• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
tak jsem ted obědvala a půjdu uklízet. Domi spí. má to dnes popřeházené. ale večer ho neuspávám tak mi to je jedno :o) jdu na spinn. abych byla krásná.

jinak dnes malého vzbudil tatínek. takže.. ale do 6hod spal v postýlce. no tak uvidíme co zítra. když budeme spát všichni. jééé zase víkend. to je žůžo.
15. led 2010 v 15:24  • Odpověz
ahojky,
tak doufám, že tě netrápí tvá nemoc, že nemáš teploty nebo něco na tebe opět neleze.že je vše ok. a ty si jen užíváš víkendu a toho, že nejsi sama.

no nebudu psát co vše děláme. to ti napíšu až zase budee online.
16. led 2010 ve 21:27  • Odpověz
a zase nic. sakra je víkend a ty se věnuješ asi manžílkovi, co?? :grinning: :grinning: jestli mi vpondělí napíšeš, že ti nefunguje tvé PC a vlastně jsi ani nevyužila jeho tak tě plácnu na dálku :grinning: :grinning:
17. led 2010 ve 14:40  • Odpověz
ahoj
h... a ne mat. dovolená. jsem spráskaná jak pes. po včerejším taneční měl zase Domi svoji noc - asi mu chybíme při usínání a když se ve 4hod probudí tak na mě kouká :d dnes vydržel do 5hod. pak ho vzbudil budík od Toma. venku totál hnus. zase všude sníh a nad nuluo. no a my v 8hod vyráželi na cvičení.. už jsem se viděla, jak se brodím, ale náhoda byla že jel bus a nebyl v něm kočárek. ty bláho. tak jsem se svezla a ušetřila si 20min námahy a nadávání a Domi si mohl hrát v herničce, díky tomu zrychlení :grinning:

pak jsem mu tam dala svačinu a uspala v kočáře, aby hodinu spal a mohli jsme jít na náhradní hodinu plavání od 11:20. no super. v té břečce si jezdit po městě. jsem byla promočná. fuj hnus :rolling_eyes: plavání super. moc maminek se odhlásilo a i kdysž já jsem byla náhradka, tak žůžo. byli jsme jen 3 děti. dala jsem si tam pak polévku, domi oběd a pohrál si a šli jsme domů. ale to už jsem fakt nemohla. jsme se dnes jen oblékali a svlíkali. bléé. ted doma spí, ale já otřebuji uklidit. takže nejsem s ním v posteli. jen jsem tady chytala energii. no tak se teda zvedám a .... :angry: :angry:
18. led 2010 v 15:08  • Odpověz
sakra.. nic :sweat_smile: :frowning2:
19. led 2010 v 09:35  • Odpověz
Ahojky, tak jsem tu, ale nevím na jak dlouho, Martin si dělá ve vaně Mrtvé moře, nasypal si do vody skoro půlku krabice se solí a teď se v tom rochní :grinning:
Akorát, že jak vyleze tak půjde dělat výplaty a vezme mi noťas...
já jsem ti zkoušela napsat z mobilu, ale neuspěšně...v sobotu jsem si ho konečně vyzvedla z reklamace a včera jsem zjistila, že mi na něm nefunguje foťák, tak jsem nasraná, instalovali mi tam nový softwar a asi na něco zapomněli, takže znovu na reklamaci, opět mi všechno smažou, hotovo a to jsem zjisitila, že jsem si kravka nepřetáhla fotky našeho Tomina - kocoura, na paměťovku, takže jsem o ně přišla a jiné nemám :frowning2: což mě štve....
Zítra jedu za holkama do Boskovic na sedánek, tak se těším, že zase vypadnu z baráku, aspoň na odpoledne...ale potřebovala bych doma uklidit, ale nevím kdy, ve čtvrtek jedu k doktorce, pak musím do města, do práce a s kámoškou co se vrátila z té Dominikánské republiky na kafo a pak teda domů, v pátek snad bude chvilka a v sobotu odpoledne jedeme do Brna na motokáry...teda pánové...já se tentokrát budu jenom koukat, což mě mrzí, bo to miluju....a v neděli jedeme ke švagrové bo její přítel má třicet...letos mají všichni třicet...to je hrozný...ty, Zdenál od švagruš, švagruš, švagr, dvě holky z Boskovicka z koníka, sestřenka...no je vás hromada :grinning:

tak vodník leze z vany, jdu mu nachystat pizzu a ještě napsat holkám...pa a snad se zítra ozvu, kdyžtak to zase zkusím z mobilu...páááááááááááá
19. led 2010 ve 20:28  • Odpověz
ahojky,
ty jo, 2dny jsme tady nic nedali. ale to bude tím, že jsem si včera ráno všimla, že na Boskovicích jsi něco napsala a to bylo o srazíku, tak jsem tušila, že tady nezabrousíš a pak jsem večer měla bolehlav a sice jsem byla na netu, ale odpadla jsem než jsem ti napsala. a jak bylo? co nového :o)) jak to že byl až odpo? jste na mateřské tak máte času dopo.. ty teda na nemocenské :o) ale taky čas máš
tvůj mobil mě fakt rozesmál. neměli by už ti vrátit peníze? a co tvůj PC? jak ten je daleko? stále jen umírá?

hele máš to krásně rozplánované ten čas. jo vlastně co vycházky? máš jiné? že tak výletuješ?

my včera byli na roční prohlíce. tak super. vše v standard. v ničem není nejlepší,ale není ani "retardovaný" :grinning: ti pak můžu zkopírovat co sem psala holkam na MB.

no dnes mě opět potěšil. vichni píšou, jak mají jiné děti v ten den D. ty v... my máme dítě opět s rýmou. mě fakt jebne. sorry. že to tak píšu. co dělám špatně? vždyt skoro nikam ven nechodí. v neděli nebyl ani venku. a přesto :rolling_eyes: :rolling_eyes: takže doufám, že se to nerozjede v nic víc a vpondělí odjeme do OV. krucinál.
21. led 2010 ve 14:59  • Odpověz
Ahojky, jo jo, já byla včera na srazíku u holek...vycházky mám od 14 do 18 tak toho aspoň takhle využívám, teď jsem zrovna u našich a čekám na Míšu a půjdeme chvilku na kafo...
No vidíš, tak to je super, že Domi je ve všem v pohodě...a není retardovaný :grinning: ale to jsme věděli, protože je dokonalý po mamince :grinning:

PC je pořád jednou nohou v rakvi, ale včera se pokoušel Mates něco s tím dělat,t ak nevím, nevím jak to dopadne, ale snad budu brzo on-line...už mě to taky nebaví...

Mě včera bolela hlava jako blázen, dojela jsem v pět domů od holek a uvařila si čaj s citronem a zalezla do postele, ale dneska nic, akorát mám taky pořád rýmu a už jsem z toho docela rozladěná, protože jsem na tom stejně jako vy, pořád doma a pořád nachlazená...děsný, fakt...

A co oslava? Co dostal Domi za dárky, rychle se pochlubte a chci nějaký foto s dortem.... :grinning:

No telefon jim asi omlátím o hlavu, protože když jsem jim ho dávala tak foťák fungoval a najednou ne :rolling_eyes:
21. led 2010 v 16:06  • Odpověz
Jani ... z Boskovicka 3 :grinning: ... máš v tom bordel..... :grinning: :grinning:
21. led 2010 v 16:18  • Odpověz
Mic co tři z Boskovicka? Já to nechápu :sweat_smile:
21. led 2010 ve 20:20  • Odpověz
Jo už to chápu, tři z Boskovicka mají třicet, no jasný, já jsem totiž zapomněla na Lucku, ale to jsem včera říkala, nevím proč jsem si myslela, že měla loni :grinning:
21. led 2010 ve 20:21  • Odpověz
teda neudržet takové tajemství.styd se :o) ale dalo se to čekat. holky museli být nadšneé, co? jako já :dizzy_face: :dizzy_face:

a vycházky ti nezměnila? jak to? to je ale hnusná na tebe. máš být na vzduchu kdy máš sílu a ne kdy máš vycházky. bys to s ní měla probrat na příští KO.

jinak oslava dnes žádná nebyla. Tomáš je služebně v jihlavě. takže nic. odpoledne jsme měli jít na besídku od Kačenky, jenže ji zrušili. tak holky přišly k nám ,narychlo jsem koupila aspon zákusky, ony donesli malý dáreček. vše bude až v sobotu odpoledne. a pak za týden v OV. no jen teda ted večer máme zvýšenou teplotu. se na to ....
21. led 2010 ve 20:41  • Odpověz
Luci ...jj ........máme ooobbbrrrr radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. led 2010 v 09:44  • Odpověz
Jdu s prádlem do sklepa a hned ti jdu napsat :grinning:
23. led 2010 v 11:09  • Odpověz
No tak koukám, že jsi mezitím nedošla :grinning:
Tak dneska má Domi první oslavu :dizzy_face: my jedeme zítra po obědě na oslavu třicetin, jenom doufám, že mi do zítra vydrží kytka, musela jsem jí vyzvednout už dneska, tak snad to přežije, no ty cigarety na ní určitě, tady je nemá kdo vykouřit :grinning: :grinning:

O vycházkách se se mnou ani nebavila, takže předpokládám, že kdybych neměla vycházky od obvoďačky z doby, kdy jsem doléčovala ten zápal plic, tak mi je ani nenapíše...což nechápu a nebo si jich všimla, já jsem teda přesvědčená že ne, ale byla jsem se oblíkat a neschopenka mi ležela na stole, takže se na ni možná dívala a naznala, že čtyři hodiny zatím stačí, je fakt, že mě se v tomhle počasí ven ani nechce, dneska obzvlášť, takže spíš pokud bude všechno OK, tak na ni začnu tlačit na jaře, jestli by mi je nemohla napsat delší, tak uvidíme....

Já jsem opět sama doma, ale už si zvykám, Martin je v práci a maluje kancelář, ale doufám, že na oběd dojede...já chci dneska uklízet a musím žehlit,ale to se budu zase přemlouvat dvě hodiny, protože se mi do toho nechce, stačí že už tři dny odnáším do sklepa vánoční výzdobu, jenže jen tak se mi tam chodit nechce a když jdu s prádlem, tak to nepoberu :grinning: tak to zde asi bude strašit až do příštích vánoc :grinning: :grinning:

Pak mi napiš, jak se vám oslava vydařila a jaké byly dárečky :dizzy_face: :dizzy_face: a já jdu něco dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. led 2010 v 11:31  • Odpověz
ahojky, se nediv že sem nedošla. jsem makala jako blázen celý den. než přišli návštěvy..tak hodím fotky, at se pochlubím, co dostal, jo??? protože dárek od Kačky je úžasný - http://www.youtube.com/watch?v=vurcO8udPpA,
http://luciejadr.rajce.net/oslava_1.narozenin

JInak s těmi vycházkami. neměla by jsi lepší je mít od 12hod, ne? já jen že to je nejtepleji :o) ale jako zeptej se ji. je normál mít od 8-18hod. někteří dávají neomezeně, ale to prý povolené není :rolling_eyes:

styd se dávat cigaretové kytky.. to podporovat. máš tam dát radši kávu atd. bléééé.
23. led 2010 ve 21:26  • Odpověz
Ahojky, jdu mrknout na to video....no Zdenál je brutální kuřák, takže toho už to neodnaučíme :grinning: a švagrová taky...a aby toho nebylo málo, tak dostane flašku finské vodky :grinning: :grinning:
Jo kávu jsem mu dát mohla to je fakt, tu taky pije po kýblech a tunu cukru k tomu :grinning:

Tak oslava se zdařila? my nakonec jeli včera do Brna na ty motokáry, původně jsme si mysleli, že nepojedeme, ale nakonec jsem rozhodla, že doma sedět nebudeme,akorát my bylo líto, že jsem nemohla jezdit, protože mě to vždycky strašně bavilo, tak jsem koukala na ostatní...Martin byl ve své skupině třetí, ale sedřenej jak kůň, teď jel do práce a chudák nadával, že neví jak bude motat volantem a ještě jsem mu musela říct, aby nezapomněl, že auto má i spojku, motokára ne :grinning: :grinning:
a odpoledne jedeme na oslavu, ještě musím jít domluvit jestli pojede i babička a ve dvě vyrazíme.
No mamka mi taky říkala, o těch neomezených vycházkách, ona je má taky, ale já myslím, že mi je nenapíše no uvidíme, jdu tam za měsíc, tak se domluvím a třeba jo....
24. led 2010 v 10:03  • Odpověz
Ty jo, tak autíčko je fakt super :dizzy_face: to bude Domi frčet jak drak :grinning: ale stejně jsem se smála, že ze začátku ho víc bral ten papír...ale to je fakt bomba a má to i se jménem, to máte rovnou ze Škodovky ne?? :grinning: :grinning:
24. led 2010 v 10:08  • Odpověz
ahojky
tak ty už se přežíráš na oslavě, co??? .o)

hele eměla by ses někdy šetřit? venku taková kosa a ty jedeš na motokáry. bylo tam aspon teplo? já jen at neprohchladneš :sweat_smile: jako tady je taková kosa. ven nechodíme. jen s babetkou :o)

no jinak dnes pomalu balím, zítra ráno se razí směr OV. nejdřív jsem uvažovala, že to odložím, protože Domi měl tu rýmu, ale má jen rýmu a to už menší, teploty vůbec, tak jedeme. prospěje to i mě a Tomovi, že budeme od sebe :sweat_smile: no a stejně tam nebudu chodit ven - hlásí -20. tak dopo budeme doma a odpo se mu bude věnovat nějaká babička. budu to střídat. a třeba jim ho nechám samotného a hodím si prochajdu sama.

Autíčko opravdu nechává vyrábět škodovka :o) mají to tady v hracích centrech a tak. já z toho byla taky moc nadšená. hlavně z toho volantu.a to že ho zajímal papír - tak bacha. to bylo poprvé za celou dobu, co byli vánoce a narozeniny :grinning: :grinning:
24. led 2010 v 15:11  • Odpověz
ahojky tetko, teda doufám, žte se nic neděje. zase žádný vzkazík. my už jsme v OV. od včera. ráno jsme jeli po mlíčku. celkem se to dalo. jendou spinkal a já taky. a pak pauza na jeho sváču a naše kafe :o) a pak ... před OV přišel na řadu Brumík , protože už byl nevrlej, tak holt jsem mu zacpala pusu jídlem :grinning: :grinning:

no trošku jsme se tady chcytli ghned s mou máti, protože vůbec nic neuklidila na přichod zvědavce. po 30min řvaní nech to nenene, tyty jsem to vzdalaa aněco uklidila sama. ale to bylo špatně. prý ho mám učit, že nesmí. tak jsem dnes ráno učila av zbudila dědu, který spal po opdpolední. smůla holt :grinning:

včera odpo jsem šla zařizovat pár věcí a má mamka šla se mnou - dobrovolně, tak jsem dala Domču ke tchýni. šoklo mě to, čekala bych že ho bude chtít mamka, ale ta radši šla do obchodu. :grinning: no a Domi i kdyžt 5měsíců nebyl u babičky a jí neviděl měsíc, tka tam 2hod vydržel. frajer. ona si s ním pěkně hraje. věnuje se jen mu. to se mi moc libí. dnes tam odpo půjdu i já. dělíám zase odpoledne. ale stejně je škaredě, ven s ním nechci tak mi to ani neva. a ted dopo je doma i děda, tak má domi i trošku zábavu, i když on odpočívá aby nabral síly. až posvačí, tak je tady nechám samotné a půjdu si něcoo zařídit :sweat_smile:
26. led 2010 v 09:33  • Odpověz
prdelo ty mě neštvi :o) ti asi pošlu nějaké PC :dizzy_face:
27. led 2010 ve 13:08  • Odpověz
teda flákač Martin opět nedal disk do PC? teda štvete mě :grinning: :grinning: no já se tady objevím asi až v nedlěi tak snad něco napíšeš :dizzy_face: :dizzy_face:
28. led 2010 ve 21:40  • Odpověz
Ahojky berušky moje :grinning: tak disk je v PC a snad bude fungovat hodně dlouho...jestli ne, tak budu fakt zlá...
já se doma normálně dost brutálně nudím, hrůza, venku buď mrzne nebo kydá sníh, tak jdu max do obchodu a rychle domů, ale příští týden mám slíbeno, že si Martin vezme od úterka volno a bude se mnou doma, tak jsem zvědavá jestli to klapne nebo ne...
A vy jste ještě v OV? V pondělí za mnou byla sestřenka, v dubnu se jí narodí Šimonek, tak jsem jí to bříško úplně záviděla a hlavně ty kila :rolling_eyes: jenže ona byla hubená vždycky a je strašně nespravedlivý, že já přiberu po sklenici vody a ona zbaští s klidem celý dort a nic :grinning: :grinning:

A co Domi, už jsi ho naučila, že tohle nesmí a tohle taky ne :grinning: stejně je mi jasný, že jakmile mu řekneš že to nesmí, tak to schválně udělá :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2010 v 18:07  • Odpověz
ahoj holky, my jsme v pořádku doma. cesta byla zase náročná. no ale je za námi :o).

Oslava byla super. Brácha mi pomohl vyzdobit salonek a chtěl mooc balonků tak jich nafouknul 70 a fakt t tam byl krásné. Dárečků jsme dostali moooc. Moji mámě jsem dala tip, že chci plyšový batužek, a nemusí být krteček. tak máme batužek opičku od tety, batužek krteček od dědy a batužek s Františkem od mé mamky :o))) jinak blečení, auta, knížky. penízky, hodiny na zed. a jelikož tam byli ještě 4děti, bylo tam mooc fajn. rachot, sarnda. děti si to užili. dárky rozbalovali za Domču. byly fakt sladké.

tak a začal nám klasický týden tak se oblékáme do Kulíšku.
1. únor 2010 v 07:42  • Odpověz
hm. hlavně že se nudíš a máš novej disk... ty bláho mě z tebe :o))

:d já jsem po kulíšku vyřídila pár věcí a ... zítra nám dovezou nové postele, co jsem dostala k 30tinám, takže jsem musela staré vyklidit, at to večer odnese tatínek do sklepa... a přitom jsem začala dělat takvé kraviny jako - malé věci dát do vakua pytlů dle velikostí :o))) velké rozdělit do krabic, at jsou po ruce a taky dle velikostí. vyklidit min. 1skřínku at tam můžeme dávat hračky, protože na zemi už není místo.. a plácám se v tom ... áááááá. domi mi samo pomáhá. jsem ted dala krabici s hračkami na písek a na léto na skřín a když sjem se vrátila, zjistila jsem že si v nečekanou chvíli vytáhnul lopatku :slight_smile:)) pakoš.

včera jsem nevím ani jak to vyprala 5praček. a dnes další. ale večer asi žehlit nebudu. to nebude síla :o)

jo a heeeč mám nové kozačky. jupííí. náhodně v obchodě hned kousek od našich. jsou suprové. krásně sedí. a zítra se dozvím, jestli mi opraví zip na těch starých. možná budu mít poprvé v životě 2kozaček - jedny jarní a jedny zimní :grinning:
1. únor 2010 v 17:45  • Odpověz
Ahojky, já dneska výletovala, volala mi teda Makelína s Tobiáškem, že pojedeme za Micinou na návštěvu, tak jsem jela, lepší jak sedět doma, akorát prý si mám vzít teplé oblečení, protože půjdeme bobovat a nikam jsme se nedostali :grinning: kluci řádili a my si pokecaly, před hodinou jsem dovalila domů a taky hodila jednu pračku a přemýšlím, jestli žehlit nebo na to hodit bobek a rozhodla jsem se pro to druhé :grinning: :grinning:
A hlavně že jsem spěchala domů, že musím Martinovi udělat oběd a ta mánička se hned po příjezdu sbalil, že musí ještě něco vyřídit a dojede za půl hodiny, no takže hranolky budou studený a to nesnáším...fuj, studený hrancle... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak vy teďka budete mít na každý týden jiný batoh? To je super :grinning: a s kozajdama taky, já podědila minulý týden něco na způsob sněhulí, ale jsou na zip a černé a hlavně mají kožuch :grinning: to v kozačkách nemívám...takže já mám už čtvery :grinning: ale jenom dvoje se dají nosit když je sníh, ty druhé dvoje mám spíš na jaro a na podzim...bo by mi v nich zmzrly hnátičky :grinning:

Jo a co myslíš...Mates jde zítra do práce a doma bude asi jenom v pátek a to ještě kdo ví....sakra... :angry:
1. únor 2010 v 18:24  • Odpověz
Nazdar krasavice, no to jsi mi toho teda napsala :grinning:
jdu mrknout na fota a na videa...
2. únor 2010 v 10:38  • Odpověz
No super :dizzy_face: fotky skvělý a u videa jsem se fakt zasmála...nejde mi to rozbalit, mrsk s tím jinam a koukám, že dort Domimu chutnal...ale matko, něco se sebou udělej a začni jíst....nebo tě tady nechci...já jsem jak sud už teď a ty jsi jak modelka...sakra :angry: to se ti trpět nebude :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 v 10:46  • Odpověz
no kdepak jste? Doufám, že nejste někde zapadení pod sněhem...tady už přestalo sněžit a dokonce šajní oskar, krása, dojedou naši, tak jsem ráda, dlouho jsem je neviděla...a hlavně dovezou matesovi maso :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.