• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Ahojky, jo já to blbě napsala, rozpustit na lžičce ve vodě...

Já měla dneska taky super noc, večer mi nebylo nějak dobře, tak jsem ležela u telky, pak jsme na PC koukali na film a já už začala mít pocit, že mě bolí v krku, tak v noci mě vzbudila děsná bolest v krku a ráno jsem nemohla skoro polykat, tak jsem do sebe naházela kde co, piju čajíky a dopuju se céčkem...no mazec...

Teda záda...au, mě loni stačilo, když se mi zablokoval krk a chodila jsem tři dny s límcem, spát jsem nemohla, protože s límcem to nešlo a bez něho jsem brečela, protože to strašně bolelo....
tak vy máte dneska návštěvu? vy se máte, já jsem až do zítra sama doma, ale večer zalehnu s teplým čajem a půjdu brzo spát, Martin dojede až ve středu...tak ať jsem fit....
15. zář 2009 v 10:20  • Odpověz
ahojky,
tak jsem to dnes na oběd rozpustila na lžičce- ty homeopatika (ráno a večer je dostává v mlíčku).. komedie. půlka lžičky byla v mé ruce.. tažke to musím zase rozpouštět v čaji a dofat, že to vypije a bude to mít účinek, kter´ý požaduji :o)

my jsme tak doma sami. tomš odjel do zítřka na služebku. takže i proto jsem byla vzteklá. že on si bude pěkně dens v noci nerušeně spát. to víš, že jsem zase řvala, že jdu spát na hotel atd :o)) mi ted zase nějak často rupou nervy

Malá Eli byla super. je princezna. je nejroztomilejší holčička, co ted znám. má kukadla. no suprová. a jak se culí. já si ji tady mazlila, jak kdybych neměla svoje :o))) a hráli si pekně. každý na opačné starně pokoje. pak je chytlo si vzít stejnou hračku, tak si ji spolu prohlíželi.

no a Domino se dnes poprvé posadil z čtyř (no jako se neplazil, ale šel na čtyři a pak si jak baletka sednul, mám to i natočené). tak jsem zvědavá, kdy to zopakuje :grinning:
15. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz
hajzlík.. jsem jako ho dala spát schválně už totál unaveného at můžu začít mýt okna a on se pořád budil a do 40min byl vyspanej. klepne mě. takže ted sedím v ložnici a on si hraje v postýlce. zatím ho to baví. po 15hod přijde kamarádka a bude ho hlídat tak buduv oknech pokračovat.

a večer umřmu u ordinace.
15. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz
Jé Domi je taková šikulka??!! myslím to posazení , ne to spaní.....teda ale víš co, tvoje dítě očividně ví kdy spát a kdy ne, přece nebude spát, když maminka chce uklízet??!! No neblbni :grinning: :grinning:

Ale neboj, večer umřeme spolu...já si nabalila z lékárny sprej do nosu, pastilky na krk, čaje a med a můžu doma zalézt do postele a léčit se....a to jsem potřebovala doma uklidit, no nic, sobota to jistí....
15. zář 2009 v 15:04  • Odpověz
tak Domi nechtěl at maminka pracuje, ale pak přišla teta a my pracovali o 106. teda já. babetka spala. stihla jsem vše co jsem chtěa. Domino byl hodnej, tetě i usnul, což bylo potřeba a pak ji vlbec se nevztekal. dovezla ho až na koupání. jenže on měl tak dobou náladu, že jsme se začali koupat až v 19:15. no vše jsme posunuli. jenže pakošek nechtěl usnout ani po 20hod. kámoška tu ejště je a koukáme na ordinaci a malej ne a ne usnout.

hele, ale neumírám. jen se těším do postele. mám dobrej pocit z čistého bytu :o)) jinak na bolení v krku mi zabírá IMUDON, jen je jen na předpis. tak vždy žádám doktora že ho chci do zásoby. a fakt za 3dny je po všem.měla ho tenkrát i Neumannová na olympiádě, jak se nachladila, oni ji vyléčili a hned vyhrála zlatou :o)))

tak ordinace u konce, malej spí a kámoška jde domů. takže já rychle přes sprchu - kteoru jsem chtěla už mít za sebou, letím rovnou do postele. a jeslti jsem tady psala bludy, tak proto, že vnímám i kámošku. jo a teda jsem zvědavá, v kolik ráno vstaneme, když usnul před 21hod.. čekám že tak do 9ho .o))))
15. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz
jp a zapoměla jsem přitom všem upravit dominovi plavky, takže když se tady dopo neobjevím, tak nestíhám :o)) jsem se chtěla i sbalit. haha. to bude ráno :o(
15. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz
teda teto, mi se kvůli tobě připojili :o) kecám,, ještě jsem si tiskla recept na buchtu. pokud vše půjde jak chci, tak po plavání bude domi spát a já chci upéct buchtu a francouzské brambory. tak uvidíme svou naivitu :o)))

snad nejsi doma nemocná!!!
16. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
Hoj, tak já jdu psát podruhé, než jsem to dopsala, tak mě to odhlásilo....nemocná jsem a doma budu od zítra :frowning2: vůbec z toho nemám radost, ale jdeme příští sobotu na tu svatbu a já nehodlám být marod, musím to do pondělí vyležet, akorát zítra budu muset na letecký výlet do Brna, šaty jsou zamluvené, takže je jenom vyzkoučím a jedeme zase domů,tak to bude fofr akce...chjo, je mi čím dál hůř a ještě mě prudí Mates, od včera má nedostupný telefon, jak ho znám, tak se mu vybil, ale nabíječka si leží u postele doma!! Tak ani nevím kdy dneska a jestli vůbec dorazí....ach jo...

POšli kousek buchty :grinning:
16. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
tak ani nevím, zda mám psát.. ty jo.. takže jsi na nemocenské? nebo si vybereš dovčů? to mi bude smutno, je mi jasné, že net doma nemáš stále .o(

tak budchut jsem zatím nepekla. hajzlík domino spal po plavání ani ne hodinu. tka jsem stihla jen brambory a teda já jím ted krupicovou kaši u postýlky kde si hraje a kadí :o)))

na plavču byl dobrej. nic nezapomel. potěšil me. opět jsem ho viděla pod vodou. už se těším zase za týden :dizzy_face: já jsem ale taky KO. ale no smůla. večer půjdu spát asi s dominem .)
16. zář 2009 v 15:35  • Odpověz
nemám Janču :o(
17. zář 2009 v 09:48  • Odpověz
ahoj,konecne mi aspon mobil funguje.Jsem total KO,ale mam jen dovcu.
18. zář 2009 v 09:27  • Odpověz
musim psat na etapy.Doma net porad nejede,uz me to stve.Odpiskala jsem i zitrejsi jarmark,coz me mrzi,ale musim to vylezet,jinak je ohrozena svatba.
18. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
ty jo, ty máš tolik dovči?? já jsem tohle nikdy nestačila řešit. jako zaměstnaná jsem nebyla nemocná.. poprvé jsem zůstala doma až těhu... a to jsem se vždy těšila na nemocenskou :o)))

a co šaty??

jsem zapoměla napsat radostné ahoooj :grinning:
18. zář 2009 v 11:22  • Odpověz
hoj,dneska den blbec.Babicku jsme vezli do nemocnice,mela mozkovou prihodu :frowning2: prestala mluvit.Ja mam dovci 25dni,ale kazdy rok minimalne dva vyberu na leceni,mazec.
18. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz
saty mam,ale musim je trochu upravit,akorat mam pocit ze jsem v nich nejaka vetsi,ale neveste se libily,tak snad to nebude takova hruza :grinning:
18. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz
ahoj.. tu babičku, co tam nedávno ležela a co jste ji zvelebovali byteček? chjo. tak to je děsný. upřímně, pokud bude jinak uplně super, tak to mluvení nahradí psaním. hlavně at je pohyblivá, slyší a vidí!! mozkovka je pěkná svině. blééé
jo tak 25dní dovči. tak to se ji pak dobře plejtvá na domácí ležení :o)))

já chci fotku těch šatu. a nejlíp ti v nich nechce se mi čekat až do svatby :grinning:
19. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz
Ahoooooooooooooooooooj, jsem v práci, ale od rána jsem nestihla dojít na net....

Babičku máme v nemocnici tu co s náma bydlí, dneska jsem za ní byla, tak je to o něco lepší, ale pořád špatně mluví, dneska by za ní měla dojít logopedka, tak budou trénovat. Já jsem ti psala ještě v sobotu, jenže z mobilu napíšu víc vět jak dvě a pokaždé mě to odhlásí, tak jsem to zkusila dvakrát a pak mě chytl nerv....
Co vy? Jak se máte?

My měli v pátek totálně den blbec, když jsem v těch 20.51 psala, tak jsem ještě netušila, co se stane večer, jela jsem pro kluky do Rudky a vezla jsem kamaráda do dědiny za Kunštátem a pak ještě jednoho do Sebranic, to je taky kousek od nás a když jsem se vracela zpátky - naštěstí i s Martinem - tak řidič na silnici přejel 15-letého kluka :pensive: prostě tam ležel, kamarádi zdrhli, údajně i bratr a kluk tam zůstal ležet a řidič mu nestihl vyhnout, byla to blbá souhra náhod, kdyby se to stalo trochu jinak, tak mohl možná i žít, řidič se chudák sesypal, dělá u Martina ve firmě, ale v té druhé půlce, takže se podle vidění známe, no katastrofa :pensive:

A v sobotu jsem byla celý den sama doma, Martin jezdil na svatbě a já od rána uklízela, vařila, pekla, bylo mi už mnohem lépe, tak jsem prostě musela fungovat doma, protože tam byl nehorázný bordel....

A teď zase práce, ale opět jenom do středy, protože pak mám dovolenou a budeme chystat cukroví a všechno na svatbu, v šatech se ti vyfotím až mi je švadlena trochu poupraví, ale bude to přes mobil, protože doma nevím jestli bude fungovat net....
21. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
ahoky, tak tebe jsem tu nečekala, takže jsem nahledla jen náhodně. ty jo...takže babi, co máš tak blízko.. tak at se dá do kupy, at může mluvit na vnoučky, co ji tam budou lítat..teda pravnoučky :wink:

o tom klukovi jsem četla, ale nenapadlo mě, že to je tak blízko tebe. takže vy jste tam byli když se to stalo? teda myslím jako potom.. hele kdyby to neudělal on, mohla jsi to být, co? :confounded: nikdy nečekáš ležícího člověka na silnici. ale fuuj. jen ta představa. a to že se sesypal se nedivím. nebyla to jeho vina. to na něho nemůže hodit ani ten nejlepší advokát, ale žít s tím.. to je strašné.

ty krásně pomáháš té kamaráde. i dovču si vezmeš. jsi šikukla. a co dáváš jako svatební dar? no jinak u vás jsou samé svatby, co? Martin jezdil, ted jdete oba.. ccc :o)))
21. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
No doufám, že babi bude brzo fit, i když v jejím věku, už to asi nebude úplně stoprocentní, ale hlavně aby se to nezhoršilo ...

Jo taky mě to napadlo, když jsme tam zastavili, já totiž jela asi pět minut před tím dolů po té silnici a to ještě všichni z té skupinky šli a když jsem se během pěti minut vracela, tak ten jeden byl mrtvej a všichni ostatní zdrhli, takže kdybych se nezdržela před tím v Rudce, tak jsem ho fakt mohla zajet i já, protože pochybuju že bych si ho všimla! Možná by mě upozornil Martin, ale kdo ví....a to ta silnice v tom místě není až tak nepřehledná, jenom je tam les, takže tma jak v pytli...taky bych s tím pocitem nechtěla žít, je to hrůza.

Kupujeme nerezovou rychlovarnou konvici a ještě něco k tomu asi víno, ženich má rád dražší a značková vína, tak nějakou dobrotu, jo snažím se pomáhat hodně, Míša si vlastně všechno zařizuje sama, tak jako svědek se snažím být nápomocná, za odměnu jsem vlastně dostala ty šaty na svatbu :dizzy_face:
21. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz
jé tak to je nevěsta šikulka. že ti dala takovou odměnu. ty budeš krásná i pro ní :grinning: ale hlavně ji závidím takovou svědkyni. a nějaké hry na svadbu taky připravuješ? a co přípitek, budeš říkat ty?
tak já teda vydržím až do pondělka, ale jako v mailu chci plno fotek :o) nebo nemá náhodou album na beremese??? to by bylo nejlepší :grinning:

jako s tím přejetím. tak to jsi tomu byla tedy hodně blízko. ty jo.. tak to teda... to je a neuvěřitelné.. ještě že tobě osud pomohl. chudák jen ten kolega.

vínečko má rád i můj tomáš. teda my je furt kupujeme a přijde mi, že jen nepijeme .o)) já nerada ted piju. ale v sobotu jsme zase 2koupili. jsme paka, co??? :grinning: :grinning:
21. zář 2009 v 18:40  • Odpověz
Tak přípitek má naštěstí na starosti druhý svěděk, přeci jenom, zná dobře oba, já ženicha znám sice asi 6 let, ale tykáme si oficiálně teprve rok :grinning: takže přípitek nee....
Jo hry nějaké připravuju, mám naštěstí dobrou inspiraci z vlastní svatby, ale třeba u sestřenky se nám na svatbě stalo, že tak skvěle hrála kapela, že jsme pořád tancovali a ani na žádné hry nedošlo :grinning: tak uvidíme...ještě si ti musím do soboty nachystat, košík na prachy, papír s otázkama a zbytek se nějak spáchá :grinning:

Já mám taky ráda vína, teď mi Martin dovezl dvě přímo z Valtic, jen mě mrzí, že on víno moc nepije, tak já si sama láhev neotevřu, musím na to mít náladu....tak se půjdu ve čtvrtek podívat k nám do vinotéky a něco koupím....

Na beremku si myslím, že album mít nebude, aspoň si to myslím, ale jak budu mít nějakou fotku, tak ti ji pošlu emailem.... :wink:
22. zář 2009 v 07:38  • Odpověz
ahojky, jsem tě dnes zanedbala. ale mi dnes byli pořád venku.. ráno mi měla přijít návštěva, ale pro nemoc nedorazila. a tak jsem šla s kamarádkou na čumendu na trh. máme to tady každé uterý. je to něco jako burza. je tam vše.. stánky. ale neskou tam vietnamci ale jejich zboží plno :slight_smile: a je tady :povinnost" tam chodit každé uterý. takže jsme šly a super pokec. a já doufala, že malej vyjmečně usne i dpopledne. a nic. vrátili jsme se, on poobědval a na 12:45 jsme měli poradnu - 8měsíců. jako on ráno vstal v 7hod a vlastně pořád nespal. a vydržel až po prohlídce..prohlídka začala super.. tak co máte zub? nemáme.. a mluvíte? no přestali jsme takže pak smích, že na vše zatím negativa. ale sluch má dobrej, to zkoušel. jelikžo se divil, že jsme přestali dělat tatat, dadada, bababa.. pak vše v pohod. jsme v růstu ve středu grafu :o))
no a pak mi teda usnul v 13:15 a byl jasné, že musíme být venku, že by se doma hned probudil a to jsem nepotřebovala. potřebovala jsem spánek aspon 1,5hod vkuse, at není nevrlej. a tak jsem šla s časákem na oběd do meka a pak si koupila kafe a pila ho na lavičce a četla si - sci-fi :grinning: . jako díky tomu, že jsem musela být venku, tak jsem si odpočinula.. ale musela jsem odpočívat. protože jsem pořád litovala, že nejsem doma a že jsem mohla uklízet atd. takže ztracený čas, ale příjemně. pak sjem jen doma přebalila a šla na písek za kamarádkama.. fakt super den. bylo moooc krásně.

zítra jdeme na plavčo. takže opět budu násilím uspávat dopo v kočárku. protože to byl podle mě nedal bez spaní bazén ve 12hod..

hele vlastně.. to jsi kdysi psala, jak si děláš houbu, to jsi byla ty, že jo :grinning: :grinning: :grinning:

a ted něco pro radu. dominovi používáme do nosu Sterinmax baby. at se mu uvolní ten jeho nos a nemusím denně odsávat. a ted jsem četla reklamu na panadol do nosu.. je to dobré? není to moc drahé? dá se to použít denně? asi si to zkusím najít na netu, ale jen tvůj názor :grinning: pokud jsi v obraze :sweat_smile: dííík
22. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz
Ahojky, dneska mám odpolední, tak jsem dojela do práce později...
teda vy jste si včera pěkně užili, to vám závidím, taky bych byla nejradši celý den venku než v práci :angry:

Hele, jakou houbu?? To nechápu, já houby nejím :grinning: :grinning: ale jestli myslíš, že ze sebe dělám houbu, tak to jo, to mi jde :grinning: :grinning: :grinning:

No čoveče, Panadol do nosu, to nebude...nemyslíš, spíš Physiomer? Ten je něco podobného co sterimar, ale tuším, že je levnější, bo sterimar je 50ml a stojí asi 160,- a Physiomer je 115ml a stojí taky tak nějak, možná i míň...jo 149,-....ale Panadol teda neznám, tak na to ještě mrkni, co to bylo.....

A hlavně nelituj, že nemůžeš uklízet, já kdybych nemusela uklízet, tak to nedělám a raději si užívám na vzduchu...no jo, jenže to bychom taky za chvilku ten byt nenašli, že :grinning: :grinning: :grinning:

Tak si užijte plavčo a pak pisni, jak jste se měli...páááá
23. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
ahoj, jsem uplně blbá ten přípravek je Libenar, ale vypadá na pohled stejně jako panadol :o) aspon podle mě

plavčo dobrý. sice měl vrtkavou náladu, ale potápěl se o 106. jsem se zapsala na ofiku natáčení pod vodou, sice tam nevydržíme dlouho, ale může to být super památka - za plno peněz :o))). ted chrní, a já obědvám . krupicovou kaši.mnamka :o)))

kdo psal, že si dělá víno s kolou a říkal tomu houba?? to jsi nebyla ty? :grinning: nebo jstem ten název popletla?? :sweat_smile:
jo a dnes napíšu Šari sms, dám tě do kopie. budu psát za nás obě. že na nás zapoměla atd.. :frowning2: :frowning2: ale že chceme vědět jak se má a tak.
23. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz
Hoj, jo víno s kolou, ale houba jsem potom já :grinning: a manželovi říkám houba :grinning:
A micanek tomu říká polejvák :grinning: ale já mám raději víno bílé a k tomu vodičku....

jo tak krupici jsi měla, Martin včera měl v práci taky :grinning: dneska bude asi hladem :grinning:

Libenar, víš proč to vypadá jak Panadol? Protože to dělá stejná firma :slight_smile: stoji kolem stovky a je tam 15 ampulek, výhodu má v tom, že ampulku si rozděláš jenom jednu a tu musíš do 48 hodin spotřebovat, takže to nemáš otevřený třeba měsíc a je dobrý ho používat při rýmě v kombinaci s normálními kapkami nebo jako prevenci, ale je to čistý sterilní fyziologický roztok vhodný pro děti od narození :slight_smile:
23. zář 2009 v 15:37  • Odpověz
a že jsi mě nepochopila rovno co myslím, když to dělá stejná firma .o))) no spotřeba do 48hod je spíš nevýhoda, ne? že to člověk prostě musí použít. co když zrovna kapat nechce? no ale asi to taky vyzkoušíme .o)

martin a krupice? tak to sand první chlap co znám, co jí obědvá. nebo svačí. prostě jí :o)) já mám po ní brzo hlad a chut na slané věci - a mám u hlavy rozdělaný pytlík chipsů :o)))
23. zář 2009 v 15:43  • Odpověz
No přiznám se, že mě to napadlo, až jsi to napsala :grinning: :grinning: pokud to je při rýmě, tak je to lepší, protože to využiješ, ale to je opravdu malá ampulka tuším, že 3ml, takže ono když ten nosík prokapete, nebo vytřete třeba každý den, preventivně, tak to vypotřebuješ...

No já taky koukala, že to jí, kdybych mu ji uvařila, tak ji nesní...ale jo, jednou za uherský rok, si sladké jídlo dá, ale třeba pudink by mohl jíst po kilech....
23. zář 2009 v 15:52  • Odpověz
tak jen aby naše diskuze moc nezapadla, když si užíváš :grinning:
25. zář 2009 v 07:39  • Odpověz
hoj,zdravim od kadernice,ucesana jsem jeste namalovat a muzeme vyrazit.Jsem zvedava.pa.
26. zář 2009 v 08:19  • Odpověz
no tak mě zdravila krasavice:o))) ale asi nevyspalá :grinning: se těším na fotky
26. zář 2009 v 17:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.