• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
na mě tedy serete jak na placatý kámen. já z vás ....
12. srp 2009 v 15:35  • Odpověz
já vás přestanu mít ráda. :angry: :angry: :angry: :angry:
12. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz
už jsem dala na rajče fotky z dovči..ale vůbec vám nepošlu odkaz. stejně vás nezajímám :rolling_eyes: :rolling_eyes:
12. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz
si i sama popřeju dobré ráno :rolling_eyes:
13. srp 2009 v 07:07  • Odpověz
a i pěkné dopoledne :rolling_eyes:
13. srp 2009 v 09:09  • Odpověz
Lucinko krásné poledne :rolling_eyes:
13. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
Dobre poledne, devcata :slight_smile:
13. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz
ANi, tak to jsi zdarvila jen mě. holky mě nemaj rádi a kašlou na mě :rolling_eyes: Lucinka si přeje pěknej večer :rolling_eyes:
13. srp 2009 v 18:01  • Odpověz
Ahoj Lucinko :slight_smile: :slight_smile: já nemám net, martin opravuje počítače, tak mi odstřihl můj a s noťasem dojel včera až kolem sedmé a pak jsme jeli pryč a dneska jsem dojela v sedm já...takže teprve teď sedám k netu...

byla jsem na výletě, když mám tu dovču. tak ať si to ještě užiju, zítra budu žehlit, chtěla jsem dneska, ale zavrhla jsem to...

taky mě napadlo, že měl Domi svátek a já mu ani nepopřála!!! takže dodatečně všechnooooo nejlepší....
koukala jsem na to video, to je děsný, jak ty děti, tak rychle rostou...vždyť se nedávno narodil a za chvilku bude chodit, ne??
13. srp 2009 v 19:56  • Odpověz
jééé jedna ztracená dušička si na mě vzpoměla.

no jo no, si užíváš. ale výletovat jsi měla jako tady :fearful:
13. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz
ahoj ženy ... prosím, prosím , pošlete Michálkovi hlásek http://www.pampers.cz/cz_CZ/klub_uzasnych/gallery_view.php?page=1&id=14546&from=gallery děkkuuujjjiii
13. srp 2009 ve 22:56  • Odpověz
složité hlasování ale máš to tam :grinning:
14. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
Luci .. si moooc hodná .. nebylo by špatné na rok vyhrát zásobu plínek :o)))
14. srp 2009 v 11:58  • Odpověz
jo a ty pak budeš prodávat protože Michálek už bude chodit na nočník .o) škoda že pampersky nepoužíváme. bych se hlásila do řady :wink: ale mají to udělané tak, že se nedá podvádět při hlasování a to se mi líbí.
14. srp 2009 v 17:05  • Odpověz
a kdyby to někoho zajímalo, tak máme krásnou sobotu :grinning:
15. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
Ahoj holky...nebo spíš holko :grinning:
Luc jestli teď nebudu těhotná, tak budu naštvaná, že jsem místo plození dětí měla dojet za tebou :grinning: :grinning:

včera jsme byli s Matesem u známých na pouťové zábavě, tak Matýsek hajinká, bo je ještě ouplně mrtvej :grinning: :grinning: odpoledne pojedeme do Boskovic, můj taťka je v nemocnici, tak se za nim zastavíme a pak za mamkou, Martin má strach aby se doma nenudila, tak se pozval na večeři :grinning: :grinning: ještě ji to musím napsat,..
15. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz
jé ahojky, u vás pořád nějaké poutě v okolí. to mám ráda. teda měla. ted si je teda neužívám. jen tma projdeme a něco utratíme přes den a večer nepařím :o(.

Mates je šikulka, že tak myslí na tvou mámu. určitě měla radost :grinning: :grinning: a tatka jen něco lehkého doufám..

jojo. si pamatuji, že tento víkend plodíte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz
tak hlasím že mám na návštěvce tchánovce a švagra a až do středy tady budu minimálně.a urrčo bude všem chybět, co??? :rolling_eyes:
16. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz
Luc, teda...já jsem konečně na netu každý den a ty mě budeš zanedbávat...ach jo...

jinak já jsem z práce už teď naprosto hotová, šla bych si lehnout, ale bohužel a mám hlad...mazec...takže ty tu budeš až od středy?
17. srp 2009 v 09:44  • Odpověz
nebudu, já vás mám totiž ráda a nezanedbám vás. takže ted rychle napíšu vzkazíček :o)))

dens jsme byli všichni na koupáku. odpo dorazil i tatka. domi měl svůj bazének. a spokojen nadevše. dokonce 2hod vkuse spal v kočáře. jsme se až nudili :o))) na to nejsem zvyklá. zítra budeme asi výletovat.

a co snaženíčko? bylo na 200%??
17. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz
přeji ti krásný pracovní den :grinning:
18. srp 2009 v 08:57  • Odpověz
Ahojky...já dneska dojela do práce na devátou, ale už teď jsem hotovo :angry:
jo snažení bylo snad na 500% takže mi Martin řekl, že jestli nebudu těhotná, tak na to prdí,bo prý je to o zdraví :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak vy jste byli na koupáku? se máte, já bych teda na koupák nešla, mám depku, když se vidím v plavkách, ale u moře mi to nějak neva :grinning: :grinning: :grinning:
a kam dneska valíte na výlet...nebo spíš...kde jste dneska byli?
18. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
nazdárek. byli jsme v Jičíně.. tchán to město chtěl vidět. a pak na prochajdě. bylo super, vrátili jsme se pozdě. jen ten hajzlík nechce spát. ..no nic, jdu spát.. tomáš najednouj se zvedl že jde. pakoš.
18. srp 2009 ve 22:30  • Odpověz
ahoj...já se včera jela projet na kole, měli jsme v Rudce brigádu ohledně páteční Benátské noci, tak jsme museli uklidit výletiště a já si chtěla s holkama dát malé pivko,t akže prostě řídit nebudu, tak jsem jela na kole a Mates na motorce :grinning:

V Jičíně byla ségra loni na dovči a strašně se jim tam líbilo, akorát jim skoro celý víkend pršelo...

to jsi myslela, že nechce spát Tomáš nebo Domino :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz
ahojky,
hajzlík je domino. už 4 noc jsem nevyspalá. dodávám dudlíka, od 5hod nespíme. jendu noc nespal od 3-4:30. jako fakt jsem po ránu na ráno s kruhama pod očima :o(.
ted tady je ještě naposled babi a děda. večer jedou domů. momentálně mi vrtají poličky.
byli jsme zase na výletě - tgam jsem měla jít i s tebou.. jako a nic. takže za rok s kočárkama :o)) jina to nevidím.
s tím snažením jsi mě rozesmála.
dnes jsme zase byli na vyletě. ale v lesíčku. domi byl jen v klokánce. kočár jsme i nechali v autě. a užil si to. já taky - záda mi odpadly :o))) ale co bych pro něho neudělala.
19. srp 2009 v 16:32  • Odpověz
Teda Domi je teď takový nespavec?? Ty brďo, doufám že naše děti po nás podědí ten medvědí spánek a budou chrnět furt :grinning:

Já měla dneska doma holky od stavebka...sestřinu skoro tchýni se skoro švagruš, takže je beru jako rodinu, upravily jsme spolu stavebka a penzijko, tak snad to bude OK...
a pak jsem myslela, že budu dělat Matesovi oběd a uklízet, ale tím, že holky dojely místo v pět ve čtyři, a Martin nechtěla jídlo, tak jsem ho zavezla do Rudky a já jsem jela za Micinou, byly tam i ostatní holky, tak jsme chvilku pokecaly, pak jsem jela domů a dovařila čočku a čekala jsem že Martin zavolá, kdy pro něho dojet a volal, že má odvoz, tak pro něho nemusím....tož to půjdu zapíchnout do koupelny a pak do postele...tak ať Domi dneska spinká celou noc.... :slight_smile:
19. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz
Dobré ráno, tak jaká byla dnešní noc?? Domi spal?? Nebo ne?
20. srp 2009 v 08:28  • Odpověz
Luc, snad ještě nespíte??
20. srp 2009 v 09:09  • Odpověz
Halooooooooooo, vstávat a cvičit........kde jste????????? že vy se placatíte provokativně zase někde u vody?? Co??
20. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz
anzdárek.
jasně. jsem zpět od vody. dnes to byl ráno chaos.. chtěla jsem vyjít brzo a ještě jsem telefonovala s mamkou přes skype.
noc na prd. jestli i dnes bude, tak zíra jdu kupovat ty homeopatika na zuby a tu mast a zkusímestli to není ono :o(. fakt nevím, zda to jsou zuby, ale ještě před 10dny spal super.
hele ty ses včera chtěla vařit s obeděm a nakonc ještě v 22hod nemáš doma chlapa? tak to by mě naštvalo .o) ještě že jsi jeal aspon na sraz. se tak snažíš a on ani doma není :o)))
no a na koupák jsme dorazili v 10:30 a až po 18hod dorazili domů. jsme ko oba. domi už spí. usíná ted mooc krásně, ale od půlnoci je na zabití se spánkem. jsme v noci bez tatínka, tak půjdu brzo spát. nebudu čumět na atletiku. at mám aspon nějakou hodinku sánku.
20. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.