• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Hoj :grinning:
tak jsem ti včera začala psát, než jsem jela do Brna, ale došly mi sem dvě dealerky, tak jsem to nestihla, bo tu druhou už jsem musela odbýt a poslat za kolegyní, bo bych nestihla bus...mazec...
pak jsem rychle jela domů, vzala si věci a jeli jsme, vyšetření klasika...slepá jsem dokonale a mám prý počítat s tím, že po porodu asi půjdu na další zákrok :angry: se fakt těším...ale otázka je kdy ten porod bude.. :grinning:

co říkáte na sníh?? Letos si ho Domino užije víc jak loni...já ráno pěkně zmrzla na zastávce a to musím dneska na gyndu na tu preventivku, a to se mi fáááákt nechce, v tom hnusu...ale jede mi tam buse a zpátky taky, tak se budu snažit je stihnout ať nemusím šlapat přes půlku Boskovic, a taky mám dneska do pěti, tak si musím pohnout zpátky....
co provádíte dneska? Já bych tak zalezla do postele a šla spát :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
Jo a ještě, včera jsem chtěla na večeři, ale zdrželi jsme se v Olympii, Martin potřeboval koupit rifle a bundu a boty, tak máme rifle, dvě košile a nic :grinning: ale vyhlídnul si krásnou bundu v C&A a já tam ještě v neděli pojedu, tak mu ji asi koupím pod stromeček, jenom s botama je to docela mazec, mají milion pánských botů, ale nic teplého a normálního, chtěli jsme nízké boty, protože Martin jezdí hodně autem, tak nepotřebuje kotníkové, tak jich mají mraky, ale bez kožíšku nebo teplé vložky, což mě docela točí a hlavně on potřebuje boty, které může vzít i k riflím, ale i k obleku...no tak uvidíme, přinejhorším k obleku bude nosit ty co má a na cestu si vezme jiné, bo v těch by si rozbil pusinku :grinning:
domů jsme dorazili asi v půl sedmé a já šla rychle dělat Matesovi řízečky a sobě těstoviny, měla jsem hlad jako vlk :grinning:
15. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
nazdárek.. no výmluvy teda máš :o))) já byla moooc smutná. fakt :grinning: :grinning:

Sníh je hnuuusnejjj. mooc. jako vzpomínám na rok zpět, kdy už jsem byla doma amohla jsem si vklidu ležet a spát a jíst.. a číst.. on je dnes na ránu. ale to bude tím, že ráno spal až do 7hod, takže zaspal i tatínek - nechtěl ho budit a tak vypnul budík. takže pak už jsem ho neuspávala jako vždycky, ale do 8hod si hrál v postýlce a já si četla časák. a mluvila na něho. jenže ted už je ospalej. tak čekám na 11:30 a půjde jíst a spát.

odpo půjdeme na hodinku ke kamarádkce. jde tam více koníkovek. je to 3min pěšky. tak to snad dominovi neublížím. obleču ho hodně a dám slídu, at na něho nefouká. no pořád uvažuji, že odkoupím nějaký starý kočár kde jde přehazovat rukojet, abychom se vyhnuli tomu větru.. ale pořád jen uvažuji si říkám, že za rok stejně bude jezdit třeba v golkfkách a tak je to jedno. ale ted je taaak malej :sweat_smile:

takže včera byl odměnován za taxi službu k očnímu Martas? no tak to jsi hodná. jinak ty boty to mi vykládej. Tomáš chodí už 10let v obleku a každý rok to řešíme. ale kupuje v Humanicu. tam je mají :o))). on totiž blázen dokázal i v -10 chodit těch klasických. no a pak mu dám ty teplé a oni se v práci nepřezouvají a on se v nich tam potí. to by mě kleplo. to nechápu já přišla do práce a hned jsem se přezouvala.

teda v 18:30 dělat řízečky.. to jsi fkat hodná. bych koupila něco v olympii u čínanu :o)))
15. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
Já jsem ty řízky slibovala už od úterka :grinning:
Martin má taky vždycky jenom boty celoročky, na jaře koupí a chodí v nich i v mrazu a přesně jak Tomáš, on se taky dřív nepřezouval, ale pak si i stěžoval, že ho třeba bolí nohy, nebo že se mu potí, tak jsem ho donutila aby si koupil pantofle, tak si koupil, ale stejně je na pytel, že oni mají ředitelství ve vedlejší budově, takže kdykoliv potřebuje na vrtačky, nebo tak, tak se musí zase přezout a jít...v létě chodí v těch pantoflích, ale v zimě je to o hubu, nejsou s protiskluzem :grinning: :grinning:
tak vy jdete od na návštěvu, se máte, já asi pojedu večer ke kámošce, byla teď nějakou dobu v nemocnici, tak zajedu na kafo a pokecat.

U mudry dneska dobrý...udělala mi stěr a smála se, že ani ji nenapadlo za ty měsíce co tam teď chodím, že by mi ten stěr udělala...ale co mě dostalo, tak když po mě při odchodu sestřička chtěla 30,- ne že bych byla takovej chudák, ale myslela jsem, že preventivka se neplatí, otázka je, jestli ji vůbec došlo že jdu na preventivku....tak teď jenom budu doufat, že stěr bude OK, ale nikdy problém nebyl....
15. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz
mám krizi, nic se mi nechce. malej spí .. kdysi jsem lítala a ted... ted jsem fakt strašná.. ani oběd mi zas nechutnal :sweat_smile: už se těším odpo na kafe od kamarádky. uvařené od někoho jiného chutná nejlépe :sweat_smile:

těch 30Kč.. no podle mě si asi platit neměla, já jsem z toho taky zmatená platím pořád. no já ted zadotuji Mudr. protože dnes m končí mrcha, zítra mám začít brát prášky a já zapoměla, že už je nemám. na kontrolu (8m po porodu jsem ještě nešla :sweat_smile:), a jak naschvál Mudr má ordinaci v prvním patře. takže s dominem je to naprd. hlavně bych ho musela svlékat atd.. tak zítra jsou tam od 6hod tak tam naklušu pro recept, nechám 30Kč za zvážení atd :grinning: a za 10dnů půjdu na kontrolu, protože TOmáš bude mít dovču..takže dalších 30Kč já jsem ale bohatá, co??? :grinning: :grinning:

no a taky jsem uplně mimo, protože jsem vlastně ani netušila, že někdy schválili že děti to neplatí.. asi jsem v té době rodila či co :grinning:
15. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz
JO to jsem taky nepostřehla že za děti se neplatí...toj e fajn, nevím, proč by se za ně mělo platit když si nevidělávají a naopak u důchodců nechápu že o tom uvažovali taky, že nebudou platit...proč? Vždyť právě důchodci nejvíc obtěžují doktory...

Mě se taky nic nechce, doma se mi nechce uklízet, nechce se mi cvičit, nechce se mi nic...mám krizi..to bude podzimní depka, ale průser je, že já mám i zimní,jarní a letní deprese
:grinning:

Teda ty seš bohatá, když z jedné mateřské můžeš dotovat jednoho doktora :grinning: :grinning:
tebe doktor váží?? To já jsem ráda, že u nás doktorka nepraktikuje....stačí, že se vážím já doma....hrůza....

Jaký bylo kafo? Já snad půjdu večer taky, ale záleží, jestli Martinovi přezuli v práci kola, bo jestli je tam sníh, tak autem do Rudky nevyjedu...i když možná jo...ale se staženou prdelkou :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 16:24  • Odpověz
Zdarek palec....co je?? že vy jste u té kámošky na kafi do teď?? :grinning:
já byla včera u kámošky, tak jsem se musela smát, když jsem chovala malou Sofinku a kámoška tak seděla a říká, zítra mám rodit ( jako dneska ) :grinning: tak jsem byla mrtvá, malá se narodila o měsíc dřív :slight_smile: ale krásně roste, doktor dokonce říkal, že kdyby se narodila v termínu, tak má 4 kila, tak byla kámoška ráda, že to má za sebou a bude ze mě profi chůva, bo u mě malá vůbec neplakala, jenom si vesele prděla do plíny :grinning: :grinning:
ale je strašně roztomiloučká :dizzy_face:

Co vy? Jaký bylo odpoledne? Já v práci děs, ale přežila jsem, pak jsem jela busem domů a po sedmé jsem jela za kámoškou, co ji v pondělí pustili z nemocnice, tak jsem zašla na pokec, a v devět jsme byli doma, koukli na DVD a šli zalehnout...ráno se mi nechtělo vstávat ale to je normální...
a večer se pořádně opiju...jupí, se tak těším :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 08:16  • Odpověz
ahojky,

jooo tebe dnes čeká ten mejdan, co??? no holka, jen až se ožereš, tak někde nenastydni!!!!

jako včera byl u kámošky sraz v 13:30-14hod no my spali do 15hod, takže jsme tak přijeli s vyplazeným jazykem a 2hned odcházely :grinning: ale tak dala jsem si kafe a jela domů. mám to k ní kousek, tak jsem to nevzdala. no a pak už bylaa jen chvíle než dojel tatínek.. a já si vzala Audinku a jela do prahy do sconta, tříkolku na vánoce, na véču. jela se mnou kámoška. takže jsem kecaly a kecaly a nestačilo to :sweat_smile: no cestou tam jsem se málem posrala, řídit to auto nesmím, byla tma a ještě ten déšt. než jsem si zvykla, tak jsem na dálnici jela 100 a nikoho nepředjela :grinning:

dojely jsme ve 23hod. domino se než jssem ulehla uplně probudil, to nechápu, takže do půlnoci mi v posteli vykládal. to nebyla ale sranda. pak usul, já taky a v 5:30 budíček. ho naprosto nechápu, tak jsem aspon letěla k Mudr. prdel byla v tom, že jsem jako hodná pacoška si nachystala průkazku pojištěnce, ji tam položím a sestřička záchvat smíchu. jsme byla třetí kdo jim tento týden vytáhl platební kartu :rolling_eyes: no a potomm doma jsem domina ještět násilím uspala, at je na kroužku v pohodě.. a to mě dostalo. jen 40min a jsem zblbá víc než v 5:30.
16. říj 2009 v 08:32  • Odpověz
Ahojky,
tak platit u doktora platební kartou se mi ještě nestalo, ale já minule dávala řidičák :grinning: a tady v lékárně jsem kolegyni chystala recepty a ptá se paní co je za pojišťovnu a ona že 211, a ukazuje kartičku, tak na to koukám a říkám, že ta kartička je VZP 111, ne ony jsou ty kartičky skoro stejný :grinning: :grinning:

Tak to jste měli super odpoledne, já taky nerada jezdím Martinovým autem, včera jsem jela jenom z Rudky do Kunštátu,a le bylo hnusně a snežilo a my máme ještě letní gumy, tak jsem taky jela jak připosraná :grinning: bo je tam všude plno listí, tak mám strach aby to neklouzalo

A dneska ta párty, už se fakt těším, bude nás hromada, to bude babinec....a domů dojedu až ráno, i když Martin na mě ráno zkoušel přemluvit ať nikam nechodím a jsem s ním doma :grinning:
16. říj 2009 v 09:36  • Odpověz
čau to počasí mě fatk... sere... hnus na entou :rolling_eyes: ještě k tomu jsem dominovi naměřila po odečtu 37. tak doufám, že byl jen přehřátý z autosedačky, kde jsem ho měla nabaleného jak....

já ráda jezdím audinkou.. ale vím že nesmím. ale teda radši jsem měla octavii scout to byl miláček. a zimní gumy dostane audinka dneska.

hele jak si to mohl dovolit Martit chtít at zustaneš doma? to je drzoun. ti závidí co? ale on stejně někam půjde .o))) a jak to že dojedeš ráno? ty u někoho spíš? nebo věříš že vydržíš až do rána pařit? já bych někde usnula :sweat_smile:
16. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz
odjíždím pro ořechy. dávej an sebe bacha večer a nechej na pokoji cizí chlapy :grinning: víš že oni se na dámské jízdy lepí :wink:
16. říj 2009 ve 14:47  • Odpověz
Ahojky, já myslela, že už tě dneska neuvidím...nebo nepřečtu :grinning:
ne já půjdu domů za světla, někde si ustelu pod stolem a počkám až budou chtít jet holky domů :grinning: Martin bude sice doma, ale pojedu taxikem, protože předpokládám, že se nechá zlákat a pojede za kámošem na pivko, aby neseděl doma, teď honí machra :grinning:

Juj, tak snad nebude Domino nemocnej...no nic, já se jdu nachystat a mizím domů...tak pa a já se v pondělí snad ozvu...kdyby ne, tak jsem na protialkoholním :grinning: :grinning: :grinning:

Jo a na sklípku budeme jenom ženské...nikde žádný chlap...to až potom :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 15:05  • Odpověz
Nazdar, to jsi nečekala že se tady objevím, co?? Já jsem zjistila, že nám už někdy od středy funguje net,ale někteří jedinci mi to nějak zapomněli říct :angry: :angry:
Oslava byla super, jestli budou nějaké normální fotky, tak ti je pošlu,pokud je teda někdo pošle i mě :grinning:
Domů jsem dojela asi ve čtyři a ráno jsem v osm vstávala, no mazec, ale dobrý, naštěstí mi není zle, ¨tak jsem mohla od rána fungovat, zítra jedu do Brna omrknout nějaký obchody a taky už potřebuji inspiraci na vánoční dárky, pro Martina jich mám vymyšlených celkem dost, ale třeba pro ségru nebo švagrovou vůbec....tak si užijte víkend pa pa....
17. říj 2009 v 17:43  • Odpověz
Kde jsi??? Já jsem tady!!!!! A ty jsi na regionech...ach jo....
17. říj 2009 v 17:57  • Odpověz
Nazdar babo. jo přesně. o víkenu ani nenakukuji, jen ti napíšu jednu zprávu za víkend, rptoože vím, že mi neodepíšeš. a to jsi mi jakonemohla napsat?? na regiony? at nejsem blbá a nakouknu?

ted nemám co dělat. teda mám, ale nechece sem i. bože jsem líná. a tak jsem ti chtěla napsat a pak napíšu mailíka a pak třeba dám fotky na net :grinning:

fotky.. jsi slibotechna. co třeba fotky ze svatby,?? no jako??? takže čekám vymluvy. jako že ti je nidko neposlal atd.. já jsem takový chudáček :angry: a co dělal Martas???

my dnes byli koupit autosedačku 9-18kg. tak jsem zase o 5000Kč chudší.. ale mooc se nám líbila a měla ty nej reference ze škodovky. a pak jsem byli na vláčky, měli tady výstavu, já to fakt žeru.. je to suprové vše jim fugnovalo na jedničku.. a pak doma.. sama s domim a babet. nuda den. zítra bude ještě horší. chjo. budeme radši doma. protože pořád máme tu rýmu a .... v sobotu máme duležité natáčení pod vodou.. tak musíme být zdraví :unamused:
17. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz
17. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz
Ahojky, včera jsem byla v Brně, tak jsem nestihla dojít, večer jsem žehlila jak vzteklá :confounded: a vůbec mě to nebavilo...klasika....
Foto bude, nevěsta už má CD, tak čekám až mi ho zkopčí a předá a potom pošlu foto...já mám sice fotky i z foťáku, ale to víš, každý fotil nevěstu, takže já jsem na každé fotce buď jenom půlkou nebo vůbec :grinning:

Mates byl v pátek v hospodě s klukama, o půlnoci jsem mu volala a vesele se bavil :grinning: v sobotu jsme spolu byli doma, koukali jsme na filmy, stihli jsme za večer asi tři, spát jsem šla kolem půlnoci a ráno vstávačka do Brna....a dneska do práce, chjo, bych ty pondělky zrušila, fakt...

Co vy? Jste zdraví?? Jdu kouknout na fotky...
19. říj 2009 v 09:17  • Odpověz
Super fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: akorát mě zarazil ten bazén...to je tak malinký, nebo to je nějaký spešl pro mimoše??
a teda jsem koukala kolik má Domino na fotce bab :grinning: to se bude blbě vybírat nevěsta :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
ahj,
jako ráno děs a hrůza. malej vstal a připadal mi vyspany..a že po 8hod vyjedme do Kulíška na cvíčo.. tak nic.. v 7:15 když řval jsem ho šla uspat a fakt usnul ve své postýlce šok jak blázen. takže jsme pak jeli autem a yvšlo mi i místo na parkování . .. super.
jsme si myslela, jak nebude vyspanej a v dobré náladě..tak nic. řval a řval. byl na zabití. rušil ostatní děti :o(. bylo nás málo, rýma řádí. doma je ještě horší. sedí a pak začne řvát. tak dáme oběd a hurááá spááát :o)))

bazén je spešl ipro mimi a batolata. vyhřívanej.to je tam kamc hodíme na kurz. i jako těhu jsem tam byla :wink:

a co sis koupila??? nebo co jsi někomu koupila v brně,??
19. říj 2009 v 11:36  • Odpověz
Jejda, tak to máte dneska teda den na nic...ale snad to bude lepší...já si nakonec nic nekoupila, bylo tam mraky lidí, protože se otvíralo asi 70 nových obchodů, takže hromada lidí, tak jsme s Míšou koupily boty a jely nakonec domů....
Já jsem si taky dala oběd a taky bych šla spát, ale bohužel :grinning: to nehrozí...
Odpo bych měla jít do města, ale mě se táááák nechce, musím do banky, potřebuju přehodit trvalé příkazy na den den a ne že mi každý druhý den bude něco odcházet, musím doma zprovoznit internet banking, nebo z toho zblázním, s každou složenkou lítat jak tikan do banky.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2009 v 11:45  • Odpověz
už spí.. oběd před 12hod, pak jsem odsála, dala mu hned dudlík a odnášela spící miminko.. tak snad se z toho vypsí.. v sobotu spal 3hod..tak by mohl i dens :o) já už obědvám. a samo že tady.. ti jako musím napsat.. moje kamarádka z děství (bydleli vedle nás, takže jako rodičům jsem navzájem říkali teto, strejdo) tak měla ted 30let.. na osalvu jsem jet nemohla, to jsem ti psala.. tak jako dostalal Audi. .nevím zda je to A4 nebo A6 ale není kombi.. (podle toho bych to poznala, protože vím rozídl v kufru).. haha. co? no a my včera začali řešit postele - na 30 si přeji ty kvalitní postele a halvně 220 na 200 - prostě velké letiště .. a tomáš mi říká.. n to bude tak 30-50tis.. jsme trapní, co??? teda já si to přeju pro oba, on sice prohlásil, že to nebude dárek pro mě, ale to neva...je to plánovaná změna v ložnicic :wink:

70obchodů otevřít? a to jako jaké? a v kterém centru? myslím obchodním.. to už tam je celkem kolik???

nemít net banking. jsi zaostalá :o) jelikož pořád objednávám přes mimibazar, tak bych se zlbáznila pořád lítat do banky :grinning:
19. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
Tak my postele řešíme už asi tři roky :grinning: a pořád se nemůžeme dokopat k tomu, abychom nějakou vybrali, ale taky nejsme troškaři, protože pod 220x200cm nejdeme :grinning: ale jak říkáš, to je padesátka jak vyšitá a taky jsme uvažovali do budoucna o novém autě, bo já mám u Opla klasický kufr a s kámoškou jsem tam narvala kočárek docela natěsno, takže by to chtělo auto, který má pátý dveře a ne kufr a u Audiny je to samé...
ale my asi ještě počkáme až se nějak domluví to naše bydlení, abychom teď nekupovali ložnici, která se nám potom nebude hodit,chtěla bych ji totiž rovnou se skříněma, což teď nehrozí, bo do ložnice potřebujeme dělaný skříně na zakázku, kvůli půdním trámům...

Já měla net banking, ale propadl mi nějaký ten přihlašovací certifikát a nebyla jsem schopna si v bance vyřídit nový...tak to musím dneska zmáknout, nebo zblázním... :grinning:
Nové obchody se otevíraly v Olympii, ale polovinu těch názvů jsem snad ani nikdy neslyšela, jako Springfield, nejaký kappahl, neco co...a ještě nějaký...ale v jednom mi udělali radost, měli hafo podprsenek v moji velikosti a za pár kaček ( což u mě jsou tak tři-čtyři stovky) tak se tam pak budu muset vypravit, akorát včera se mi nechtělo nic zkoušet :grinning: :grinning:
teď je z toho největší nákupní komplex v Brně...což je super, dřív jsem musela kvůli některým značkám jezdit do více center a teď je to všechno v jednom, akorát to moře lidí...už bych měla jet pro dárky....
19. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz
si počkej do 30.. to dostaneš třeba taky audi :slight_smile:) my máme comvbi a atky je na houby.. takže ... doporučji octávii - tá má rovný kufr, jako nezaoblen, podobně jako felicie a narveš tam i dva kočárky :dizzy_face: ne ty to určo dostaneš za porod

až v příštím životě budu malá jako ty, tak :o))) ale do šířky širší ti doporučuji kvůli miminka. fakt se na to těšíme,a ž se nám bude ve 3 plus pes lépe spát. no tomáš je schopný ji koupit do týne jen aby sem si nestěžovla, že se nemůžu vyspat když je tam domino :wink: (dnes miláček se začal budit až v 5:30 tak jsem ho teprve dala k nám, a to je rekord).no vlastně kdysi, když jsme jedli v noci, tak jsme ho mezi sebou neměli nikdy. to se stalo až kolem totho 7měsíce že ho dáváme k sobě aby spal.

a jak se domluví vaše bydlení?jako že jdete jinam? nebo budete předěláviat???

a Tomíkovi o Olympii řeknu a třeba se tam vypraváme taky.. je fakt, že už všude bude mooc lidí
19. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz
No my bychom měli, pokud budeme zůstávat kde jsme, jako že asi jo, tak předělat celej barák, takhle jsou tam vlastně dva byty, tak z toho udělat jeden...

Martin taky mluvil o Octavii, tak jsem zvědavá jak to dopadne, ale pochybuju, že někdy něco dostanu za porod :grinning:
To zase Mates je hrozně spořivej, my měli před třemi lety vyhlídnutou postel i se zdravotníma matracema a si za 40 tis...ale tak dlouho jsme o tom mluvili, až se nic nekoupilo a s autem to bude beztak to samý :grinning: :grinning: ale ne, Opla musím prodat a koupit něco jiného...kdyby to byl aspoň combi, ale není, bohužel...je to nafťák, takže super auto a ještě dvoulitr...

Tak až pojedete do Olympie, tak se můžete u nás zastavit na kafo :dizzy_face: :dizzy_face:
Já akorát lituju naše děti, bo s náma v jedné posteli se nevyspí :grinning: Martin vedle sebe nikoho nesnese a já sebou zase strašně mlátím :grinning: :grinning: my jsme fakt dvojka k pohledání :grinning:
19. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz
tak se vzbudil a nálada na ránu.. super.. to bude odpoledne.. ale teplota asi není..

ty dva byty máte nahoře??? protože dole bydlí babi. to bylo pro tolik rodin??
19. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz
Ne ne, to jsem právě myslela s tím s babičkou,my máme jeden a dole druhý, takže teď stejně nic dělat nemůžeme, nemůžu po babičce chtít aby se nastěhovala do jednoho pokoje a zbytek budeme mít společný, takže musíme počkat co bude dál...teď na jaře se u nás budou prodávat pozemky, jenže to bude tak 750 tisíc, což je dost na dědinu s dvěma tisíci obyv. to už je lepší pozemek v Boskovicích za meloun...
19. říj 2009 v 15:00  • Odpověz
a jak dlouho to chcete řešit? babi může žít ještě 20let klidně ;) ty pozemky jsou dobrá pálka. ty jo.. hele ale třeba babi, když by se dozvěděla, že uvažujete o tomhle, tak by radši šla do jednoho pokoje.. aby tam nezůstala sama. co ty víš

no domino řval a řval, tak jsem ho šla dát do velké postele. on si ležel, díval se na strop a já usnula, ale on pak taky.. asi 30min. víc to nebylo.. ale já jsme akorát tak spát dál :grinning: ted si hraje sám, za dnešek první uspěch. mě vychladlo kafe, tak uvažuji zda ho strčím do mikrovlkny nebo vyliju.. ale nové si dělat nebudu :grinning: jo a jako je s dudlíkem. to enzmán. přes den ho nikdy nechce. jen na usínání...
19. říj 2009 v 15:49  • Odpověz
Jo to je fakt, že to může ještě pár let trvat, ale my to zde nahoře máme docela velké, tak se pár let ještě vlezeme...mě osobně se tady líbí, ale vím, že kdyby byla možnost, tak Martin by koupil pozemek v Rudce (tam vyrostl) a bydlel by tam, jenže tam žádné nejsou,t ak jsme zde a do bytovky někam jinak nechce jít, tam by se nudil, on potřebuje tu svoji garáž, kde si bude něco kutat a nebude o něm nikdo vědět :grinning:

taky bych už zalehla, ale odvezla jsem Martina za klukama a zpátky ho sice doveze od kámoše syn, jenže my si blbci vzali jenom jedny klíče, tak musím čekat než se vrátí abych mu šla otevřít...chjo...

A zítra přijdu o Karla...budu plakat :cry: Martin se rozhodl, že babička je dole sama a je z toho špatná, bo venku je hnusně,na telku se nedívá - stejně v ní nic není - tak že ji tam donesu ráno Karla a on ji bude rozptylovat...ach jo...a kdo bude rozptylovat mě, když zde budu sama, to bude děsný, já jsem na tu andulku už tam zvyklá...sice občas řve, jenže mě to nevadí, aspoň zde není ticho...no nic, budu se muset zeptat švagrové, jestli sem neche poslat svoji kočku, stejně si chce kupovat psa, tak kočku se psem v bytě mít nebude a už o tom mluvla jednou, že ji sem nastěhuje...a jak znám Martina, tak si raději vezme zpátky ptáka než kočku :grinning:
19. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz
dobé ráno, no ty jsi se večer nudila a tak jsi psala .o)) to abych ted byla na řadě, co??? :grinning: a co uklízení a žehlení? zase počkalo??? :grinning: :grinning:
hele s tím Karlem jsi mě vyšokovala. já se bála, že jde umřít.. a proč si teda nekoupíte dalšího? nebo teda babičce? a babi ho chce? já jen, at z něho není neštastná. a upřímně ji máte koupit kočičku. by se k ní tulila.. naučili byste ji jako domácí chdot na domácí wc a leželi by spolu, seděli.. je to tulivé zvířátko.. zrovna andulka by mě fakt nenadchla :rolling_eyes: s ní se nedá pomazlit.
anebo si dej jako dobrý skutek jedno kafe denně u babi :wink:

hele vy jste fakt pařmeni.. už zase někam šel martin. ještě že už se nemusíte snažílkovat, prožoe vy opravdu jste pořád bez sebe :grinning: ale to se mi líbí. že si užíváte. a jeden druhému to nevyčítáte.
20. říj 2009 v 08:54  • Odpověz
Ahojky, dneska totální nestíhačka, mazec....až teď jsem se dostala na koníka....
no babičce totiž vyhovuje, že Karel vydává zvuky a ona na něho mluví a ta andulka je totiž asi tak inteligentní, že kouká a kroutí hlavou, takže babička má pocit, že ji poslouchá a hlavně ji to nutí mluvit, musí cvičit, aby se ji řeč zase nehoršila. No a Martin je rád, že se Karla zbavil, bo mu nadává, že je parchant a zakroutí mu tím líbezným modrým krčkem :angry: a já pak jemu :grinning:
takže druhá andula nehrozí, ale já řeknu švagruš o tu kočku a to bude rodeo :grinning:

Jo je to fakt, že si to zatím snažíme užít, žádné omezovaní, až budou děti, tak hlavně já se doma nasedím dost, takže využívám toho, že mám v okolí hromadu kamarádek, tak s nima jdu aspoň na kafe, dneska jsem chtěla jít s kámoškou taky, ale nevyjde mi to, Martin potřebuje pomoct na zahradě, tak jsem mu to slíbila a v osm si dojede známá pro léky, tak musím být doma....

A co jste dneska podnikali vy??
20. říj 2009 v 15:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.