vzít 38, no ale možná zdání klame a ta moje mega prcina se do nich vleze jako nic :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz
tak oběed mám dnes z meka. protože sjou dnes nové hračky z doby ledové, jak jdu pro happy meal, aby kačenka (ta co jí hlídávám) měla celou sadu. jsou ted v bulharsku. tak jsem se přejedla, rptožoe jsem si vzala dva máme na to akci.
já se třeba dovči chvíli bojím, poprvé pojedeme s ěnkym. na to se těším, ale oni dva jsou flegmatici, kolem Lukáška se točí na 200% oba dva. tomáš je cholerik anebo naopak mlčí, když chce spát, tak ho jeho syn nezajímá :grinning: jediné, co mě těší, že bude v reklamaci PC tak si ho nebude moci vzít a hrát tam hry :grinning: :grinning: ale bdeme brát playstation-oni mají a bude hrát do dvojice hry. večer stejně budeme muset sedět na pokoji anebo se střídat. a to spíš dámské a pánské jzdy, než jedna dvojice, druhá dvojice.

jo s tím jídlem ráno to taky nechápu. nejlepší je, jak hned jak dojí tak zívá a chce spát dál tak proč vstává?? pako.
17. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz
že jo, já to taky nechápu a nebo se budit ve dvě v noci, zařvat si o mlíko a pak jít spát...no není lepší spát až do rána a pak se najíst ?? :grinning: :grinning: :grinning:

ty jo tak od Meka jsem nic nejedla asi sto let, ale to bude i tím, že nejbližší je v Brně, tzn.40km a to fakt pro oběd nepojedu :grinning:
My zase jezdíme pokaždé na dovču ve velkých sestavách, ale letos poprvé jedeme jenom dvě rodiny, nebo spíš jedna rodina a my :grinning: tak doufám, že to zmákneme, spíš mám obavu, aby se třeba děti nenudily, ale zase si říkám, že Anička je stejně skoro pořád se mnou a Staník bude lítat s chlapama nebo se s nima potápět...tak to bude fajn...už se těšíííííím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz
a nebude ti líto, žeoni maj svoje děti? přeci jen ty mooc si přeješ a.... a jak jsou mladé děti?
17. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz
právě že tyhle "vychováváme" s Martinem odmalička :grinning: Anička měla necelý rok, když jsem se s nima seznámila a Staník tři...takže teď mají 8 a 10 :slight_smile: jsou to miláčci, takže v tomhle případě mi to ani nevadí, protože je hodně znám a vím, že Anička je skoro celou dovolenou se mnou...takže to je fajn a hlavně ona si jako jediná umí Martina omotat kolem prstu...to neumím ani já :grinning: :grinning:
17. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.