• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
takže vlastně dovču budou mít oni a hlavně maminka :grinning: už pádíš domů? a co to kino??
17. črc 2009 v 15:46  • Odpověz
jsem nakoukla do boskovic.. tak to musíš vážně chtít s martasem probrat něco důležitého, když nejedeš s nima. budou z toho žít ještě dlouho, ted o tom kecaj už 14dní a pal budou pořád psát jen historky.
tak hlavně at je na tebe martas hodnej, když už sis vybrala že chceš být radši s ním!!! že mu to vzkazuji :angry: :grinning: :dizzy_face:
17. črc 2009 v 16:48  • Odpověz
tk Zubi, čas se ti krátí :o))) abys nám napsala nové infa.. teda teda

Jani si po krásném večeru užívá. no my čučeli na čas dluhů. kravina, ale vydrželi jsme až do konce. tak jsem na sebe zvědavá dnes v kině. tam usnu :grinning: ne na Harrym nikdy :dizzy_face:
18. črc 2009 v 09:01  • Odpověz
Jani, tak jstli jsi vyjela na kole tak to bydlíš asi v jiné republice než já. u nás je hnusně od rána :o(. takže sedíme doma, Tomáš je chvílema na nervy z Domina. to je tak umrčené dítě. nic ho nebaví, nic nechce. ale když ho necháš, tak se zase nudí :o)))
zapoměla jsem ti napsat historku s Nutrolinem. jsem to včera dávala když si hráli k večeru s Tomem. tak to vyplivnul, byl oranžovej on i bryndák a ještě mi bouchnul do lahvičky která byla na zemi. takže oranžová hrací dečka, koberec - protože to hned proteklo, pár hraček. jsem nadávala jako špaček :sweat_smile:
18. črc 2009 v 15:55  • Odpověz
Ahojky...tak já nakonec nikam nejela, bo bydlíme ve stejné republice...ale pobavila mě smska od holek, že prý kde jsem, že jsem říkala, že když nebude pršet tak dojedu...tak jim píšu, že u nás lije!! A došla mi odpověď...tady už taky :grinning:

včera jsem měla fakt super den...čekám, že Mates z toho ještě bude mít zápal plic...jeli jsme do Rudky, já zůstala s kámoškou na zahradě a pánové...od kámošky manžel měl narozky...šli do hospody, že za nima pak dojdeme...tak jsme šli, cesta do hospody nám normálně pěšky trvá asi pět minut, šly jsme teda ještě s její dcerou, ale nad hospodou bydlí kámoška a mají doma měsíc nového jorkšírka :dizzy_face: už mají Charlieho a teď si pořídili Šarlotku :slight_smile: tak jsme tak zkysly asi hodinu, pak já šla raději zpátky pro auto, protože už bylo po desáté a v hospodě jsme si dali kofolu a jeli zpátky ke kámošce, že se jdou chlapi koupat...tak zalezli i s lahváčema asi v jedenáct do bazénu...všichni nazí :grinning: :grinning: :grinning: řezaly jsme se s kámoškou jak blbé, protože oni byli jak malý děti, takovou melu nedělá ani tlupa dětí, já byla nakonec nejvíc mokrá, protože jsem se zohla pro Martinovi boty v momentě kdy Miloš dělal rybičku a přehrnula se na mě vlna vody, boty mám mokrý ještě dneska :slight_smile:
no a v jednu jsme teda dorazili domů...a dneska uvidíme, v tom počasí se mi totiž vůbec nic nechce, tak asi nakonec kino necháme na zítra nebo na příští víkend, rozděláme sedmičku a zavrtáme se u telky :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak s Nutrilonem dobrý, to by Martin řádil jak pes :grinning: :grinning: :grinning: a on je oranžovej??
18. črc 2009 v 16:41  • Odpověz
tak jsme zpátky z Harryho. no jako nevím, zd jsi v obraze s knížkama.. ale konec prostě nebyl tak super, jak jsem čekala :angry: jsem si jako nepobrečela.
jinak Nutrilon je bílí, ale Nutrolin je oranžovej :o)) a jako pes jsem nadávala já a sváděla to na DOmina a Tomáše :rolling_eyes:
18. črc 2009 ve 23:07  • Odpověz
ahojky,
tak historka z noci: jsem Domina dobře zničila. vstala jsem tentorkát o půl čtvrté - to bereme ATB sama, tak jsem šla rychle připravit jídlo, at zase nebrečí a nebudí tátu. a samo že začal :o( tak jsem dělaal rychle a poprvé použila nutriton. jen jsem si nevšimla, že to má svou odměrku a psali, že jako na ten můj objem asi 6odměerek tak jsem dala 5. že to zas tak husté nepotřebuji. to byl beton nešlo to přes normál dudlík, přes X dudlík. nic. tak tatka rychle dělal obyč nutroš bez zahuštění. naštěstí neřval domi, snažil se sát tu tvrdou hmout. a pak to nešlo ani vymýt z lahvičky ten beton.. a ráno jsem si všimla, že tam je taková malá odměrka.. a já to dávala odměrkou z nutroše .o)) takže místo 6malých odměrek měl tak v přepočtu 15.. hahaha. jsem fakt pakoš.

ted čekáme jak se vyvine počásko. chtěli jsme na pout. a zatím je to takové nijaké :angry:
19. črc 2009 v 10:40  • Odpověz
jo a včera jsme zase měli po odečtu 37,3.. nechápu jak je to možné
19. črc 2009 v 10:40  • Odpověz
já jsem těhulka v 16tt:slight_smile: :slight_smile:
19. črc 2009 v 18:41  • Odpověz
stylly gratuluji. v 16tt. to už za chvíli budeš vedět koho v bříšku nosíš :o)))
19. črc 2009 v 19:34  • Odpověz
dobré ráno při pondělí. tak zubi na náa kašle totál :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. črc 2009 v 07:29  • Odpověz
ty jo, tak tady na mě kašlou všechny :grinning: :grinning: :grinning: ale já zase odpo půjdu ven a budu kašlat na vás :sweat_smile:
20. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
Ahojky ženy.
Nějak vás teď nestíhám :sweat_smile: ... kde je Jańouch? ... někde se fláká , bo co? ... u nás se taky nehlásí :confused:
20. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz
Nazdárek...to víte, někdo musí dělat, když vy jste na mateřské :grinning: :grinning:

my byli včera celý den s Martinem venku, odpoledne jsme jeli na kafi a večer ke známým, taková super neděle, po delší době... :slight_smile:

Luci ty fotky jsou super...Domi je borec :dizzy_face: a sluší mu to...doufám, že jsi mu vlásky schovala, aby jsi je mohla nalepit do alba :slight_smile:

No a s tím Nutritonem jsi mě fakt pobavila...ale popravdě mě by to asi taky nenapadlo, že se ho dává míň ,než klasického nutrilonu :grinning:
20. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz
Jani.. jo máš pravdu. jsme strašné a máme moc času :grinning: :grinning: :grinning:
takže víkend splnil to co jsi očekávala?? tak to je dobře.
vlásky mám. část do knížky prvních 5let a část do klasického alba. a bylo jich moooc
20. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
Ahoooj, no to si myslím,že vlásků bylo moc...vždyť Domi měl takové šílené páčo :grinning: :grinning:
mě se dneska nechce dělat...klasika...to už snad ani lepší nebude :grinning: :grinning:

No víkend to víceméně splnil...takže doufám, že to už nebudu muset řešit znovu, ale je to lepší...tak snad to vydrží...
21. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
ahojky,
no a to je teprve uterý. holka vydrž vydrž. a tak mě napadlo. už jsi testila? já jen že je to dnes 9den.. tak zda už jsi jako tajně něco zkusila :sweat_smile: já totoiž počítám dny a myslím na to, at je tam //.

A je fanj, že ti víkend splnil co měl. ale jestli vše vydrží.. hele u nás nikdy .))) prostě se vše zapomene, co jsem si slíbili atd. hihi. a pak se to zase řeší znova.

jinak na dovolenou.. jako nechtěla jsem stresovat ty naše známe, že jsme měli ATB a tak. prostě jsem si říkala, stále máme časovou rezervu. hm, tak voalal včera ona, a mají angínu, lukášek má ATB a ted budeme jen doufat. ale doktorka si myslí, že další sobotu už bude OK. a to jim já tvrdila, že pojedme radši přes cestovku at se můžeme pojistit proti stornu.. a oni ne. to je zbytečné atd.. haha.
21. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz
Zduř...já ještě netestila...nemám žadné příznaky, takže s tím vůbec nepočítám...ale 28DC budu v sobotu, ale mudr říkal, že MS asi bude později...tak uvidíme...ale dřív jak v neděli netestím...

Jo a Luci, taky mě tak napadlo...že mi koliduje návštěva u tebe s ovulací...tož teď teda jako nevím... :sweat_smile: ale když tam teď budou // tak je to jasný...ještě teda řeším, že jsem slíbila...teda Mates,od známých dceři ( budou s náma v těch Chorvatech ) že si Aničku vezmeme po dovolené na prázdniny, tak to musím nějak udělat...

Jo a Martin říkal, že jestli jsi vysoká štíhlá blondýna, tak máš dojed...ale Toma máš nechat doma.... :grinning: :grinning: :grinning:

Po ATB už by asi třetí den, to dítě nemělo být ani infekční, takže já myslím, že pokud se vám ještě něco neprojeví, tak by to mělo být v pohodě...ale to počasí je na houby...anginy řádí docela dost.... :confounded: :angry:
21. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz
no tak je mi jasné, že ovulka doma je lepší než návštěva u mě.. to jako určitě. to bych ti neodpustila, kdybys byla tady. a ne doma. a kdy to teda rozsekneš že přijedeš? at mám aspon otazníky v kalendáři. a všechny bdu upozornovat, že to záleží na moc faktorech, jestli bdu mít návštěvu či ne :grinning: (jakej to je datum? já nemám kalendář :slight_smile:) )
a Martasovi vzkaz, že vysoká jsem , blondýny umělá a štíhla jsem byla tak v 16letech :grinning: :grinning: a před těhu.
21. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz
kecáš...štíhlá jsi i teď...jsem viděla foto...pokud bych dojela, tak někdy mezi 11.8. až 16.8....pak už valím zase makat..a nebo potom nějaký víkend...ale to nemůžu 20.8. to zde máme benátskou noc, tam musím....
21. črc 2009 v 15:08  • Odpověz
kde jsi?? :confused:
22. črc 2009 v 08:26  • Odpověz
Hooooj dívčice, omluva, že jsem tu opět dlouho nebyla.... ale trošku jsem pročetla... jen vlastně malinkato...

Luci..... já jsem žádnou srdce-ryvnou smsku od tebe nedostala :grinning:... :frowning2:

A jak se máte ???....

Jinak u mě ... nic nového... byla jsem u té nové gyndařky, byla uplně super.. hodnoucka, mladoucka... bála jsem se, aby mi nenasadila antiko,.... ale nakonec se o něm ani nezmínila a dala mi na 3 mesice Utrogestan, který by mi měl ten cyklus alespon trosku prodlouzit, tak uvidíme.... prý by mi to nemohla udělat, aby mi dala HA :grinning:....

Jani, a co ty a tvé těhotnění ??? Jak to jde?...

Já se na další boj dám asi září - říjen, tak někdy... uvidíme, jak bude prostor... třeba se do té doby povede přirozeně, za což bych samozřejmě byla nejšťastnější... :slight_smile:...

Tááák , zatím páčkooo...... a i když nepíšu, tak na vás myslím ... :dizzy_face:
22. črc 2009 v 10:02  • Odpověz
Nazdar dcééro ztracená :grinning:
my se máme docela dobře...Lucka ostříhala Domina...už nemá to krásné háro, ale sluší mu to i tak...holt je po mamince krasavec...Aninam je těhotná...což je super...no a já...já se chystám na dovču...už za týden :dizzy_face: :dizzy_face: jupíííí.....no a těhotnění, nevím...BT neměřím....nevím proč...a těhotná asi taky nebudu...a už se psychicky připravuji na to, že pokud to do září neklapne, tak asi taky v říjnu naklušu do caru...hovidíme...

tak doufám, že se zase brzo ozveš....
22. črc 2009 v 10:27  • Odpověz
Jééé, ostříhané háro, jooo?... To se musím mrknout.... :slight_smile:.... jojo, aninu jsem ještě zachytla, také jsem gratulovala... já také neměřím, jen eviduji, kdy mám ms...
No, ženská, když to nevyjde, tak půjdeme do boje s těmi doktory spolu,... vyjít to jednou prostě musí...!!!!
22. črc 2009 v 10:32  • Odpověz
Domíííí je krásnééééj fešááák ostříhaneeej... parádička...... :wink: :dizzy_face: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: Lucoooo, ty jsi nechutně hubená, kurňa, jak to děláš ženská !!!! :angry:
22. črc 2009 v 10:36  • Odpověz
že? Taky jsem koukala na ty její fota...mazec...jestli k ni někdy pojedu na návštěvu, tak leda pod podmínkou, že přibere dvacet kilo :grinning:
já snad ani neeviduju kdy má MS dojít...28DC jsem v sobotu, ale na utz mi mudr řekl, že ovulka je později, takže i případná mrcha bude později...fakt super, takhle by mi to vyšlo krásně před dovčou, ale jestli to dostanu až třeba příští středu, tak budu nasratá :angry: :angry:

já s tím počítám, že do toho půjdeme spolu, aspoň se nebudu bát...ty už jsi jednou byla, takže jsi zkušenější, tak mi budeš udělovat rady :slight_smile:
22. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
jééé ahoj holky,
já jsme Jani dnes odjela po půl deváté ke kamarádce na zahradu. bylo fajn. horko.. pak už hnusné, ale když nesvítilo sluníčko tak domi byl na dece a líbilo se mu to. dokonce se posunoval otáčením k trávě at jí může trhat a jíst. nejlepší zábava. odjeli jamse tak, at jsem na sváču doma a ted už mi vozí kamarádka a já jdu žehlit. takže počítám, že zhubnu mooc kilo v takovém horku ještě nad žehličkou :o)))

Zubi, já ti pak nepsala.. protože mi to bylo blbé, ale víš jak mě to lákalo :o))) no aspon že Jani tě uvedla do obrazu a ty nás o sobě taky. jo a jeslti jako půjdete za ruku do Caru, tak vás jdu jako taaa. no .. sudička doporvázet taky :grinning: :grinning: :grinning:

stejně mi ted přijdete obě že jste na to něajk rezignovali. holky vy to fakt hodíte v jeden měsíc. je mi to jasné :dizzy_face: :dizzy_face: a pak přejmenuje diskuzi na termínovou :grinning: :grinning:

Jani zapoměn 20kg. trápím se ted na spinnu a tak. ještě mi chybí 3kg dolů. a mám to v břichu. fakt mi to vadí. necítím se ani sexy. ale přesto žeru čokolády a tak. dnes moje jídlo - dva sladké čokoládové něco na snídani. 1/2kg meruněk, 2nektarinky a miňonky .o))) mnam. to je strava, co??? :grinning: :grinning: a do večera času dost a je mi jasné, že to pak bude zase nářez.
22. črc 2009 v 16:05  • Odpověz
ahoj luci.....si představ že jsem tě viděla včera na krajní mezi......byli jsme tam s rodinkou a říkám dcerce áááá támhle sedí teta koníkovka :grinning:
22. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
smouli no teda.. a to jsme tam byli dvě koníkovky.Mishull chodí do Bolky .o)) ale já si tě nevšimla a to jsem koukala na kočárky. jedna maminka tam krmila nutrošem, což jsi ty nebyla, další měla už sedící dítě.. kde jsi byla ty????
22. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.