• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Jo a žehlila jsem v neděli, dneska ráno jsem akorát z pračky vytáhla Matesovi modráky, tak je přestěhuju ze sklepa do kuchyně, aby rychleji uschly a zítra dám vyprat zbytek prádla, ale to žehlit nebudu, bo to jsou ručníky, spoďáry a fusekle, tak na to peču :grinning:

kde jsi??
20. říj 2009 v 15:47  • Odpověz
kde jsi , celou noc. no kecala jsem s tchyni přes skype.. asi hodinu videohovor

jo tak vy ji dáte karla jako rehabilitaci. aona fakt na něho bude mluvit??no já na babetku taky mluvívívala když jsem byla na pracáku.. a doma furt sama :o(

ty jo, zase dnes někdo kdo a tedou přijde :o) vy jste fakt neskutenčí. uvažuji, zda pokud bych zustala v OV bych taky měla tak návštěvy. jestli vůbec tolik známývh mám :o)))

já dnes prala 2pračky a už uschnuly, ale žehlit je večer po spinnu odmítám :grinning:

a jinak jsme dns byli zase doma. zase t domácí vezení.. pořád nevím, zad s ním jít zítra na bazen nebo ne.. chjo. to je dilema ..
20. říj 2009 v 17:50  • Odpověz
tak nám rostou zuby. nic neviděl, neslyšel a nenašel.. kromě rýmy, ale to je v poho. taktže jen snižujeme teplotu.. tažke to vidím nadějně na sobotu..jupííí

a malej jim tam ukázal, jak je nemocnej, pořád vykládal, lozil, stavěl se.. a usmíval. a prý ho mám nafotit někam do časáku.. je prý kouzelný.. jsou ale šplhouni :o)))
21. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
jojo my ještě zuby nemáme.. ani jeden :o)) kdyybch měla tak se tady chlubím..teda kdyby měl.. no a teda měl přes 38. a tak ho nechám odpočinout ;o) a když bude dobře, tak v pátek zkusíme najít náhradní hodinu anebo až v sobotu :o)) ale zaatím to fakt vypadá dobře. ted je v postýce a hraje si. má děsně dobrou náladu. pakoš. dnes i konečně řekl mamaamamama.. slyšel to i tatínek. jupííí
21. říj 2009 v 11:25  • Odpověz
Ahojky, tak já se dneska krásně vyspinkala :grinning: vstávala jsem až po osmé, super :grinning: ale moc se mi nechtělo do práce...klasika, ale dneska už je středa, zítra malý pátek a pak konečně pátek :grinning:
a příští týden budeme ve středu doma, jupííííííííí

Tak nakonec známá si včera letecky došla pro léky a zase jela, já jsem aspoň k večeru stihla uklidit a zmákla jsem i tu zahradu, dneska to dodělám a o víkendu mám šábes....super....teda to budu muset uklízet doma, ale to je standartní situace...

Jasný, babi na Karla mluví, pořád mu něco vykládá :grinning: ale je to super, včera říkala, že ji to hned líp utíká...já, když jsem ještě bydlela u našich, tak jsem si normálně vykládala s našim kocourem :grinning: teda dělám to do dneška, ale on věčně chrní, tak si mě moc nevšímá a už je taky chudák stařičkej :frowning2:
21. říj 2009 v 11:29  • Odpověz
co je šábes?? zas máš nějakou pařbu??

tomáš si bere příští týden čtv a pá volno. se moooc těším :sweat_smile:

jo a já dneska vyspaná s usměvem,. domino si hodinu hrál v postýlce v nici. mě vzbudilo štěrkot hraček :o) a pak mi ve velké posteli vykládal než usnul :o)) je fakt zlatej.deme obědvat
21. říj 2009 v 11:42  • Odpověz
šábes, je jako nic nedělání :grinning: budu doma a nebudu nic dělat...teda doufám :grinning: :grinning: :grinning:

Martin si taky chce vzít volno, ale u mě nehrozí, bo máme příští pátek a sobotu inventuru, takže v pátek do osmi a v sobotu od rána :stuck_out_tongue_closed_eyes: chjo, a kolegyně je na paragrafu, tak ani nevím jestli v pondělí a v púterý dojde, chtěla jsem si vzít volno, ale prdím na to, vezmu si v prosinci dva dny a budu asi péct, protože na to jindy nemám čas....vidíš, ty budeš letos poprvé péct za Dominovi asistence...to bude bomba... :grinning: :grinning:
Vidíš to , jaký máš dokonalý dítko, ani tě nebudí a sám si hraje :dizzy_face:
21. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz
Jo tak na pečení jsem zvědavá, ale myslím, že to bude bez asistence. že budu péct v době, dky spí a nebo večer a o víkendu, ale pečení si nenechám ujít. však jsem si i na nehty objednala na 23. at je mám co nejčerstvější :grinning:

Martin bude dobrovolně sám doma? no teda. tak to u nás nehrozilo. bud oba nebo ani jeden :grinning:

tak domi jak spí, tak si hraju na kuchařku jen mi opět chybí myčka nádobí. udělala jsem si zeleninovou polévku, at mám co obědvat, pak jsem dala vařit hovězí a vepřové maso pro domču na obědy, taky těstoviny.. ale kdo to bude umývat :o(((
21. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz
Já bych taky potřebovala myčku, kolikrát mě napadlo, že nádobí narvu do vany, postříkám jarema osprchuju :grinning: ale asi by to neklaplo :grinning:
Já bych taky letos chtěla péct, ale musím na to mít čas, když dojedu z práce tak se mi kolikrát nechce ale asi to budu dělat jak loni, jeden večer si udělám těsto a druhý upeču a bude...stejně se jich většina musí nechat odležet a aspoň rohlíčky a marokánky, max nějaké kule a nevím, tchýně doveze trubičky a nazdar tvá máňo, prdím na to...já to stejně nejím, tlustá jsem dost, tak nic....
Já jsem měla zeleninovou včera....mňam mňam, dneska jsem měla chlebík s lučinou a večer musím něco uvařit, jenže nevím co, ale mám doma šlehačku, tak asi zapeču brambory s masem a bude....
21. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz
já se jednou myčky dočkám.. fakt jednou si splním sen.. počítám tak na 35narozeniny až budu mít dvě děti. jinak jim nevařím. ale v roce 2013 mi maj něco vyplatit z pojistky, tak prostě řeknu doma to je první část na kuchyn a na druhou budu chodit na brigády na noční :grinning:
já budu péct i dkybych to měla dělat po nocích. já prostě tu atmosféru pečení miluji. a hlavně pak jak je to na stole. mojí mámu už to přešlo a kupuje si. moje tchýně nikdy nepekla, ale já prostě chciii. a hlavně to dojídáme pak až do velikonoc a to nám to apk chutná :dizzy_face:
joa s tím těstem to budu taky tak dělat.
ty jsi stejně kuchařka. večer vařit. to už jsem mooc líná :sweat_smile: naštěstí tomáš má tu jídelnu u práce. a zítar stejně jede si zase užívat na hotel. se tam přežere, zasportuje, večer popije a bude mi tvrdit, jak ho ty meetingy nebaví :grinning: :grinning: jinak dnes nezahálím jak spí. už jsem i vyžehlila.
21. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz
Jo já jsem kuchařka jako prase, potřebovala bych aby za mě někdo vždycky vymyslel co uvařit, pak v tom nevidím problém,a le ještě vymýšlet a ještě vařit, tak to je moc i na mě :confounded: a když se zeptám Martina co chce, tak odpověď, mě je to jedno...nesnáším!!!!!!!!

Já taky miluju tu atmosféru,ale taky vím, že když to cukroví je, tak ho prostě sežeru a když není, tak nic :grinning: ale já vždycky peču z poloviční dávky, takže toho není moc a taky napeču max čtyři druhy, tchýně peče hodně, takže vždycky doveze a přeci jenom, to její cukroví se dá jíst :grinning: a mamka už nepeče, ona sladké nejí a taťka to dle jejích slov nepotřebuje, takže loni jsem jim krabičku vezla já :slight_smile:
21. říj 2009 v 15:43  • Odpověz
to máš pravdu, když mi to tomáš nadiktuje, tak kuchařka poradí :o) ale on taky nechá vše na mě a pak je překvapen, co jsem uvařila.

já už se těším na vánoce.. a na leden :dizzy_face: ted svačíme. domi ale nechtěl štavičku tak má kukuřicnou krupku.. a pak bude mít hrušku. a náladu má zase suprovou - zlobinkuje, vytahal pet láhve, kolíčky na prádlo :o)))
21. říj 2009 v 16:30  • Odpověz
Jo tak to u nás kolikrát po větě mě je to jedno následuje,a le tohle nechci...takže tak....na.rat a je to :grinning: chleba s máslem dostane :grinning: ale už jsem to asi vymyslela, jestli mám doma rajčata, tak udělám flamendra s rýží, mňam :slight_smile:

já dneska zfutrovala dvě mega jablka a asi z nich prasknu :grinning:
jo dětičky jsou šikovný,já vždycky babičce vytahala krabici s natáčkama, když jsem si chtěla hrát...panenky mě nebraly :grinning: :grinning:
21. říj 2009 v 16:57  • Odpověz
ženo ty na mě pěkně prdíš :pensive: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
dneska se mi nic nechce, nemohla jsem spát, šla bych domů, ale musím být tady....sakra....ale udělám si dneska radost, mají u Batě krásné botičky, sice na jaro, ale dneska si je objednám.... :grinning:

Jak jste na tom? Co zoubky??
22. říj 2009 v 08:23  • Odpověz
Hmm nikde nikdo :frowning2:
22. říj 2009 v 11:55  • Odpověz
tak a jsem nasratá a ty nikde...jsem si objednala ty krásný, červený, lodičky na brutus podpatku a oni už je nemají!!!!! Bůůůůůůůůůů hlavně že mají v nabídce i 39 velikost a mají jenom 37 si nechám uříznout kus nohy :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz
ahoj.. no jaksi jsem od včera vytočená a ani ráno mě to nepřešlo.. takže jsem akorát napsala svůj názor na unorovky.. a stejně jsem to obrečela. budu se tam snažit nechodit. už mě nebaví řešit co oni umí a tak. pak dělám (ted bych potřebovala to tvé slovo, proože mě napadá akorat pi....ny) a po domino chci něco si mi samotné je nepřijemné. tam děsně psali, tak dávaj jabko po měsíčkách. tak jsem psala že já ho trochu pvařím, že mi to přijde tvrdé, tak jsem strašpytel apod.. a že tomám zkusit. no tak 30min jsem tady zachranovala a uklidnovala domina. samo, že se dusil. tomáš mě akorát seřval, že už mi tam párkrát zakázal chodit.. a at dělám věci jak to cítím já.. prostě mě to nějak vytočilo. asi to blbě píšu...

ráno jsem jela po 6hod do kaufu. tomáš vyjížděl aaž v 8hod a vrátí se až zítra, tak abych měla nakoupeno. a samo, že jsem udělaal nákup za 1000Kč. pak jsem uspala domču usla s ním a pak už se to mnou vezlo. ale pak přišla těhulka.. po druhém Ketu se povedlo a je těhulka.. tak jsem tady měla společnost.

zuby stále nic, dens teplotka kolem 37 takže jsem ted na saní dala meducínku...

hele ty objednáváš z netu boty? je fatk že u baty je mžeš vrátit,a le na to jsem pohodlná. to radši do obcodu :o))) a stejně by ti byli na prd. ty už kupuj bez podpatků. jako těhu by ti to nedělalo dboře a za rok ke kočárku to taky bude na nic. věř.. já podpatky odložila a ted je nosím jen když jedeme do nákupního střediska autem :o)))
22. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz
Jéé tak to mě mrzí, že jsi byla tak naštvaná, ale ani se ti nedivím, já takové srovnávání dětí nesnáším, jedna moje známá skončila s malou i na neurologii, protože prostě v roce nechtěla chodit ani lézt, jenom si sedla a tak, jenže jak píšeš, kámoška ji řekla, že je to divný, že její dítě chodí, leze atd, takže ta z toho byla na nerva a šla k mudře ať je někam pošle, nakonec z toho vylezlo, že prostě malá je pohodlná a když se ji nechce chodit, tak ať nechodí, vždyť to nevadí, hlavně že je zdravá a během dvou měsíců vynechala lezení a jenom lítá a kámoška nadává, jak to bylo super, když jenom seděla :grinning: :grinning: takže si z toho nic nedělej, prostě bude Domi jíst celá jablka až třeba za měsíc a taky je možný, že bude ze všech těch dětí nejdřív mluvit...osobně, já bych asi taky 9-ti maěsíčnímu dítěti jablko nedala, jenom povařený, přesně jak píšeš, měla bych strach, je to tvrdý a nepotřebuju aby se mi dítě dusilo....

Jo já jsem vždycky u Bati nějaké boty vyzkoušela a pak jsem si je třeba v jiném odstínu objednala, ale oni třeba některé boty snad v obchodě nemají vůbec, takže je objednávám takhle, akorát mě fakt štve, že jsem si prostě k červenému kabátu chtěla objednat červené boty, pak jsem měla teda vyhlídnutý ještě balerínky, ale ty taky neměly, tak aspoň ty kozačky, ty jsem potřebovala asi nejvíc, tak snad mi budou, mám dvoje na podpatku a chtěla jsem nějaký rovný a hlavně teplý...tak uvidíme co mi dojde....
22. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
tak domi mi jako dens moooc nedal. spal jen 1,5hodky tak to vidím, že po sváče ho budu znova uspávat. jinak nevydrží. a za chvíli i přijde návštěva s 1,5letým martínkem, at si kluci můžou pohrát. a teda my si dát kafíčko spolu. samotné mi něchutná

a je fakt, že jak chodíme do těch heren tak je tam rozmezí dětí. od 6m do roka tažke vlastně je i těžko si až takhle vykládat.

tak jsem to nestihla dospat. návštěva je tady. tak promin
22. říj 2009 ve 14:58  • Odpověz
Tak vidíš, dneska máš taky návštěvu, já jedu odpoledne taky na jednu, ale jenom na chvilku, akorát musím vymyslet, co s sebou vzít, ale nic mě nenapadá, chtěla jsem vzít nějaký vitamínový kokina a žádný nemáme...no nic, něco ještě vymyslím, jdu se převlíct a jedu domů, rychle dodělat oběd a hurá na kafo....
tak si užijte návštěvu a pak pisni, pa pa
22. říj 2009 v 15:13  • Odpověz
přeji krásny večer. já jsem zase v náladě :o(. je mi tady smutno. jsem zničená...aaa. ale ještě umyju nádobí. a dala jsem pro radost česnekovou pomazánku. dkyž teda nebudu mít koho líbat. a doufám že mi zase nebude špatně jak to z česneku bývá. teda mě.

J8 tu návštěvu měla taky chvilku. vypily jsme kafíčko a pak šli ještě ven. já bych šla taky. tam bylo tááák krásně, když jsem vždycky vyběhla na pár minut ven s babetkou.. ach jo. už aby to yblo za námi. jsem zjistila, že jsem neybyla kočárkovat už víc jak týden. vlastně ještě více. minulé pondělí jsem byla jen v Kulíšku. a leze mi to na mozek :grinning: :grinning: :grinning:

jinak pro pobavení. dala jsem dnes domina na nočník (moje máti mě donutila, že už mám zkoušet) tak se mu nelíbil.. je takovej malej, musím koupit jinej - tak chtěl vstát. tak jsem si říkaal, že to je špatně, že jde poznat že bude čůrat. a co?? měla jsem počuraný koberec :o))))
ježíš. ted se něco učí - pít z pítka s uchytkama a do toho ještě jako už se zdržovat s nočníkem? tak to už mi skončí miminkovské období :o(
22. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz
tak jsem tu česnekačku dovržila hroznovým vínem a asi se poseru.. ne asi,ale určitě :o))
22. říj 2009 ve 21:41  • Odpověz
Ahojky, já jsem včera už nedošla, jak jsem se vracela od kámošky, tak jsem si vyzvedla Martina a v devět jsme dojeli domů, umýt nádobí a jít spát....
Dneska se mi vůbec nechtělo vstávat, byla jsem jak praštěná palicí po hlavě...Martin má dneska firemní bowling, během dne asi tři jednání a já budu dneska sama doma, no co nadělám, kouknu na nějaký film a půjdu brzo spát...ještě ke všemu jsem nějak blbě ležela, takže se mi asi skřípl nmezižeberní nerv nebo něco a nemůžu moc dobře hýbat rukou, bo to bolí jako prase....
jéé tak česnekovou pomazánku miluju, ale taky ji moc nesmím, jinak je mi zle :grinning:

Tak Domi už se učí na nočník...ach jo, to už fakt nebudeš moct říkat, že je to miminko... :cry: to strašně utíká...ale neboj, znám moře holek, kdy jim děti odmítaly sedět na nočníku a pak začly chodit rovnou na velký záchod a nebo znám jednu holčičku, která na nočník chodila snad do pěti let, bo byla lenošná chodit na záchod....taky mazec....
23. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
už jsem tady a už ti píšu
23. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz
ahojky,
tak bacha, dnes po obědě jsme se na nočníku vyčůrali i vykakali :o))) ale to je takové divné vím že to nedělá vědomě. ještě aby seděl, tak dostal knížku a vypadá jak já - taky čtu na wc :o) jako radost z toho nemám, mi to prostě přijde k smíchu. takovej malej. ale dobře, slíbila jsem mamce, že když budu přebalovat, dám si čas a posadím na nočník :wink: ale nechce se mi

no ráno vstal před 6hod, v noci strašné, pořád plakal. a zuby vidím ty horní - ještě nevylezl, ale ty obrysy, to je sranda. takže to už poznám i já, že mu rostou :wink: no atka jsem udělala mlíčko, dala mu ho v postýlce a šla rychle venčit. babetka si ale dávala na čas, kta jsme v 6hod venku řvala at si pohne :sweat_smile: a v 8hod jsem ho uspaal a spali jsme až do 9hod. a pak přišla známá co ho vozívá na kafe a hrát si s ní a já byla ještě v pyžamu takže fakt nestíhačka.a a odešla v čase oběda, takže fakt jsem dřív nemohla

mě za chvíli pojede domů TOm z jablonce. takže v 15hod ho tady mám. jupííí. zato ty dnes máš samotku. ale jelikož jsi nepohyblivá, tak by s tebou stejně nic nebylo a ... máš si pořídít pořánou postel .o)))

a zle mi teda bylo. pila jsem v noci jako blázen, horší bylo, kdfyž už spal domi se mnou.. sem se bála odejít a málem počurala.
23. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz
Teda, tak Domi je taková šikula a už to zvládá sám...no totok... :slight_smile: akorát já bych z toho asi fakt radost neměla, bo na nočňajz chodí velký děti :pensive: :frowning2:

A zuby rostou první?? Vlastně ne, už jsme jednou zuby řešily....to stejně musí být masakr, teď mu lezou, za pět let mu to zase začne padat a pak mu porostou znova, co je tohle za logiku, to fakt nevím... :rolling_eyes:

Jo já mám dneska samotku...ale asi si pustím Biži Džounovou, jak říkala dcera od kámošky, alias Bridget Jones :grinning: a zalehnu k bedně a bude....
23. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz
není šikula, jen prostě dělal to co do plíny aniž by tušil změnu :o)))

zuby máme první. ještě žádné nevylezly.. si dával na čas. možná proto i ty horečky. takže zítra jdeme točit. snad mu to, že jsme nebyli ve středu nebude vadit. jinak z videa nic nebude.. no ale snad 3minuty by mohl natočit :o)) jako sestříhat z potopení :grinning:

taak tatka se blíží, tak se jdu oblíkat. zatím páček
23. říj 2009 v 15:12  • Odpověz
Já právě myslela, že už minule nějaký rostly...jééé chudáček, to si ty potvůrky dávají pěkně na čas...
jo tak s tím nočníkem jsi mě pobavila...prý aniž by tušil změnu... :grinning:
Já už jsem stihla návštěvu u babičky,dostala jsem štrůdl, babi zkoušela nějaký nový těsto, je krapet tvrdší, ale já mám ráda křupavý těsto a nemá ho moc sladkej, pořád říkala, že si ho mám přisladit, ale mě chutnal, pak dojela tchýně, tak jsem šla konečně umýt nádobí :grinning:
a Mates už je fuč....tak si užívej Toma...já si nebudu moct ani večer nalít dvojku,bo nevím jestli pro ně nepojedu...chjo....
23. říj 2009 v 16:58  • Odpověz
kopie z regionu:
no tak pro pobavení, domi jak se sám staví, tak stojí až moc na špičkách,a le fakt jak baletka.. a tak nám Mudr doporučil botičky. pevné, což je logické, ale zatím se mi nepodařilo je sehnat a poslal mě na Mírák ke Zlatě.... no asi hodně z vás ví kam. tak jsou tam šikovné prodavačky, vybraly boty, které na domina narvaly tak, že brečel, ale to je tím blbým tvarem. ale fakt stál na celých nohách..a pak jsem se zeptala na cenu.. 740Kč. holky jsou to boty na doma - nechápu proč je dělaj kožené když je to na doma.. a teda .... no polkla jsem nahlas. udělala jsem ze sebe blbce, ale mě to fakt dostalo. boty na doma za tolik peněz. chápu na ven, až bude chodit.. ok, ale na doma, na první krůčky??? tomáš dělal, že ho to nepřekvapilo a zaplatil. a já to doted rozdýchávám

jinak štrúdl jsem si upekla svůj, a těsto měla koupené :o)))

a stihla návštěvu :o)) vždyt to máš tak blízko, to není návštěva. tam máš chodit skoro denně :wink:
23. říj 2009 v 19:07  • Odpověz
Ty voe, papuče za osm kil, no tě pic....
kolik stojí boty na ven?? Litr??

Já budu péct štrůdla zítra, ale těsto bude vlastní, nemám ráda kupované...strašně se drobí...no já tomu říkám návštěva :grinning:
jejda, jdu koukat na Simpsonovi :grinning: akorát mě štve, že nemůžu sedět v obýváku s noťasem,nefunguje bezdrát, tak musím sedět v ložnici....tož nic, ještě dojdu... :slight_smile:
23. říj 2009 v 19:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.