• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
tak co prochajda? jako já dns doma nic nestihla.. ráno jsme vypálili na bazén, pak spal chvíli a zase ven, dyž je krásně. v 18ho djsme přišli a to jsem 80min mluvila s mámou přes skype. domi si hrál, nebo zlobil.. od 19hod jsem pořád to ukončovala, že se domi musí koupat a nakonec šel boboek do vany až v půl osmé. ale to bylo rychlé. pak mi usnul u mlíka, což je to nejlepší :o)) včera tátu u usínání zlobil :grinning:

no a protože tomáš chodí z tréninku po 20hod tak sjem rychle šla mýt nádobí, v reklamě v přešlapech myla koupelnu.. a on mi pak volal že jde na pivo :o)) takže kromě žehlení jsem vše stihla. on taky včera vše stihnul než jsem přišla ze spinnu. to je sranda, když je maminka :grinning: :grinning:

zítra chci dopo být doma. takže teoreticky PC zapnu. prakticky dle náaldy domina. na oběd jsem vytáhla opět překvápko, ale vypadá to jako zapékané brambory.
7. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz
dobrí ráno že ty dnes jsi zase do večera a ještě jsi na cestě do práce,??
8. říj 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahojky, jj já jsem dneska do pěti :confounded: a strááášně se mi nechce...
já vypadla včera asi v pět ven, došla jsem o půl kiláku nad barák a tam bydlí kámoška, tak jsem u ni sedla asi na půl hodiny a pak pokračovala, došla jsem do Rudky ke tchýni, tam jsem byla v mžiku jako prase, bo pes se rozhodl, že mě dlouho neviděl, tak si to náležitě užije...máme vlčáka, tak si dovedeš představit jak jsem vypadala a ještě Martin Bellinu naučil, že když jdeš, tak ona se ti zaplete mezi nohy a tlapama ti je chytne tak, že máš problém zůstat stát a nerozbít si ústa :grinning: pak jsem šla v sedm domů, to už teda byla tma, po cestě jsem nejdřív volala ségře, pak jsem volala švagrové a nakonec mi volala mamka, takže jsem celou půl hodinu jenom telefonovala :grinning:
Martin byl u kámoše pomáhat s garáží, tak jsem sedla do auta a jela za ním, pokecala jsem s kámoškou, dala kafo a jeli jsme domů, doma bordel jako v tanku, bo jsem nic nestihla. tak dneska budu muset uklízet.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2009 v 09:46  • Odpověz
čauky, tak u nás je dnes fakt veselo.. a to si myslím, že se rno dospal .. takže jako s jeho náladou jsem ti nic dopo nenapsala. ted usnul.. byl na ránu musela jsem vydržet do oběda. jedině co jsem stihla bylo pověšet prádlo a to jsem chtěla žehlit atd. už tady mám zase Kačku :o)))
a jdu obědvat protože mám hlad. a nebudu u PC, abych to snědla :o)))

jo jinak jako když jsi šla na prochajdu tak to chápu, ale zpět bych se bála i když bych telefonovala. a moc ti závidím, že máš kam tak jít na kafe. .jako k tchýni apod. že máš cíl.

a večer jste teda měli dobrej. vy pořád něco podnikáte. počkej, za chvíli budete sedět doma :grinning: :grinning:
8. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz
Tak já mám dneska taky super den, šla jsem si po obědě uvařit kafe, máme zde presovač na kapsle akorát že ta kapsle byla asi špatně zatavená, takže ten tlak vody ji roztrhnul, tak bylo kafe všude....na mém BÍLÉM oblečení, které je fungl nové, na zdi, která se před půl rokem malovala, prostě všude...lítaly tak sprostý slova, že jsem se až styděla, ale štěstí,že mi to neletělo do obličeje, přece jenom je to horká voda....no dobrý,.

já měla zpátky taky bobky, ale máme novou cyklostezku, takže jsem nešla vyloženě lesem a je to asi dvacet minut cesty, byla jsem i odhodlaná, že to vezmu klusem...ale přitom telefonování se to nedalo... jo na kafe není nouze, buď jdu ke tchýni, nebo mám dvě kámošky na mateřské o pár baráků vedle a v Rudce kam chodím jich znám taky mraky...takže se vždycky někam nasomruju :grinning:

já už bych tááááák chtěla sedět doma :dizzy_face:
8. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz
ty jo.. tak ten presovač teda. a fakt blbá tableta nebo jsi to dala blbě ty??? :sweat_smile: ale jako ještě že se to vyhlo obličei. naštěstí. ješě toto tě nepotkalo.

Domi už spí 2hod. já jsem žehlila a dívala se s Kačkou na pohádku. ted jdu ukízet ponožky atd.. a večer budu žehlit už jen košile.. juchuuu

jo počkej, až budeš sedět doma. taky pak budeš znát všechny seriály, protože se u toho ráda odpočineš. a taky ti zprovozní doma net, protože jako těhu by ses mooc nudila a budeme si psát hlavně večer :dizzy_face:

hihi koukáme na Shreka 3 :grinning:
8. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz
Ne byla blbá ta tableta, když ji tam dáš blbě ty, tak to nefunguje, čučel z ní kousek igelitu, ale nevěnovala jsem tomu pozornost a takhle to dopadlo :rolling_eyes:

Poslala jsem ti email :grinning:

Chichi, já doufám, že doby kdy budu doma, nám zprovozní i satelit, když už tak ať to stojí za to :grinning:
já chci taky Shreka...ale tuším, že jsem se na něho dívala,jak jsem ležela doma po operaci :grinning:
teď by jsi mohla dojet vyžehlit k nám :wink:
8. říj 2009 v 15:33  • Odpověz
hele nečuč na shreka a pojď si se mnou povídat...nudím se... :grinning:
lidi sem nechodí, lízátko mi padá z pusy...no mazec.... :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 v 16:34  • Odpověz
Halooooooooo!!!!
8. říj 2009 v 16:38  • Odpověz
tak dobře...já to dneska balím, jupííí :grinning: ale vypadá to, že ještě zmoknu...to mám fakt radost....
páá zítra
8. říj 2009 v 16:55  • Odpověz
já už pak nečučela na shreka. přišla mamča od Kačky a už jsme měly dámskou jízdu, teda s dominem. šli jsme ven a do meka.. mnam manm...pak si tady hráli. jsem se nemusela starat :o)

ted už sedím u TV a sbírám energii k žehlení dalšímu. a neprovokuj, ty to zvládneš a vyžehlíš a martas pak na tebe bud hodný. můj tom si toho ani nevšimne :d ale ted uyml dobrovolně nádobí. no kdyby byla myčka, tak to mý t nemusí :angry:

my jsme nezmokli. mi přišli domů a pak začalo. ale jen málo. co ty?
8. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz
Hoj,
tak já nakonec doma stihla umýt jenom to nádobí, pak pro mě dojela Lenka z Boskovaček a jely jsme k Micankovi :grinning: tak jsem s holkama pokecala, dlouho jsem se s nima neviděla.
Ale příští pátek si to užijeme, protože máme ještě s dvouma holkama mega oslavu narozenin :dizzy_face: jupííí se těším....škoda, ale že nemůžeš dojet.....

Dneska je mi od rána nějak divně, snědla jsem jednu tvarohovou buchtu a asi budu blinkat.....fuj....
už se těším domů, dneska nebudu nic dělat, přijdu domů a lehnu...no max hodím prádlo do pračky...a prdím na to....
9. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
ahoj,
ty jo. zase takový programek. hele na co máte byt? vám stačí někde garsonka.. stejně tam jen spíte, takže postel a nic jiného :o))) a na to, že jsi dělalal do 17hod, tak jako s holkama co maj děti si stihla pokecat. se nezdáš :o)))

mega oslava. to zní super.. jéééé. no přijet neůžu. měla jsem jet do OV na oslavu 30tin od kamarádky, ale kvůli babetky mám peška. pokud budou ty vyšetření naplánovaná tak jak jsou, tak v osbotu jdeme na rtg plic..

tvarohová buvhta zní mnam :d my přijeli z hudebního cvíča, dala jsem mu oběd a vzala si ho známa na vození.. na 1,5hod tak jsem lítala v kuchyni jak debil. chtěla jsem upéct a udělat oběd na zítra.. tak jako buchtu mám, dělám špenát polévku. jsem vytáhla z mrazáku kousek špenátu, co jsem tam měla.. a ted jsem zjistila - jak se to rozpustilo, že je listový a tak to vypadá, že polévka půjde do záchodu..teda ona půjde, protože se list. nechytil .. sakra..

ted mi ho vrátila.. nespal, tak ho dám do kočáru já. protože mám jet ke kámošce na kafe...
9. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz
Hoj, jo taky si občas říkám, proč si nekoupíme jenom stan, když doma akorát přespáváme, teda hlavně Martin :grinning:
jo docela se mi včera zadařilo, myslela jsem si, že to nestihnu, ale když si pro mě holky dojely a zase mě dovezly zpátky, tak proč ne :grinning:

na oslavu se strašně těším, bude nás 15, tak to bude fakt super akce, jdeme do sklípku a pak někam na piškotéku :grinning: no a ještě musím vymyslet jak pojedu domů, abych třeba nepoblinkala taxikáře :grinning: ale to ne, já neblinkám...

Jé špet¨nátová polívka zní dobře, ale z listovýho špenátu si ji teda nedovedu představit :grinning: já musím vymyslet něco na zítra, asi bude sekačka nebo nějaká minutka s bram kaší...a v neděli svíčková u tchýně :dizzy_face:
9. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz
zdraví při neděli večer. jako málem jsem naší kecárnu nenašla.. zmátlo mě že už tam bylo datum posledního příspěvku.

jako víkend na prd.. fakt.. hnusné počasí. houby se dalo dělat. mě by kleplo...tomáš mi v sobotu ráno odjel na zápas a vrátil se až když se domi vyspal, ale pak jsem mu dala chvíli a strčila domina at si hrají a dlělala si své věci .o)) jako 2hod jsem se o ně fakt nestarala. ale strašně rychle to uteklo :angry: (mě totiž tomáš slíbil, že s ní půjde ven a díky děšti nemohl).

a dnešek.. no dopo hraní.. odpo spaní a pak jsme se jeli kouknout na zápas. a já pak spinn. takže není o čem psát. tak jedině, že od pátku se staví neustále. kdykoliv o cokoliv může a taky vyleze do jídelny co je v patře - máme tam jeden schod.

mám akorát depku, že to tak rychle uteklo.. a zítra zase běh na cvičení..ááá.. a ještě hlásí zimu.. ach jo :o(
no tak to jsem ti moooc pěkný vzakzík nenechala, co???
11. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz
Ahojky, teda teda...to my o víkendu nakonec nedělali vůbec nic :grinning: v sobotu večer jsem chtěla jet s těmi známými na kafe, jenže byl fotbal, takže pánové si vymysleli, že oni půjdou do hospody a my s Jitkou budeme doma čekat až dojdou, tak jsem řekla,že v tom případě nikam nejedu, bo na to prdím, takže se milej Mates uprdnul a nemluví se mnou, teda mluví, ale jenom když musí :grinning:
v neděli jsme byli u tchýně na obědě, tak jsme se tak zdrželi asi dvě hodiny i s babičkou, já potom plichtila dort do práce, doufám že bude k jídlu a žehlila, v půl osmé jsem se přesunula k telce a koukali jsme na Madagaskar 2 a potom na Stmívání, akorát jsme to nestihli celé, tak dneska budeme pokračovat...no takže díky počasí víkend totál na pikaču, děs, fakt...
tak doufám,že ten příští se vydaří víc....
chtěla jsem aspoň na prochajdu, ale to se fakt nedalo, ráno jsem zmokla, bo u nás nepršelo, ale v Boskovicích jo a ještě jsme se opět zdrželi kvůli borci co to před náma napral do stromu, jel z protisměru a na listí mu to ujelo, ale v pohodě vylezl, tak jsme jeli dál...
a dneska to taky vypadá, že bude pěkně hnusně :rolling_eyes:
12. říj 2009 v 08:09  • Odpověz
čau, hele tak to fakt znělo optimisticky ta tvoje zpráva :o))) . no já jsem z toho počasí ještě ve větší depce. dominovi začla večer rýma.. takže když se v 22hod vzbudil tak jsem ho šli odsát. samá voda.. chjo. pak neuměl usnout, tak jsem ho uspávala u mě v psoteli. problém je v tom, že na uspání potřebuje dudel a ten nemohl dudat, protože dýchá pusou.. (to samé mě čekalo ted, jak ho uspat). se na to.. ale jako ráno jsem do Kulíška cvičit šla..podle mě tahle není nakažlivá a aod 11hod jsme doma až do večera. a zítra taky jen na malou chvíli ven a pak doma. jen nevím, zda mám ve středu zrušit plavání nebo ne.. nejradši bych šla. i s rýmou, protože pak se jde do sauny a ta mu pomůže. fakt z něho teče jen voda. tu ted byla kámoška a měl furt nudli u nosu :grinning: už mě nenávídí jak odsávám neob jak mu dám plínu k nosu..
hele a že martin nejel sám? to je dobrej, když už se uprdnul.. fotbal stejně stál za houby... teda výhra dobrý, ale stejne na.. hele pikaču je dobré slovo :grinning: :grinning: :grinning:

no a ted mě nic nečeká. nuda až do večera. doufám, že bude spát aspon hodinu.. jako..
12. říj 2009 v 15:32  • Odpověz
a protože jsem detektvi a ne zas tak uplně blbej, tak ti přejeme vše nejlepší.. a ty víš, co ti přeji.. a já si za tebe přeju to samé a taky, že už tě chci vidět osobně.. nějak to jednou uděláme...

jo vlastně moje mamina chce pořád do Boskovic, tak tam jednou dorazíme na dovču :grinning:

už jen 2dny..juchuuuu
12. říj 2009 v 16:11  • Odpověz
Ahojky,
tak já už byla včera doma, sice jsem si večer přečetla co jsi psala, ale po dvaceti minutách vkládání jedné věty přes mobil jsem to fakt vzdala...
Děkuji za přání, ale měla jsem za to, že Colombo jsem tady já :grinning: :grinning:
Vy se chystáte do Boskovic?? No to by bylo super, udělám vám osobního průdovce, akorát nevím, jestli víkend bude stačit :grinning: , hrad, zámek, židovské město, westernové městečko, Kunštát -tam se taky musíte podívat, máme tam zámek a nejstarší psí hřbitov v Evropě :slight_smile: no a někam do hospůdky...ty jo, to by bylo super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

včera jsem si šla odpoledne vybírat dárek k narozkám, tak jsem si vybrala naušnice, stříbrné kruhy se zirkony...nebo zyrkony?? Asi s měkkým, že :grinning: :sweat_smile: ale musela jsem se smát, chtěla jsem nejdřív takové ty kouličky, hodně jsou se Swarovski kamínkama, ale má je každá druhá, ale chtěli za ně dva tisíce, tak mi Martin řekl, že nemám nic kulatého, tak že je to trochu moc, tak mi vybral tyhle...stály 1600,- tak nevím jak moc velký rozdíl to je :grinning: :grinning: :grinning: a hlavně že loni jsem dostala telefon za 8 tisíc :grinning: ale ten jsem teda dostala i k 25-nám, to jsem si za celý rok nebyla schopná nic vybrat...

Dneska budu v práci jenom do 12.30 pak mažu k zubařovi...ufff :confounded: ne že bych se bála, ale hlavně nevím, kolik si s sebou mám vzít korun, zapomněla jsem si vybrat a Martin včera koupil dárek, pak jsem ho obrala o 4 tisíce na inkaso a zbylo mu 50,- korun :grinning: :grinning:
a dneska jsme poprvé zaspali...vstávali jsme v 7.15, ale v 7.45 už jsem byla na značkách v práci a to jezdíme asi 15 minut sem :grinning: ale dobrý, už jsem se i probrala :grinning:
13. říj 2009 v 08:29  • Odpověz
DObré ránó,
tak to vstávání - dobrý. a oblečená jsi byla uplně? zuby sis očistila doma, to jo,ale kde se maluješ? ted v kanclu nebo na záchodě??? .o))))

Tak přesně takhle mi o Boskovicích vykládá mamina. fakt (a ta to má z časáku a toulavé kamery atd.).. takže si myslím, že příšít léto tam jedeme na výlet...

hele ten mobil to jsi pak ani nenapsala, že už sis ho vybrala. a co nakonec máš? no vlastně nějakej dobrej, kydž z něho umíš psát do netu :grinning: dnes zubař, zítra taky pryč. budeš vůbec v práci nebo ne?? a pojedeš z domů?

my měli noc zajímavou. opět se vzbuil, když jsme šli spát, že nemůže dychat. takže utěšování a pak jsem ho dala orvnou do mé postele, jsem totál rozlámaná, protože on nespí na kraji, ale krásně uprostřed.takže já se mačkám upřostřed, a tomáš má svou postel pro sebe. já ze sebe dělám nudličku :grinning: no a asi 5x se vzbudil, že nemůže dýchat nebo že má žízen z toho, jak dýchá pusou.. dnes nikam ani nejdeme jak je 5st.ale nevím, jak to přežijeme doma.

porad, když mu teče čistá voda, mám něco stříkat nebo kapat? zatím dávám sterinmax ...
13. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
Jo oblečená jsem byla a namalovala jsem se akorát řasenkou a zbytek jsem dohnala v práci a zuby jsem taky zmákla... :grinning: ale byla to sranda, protože Martin ráno tráví asi půl hodinu na záchodě, tak dneska ani nebyl :grinning: :grinning: ale jámusela, jinak bych asi nedojela :grinning:

No tak to by bylo super, kdyby jste se dojeli podívat....jupí, už se těším :dizzy_face:
jo v práci budu, pojedeme asi před jednou hodinou a ve čtvrtek musím na gyndu na preventivku, tak se taky těším, měla jsem jít v létě, ale nějak jsem na to zapomněla, na to, že jsem tam byla každý měsíc...klasika :grinning: :grinning:

já bych mu kapala ten Sterimar - nebo teda stříkala -ale včera zde byl obchoďák, mají novinku je to taky sprej s mořskou vodou jmenuje se Quixx, ale je to hypertonická voda, tudíž snižuje otok, ale zase pokud Dominovi z nosu teče, tak sliznici moc oteklou mít nebude, ale mohla by jsi to zkusit...stojí kolem 120,-což myslím Strerimar taky, tak to prubnite, ale nám ještě nedošel, ale mám za to, že je už od půl roku, ale kdyžtak se ještě zeptej...já to nemůžu najít...
13. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
hlásím, že jsem po obedě, domi spí a já sedím v ruce čokoládu, udělanej černý čaj a niiiic se mi nechce... ale za chvíli budu muset jít s babetkou na veterinu. přijde mi tady sousedka hlídat. sedne si s knížkou ..... a já si myslím, že to domino celé prospí.

hele to jako když jsi tak často choidla na gyndu tak ti to neudělala zároven? nebo se to nebere? já ti ani nevím, mi přijde, že u nás to bere jao že jsem byla. ale třeba se pletu. no ale uliješ se z práce :o) opět. ty jsi flákačka..

doprdele.. sory ted mi došlo, že už tě opět nezastihnu. no tak to jsem zase pos.... tralalal. no tak aspon mi napíšeš, co ti dělal a kolik tě to stálo, já dostanu taky odvahu zavolat své zubařce protože mi stále chybí část zubu - už to bude rok, co se mi to v těhu stalo.. ale ani 3opravy tomu nepomohli, takže se mooc bojím tam jít, co jako udělá.

taky mi lakavě napiš, co máš teda za mobil. i když ty jsi to asi psala. ale já si to nespojila s tím, že byl vlastně narozeninový.

jinak dík za radu.. koupím i toto :o)) máme i ten libenar.. no holt když on je takovej rýmovej.. hlavně že mu to ted nesedí vzadu.. a dnes už mu to tolik neteče, i když jsem samo odsála. ale to abych mu pak mohla stříknout do nosu a mělo to efekt .o)). rakže zítra plavat jdeme. pak si zase dáme domácí vězení :sweat_smile:

jinak jako by ses mohla vyfotit s naušníčkama. at z toho něco mám :grinning: :grinning:

já se ti zapoměla pochlubit, ž jsem v sobotu objednala z eshopu hračky pro domina za 4000Kč.. takže už něco na vánoce i nározky máme :grinning: :grinning:
13. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
dobré ráno, to je ale hnsuná zima, co??? no my máme dnes to plavčo. jdeme, protože už mu to neteče. včera večer jsem ai nic neodsála..takže bud se mu to rozjede nebo ho sauna uplně správí :dizzy_face:

taky dnes zkusím to, že ho nebudu vozit jako vždycky před plavčem, ale dám ho spát do postýlky, tak sjem zvědavá, jak mi to vyjde. ale fakt nehci ve 2st 2hod courat s kočárem :o) jsem divná co?
14. říj 2009 v 08:09  • Odpověz
Ahojky, tak včerejší akci zubař jsem zmákla, ale teda hotovo, vyvrtala mi celou starou plombu a že zatím zkusíme dát jinou i místo té části ulomeného zubu a uvidíme, jestli to vydrží nebo ne, kdyžtak by se to řešilo jinak, takže mi tak vyvrtala díru jako prase, myslím, že z toho původního zubu, mi tam moc nezbylo :grinning: ale pak se jí něco nelíbilo mezi 5-6 dole, tak mi dělala rentgen, ale naštěstí dobrý nikde nic, tak se ptám kolik jako platím a Alena ( sestřička, moje kamarádka) říká, dneska to máš gratis, preventivku a zbytek se neplatí, tak jsem čučela...je teda fakt, že mi plombovala zadní zub, tak tam mám klasickou plombu, ale žila jsem v dojmu, že i tohle se platí, tak ne :grinning:
No na gyndu jsem sice chodila mockrát, ale nikdy mi neděla stěr na cytologii a hlavně kvůli tomu tam chci jít, mám v okolí moc známých, které musely na plastiku čípku kvůli HPV virům, tak se tomu chci vyhnout...

Mobil mám Sony Ericsson G900, ale mám pocit, že to měli nějakou limitovanou edici, protože jsem ho ještě u nikoho neviděla :grinning:

Ty jo, ty máš objednaný hračky za takový lováky?? no teda...já chci taky, já se chystám v neděli do Brna tak uvidíme jestli mi to vyjde, ale hračky kupovat nebudu :grinning:

tak dneska se asi nepotkáme, já v poledne mizím, tak ti zítra pisnu dojmy a zážitky :slight_smile: pa
14. říj 2009 v 09:08  • Odpověz
Tak domi mi usnul doma, tak mám chvíli. jinak se musím chystat a žehlit :o)))

hele, máš dobrou zubařku, že ti hned mohla udělat rtg zubů. ta moje nemá. to musím jinam. ale kdysi mi tak našli 4kazy.. takže od té doby rtg nemusím :grinning: by mě zajímalo, jak ti ten zub dodělali, protože to je přesně to, co mi je.. akorát, že mě tam nestačí blomba :o(. fakt se bojím tam zavolat, že mi ho vyrthne a dá korunku.. blééé au au

jo tak mě výtěry snad dělá pokaždé:o) já trpím na to, tak abychom veděli, že je vše ok. no a máš usper to, že s ní budeš moc probrat to co se dozvíš dneska. půjdete pak aspon na oběd s Martasem? nebo na kávu si udělat radost??? my tenkrát když šel na spermiogram, tak jsme šli na oběd, než nám řekli výsledky. ale bylo to takové divné :grinning: jsme stejně uvažovali, co se dozvíme a co budeme dělat... pakoši. přitom jsem už fakt byla těhu :grinning: :grinning: buu na tebe mooc myslet a zítra čekat a čekat co se dozvím. ale jako martin má ode mě podmínku, že až budeš těhu, že ti net udělá, protože jinak .... nic nebudu vědět :angry: :angry:

no ty hračky..kámoška chtěla at ji taky pro domina něco koupím, že nechce koupit blbost..tak si vybrala a já ji to schválila :grinning: takže ona tam má za 1000Kč. a ještě si z toho něco vyberou babičky.. a má i nározky, takže se snažím kumulovat dárky a pak to rozdělím

jako už sjem si objednala chodítko hrocha od fisher price. použítého. je to i odrážedlo v jednom... tak paní měla ČS jako já, tak ji hned ten den přišli penízky. v pátek ve 14hod to poslalal a ještě stále ho nemám a dle české pošty je to stále z bruntálu na cestě do bolky.. mě fakt z nich jebne.a doufám, že to jako paltí, protože dnes vyjmečně nebudu kolem poledne doma a jestli to přivezou tak :angry: :angry: :angry:
14. říj 2009 v 09:56  • Odpověz
doprdele, zase se mi to smazalo

tak ted jsem se dozveděla, že mi přijde výpln do židličky co jsem objednávaa - at mi domino nemůže vypadnout. takže super. až přijde, tak domino se bude učit jíst sám. doufám,že přidje hned v pátek a v sobotu to prudneme :o))) ted ho totiž ještě jistím rukou.. a nechci být i já od toho špinavá. at je jen on :grinning: :grinning: budu stát opodál a jen koukat
14. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
jááá vidííím první sníh. tady fakt poletuje. si hodím mašli. tak brzo :angry:
14. říj 2009 v 10:06  • Odpověz
ty jis nečekala, že ti napíšu, co??? :grinning: že tady ani nechodíš :grinning:
14. říj 2009 v 10:22  • Odpověz
ty jo ty jsi tady fáááákt nevlezla než jsi odešla. to zas bude výmluv že jsi pracovala :grinning:
14. říj 2009 ve 14:59  • Odpověz
jááá čekáááám :angry: :angry:
15. říj 2009 v 08:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.