• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
ty jo, já jsem tak nedočkávaí. si kámoška vybrala dobrý den pro svatbu. ted máš 2dny na vzpamatování :grinning:
27. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz
Ahojky, tak jsem konečně tu, raději bych se teda válela doma, ale co nadělám, že :grinning:
svatba byla super, i když ji předcházela docela nepříjemná věc, ve čtvrtek do nás s nevěstou vrazilo auto, naštěstí vyjíždělo z parkoviště, takže se nic nestalo, jenom auto má zničené dveře a my se dost lekly, ale dobrý...
svatba se povedla, myslím, že se všichni dobře bavili, až teda na mě, manžel byl protiva, sice se prý snažil, ale my se spolu asi týden nebavili, tak mě prostě prudil, naštěstí se kolem jedenácté odvázal a začal i pařit, tak jsme jeli domů asi ve tři... :grinning: akorát mě teda bolely nohy jako prase....
fotky kdyžtak pošlu emailem, ale nečekej žádné zázraky, vypadala jsem jako velká fialová velryba :grinning:

a co vy? Co jste podnikali o prodlouženém víkendu? My pondělí pojali pracovně, Martin dodělával zateplení ložnice a já uklízela, dneska pustí asi babičku, tak pro ní tchýně nebo Martin pojede....
29. zář 2009 v 08:07  • Odpověz
ahojky, a jak je na tom babička? jakou vám ji dovezou domů???

no my to brali taky pracovně. něco se doma dělalo, věnovalo se dominovi a byly dva zápasy hokejbalu.. jinak fakt nic. jsme strašní.

dnes už jsem stilha být na kalmetizaci s dominem - jako na kontrole očkování TBC ve 3týdnech měl negativní reakci a ted mu teprve začalo reagovat. divila se i sama doktorka. že to není možné. ale je... pak jsme šli na vet s babetkou. jsem tam zatím nechalal 1200Kč. vyšetření krve, vitamíny.. děs. no má asi něco s páteří přestává nám skákat na gauč a tak se děsím co by mohlo následovat :o(

ted jdeme obědvat a jedeme za jendou koníkovkou na návštěvu.
29. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
Babi je na tom docela dobře, už se těšila domů...jo k nám, ona s námi bydlí, to je ta z Kunštátu....slepice už se taky těší :grinning: :grinning: akorát mluví pořád pomalu, ale sama říkala, že je ráda, že mluví vůbec, taky mohla ochrnout, nebo i něco horšího :pensive:

A co Babet? kolik ji je, že má takové problémy? Doufám, že to bude v pohodě....
29. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz
já vím, že to je tvoje babi..já tim mylslea, jak vám ji vezou domů jako jak jí je.. v jakém stavu. tak je super, že se rozmlouvá.. ufff. dopadlo to mooc dobře.

Babetce je jen 9let..což je na jorkšíra mladice. jenže ji začala blbnout páteř :o(. takže chci předejít tomu, aby přestala chodit. což se stává. a prevence je asi dražší než léčba .o(.

hele jako v mailu nemám žádné fotky!! jak to??? :grinning:

jinak na návštěve bylo super, jen jsem blondýna. nevzala jsem si mapu s tím, že trefím, tak jsem 3x volala at mě navádí a z toho 2x fakt zajela totál blbě. normálně zpět jsem byla za 20min a tam jsem jela 45min :sweat_smile:

hele a jak se nebavíte s Martasem? co se děje? a kdy budeš volat do Brna??? jako??? :angry: :angry: :angry:
29. zář 2009 ve 21:33  • Odpověz
ahoj jsme tady jen na skok. jdeme ven at se uspí než půjdeme na plavčo.. je dobře nervní. jsme zvyklí ted ráno vstát kole 6hod plus mínus, dát si mlíčko a asi do hodiny znovu usnout tak na hodku. dnes jsem mu to nedovolila.. at usne později, at není na bazéně nervní a neměla jsem to dělat :o(( je nervní ted.tak snad mi ten plán vyjde :grinning:
30. zář 2009 v 08:50  • Odpověz
Ahoj, já dneska absolutně nestíhám, je posledního,takže uzávěrky, objednávky, no mazec, je to děs....

MArtin byl naštvaný, že jsem kvůli svatbě měla nějaké lítání a neměla čas na domácnost a na slepice :grinning: ale dobrý, už jsme si to vysvětlili,t akže pohoda...no Brno, to je otázka...včera jsme to řešili a Martin chce abychom to ještě probrali, co a jak,asi to dopadne tak, že tam zavolám, domluvíme se a podle co nám řeknou, jaké jsou vyhlídky, tak to spácháme, ale zatím to nehrotím, jsem na mrtvici v práci a te´d ještě ta babička, tak se snažím všechno srovnat a být v klidu, do toho budou vánoce, tak uvidíme....ale volat tam budu asi příští týden a ještě se musím objednat na gyndu na preventivku a na oční!!! Sakra, na to jsem zapomněla....celá já....

Foto ještě mít v emailu nebudeš, bo já taky žádný nemám :grinning: ségra mi ještě nic neposlala, dneska se měla zastavit, ale ještě nedošla, tak hned jak něco budu mít, tak pošlu....
30. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz
jako chápu, že si chce o tom Mates promluvit, být u toho, co řeknou - vždy mu naděje z gyndy jen tlumočíš. ale sakra už to jako neoddalujte.. a že to nehrotíš.. pak přijde depka a co...

jsme měli komorní plavčo. Jeden je v chorvatsku druhá po 10min tak brečela, že šli z vody a zůstali jsme my s vilémkem. takže já jsem KO asi tak jako domino. byl pořád pod vodou akorát nemůžu jít spát, protože tu mám pracovníky na balkoně. ale nic než sedět dělat nebudu. (kopie z regionu, at to nepíšu 2x :sweat_smile: )

já se musím objednat k zubaři a napsat šárce. a myslš, že jsem udělala? jsem magor. včera mi volal jeden pán at mu na zašlu sms svou adresu at mi může připravit fakturu. a já to neudělala hned a zapoměla na to. vzpoměla jsem si až mi dnes volal, že ke mě jedou :angry:
30. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz
no jo, je první a Janča přebírá objdnávky co objednala na konci měsíce.. je mi to jasné :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 11:14  • Odpověz
Ahoooj, tož jsem tu, ráno děs, ale dobrý....hned po ránu mi volal bratránek, že sem rychlá dovezla strejdu, tak jsem zjišťovala, co se děje, tak snad to bude dobrý...

Tak vy jste měli soukromé plavání, jo?? :grinning: teda pracovníky na balkoně bych asi nerozchodila, mě stačilo, když Martin zateploval ložnici a lezl mi kolem okna, tak jsem se vždycky strašně lekla :grinning: :grinning:

Já Šárce taky píšu už strááááááááášně dlouho, musím to napravit....

No s tím Brnem, chceme tam volat v pondělí, tak uvidíme na kdy nás vemou, tak ti potom dám vědět....
a co robíte dneska?
1. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
ahoj, u nás to dnes bylo divoké. domi mi usnul v 11hod v kočáře (a zvládnul i přesunutí a vyslečení v postýlce, což mě překvapilo), pak se vzbudil ubrečenej, lae já ho neuspala, ale dala oběd - no tak ten mu fakt chutnal a pak jsem si naivka myslela, že usne .. tak 2,5hod byl v postýlce, já u toho žehlila aprd. počasí na houby, dítě nevyspalé .. ale napsala kámoška, tak jsem se oblékli a šli k ní, at si má domi s kým hrát a já vykládat.. jinak by mě počásko zdeptalo. ted tady málem usnul, ale zase to nějak překonal. ale koupat půjdeme asi dřív.

jako vaše rodina pořád někoho musí mít v nemocnici, kromě vás pracujících, co?? ty jjo..

hele tady ty mříže to bylo nakrátko, ale jak zateplovali.. bléé. a kdysi jsme bydleli v 13poschodovém, my v prvním patře a zateplovali to a pořád kolem nás jezdily lávky to byl opruz. od 5hod pracovali. děs
1. říj 2009 v 18:27  • Odpověz
jo a zítra to bude u mě děs a asi tě nezastihnu. ráno jedeme na cvíčo s hudbou, pak rychle oběd, pak mi ho vyzvedne známá a jde vozit. já mám nehty a pedikůru najednou - 2,5hodky.. pak rychle přeberu domina a jedu ke známé,, a pak konečně klid. u známé mám být na čas, protože tam má nějakou předváděčku a já slibila učast. no jsem zvědavá jak to zvládenem. a pokud bude hnusně a známa nebude chtít vozit celou dobu, tak mi tam domina doveze a to mě klepne. ale snad už budu mít pedikuru a to ho budu mít na klíně :grinning:
1. říj 2009 v 18:32  • Odpověz
Ahoj, ty tady vlastně dneska nebudeš, co??
Jinak smska Šári došla, ale ještě nenapsala :frowning2: tak doufám, že je všechno v pořádku...dneska bych měla mít fotky ze svatby, tak jestli to o víkendu zmáknu a bude doma notebook tak hodím fota na flashku a v pondělí ti to hodím do mailu...ale neslibuju to stopro, bo doma mi nejde net, takže to budu muset poslat z práce, tak snad to zmáknu :grinning:
tak se majte a pak se ozvi, i když já se tady ukážu až v pondělí...pááá
2. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz
Hoj, posouvám a hlásím, že Šári furt nic, tak doufám, že je v pořádku, ale to už jsem jednou psala, že??!!
pa a pěkný víkend, já jdu konečně domůůůůůůůů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2009 v 16:58  • Odpověz
no šari.. jestli se tady objevíš tak teda měly jsme o tebe už strach. ani na sms neodepsat :( jestli se nepolepšíš do pondělka, tak ti píšeme mail :angry:
2. říj 2009 v 18:14  • Odpověz
fakt věřím ,že se tady šari objeví .. takhle na nás zapomenout .o(((
3. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz
hm tak nic. tak zapoměla :o( tak zkusíme mailíka. a uvidíme. nás prostě už nemá ráda :frowning2:

no tak my super víkend. včera jsme měli na hodinu bloklý ten bazének, kam chodíme plavčit, tak byl s námi tatínek si užít. suprová hodinka. teplá voda.. jenže pak nám tatka odjel na hokejbal a vrátil se až v noci. takže sami doma..

dnes jsme jeli do prahy nakupovat. teda já potřebovala nové fifle a spodní prádlo. teda rifle :o)). tak na rifle jsem šla na jistotu :o( neměla jsem náladu obíhat 20obchodů. stejně na mě mají jen Levisy délku 36. takže druhé rifle mi sedli a zaplatili jsme 2500Kč. ale ty minulé mi vydrželi 2,5roků. a pak jsem chtěla nové spodní prádlo takovou radost jsem si neudělala asi 3roky, co pořád na tom šetřím, kdysi jako studentka jsem si koupila podprsenku za 2000Kč normálně :o) jem na to byla maniak. ted ne. bylo mi to blbé za to utrácvet. ale prostě vše se rozbatá a hlavně bílá už není bílá. znáš to. no tak pozor. ... nakonec i tam jsem nechala 4000Kč ale mám 3podprdy a plno kalhotek .ale ta jedna sada je šampáno, krajka.. plno stylů kalhotek. jsem se cítila tak sexy, když jsem ji měla na sobě :sweat_smile:
no a pak jsme vrthli do hračkárny, že už budeme přemýšlet co na vánoce pro domina. tak totální zklamaní. tam jsme nic nevybrali. se asi zlbázním. vše je od 2let co je od 1roku se mi nelíbilo. tak budu hledat isnpirace na netu :angry:
4. říj 2009 v 16:47  • Odpověz
Ahoj, ahoj,
tak Šári na nás asi fakt zapomněla, tak já ji potom zkusím napsat email, nebo jí pošlu zprávu na facebook, tam je taky registrovaná, tak uvidíme....

No já měla taky super víkend, Martin byl prakticky od čtvrtka až do neděle neustále v práci, on se fakt neubrání zbohatnutí :grinning: akorát v neděli jel na Slovensko, tak jsem chtěla jet s ním, ale jeli ještě kluci od něho z práce, tak jsem se domluvila s kámoškou, má doma týdení miminko, že dojdu na čumendu :grinning: malá je strašně krásná, je teda narozená o měsíc dřív, tak je strašně droboučká, ale po porodu měla něco přes tři kila, pak teda zhubla na nějaký 2.90 ale už to dohání, kdyby se narodila v termínu, tak bude mít aspoň čtyři kilča ... tak jsem si pochovala, akorát malá tři hodiny spala a pak dojel Martin a jela jsem domů, teda domů, jeli jsme ještě ke známým na kafo a pak teprve domů...
v sobotu jsem akorát uklízela a pekla štrůdl aby bylo něco na zakousnutí.

Taky musíme jet na nějaký nákup, potřebuji akutně taky rifle a Mates taky, takže budeme muset jet asi na dvakrát, protože když nakupuje on, tak se po ničem nestíhám dívat já a naopak a taky na zimu budu potřebovat nějaké kozačky na rovné podrážce, dvoje jsem loni vyhodila mám jenom dvoje na podpatku, což kolikrát není to pravé ořechové, na ty naše závěje a je v nich taky pěkná zima, tak musím něco někde sehnat...
a prádlo jsem naštěstí nové kupovala v létě, já jsem taky na prádlo úchyl, ale u mě je to i tím, že i kdybych si někde chtěla na tržnici koupit podprdu za tři kila, tak mám smůlu, bo velikost 75D občas marně sháním i v obchodech :angry: :angry: :angry:
No jo Vánoce, to bude masakr...já mám teda vymyšlený dárky pro Martina, ale co rodičům, to fakt netuším.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2009 v 08:30  • Odpověz
Ha, tady někdo dostane na budku....ty na mě pěkně pečeš!!! Já ti tady píšu takovej dlouhej román a ty za mnou ani nedojdeš :frowning2: :frowning2: bééééééééééé
5. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz
Nazdáek, červenám se.. máš pravdu.. ty jis napsala tak krásnej román a já.. měla den blbec. ráno jsme nestíhali na 9hod cvičení, tak jsme jeli busem, ale to jsme tam zase byli mooc brzo a 20min čekali před dveřmi. no to by mě kleplo.. ona nestíhala ani cvičitelka..
pak mi domino usnul. jako vždy.. po cvíku.. no a spal 2hod.. do 12hod. a jelikžo na 14hod nám měla přijít návšteva, tak jsem se ho snažila uspat a nic.. no a dokážeš si představit, jak vypadal večer. od 12hod nespal a tak samo že po 18hod už byl na ránu. děs a hrůza. ale návštěva super. Domi si měl s kým hrát :o).

Dnes se poprvé postavil. ale spadnul tak na hlavu, že to asi ještě dlouho neudělá znova :unamused:

Ty jo no tak takové mimink.. to byl domi taky. tak to už bych nevzala do ruky. dnes jsem měla 4kg a to je drobek. mooc malej. a já se ho málem bála. jak se říká svému neublížíš a tak se ho nebojíš. a cizí je cizí a bojíš se. fakt.

jinak boty budu kupovat přesně opačně. vloni jako těhu jsem si koupila bez podpatku a ted potřebuji s podpatkem, když budu chtít být krásná :o))) jen se mi do toho moooc nechce. a jsem ráda, že na prádlo nejsem jediná uchylná :o) ale vždy se říkalo, že hezčí než nahá žena je žena v krásném prádle :o) asi v 7měsíci těhu sjem si oblékla svatební spodní prádlo včetně podvazků.. ta to uspěch nemělo :grinning: ale jinak asi joooo :wink:
jinak ted jsi si dala do oblíbených stránek mooc dárečků pro domina. budu to tak dělat a pak vyberu :o)
5. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz
no to je hnus, takový román a ona nenapíše :grinning: :grinning: :grinning: snad pokus o vtip vyšel. a nezapomen, že mám zítra plavčo, tak ti dopo nenapíšu :sweat_smile:
6. říj 2009 v 18:04  • Odpověz
dík za sms, s kabelem jsi mě fakt pobavila, ale neboj o nic jsi nepřišla. koník (asi stará herka) nešel až do 17hod :grinning:
6. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz
Ahojky
no mě včera s tím káblem taky pobavili...nejenomže jsem se odpoledne děsně nudila, ale nešlo ani objednávat, bo objednávky jdou přes net a ani jsem nemohla odpoledne přijmout zboží, protože dodací listy jdou taky přes net, takže sranda, ale dobrý, v 16.55 to zapnuli, takže jsem fofrem poslala objednávky a potom napřijmovala zboží, aby holky měli ráno co vydávat....jenže sem už jsem se nedostala, nestihla bych bus...a doma prostě net nefunguje, ale na jednu stranu jsem ráda, protože Martin tím pádem nesedí večer u PC :grinning: a naopak :grinning: :grinning:
Ale já měla super den už od rána, jela jsem na devátou a jela jsem busem a dojeli jsme do Sebranic ( kousek za Kunštátem) a policajti, stála kolona jako blázen, někteří se teda otočili a jeli nazpátek, ale autobus neměl šanci, takže jsme se tak dlouho posunovali, až jsme dojeli k nehodě...nějakýho řidiče, prý vytlačil kamion ze silnice, ale spíš si myslím, že oba jeli jako prase a prostě osobák nestihnul uhnout a osobák skončil v potoku, tak tam zrovna byli hasiči a tahali auto ven, nikomu se teda nic nestalo, naštěstí, já už těch nehod mám plné zuby, nejdřív ten mrtvý kluk, pak do nás narazilo auto a teď tohle...hrůza....

Tak vy si dneska plavčíte, se máte, já chci taky....a co to Dominovo stavění? Doufám,že náraz na hlavu nebyl moc velký, ale je fakt, že se chudák než se naučí pořádně chodit, ještě hodně obouchá :sweat_smile:
já taky jako děcko spadla asi v devítí měsících a chodit jsem pak začala až když mi bylo nějakých 13 měsíců, měla jsem strach...tak třeba na to Domino zapomene, chlapi jsou takový sklerotici :grinning: :grinning:

tak doufám, že se dneska aspoň chvilku potkáme, mějte se...pááááá
7. říj 2009 v 08:35  • Odpověz
tak doufám že píšeš :grinning: jsem tě načapala na regionech, tak čekám :grinning:
7. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz
7. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz
viz IP. prpotže jsem se fakt nasrala na to PC :o)))
7. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz
. :grinning: tak nevím kdo koho dostal, jestli já tebe včerejší smskou o kabelu nebo ty mě dnešním IP :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz
zšlš jqko... řqk tak to jsem si špatně položila prsty a vidíš výsledek? ještě že čumím co píšu, jinak bych ti psala jako debil :o)) a ty bys to v životě nerozluštila. (a kdybys nepřišla jak jsi si to dala blbě, tak o řádek výš, jsem je položila, jsem to ted zjistila :o)))

nemůžu jíst u PC. snědla jsem pár soust a jsem najezená a teda spíš mě řpešla chut, tak se dojím zavařenou dýní. .. to jsem ale jedlík co?? no a po bazéně jsem měla obrovský hlad. oni tam mají domací pečené buchty a polévky. tak jsem odolala buchtě a dala si květákovou polévku. že mě to zasytí pořádně. fuuj. byla zkyslá. pěkně hnusná, takže chut jsem si zpravovala buchtou...
7. říj 2009 v 15:06  • Odpověz
Já teď čučím jak puk,co mi píšeš, ale občas se mi to stane taky, že píšu a najednou zjistím že jsem se někde sekla...ale spíš jsem myslela, že mi pisneš, že to psal Domino :grinning:
fuj zkyslá polívka, to bych se poblinkala, mě se to stalo jednou doma, zapomněla jsem ji dát do lednice a pak jsem zase zapomněla, že jsem ji z té lednice vlastně nevytahovalal a snědla, fuj, stačili dvě lžičky a myslela jsem, že se po...

já mažu za chvilku domů, Mates volal, že pojede dneska dřív, tak jsem ráda, že nemusím busem, ještě se zastavit pro nákup a šupem domů, nejradši bych si lehla, ale je tam táááák krásně, že půjdu aspoň na prochajdu :slight_smile:
7. říj 2009 v 15:12  • Odpověz
tak ted už se oblíkáš :o)) na prochajdu jdeme taky. hned jak vypere prádlo..
7. říj 2009 v 15:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.