• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
A pak jsem to dostala...Jani...měla jsi pravdu, ...jakmile jsem udělala test, tak se mi MS rozjela...je to mrcha proradná... :angry:
8. říj 2008 ve 12:23  • Odpověz
Tak to sem dělal to samé před měsícem a něco...úplně v duchu sem tam tu čárku domalovávala :slight_smile:)))...te´d když sem ji objevila, tak děsný pocit štěstí, ale najednou i strach...je to hrozné, jak hormony vše ovládájí emoce atd...holky ať máte taky co nejdřív dvě čárečky...
8. říj 2008 ve 12:30  • Odpověz
Gabi můžu s etě zepatt kolik ti je let?
a jak dlouho jste s eteda snažili?
:wink:
8. říj 2008 ve 12:33  • Odpověz
díky díky, už se nemůžu dočkat...
8. říj 2008 ve 12:34  • Odpověz
jééé,tak Šári jestli tě to uklidní,tak já z koše hrabala jeden test v neděli ráno,ten ze soboty, a pak i v úterý :grinning: ten dnešní už hrabat nebudu,bo jsem včera loupala brambory,tak bych byla jak prase :grinning:
ale taky jsem pořád čekala, že tam ta druhá čárka prostě musí být....a ne.
Ale kdyby mi bylo aspoň trošičku špatně, nebo mě něco bolelo, byla unavená,já jsem spíš shnilá, včera se mi nechtělo jet cvičit,tak jsem zůstala doma, ale dneska už valím....
8. říj 2008 ve 12:41  • Odpověz
Andrea: je mi 30 a zhruba půl roku, ale fakt snažení bylo cca 3 měsíce...
Jinak já žádné příznaky nemám, akorát mě hned první týden natekly prsa a začaly bolet, ale jinak něž když to mám dostat.
8. říj 2008 ve 12:56  • Odpověz
to u mě byl taky jeden z první přízanků,že mě začaly bolet prsa, atky se mě zvětšili
a pak ještě bolesti v podbřišku,jak při menzesu
8. říj 2008 ve 13:22  • Odpověz
Teď sem se dovolala na gynekologii...22.10. jdu na kontrolu a ultrazvuk... :slight_smile:
8. říj 2008 ve 13:25  • Odpověz
Klik je Andreo Tobě? Jetli se smím zeptat :slight_smile:...¨bylo snažení?
8. říj 2008 ve 13:27  • Odpověz
já už jsem na ultarzvuku byla asi pětkrát :slight_smile:
8. říj 2008 ve 13:37  • Odpověz
mě je 25let a snažení bylo tak půl roku
8. říj 2008 ve 13:37  • Odpověz
no já jdu na ultrazvuk zase za týden,14.10,mě se zdá že je to nějak často,ale nevadí mi to
radši častěji,než jednou za čas
aspoň vím jak moje mimísko prospívá
8. říj 2008 ve 13:38  • Odpověz
Tak to jsi mladice :slight_smile:...chodíš docela brzo...mě řekla, že to takhle stačí, asi toho mají hodně...na druhou stranu to bude asi akorát... sem koukala na www.miminko.com si zadáš datum poslední men. a vypočítá Ti to termín porodu, co se kdy tvoří a kdy jít na první vyšetření...
8. říj 2008 ve 13:45  • Odpověz
no já si myslím,ideální čas na miminko
naši mě měli po deseti letech snažení,a já nechci mí svoje první bejbatko ve třiceti,to už bych chtěla pomalu druhé
pokud to půjde jedináčka určitě nechci,vím jaké to je
8. říj 2008 ve 14:04  • Odpověz
tak to jo, to chápu...ikdyž každý je natom jinka, musím zaťukat, ale jsem v pohodě, což třeba někdo jiný není...te´d když je venku tak nádherně, tak vám to zavidím, že jste doma a já tvrdnu u kompu u PC :slight_smile:)
8. říj 2008 ve 14:10  • Odpověz
no jo,ale zatím mám trošku strach,protože mám vycházky jen na určitou dobu :frowning2: ale za chvilku vyrážím vrátit DVD,a jedu za našima a do knihovny vypůjčit si nějakou odbornou knížku :wink:
8. říj 2008 ve 14:13  • Odpověz
bojím se kontroly,ale kamarádky co byly na tom stejně říkali,že za celou dobu nikdo na ně nepřišel
kdo by taky chodil na těhotné,že?
8. říj 2008 ve 14:13  • Odpověz
Jéé, Jani, to jsi mě uklidnila..že nejsem sama mišuge...

Holky, holky...a jak jste do toho vlítly?...Měřily jste si BT, sledovaly ovulku a tak?...Já mám pocit, že všechno dělám moc řízeně...Sexík zatím ještě řízený není, to by mě ten můj hnal...
8. říj 2008 ve 14:16  • Odpověz
já jsem si měřila bazální teplotu,ale sexík,byl prostě tehdy když byl časík,takže ne podle ovulace.Ale ta BT byla měřena krátce,necelé dva týdny
no prostě to nějak vyšlo
8. říj 2008 ve 14:26  • Odpověz
Tak to jsi měla štěstí... :slight_smile:
8. říj 2008 ve 14:32  • Odpověz
teda holky, já se stím svým snažením můžu jít zahrabat, půl roku, tři měsíce, ach jo...
Já už to radši ani nepočítám :frowning2:
tak testíky už mám v kabelce, ale vy zde pořád píšete o bolavých a nateklých prsou,je fakt, že mě prsa nebolí ani při MS, jenom občas je mám spíš citlivé, ale teď nic...
Já si prostě myslím, že to neklapne, ale chci v pátek zavolat doktorce, jestli se za ní můžu zastavit a poradit se co dál, akorát se asi budu bránit vyvolávačce, nikdy jsem na ni nebyla, ale jednou když jsem měnila HA se mi stalo, že jsem to taky vůbec nedostala, ale to jsem byla v klidu,ale tehdy skoromanža ne, chodili jsme spolu 3 měsíce, když se to stalo a spali jsme spolu asi jenom třikrát, tak teď se tomu už smějeme,on měl takový strach, že jsem v tom, že chudák vykouřil i nějakou cigaretu a pak mu bylo pěkně blbě...
Já dám zítra vědět...ach jo,já mám takový smíšený pocity, to je hrozný....už si připadám jako cvok....
8. říj 2008 ve 14:43  • Odpověz
Jani...to bude v poho...když nebudeš těhu...tak to brzy dostaneš...a začneš zobat clostil..a pak budeš co nevidět těhu...Tvé tělo si usmyslelo, že tě bude napínat...je to mrcha ta psychika...
Držím palečky... :wink: :slight_smile:
8. říj 2008 v 15:30  • Odpověz
no,tak jsem si udělala testík,který má citlivost 10IU/ml a nic....tak jsem se s myšlenkou těhu definitivně rozloučila, protože si myslím, že kdybych těhotná byla,tak už na tom testu musí být alespoň malý náznak...
no nic,teď počkám kdy to dostanu, v pátek zavolám dr.co mám dělat když to náhodou tenhle cyklus nedostanu vůbec, ale to by byla hrůza, protože by to znamenalo, čekat další měsíc
no tak jsem zblajzla půl tabulky čokolády, uvařila oběd, nachystám si věci a v sedm pojedu cvičit, třeba přijdu na jiné myšlenky...tak se mějte, zítra pa.
8. říj 2008 v 17:28  • Odpověz
Jani asi je lepší o tom moc nepřemýšlet...psychika je potvora...
Jinak já sem si teplotu neměřila, spíš se spoléhala na tu svoji bolest při ovulaci...no a na počtvrté to vyšlo :slight_smile:
9. říj 2008 v 07:17  • Odpověz
ahoj holky
tak včerejší náhradní volno jsem si moc užila. od 12hod tady v Bolce bylo krásně a my byli na dlouhé procházce, na kafíčku a tak. Lukášek (10měsíců) byl kouzelný. a mé prizncezny ho zbožnují, takže fakt pohoda. ale dnes jedu ještě na 15hod na jednání do Prahy, takže myslím, že dnes budu z Vás v práci nejdéle. nevěřím, že v 17hod bude Praha volná a cesta do Bolky příjemná (jedu na Smíchov).

gag, jakej Software jste vybírali? já jen, že je to můj obor, tak jsem zvědavka. a s tím strachem, když jsi objevila dvě //. no upřímně, ted se budeš strachovat až do porodu, pak to přejde na toho živého tvorečka a dalších 20let budeš v prdeli, zda je vše ok, zda se mu něco nestane apod. a to mě někdy začíná děsit. že už se pořád jen budu a budu bát.

jo a byla jsem taky včera poprvé na těhu plavání. tak nebudu se moc rozplývat (nechci provokovat), ale byla to nádhera.

jani, je to divné s tou MS. máš pravdu, že už by tam náznak byl. ale že zrovna tenhle cyklus se rozhodla takhle stávkovat :angry:
9. říj 2008 v 07:55  • Odpověz
Čaute beruny...tak včera jsem se totálně složila, normálně na manželovu otázku,co se děje, jsem se rozeřvala jako malá holka a ani nevím proč...nechápačka,řekla jsem mu že jsem to ještě nedostala, že z toho začínám být na nervy...manža na mě kouká a říká, že není normální když brečím, tak to prý jsem určitě v tom a mlátí se mnou hormony,tak jsem mu řekla,že těhotná být nemůžu,když mámnegativní testy...chudáček snažil se mě uklidnit,tak mi slíbil, že za rok už budu jezdit s kočárkem a na Vánoce budu těhotná, že mi to slibuje i kdyby mi prý k tomu měl sehnat jinýho chlapa...Holky já jsem zralá na Chocholouška,fakt to přestávám zvládat,já mám na krajíčku i když vám teď píšu....asi mi ta snaha už zatemňuje mozek :grinning:
No nic...snažím se na to nemyslet,ale nějak to nejde..tak teď spíš řeším, jestli mám počkat do dalšího termínu MS a pak teprve začít brát ty prášky nebo mám jít k doktorce, jenže mám strach, že když mi píchne Agolutin na vyvolání,tak mi to cyklus rozhází úplně...já se na to fakt vys....
Tak dlouho na to čekáme... :frowning2:
9. říj 2008 v 08:07  • Odpověz
Jani, četla jsem na těhu co jsi napsala a do smíchu mi nebylo.... víš, my se snažili jen 7měsíců a tohle se mi stalo hned po druhé nevynechané MS. pak jsem naštěstí na to vůbec nemyslela. až se někdy divím, že jsem neobrečela někdy MS apod. jen jsem to párkrát vyčetla manželovi. na loňské vánoce mi taky sliboval, že už budu mít pod stromečkem bříško.. tak pozor na tyhle sliby, protože můžeš obrečet i vánoce a to néééééé - to nesmíš.. ten jho slib musí vyjít. jo a pozor, taky mi sliboval, že jako dárek na 31 narozeniny chce mimi.. no naštěstí už jsem byla v červenci aspon těhotná, jinak bych asi byla moc hnusná. chlapi to mylsí dobře, ale nedokážou se úplně vžít do situace. zase pak na druhou stranu nezažívají těhotenství a tu radost. až mě včera bylo manžela líto, jak jsem mu popisovala to plavání a tak, že to vlastně nezažívá taky.
doktorce volej..nenechala bych to náhodě, zda MS přijde neob ne. je potřeba, aby přišla. tak zvedni telefon a uvidíš, co ti řekne.
9. říj 2008 v 08:14  • Odpověz
Ahoj Lucie, teď jedeme na Lotus Notes...veškeré databáze produktů, výměr, chovů, exportů, importů, mohla bych o tom psát román :slight_smile:))...včera to dopadlo, takže pojedeme na nějakém softwaru od rakouské firmy...ono to dopadlo, ale dopředu bylo jasné, že už je to za zády domluvené dlouho, protože mají jejich verzi přeloženou do češtiny a prý v listopadu není problém rozjet testování a od nového roku jet v ostré verzi...

JInak je jasné, že se člověk o své dítě bojím, myslím, že to je pak do konce života, přeci jenom je to Tvoje dítě...

Jani, já Ti tak moc držím palečky...ikdyž fakt těhotná můžeš být, třeba máš nízkou hladinu hcg...nebo to máš rozhozené, ale zkus se nenervovat :wink:
9. říj 2008 v 08:18  • Odpověz
Mizím na poradu, tak se holky mějte...a žádný Chocholoušek :slight_smile:
9. říj 2008 v 08:19  • Odpověz
Ahoj Luc, díky.
Já jsem vždycky příchod MS taky obrblala, ale nějak jsem to vždycky zmákla, byla jsem sice smutná a na manžu protivná, že zase nic, ale tohle se mi ještě nestalo, ale na druhou stranu si říkám, že je to možná dobře, já se teď vyřvu a pak už to třeba bude v pohodě, začíná mě trochu bolet břicho, jenže už nejsem schopná identifikovat jestli je to ta bolest co mám při MS nebo něco jiného..zítra jdu do práce až na devět,tak ráno zavolám doktorce a půjdu k ní hned zítra nebo se objednám na pondělí ať už to dopadne jakkoliv...no nic jdu do labiny něco nakuchtit :slight_smile:)
mám dělat nějakou mastičku...moc se mi nechce..pak se ozvu.
9. říj 2008 v 08:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.