• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
jani říkají ti něco homeopatika pulsatila??? co o nich víš a užívání?
20. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz
Ahojky, no to jsem si mohla myslet, že se budete vyvalovat u vody....mrknu se na tu pulsatillu, mám někde knížku o homeopatikách, jenom doufám, že ji najdu....
Já teď sedím u telky, Martin chystá opět ohňostroj a dneska pro ně jedu já, včera je vezla kámoška...a vařím gulášek, tak snad bude dobrej, bo v sobotu prostě nevařím :slight_smile:
20. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz
Jo já se tě nezeptala, na co tu pulsatillu vlastně budete užívat....? Ona se dá brát na rýmu, vlhký kašel, přiušnice a nevím co ještě, tak ať ti to řeknu přesně....
20. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz
na zuby. prý to pomáhá dětem at je to tak netrápí..
20. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz
já jsem už ko tak se přesunu spát. snad bude lépe. jsem fakt ko..
20. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz
Tož....popis....neklidné uplakané dítě, které visí na matce, uklidní se pohlazením, dotykem, utěšením, Pulsatilla 9CH 5granulí při neklidu, nebo 1 lžička roztoku opakovaně...pokud jsi homeopatika pro malýho ještě neměla, tak je musíš rozpustit ve vodě, ale doporučuji hodně rozdrtit....dál...poruchy spánku...Pulsatilla 15CH mazlivé dítě, které usíná s matkou a vadí mu cizí lidé, stav se zlepšuje fyzickým kontaktem, nošením, mluvením...podávání a dávkování je stejné jako před tím....ale pokud to chceš, na prořezávání zoubků, tak zkus Chamomilla 15CH a dávej 5 granulí 3 krát denně...tak kdyby něco pisni...jdu hodit oko na guláš...
20. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
dobré ráno,
díky za popisky.. jako ani jedna pulsatilla nesedí na domia. on prostě spí spí a pak začne brečet se zavřenýma očima a pomůže jen čajík.. a zase na chvíli usne. prostě neklidnej a něco ho trápí, ale když bych ho vzala já do ruky tak začne brečet a je po spánku. tím definuji, že se mu něco děje. a nepředpokládám že roste.
dnes mi dal 2x 2hod spánku vkuse a mezitím hodku vzhůru. haha. a od půl šesté tralla je ráo a do toho babetka chtěla ven, tak jsme se oblekli a byli už i venku tak ráno. komedie u nás, co? a to mi spával tak krásně :o(.
21. srp 2009 v 07:22  • Odpověz
Ahojky, tak třeba je to tím počasím, já sice spím jak zabitá, ale ráno se vzbudím zpocená, nevyspalá a naprosto hotová...tak možná je mu chudáčkovi jenom vedro a nebo to fakt bude mít od těch zoubků...zkus tu Chamomillu, ta vyloženě zklidňuje, třeba to zabere...já jsem dneska v práci až do pěti a pak rychle domů, nejlepší je, že jsem ráno přemýšlela, že pojedu autem, jenže jedu na devátou, tak je problém u nemocnice zaparkovat, no a až v buse mi došlo, že kolegyně je na dovolené, tak jsem mohla zaparkovat na jejím místě a být doma dřív...hmmm,t ak příště, večer nás čeká akce fň, tak se těším, hlavně na ohňostroj... :dizzy_face: :dizzy_face:
21. srp 2009 v 11:19  • Odpověz
ahoj až jednou nenapíšu, tak jsem umřela. opět noc na hov.o.. jako kdyby jsme předtím neměli super noci, tak to chápu, ale takhle :o(. po super nocích už týden nespím pořádně a ještě v 5:30 budíček. no kde jsme .... a tatínek si spí. sere mě. upřímně. už jsem tam byla 3x. pokažde se jen otočil stylem neruš mě.. a pak mi bude vykládáat měla jsi mě vzbudit, já bych se o malého staral atd.. kecy a kecy.
ale homeopatila už dávám. zatím na ty zuby. i jsme dnes mazali, ale on to slízával a chtěl papat .o(. a když homeoo nezaberou než je dobereme, tak koupím ty druhé na spánek.. tomáš tomu nevěří, ale já se chytám čehokoliv..
ty jsi po pařbě. tak snad jsi moc nepila, at malej není ožrala :o)))
22. srp 2009 v 09:02  • Odpověz
ty jsi snad nosila opici celý den, co?? tak pokračuj ve spánku. dobrou.
22. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz
no jo , víkedn a ty kdesi lítáš :o)))
23. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
hihi. zítra mám doma tomáše, takže na net nebude čas - on pracuje z domu tak mu nemůžu ukázat, že mám havaj a můžu si i psát :o)))
jinak koukni: http://www.youtube.com/watch?v=jeZB6byce-M&feature=channel tohle už dokážeme. no není to nějak brzo, už bylo načase :grinning:
23. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz
Ahoj Luci, omlouvám, že jsem se během víkendu neozvala, ale bylo toho moc, Benátská se vyvedla, ale původní plán utéct kolem čtvrté nevyšel, takže jsme zůstali skoro do konce a pomohli s předběžným úklidem a domů jsme došli asi v půl sedmé....šli jsme pěšky, takže jsem byla docela mrtvá, nejdřív jsme se probrala v deset, ale pak jsem zase umřela, takže jsme vstávali v půl druhé, já šla udělat oběd a v pět jsme museli jet zpátky uklidit bordel, jenže začalo pršet, což bylo fakt super, takže jsem byla během chvilku mokrá jak myš, s deštníkem se kelímky po zemi sbírat nedají, takže bohužel...ale během hodinky, jsme to zmákly. To jsme domů dojeli asi po deváté, podívali jsme se ještě na kousek videa, co se tam vždycky točí,ale byla mi děsná zima, tak jsem chtěla jet domů...ještě že jsme zase nešli pěšky...no a v neděli jsem šla konečně uklízet, protože doma bordel jako v tanku, dneska mi má přijet známá dodělat pojistku, jenže mě vyzvedne rovnou po práci, takže jsem musela včera rychle uklízet a dát vyprat aspoň jednu pračku, bo do prádelního koše se mi to už nechtělo vlézt :grinning: :grinning:
tak ty máš dneska doma Toma, to se máš....na video mrknu až odpoledne, na tomhle PC mi nejede prohlížeč....tak se mějte a zítra pa
24. srp 2009 v 10:41  • Odpověz
Halooooo...kde jsi???????????
25. srp 2009 v 11:44  • Odpověz
Kde jsi??? já myslela, že Tomáš bude doma jenom v pondělí...a ty na mě prdíš i ve středu :pensive: :pensive: :pensive: :frowning2: :frowning2:
26. srp 2009 v 10:14  • Odpověz
Matko kde jsi, mám depku!!!!!!!!
26. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
ahojkdy

jaká depka?? co se děje??? :cry:
26. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
mě do toho všeho přijela kámoška. na týden - taky Jana. ale jako měla jsi tu být ty :grinning: :grinning: DOmino se ukázal jako frajer a dokonce spí až do 6hod. v úterý dokonce do 6:45. ani tatínek nechtěl vstávat do práce, takže začíám být zase v pohodě. teda jakžtak. akorát jak spí přes den, tak rpo sebe nemám ten časík co bych chtěla kydž tu někdo je. ale ted jsem si dala nohy na stůl a odpočívám.
já dnes pěnila. 30min jsem uspávala dopoledne malého a jako nic. dnes od 6hod nespal až do 12hod. jsem nechápala. že ani moje uspávání nezabralo .. takže jsem byla vzteklina. ale hrál si a dalo se to. a ted už od 12spí. tak třeba to bude aspon 2hod spánek. ty jo. to by bylo super :sweat_smile:
26. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz
včera jsme byli na koupáku. asi letošní poslední koupák. a po něm jsem šla na spinn. a to jsem se musela smát. jen tomu, že prsotě chodíme tak makat. a pak si dám čokoládu. a strašně mě honila mslná na chipsy. že já tam vůbec chodím :grinning:
26. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz
ty sis hodila mašli?? ne to nééééé :fearful:
26. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz
ajej, ty jsi na mě zanevřela :o(((((
26. srp 2009 ve 14:37  • Odpověz
Hoj, ne já sem nestihla ani nakouknout, šla jsem na oběd a pak se všichni zbláznili :angry:

Teda vypadá to, že na Domina fungují návštěvy, jakožto donucovací prostředek ke spánku :grinning: vidíš a teď bude zase na pár dní hrát Šípkovou Růženku...
já už se letos asi na koupák nedostanu, ani do bazénu, u tchýně jsem letos nebyla akorát u kámošky, před dovčou, no nic, si večer napustím vanu a bude :grinning:

Došla mrcha, tak jsem měla depku, ale dobrý, Martin mi včera řekl, že ještě není tak zle, abychom se hroutili, tak se nehroutím, teda aspoň zatím... :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 v 15:51  • Odpověz
Tak jsem zkoukla konečně ta videa...akorát mi na tomhle PC nefunguje zvuk, tak nevím, čemu se v té hospodě pořád směješ :grinning: :grinning:
26. srp 2009 v 15:58  • Odpověz
já si to myslela, že to byla mcha :frowning2: :frowning2: a áni se nedivím, že jsi měla depku. fakt ne. ale snad tě Martin i povzbudil, aby jsi šla zase k mudr!!!! holt půjdeš za ruku do caru se šari. ta taky slibovala že na konci srpna to zkusí. ale nepíše :o( ta na nás ale zapoměla, co??? :rolling_eyes: :rolling_eyes:

počkej, tchýně na něho nepůsobila. naopak ty noci byli strašné. a homeo už jsme dobrali,a le ted je nebdu znova kupovat, aprotože zuby to teda nejsou. není možné, aby 14dní taková krize, brek atd a zub nevylezl.

to video v hospě, on si tam vykládá o 106. celá hospa se na něho koukala a smála se a on do toho ještě začal kadit.

jsme ted byli na prochajdě. a už u nás pokrápává. aspon se vyčistil vzduch. bylo 31 a sluníčko žádné.
26. srp 2009 v 16:55  • Odpověz
jinak jako ted si hrajeme s tetou a s babetkou a dominem v pokojíčku a babetka začala očuchávat malému zadek a já ze srandy: babet chceš říct, že tam má hovínko?? se jako posral?? a fakt.. ale my to nějak nepostřehly že tlačil. jen ona to vyzradila. to se mi ještě nestalo :grinning:
26. srp 2009 v 18:21  • Odpověz
dobré ráno teto naše,
tak co, jak je dneska? určitě už máš ten usměv na tváři co na fotce, vid? a Mates určo něco vymyslel co dál, že jo??? jestli budeš chtít držet za ruku i z druhé strany )z jedné bude Mates),až půjdete do centra, tak já přijedu :wink: fakt.
my si dnes dopo budeme hrát a odpo poveze kočárek na reaklamaci. asi jsem ti o tom nepsala. ale jsou atm vady, sice se dá jezdit, ale ..... kamarádka mi půjčila golfky a tak ho prostě vyreklamujeme, at ho máme jako nový na zimu. uvidíme co vše vyreklamují.
27. srp 2009 v 08:03  • Odpověz
Ahojky...tak já se mám fakt skvěle...po včerejšku jsem o nějakou kačku hubenější :grinning: dojela známá - je to sestřína skoro tchýně - a dělá Zepter a já od nich chtěla tlakovou poklici a mixer, tak jsme to splichtily, mám to na splátky, ale dostala jsem k tomu za desítku pánev zdarma, takže super...
no a večer u nás probíhala vražda...normálně sedím v křesle, koukám na telku a najednou od někud, nechci vidět odkud, vyběhl nekecám asi 10 cm velký pavouk...já řvala jak hysterka...myši mi nevadí, potkani taky ne, ale pavouky prostě nesnesu v jakékoliv velikosti...tak jsem půl hodiny řvala, bo ten hajzlík zalezl pod obývákovou stěnu, že Martin musel stěnu odtáhnout a pak vraždit...dílo se podařilo, ale já stejně měla celý večer pocit, že po mě něco leze :sweat_smile: :angry: no hotovo...

Jéééé to jsi hodná, že by jsi mě dojela morálně a psychicky podpořit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. srp 2009 v 09:29  • Odpověz
ty jsi na zepter? tak to jsi dobrá. tchýně moje je taky. dala mi nějaké pánve a já v tom neumím, tak mi to zabíralo místo. tak si je vzala má máma, že se v tom naučí - v té jedné se dá i péct a pak mě to taky naučí a nic :grinning: já jsem na teflon pánve a klasické značky jako moulinex a tak. a vařím v tescoma hrncích .o)

s tím pavoukem jsi mě pobavila. ale u nás by to bylo asi taky takhle. já ječím i když je malej. nesnáším ty jejich pohyby. bléé. v pondlěl jsem byla pro janu kupovat kytku a stojím a vedle mě proběhla myš. tak říkám prodavačce jé myš.. a ona to není možné a pak ji taky viděla :grinning: :grinning:

no a teda co jste s martasem vymysleli? jak to bude dál?
27. srp 2009 v 10:55  • Odpověz
No já se pokouším dovolat doktorce, potřebuju objednat na utz a na preventivku, jenže má asi dovču, bo mi to nebere, tak ještě zítra, no a asi ji řeknu rovnou o papíry do Caru, zavolám tam a uvidím co mi řeknou a na kdy mě objednají...Martin řekl, že do toho pújdeme, bo za to nic nedáme, maximálně prachy a ty zatím máme...

No já právě od Zepteru ještě nic nemám, ale kámoška mě nalákala na tu poklici a ségra na mixer, tak budu mít dvě pánve, dva hrnce a ještě mixera, ale musí mi někdo ukázat jak v tom vařit, včera to byla fofr akce, takže Karla s sebou neměla nádobí na předvedení, tak si zajdu k ségře nebo ke kámošce a holky mi to ukážou, stejně, nádobí budu mít až ho splatím, takže to bude tak za rok :grinning:
27. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz
Jo a v tom zmatku jsem ti zapomněla napsat, co se stalo dneska, tak ti to sem vložím od holek....
27. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.