• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
3. pro 2009 ve 14:48  • Odpověz
Ahoj,
tak mě komplet asi zhořel disk u PC,super, teď před Vánocema, takže jsem opět bez něho, včera dojel Martin z práce až po osmé, takže bez noťasu, nechtěl se mu tahat, tak jsem se sem dostala až dneska....
Tak jsem zkoukla toho vašeho tátu...dobrý :grinning: :grinning: a Domi je šikula, že zvládl pedikůru i s mamkou ... já dneska čekám kámošku na kafo, doveze mi nákup, tak budu moct zítra nachystat těsta a v sobotu kdy budu sama doma až do večera budu péct, zatím jenom rohlíčky a perníkové hromádky, letos perníky nebudou, hromádky jsou lepší :grinning: :grinning:
Martin je v pálenici, dneska pálíme slivovici a hruškovici :dizzy_face: akorát škoda že to nepiju :grinning:

Jo s těma dárkama, zas takovej boháč nejsem, blbě jsem to napsala, myslela jsem to, že buď naušnice nebo parfém, kolikrát rychleji píšu než myslím :grinning: no tak snad něco někde seženeme, příští týden bych mohla dostat aspoň na čtyři hodiny vycházky, tak bychom vzali útokem obchody ať to máme z krku...snad to klapne...
Ale je fakt, že díky tomu, že nemáme zatím děti a Martin má docela slušný plat, tak si zatím dáváme větší dárky, hlavně rodičům, ti si to zaslouží za výchovu, takže třeba rodiče dostávají dárky oba kolem tří tisíc někdy i víc a ségry s polovičkami tak za 1500 oba...ale třeba loni jsem pro ségru a Petra měla vymyšlenou věž a tu co jsem chtěla mi prodali, tak jsem musela koupit dražší :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hele, vás je teda dost....a Tomáš má sourozence dvojčata? a takový mláďata??no jo, ale ty vlastně taky :grinning: a to je blbý, že se se ségrou nebavíte :pensive:
hele, co je to ta fotokniha??
3. pro 2009 v 17:24  • Odpověz
Jo a ještě, mamku tento týden nepustí, špatně ji srůstá jizva po té trachei, takže ji to budou spravovat na plastice a doktor ji řekl, že nemá cenu, aby ji pustili teď domů a buď těsně před svátky nebo po nich, by tam jela zase kvůli operaci, takže ji to raději udělají hned, taky si myslím, že je to lepší, doma by mohla něco chytnout, nebo by se ji to mohlo třeba zanítit a budou jenom problémy, takže ji asi pustí až příští týden...no a vzhledem k tomu, že v Boskovické nemocnici je prý prasečí chřipka, tak já nejspíš do práce nepůjdu do konce roku, Martin nechce, budu mít teď oslabenou imunitu, tak abych to nechytla, ale i mudra říkala, že mě asi nechá doma co nejdýl to půjde...no to budou svátky....doma v posteli....chjo.....
3. pro 2009 v 17:54  • Odpověz
no totok, kde jsi?? Mikuláš s čertama chodí až večer, to tě odnést nemohli :grinning:
už máte s Dominem nachystanou básničku? Kámoška říkala že s malým trénovali, ale nakonec jim z toho vylezlo jenom nějaké grrr, brum, baba, mama.....bude mít za měsíc rok, tak toho ještě moc nenakecá :grinning: :grinning:

já se dneska chystám péct, včera jsem si nachystala těsta, na tvoje rohlíčky a ještě linecké, tak se do toh odneska pustím, Martin jel pryč, tak asi dojede až večer :frowning2: ale včera byl se mnou doma, tak jsme koukli na telku a pak šli spát, ještě jsme definitivně řešili ty dárky a snad už to máme všechno, teď je jenom koupit...tak pisnite jak se máte a co děláte...já se brutálně nudím :confounded:
5. pro 2009 v 10:17  • Odpověz
ahojky
prosím tě, já měla brutus týden. ale fakt :o)) jako ve čtvrtek jsem ráno měla sraz s kamardkou a dětmi, než jsme měli odjet, Domi usnul doma, takže odloženo o hodinu sraz. pak jsme zase spěchlai domů na oběd a spát, protože po spaní autem na návštěvu.. no budila jsem ho.. večer měla přijet, teda přijela, tchýně, takže i malý uklid jsem musela zvládnout.. no a do toho jako jsem večer šla na akci. od kámošky jsme vyjeli pozdě, malej v autě řval, dojela jsem v 18:15, už tady čekaa kámoška, co jsem s ní šla, hlídala domču, já se převklékala atd, dojel tomáš s mamkou, ve dveřích jsem ji dalal Domina a tomáš nás vezl na tu akci..

akce suprová, místní rádio mělo zabíjačkové hody jen pro zvané, pilo se, jedlo se a tančilo.. před půlnoci to ale policajti hudbu uťali, tak jsme teda pak šli domů. došla jsem jako v 1hod :grinning: :grinning: ve čtvrtek jsem takhle už dlouho nepařila. a zjistila jsem, že mi to fakt trošku chybí ta zábava. fakt jsem byla ve svém živlu,a ž to někteří komentovali, že to jde na mě vidět, že jsem nevyvenčená dlouho.

s tvou mamkou.. je to lepší at ji vše dělej ted a hlavně at je doma na svátky. to by bylo horší. mají na to ještě 19dnů. a ty.. no teda. hlavně se uzdrav pořádně, leden se blíží. ještě že tě v tom Martin podporuje, a jestli dostaneš vycházky, tak je to super. a teda dárky kupujete fakt drahé. to jsme nekupovali ani jako bezdětní. ani rodičům. nejdražší byl asi kávovar a to měli vybrané dárky na celý rok, pak už dostávali jen bonbošky a kytku :sweat_smile: vy asi nemáte hypotéku, co???

fotokniha- např. fotolab si sama uděláš takové album. určitě znáš. je to knížka z tvých fotek. kukni na jejich stránky.

včera jsem zaplatila dominovi mikuláše na spinningu kam chodím. byla to jistota, že budu mít fotku s mikulášem a čertem :o) a mám. stáhnu je a pošlu. jen mě zklamali, čekala jsem,že básničku budou chtít po tatínkovi a nic :rolling_eyes: a tak jsme se těšili se známou, že se pobavíme.

jinak jak je tady tchýně, tak včera i po pařbě jsem teda umývala všechny okna a dávala výzdobu a připravila si těsta na dnešek. ale jako .. dnes jsem nějak nestíhala a mám hotovo jen 2druhy a jako třetí se spálily :( a jelikož dlěám 2plechy najednou, tak celý dávka rohlíčku.. chjo... takže znova. akorát mi došli lískáče, takže se koupí a těsto připraví zítra a dělat budu asi v pondělí. ještě že babi odjíždí až v úterý. ale stejně. sice mi hlídá domču, ale třeab dnes mi hodinu zabrala jen přírapva oběda. možná více. pak nádobí atd. .. no snad zítra bude tohle dělat tomáš, dens měl poslední zápas.

hele jaké mé rohlíčky jsi pekla? jako vanilkové?? já jen... :o) zase piš co pečeš. já už mám teda sádlové koláčky a slepované ořechy.
5. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz
Hoj, já jsem pekla vanilkové, loni jsi mi dávala recept...teda pekla, chtěla jsem, ale těsto je pořád v lednici, včera jsem dělala linecké, nejdřív jsem ho chtěla dělat z půl dávky, ale Martin linecké na rozdíl ode mne má rád, takže z celé a mám toho asi čtgyři plechy :grinning: ale jeden je krapet opálenější...tak nevím...a rohlíčky teda až dneska....ještě chci místo perníků udělat perníkové hromádky, je to podobné těsto, ale dávají se do něho ještě ořechy a zdobí se čokoládou a kandovaným ovocem a nemusím čekat až změkne :grinning: a pak něco nepečeného kuličky ze sušených meruněk, kokosové kuličky a chtěla jsem letos zkusit kávová zrna, tak uvidíme, kolik se mi toho bude chtít dělat a ještě musím udělat marokánky, ty nesmí chybět :grinning:

no u nás je veselo, už 14 dní mi špatně odtéká odpad v kuchyni a včera Martin zjistil, že nahoře to ucpané není, tak že to bude ve sklepě a dneska jdu prát a vedle pračky kaluž vody a z trubek kape voda, no super, takže to tam teď Martin oddělává a musí rozbít kus podlahy a vůbec nevím, jak to hodlá spravit, no děsný, nemůžu ani mýt nádobí....

Teda ty si takhle v týdnu užíváš, jo?? Ty se máš, to já si takhle očividně užiju snad až Silvestra...doufám, že to kontroly nechodí, ale stejně budeme doma, jenom se chci jít o půlnoci podívat na ohňostroj....tak to snad vadit nebude, kdybych náhodou byla ještě doma, jako že počítám s tím že budu....uvidíme...no nic, jdu do kuchyně, musím usmažit brambůrky a už mi prská olej....
6. pro 2009 v 11:16  • Odpověz
čauky Beru :o)
jsem KO a ještě budu žehlit :o))) jako to jsou fakt dny. zítra se těším až budu sama s Dominem a nebudu moci nic dělat :o) fakt :o) jen až bude spát, tak umyju koupelnu a jdu na nehty, tak si tam hodku odpočinu :grinning:

tak dnes jsem udělala znova ty vanilkáče. a odpo strapáče, ale ještě ti to nedoporučím protože se do toho dává ještě něco a to budu dělat zítra. Kačenka malá má ve středu besídku a potřebuje cukroví a kámoška nestíhá péc, tak je na řadě teta :o)))

marokánky - musím vyhledat tvůj recep :o) vlloni měli uspěch.

hele s tou tvou vodou jsi mě rozemála. ještě že to enbylo ucpané pod kuchyní a nevytklo do bytu, co? ty bláho. dole se to ztratí a jak to teda dopadlO?? máš novou podlahu ve sklepě?

hhii budeš slavit na silvestra jako jááá :grinning: :grinning: :grinning: to bych do tebe neřekla. :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz
Tak začátek kopíruju z diskuze od holek:

máme doma mamku včera ji zcela nečekaně pustili, dokonce se doktora ptala jestli si z ní nedělá srandu ale vypadá děsně, to teda jo....jizva je šílená, šil to asi nějakej amatér, bo tohle bych zvládla taky, ještě ji má tak blb ě, že nejde zakrýt vlasama a museli ji vytrhnout přední dva zuby, kvůli tomu, že se vyklaly, tak aby je při intubaci nespolkla, takže chudina šišlá a vypadá, jak kdyby ju někdo pořádně zmlátil...chjo, ale hlavně že se cití dobře a v pátek ji ségra vytáhne stehy po trachei, tam ta jizva vypadá líp

No sklep docela dobrý, podlaha se nakonec nemusela moct mlátit a já si dokonce nevšimla, že tam máme víko, takže super, jenže průser byl, že se špatně přidělala hadice od pračky, takže jsme měli sklep mokrý znovu jakmile jsem doprala, a aby toho nebylo málo, tak mi včera rupla hadice od sprchy co mám v kuchyni, jenže jsme si mysleli, že nám teče odpad, že ho Martin blbě zatáhl, takže jsme furt jak dva blbci čučeli po odpadu a já měla úplně mokrý kolena a všude vodu a nemohli jsme přijít na to odkud to teče až si Martin všiml, že teče taa sprcha, bomba a pak mi shořelo světlo v koupelně, takže jsem tam musela nastěhovat lapmu a v kuchyni mi taky blbne světlo, a to jsou tam nový žárovky, no prostě skvělý, bojkotuje nás vlastní byt, když potřebuju umýt nádobí, tak si musím v koupelně napustit kýbl s vodou a pak si ho vylít do dřezu, protože vodu nemůžu pouštět...asi zblázním :confounded:

ale jinak dobrý, v pátek jdu na kontrolu, musím na rentgen a na plicní, tak uvidíme co mi řeknou, ale zatím je to docela OK....já jsem dneska pekla perníkové hromádky, no nikdy více, z těsta se třema vajíčkama mám asi 15 kousků, který Mates sní než budou svátky, takže nic, zítra budu dělat marokánky z dvojité dávky :grinning: ty milujeme :dizzy_face:
tak jede mi návštěva, tak musím psát rychle, snad zítra Martin nebude nic dělat do práce, jako včera, tak ti pisnu...pa pa...
8. pro 2009 v 18:44  • Odpověz
ahojky
tak teda s mamkou je to dobrá zpráva, teda až na to, jak vypadá. ty jo. ta musela mít šok, pak se nediv, že nemluví, když nemá ani pořádně zuby :grinning:

zážitky v tvém bytě mě fakt dostaly :o) smála jsem se tady hlasitě. no aspon tě to donutí udělat pořádný vánoční uklid. sklep budetet mít na jedničku. a kuchyn taky :o))) mě ted Domi spí. pak jdeme na bazén .

no a včera. chaos nad chaos fakt jen na nehtech jsem si odpočinula. jako peru už 6pračku. nechápu, týde jsem neprala a ted toto, každý večer to hned žehlím a skládám ponožky. takže nic jiného nedělám. připadám si jako debil :grinning: do toho jsem včera potřebovala dodělat pár cukroví, at si může Kačenka vzít na besídku. bylo fajn, že si linecké namazala sama. to už bych nedala :grinning: :grinning: večer doobjednám poslední dárky a dodělám tu fotoknihu a začne snad být lépe. ráda peču, ale od všeho mě to zdržuje.

jinak moje máma si nakonec už koupila wobenzym. nebo na co jsem se tě ptala. nezačala ho ještě užívag, protože dostala pásový opar. tak je doma a ráno si skypujeme u kafe :o)) tak 11hod. jdu se oblékat. at pak stíháme. malej šel spát pozdě a je mi jasné, že ho budu budit :(
9. pro 2009 v 11:01  • Odpověz
Ahojky, tak včera jsem to nestihla, tak píšu dneska, zítra mě čeká kontrola, tak jsem zvědavá, jak dopadnu....
ale začínám se cítit kraper líp, tak snad už mi na rentgenu nic nenajdou, bo třetí antibiotika se mi fakt jíst nechtějí, mimochodem mi volala ségra že má anginu, taky super....

No ten náš barák, to je fakt děs a to jsem ti nenapsala, že aby toho nebylo málo, tak se mi normálně doslova posral mobil, že to tak musím napsat, jsem pěkně vytočená, mám ho něco přes rok a je to už druhej telefon, kterej budu u Vodafonu reklamovat a docela mě to točí, ten minule se mi rozbil, taky po roce a pak znovu, ale to už jsem si koupila nový, protože ten před tím mě k paušálu stál osm set, ale tenhle stál Martina skoro šest tisíc, tak jsem zvědavá, jestli to půjde opravit, nebo mi dají nový, ještě že se mi z něho podařilo stáhnout telefonní seznam....a fotky jsem měla na paměťové kartě...no na zabití....

Sakra ty pečeš jak vzteklá :grinning: já musím zítra koupit marmošku a začít mazat linecký a o víkendu chci udělat ty marokánky a mamka mi dneska volala,že taky bude péct, tak mi něco pošle. Martin dneska prohlásil,, že on to cukroví nemá na jídlo, ale na estetický dojem a na okrasu, tak jsem zvědavá, jak dlouho to na tu okrasu vydrží :grinning: :grinning:

Teda to je blbý, ten pásový opar, Martin ho měl jednou taky a dost si s tím užil, prý to bolelo jako čert, hlavně ať ji hodně B vitamínů a snad to bude v pohodě...tak pa, jdu napsat ještě holkám a objednat sestrám ty naušnice.....ať to mám z krku....
10. pro 2009 v 17:51  • Odpověz
:rolling_eyes: :rolling_eyes: :confounded: :confounded: :confounded: :angry: :angry: :angry:
jdu se odbarvit...úplně na blond a všude....jsem dement a to totální....si představ, jaký já jsem pako....mám poukázku na nákup spodního prádla v internetovým obchodě, tak jsem si po dvou hodinách vybrala podprdu a kalhotky asi za 1300 a vypíšu jim tam ty údaje a furt hledám kolonku na to číslo z té poukázky...tak si říkám, to bude asi až v tom dokončení...houby, objednávka se i poslala bez slevy a až jsem poukázku pročetla celou, tak dole je úplně pidi písmem napsaný, kód opište do poznámky!!!!!!! Grrrrrrrrrrrr jsem vytočená jako prase, buď si budu muset objednat ještě něco ať to využiju, nebo budu doufat, že se nade mnou ustrnou a po mém emailu mi tu poukazku nějak započítají...ty jo, já mám dneska den....i Martin se mnou dneska musí mluvit jak s malým dítětem, bo já se ho na všechno ptát pětkrát a některý věci mi mozek prostě nebere....asi začínám trpět nějakou formou demence...chjo...fakt jsem debil....no nic.... :rolling_eyes:
10. pro 2009 v 19:22  • Odpověz
No totok, ty na mě pěkně prdíš :frowning2: :frowning2: :frowning2: ach jo...no včera na kontrole docela dobrý, na rtg naštěstí nic nenalezeno a na plicním relativně v pohodě, mám být v klidu, doktorka říkala, že plíce jsou čisté, ale ještě mám něco na pruduškách, tak aby se to zase nevrátilo, mám se dopovat vitamíny, atb mi zatím nedala, že si myslí, že když budu doma, mělo by se to zmáknout takhle...tak snad jo...

Zrovna peču marokánky, no a co myslíš, Mates už jich asi pět snědl, ještě že je dělám takový miniaturní a ze dvou dávek :grinning: :grinning:

jo a k objednávce prádla mi tu poukázku nakonec uznají, super :slight_smile: :slight_smile: tak se mějte a pisni.....
12. pro 2009 v 18:10  • Odpověz
Opět nikdo...ach jo...

Jinak přeji všechno nejlepší k dnešnímu svátku, hlavně hodně štěstí a zdraví a ať tě kluci moc nezlobí....
13. pro 2009 ve 13:37  • Odpověz
ahojky
hele jsem strašná, ale kdybys mě viděla, asi bys pochopila. jsem koza, co chce vše stihnout. být dokonalá a....
takže středa - ráno jsme si s Domimenm hráli, pak jsme šli na bazén, spal doma, takže jsem zase něco udělala. za to jsem vždy ráda. odpo jsem chtěla, at mi hned po abzéně usne v kočárku, protože jsem chtěla dojít na besídku od Kačenky. no a houby. píchla jsem kolo od kočáru a byla jsem ráda, že jsem dojela domů. Domi jako plnej energie.. nechápu. vždy se říká, že děti jsou po bazéně unavení. on jesště 3hod po bazéně nespal. pak jsem ho uspala násilím a samo, že i budila, protože by jinak spal až do koupání. to tak nemám ráda. no pak se Kačka i s mamkou stavili. takže byla sranda.

čtvrtek - rán jsem chtěla jet s ním do lídlu něco koupit. jen po 8hod byl unavenej - a to sjem jako ještě do kočáru a ven nechtěla. dala jsem ho spát a pakoš spal hend po ránu 2,5hod. to jsem nechápala. nečekala jsem ho a jak naschvál jsem ho nechala spát vev elké posteli. pak už jsem nic nestíhala, protože jsem si skypovala s mamkou a pak jsem měla domluvené hlídání a jela jsem ke kadeřinici. taky zmatek - Vanda chtěla vozit a pak že si dojdou domů, jenže když jsem malého oblékla a vynesla kočár ven, pršelo. takže jsem volala vandě, že to nemá cenu a že bude hlídat doma. fakt super. pak jsem stačila tak tak dorazit. no mám to krátké, hodně blond a krásně mě vyžehlila...tak jsem zvědavá, jak budu vypadat zítra, protože ted mám umytou hlavu a půjdu to žehlit. no Vanda mě s Domi vyfotila nějaké milé fotečky, at mám pro Toma k vánocům. a večer jsem jela na véču s holkama MK Mladá Boleslav. super. jely jsme se vlastně dobře najíst :o))) a najedla. mnam mnam. i jsme se zasmály. bez dětí.. sešlo se nás 6. jako super.

pátek - ráno jsem ho uspala, pak jsme jeli na zpívání, pak jsme dorazili domů a uvažuji, co jsem vše chtěla stihnout. jo už vím, vozila ho kámoška. já vařila, pekla atd. lítala jak magor. jenže ajko po 2hod byla zmrlá a domi spal. tak jsem ji šla sttřídat. byla jsem nasraná jak... to aby radši spal doma než tohle. ale já ji upozornovala, že to není ono vozit v takové kose. takže to co jsem měla na peci jsem musela vypnout. naštěstí už nic nebylo v troubě. dolšla jsem domů za hodinu zmrzlá jak hovno :grinning: ale nakonec jsem i namazala cukroví v pokojíčku na gauči. domi se díval vestoje :o) jen jsem nesměla nic olíznout a dát najevo že je to k jídlu. večer jsem do půlnoci objednávala tu fotoknihu a další 2věci z fotek.

včera jsme měli hokejbalový den. sice tady byl vánoční jarmark, ale odmítla jsem jít a honit se v atkové kose. radši sjem vařila, pekla. uklidila. od 15hod jsme měli zápas i my drahé polovičky. poprvé v životě jsem měla to hrála a hokejku držela asi po 20letech. sranda jako blázen. jen jsem ybla ko. pak jsem měla 20min na to, udělat doma ze sebe člověka a jeli jsme na večírek. hlídala celou dobu kámoška. i koupala a krmila. a samo že to zvládla. jen z toho byla nervozní .. dorazila jsem střízlivá o půlnoci. jenže jako... ráno jsem byla jak mrtvá. moje tělo prostě řeklo a dost. 6hod spánku ti nestačí (už s. ještě to je přerušovaný spánek. takže jsem dospávala 2hod. Tom hlídal. i když by taky radši spal. pak jsem se dala do kupy, ale jako .. už ted se těším do postele. samo, že jsem šla ještě na spinning, měli jsme supl - jinou instuktorku a tu nemusím, takže jsem měla dost :grinning:

a ted k tobě. kupon rozesmál i Toma. je fajn, že jste to vyřešili. že ti to uznají :slight_smile: ale jako fakt dobrý.

jak dlouh teda budeš doma ještě ???

děkuji za přání :o) slibuji, že tě už nebudu zanedbávat. budeš mít přednost před všema .o)

už jsi byla reklamovat ten telefon? jako pěkná pálka za něho a houby funguje
13. pro 2009 ve 20:50  • Odpověz
stále na tebe myslím :slight_smile: včera jsem stihla jedno cukroví, dnes už 2 :o) vůbec se nenudím. :grinning: :grinning:
15. pro 2009 ve 13:52  • Odpověz
Hoj, no teda koukám jako blázen, co jste všechno stihli....já mám konečně vycházky, takže jsem byla včera nakupovat v Brně, ale byla jsem s otcem, takže jsem koupila akorát něco Martinovi a mamce a sobě nic a chtěla jsem ještě právě něco taťkovi, ale tím, že mi stál furt za zadkem, má smůlu :grinning: ale zítra chceme jet ještě s Martinem, nebo ve čtvrtek, tak snad ještě něco koupím, Martinovi chci koupit rifle, tak snad si něco vybere...no a prádlo mi ještě nepřišlo,tak jsem zvědavá, měli tam napsané, že do Vánoce bude, tak na to mají ještě týden, dneska mi došli parfémy, pro mě a pro ségru a pro Matesa, jemu jsem to střelila od oka, ale myslím, že super, objednala jsem mu Hugo Bosse No.6 a krásně to voní, fakt dokonalý a měli ho v super akci, 100ml za 860,- to jsem čučela, protože v obchodě stojí víc jak litr....tak snad mu to bude vonět, dostane to od mojí mamky :grinning:
Telefon už je na reklamaci, ale prý na to koukali jako blázen a Martin říkal, že ta kočka co to od něj brala, se tvářila, že to je na výměnu, protože prý ta závada je dost divná a hlavně neví jestli to půjde opravit, tak možná dostanu novej telefon, tak uvidíme, minule mi po 14 dnech volali že ho mám opravený, tak snad jim to teĎka nebude trvat ten měsíc, protože ten co mám teď náhradní, to je fakt děsný, nefunguje mu polovina tlačítek, proto jsem ti ani nepsla smsku k svátku,ale psala jsem ji sem, bo než bych to nadatlila, tak bude Silvestr :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jo a doma budu do konce roku, to je stopro, ale měla jsem blbé výsledky sedlivosti, takže mi na konci roku ještě doktorka vezme jednou krev a uvidí se podle toho, jak dopadnou výsledky....ale do práce nespěchám, dneska mi došla výplata a nestačila jsem se divit, ještě že tam mám prémie....takže jsem na tom stejném co beru, ale prosincová výplata bude větší hukot, bo tu už mi platí sociálka a kdo ví, kdy mi ji pošlou...chjo...

tak pa, já jdu ještě napsat holkám a umýt nádobí, ale to se fakt musím přemlouvat.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2009 v 18:38  • Odpověz
Nazdárek útrato :o)

jako vycházky a hned proženeš účet. ty jsi teda dobrá :o))) a jak je máš? odkolika do kolika? a byla jsi dnes?? stejně je to dobré flákání. ještě se producírovat venku.
já dnes zabodovala. jako minuloustředu jsem rychle udělala kalendář pro prababičky. a zaplatila přes net kartou. nic mi nepřišlo že jako platba proběhla či ne tak jsem si naivně myslelal, že jsem to zaplatila a ted už čekala kalendáře. a houby.. včera jsem kartou platila ještě něco a to mi napsalo, že na to nemám opravnění :o(. takže jsem pochopila, že na kalendáře čekám zbytečně. jsem se jako málem rozbrečela paní do telefonu, když jsem ji tam volala. tak jsme to hned zaplatili udělají mi to přednostně. ale když bude dobře, tak to tady budu mít v pondělí. i když to hned v pondělí pošlu, což bude nad mé síly, abych to hned zabalila do vánočního.... tak budu ráda, když to ve středu dojde a budou to mít pod stromeček. a to bude ještě zázrak :confounded: ach jo.

hele a ty sed doma. protože leden se blíží. takže doufám, že krev bude dobrá. jinak mě z tebe klepne.

dnes jsme měli bazén a bylo fajn. zlvádl to na jedničku. dostali jsme i vánoční dárek - plyšáka. to bylo milé. odpo tu pak byla kamarádka tak jsme nebyli sami.
16. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz
moje dítě je dnes na zabití - sice ráno spal až do 7hod a asi kdyby tatínek nebyl lempl a zbalil si věci do práce už včera večer, tak spí déle. to bylo super. ale jako dala jsem ho spát v 11:30 a ve 13hod byl vzhůru. to se večer pozabíjíme, protože mu slibuji, že jestli bude mrzutý, bude dostávat na prdel :sweat_smile: jsme totiž sami doma a nechci byt KO z něho. zatím je vysmátej. pakoš. no já naštěstí stihla udělat rumové kuličky a kokosovou roládu, jinak bych byla ještě více zlá.
takže zítra nazdobím jedno cukrovko, pak s kámoškou uděláme úlky a mám napečeno. tatka o víkendu ustrojí stromek a já budu balit. áááá. balím dárky i za babičky - obě, protože to nechtěly převážet .. to zas bude :rolling_eyes: :rolling_eyes:

jinak jsme byli ránp venku v tom mrazu. babetka se vozí ve své tašce pod kočárem - fakt pohodln a domi byl v pohod asi 40min. pak už plakal. takže vím, že tak 30min je maximum. no šli jsme koupit sánky, já jsem měal vyhlídnuté jedny.. no samo že kreténi to vyprodali a už nemaj další :frowning2: :frowning2: takže jsem měla náladu pod psa a budu shánět zítra znova. snad nastartuji auto. protože bude týden neježděné a ještě je kosa.
17. pro 2009 ve 14:06  • Odpověz
Ahojky, já to sem včera nějak nestihla, byla jsem ve městě a odpoledne jsem dělala kuličky a chystala na balení dárky a Martin seděl u netu a něco si chystal do práce, tak jsem ho ani neměla šanci vyhodit...
tady byla taky pěkná kosa, Martin říkal, že včera bylo ráno -6°C tak to je hnus....odpoledne to docela šlo, vycházky mám od dvou do šesti, takže z baráku lezu až odpoledne, což se docela dá, zítra bych ještě chtěla zajet do Boskovic, chci se zastavit u našich a musím do práce koupit babičce nějaké vitamíny do balíčku, příští týden to musím mít zabalené, tak ať mám všechno...teď půjdu konečně objednat ségře ten dárek, včera jsem to nestihla, tak doufám, že mi to ještě do Štědrého dne dojde, snad jo....

Teda ty snad pečeš pro celou Boleslav ne?? :grinning: Já musím dneska nachystat Martinovi nějaké cukroví do práce, akorát mě štve, že to neřekl dřív, bo marokánky nemám namočené v čokoládě a kuličky obalené v cukru a kokosu...sakra....má smůlu, měl mi to říct dopředu....
Já bych tak šla sáňovat, zrovna v pondělí jsem v Tescu nebo kde koukala na sáňky, tak mi taťka říkal, že máme dvoje doma ve sklepě...ale tady není kde...leda u kámoše na zahradě, má jí z kopečka, my jako děcka vždycky sáňkovali u babičky, tam jsou kopce a to byl teprve mazec :grinning: :grinning:

tak jdu si vypít čajík a zalezu do postele, není mi dvakrát dobře, bolí mě hrozně břicho, přejedla jsem se špaget, ale vařil manžel, tak jsem se musela pořádně nadlábnout :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz
ahojky marode...
tak já se přiznám, že ten čas mi strašně moooc letí. jako počítač používám jen když hledám recepty :o) ale je tady tááák krásně. myslím jao ten předvánoční čas. v pátek tatínek dorazil po 16hod a tak jsem jela péct ulky. teda péct :o) to je silné slovo. jo a dopo se mi rozjela i v mrazu Berta. šikulka nezklaamala. takže jsme odjeli na kroužek a pak i koupit sáně. a tobě závidím ty tvoje staré. protože po mě sáně jsou ukradené.. takže jsem hurááá sehnala ty co jsem měla vysněné ... a v sobotu jsme hned vyzkoušeli. supr.. sice jsem pár věci nezvládla. ale do příště vyřeším a Domi bude ještě více spokojený.
no sobota utekla mooc ryhcle. odjela jsem i na nákup do kaufu. bylo sper. nebylo moc lidí a ja dělala obr nákup. vypadala jsem jak blbec-vozík mi přetékal. jenže.. nám postupně dorazí jadrníčkovic rodina a naše. takže jako opravdu potřebuejem více jídla než kdykoliv předtím :o) jen těch peněz za to.. to je děs.
večer u nás spala Kačenka, zase :grinning: a po filmu Roboti jsme nastrojili stromeček. takže už nám stojí. hurá :dizzy_face: :dizzy_face: já jsem z toho taková naměkko.
a dnes jsem si šla dát 2hodinovku na spinn po ránu. ty vole to bylo .o)) a odpo hlídala Vanda a my jeli ještě do menšího OC. nemám to tam ráda, ale chtěla jsem do knihy a ještě do hypky - přece jen má jiný sortiment než kauf. a bylo fááájn. sice nebylo kde zaparkovat, ale pak tam bylo v pohodě. a koupila jsem si ve slevě ještě svetýlka. vždy se mi mooc líbily ty sítě nebo záclony ze světýlek a měli je tam za 135Kč jedny. no tak na naše or okna mám dovje a jsem z toho happy :grinning: :grinning: :grinning:
ted se dívám na superstar. ale asi usnu. už 3dny držím do půlnoci a ráno v 6hod vstávačka.a žádné spaní přes den... tak jsem zvědavá co uvidím.
20. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz
ahojky
tak u nás nového to, že je malej marod. včera od rána byl jedlej. po obědějsem mu teda změřila teplotu a sice jen 37,6, ale ... dnes už se mu rozjela i rýma. mě fakt klepne. jako má čaj na posílení imunity. denně čerstvé ovoce a ne málo a tsejně :o(

už mám hotové cukroví. dnes až bude spát, tak hcci začít dělat koupelnu a tak. zítra dlaší uklid at už je večer pokoj. tatínek dovču nemá. takže jsem na vše sama :angry:
22. pro 2009 v 10:08  • Odpověz
Ahojky, já jsem nějak nestíhala, Martin neměl doma přes víkend PC, tak jsem byla jak bez ruky :grinning: ale dneska jsem teda porvala práce, to jsem sama nestíhala, o víkendu jsem nic moc neděla, bo jsem měla lehce teplotu, takže jsem raději zalehla do postele aby se mi to ještě nerozjelo, tchán je nemocnej, tak mám strach, abych něco nechytla....ale dneska jsem dodělala cukroví...čokoládovou polevu nechci do smrti vidět :grinning: :grinning: a uklidila, super, už to zde vypadá jak u lidí :grinning: :grinning:
ty jo vy už máte stromek?? To by mi doma neprošlo, s našima jsme stromeček taky zdobili dřív, ale Martin si zakládá na tom, že stromeček nosí Ježišek na Štědrý den a proto se dřív nezdobí...ale tím, že jejich rodinná tradice se mi moc líbí...stromeček zdobí mužské osazenstvo rodiny :grinning: ...tak neprotestuju, já si totiž vychytrale zítra uvařím brambory na salát, uvařím hrachovou polívku a ve čtvrtek jenom obalím rybičky a nic jiného dělat nebudu :grinning: :grinning: skvěle jsem si to naplánovala, ale čekám, že to neklapne, musíme jít stejně na hřbitov a ještě na každoroční procházku ke tchánovcům, ale to záleží jaké bude počasí a jak se budu cítit...ale snad to bude OK, hlásí oblevu, což mě teda točí, konečně zima a zase bude teplo, chjo...

A co Domi? Je mu líp? Hlavně aby to byla jenom rýma a neměl vyšší teplotu....tak se opatrujte a pa pa...a moc to s tím úklidem nepřeháněj :slight_smile:
22. pro 2009 v 18:15  • Odpověz
no u nás teda nic moc. dnes už jsme to nevydrželi a skončili na pohotovost. tak v 8:30 tam bylo 5dětí. nám vzali krev a za 1,5hod jsme musei tam jen pro výsledky. naštěstí nás vzali přednostně.. už tam v té době bylo tak 15dětí určo. no a máme zánět horních cest dýchacích a máme ATB. takže od pondělí sedíme doma a teda ještě do dalšího pondělí.

jen ve zkratce. .. at víš. kdybys ses připojila.
26. pro 2009 ve 13:52  • Odpověz
Ahojky, tak jsem až dneska zapla PC a to jenom díky tomu, že je Martin doma, ale jenom jdu podzravit, musím jet do práce s lístkem na peníze, tak napíšu potom víc...doufám, že už jste na tom trochu líp a že ATB zabrala a Domi bude brzo zdravej....
zatím pa a já se pak ozvu....
28. pro 2009 v 11:55  • Odpověz
Tak jdu na to :grinning:
takže...ve středu jsme s Matesem ještě museli do Brna, koupit našim mikrovlnku a ségře ty naušnice, chtěla jsem je objednat, ale nedošly by, prča ovšem je, že je budu v lednu reklamovat, bo se jim odlouply kamínky :rolling_eyes: takže super...vyjeli jsme v jednu a ve čtyři jsme byli doma, rychle zabalit dárky a hurá k našim a k ségře s dárkama, doma jsem pak oloupala brambory na salát a začala vařit hrachovou polívku na oběd a pak jsme jeli ještě zavézt dárek ke známým pro děti a lehli jsme k telce, na Štědrý den jsem musela ráno v sedm do obchodu pro pečivo a pak jsem se dopoledne válela, polívka byla hotová, tak jenom opražit rohlíky a Martin si chystal stromek, nemáme stromeček, máme strom a to mega, hvězda se nám nahoru skoro nevlezla, tak se musel ještě zkrátit, je až do stropu, ale krásnej :dizzy_face: po obědě se Martin pustil do zdobení, dělá to sám, nesmím mu radit ani pomáhat :grinning: a já si šla chystat saláta a kapra s lososem, pak jsme jeli do Rudky, Martin byl nachlazenej, tak jsme nešli pěšky a ještě jsme zajeli na hřbitov a doma jsem začala obalovat a chystat večeři....dárečky super, Martin toho dostal strašně moc, samé oblečení a kosmetiku a dostal nový řetízek a konečně zimní boty, ale leží furt pod stromkem, bo je teplo :grinning: :grinning:
já dostala taky oblečení, kabelku, knížky, které už jsem stihla přečíst, takže zase nic :grinning: no a pak jsme se rozvalili k telce a koukali na filmy...v pátek jsme jeli na Ježíška do Boskovic, tam už jsme dostali jenom maličkosti, čajíky, aviváž, nějaká vínka a tak....a po obídku jsme jeli k babičkám, jela s náma i ségra s přítelem, Petr je po operaci, tak chodí o berlích, tak aby nemusel řídit, nejdřív babi v Boskovicích a pak na Benešově, tam jsme se zdrželi víc, ještě jsme se zakecali s tetama a sestřenkama a v pět jsme jeli domů a já byla úplně hotovo :grinning:
a v sobotu do Rudky na oběd, tam jsme jeli i s babičkou a byla tam švagrová s přítelem, tam jsme dostali presovač :dizzy_face: z toho jsem měla hroznou radost a Martin dostal pokosovou pilu nebo jak se tomu nadává a nějaký fusky a kosmetiku....dárečky pěkný, fakt se ty vánoce povedli, ještě jsem od tchýně dostala nerezovo-skleněnou polici do koupelny, ale už od soboty nutím Martina aby ji donesl domů, je strašně těžká, tak dneska řekl že ji donese, už ji nosí hodinu :angry:
a v neděli už jsme byli doma,odpoledne se zastavili tchánovci a Martinova ségra na kafo a my pak jeli do Rudky na kafo. A dneska jsem byla akorát v práci s lístkem na peníze a u našich a teď budu zase hačat doma až do Silvestra :grinning: :grinning: :grinning:

No tak to by bylo tak v kostce všechno :grinning:
A co u vás? Co Ježíšek donesl???
28. pro 2009 v 15:45  • Odpověz
ahojky
tak my už jsme dnes od oběda sami. Tomáš pracuje, tak mám PC na nohách a je to zase jako normální večer. jak to vypadalo u nás?
23.12 - tomáš odcházel z práce jako poslední, musel ještě pro dárek, který měl už měsíc zařídit a nechalt to na poslední chvíli a hodinu byl v řadě :angry: dorazil v 18hod a já vřela a neudržela jsem se. sms ode mě dostal, ale pak jsem tady ještě řvala. protože vlastně teprve od 18hod jsem mohla začít vysávat a dělat věci, co nemůžu s Dominem. ten byl stále uplakanej, takže jsem ho jen nosila no den před vánoci jak.. když jsme ho dali spát, tak jsem obalila řízky a salát teda že budeme dělat až na vánoce. začala jsem dál balit dárky, ale přestala mi fungovat tiskárna :o(. tak to už jsem byla nasraná na max. ve 22hod jsem usnula při přeinstalace tiskárny. tak jsem šla spát, ale než jssem usnula, tak jsem přišla na chybu. no ale i tak.. no byla strašná, domi vzhůru, tak se do 1hod staral Tomáš, pak já. já totiž tak usnula, že jsem ani netušila, že ho měl 1,5hod mmio ložnici. no a ráno na váncoe vstával brzo :o(. ale vstali jsme oba. já šla rovnou si umýt hlavu. dali jsme ho pak i znova spát - po 8hod at načerpá energii. tomáš ještš jel do OBI pro žárovku - nestvítila koupelna. no lítali jsme jak kreténi. já stále ješětě balila. až když jsme ho dali spát, tak jsme pojedli polévku, dochystali salát a já dala cukroví a teda od 15hod u nás začali vánoce - a tohle ale bylo naposled. honit se i ten den..

vánoce. no nebudu ti pět ódy - nějak mě to samotnou nebaví číst, jak ostatní maminky píšou, jak to ty roční děti prožívají atd.. no jansě, byli nejhezčí, ale to budou už ted každý rok. Domi měl v sobě čípek, tak byl v pohodě. večeřeli jsme v 17hod - měli jsme puštěnou i TV, at ho něco baví, měl měrunku a piškot a my klasiku. vydržel tak s námi 30min a kdyby nechtěla ven babet, tak sedíme dál. dárky ho až tak nebavili. to prskavka měla větší uspěch. otevřeli jsme první dárek jeho a další nepotřeboval. je skromný :grinning: spíš to prostě nechápal, proč by měl mít 100dárků. ale tak seděli jsme tam a užívali si to.

my s Toemm jsme měli navzájem peněžní limit. já mu dala CD Enya - ten výběr a kalendář do kanclu, kde jsem já a Domi. no a on mi dal dárek na kterém byla básnička něco stylu - i když dárek je lehký, pro mě to bude moc těžké, co bych neudělal pro mou milovanou maminku, aby měla obr radost... no já blbec obal vyhodial. no a dal nám poukázku do tanečních pro dospělé - tomáš nikdy nechodil a já už byla 2x a šíleně ráda tančím. a on prostě netančí. je to medvěd- jak se hýbe. takže už ted vím, že to bude děs, ale zase změna. začínáme 10.1.
pak Domimu přestal učínkovat čípek a tak jsme ho dali spát.

další den přila na oběd a celé odpo ta naše kamarádka - vanda. často o ní píšu. tak bylo super. Domi na čípkách ale i tak dobrý. i jsme se domluvili, že nám bude Domiho hlídat, když budeme chodit do tanečních. a byla tady až do 21hod. ještě jsme se domluvili na prodloužený víkend na horách. vybírali jsme kam pojedeme ona s námi a i s Domim. jenže ...mě nebylo ok celý den a večer už jsem horečkkovala i já. tka jsme šla spát.

ráno jsme se rozhodli jet na tu pohotovost a to už víš...

pak přijeli 2auta od TOma - 6dospělých. byl to chaos, ale milé .. jen Domi z toho byl neštastný ... bylo to na něho moc tolik lidí a ještě nemocen a ještě ho vzbudili 2x zvonkem - čímž mě vytočili, takže byl uplakanej. další den byl daleko lepší. na oběd jsem dělaal z 1,2kg masa. chtěla sjem dělat své oblíbené jídlo a málem mi t nevyšlo - neměla jsem ho včem smažit a dusit. tak sjem se bála. ale mělo uspěch. k večeru je pak vystřídali naši.
no ti si moc neužili mě. protože to už jsem fakt trpěla. večer ve 21hod byla mrtvá. ti dnes odjeli po obědě. ani se jim nedivím. snad nic nechytnou. no já doufám, že mi už paraleny zaberou. ke svému mudrovi se mi nechělo - veku je zima a stejně by mi jen doporučil to, co se dá koupit v lékarně. tak zítra si něco koupím.

a to je vše. a ted už zwase budu na příjmu

a ted otázky na tebe - vyfotíš mi váš stromeček?? už máš ukončenou nemocenskou??? myslím třeba k 3.1. ... a jaké knížky jsi dostala?? no že bych si je odkoupila :o) já dostala dodatečě k svátku Lancovou.. jsem zvědavá, kdy ji budu číst. ale tak snad jo.. moc mi čtení chybí.
29. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz
Ahoj stromeček jsem ti vyfotit chtěla a poslat mmskou, jenže mám mobil na reklamaci, ale po neděli by měl být a Mates určo fotil ten náš strom na foťák, tak jak stáhne foto do PC, tak pošlu :grinning: už nám opadává chlapec, ale snad do Tří králů vydrží....já dneska taky polehávám, bolí mě hlava a lehce v krku, takže super, chytla jsem to od Matesa, ten byl brutálně nachlazenej, ale zatím teploty nemám, takže dobrý....v pondělí jdu na kontrolu na krev, takže podle toho se uvidí, ale jestli se mi do té doby zase něco rozjede tak pochybuju o ukončení neschopenky, ale nějak mi to nevadí, klidně bych doma zůstala ještě měsíc, do práce se mi vůbec nechce, představa toho remcaní, jaký to bylo, když jsem tam tak dlouho nebyla, kašlání lidí, nadávání, že je zvýšený DPH a podobný kecy, no není o co stát...
Knížku jsem dostala od Stephenie Meyer Stmívání a od Karin Slaughter Triptych, ta první je zamilovaný romám o upírech, je to i zfilmované, už ji čtu znova :grinning: a ta druhá je detektivka o policistovi, který vraždil mladé holky bo byl lehce pedofil...ale byla taky super, strašně jsem byla napnutá kdo byl vrah, ale zjistíš to až skoro na konci...pokud nejsi genius, což já nejsem :grinning: :grinning:

Tak to jste měli ty svátky docela na houby, nemocný Domi, do toho ty, no není o co stát, já se už loni zařekla, že druhý týden v prosinci budeme mít všechny dárky a pak už bude klid, no zase to nevyšlo, takže mě to Brno toho 23.12. taky bohatě stačilo, Martin byl protivnej ještě ráno, teď je vzteklej zase, protože musel jet na zítra chystat ohňostroj, jenže včera spadl u tchýně ze schodů na zahradě, takže má naraženou půlku zad a modrou prdel, doslova.....takže chudák nemůže ani chodit ani sedět, no v noci pěkně skuhral, protože nevěděl jak si lehnout, tak snad ho to přejde, dneska mi oznámil, že si v lednu bere týden dovolené, tak jsem zvědavá, chtěla jsem aby si vzal hned po neděli, to je ještě šance že budu doma i já, ale nemůže musí v práci zařídit hromadu věcí, tak bude doma ten druhý týden, no aspoň si odpočine, i když jak ho znám, tak si vezme volno a budou mu stejně třikrát za den volat aby přijel....

Vy se chystáte na hory? To vám závidím, holky z koníka jsou teď jenže já bych s nima stejně nemohla, i kdybych byla zdravá, neměla bych volno v práci a Martin by na Silvestra musel jet domů, takže by to nemělo cenu, ale stejně jim to závidím, ach jo....
A taneční je teda paráda...já taky ráda tancuju, ale neumím to, do tanečních jsem nechodila a Martin by ani nešel, je něco jak Tomáš, takový Méďa :grinning: akorát Toma obdivuju, že jde....takže Martin tancuje jenom se mnou a ještě ho k tomu na oslavách musím doslova nutit, pro něho bylo děsný utrpení vlastní svatba :grinning: :grinning: to musel tancovat furt, ale zmáknul to :grinning:

tak se opatrujte a ať jste brzo zdraví!!! :slight_smile:
30. pro 2009 v 16:48  • Odpověz
ahojky, jen jsem se zastavila než půjdu spát. mám už taky ATB. dnes jsem šla k lékaři na naléháni Toma. tak snad se to začne zlepšovat. pozitivní je, že DOmi byl na kontrole a zlepšuje se. tak ještě do úterý budeme brát atb

zítra si tady snad sednu na dýl. dnes nechci provokovat Toam.
30. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz
Hoj, tak super, bolí mě hlava jako prase a to jsem ještě nic nepila, super.....celý den jsem proležela v posteli, teda ráno jsem v půl osmé kmitala do obchodu a doma jsem asi v jedenáct zjistila, že je zítra zavřeno a já Matesovi koupila jenom pět rohlíků, lterý už snědl, tak nic, holt se narve chlebíčkama, jiný rohlíky nejsou a chleba je od včerejška...jsem to ale manželka :grinning: :grinning:
no já se chystám na chvilku ke kámošce a pak se půjdu mrknout na ohňostroj, kdyby manžel potřeboval první pomoc a pak asi zaplujeme domů, do Rudky do hospody se mi nechce, tak tam asi ani nepojedeme, nechce se mi řídit, chci si aspoň o půlnoci ťuknout ale že by se mi pak chtělo jít pěšo nahoru a dolů, to teda ne...tak uvidíme....
tak vám Luci přeji, krásný a pohodový večer a hlavně ten příští rok hodně štěstí a zdraví...pa :dizzy_face:
31. pro 2009 v 17:16  • Odpověz
ahojky
no teda to jsi mě pobavila... bolí hlava a nepila jsi ... no a s tím obhcodem ještě více. já teda poslala dopo Toma právě pro to pečivo. v mrazáku máme 10 rohlíku, jsou super, když se vytáhnou a dají na topení - jsou jak z pekárny. ale i tak jsem mu dala nakoupit 10rohlíku a 1/2 chleba a zásoba tousotvého je taky. takže jsem lepší... a tchyní v obchodě pečivo nezbylo??? že by ti pomohla???

no jinak teda co ti je?? že by ses někde nachladila? neob jsi stále tak oslabená? kdy máš jet do Brna na oční? jestli tam vůbec pojedeš. chjo.

jinak teda večer nebudeš mít tak nudnej. já nemám chut ani na ty mnamky. tomáš je smutnej že nakoupil spešl víno a šáňo.. a já to nerisknu. abych jetě ítra nebyla sjetá :grinning: :grinning: fakt máme svátky jak vyšité Tom začal ulítavat na vínu, měl nachystané na každý večer jedno a co piju...houby :rolling_eyes: :rolling_eyes:

no naši mě potěšili. na narozeniny mi darovali už předem dárek - peníze, jako příšpěvek na tu postel a slaměné víno. at si máme čím připít. jsem ráda, že to vyzkouším. prý poznám že je jiné a velmi drahé.. tak snad tatínka napadne mi koupit i ledové :o)))

no mi ti přejeme to co ti už přeju tu dobu co tě znám. a budu si to přát zse i o půlnoci.. mé první přáníčko budeš zase ty

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsem ráda že tě mám ty moje virtuální kámoško :dizzy_face: :dizzy_face:
31. pro 2009 v 18:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.