• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Dobré ráno...
Luc prý tři kila...mě jich přebývá deset :grinning: :grinning: ale já mám pocit, že se jich snad nezbavím...cvičím, nejím, teda jo, ale málo, zdravě...a nic...ani deko...někde dělám chybu a nevím kde...sakra...

dneska tu moc nebudu, jedu v poledne do Brna, tak se ozvu až se vrátím, to bude někdy k večeru, doma musím potom zavařit okurce a vyžehlit prádlo, který mi díky včerejšímu lijáku klasicky nestačilo uschnout...a taky budu až do neděle slaměná vdova :frowning2:
23. črc 2009 v 08:24  • Odpověz
ahojky,
my zac hvíli vyrážíme na zahradu do ohřívaného bazenu zkusíme potápět dětičky .o) ale vrátíme se na boěd a pak hned na koupák za dětmi. už tam budou od rána. ale my chceme potápět a už to bylo domluveno dlouho.

jinak novinak. domi dnes spal celou noc.. vzbudil se až o půl sedmé a až v 7hod jsme krmili. byl 12hod bez jídla. no nečekám opakování i dens, ale bylo to super se tak vyspat :o)) jen ve 4:15 jsem šla na záchod a dodávat dudlík. a to je vše. je mi jasné, že se to nebude opakovat, ale bylo to super. juchhuuu. první noc po půlroce :grinning:

tak v Brně moc neutrat :wink:

a až do neděle? tak to je dlouho. jo on jede s těma klukama, co? a ty nepořádáš dámskou jízdu s koníkovkama??? :o))) u vás na zahradě?? :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2009 v 08:44  • Odpověz
Hojky,
tak vy se dneska jdete potápět?? Doufám, že to budeš fotit...

Já jedu do Brna kvůli šatům na svatbu a pak musím spáchat velkýýýýý náááákup...to bude peněz jak za krávu :grinning:
V pátek jdu na diskotéku s kámoškou a její ségrou a v sobotu jedeme k Micoušovi s Aničkou :slight_smile: tak snad budeš teplo...Mic mají velkou zahradu, tak bychom mohly být tam...toby bylo super...a v neděli je v Boskovicích pouť, takže jedeme s Agnes k našim na oběd a pak na kolotoče a ještě musím stihnout babičku...máme toho nějak moc :grinning:
23. črc 2009 v 09:03  • Odpověz
krásný večer. no potápět jsme se jeli, ale neměla jsem podvodní fotak. předtím nebyl můj a už jsem nechtěla otravovat. ale jako počasko nás pěkně vypeklo. když jsme tam byli tak nevylezlo a celkme i foukalo. tak jsme byli jen jednou v bazéně. dokonce mu jektali "zuby" .. ale bazén měl 31st. takže jsem se nebála že je zimné. prostě jsme tam byly dlouho a nebylo sluníčko. tak jsem ho pak zabalila a bylo fajn.
odpo už jsem na koupák nešla. když jsme přijeli, tak celou hodinu opět nebylo sluníčko tak jsem nešla. jen jsem vzala klokánku a šli jsem za kolegyněma do práce. i s babetkou. no zpět jsem byla ráda, že jsem došla, protože to jako fakt se pronesl :o))) a po sváče už jsme šli na nákupy.
jinak dnes mě zklaamla Berta. nerozjela se. chjo. tak to tady v podvečer řešila kámošk a ajak naschvála nenašla startovací kabely a ani nikdo ze sousedů je neměl. tak musím počktat do zítra. a pak testneme zda je baterka špatná nebo jen jsem Bertu zanedbala a jezdila na málo výletu.

na víkend máš supr program. jen hlásí hnusně a hnusně. tak ..... už ted jsem naštvaná.

co ty šaty, máš???
23. črc 2009 ve 22:08  • Odpověz
Ahojky, tak já zrovna vytáhla várku okurek, stihla jsem poskládat ponožky, umýt nádobí, uklidit mega nákup, roztřídit ho podle toho co je na dovču a co ne a teď umírám...hrůza...V Brně vedro na padnutí, děs...šaty nemám, klasika...ale v jednom butiku mají na konci prázdnin dostat hafo šatů do tanečních, tak tam ještě zajedu a mezitím si objednám jedny z netu...jako teda abych byla přesná, šatů mají hodně, ale já potřebuju v lila barvě a to skoro nikde nemají...tak uvidíme...
Ale počasí je fakt šílený...tady teď lije a je bouřka, hlavně že během dne byl pařák, ale je fakt, že i tady foukal vítr :confounded:

Teda, copak jsi Bertě provedla?? Já mám Máňu nachystanou na dvoře, dokonce mi do ni Mates dolil naftu a jsem zvědavá jestli i ji i vyluxoval, předevčírem vysával Audinu a do Oplíka se mu nechtělo...je v něm pěkný bordel, asi si v sobotu udělám brigádu na autě :grinning: :grinning:
23. črc 2009 ve 22:51  • Odpověz
tady taky nikde nikdo...
dneska jdu na kafe, pak na vínko a pak pařit :grinning: :grinning:

ovšem ještě musím vydržet tu půlhodinu v práci :confounded: :angry:
24. črc 2009 v 16:36  • Odpověz
ahojky pařmenko,
tak co? jaká byla noc, kolik mladíku si sbalila :o)))
včera jsi teda pěkně makala. teda předevčírem. jsi dobrá. z tebe by měl TOmáš radost. zavařované máme oba rádi, ale letos nevím, kdy bych to dělaal. když on není doma. a víkend si tak nezkazím. ani náhodou.

ty tovje šaty mě zaujali. kdy jdeš na svatbu? a to jsi družička? to asi ne, ne? protože ty musí být svobodné :o)) anebo jsi svědek, že ti určili barvičku? a čí je to svatba? určo jsi to nepsala :grinning: :grinning: a objednat z netu jsi teda dobrá. to neobjednávám ani halenky. mám divnou postavu :o)))

Bertu jsme včera dobili a všichni mi vysvětlil, že je potřeba jezdit na výlety, aby se stihla baterka dobíjet :o)) takže budeme více vyjíždět. ale ted to nešlo. týden v OV, 14nemocní.. ale ted už to půjde. příští týden jedeme do prahy. minimálně. mám tady mámu. tak vymyslíme ještě další výletek.

u nás už stihlo po ránu pršet. a to jsme chtěli na ten jarmark.. tak uvidíme. tedd domi spí a pak jedeme nakoupit mi věci na oblečení na dovču :o)) nemám kratasy :sweat_smile: a snad s tatkou vybereme i album pro Domina. fakt mě to štve. s fotkama už dělám pořádek a nemám je do čeho zakládat.
25. črc 2009 v 09:59  • Odpověz
Ahojky, jsem ti včera chtěla napsat, když jsem došla domů, ale napsala jsem holkám na Boskovicko a šla zalehnout, skvěle jsem zmokla, ještě že jsem si vzala průtokáče na nohy, tak mi voda tekla rovnou ven :grinning:
Ale bylo to super...sice skoro nikde nikdo nebyl, ale my si s Míšou vystačily i samy dvě, pak jsme potkaly jejího nastávajícího se svědkem a šli jsme zapařit společně...a já jdu za druhého svědka :slight_smile: tak proto ta barva, abych ladila se ženichem, svědkem a stolem :grinning:

Mladíka jsem nesbalila žádného, ale v některých případech, kdy na mě začali mluvit asi 15-letí borci jsem měla docela dost :grinning:

Já čekám až se mi vzbudí dítě, jedeme k tetě Micině :slight_smile: už jsem chtěla před půl hodinou jet a Anička vytuhla, prý já se jdu natáhnout, než umyješ nádobí a je tuhoš¨....
25. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz
Nazdarek, kdepak jsi??
My byli včera odpoledne za Micoušem, bylo to super, Anička byla unesená z obou tet a hlavně z malýho Mikeše, taky asi i on s ¨ní, bo ji furt objímal...milovník jeden :grinning: :grinning:
Pak jsme jely ještě za tetou do Rudky a pak domů, umyly jsme hlavu, což je porod, bo ta naše krasavice, má vlasy po zadek a ještě vlnitý...hrůza...a pustily si DVD Kdopak to mluví a v deset Anička zalehla a já koukala na Krále Škorpiona...hmmm, ovšem kdybychvěděla, že mě v šest čeká budíček, tak jdu spát v osm :grinning: :grinning: z pátku na sobotu jsem spala tři hodiny...hmmm, dneska budu doufat že dorazí mrcha a nebudu muset plnit manželské povinnosti a v sedm jdu spát :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2009 v 08:10  • Odpověz
dobré ráno Jani,
ja uložilaa DOmina na dopo spánek ke spícímu tatkovi a jdu si dělat snídani. ale hend ti tady napíšu
26. črc 2009 v 08:46  • Odpověz
tak už snídám :o) domi dnes spal zase celou noc, ale na 7hod vstával na snídani. ale co, hlavně že už se to naučil :o) i když ráno o půl šesté dostal čajík. takže doufám, že na dovče se to nezmění.. bude super, že ta nebudeme v noci trajdat a budeme spát všichni :grinning: a Lukášek ten ráno vstává kolem 7-8hod tak to budeou mít uplně stejné :dizzy_face:

včera jsme vyjli na nákupu v 10:30 no takže jsme byli rádi, že jsme stihli dva obchody. teda mám co jsem chtěla to jo, ale nestihli jsme to ablum. domů jsme se vrátili akorát na oběd od domina. pak jsme si dali my polívku a jeli na jarmark do dětenic - tam kde byla zubi v té super hospě, kde nadávají. naložili jsme tetu Vandu ... a zpět jsme dojeli aso kolem 17hod i s tetou a teda odešla po 22hod. takže jsem nemohla na net .o) ale bylo super. tady jsme kecali a tak. domi včera přes den spal akorát dohromady hodinu. takže večer po koupání usínal u véči a i při odříhnutí spal.. neprobudil se ani při položení. takže super uspávání .o) jen paka. teta krmila a tomáš stříhal nehty na rukou. a já se koupala (byla sjem ve velké vaně s domim) a jen slyším domino nevztekej se. domi nech mi tu ruku, domi nechce jíst. tak jsem tam pak došla asi po 7min co ho trápili a mu to neteklo. ucpal se dudlík a on chudák trpěl. sál a nic :o( pakoši.

Dneska máte tu pout, co? jdete s Aní si užívat. podle toho co píšeš, tak celý víkend máš supr :dizzy_face: ti Mates bude ještě závidět, že jsi se měla líp než on :dizzy_face: ti asi pošlu domina :grinning: :grinning:

kdy je ta svatba? se těším až pak pošleš fotky. jak ladíš se stolem .o))) a kytka bude taky lila? i když toho ženicha v lila a i svěděk. .trošku zaniknou, ne? ale jestli to je přání nevěsty tak se to musí :dizzy_face:
26. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
Janulko.. ty už spinkáš??? :o)))
no já zrovna azluhuji PC. zítra jde na reklamaci. pokud bude dobře, tak bude stačit celková přeinstalace. v tom špatné to půjde do HP.. tažke je možné že se tady neobjevím až do tvé dovolené.. a ty jo.. to pak Admina nenajdeme :o(
26. črc 2009 v 19:37  • Odpověz
Ahojky, já už včera nestihla napsat, byly jsme od jedenácti u našich, pak na pouti, koupily jsme plyšového medvěda k svátku, růžové triko Hannah Montana...do teď nevím, kdo to je, ale Anička z něho byla úplně mimo a jejímu bráškovi,aby mu to nebylo líto jsme koupily fotbalový dres...
domů jsme sice dojely kolem čtvrté, ale to byl už doma i Martin, tak jsme s ním kecaly, Áňa potom usnula a Martin jel něco vyřídit, tak jsem počkala až se malá probudí a vezla jsem ji domů, tam jsme sedly s její mamkou, daly kafe a domlouvaly se kvůli dovolené...a doma už na mě čekal Mates, tak jsme kecali asi do deseti a pak šli spát... :grinning:
dneska jedeme do Brna, koupit zbytek věci na dovolenou, zítra mám jít na kafe ze ségrou a sestřenkou a ve čtvrtek už v šest večer razíme....jupí...

no uvidím jestli se tady objevíš, dkyžtak ti pak pošlu smsku....
27. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
jo a ještě, na svatbu jdeme až 26.9. ale šaty raději sháním s předstihem...ženich bude mít fialovou vestu a kravatu, svědek jenom kravatu, ale trochu jinou než ženich, kytku budeme mít já i nevěsta bílou...bílé kaly...
tak už se těším, jenom doufám, že ty šaty dojdou a že mi budou, nebo že se budou dát aspoň spravit...
27. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
aha, tak Lucka je asi fakt bez PC...no tak ji jdeme poslat smsku.... :slight_smile:
28. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
jenom posouvám, ať se nehledáme.... :grinning:
29. črc 2009 v 10:48  • Odpověz
krásné dobré ráno...tak sice zde nikdo není, povídám si sama se sebou, ale nevadí....v jedenáct mám v plánu opustit práci a odpoledne vyjíždíme směr Chorvatsko...tak se tady berušky moje mějte a já se ozvu...buď sem přes mobil, nebo smskou....pááááááá
30. črc 2009 v 08:05  • Odpověz
Hoj Olgooj Choorchooj.... koukám, že se dovolujenkujete :grinning:.. já dnes mám také dovču a za hoďku vyrážím pryč... ale v pondělí zase do fachy :frowning2:....
Jen jsem vás chtěla pozdravit .... myslím na vás... já začínám přemýšlet, že se objednám zase do CARu a začneme se domlouvat, co dál.... asi konec srpna... uvidíme... moc se mi zase do toho kolotoče nechce...:frowning2:...
Tak jo dívčice,.... mějte se krásně a zase někdy nahlédnu a dám vědět, co a jak...

Jani, doufám, že dorazíš z Hrvatska zbouchnutá :grinning:.... abych už konečně mohla taky do jináče :grinning:... chichi..

tááák páááčkoooo bejbííííkové :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 v 10:31  • Odpověz
Ahojky Zub.
Mije sestřenka teď byla po druhé na IVF ... už tokmu nevěřila a vyšlo jíto .... takjže moooc držím palečky, ať ti to taky víjde.
7. srp 2009 v 11:39  • Odpověz
Ahoj, já zdarvím po dovolené. už mám i svůj notasek. dnes jsem si dovču prodloužili a zůstali po opuštění pokoje u abzenu. a bylo super. domů jsme do jeli v 17hod a to je akorát. mám vypráno, vybaleno a den jsem stále měla jako dovču.
Zubí, Janíí nepřijede zbouchnutá. mrcha je mrcha .... a dorazila v den odjezdu. takže asi tripěla.

a ty se objednej. neodkládej to!!!!
8. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz
Příjde za letu Boingu 747 Pilot k cestujícíma povídá:

"Naše letadlo padá ,protože jsme moc těžký. Již jsme vyhodily všechny zavazadla ale to je málo musíme vyhodit část pasažérů.
Nebude to žádnej Rasizmus půjdeme podle Abecedy.
Taže ke dveřím se postaví všichni Arabové ,Buzeranti ,Cikáni....."
9. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz
Mic hihi.

tak a čekám na zprávu, že audi xx dorazila v pořádku a Mates nikde nevyložil Januli :grinning:
10. srp 2009 v 19:53  • Odpověz
hoj Audi dorazila i se mnou domu.Jdu zapadnout do pelechu.pa.zitra pisnu.
10. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz
mě klepne.. ona se ozvala rovnou tady. a já se tak bála, když mi celou noc nepřišla sms.. a ona ji ani nestihla číst :grinning: ještě že mě napadlo se juknout po ránu tady. Domi se po snídani dívá na Mašinku Tomáše :grinning: jsem ho na dovče učila, že po snídani si sedne do křesílka a kouká na pohádku. zatím to 10min vydrží :wink: ale mohl bý déle
11. srp 2009 v 07:30  • Odpověz
Jani nespíííí :o))) já jdu ted snídat. malý se uspává v postýlce. a dělá u toho kraviny. ale aspon mě nevyžaduje. teda kecám. už tam jdu.
11. srp 2009 v 08:53  • Odpověz
tak jsem nahrála nová videa. [11:12:53] Lucie Jadrníčková: http://www.youtube.com/watch?v=ery-aMiFsk4 a další se jdou kouknout .o)) fotky zatím nestahuji. to je na dlouho ty videa ještě zvládám :d

ted domi spí po obědě a pak půjdeme ven.
11. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz
já jsem zpět, relaxuji dokud domi s pí a ty nikde.
11. srp 2009 v 15:22  • Odpověz
Hoj jsem tu...prolezla jsem email, facebook a teď mrknu na vás a jdu zase uklízet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mám v koupelně kupičky s hadrama a v ložnici nevybalené věci a čekám, že tam budou ještě zítra :grinning: :grinning:

dovolená byla naprosto noblová...jela bych zas :grinning: :grinning: :grinning:

jdu mrknout na videa....
11. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz
facebook. teda ty jsi moderní. tak ten fakt nemám :grinning: já byla na spinnu. jsem KO,a le spálila jsem 600 kcal :o)) měla jsem hodinky. takže moc toho sežrat nemůžu :grinning: :grinning:
11. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
ona si zase vyspává a Zubi na nás kašle :o) a to už tam pracuje víc jak měsíc. teda teda...

Jani, jak to tak vidím, tak tady asi nedoraziš co? no už abys byla na mateřské a měla více času :grinning:
12. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.