• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
No tchýni právě nic nezbylo, nevadí, hlady neumřeme,když bude nejhůř nabídnu Matesovi svůj chleba...ale to by musel umírat hlady :grinning:
Hele mám takovej blbej dotaz, tobě bude 30 teď nebo už jsi měla?? já si teda myslím, že budeš mít, ale raději se ptám :sweat_smile:

Jééé ledové víno a slámové závidím....ledové jsem pila, opravdový luxus, já mám na dnešek nachystaný výběr z bobulí co jsem dostala od Martina...ale slámové jsem ještě nepila, tak snad si taky někdy dám...nebo spolu :slight_smile:
Ale klidně Tomovi vyřiď, ať víno pošle, já si dám :grinning: :grinning:

tak si ten večer aspoň trochu užij a ať je ti lépe, já jsem docela OK,akorát z nosu mi teče jak z okapu, tak si musím s sebou nabalit spousty a spousty kapesníků abych měla do čeho troubit...chjo....stejně jsem to chytla od Martina, to je jasný a nebo od tchána, ten je taky nemocnej....sakra, už mě ty nemoci štvou... :angry:
31. pro 2009 v 19:09  • Odpověz
Jo do Brna, to ještě nevím, musím tam zavolat a domluvit se a taky musím počkat až budu zdravá :rolling_eyes: jestli ovšem někdy budu :rolling_eyes: :rolling_eyes:
31. pro 2009 v 19:13  • Odpověz
hihi :o) tvůj chleba.. nekecej ty máš jako nějakej svůj??? no teda. helee a pekárnu ještě nemáš?? já ji vždy chtěla.. pro tyhle příležitosti, ale ... máme fakt blbou kuchyn zatím a neměla bych ji kam položit natož uložit :o))

no 30 mi bude.. já vždy tvrdila, že dítě chci do 30.. tak jsem to stihla :o))

a teda slib, že si někdy tyhle dvě vína dáme beru. fakt. koupíme obě.. at je rovnou porovnáme, co je na nich tak drahého... no počkej, až budeš těhu a na nemocenské, tak tě přijedu otravovat na celej týden :o) stejně se budeš "nudit" :grinning: :grinning:

jinak na to že jsem neocná, tak nedokážu udržet na uzdě svou hubu. pořád něco do ní strkám a momentálně mě desně bolííí břícho, ale nachystala jsem na stůl pár dobrůtek zapnuli jsme novu... a zapli si každý počítač :o)) kalsika.
31. pro 2009 v 19:51  • Odpověz
No super, takže jsem to s těma narozkama odhadla dobře, tak to ti budu muset poslat nějakej dáreček, když máš tak významné jubileum :grinning:

já totiž nejím pečivo, teda jenom tmavý nebo celozrnný a to tady nekoupím, takže já chroupám takový ty křupavý chlebíky, knackebroat nebo tak se tomu nadává...a toho mám doma vždycky zásobu...
pékárnu nám loni chtěla koupit švagruš, ale jsem na tom asi tak jako ty...není ji kam dát, jo teda je, na zem vedle ledničky :grinning: :grinning: takže letos jsme dostali kávovar a ten jsem naštěstí nacpala na stůl a vypadá tam docela dobře....akorát teď Martinovi musím pořád vařit tlačený kafe :grinning: :grinning:

A co včera, dobrý? Já se u kámošky děsně přejedla jednohubek s česnekovou pomazánkou, že mě bolelo tak strašně břicho, až jsem byla ráda, že jdeme brzo domů....Martin se nakonec rozhodl, že do Rudky nepůjdeme, protože bychom museli dolů pěšky, sice to není daleko, ale kdyby zase pršelo, já už zmokla ten den jednou, tak nechtěl, abych to zase odležela...stejně mě dneska od rána bolí hlava, strašně mě bolí dutiny, kdybych aspoň mohla říct, že je to z alkoholu, ale já vypila dvě deci vína ředěný litrem vody :grinning: :grinning: a asi půl deci šampusu, nějak jsem na to neměla chuť...takže s chlastu to nebylo....

fajn, takže až budu těhu, tak dojedeš na celý týden, to bude super.... :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. led 2010 v 19:21  • Odpověz
ahojky
nenávidím silvestr.. vždy mi to přišlo ujetá ta noc a tohle to potvrdilo. v televizi bylo co??? h...o děs. panebože, jak Prima si může dovolit dát Buriana to nepochopím. chtěal jsem jít spát, ale Domi až do půlnoci se budil díky rachejtlím.. samo, že na půlnoc byl vhůru a nakonec do 2hod nemohl usnout a brečel. nepomohlo být v jiné místnosti než ložnici, haldit ho, nic.. já mysllea, že únavou umřu.. a ráno si vstal v 6hod. tak to jsem mu nadala. a vstala. (mezitím vstáváme na ATB). takže silvestr nenávidím :o) stále to u mě trvá. je to divná noc ...cítím se stále stejně. jelikož ani nechodím do práce, tak nebudu mít ani změnu v tom, že budu psát rok 2010... hihi jsem ale trdlo, co??, :d

hele a to peivo nejíš jako jen tak? nebo ze zdravotních důvodů? tvoje chlebíčky znám. vždy jsme tomu říkali, že je to polystyren. a hlavně já se z toho nedokázala najíst.ale na chut v práci to bylo dobré ;o)

dnes jsme doma v pohodě. tomáš zašel nakoupit a já pak udělala jen bramb.guláš.. a ted malej spí a my čučíme na TV. a já něco dělám na PC, ale musela jsem ti napsat :o))) bojím se pondělka. ještě moc ven nesmíme a jako po tak dlouhé době sama jen s Domi.. se zblázním :grinning:

a jak ti je? mě teda moc pomáhá Modafen - dovoil mi to k těm ATB. uvolní mi to nosní dutiny a můžu v noci dýchat. tak už jen aby mě Domi nebudil a budu v poho :grinning: :grinning:
2. led 2010 ve 13:15  • Odpověz
Ahoj, no já zase Silvestra nemám ráda kvůli tomu, že Martin už asi čtvrtým rokem dělá ohňostroj, tudíž náš Silvestr probíhá tak, že já jdu někam s holkama a on musím od deseti být na značkách a chystat, o půlnoci ho odpálí a pak asi hodinu uklízí, takže my si vždycky přáli až kolem jedné půl druhé, děsný, ale letos ho teda poprvé stříleli z náměstí - jinak to bylo ze zámku, což je strašně daleko - takže já sice byla u kámošky, ale pak jsme na námku byli s manželama a mohli jsme si, sice ve čtvrt na jednu, popřát, takže lepší a letos se volí nový starosta, takže je reálná šance, že ohňostroje prostě nebudou, sice je to krásný, ale když ti chlap mezi svátkama na celý den zmizne, protože to musí chystat a pak máš na houby celý Silvestr, tak je to na pikaču, fakt....ale pokud nový starosta ohňostroj bude chtít, tak kluci mají podmínku, že se bude střílet až na Nový rok, třeba kolem osmé, aby mohli dojít i maminy s malýma dětma a ti co prostě na Silvestra byli pryč, tak uvidíme...

Já ani nevím proč nejím pečivo, nejím ho už od střední, kdy mi na intru věčně plesnivělo, takže jsem si raději kupovala tyhle chlebíčky, ale nejsou to ty z té pukavé pšenice, ty strašně nadouvají, z toho jsem jak vzducholoď, ale mě to hrozně chutná, samo, když jedu do Boskovic, tak si nakoupím pytel celozrných rohlíků a doma je narvu do mrazáku, ale teď když nechodím do práce je to prostě krize , ale nedávno mě napadlo, že bych se mohla do skoro pěti letech co zde bydlím, mrknout do pekárny, jestli tam něco takovýho nevedou :grinning:
no já jsem taky zvědavá na pondělí, jedu k mudře na kontrolu a moc dobrý pocit z toho nemám, bolí mě pořád ta hlava, takže dutiny jsou jasné, tak jsem našla Sinupret kapky, tak se dopuju, snad to pomůže, další ATB nechci ani omylem....

Tak hlavně aby bylo Domimu líp...jsem si včera říkala, že bude mít za chvilku rok, to je strašný jak to utíká.... :sweat_smile:
2. led 2010 v 16:15  • Odpověz
ahojky
tak já byla bez notase- přestal fungovat zdroj.. a nebo jen chvíli, takže nabil na chvíli baterku a zase nic.. no ale naštěstí jsem zaměstanec PC firmy :o) a kolegynky mé oblíbné mi to dnes pomohly vyřešit. tak mají u mě obídek nebo kávičku

co ty a dnešní kontola? já volaal svému mudrovi na výsledky krve z 30.12. no tak jako zánět jsem v těle měla a obr dle něho. nechá tělo ještě odpočinout a příští týden chce kontrolní krev. hodnotu která má být 0-10 sem měla 36 :grinning: ale tak je mi líp. už nejsem tak strašně moc unavená. v sobotu i v neděli jsem doma i pracovala. hlavně proto,at vím, že zlvádnu den s Domi. a dnes jsem to zvládli. dokonce jsme šli na chvíli vven - kvůli babetky. ta nebyla na prochajdě od předvánoc -jak domi onemocněl. prostě se nikomu nechtělo jít sám ven a pak já ani nemohla a Tomáš ji to sliboval a nic. no jako oblíkání bylo fakt zábavné. než jsme se oblékli, včetně babetk, tak babetka dostala na prdel - furt knučela at si pohneme, domi brečel, že ho to neba a já si házela mašli :o) za 30min jsme už byli v kočáře a venku. tam jsme byli jen 20min a zase vyslékání, ale to jde lépe. no zabralo nám to celé víc jak hodinu :grinning:

taky jsem dnes vařila s DOmi. nechala jsem ho v jídelní žídličce, at vidí všude a udělaal mu obídek, umyla nádobí. byla to sranda. jen ho musím hlídat kam dává nohu - chce se postavit nebo odkopnout od něčeho. ale bylo to milé a stihla jsem toho moc. a po obědě jsem si s ní lehla, a že až mi bude pípat pračka - za hodinu - tak vstanu. a houby. jen jsem ji vypla a spala dál jak růženka. dali jsme si skoro 2,5hod. fkat jsem byla KO. ale ted tu energii mám zase a tak jsem ráda.

za chvíli dojede na chvíli tatka. tak se těším :o))) sice jde večer cvičit, ale vykoupe ho aspon. a já třeba večer ještě napíšu. chci dát něco na MMB na prodej, tak uvidím jak budu stíhat. budu mít 1,5hod pro sebe notas než mi ho sebere tatínek :o)))
4. led 2010 v 17:45  • Odpověz
Hoj, tak já dneska jenom odběr krve, pak tam mudra nebude, takže výsledek bude ve čtvrtek, ale moc se ji nelibila moje rýma a příští týden mě ještě pošle na ORL, že si bude lepší když mě prohlídne ještě mudra tam, už jsem jednou měla problém s dutinami, ale naštěstí se to obešlo bez punkce...tak uvidíme, ale do příštího týdne jsem ještě doma...super :grinning: se mi to začíná líbit :grinning:

Teda to musí být honička, oblékat dítě, sebe a ještě psa :grinning: to bych si tu mašli hodila taky...
ale je fajn, že tobě už je líp a co Domi? Taky už má od nemocí pokoj?
Mě dneska manžel slíbil, že se mi mrkne na to moje věčně stávkující PC, tak jsem zvědavá, ale taky mi psali z Vodafonu,že si můžu přijet vyzvednout mobil, takže super, aspoň budu mít net v mobilu, když už nic....ale nevím, kdy tam pojedeme, asi o víkednu, chtěla bych do kina , tak snad se mi to zadaří přemluvit Martina k nějaké akci :grinning:

Tak se mějte, já jdu na nádobí a navečeřet se...mám hlad jako vlk
4. led 2010 v 18:36  • Odpověz
ahojky,
teda jako to Martin ti brzo slibuje. ted už tě tady uvidím jen večer. a to jsem zvědavá. takže jestli to chápu dobře, tak sedíš ještě do čtvrtka doma a čekáš na výsledky. ty bláho. to je dovča :o)

a co mamka? o ní jsi mi dlouho nepsala.

dnes jsme byli na kontrole. trošku mě šoknul, že mu nebral krev, která byla ta špatná a díky ní jsme věděli o zánětu v těle. ale asi to bral, že měl 10dní ATB a musí to být OK. třeba můj dospělej tomu nevěří a chce kontrolní krev. no a zakázal nám ještě 14dní herničky. tak jen příští týden půjdu na abzén.. mu spíš vadí kolektiv než to že bychom šli ven si cvičit
5. led 2010 v 11:32  • Odpověz
No tak manžel sice slíbil, ale nic se nedělo, měl spoustu jiné práce, takže opět až teď...chjo, chjo....
Jj ale doma budu určitě dýl, protože mě mudra chce pro jistotu poslat na to ORL, kde mě objednají minimálně za týden a taky chce, abych si kvůli tomu, že mi ta krev ukázala nějaký možný zánět, tak ještě asi budu muset na gyndu a k zubaři, ale to prý až potom co budu vědět výsledky z ORL, tak se ještě chvilku budu válet....
ale docela mě to baví, jenom by třeba mohlo být léto a mohla bych být víc venku, takhle je zima a já jsem ráda, že zvládnu dvou hodinovou procházku a zalezu domů....mazec

takže vy taky ještě budete sedět doma, to je blbý, ale tak aspoň to plavčo, to se zase na chvilku odreaguješ....

U nás byl dneska nějaký chlápek, že na rohu naší zahrady vyvěrá voda, takže tam budou zítra kopat, no nebyl schopný mi říct, jak dlouho nám nepoteče voda a já jak naschvál dneska ráno vyhodila všechny plastovky, no skvělý, takže pěkně vodu do kýble, který mám jeden, protože proč jich mít deset a ještě do nějakého kastrolu, ale na oběd budu vařit jenom brambory, sekaná je upečená a jenom abych měla na čaj a na spláchnutí záchodu...no to fakt bude super den...

Mamka je v pohodě, díky za optání, už má i roupy že by šla do práce, sice má pořád problém, že nemá ty přední zuby, ale myslím, že si na to docela zvykla, akorát cizí lidi na ni divně koukají :grinning: ale jinak má všechny výsledky v pořádku, naštěstí....
5. led 2010 v 19:16  • Odpověz
ahojky,
takže dnes jsi na suchu :d hele jako čaj z minerálky je taky dobrej :o) já si ted taky dávám čajík, ale z normál vody. dnes radši nejdu spát s Domi, protože pak hned jedeme na kafe ke kámošce a tak at nejsem rozespalá :d ale jako noc byla strašná a vůbec mi nevadilo si ještě lehnout. blbec..no jinak to nedje napsat tatínek si šel dát hodinovou koupel po 22hod. jenže naše koupelna a ložnice od sebe mají metr. takže vše jde sylše. domiho to budilo a nakonec jsem ho musela dát rovnou do mé postele. takže od 23hod s dítětem v posteli. spal špatně - klube se mu 6zub. hele já v noci ho proklínala - ne Domiho, samozřejmě.. takže nejhezčí spánek jsem měla u televize, než mě Tom vzbudil, at se jdu přesunout :angry: ráno jsme si dali vstávačku před šestou, tak jsem ho před 8hod uspala ještě na hodinku. a to jsem nemohla zabrat, jak jsem byla unavená,. oči mi brečeli, tělo bolelo a prostě to nešlo, tak jsem jen ležela a opět nadávala :grinning: jako o víkendu vstává v sobotu tomáš. já sice pak musím dělat občerstvení, ale aspon do 8hod chci spát :sweat_smile:

takže ty už víš tu krev? jak to? jsi psala, že budeš vědět ve čtvrtek, ne? mě mateš. a teda něco ti to tam hlásí :o(. sakra. mě neštvi. tak už sed na prdli a nikam nelítej. at se dáš do kupy. pak zase budeš doma :wink: :wink:

S mamkou to je super zpráva. a kdy ji budou dělat ty zuby?? teda kdy si je nechá dělat???
6. led 2010 ve 13:43  • Odpověz
jani, můžu pracovně? jaký máš názor na homeopatika a antibiotika? slyšela jsem, že antibiotika snižují učinnost homeopatik, že to tělo je nečisté léky a není čisté pro přírodní léčbu..... holky zase dávají oboje najendou vklidu.. tak co ty na to???
6. led 2010 ve 13:50  • Odpověz
Ahoj Luci, psala jsem ti sem už včera večer, ale prostě koník odmítal fungovat, vkládála jsem odpověď snad desetkrát a vždycky mě to vyhodilo, i teď mám pocit, že to strašně dlouho načítá...
akorát nevím, co jsem ti včera psala :sweat_smile:
určo s těma homeopatikama, nemusíš mít strach, někteří doktoři dokonce doporučují kombinace, homeo a ATB, homeo dávají třeba na přídatné problémy, jako rýma a podobně, takže určo kombinovat můžeš.
Tak já jdu 19.1. na ORL, mám zvýšené nějaké ty krevní hodnoty, takže asi nějaký zánět, tak prý bude lepší, když se vyloučí ty dutiny a ještě jsem měla problémy se stafylokokem, takže stěry z krku a tak, no tak uvidíme, doufám, že nebudu muset zobat další ATB to by se mi fakt nechtělo....
Mamka už je objednaná na zubní, tak jde na konci ledna, tak jsem zvědavá, má z toho docela strach,ale prý už si zvykla i na to, že ty zuby nemá, ale jsem ji dneska říkala, že vypadá děsně, bo je jak kdyby ji někdo zmlátil :grinning: ale bere to s humorem...
dokonce chce jít i do práce, tak uvidíme, na kontrolu jde ten týden co já, tak je možný, že bude do konce ledna doma a pak se nechá uschopnit...já zase čekám na prachy, ale dneska mě mamka uzemnila, že ji i taťkovi chodí neschopenka až kolem 20-tého, takže super....na účtu mám peníze akorát na platby na pojistky a tak a na jídlo jsem dneska musela říct Martinovi, bo já neměla ani 30 kč k doktorce...děsný....

tak se mějte a doufám, že jsi psychicky připravena na zítra, už se ti to blíží :grinning: :grinning:
7. led 2010 ve 21:00  • Odpověz
ahojky, nestíhám, ale napsat ti musím. můj chlap se včera rozmyslel, že by chtěl jet na nákupy at si něco k té posteli ještě vyberu. no nechápu že na tom tak lpěl. mě se teda moc nechce. takže nakonec vyrážíme a to tak, že odpo přijede Dana od Kačenky po 13hod, převezme si instrukce a já odedu do prahy. Domi až se vzbudí, tak pojedou k Daně a tam bude až do rána.. dobrý co? jsem na vše zvědavá. Dana je odvaha a já jsem za to ráda. takže to je nej dárek :o) vyspím se do 8hod bez dítěte. jsem sobec, co?

jenže ted tady lítám jak kretén, protože bylo moc věcí co jsem na dnešek měla naplánované udělat. tak holt asi zítra dopo a ted lítám. chjo.

tak se zítra večer po oslavě snad ozvu. nebo možná dnes, ale to chci zakázat zapnutí PC, když budeme sami :sweat_smile:
8. led 2010 v 11:21  • Odpověz
Ahojky, tak vy jste se dneska v tom hnusu vydali do Prahy, to jste odvážní, já měla honičku když jsem šla do města, nemohla jsem najít chodník, jak byl zapadaný sněhem, dvůr jsme dneska odhrabovali asi čtyřikrát a stejně je tam pořád hrča sněhu, no děsný,a el konečně padá sníh a neprší, zima jak má být :dizzy_face:
jenom jsem si dneska říkala, že je škoda že neumím lyžovat, hned bych šla třeba na běžky, jenže stejně nemůžu, tak snad příští rok si aspoň běžky pořídím, to by byla paráda :grinning:

A dneska bude mega párty, jo?? No hlavně to musíš pořádně zapít :grinning: to víš takový máš jen jednou :grinning: :grinning: :grinning:

tak si to pěkně užijte a pak napiš jak se povedla oslava, já jdu dodělat polívku a čekat na Matesa, jel zase do práce, to fakt musí bavit....pa pa
8. led 2010 v 17:33  • Odpověz
Čau teta, tak jakej je to pocit??? :slight_smile: Oslava dobrý? Předpokládám že jo....pak pisni až budeš mít chvilku...
já jdu odpoledne se ségrou a kámoškou do Rudky, půjdeme s další kámoškou a malou Sofinkou na prochajdu, tak jestli nikde nezapadnu, tak se večer ozvu :grinning:
9. led 2010 v 10:36  • Odpověz
ahojky,
nestíhám. včera jsem jen přippravovala občerstvení, pak slavila, dnes jsem měla spinn a ta chvíli taneční a zítra napíšu vše. promin. ale fakt makám . at zítar nemusím :grinning:
a
10. led 2010 v 16:44  • Odpověz
Nazdar, tak koukám, že jsi všechno přežila, tak zítra napiš, já se teda zítra ozvu až večer, Martin chtěl dneska opravit PC, ale klasika o tom jenom mluvil, pak byl odhrnovat sníh a teď odjížděla švagrová s přítelem, takže to zase nestihl....
No já budu ráno odstrojovat stromečky, nejdřív babičky a potom postupem času i ten náš, to bude masakr....
tak pak pisni a užijte si taneční....pa pa
10. led 2010 v 16:48  • Odpověz
ahojky,
tak přežila. jako ten pátek byl fakt chaos. by ses divila, co všem jsem stačila stihnout s Dominem, nabalit ho a dát instrukce. Dana je suprová, jen se zbytečně bojí. už je máma, ale asi se bojí, že by u Domči něco spletla apod. ale já ji fakt věřím. takže jsem ho opusitla s čistým svědomím :o) stihla i autobus, na kteý jsem původně chtěla jet taxíkem...a pak seděla v buse a vše vydýchávala. i hlad. to jediné jsem nestíhala. no autobus nabral zpoždění, než jsem dojela metrem k Tomovi tak taky jako to nebylo nejrychlejší a pak jsme šli teda jeli do Letnan. no jako nákupy.. haha. první cesta byla do meka :slight_smile: měla jsem hlad. a pak na nákupy. tak jako na mě nic. první jsem koupili něco malého pro Kačku(od Dany) pak Dominovi - za což jsem byla ráda, protože jsem to už sháněla dlouho a nakonec teda něco mám i já. ale že by to byli zázraky se nedá jít.

Pak mi volala kámoška, že mi klidně vyzvedne dort, at nemusím spěchat domů a tak jsme jeli ještě do Globusu. tam měl tomáš vyhlídnutý prsten s brilianty. bohužel velikosti vše okolo jen ne na mě :o(. tažke zase smůla. ale on mi chtěl darovat prstýnek, protože jsem kdysi dostala na 20tiny a ztratila ho, teda zapoměla na bazéně ve skřínce asi na třetím rande s tomem. takže to bere, že bych dostala zase na kulatiny prstýnek a trošku nahradila ten ztracený - byl to poslední, co jsem dostala od táty :o(. takže prsten budeme ještě shánět.

no a večer.. byl super. dali sme si to vínko, pak v půlnoci koupel :grinning: a pak jsem šli do postýlky. já mám po koupeli vždy vysušenou pokožku, tak se musím mazat, tak jsem vytáhla krém od Dove - jsem dostala od mamky, má dělat nádech hnědé. houby nádech. jsem ráno zjistila - mě mazal tom a asi tušíš jakým stylem - že jsem normálně flekatá :angry: :angry: :angry:

pak jsem chystala na oslavičku. byli tady všichni asi max. 2hodky, ale bylo to fakt příjemné. večer jsem padla za vlast :o) ráno mě čekal 1,5hod spinn. vlastně po té době co jsem byla nemocná tak poprvé. no ale bylo fajn,. já na sobě cítím ty vánoce. fakt. jako břicho fuuj. odpo jsem tady lítala a večer to taneční, tak to máš v IP :grinning:

dnešek se dal. jen mi měli přijít dvě návštěvy a obě to zrušili, tak jsme měli náhradní program. teda až na to, že ráno vstal po 4hod a už neusnul a tak jsme to po 7hod zabalili a spali 1,5hod krásného spánku :sweat_smile:
11. led 2010 ve 20:32  • Odpověz
Ahojky, tak koukám, že oslava se vydařila, to je super, akorát je škoda,že jste nesehnali ten prstýnek, mohla jsi mít krásný dárek...já od Martina ztratila naštěstí zatím jenom náramek, dostala jsem ho k výročí a ztratila asi za dva týdny, taky jsem z toho byla dost špatná.... :rolling_eyes: ale byla to moje chyba, takže jsem si akorát nadávala že jsem blbá...no co...
Tu tvoji kámošku taky obdivuju, ne že bych asi nezvládla hlídat dítě, ale asi bych taky měla nějaký divný pocit, že něco udělám špatně,jako není problém hlídat tříleté dítě a větší,ale takovýho soplíka jako je Domino...no ale je dobrá a zase je super, že jste si mohli oslavu s Tomem užít spolu a ty jsi zase věděla, že Domino je v dobrých rukách, předpokládám, že jemu se to taky líbilo...
S tím krémem to známe, já mám od Dove dvě mlíka...jedno to co ty a druhé klasické, tak jsem jednou řekla Martinovi jestli mi nemůže namazat záda,měla jsem je strašně suchá, no tak který mlíko si myslíš, že vzal a druhý den mi ráno říká, jestli toho mlíka nemám nějakou vyrážku, že mám flekatá záda,bylo to v létě, takže jsem se pak drhla citronem, bo jsem takhle nemohla ani do plavek ani do tílka, no hotovo.... :grinning:
tak a jdu ti odepsat na to tvoje IP, co mě tak pobavilo :grinning: :grinning:
12. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
ahojky,
prstýnek ještě seženeme :o) je těžko něco shánět po vánocích :o)) to znám prostě mám blbě narozeninky.

hele náramky se ztrácí samy. já je tak nerada dostávám. je fakt, že vloni jsem dostala od tchýně (ani nevím, zda to bylo na narozeniny nebo k narození Domina, dala mi ho v porodnici a vlastně poprvé viděla mě od nározek a poprvé domina).

Dana nemohla nic udělat špatně. však je zkušená mamina :o) prostě jídlo, přebalování a uspání :grinning: :grinning: třeba v neděli ho hldala, když jsme byli v tanenčních a taky mu muslela dát jídlo, vanu a do postýlky. prostě je šikulka.

tak a jdu na IP.
12. led 2010 ve 14:31  • Odpověz
ccc jako na boskovicku už vzkaz a tady nic??? .o)
12. led 2010 v 15:29  • Odpověz
Jsem se nějak rozepsala do IP :grinning:
je fakt, že já jako dítě neustále ztrácela naušnice, z těch dětských mám do dneška od každé jednu :grinning:
mamka ze mě byla docela na nervy a nejlepší bylo,když jsem ztratila její :grinning:

Já jsem byla teď ve městě, no děsný, babička mi říkala, že to bude klouzat, tak neklouže nic, jenže jak mají rozsolený chodníky, tak je z toho docela marast do toho to lehce zamrzá, takže jako jít normálním krokem je docela umění,si občas připadám, jak ožralá, fakt :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 15:35  • Odpověz
tak já jsem po spinnu. tatínek vše zvládnul doma a já vzládla vše sežrat :o) . jinak jsem mu říkala o tvém dárečku a on je neromantik. prý proč sis ho neenchala :grinning: pakoš. co?

u nás je to v poho. na cestách ušlapaný sníh, takže fakt se supr jezdí se sáněma. ale zítra máme bazén, tak pojedeme kočárem. at můžu i do obchodu. ráno chci žehlit když bude spinkat. tak doufám, že budu mít náladu a energii :grinning:
12. led 2010 ve 21:24  • Odpověz
Ahoj, vy jdete dneska plovat jo? já chci taky, měla bych si vymyslet nějakou aktivitu, včera jsem byla ůplně mrtvá asi v půl osmé :grinning: ale pak jsem se ospršila a do půl dvanácté koukala na telku, byl na Markíze nebo kde nějaký film podle skutečné události o masovém vrahovi,který v Americe zabil 71 žen a chytli ho po 20 letech, mazec, ale mohli to mít líp udělané, bylo to na dva díly a zbytečně roztahané.

Řekni Tomovi, že jsem šikovná a mám jich víc :grinning: :grinning:
Zrovna jsem koukala z okna, že nějakého inteligenta napadlo po týdnu, že by mohli odklidit sníh z parkoviště co máme před domem, protože v neděli měli výjezd dobrovolní hasiči a neměli kam dát auto, protože tady jsou obrovské hromady, no ale v sobotu má být ples, tak to asi dělají i kvůli tomu....
13. led 2010 v 09:58  • Odpověz
Nazdárek. ty provokuješ. ty bláho.. jojo to jsou ti nemocní, co pak můžou dospávat přes den. dívat se tak louho na telku tak bych ráno toho litovala. ale jako bacha. dnes zlatíčko vstalo až v 7:11. já měla šok. přitom tatínkův budík vyzváněl o 106, vždy jsem do něho kopla, at to vypne. pak vstal a víc nevím jen když vyvenčil babet :o) a to se malej nějak po 5hod budil. nechápu to.

taky jsme pak měli jiný režim. jsem zvyklá, že před plavčem spí 2hod, tak spal jen 40min,ale i to už zvládá. plaval o 106. mě to moc chybělo. to plavání. jen teda voda tam je chladnější než bývala kvůli hygieně a dnes mu drkotali zase zuby :rolling_eyes:

už se ozvala ta kámoška? nemáš číst na netu vše. já bych nic nevěděla, protože na to nemám čas :grinning:

jo vy máte ples. a jdeš na chvíli? nebo budeš poctviě na nemocenské sedět doma?? :grinning: :grinning:
13. led 2010 v 15:34  • Odpověz
Hoj, chudák Domino, to musela být pěkná kosa, když mu cvakaly i zuby :sweat_smile:
Jo naštěstí Míša se už ozvala, hned ráno, ona je šílenec, děti nemá,a le i na dovči vstává v šest, že u nich naštěstí nic, ani neměli nic na zemi a tak,tak jsem ráda, pak psala že ji kvůli tomu volal i její brácha a moje mamka mi taky kvůli tomu volala, Míša je totiž potencionální švagrová mojí sestry, tak proto se i mamka strachovala, tak pak psala,že raději poslala smsky i svoji ségře a mamce, i když těm to asi nedošlo, protože všude je napsané zemětřesení na Haiti, takže i můj otec pak říkal, že kdyby mamce neukázal,že hned vedle je Dominikánská republika, že by to nevěděla :grinning:

No já bych klidně na ten ples i na chvilku šla, máme to hned vedle, ale je zde dost sestřiček od nás z nemocnice, tak bych byla nerada, kdyby pak chodily k nám, že mě na plese viděly, šéfce by to asi bylo jedno, ale holky by asi remcaly, že do práce nechodím a na ples jo...tak uvidíme...ale zjistila jsem, že naši hasiči mají ples až 29.1. takže to možná půjdeme, měla jsem za to,že ho mají teď a to mají ze Sychotína, což je součást Kunštátu....
13. led 2010 v 16:18  • Odpověz
No tak jsme dnese řešili bzén. s tomem když koupal. tak jsem zjistila, že ten tralala mu topí, to teda ještě přecházím ale vodu má 36st. prostě jako my dospěláci. pak se mám divit, že mu voda 29st připadá ledová. tak teda tatínek bude snižovat vodu, jako teplotu.

hele míša je potenciální švagrová. takže to mi vysvětli přesně. je to ségra přítele od ségry? nebo přítelkyně bráchy od přítele od ségry? :grinning: a to jela na dovču sama?

no jako 29.1. si budeš moc ples dovolit. to už budeš "schopná" všeho :grinning: :grinning: ted bych to fakt neriskovala. je to fakt divný. když nemáš vycházky.

zítra mám Toma doma. nevím zda jsem ti to psala. jdu na nehty. konečně. po těch ATB mi padaí o 106.
13. led 2010 ve 21:09  • Odpověz
Hoj, já ale mám vycházky :grinning: do dvou do šesti, ale využívám jich jenom občas, protože v tu dobu většinou vařím a čekám na Matesa a pak je tma a nikam se mi nechce, ale dneska jedu k našim a Míši nakrmit želvu a zalít kvítka...
Jo Míša je sestra ségřinýho přítele :grinning: má dvě, tahle je starší, jsme stejný ročník a v září jsem ji odsvědčila tu svatbu, takže na dovči je s manželem....

S tou vodou jsi mě taky pobavila :grinning: ale chudák Domi, to i mě by se zdála voda studená, kdybych byla zvyklá na takový teplíčko....

No nic, budu muset jít něco uvařit abych mohla ve dvě jet, mám nejvyšší čas, ale asi udělám rizoto dlouho jsme ho neměli, akorát nesmím zapomenout koupit sýra, poslední dal včera Martin do sklepa myšičkám :grinning: :grinning:

a co provádíte dneska vy?
14. led 2010 v 10:59  • Odpověz
ahojky,
tak ráno Domi opět bodoval. budíček v půl osmé a to nás ještě vzbudila babetka :o) už se nudila. ne že by chtěla ven, ale ona nespí s námi v posteli od té doby, co je Domi na světě ale ráno je jí smutno. fak tjsem se bavila. takže místo toho abych už dávno byla od lékaře, tak jsem tam vyrážela. a šla jsem si pro auto do garáže. vzala jsem si klíče, doklady a když jsem otevřela garáž, zjistila jsem že mi chybí klíče od auta. ty vo.. já jsem tááák nadávla. vždy ty klíče dá na klíče od garáže. no tak jsem šla pěšky - stihla jsem koupit i 6l pracího gelu a tak jsem to tahala. no než bych se vrátila pro klíče už bych byla u mudr.

tam nebyly dobré zprávy. zjistili mi v krvi poruchu štítné žlázy. takže pro potvrzení musím na vyšetření a tak. no pak uvidíme.

pak jsem se otočila doma -ztratila jsem tam moc času a letěla k na nehty. paní mi udělaal i kafe a bylo mi tam moooc fajn.

no a pak domi doma spal. než jsem udělaal oběd a teda moc jsem nestíhala :grinning: no rozhodli jsme se schovat vánoce. ty bláho, to šlo pomalu. ještě zítra budu pokračovat :grinning: ale tomáš s Domi jako zvládli sami schovat stromek, banky atd. no celé odpo bylo co dělat. pak mi tomáš odešel tak jsme to doklepali do konce a ted si užívám večera.

to s tou svatbou si pamatuji. jen jsem si neuvědomovala a teda mateš mě s tím skorošvagrová. no tak jednou svatba bude, ne?? :slight_smile: tak už je to švagrová :wink:
14. led 2010 ve 21:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.