• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
ty jsi Máňa...prý alergický :grinning: jako že já jsem občas alergická na Matesa, to chápu :grinning: :grinning:
tak to je super, že si hraje....

A co ti brání, až bude doma Tomáš, nech mu dítě a vyraz do ulic, nebo aspoň do hospody a pořádně se zrumpej :grinning: víš, co....dojeď 16.10. a já se zrumpu s tebou :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2009 v 15:08  • Odpověz
tak než usnu uplně, tak ti ještš píšu. kdybych ráno nestíhala, at tady nejsi tak sama. :o))

jako fakt alergie. pak přišla maminka od Kačky a taky řehot a tak. vzala si ho ven a prý se vztekal jen chvíli. pak pozoroval Kačku a pak usnul. vrátila mi ho spícího. mě by kleplo. no zítra ráno musíme vyrazit na zápis do bazénku.. bohužel na blbou hodinu, tak dám na kočár autosedačku a kdyby usnul, tak ho nechám dospat tam. a nebudu ho muset vytahovat z kočárku. tak uvidíme, ajk se mu to bude líbit. pak chci i nakoupit. kamarádka má 10měsíčního a ti ho vozí od mala jen v autosedačce. teda v zimě asi ne, ale já ji viděla porpvé v dubnu a pořád jen autosedajda na kočáře. malému to vyhovuje a prý ho to neničí. no nevím. mě to přijde divné ....

Já se zrumpnout nemůžu. protože on by pak v noci nevstával a další den bych musela fungovat..takže by to chělo at spí dítě jinde. a vrátí mi ho až po obedě :o)) a co máte 16???
8. zář 2009 ve 22:15  • Odpověz
na minutku jsme se připojili, tak přejeme dobré ráno. domino se ted nádherně posral. teda kakal už když kačka snídala, ale já na to zapoměla. a až ted po 40min jsem ho ucítila. jenže měl jen overálek, co tak nedrží plínu.. takže hovna po celé noze. jsem je chtěla nabrat tak , jak nabírám hovínka od babetky, ale sáček byl diravý, takže jsem byla totál od hoven i já.. tak jsem ho svlíkla a šli jsme pod srpchu. ten se chlamal. já ze svých dlouhých nehtů to dolovala .o)) fakt ráno
:grinning:

ale těc h 40mi n si sám hrál na hračkách. a spal dnes do 6:40.. že by super den? tak zatím
9. zář 2009 v 08:03  • Odpověz
Ahoj,
tak to jsi mě pobavila hned po ránu :grinning: ale taky si pamatuju, jak jsem šla s kámoškou ven a bylo nám divné, proč malá nechce sedět v kočárku, ale jenom stát...nojo, ona měla posranou celou nohu a snad i záda :grinning: :grinning: ty děti jsou fakt úžasný :grinning: :grinning:

Já taky v lékárně hodně potkávám maminy jenom se sedajdou, ale třeba na delší procházky se mi to zdá dost nepohodlný, to bych raději vozila v klasické korbičce, ale pokud bych fakt šla někam, kde ví, že mi mímo usne a já bych ho musela budit, tak ho nacpu do sedačky a pak jenom přenesu....
tak až dojdete tak pisni, jak jste to dneska zmákli...
jo a 16.10. slavím narozky, ale mám je 12.10. :grinning: :grinning: hmmm, to už budu zase o rok starší, ty voe....

jejda a teď mi došlo, že zítra to budou čtyři co jsem vdaná...no mazec :grinning:
9. zář 2009 v 08:20  • Odpověz
tak jsme zpět. neusnul před tou schůzkou, ale až po ní cestou domů a to těsně před vchodem. tak už 40min chrupká doma v autosedajdě akorát že já jsem si tak říkala, že bych ho natáhla až do oběad a nic. tak snad pak kolem 14hod si dá ještě hodinku.a já bych měla žehlit a ne sedět tady :sweat_smile: ale nabírám síly. ta rýma mě nějak zmáhá.

zaplatili jsme na půlroku 3640K4, koupili plavky a příští středa to jistí. začneme si plavinkovat :grinning: je to od 12hod do 13hod, tak snad jak pak dojdeme v 14hod domů bude chrupkat o 106. jen mě klepne, pokud bude chrupkat v kočáře.

jé my taky měli letos4leté výročí. a ty jsi mladá, ne? tobě bude 26co si vzpomínám... nebo blbnu? a té šari si náhodou nepsala? a brno nic? (víš co myslím :grinning: )
9. zář 2009 v 11:22  • Odpověz
Jé vy budete plavčit, se máte....ne Luci, mě bude už 27 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :angry: sakra...ale jo, vdávala jsem se docela mladá...no docela...vlastně jsem se vdávala ve 22 a za měsíc jsem měla 23 :grinning:

Šárce jsem nepsala, úplně se mi to vykouřilo z hlavy, musím to napravit a Brno se zatím taky nekoná...až příští týden....musím stejně počkat...martin má jet na služebky, tak ať tam nemusím volat 5x... :slight_smile:
9. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz
no jo mladice .o)) i na to vdávání, ale náhodou dobře jsem si pamatovala ty roky. skoro :o)))

na to plavání už se moc těším, doufám že nebudeme často nemocní. protože to by mě štvalo. máme tedy aktivity na pondělí dopoledne a středu v poledne.. ještě uvažuji, že bych začala chodit na ANJ s hlídáním dětí. je to celkem levné,a le bojím se dalšího dopo.. že bych pak měla jen 2dny celé volné.. tak to si ještě rozmyslím.

Martas mě štve. já jsem tak zvěadvá a nedočkavá a on si jezdí na služebky. tak at jede aspon do prahy na služebku :sweat_smile: at tě vidím. bys jsi jako jeal s ním :wink:
9. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz
Luci, já jedu do Prahy v pátek :slight_smile: ale bohužel to je fofr akce a mám to i s firemním odvozem, takže se tam nezdržím....v pět do hotelu, v sedm na parník a v sobotu ráno domů....

ale už jsem přemýšlela, že kdyby jel Martin někam směr Liberec, tam on jezdívá, tak bych jela taky...ještě jezdí hodně do Studénky, ale to bych musela mít štěstí a ty by jsi musela být v Ostravě....

Jé vy u vás máte ANJ s hlídáním?? To je super, já bych chodila hned, už jsem přemluvila kámošku, že až budu na rizikovém nebo na mateřské, tak mi bude dělat soukromé hodiny, teď na to nemám moc času....a v pondělí jdu prubnout power jogu, tak doufám, že se mi to bude líbit a budu chodit pravidelně....
9. zář 2009 v 15:04  • Odpověz
tak my byli venku. po svačině jsem ho dala opět do autosedajdy, jestli usne a nic.. tak jsem měla i deku, rozložila ji, dala 5hraček a vydržel hodnej 1,5hod. pak už byl unavenej, ale jako usnou v 18hod bych ho neenchala. a přijel i na chvíli tatka. a dobrá historka :o(. začal se nám zase dusit. tak ho táta zvedl, at mu pomůže, což mu zakazuji, má se dát na bok a nešahat at ho neutlačuje. no ale malej se se slzama v očích vykuckal, něco vyzvracel.a le nám se zdálo, že nemůže dýchat nosem, ak jsem začala odsávat a ty vole.. já odsávala přes noc ty kukuřicné červíky (no to jak se to dává dětem). bylo to nechutné a nejdřív jsem se lekla, co je to za hleny krvavé, malej řval. muselo ho to bolet. tak mi tomáš vysvětlit, že i mu se stane, když zvrací nebo se mu natáhne, že se to dostane zezadu do nosu. no já tyhle zkušenosti nemám.. a to bylo 18:30 a samo, že se mu zkazila nálada na maximum a pak už jsem jen do koupání nosila :o( ale to měl z toho,že za celý de nspal jen 1,5hod. pakoš jeden

hele, taková pařba tě čeká. ty jo.. no hlavně se obleč na parník. večer tam je kosa. a bude to jen pro vás parník? nebo ten veřejnej diskotekovej? a to je asi od Martase co? dělás mu dobrovod.. tak mu neudělej ostudu :dd a budu se těšit na zážitky

no u nás v tom rodinném centru je ANJ 10lekcí za 880Kč a to včetně hlídání. tak to je jako zadarmo mi přijde.

ty jo, jen tak z prdele mám zaplou novu a tu reality o domu snů. tak jsou tam asi 3páry, kyd josu ženy starší než muži a ten jeden žena 40let a kluk 26nebo tak nějak.. šok.. bléééé a ona vypadá starší ne je. a ty lidi jsou ujetí.. mají radost z každé pi.....y :o))) tak kecám.. 4páry. zas další

jo a doufám, že máte na příští rok na mimi našetřeno: http://aktualne.centrum.cz/domaci/politika/clanek.phtml?id=647151
9. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz
Ahoj, ahoj
Ne ne na parníček jedu z práce já, Mates bude doma :grinning: ale ostudu dělat nebudeme...je to od firmy co vyrábí brusinky na močové cesty, tak prý budeme popíjet brusinkové koktejly :grinning: ale už se těším, jenom musím napsat Šárce, že kdyby v pondělí na trase B potkala nějakou vyjevenou osobu, jak jezdí sem a tam, tak to jsem já :grinning: Metrem jsem jela naposledy před asi deseti lety a do dneška mám problém poznat na kterou stranu jede :grinning:

Teda, křupky nosem...no au...ale nevím teda jestli tě to uklidní...kolegyně z práce má chlapečka s rozštěpem rtu a patra a její historky, jak malej jedl kaši moc rychle a ona mu tekla nosem, jsou taky úžasný, nebo přesně jak říkáš, začal zvracet, tak to lítalo i tím nosem...ale to ho asi chudáčka fakt muselo bolet...
Mimochodem jsem včera koukala odpoledne na dvojce na Diagnozu, tak tam bylo o nějaké poruše dětí, kdy ony právě vůbec nemůžou spát, byla tam maminka a říkala, že její syn prostě usne na tři minuty, ale že je tak unavenej že si i sám ubližuje, protože prostě nemůže usnout...to je hrozný, ježiš, jak já chci zdravé dítě.....

No a ten článek mě fakt pobavil...už jsem na to koukala včera v televizních novinách...dvojčata nebudou, bo jako ze šestky je živit nebudu!! Ale doufám že tatínek našetřeno má, protože jednou moje mateřská padne na moje trvalé příkazy, stavebka, pojistky, spoření...jenom to mi z výplaty sežere 6000 tis!!
10. zář 2009 v 09:56  • Odpověz
ahojky, jsem byla na nehtech a malého mi vozí sousedi. ještě si ho nechali, at si něco uklidím,a le mám asi 10min. tak jsem ti šla napsat .o)))

a to jedeš z vaší lékarny sama? tak to ti ostatní musí závidět, ne?že jsi to dostala zrovan ty takový zýjezd. a cestu od vás si platíš sama?
hele neděs. rozštěp patra by mu našli už kdysi, ne? to jde vidět, že jp? u nás to doufám byla vyjímka.. ale ještě ted mám z toho husí kuži. a o poruše spánku jsem neslyšla. jak vypadala ta maminka? ta musela bejt přeci grogy. pane bože.

mi připomínáš mě.. přesně z mé rodičovské jde asi 5000Kč na poplatky, takže už ted chodím s druhou kartou, kam chodí penízky TOmovi. jo to je tím, že musí mít učet tam kde má hypotéku a já zase u spořky, že u ní mám vybrané stavebko. kdybychom měli jeden učet tak se to stát nemůže :o(.

sorry za chyby, ale spěchám .o)))
10. zář 2009 v 11:01  • Odpověz
Neboj, to by mu už dávno zjistili...myslela jsem to hlavně tak, že když mi to kolegyně líčila, tak jsem z toho byla hotová, ale ona říkala,že tím, že se jí pokaždým jídle zakucká, tak jí to nemůže rozházet...kaše v nose :grinning:

No já to stejně jednou vidím tak, že mi asi bude Martin buď muset vybírat peníze ze svého, nebo mi je každý měsíc posílat na můj účet, což je na prd, protože já mám účet u Komerčky a ta v Kunštátě nemá bankomat...takže bude muset Mates dávat hotovost...už teď se mi běžně stane, že když jsou nečekané výdaje, tak prostě nevyjdu....naposledy to bylo v létě, před dovolenou jsem dostala vyplacenou nemocenskou, ze které mě málem trefilo a od té doby se vezu...musela jsem vybrat až do debetu a do teď mi to nevychází...mazec....

No ta maminka říkala, že za ty dva roky už si prostě zvykla že spí jenom pět hodin denně a pak tam byli ještě jedni rodiče, ale ti měli toho chlapečka postiženého víc...je to nějaký syndrom, ale nevím název...a tam dokonce maminka skončila na psychině, bo se prostě po třech letech totálně sesypala...já to obdivuju, ale prostě já bych na to neměla.... :frowning2: :pensive:
10. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz
tak mám tak akorát náladu spát, ale napíšu ti .o)) protože pak zase zdrhnu ven - přijde teta na baterky, které ji nefunguí. tak ji včera nazval Tomáš. neviděly jsme se měsíc. pokud za ní nedojdu do práce, tak prostě ji nevidím. a to vždycky slibuje a slibuje... . snad ještě domi bude chvíli spát. už jsem stihla i obědvat. ale jako na želhení jsem zatím nesáhla. jsem jak chlap - zmohla mě rýmička .o((( ale když tovidím, čeká me 10košil a klas. prádlo. prostě po vyprání 6praček jsem to stále ještě neuklidila. jsem ostuda.

tomáš mi bude taky přeposílat. chyba je, že nemáme jednu kartu. fakt. pak je to tak složité. teda jeden učet. a to jsem jetě prohlásila, že budeme šetřit.. že na konci měsíce udlěáme souhrn a začneme. letos jsme nějak moc utráceli a přece jen ted nastane rodičovská. tak jsem zvědavá. jsme chtěli ještě jen na 5dnů někam. ale to asi nepojedeme. budu držet kasu :o)) takže ještě rychle objdednávám něco domimu z MMB. už aby to přišlo :o)

5hod denně, ale to bych si taky zvykla, ale muselo by to dítě být přes den milé a ne ujančené :sweat_smile:
10. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz
Já bych šla taky ven, ale musím tady čučet do pěti :angry: chjo,ještě musím zavolat Matesovi, jestli pro mě nechce zajet, abych nemusela busem.... :sweat_smile:

No jo vlastně, ty teď začneš brát rodičák, no to ti fakt nezávidím, ale ty ještě budeš brát 7500,- ale jestli se někdy dostanu na mateřskou já, tak mám obavu, že budu brát opět nějaký 3 tisíce :angry:

V klidu, žehlení ti neuteče, nemá nožičky :grinning: takže klidně vesele stonej...
10. zář 2009 v 15:14  • Odpověz
tak odpo bylo super, jsme šli do meka na kávu a pak rozložili deku zase v parku. domino absolutně spokojenej a my pokecaly :o))) jen nám chyběl piknik koš :grinning: fakt nás honila mlsná :wink:
10. zář 2009 v 18:50  • Odpověz
fuj ta ordiance je ale hnusná - jak tam nevychází ta adopce.. musí mi všude kazit radost??? chjo. to se mi zase bude spát.

a vyžehlhila jsem. až teda poslední košila a kalhoty zbyli na tomáše. kalhoty si žehlí bězně a ta košile, to už jsem neměla sílu..
10. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz
dobré ráno.. my v 9hod vyrážíme k sousedce na návštěvu.. si hrát. jinak jsme spali do 7hod, ale teda mezi 2-3:30 se pořád převaloval na 4. tak jsem ho ve 4hod vzala k sobě a tak krásně chrupkal. musím ho jen chválit. i tatka měl šok, že vstává sám.

jo jsem se ti zapoměla přiznat, že jsem včera tu ordinaci ořvala. jsem blbá, co?ale tomáš se mi nesmál.. díváš se na to?
11. zář 2009 v 07:59  • Odpověz
Ahojky, tak dneska valím do té Prahy, jedu už v jedenáct, místo v jednu....
Ordinaci moc nesleduju, ale zrovna včera jsem se dívala, taky mi z toho bylo do breku, ale je fakt, že v reálu vím,jak dlouho se na mimi čeká...kámoška čekali dlouhých pět let :frowning2:

Jéé tak vy jste si tak užívali? Vy se máte, já neseděla v parku na dece ani nepamatuju, tak příště nezapomeňte košík :grinning:

No já jdu nahoru střídat kolegyni, pak ještě pisnu, než pojedu...pa pa...
11. zář 2009 v 08:20  • Odpověz
taK HLavně jedte opratrně. já tady ted malého nosím. jen nějakej divnej, na to že je vyspalej. on by snad spal či co... chjo. ted nevím.

někdy mi lékarnu vyfot. jedno píšeš že jdeš dopředu a ted nahoru..tak teda jak to tam máte??? :o))
11. zář 2009 v 08:22  • Odpověz
:grinning: :grinning: my máme lékárnu na patro, takže na oběd chodím do suterénu a když vydávám sestříčkám léky tak taky a ještě tam máme příjem zboží a v přízemí je výdejna, laboratoře a kanceláře :grinning:
ale když jsem sem nastoupila, tak jsme měli jenom lékárnu v přízemí, po roce se rozhodlo, že se udělá to spodní patro, tak se za provozu, kopalo, bouchalo, mlátilo, no hrůza, když si na to vzpomenu, to fakt byly bojové podmínky :slight_smile:

A ty se divíš, mě kdyby někdo nosil, tak se mi taky bude chtít spát :grinning: :grinning:
11. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
nojo ty už si ačínáš užívat.. jeje
11. zář 2009 ve 12:26  • Odpověz
Ahojky,
tak jsem opět v práci :rolling_eyes:
V pátek to byla naprosto super akce, bydleli jsme v Golf Yachtu, bomba, akorát jsem měla strach, že zaprší a budeme mít vodu v kajutě :grinning: večer se povedl, mělli to skvěle zorganizované, fakt super...v sobotu jsem dorazila asi v půl druhé a na čtyři jsem razila ke kámošce zapíjet svobodu, to se nám taky povedlo, dostala od nás mraveniště :grinning: mravence ve speciálním gelu a takovém akvárku....akorát nachytat mravence bylo docela honička, ale zmákla jsem to....u kámošky jsme seděli asi do jedné a pak vyrazily na diskotéku, domů jsme jely kolem půl čtvrté, než taxi rozvezl holky po Boskovicích,t ak jsem se zdražela a domů dojela až kolem čtvrté...Martin byl mrtvola, protože v půl čtvrté se vrátil taky z diskotéky.... :grinning: :grinning: a v neděli Brno, v pátek mi měly dorazit šaty na svatbu a neposlali je, takže koupit jiné, jenže šaty měly být světlě fialkové, takže já už mám bílé boty a bílé doplňky a jediné šaty, které jsem viděla byly fialové s černým, no nakonec jsem je nekoupila a ve čtvrtek asi budu muset do Brna ještě jednou obejít i butiky v centru....

co jste o víkendu prováděli vy??
14. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
ahoj, teda to jsi to měla náročné ale muselo to rychle utect jinak jste s Martinem dobří pařměni. každý jinde a prsotě noc se propaří .o)) takoví jsme nikdy nebyli. teda jednu dobu měl tomáš, pak já, ale nikdy ne zároven :o) akže komedie u nás.

ty mravence znám. prodávali jsme je u nás v obchodě. ale jako mi to přijde nechutné. a hlavně jako týrání. kolega je doted má na stole. blééé.

spát v kajutě. ty jo. a tda z práce jsi jela jen ty? a jak jste se dopravovali do prahy? a setkali si se jako s dalšími prodavačky toho výrobku z celé republiky?

hele ty šaty by mě teda štvali. ale to je za cvhilku, co je potřebuješ, ne? ty jo.. a co si je jen půjčit? jít do půjčovny? vyjde to sice stejně, ale upraví je na tebe a tak... kámoška to ted jako svědkyně tak udělala

my víkend nuda. v sobotu jsme byli sami doma, tatka měl zápas v praze a mě se tam nechtělo jet. ale začali jsme mít režim, kdy domi spí jen jednou..teda snažím se o to (dnes mi cestou z cvíča v sedě usnul v kočáru - zázrak, bez dudlíku, bez řvaní...)no a tak v sobotu jsem ho dala v 11:50 do postýlky a 2 jsem tam musela jít za celou dobu ho douspat a spal 3hod.. a vbudila jsem ho já, protože už jsem nevěděla co dělat, tka jsem šla mýt nádobí a to ho vzbudilo,a le jinak super. včera to moc nevyšlo. šli jsme na zápas od tatky, hrál doma a usínal i při jídle.. a při oblíkání. jen v kočárku protstě tak dlouho nevydrží a spal jen 1hod..tak jsme si mysleli, že ho po sváče ještě uspím a nic. večer před koupáním byl pěkně nerudnej,a le já tady nebyla.. já byla cvičit. takže trpěl tatka. říkal, že by domino usnul i ve stoje :o)))

za chvíli mi přijdou dělat mříž na balkon. a my jdeme obědvat. pak se tady zase objevím.
14. zář 2009 v 11:54  • Odpověz
Byla jsem v Praze s kolegyní a tam jsem dokonce potkala svoji bývalou kolegyni, která teď dělá v Motole, prostě haluz jako prase....

Jo my už několikrát zjistili, že musíme pařit každý jinde, protože pak je buď Martin nebo já naštvaná, že se ten druhý baví s nějakou ženskou/chlapem a tak a nebo, že jeden musí řídit,takže nám se osvedčilo, že já chodím s holkama, Martin je dom a pak jde třeba on s klukama a já jsem doma...ale u něho tato sobota byla vyloženě haluz, protože šli na diskotéku, což on nechodí a ještě na takovou, kam snad v průměru chodí 14-letá děcka, ale nechali se s ostatníma vyhecovat mlaďochama, tak jeli... :grinning:

Teda to vaše dítko, je taky mazec, tak jednou ho musíš pomalu nutit aby šel spát a potom spí i za pochodu...to je jak já...já mám týden, kdy nemůžu v noci spát a pak mám stavy, kdy bych spala furt...jako teď...

slupla jsem pečené brambory od včera a můžu si jít lehnout :grinning: :grinning:

Do půjčovny se už chystám taky, protože když nic neseženu, tak fakt nevím, svatba je 26.9. :unamused:
14. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz
tak jako... dnes mi moc nevyšlo to spaní dlohé od domina.. hodinu vydržel ignorovat vrtání do panelu. pak už ne :( takže odpo se musím snažit ho uspat v kočáře. jinak nevydržím do večera.

hele tak na ty šaty se ti čas fakt krátí .. být tebou, jsem už ve stresu. fatk :wink:

jo a já bych taky spala i ve stoje. chjo.. si o tom můžu nechat zdát.
14. zář 2009 ve 14:48  • Odpověz
ještě jsem se chtěla zeptat, homeopatika musí jít do těla rozpuštěné? ebo se můžou dát na lžičku s jídlem?
14. zář 2009 ve 14:57  • Odpověz
jdeme veeen ale je tm hnusně
14. zář 2009 v 15:22  • Odpověz
Tak, v Brně v jednom butiku mají šaty i na mě :grinning: od prsou dolů obleču i 38 podle střihu, ale prostě přes to poprsí, to fakt nedám :grinning: takže musím nosit tak 42 :grinning:
ale našla kámoška i půjčovny, kde mají taky pěkný šatičky, super...ve čtvrtek razím a jestli neseženu, tak si kupuju lila župan a prdím na to....

Homeo by se měli rozpustit, protože dospělý je musí cumlat...takže by bylo lepší, je dávat na lžičku
14. zář 2009 v 15:53  • Odpověz
tak s těmi šaty to zní dobře, ale jestli myslíš ten saténový župánek.. tak to zní ještě lépe :grinning: :grinning: by se dívali víc na tebe jak na nevěstu. to by ti asi neodpustila :grinning: :grinning: . ale s těmi homeo jsem to nepochopila. takže dávat je předem rozpuštěné? nebo můžu kuličku dát na lžičku s jídlem a strčit do pusy????
14. zář 2009 v 16:46  • Odpověz
dobré ráno, tak domino dnes vstal chybou rodičů v 5:15. jsem byla tak vzteklá. probouzel se, ale tatka promluvi a mamka vypěnila. no tak jsme dali mlíčko, tatka si s ním v posteli hrál a já jen ležela pod prášky - chytla mě páteř. a vzteklá jsem byla teda pěkně :o(. po 7hod než tom odjel, že ho uspíme. spát nechtěl. řval asi 20min ale tatka ho nechal. já i u toho málem usnula. a pak jsme dali čajík, uspala maminka a malej spal až do 9hod. teda to sjem se probudila já, on až po mě. podle mě ho vzbudila babetka.. ale vstal s usměvem. za chvíli nám přijde návštěva. o 5dnů mladší Eliška. tak se těšíme. ozveme se po obědě.
15. zář 2009 v 09:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.