• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
ahoj
tak snad chaos den je za mnou. jako ráno hajzlík 5:15 budíček. spal do té doby ve své posteli a v mé už jsem ho nepřekecala. no tak to radši at se vzbudí ve 4hod a já ho dám k sobě a spíme do 6hod než toto. pak jsme po 8hod šli znova spát a málem zaspali zubaře. mě dostal. jaksi do 9:30 a na 10hod jsem tam měla být. takže chaos, včetně svačiny a to sjem ho ještě budila já. ne on sám. u zubařky jsme to zlvládli oba. doma nás čekala návštěva - kámoška těhu :o) tak bylo chvíli super, pak oběd a před 14hod jsem ho násilím uspávala. byl čilej jak rybička. jenže kdyby šel spát později tak včer opět nechce spát /jako včera ještě ve 20:30 na mě zíral ve stoje z postele).

no a večer přijede tomáš s tou tchýni.

jak ti je?
12. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz
počkje, já si šla do kuchyně :o)) pro uvařený oběd :o)))
12. lis 2009 v 16:18  • Odpověz
ahojky
teda neodpadla jsi mi uplně, jak jsi tak hubla??

já zdravím při snídani. babička si hraje s dominem a mě se nic nechce. včerejší víno bylo fajn, ale bylo namáhavé. protože domi se v noci nějak moc budil a mě teda to víno na dobrém spánku nic nepřidalo. ještě jsem se málo oblékla, takže to co jsem doposud vyléčila se mi vrátilo. a tatínek taky dostal rýmu. takže se o víkendu budeme léčit všichni. ještě že tu máme babičku, i dkyž ta taky v autobuse něco chytila. no je to na prd to počásko a všechno.
13. lis 2009 v 09:09  • Odpověz
Hoj, já jsem včera letěla na vlak, tak jsem nestihla napsat, měla jsem sraz s konikovkama v Opatovicích...pak mě kámoška hodila do Sebranic v půl deváté, kde jsem vyzvedávala Martina, ale nějak jsme se tam zakecali, takže domů jsem milostivě dojeli asi v půl jedenácté, super, takže dneska mám k obědu zeleninový salát, bo nic jiného nebyl čas nachystat. ale jinak dobrý, mě už je líp, tak snad se to už nebude opakovat...
a dneska večer jdeme s holkama z práce do sklípku a zítra dojedou slováci, takže musím od rána fungovat, už se těším. ještě musím stihnout nakoupit a uklidit...chjo, ale kdy, to teda netuším...

Ty voe, vstávat v 5.15??!! no to by mě mrsklo :grinning:
13. lis 2009 v 10:51  • Odpověz
jo pařmenka. ty fakt nesedíš chvíli na prdeli doma:o))) a to bych tě tady tááák potřebovala. no nic. napíšu až v neděli, stejně to číst nebudeš. protože toho máš moooc :grinning:
13. lis 2009 v 17:14  • Odpověz
dobré rámo vůbec netuším zda jsi v práci. nebo sis prodloužila víkend jako náš tatka a tchýně:o))
16. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
ahoj Beruško,
tak snad je uvás lépe, doufala jsem, ž napšíeš sms s nějakou dobrou zprávičkou :sweat_smile:

ani nevím, zda budeš mít náladu číst mé blafy. u nás je vše ok. zítra risknu i plavání. tak uvidíme.
17. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz
Ahojky, chtěla jsem včera napsat, ale nějak jsem to nestihla, odpoledne jsme byli v nemocnici, pak za taťkem a pak jsem zalezla do postele, protože jsem sama nemocná, takže za chvilku odcházím z práce, jdu na neschopenku, začíná mi zánět průdušek, tak si jdu lehnout...akorát jsem se zítra těšila na ten koncert a nebudu moct jet...a ještě musím na pátek a sobotu zrušit seminář v Brně....chjo...
doma mám zavirovaný PC, tak ti budu psát až Martin dojede z práce....

Mamka docela dobrý, včera už byla při vědomí, ale je z toho chudák strašně zmatená a má strach, nemůže mluvit a nechápe proč, tak jsme se pokoušely ji odezírat ze rtů, ale nic moc...doktorka říkala, že by to mělo být po zdravotní stránce v pořádku, ve čtvrtek ji odpojí z přístrojů, tak bude záležet, jestli to zvládne sama udýchat, ale snad jo....

zítra jsem tam chtěla jet, ale bohužel, budu to muset nejdřív vyležet...tak snad příští týden....já pak zase pisnu...pa pa
18. lis 2009 v 08:55  • Odpověz
jejda babo jedna. co mi to děláš? to ti opravdu musí být zlé, když jdeš na nemocenskou už dnes a nepůjdeš na koncert a nepojedeš na seminář. to fakt trpíš a neodkládáš to vyležení. al jako ještě že jsi včera nenakazila mamku!!! lézt za ní na JIP..

tak já budue čekat jak ti bude a budu ti postupně psát. jak se máš atd :wink:
18. lis 2009 v 15:37  • Odpověz
Ahoj ženo, jdu tě pozdravit....za mamkou jsem byla i s vědomím, že jsem nemocná, ale vyfásla jsem dvě roušky a sestra říkala, že mamka stejně bere antibiotika, takže spíš, můžeme něco chytnout my od ní, než ona od nás...dneska ji převezli na JIP, takže je to lepší, začíná trochu mluvit, ale moc ji to ještě nejde, ale snad to půjde, ještě půjde na sál na převaz a dneska byla na CT, museli ji kvůli alergii uspat, ségra tam jede zítra a v sobotu a já hned jak budu moct....

No a já ležím a potím se a moc mě to nebaví, ale nejhorší je, že v noci nemůžu spát a pak usnu třeba ve dvě a spím až do deseti :grinning: to zase potom bude šoking vstávat do práce....

A co vy? Jak se máte? Dneska jsem psala Šárce kvůli lístkům na ten koncert a ani mi neodepsala a to jsem ji i volala :pensive:

Jo a pak mi pisni až ti dojde dopis, včera jsem ho poslala :wink:
19. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz
dobré ráno.. tak to jste vyřešili pěkně při té návštěvě. je fajn, že sestra nebyla nějaká prdlá a nenechala tě za dveřmi.

super že máma zkouší mluvit. určo se rozmlluví. ale teda je pro mě nepochopitelné proč ji uspávali na to CT. na co má alergii? na něco, co ji dávají do těla či co???

na jak dlouho máš nemocenskou? jak dlouho si budeš užívat postele? jinak já kdysi taky atk dokázala žít. v noci burcovat a pak spát do oběda. super život. jen jako dnes jsme byli sami doma v noci a hajzlík vstával po 5hod. a to od 4hod jsem ho stále uspávala. tak si ted jdeme na chvíli lehnout.

Šari je divné, že ti nezvedla ani telefon :o( tak snad se brzo ozve a ty mi dáš vědět že je ok.

a dík za dopis. to jsi stihla věcí včera.
20. lis 2009 v 07:29  • Odpověz
ahoj tetičko naše nemocná
moc děkujeme za dopisky, přišly oba. máma se ptá, jak se má odvěčit, tak jsem ji říkala že až bude bříško tak něco pošle :o)

co ta Šari, ozvala se???

jinak ti posíme odkaz http://luciejadr.rajce.idnes.cz/Dominuv_10mesic/#album ať můžeš kouknout :sweat_smile:
21. lis 2009 ve 14:35  • Odpověz
Ahojky, tak sice jsem ti dneska psala, ale pisnu aspoň něco sem, ať se nám ta diskuze neztratí....
PC mi ještě nefunguje, tak musím vždycky čekat až dojede Mates z práce, a ten většinou jezdí docela pozdě...

Co nového?Mamce řekni ať si s tím vůbec nedělá hlavu, hlavně že to dorazilo v pořádku a bude to stačit, kdyby byl nějaký problém, tak pisni.

Jinak mi volala ségra, mamka má vytáhlé drény a asi do konce týdne bude ještě na JIP, a o víkendu by už mohla být na normálním oddělení, dneska už ségře poslala i smsku,takže super...telefonovat ale nemůže, bo ještě nemluví, ale sestra z nemocnice dneska říkala, že by ji tu tracheotomii mohli vytáhnout než by šla domů, což by bylo super. Tak já jdu napsat ještě holkám, než mě vyhodí manžel...tak pa a já se zase ozvu....
23. lis 2009 v 18:36  • Odpověz
ahoj promin, včera až po vypnutí jsem si uvědomila, že jsem ti nenapsala..

jsem ráda že s těmi lístky máme stejný názor :o)))

jinak zprávy s tvou mámou jsou super. hlavně ta sms to je suprové. vem to, jaká to je námaha někdy napsat. supr supr. a na normálním ji zajistíte aspon nadstandard? at se má dobře?? :o))

u nás nového. včera jsme měli toho Kulíška. domi tam nebyl 3týdny. no měla jsi ho vidět. lítal tam po 4 o 106. pořád se smál.. no nadšenej. odpo jsme pak byli venku a pak u kamarádky, má asi o 8m starší dítě. takže se tam zničil a večer byl suprovej na usínání.

dnes ráno mi však vstal opět po 5hod. a bylo vidět že by ještě spal tak jsem rychle udělala mlíko a nechala ho s flaškou usnout a spali jsme do 7:30. supr akorát jsme měli na 9hod být u kámošky a to jsme nestíhali :O))) a ted mladas spí. sie nechtěl, ale spí. a já asi půjdu taky až napíšu vzkazíky.

jinak moje máma se ptá, co říkáš na wobenzym a zda existuje ještě nějaká náhrada. já teda nevím na co je a na co ho chce. ale poslal mi tehhle dotaz :o)) tak dííík za odpověd. tda pokud to máš v hlavě. jinak počkám až budeš v práci
24. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz
Hoj, tak to je super, že se Domi tak skvěle bavil...aspoň mu nebude dělat problém dětský kolektiv :slight_smile:
K tomu Wobenzymu....je to přípravek který obsahuje enzymy, jeho použití je dost velké, od zánětů měkkých tchání, časté záněty uší, mandlí, močových cest, gynekologické záněty, berou ho i pacienti s oslabenou imunitou a tak...je toho fakt hodně...jeho hlavní nevýhodou je ovšem dávkování....běžná udržovácí dávka je 3x denně 5 tablet a podle toho na co by to mamka chtěla brát tak se třeba ze začátku bere až 3x denně 15 tablet, tablety se nesmí kousat, půlit nic...při dllouhodobém úžívání se můžou objevit průjmy a neměli by ho užívat pacienti léčeni warfarinem, ale to si myslím, že mamka nebude....jinak od tuším před minulého týdne je na trhu novinka...jmenuje se Apo-Curenzym, je to prakticky to samé, ale...není to potahovaná tableta, ale plněná tobolka, tudíž se vstřebává až ve střevě a ne v žaludku, ale taky, nesmí se rozdělat a musí se polknout celá, ale co je hlavní, bere se maximálně 3x3 tablety...a preventivně si myslím, že tam bylo napsané 3x1...takže v konečném součtu je i levnější, ale i tak cenově výhodná balení v porovnání počet tablet a cena, je kolem tisícovky....ale znám spoustu lidí, co si hlavně Wobenzym, protože je na trhu dýl, hrozně chválí, od kámošky manžel je sportovec, takže ho používá při jakémkoliv úrazu, ségře jsem ho naordinovala po opakovaných gyn.zánětech....zkusím najít nějaké články na netu a hodím ti je sem, aby si to mamka mohla přečíst...možná mám v lékárně i plonkovní knížku o těch enzymech, tak bych to mamce mohla poslat, aby si to přečetla, teda pokud by chtěla...tak já jdu hledat vánoční dárky...pa pa
24. lis 2009 v 19:01  • Odpověz
No co je???Kdepak jsi.....
před chvíli mi psala mamka :dizzy_face: prý teda převaz krku je pěkný hnus, ale je jí líp, pořád je na JIPce, ale chodí a je docela OK...tak snad se to už bude jenom lepšít....dneska mě akorát pobavila sousedka, umývala jsem v bytovce podlaží a ona jak se má mamka, tak říkám, že dobře a bylo vidět, že sice ví, že je v nemocnici, ale neví proč...tak se začala vyptávat, tak jsem ji řekla, že ji po angině a po zánětu zubu otekl krk...a ona na mě...a to musela hned do nemocnice?? Kvůli angině? Tak jsem to vzdala, řekla nashledanou a šla jsem pryč...

No a já budu ještě doma.....dneska jsem říkala doktorce, že bych šla v pondělí do práce, tak se na mě podívala, že na to můžu zapomenout hned, v pondělí na kontrolu a uvidí se, je u nás hroznejch nemocnejch, nemocnice zakázala návštěvy a asi i díky tomu co se stalo mamce, prostě nechce nic uspěchat a i šéfová mi řekla, že mě v práci nechce vidět, dokud nebudu úplně zdravá...takže asi ještě týden budu v posteli....

tak pa a pisni....
25. lis 2009 v 19:54  • Odpověz
ahoj.. prmin včera jsem večer byla na netu jen chvíli. měla jsem spinn a pak jsem provokovala a nechala tady jen Tomáše, at si uvědomí že je závislák. a dnes. dnešní noc byla šílená. pořád plakal. nevím důvod. ani u mě spát nechtěl. vždy usnu na 20min a pak brek. takže nevyspalá. totál. ale ráno jsme od 9hod šli spolu spát a spal až do 11hod a ejště jsem ho musela budit na plavání. a po plavču které bylo sper jsme měly sraz s kolegyní z práce a odešla před 20hid. a bylo super.. jen jsem se trošku neovládla v pocitech a vylila jsem si ji srdíčko a ....pobrečela si. ale pšt

dík za ten wobenzym. mamce něco chybí v kotníku, začali ji tam něoc píchat a ortoped ji to doporučil. jen kvůli ceně měla šok a chtěla slyšet tvůj názor. hned jsem ji to poslala. zítra to určo bude číst.

s mamkou je to super zpráva. a ty jsi teda jako měla vycházky? nebo jak jsi tam umývala shcody?? nemocná a děláš něco takového? tě asi plesknu. ale je mi jansé že jsi chtěla pomoc. jo ne vycháky, ale využila jsi návštěvy doktora. mi to ted došlo :o))a to že tě doktorka enchce pustit, ty bláho.. tak ta se nezdá. většinou pouští hned. ale jestli nejsi ok, je dobře že jsi nechtěla spěchat do práce. akorát dají ti pak tu dovču?? a co péct doma cukroví??? .o)))

jinak na Jipce se může chodit? já myslela, že se leží jen na přistrojích..
25. lis 2009 ve 20:43  • Odpověz
Hoj, ještě jsem tu....mamka už má jenom sondu,takže chodit může a kvůli té sondě a trachči je na té JIPce, dneska měla ségra ale krapet šok, dojela i se sestřenkou do nemocnice a mamka nebyla na posteli, tak nejdřív zjistily, že dostala svůj pokoj, se sprchou a weckem...na JIP...nechápu, ale ani tam ji nenašly, tak nakonec ji našly jak pochoduje po oddělení...no to je jasný, teď bude všechny přemlouvat ať ji pustí domů, ale prý ji snad v pátek tu tracheu vytáhnou, tak by ten příští týden mohla snad domů :dizzy_face: :dizzy_face: a už i prý trochu mluví, takže super...
No vycházky nemám, ale dojela jsem k našim, musela jsem taťkovi dovézt oběd a naši bydlí hned vedle nemocnice,takže jsem ani nikam daleko nemusela :grinning: a na nástěnce bylo, že máme umývat podlaží a otec má v hájí záda ( taky je už dva měsíce doma ) tak jsem to šla udělat, ale zpocená jsem z toho byla jak kravka :grinning: :grinning: a pak jsem šla na busa...

Ale ber to tak, že na jednu stranu je fajn, že jsi se měla komu vybrečet a je ti určo líp :slight_smile: To je ale blbý, kdy Domi v noci nespí a nemůžou mu třeba růst nějaký další zoubky? Nebo nemá třeba problém s kakáním, že by ho bolelo bříško?Je sice super, že spí přes den, ale ty si taky potřebuješ odpočinout....taky mě tak napadlo, že Domi bude mít za chvilku rok...to je mazec
25. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz
jé ty jsi mi stihla ještě odpovědět. akorát tomáš mě asi sežere :o) přišel z hospody a já jen píšu na PC tak ti napíšu zítar až bude malej spát.

hele jako zpocená a ještě bus. tak doufám, že doma ležíš a ležíš. a že tě martas ted zahřeje :o)))

A Domi doufám, že to byla jen dnešní noc. ještě k tomu se vzbudil porpvé když jsme s tomem usnuli. do té doby klid u televize. to nechápu. a dnes teda nekakal. tak dnes bych chápala že ho to trápit může. před večeří si snědl skoro celou housku. už mu to jde. tak snad čerstvá nenadýmá
25. lis 2009 ve 22:40  • Odpověz
ahpoj..tak jsem dnes zjistila, co nám zase ničí noci.. máme 4zub :o) hele já fakt zešedivím než budeme mít všechny. on je fakt chlap - citlivka :grinning: :grinning:

dneska jsme ráno měli jakžtak tak jsme pak vyrazili do lídlu pro akční věci. akorát teda usnul.. což jsem nechtěla. a už se mi tím pádem se mi posunul režim..no ale den byl super. po obědě si hrál hodinu v postýlce než usnul.. to mi vůbec nevadilo.. akorát se posral a já si toho nevšimla tak spal posranej. chudák :o) jsem strašná, pak jsem se vypraviil ven v 16hod. takže už pak za tmy, ale nevadilo mu to.. naštěstí :o) protože jinak fakt budeme od spaní spát doma :o) budí se po 15hod a než pojíme tak je tma. kurňa.

včera jsem po plavču jak tu byly kámošky, tak jsme fotili "profi" fotky Domči. chci překvapit Tomáše dárkem na vánoce.. ale ne klasický kalendář,ale je to kovový ..do kanclu. takový moderní. tak jsem chtěla nějaké zajímavé fotky, ale máme jen zimu a léto. a zabarlo to 30min :d takže nevím kdy budu pokračovat. ještě že fotolab to stihá do 5dnů. budu to střídat s obyč fotkama. protože 12fotek min. nenafotím :o(
26. lis 2009 v 19:05  • Odpověz
Ahojky, to koukáš co :grinning: funguje mi PC, no funguje. občas se sekne, ale dobrý, aspoň doma neumřu nudou, v telce nic nedávají,. uklízím pořád dokola, ven nemůžu a v posteli mě to samotnou fakt nebaví :grinning: :grinning: :grinning:

Takže nakonec to byl zase zub, tak to je dobrý, ale tvoje poznámka byla fakt trefná, je to chlap :grinning: :grinning:

Tak udělej kalendář jednu stránku na dva měsíce a bude ti stačit 6 fotek, kdyby jsi náhodou nestíhala, ale nápad je to dobrej, my dávali babičce loni kalendář vnoučat a pravnoučat, tak byla nadšená, letos se to teda nějak nestihlo a to má o dvě pravnoučata víc, teda Matěj se narodil loni, ale v prosinci a to byl kalendář už hotov, tak je tam jenom v pupíku a letos se nám ještě narodila Karolínka, konečně další ženská,babička měla strach, že pravnučku bude mít jenom jednu :grinning:
tak snad příští rok přibudou další dítka.... :dizzy_face:

No já jdu zalehnout zase do peřín, dneska mi není dvakrát nejlíp, dám vařit čočku na polívku a nic jiného dělat nebudu....
27. lis 2009 v 10:37  • Odpověz
ahojky,
tak šok mám, otevřela jsem naší diskuzi jen náhodou :o) ted mi zase známá vozí domču, asi až do 15hod a já sjem vysávala, dělala prach, WC, koupelnu a na závěr palačinky sobě na oběd a třeba ke kávičce až přijde kámoška .o))) mnam. poprvé jsem dělalal a všechny jdou zatočit.

hele já se chci taky nudit. to nemáš knížku? časák? ty bláho. nerejhej se..nebo jak se to říká.. jo nerouhej se :o))) protože na tohle jednou budeš vzpomínat. ale já vím, radši bys lítala jako já. promin.

já našim babi a prababi taky uvažovala. ale zdá se mi to ohrané. a radost jejich jen pak taková.. jééé. to je milé.. takže jsem nic pro ně nechtěla dělat. max. mámě nechám udělat za 100Kč podloužku na stůl, jak je kalendář na cleý rok. tchýně by možná radost měla. to ještě promyslím s Tomem. jen mi přide, že když se narodí vnoučce, tak prsotě tohle každý na první vánoce dělá. už stačí to, že jsem se překecala a budu dělat PF, teda ne já, ale nechám udělat .o))

čočku mnam mnam. jsem vyštráchala, když jsem si psala recept na polévku z velké čočky.. tak asi zítra udělám. jéé évíkend a tatínek doma. juchhuuu.
27. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz
Ahojky,
tak dřív jsem to sem nestihla, dneska se v Kunštátě rozsvěcoval vánoční stromek, tak se sem courali návštěvy, no aspoň jsem se nenudila, knížky mám, ale všechny už jsou přečtené, musím počkat až mi Ježíšek donese nějakou novou... :grinning:
dneska jsem si udělala dva svícny, jeden na chodbu a druhý do kuchyně na stůl a tím moje aktivita co se týče vánoční výzdoby skončila :slight_smile: příští týden se vrhnu na cukroví...

Dneska mi volala mamka :dizzy_face: má vytáhlou tracheu, dneska prý ji setřička donesla i kafe :grinning: ale musí ji ješte hlídat jestli správně dýchá, ale zatím je to dobrý, tak mám radost...snad půjde příští týden domů...no a nezapoměla se dneska zmínit, že by ji zajímalo kdy půjde do práce, tak jsem ji řekla, že může být v klidu, ale že dřív než v půlce ledna to nebude....

tak já se půjdu přestěhovat k televizi, ještě si dovařím na zítra zelí, králíka mám rozpečeného a zítra jenom udělám knedlík, ještě jsem chtěla udělat vývar z kostí, ale to jsem nestihla, tak nebude....příště....

Jééé palačinky bych si zase dala já...hmmm asi budu muset taky někdy udělat... :dizzy_face:
28. lis 2009 v 19:39  • Odpověz
No totok, kdepak jsi??
Já se hlásím, že budu minimálně ještě týden doma a to do další kontroly, ale počítám, že i potom zůstanu doma...dneska jsem byla na rentgenu plic...mám počínající zápal plic :confounded: takže super, další antibiotika a hurá do postele :rolling_eyes: akorát, že mám obavu, že se mi začnou dělat proleženiny...no tak snad to nějak přežiju...
co jste prováděli o víkendu, že jsi se ani neukázala?
Já byla doma....novinka co :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz
ahojky,
teda to nechápu jak po 14dnech doma se ti může rozjet zápal plic? ty to flákáš to ležení nebo ... nebo jsi se nachladila když jsi vytírala schody u vašich.
víkend byl chaotický a kdy žjsem ti včera chtěla napsat, tak jsem pak na to zapoměla. to jsem celá já. v posteli jsem si říkala, jak jsem blbá.
a ted jsem smutná, protože jsem uspávala domina a po 30min kdy neusnul jsem ho uspávala a pak už dostal a mě to bylo líto ale když on mě tak vytočí že v té chvíli dostane jednu přes zadek. a .... jsem strašná. mě to uklidní, pak je mi to líto.. takže usínal stylem hmhmmmm mmm jak to umí jak si brečí do dudlíku. ale já potřebuji, at před 16hod vstává. jdeme na bazén. a on je schopný spát i 3hod. tak jsem zvědavá.

dá ti pak šéfová tu dovču?nebo už si nechán neschopnku do konce roku? ale krásně trénuješ, až budeš na rizikovém :o)

doufej, že mamku pustí a dají ji vycházky, at se můžete vy lazarové vidět. ale je super, jak se vše zlepšuje a jde do normál stavu. moc jsem vám to přála. už píšeš s úsměvem a to je dobře.

jo a víkend. v sobotu jsme si shánět dopoledne kozačky pro mě a mám prd. ani za 3000Kč se mi nelíbili. a to se mi nelíbila ani cena. jsem z toho smutná. jsem ti psala, jak se mi rozpadl zip, ne? a to jim záruka vypršela v říjnu. haha. takže nemám zimní boty na podpadtku a chci. takže uděláme ještě jedno kolo a třeba se s nějakýma smířím. no a odpo spal a pak šli kluci an hodinu skočárekm. neděle podobná, jen jsme byli doma a po zápase (tomáš měl zápas a natáčela je boleslavská televize, tak ti pak pošlu odkaz, at ho vidíš :o) ) tak šel zse na hodinu. tak super víkend. akorát doma nic neuděláno navíc, ale zase jsme se neuvnavili :o)))
30. lis 2009 ve 14:26  • Odpověz
jo a zapoměla jsem se ti pochlubit, že jsme vymýšleli dárky, samo, že vše jsem vymyslela já a už mi chybí jen dárek por mou mámu a tatku od Toma. ale jinak jsem byla i se svou fantazií spokojená. Tomášeové mamce nakonec dělám fotoknihu - pořád si stěžuje, že ji kluci nechtějí tisknout fotky od DOmči, tak je bude mít. snad bude pkěná, až ji vytisknu.
pak jsem vymyslela prababičkám ten kalendář.. klasický se jmény, jen neumím ve photoshopu tak bude obyč a.. další dárky. ufff. ted jen mi některé poukázky musí koupit osrtravávci. švagrovi dávám na masáže..hm tak to by asi v bolce nepoužil :D
30. lis 2009 ve 14:51  • Odpověz
Ahojky,
no doktorka říkala, že po zánětu průdušek je to normální, že ta antibiotika co mi dala před tím, byla slabá a nestačila a nebo je možné, že se to táhne už od začátku a naopak to ta antibiotika zbrzdila...
no já počítám s tím,že budu doma asi do konce roku, teď budu stejně doma minimálně 14dní a pokud nebudu úplně v pořádku, tak mi doktorka řekla, že mě stejně do práce nepustí,abych za týden nelehla znovu, tak uvidíme, ale snad by mi i tu dovču dala, kvůli mamce, já přece nemůžu za to, že jsem nemocná, ale jo, jako trénink je to slušný, už mi taky solidně hrabe, teď jsem si vytáhla hromadu starých časáků, tak si čtu a napsala jsem si do dopisu pro Ježíška asi pět knížek,t ak snad dostanu aspoň jednu :grinning:

Já mám dárky taky vymyšlené, prakticky komplet, ještě teda musím doladit potencionální švagry, ale těm koupím buď nějakou mikču, nebo jsi mi vnukla nápad s tou masáží, od ségry přítel hraje závodně basket, teď jdem na operaci s nohou, to by se mu mohla poukázka hodit, to ještě musím probrat s Míšou (jeho sestra a moje nejlepší kámoška) ale to by mohlo klapnout...díky :grinning: :grinning:
no a sestrám asi objednám nějaký parfém a naušnice, obě nosí chirurgickou ocel, tak asi dostanou tohle, moje ségra hrozně zhubla, tak na tu si oblečení netroufnu,. aby ji nebylo velké a švagruš zase přibrala, tak tam by mohl být problém opačný...tak jsem se rozhodla pro parfém a šperk, to se jim bude líbit, nemyslíš? nebo co ty kupuješ ženským od vás z rodiny? Ani nevím, jestli máš nějaké sourozence??!! :sweat_smile:
1. pro 2009 v 11:00  • Odpověz
ahoj,
my dnes byli spolu s DOminem na pedikůře. neměla jsem hlídání tak byl se mnou. paní to přežila uff a my taky. jen mi seděl na klíně tak jsem mu zpívala a tak. a fkat to nějak useděl.
jinak den takový naprd. díky jeho spánku. protože tohle jsem měli na 10hod a pak od 12:30 poradnu na 10m. takže jako předtím neusnul, před pedikůrou a po ní padal, jenže jsem ho musela budit, at stihneme oběd a prohlídku.
tam jsme dopadli dobře. přibral jen 680g a ted má 9790 a vyrostl o 3cm a má 77cm. takže jsme ráda, že nejsme přes 10kg. už jsem totiž uvažovala na co jsem koupila sedačku do 18kg dkyž tak roste :o)
pak jsem ho chtěla doma před 14hod uspat, ale stavila se kámoška o hodinu dřív a dopadlo to tak, že jsem ho uspala až před 15hod a on strašně plakal :(. byl přetažený. musela jsem ho uspat já.. chjo. zase mi to bylo líto. ale tentorkt sjem za to nemohla

tak do konce roku se flákat.. a vycházky dostaneš? at můžeš aspon za mámou po vánocích? nebo fakt budeš sedět doma? a teda silvestr pěkně vklídku s Martasem. to bude mít radost :o))) vy pařmeni a doma jako my :o))) - je mi jasné že ty si to vymyslíš jinak. ale představa dobrá to je.

já mám ségru, která se se mnou nebaví, takže nic - má 33let a bráchu 18let a tomáš má bráchy 28, 19 a 19. a teda jen můj brácha už má 3roky přítelkyni. tak té něco malého koupím. ráda ji dělám radost, asi nějaký šperk, ale ti další nemají nebo nějaké chvilkovky co nestačím ani poznat, takže tam nic. ale jako parfém a šperk? kolik si dáváš tak limit na dárky? my teda 500Kč na každého. fakt nekradu.
1. pro 2009 v 15:32  • Odpověz
1. pro 2009 v 15:41  • Odpověz
2. pro 2009 v 18:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.