• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Hoj jsem tu...mám od rána naprosto debilní a totálně posraný den, volala mi hned ráno v sedm teta, že soused zjistil, že babička má totálně mokrou fasáda, praskla ji doma voda, babi je u nás ve špitále, tak zatím nic neví, ale všechno je na sračku mokrý, zdi, nábytek na vyhození, koberce, stropy, prostě všechno, je mi z toho úplně na nic, příští týden to budou dva roky, co umřel děda a teď tohle, a nejhorší je, že babička včera ségře řekla, že má pocit že se něco stalo, tak ať se někdo jede podívat k ni domů...
prostě všechno na houby...
takže tam odpoledne jedem, zrušily jsme se ségrou oslavu, co měla mít sestřenka, zítra se tam nedostanu a v sobotu asi budeme muset jet od rána něco dělat, než dojde babička z nemocnice, tak musí být to nejhorší hotovo, jenže se musí obouchat zdi a udělat všechno komplet nové, a to se nedávno malovalo a dělaly se stropy a koupelna....mě jebne...já vím,že nikdo neumřel, ale když se něco takového stane člověku, který je sám, má jenom důchod, tak je mi blbě....
27. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz
tak my už byli venku.
jako s tím barákem od babičky je to fakt hnusné. ještě že má vás, jako rodinu. že ji pomůžete rukama i finančně.. protože barvu a tak si určo propaltit nenecháte, co? ale není třeba pojištěná? jenže když ji to nechcete říct, tak to asi nebudete vědět. a co ji je, že je u vás v nemocnici? něco vážného?

já jsem zvědavá, co ti řekne mudr, a mates má pravdu. prostě za to nic nedáte. trošku vytrpíte.. na poprvé si nebudete dělat velké naděje !!! a pak to vyjde. a u vás je to v brně? nebo kde máš nejbližší.
27. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz
Ahojky, včera už jsem nestihla dojít, byli jsme u babičky na baráku, děs běs :frowning2: ale já to pořád beru tak, že se nikomu nic nestalo a jde jenom o zdi a nábytek...jenže to nerozchodí babička, protože dneska se bude vyhazovat její starožitný obývák :frowning2: tu z toho raní...pojištěná je a naštěstí má na sebe pojistku moje mamka, takže likvidátor má všechno sepsané, jenže největší škody jsou na vnitřím vybavení a tam není ta pojistka tak vysoká, ale budeme se snažit to nějak udělat, jasný barvu a takové věci si proplácet nikdo nenechá, musí se ale udělat nové omítky, všechno se škrábe, vytrhat parkety a udělat nové podlahy...no prostě hotovo, ale snad to stihneme, než babičku pustí.
Byla na operaci, začal se jí palec na noze kříži s prsty, tak ji to spravovali a dělali rovnou obě nohy, takže tady nějakou chvilku ještě bude...

tak a já jdu fofrem zavolat na tu gyndu, já na to uplně zapomněla...Naděje si neděláme, mám Šárku jako živý důkaz...takže se na to raději nespoléhám, pak můžu být max.překvapena...jo asi do Brna, to máme nejblíž, Olomouc je už z ruky...
28. srp 2009 v 10:49  • Odpověz
ahojky,
já chystám věci do OV a mezitím se bavíme s Janou a s Dominem :o))

takže babička na staré roky bude bydlet v novostavbě. ty jo. ale vy se zničíte. ještě že vás má. jak dlouho na to máte? než jde domu?

hele tak co Mudra? a naděje si dělej. Šari není dobrý příklad, když to hned nezkusila podruhé :o(
28. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
Mudra na mě prdí a asi se dovoluje...nemůžu se jí dovolat, takže v pondělí další pokus....

Tak a babička už to ví, dostaly jsme se ségrou a sestřenkou bojový úkol, že ji to musíme říct, bo její dcery by to bez pláče nezvládly, tak jsme to babi podaly, že se vlastně skoro nic nestalo, ať si to v nemocnici užije a jakmile dojede domů, tak bude mít nové podlahy a vymalováno...neví sice, že bude mít asi nový i nábytek...to jsme ji raději neříkaly...vlastně to vzala s tím, že jsme hrozné potvory a neřekly jí to hned...ale dobrý...nehroutí se, ale to bude tím, že to nevidí a vlastně ani neuvidí, což je dobře...

Víš co, já taky nevím, jestli bych po prvním marném pokusu šla hned na druhý...no kdo ví...jak vlastně Šári dopadla, šla tam znovu?? Asi nevíš, co? Zkusím ji během víkendu poslat smsku...
28. srp 2009 ve 14:22  • Odpověz
ahojky, tka si asi užíváš víkendu a my....
tak jsme v OV. měli jsjme jet r¨áno po vyspání.¨hm..tak to ¨by ten .... musel spát. jako od ¨3hod jen řev a ve 4hod už nemělo cenu ho uspávat a tak jsem dali mlíčko a jeli. a spal v autě 2hod vkuse, takže rekord. tomáš to dal za 3hod 15min. cesty byli prázdné. já jsem ale KO. on se naštěstí dospal, protože já byla u našich a on u svých a večer jede jetě domů,. tak abych se o něho tolik nebála

jinak babi je dobrá a hlavně asi je fakt, že to nevidlěa a nezažila ten šok.

Šari nevíme co je sní :o( a ty by jsi šla.. já bych tě tam hnala. až třetí pokus chápu že se oddaluje. ale první.. tělo to zkusí a druhé už to přijme.. víš??? :wink:
29. srp 2009 ve 14:51  • Odpověz
Ahojky, no víkendu si moc neužíváme...včera od rána brigáda u babičky, mazec, ale snad to během měsíce a půl bude hotovo, babi naštěstí řekla, že dokud nebude všechno opravené, tak tam nejede.
Včera jsme z půdy vyhazovaly mokré seno a slámu, hotovka, jsem poškrabaná, oči jsem měla zaprášené, ještě že ségra donesla roušky,jinak bych zákonitě zdechla...
večer oslava narozenin u známých, tady na ulici a dneska jel Mates na motorku a já peru, peru a peru, až mi z toho hrábne, tak hodím do pračky i sebe...

Šárce jsem ještě nenapsala, musím to napravit, no já bych asi šla, ale těžko říct, jak to bude ve finále...uvidíme...na jak dlouho jste v OV??
30. srp 2009 v 15:14  • Odpověz
ahojky,
my jsme tady do soboty a ve črvrtek v noci už dorazí tatínek. v pátek tady bude pracovat. tak se už ted těším. týden opět naplánovan. jen dopo mám časík, obě babi jsou v práci a tak jsem ráda. zítra se projdu sama s kočárekm. v pterý odpoledne objíždím tomášovu rodinu, ve stčředu odpo mám kámopšku co jsem neviděla 4rokmy. moc se na ní těším. prožili jsme toho hodně, ale ve 23nás rozdělil kluk. taková kravina. blbá hádka a 4roky jsme se nebavili. ani na svagtbě mi nebyla. přitom jsme od 10let byly nej kámošky. ale naštěstí nás spojilo mé stěhování a tak maily nás udržují a ted ji představím DOmina. a sranda je, že začala chodit s mým a tomášovým kamarádem :o). to sjem si vždy přáli, že si jednou vezmeme dva kamarády a budeme 4ka. tak skoro to vyšlo. jen my jsme daleko. a ve čtvrtek zase srazík s únorokama z MK :oi)))) mooc se na ně těším.

hele vy jste orpavdu makači. ale děláte to pro babičku. naše 72letá babička se včera stěhovala. v březnu nám zemřel děda - ale dlouho nemocný. a ona v přerově prodala barák a stěhovala se ke své druhé dceři do jeseníku. marně jsme ji přemlouvali, at jde do OV. že tady jezhdím a tak. no takže my ji houby pomůžeme. ted bych takdy krásně ji pomahla vše vybalit, druhá babi by vozila a nic. tak daleko fakt nejedeme. chjo :o( snad to babi nepřezžene. tak má jen dceru, která je na vozíku a jejího manžela. tak snad ten manžel bude hodně makat za babi. mám o ní až strach. přece jen věk ma velken :O(
30. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz
Ahojky, tak já včera vyrazila kolem čtvrté s holkama na kolo a pak jsem jela rovnou ke známým, co jsme u nich byli v sobotu, na kaféčko a dort :dizzy_face: pak dojel na motorce i Mates a kolem deváté jsme vyrazili k domovu, bo už byla kosa jako blázen...

Tak to máš taky pěkně nacpaný týden...samé srazíky a akcičky...to se máte..ale je pěkný, že se potkáš i s tou kamarádkou, co jste se spolu nebavily...
No s babičkama je to mazec, nám děda umřel před dvěma roky a nejdřív, že se k babičce nastěhuje bratránek s přítelkyní a synem, než se k tomu dostali, tak babička prohlásila, že si sama zvykla a doma nikoho nechce, takže zůstala sama a naprosto jí to vyhovuje, dělá si srandu, že takhle za ní každý druhý den někdo dojede :slight_smile:
No a teď bude na střídačku u tety v Protivanově a nebo u druhé dcery v Ostrově u Macochy...u nás bohužel být nemůže, bo naši mají 2+1 takže by tam o sebe zakopávali...tak uvidíme, naštěstí babi sama řekla,že dokud to nebude doma opravené, tak tam nepojede, tak jsme i rádi...
31. srp 2009 v 08:20  • Odpověz
čauky, hele jak jsi stíhala motorku na kole? hihi jste asi nejeli spolu, co???

my už máme dnes za sebou první prochajdu a plno peněz je pryč a nevím za co:o( mě klepne. mujsím se vyhýbat obchodům. ale domi má hračku do vany.. snad buide dlouho fungovat.

jo a taky jsem dnes koupila Pulstatillu. protožte zuby nám nerostou a já stále nespím. tak jsem zvědavá kdy to začne působit. dnes jako od půlnoci do 3hod byl jen v polospánku, takže vb mép postlei a čekala jsem kdy usne :o( ale pak usnul a spal až do 6hod jupí. jo a já šla spát včera ve 21hod abych se trošku vyspala a on mě vzbuedil už v 22hod. hajzlík, co???:o))))

už jsi volala Mudře? my jdeme ted pro babi do práce.
31. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz
Hoj, ne mudra ordinuje až od 14.00 tak mám všude poznámky, že ji musím volat, tak jsem sama zvědavá, jestli tam bude a na kdy mě vezme...já teda potřebuju objednat na čtvrtek nebo pátek a pokud nic, tak aspoň příští týden na preventivku...

Známí bydlí na kopci nad náma, takže já šlapala na kole a Martin jenom roztlačil motorku a ani nestartoval, tak jsme sešupli dolů...ale já teda i z kopce šlapala jak vzteklá, abych mu stačila, no ale po tom vínku se jelo fakt dobře :grinning: :grinning: :grinning:

Taky bych šla utrácet, ale čeká mě nákup věci na svatbu, nemám kabelku a potřebuju dvě a ještě musím koupit dar na zapíjení svobody a na svatbu...tak musím s nákupemošacení počkat až na říjen :grinning:
31. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz
dobré ráno, tka jsem malého uspala. dopo dnes nikam nejdu. po včerejšku chci i trošku klídeček. furt jen venku a chození. po obědě jedeme po příbuznýzch od Tomáše :confounded: tak to bude ještě náročné.
tak jako co bylo po 14hod? ty mě vždy necháš at se ptám. ale já fakt už včřera net nestihla. večer jsem tady dělala album od deomina. doma na to nemám čas, protože uklízím apod. tka tady jsem si to po minulé zkušenosti vzala a u televize dělám album. ale jde to rychle. a baví mě to. snad bgude pěkné a ne přeplácané.

jak potřebuješ 2kabelky? se budeš převlíkat? no na kabelky jsem vždy chodila k vietnamcům. ceny dobré, výběr taky a nevadilo mi ji po sezéně vyhodit :grinning:

jo a homeo nevím zda zabrala. odpo spal v kočárku 1hod a 45min což je rekord a v noci byl bobek pročůranej :o( takže ho to budilo a než jsem to zjistila, tka jsem ho asi hodinu uspávala. no a pak jsme převlíkali, takže jsem ho trošku probudila., teda trošku dost :angry: ale pak usnul vedle mně.
1. zář 2009 v 08:24  • Odpověz
Hoj, tak já už to včera na net taky nestihla, doktorce jsem se dovolala až kolem třetí a pak jsem letěla na kosmetiku....takže jdu ve čtvrtek, tak uvidíme co bude a pak ti pisnu...

No kabelky jsem chtěla dvě, abych měla při obřadě kam dát jenom doklady a eventuélně kapesník :grinning: a pak jednu větší na zbytek věci...tak uvidíme, chtěla bych jenom malé psaníčko do ruky, stejně k těm šatům na plesy tu kabelku budu potřebovat, takže musím něco sehnat a taky to koupím u vietnamců, bo máš pravdu, že mi potom není líto, když ji po sezoně zahodím, bo bílá kabelka mi moc dlouho nevydrží :grinning:

Teda to vaše spaní, je fakt mazec....je fakt že Domi se aspoň krapet prospí přes den, ale co ty??
1. zář 2009 v 09:54  • Odpověz
ahojky, tak jsme ¨ted u¨tychně doma a švagr, co nepracuje ani nechodí do školy nosí domina. já jsem se najedla a půjdu dát malému, ale ještě jsem ho ¨zneužila :o)))

zítra na tebe budu ymslet. jseem fááákt zvědavám jsem děsná co? ale třeba to půjde tak rychle jako u Sari a .... a pak budeme čekat na // :dizzy_face: :dizzy_face:

dens spaní bylo skoro super. jen pár detailu a od 5:30 vzůhru, ale beru to jako pozitivum :o))) a jednou to bude ještě lepší. moje máma se mě ptala, jak dlouho se můžou dávat homeo??? nevíš???
2. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
Ahoj Luci, dneska jsem to sem nějak nezvládla, až teď...homeo se můžou brát jak dlouho chceš...
No uvidíme jak to bude, ale zatím nad tím vůbec nepřemýšlím... :slight_smile:

Tak já se zítra ozvu...za chvilku jedu pro Martina a pak rovnou spát, bo mi je nějak divně, tak raději zalehnu....
2. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz
Ahoj ženo...kde jsi??? Prdíš na mě, co??

Si někde s Dominem užíváte a nebo spíte :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 11:25  • Odpověz
4. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz
Jani, já ti psala do IP, více jsem nestíhala. bych potřebovala hlídání na domina, abych stíhala net. ty jeho spaní doma mi nepomůžou a hlavně nebylo to jako u nás doma - stále zapnut PC :o))) takže od pondělí už jsem zase normální.

už jsme doma. to je to co jsem ti chtěla napsat.

jo a včera jsem ti psala, když jsem byla na obědě u tchánovců a hlídal domina švagřík :o)) a ve čtvrtek jsme měli sraz s únorovkama z MK. vyjela jsem v 8hod ráno a vrátila se v 18hod a byla ráda že jsem ráda :grinning: i když jsem šla spát brzo, tak jsem ybla nevyspalá a včera byla vděčná, že domin usnul v 11hod a spal 1,5hod..a já spala hodinu. juchůůů.
5. zář 2009 ve 23:00  • Odpověz
ahoj, za chvíli vyrážím na spinning. a pak budu jen žehlit a žehlit a žehlit. už ted žehlím. a peru 6pračku. mě klepne. kde se to nabralo netuším :o(((

dnes u nás spí malá Kačka, jak s ní píšu ukoly. jde od nás do školy. já ji vidím z okna .o) a v úterý taky bude u nás spát. to jdou rodiče do divadla. tak jsem dnes zvědavá, jak to dopadne. nemám srach, že zaspíme. domi stále vstává brzo. ale dnes teda od 5hod byl se mnou v posteli a vzbudil mě až v 6:30.. ale má rýmu., v půlnoci jsme ho budili na odsávání. nemohl dýchat. strašné. ale tak jsem čekala, že po breku při odsávání bude chtít mlíčko, nebude chtít usnout a nic. usnul sám a hned .o). a dnes ani ň po rýmě. děs. nevím, co to zas je. asi to ochlazení.

zítra dopo jdeme poprvé do mateřské centra Kulíšek. budeme tam chodit pravidleně. tak ti pak napíšu po obědě. jak bude domi spát, jak bylo a tak. tak jen at ti nechybí moje dobré ráno, ale začíná to v 9hod..takže hned v 8hod vycházím, at se prospí a není tam nevrlej.
6. zář 2009 v 17:17  • Odpověz
Ahoj ahoj....
tak nám o víkendu nefungoval net, nevím kde byl problém, ale nefungoval mi ani v mobilu, tak tomu nerozumím...
Já byla včera v Brně, tak jsem koupila Martinovi košili na svatbu,tak snad se mu bude líbit...jinak já měla super neděli, u oběda jsem si ulomila kus stoličky a pak jsem našla v kapse svých vlastních kalhot 600,-...které jsem v sobotu hledala v obchodě...ještě že, jsem nakupovala u mamky, takjsem letěla vybrat a pak platit, no a já si prachy s klidem vyprala, šikovná holka...

Tak pak pisni jak jste se měli v tom centru...doufám, že se tam Dominovi bude líbit...
7. zář 2009 v 09:27  • Odpověz
ahojky,
tak máme za sebou první hodinu. jako paní se hned uvedla - pyskovala a to doslova- že některé přišli platit s tisícovkou. že jak má mít drobné atd. no tak jsem jen hleděla. pak už se zlepšila. ale jako... připadala jsem si tak jak debil. já prostě na veřejnosti neumím to pehnané ťuťu ňuňu a kolik má zoubku a plazí se nebo lozí? a ten je šikulka a udělej toto.. naštěstí to bylo jen ve volných chvílích. takže pak jak už byla řízená hodina tak mi vadilo jen něco a to musím zkousnout. Domina to bavilo moc. smál se, ječel. a to byl nevyspalej. stihnl spát jen 10min než začala hodina. je to na 9hod a to je fakt brzo :o))) chaos po ránu jako ... pak vydržel být vzhůru až do oběda v 13hod jsem ho uspala, tak snad si dá aspon hodinku.. prosím :o))

Kačka u nás málem nespala. typické dítě. strašně se těší a pak plno výmluv a breku, jak se ji bude stýskat, ale nakonec spala .))) ale díky veškerému zdržení jsem si jako hlavu myla až v půld eváté a nestihla ani žehlit .o(
7. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz
Ahojky,
tak koukám, že jste dneska měli vydařený den...jo já jsem dneska taky pyskovala, že mi borec platil paralen za 16 kaček litrem, jsem myslela, že mu to omlátím o hlavu...ale dobrý, no...
tak Domina to bavilo, to je super...já se tak těším až budu jednou se svýma vlastníma dětma chodit někam jinam než jenom s kočárkem kolem baráku :grinning: :grinning:
Co Domino, spal aspoň tu hodinu??
7. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz
tak malej je mamlas :D fakt. uspala jsem ho ve 13hod a říkala sjem si, ráno nespal, tak zkusíme, zda nebude spát dlouho a do večera pak už ne. prostě to scifi, kdy děti spí jednou denně 2hod. a on se probudil po 40min, tak jsem ho uhladila.. a spal 1hod a 15min a vzbudil se brekem. a tak jsem ho vytáhla a on furt brečel, tak jsem ho položila u PC - potřebovala jsem poslat penízky, dala mu čaj a on usnul. takže na sedačce je PC pak domino, nohy má na mě a pak já.. jenže ted se nemůžu ani hnout. když ho přenesu, tak se vzbudí. tralaalal :D
7. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz
jsem potřebovala smrkat tak už je vzhůru..

hele já mít zahradu, tak odmala učím dítě spát ve stojícím kočáře a já nohy nahoře :dizzy_face:
7. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz
Tak jsi měla Domina dovézt...já ti zahradu půjčím :grinning: i obrovský balkon...ale tam nevím, kdo by tahal kočárek :grinning: ale jo, moje děti - teda jestli budou - tak budou pěkně odmala chrnět venku...i v zimě :grinning: :grinning: :grinning: ne tak to asi ne...jenom chviličku :grinning:

Ale stejně je ten jejich spánek divnej....já spát 40 minut, tak jsem víc protivná než před tím :grinning:
7. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz
hele jednou ti ho tam hodím. dnes jsem myslela, že ho zabiju. spal teda krásně. o obědě. pak jsme dali sváču a že jdeme venčit babetku. tak sedící řval v kočárku, z toho se uspal, pak spal 30min a po probuzení opět řval v kočárku. tak jelikož jsem byla daleko od domova a nemlěa jsem náladu ho poslouchat, tak jsem sedla na autobus - ten má moc rád a tak mlčel. no není na zabití? mu ukaž, kteér dítě v sedě nevydrží v kočárku??? to moje. já ho miluji, ale tohle je na mě dost. jo a jelikož se probudil v 17:15 tak samo že byl vyspanej a teprve ted usíná. tak snad to ráno zalomí aspon do 7hod.

jo a zimě děti spí dobře venku. a já bych spala taky. uplně ti rozumím s těmi 40minutama :wink: já potřebuji tak 2hod a pomalé probuzení :grinning: :grinning:
7. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz
Hoja hoj,
tak nám prostě ten net doma fungovat nehodlá...takže mazec...teda je to fakt, většina dětí, co znám, tak v kočárku jsou ve většině případů podezřele z ticha...ale vidíš, aspoň autobus na Domiho funguje :grinning: kámoška dceru uspávala v autě :grinning:

Já byla večer u kámošky a pomáhala jsem dětem s úkoly, no mazec...měla jsem Aničku zkoušet z násobilky, před prázdninami ji uměla dokonale a teď mi tvrdila že 2x8=26 ale byla o tom 100% přesvědčená....no hotovo :grinning:
8. zář 2009 v 07:51  • Odpověz
ahoj ahoj,
hele, bud ráda že ti net doma nefunguje, aspon máš čas na jiné věci. já jsem ted i když bych radši dělala něco jiného šla na net. slíbila jsem dodat fotky. tak se pochlubím:
takhle vypadá 75% našich unoráčku 2009: http://luciejadr.rajce.idnes.cz/sraz_mimi_unor_9_2009/#P1040863.jpg

a tady jsou v pohybu: http://www.youtube.com/watch?v=vc3mlEcJxFc

nám dorazí Kačka za hodinku a budeme psát úkol. to je to nejjednodušší co s ní dělat. protože ona si zase vymýšlí při čtení. děs. a pak asi domina vypustím s tetou a s Kačkou ven. protože já jsem KO. dnes jsem si opět pořvala. jsem fakt psychický labilní. na jednu stranu lítostivá a vše mě dojme k slzám a na druhou stranu histerka. mě fakt těhu poznamenalo. a ted i Domino. jeho histeráy, kdy řve a začne zvracet mě dostávají. a pak že se děti mají nechat vyřvat. jsem ho pak dala do postýlky, že půjde spát a jako usínal, pak si hrál a pak začal jemně brečet. tak mu říkám, chceš ven z postýlky? a vzala jsem ho. jeho záchvat smíchu, že tam nemusí být byl obrovskej. a na oplátku mi vydržel 30min v křesílku v kuchyni.

jo jinak bus už používám spíš na uklidnění než na uspání. uspání nám jde. to no problém když je čas.

a ráno jsme vstávali v 5hod :o( pak po 7hod už byl na spaní a spal zase jen do 8hod. já si teda taky lehla. ale to mi nepomohlo. ale i tak jsem nezrušila spinn a jdu se tam odrovnat - mám totiž šílenou rýmu,a le já chci hubnout a hlavně vypadnout z bytu.
8. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz
Jo to je pravda, mám večer čas i na manžela :grinning: nebo spíš naopak :grinning: no ale taky mě to nutí vypalovat fotky na dévédé a nechat je konečně vyvolat...doufám, že se mě nikdo nebude ptát, z kterýho roku ty svatební jsou, ale složky dovolená 2005, 2007...myslím budou stačit :grinning: :grinning: :grinning: jsem fakt hrozná....

Luc hlavu vzhůru, to přejde, jakmile bude Domino trochu větší, začne chodit, tak za ním sice budeš lítat jak cvok, ale on se víc zabaví a nebude vyžadovat tvoji pozornost...neboj...já tě na jednu stranu chápu, jsem poslední dobou taky krapet pako...řvu pomalu u reklamy na kofolu, nebo u filmu, u kterýho není důvod brečet nebo když po mě dneska jedna slečna chtěla těhu test, já ji říkám, že výsledek ukáže do tří minut a ona na mě, že to snad ne, protože to by si šla hodit...tak jsem neřekla nic, bo bych ji musela vynadat do krav... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
ale jinak pohoda, klídek...ještě tak to cigárko :grinning:

Ale to vypadávání z bytu chápu, já si taky nedovedu představit, že bych měla být non-stop u dítěte..to pak nejsi matka, ale otrok...takže ať se starají chvilku i tatínci, babičky a tety...že jo :wink:

Fotky jsou super, ale chvilkami mi dávalo zabrat rozpoznat Domina :grinning: na video mrknu až nahoře ve výdejně, tady nejde prohlížeč a doma určo nebude zase PC fakčit.
8. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz
ted jsi mě rozesmála. s tou reklamou na kofolu :o)) jako mě včera dojalo, jak jsem pomohla jednomu malému klukovi. tak jsem si uvědomila, že fakt nejsem v pořádku. asi bych se potřebovala jít ožrat :o) nebo být den bez Domina a pak bych asi na tom zase byla jinak. když to tak beru, tak už víc jam měsíc jsem nebyla bez něho (akoerár ten spinn 1x týdně). pořád jen s ním. to je strašné. už aby se známá vrátila z dovči a brala mi ho aspon na pátek dopoledne pryč. i když když ji začne brečet v kočárku tak se vrací :unamused:

hele ale víš co jsem ted zjistila? že je domino na mě alergický. už přišla Kačka. do té doby řval atd. a najednou je na zemi, hraje si a vykládá si. mu najmu chůvu a jdu do práce. mi to asi takhle naznačil :angry:
8. zář 2009 v 15:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.