• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
ahojky,
pod sněhem??? :slight_smile:)) jako moc jsem se smála dnes ráno. jako včera po spinnu se nechtělo Tomovi odvézt auto do garáže, když jsem chytla parkovací místo, a tak ho nechal před barákem a že ráno aspon ušetří čas. no a ráno toooolik sněhu. tak šel odhrabávat auto - teda spíš hledat :o))) jo a já se dnes max. topila cestou - do 12hod stačilo vše roztát a ty jo.. jsem nadávala jak špaček. hlavně když jsem chtěla přejít cestu - vše se vždy nahromadilo u chodníku :o(

no a kde jsme dnes byli? malý blboun vstával ráno ve 4hod. do 6hod jsme polehávali v posteli. pak už jsme vstali. v 8hod už byl navařený oběd a upečená buchta. no před 9hod jsme to šli zabalit do postele. fakt bych to nedala. i když bylo co dělat - jako věšet prádlo a tak. prostě jsem nemohla. čekla nás bazén a ten mě fakt ničí :o))) no a odpo pak přišla návštěva - domčovi popřát k narozeninám.

včera nám přivezli postele. šok.. jsou obrrr. malá ruzyně - jako přistávácí plocha. fakt. v noci jsme spali každý na své straně a mezi námi by se vyspal dospělý :o)). jen teda jsou strašně vysoké - mají ulžný prostor a to je strašné oproti starým postelím. fakt. jsem z toho nesvá. dělá to asi 10cm. cítím "závratě". nechápu to. musím si zvyknout. no a v ložnici už není místo na nic :o) dveře neotevřeme jen do 1/3 :o) pak už je tam postýlka. babetka má problém vyskočit. ale v úložném prostoru je moooc místa.

fuj ted náhodně čumím na Novu - je tam něco o XXL tatínek nebo tak. to je nechutné. on má přes 400kg. jak to někdo může nechat dojít tak daleko? já se tady trápím se svou váhou.. a... ty vole . to je nechutné. blééé

chjo. jinak jsem doma fakt jak uklízecí maniak :o( už aby byl víkend. no a vlastně v pondělí zase balím. to už se odjíždí na dovču. tak snad aspon víkend bude volnější. co Martin? bude doma v pátek? ti to budu závidět :dizzy_face:
3. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz
Ahojky, tak vy jste nezapadli, to je super :grinning: no u nás se sníh drží...sice včera když jsem šla do obchodu, tak jsem litovala, že jsem si nevzala gumáky, protože jsem měla kozačky mokré jako prase...ale dobrý, na chodníku byl krapet problém se v tom bordelu udržet, protože to děsně klouzalo a vzhledem k tomu, že dneska mrzne, tak předpokládám, že to bude namrzlý jako prase a rozbiju si někde nos....
ale sněhu je zde hrozně moc....jsme jak na horách :grinning:

Já dneska lezla z postele až v deset, ráno jsem se sice vyhrabala kolem osmé, ale motá se mi hlava, tak jsem zase zalehla a kolem deváté usnula a vzbudila se až v těch deset...dneska moc práce nemám, jenom naládovat pračku a uvařit brambory Martinovi k obědu...ale to stačí až ve tři, protože dřív jak v pět nedojede, včera dojel v pět a v půl sedmé jel zase do práce, takže já taky koukala na Novu a úplně se mi dělalo zle...ale nejvíc mě dostalo,jak ta matka od toho mladého kluka vykládala, že když půjde její syn na tu operaci, tak budou muset změnit jídelníček a nebudou si moct dát ani pizzu a pak řekne, že by taky pár kilo mohla shodit...pár?? Vždyť i ona snad vážila minimálně 130 kg! A úplně nejhorší byl konec, nevím jestli jsi to viděla, ale byl tam záběr jak toho chlapa vezou domů a tak byly jeho dcery a ta jedna s vnučkou, že má necelých pět měsíců a ona jí dávala kousnout hamburgeru!!! Takové matce normálně patří namlátit...a prý v Americe je přes dva miliony lidí, kteří váží víc jak 200kg...a já si dělám hlavu, že mám deset kilo nadváhu...no hustý, fakt...

Kam vlastně jedete na tu dovolenou?? Já vám závidím....Martin snad doma bude, ale osobně tomu moc nevěřím....
4. únor 2010 v 11:34  • Odpověz
ahojky,
měla bych radši něco dělat. ale... :o) zase bych ti nestihla napsat a to ti nemůžu udělat. flákačko moje :o)))

dneska jsem byla na nehtech. šla jsem už na 8:45 a tak jsem měla domluvené hlídání u souseda. byli moc hodní, protože tady bylo -9 tak ho měli u sebe doma. zvládli to suprově. hlavně Domi vstával v 6hod a já jsem potřeovala aby nešel spát až v 11hod, at v 15hod už můžeme ke kamarádce, tak chudák trpěl a i oni a já .. já mám krásné nehty. a Domi po obědě krásně usnul a budeme mít super i odpoledne :grinning: jsme až do zítra bez tatky tak se aspon navzájem nepobijeme :sweat_smile:

no já nakonec včera taky zvrdla až do konce u toho pořadu. a fuuj. jak oddělávali ty kusy toho nádoru. bléé to podle mě nebyl nádor, ale kůže která hnila jak tak ležel. blééé. a s tou mámou.. t mě taky napadlo. jen ona vedle něho vypadala štíhle, co?? :o) a ta vnučka. jsem doufala, že to dělali jen kvůli té kamery. stejně nechápu jak to tak můžou nechat dojít. i ten pubertální, ten ještě chodit mohl, tak mohl se sebou něco dělat. i když je pravda že říkali,že ujde jen na záchod a zpět a dál mu hrozí infarkt. a já si dělám problémy že mám 2kg navrch po těhu a vánocích :o) (a asi 4kg podváhu :sweat_smile: ).

My jedeme do Bedřichova. je to od nás kousek. Hotel Jelínek. a kousek od toho sjezdovky. a hlavně v hotelu děstký koutek, teda hernička, takže DOmi bude mít zábavu - chození po hotelu a herna a ven. bude to mít jako doma, ale zpestřené jiným prostředím. Jen zatím není jistá rakev na auto a děsím se jak se zbalíme... teda rakev je, ale tomáš nemá klasické "hagusy" na střeše, tak sháníme na půjčení přes Audi něco.. snad se to sežene. Protože rakev by nám moc pomohla.

já ještě stále jsem se nevyhrabala z mého příjezdu a toho uklízení co jsem tady začala. jsem fakt debil. já nikdy neumím počkat já se vždy pustím do něčeho, co pak nestíhám a dělám stále větší a větší bordel kolem sebe :o(. dnes jsem i některé věci naházela jen tak do té postele at to aspon nevidím a třeba za 14dní bude více času :sweat_smile: tak samo komoru. opět tam nejde ani vejít. no naposledy jsme ji uklízeli před 6měsíci.. to je pak super,. místa moc a pak uděláme zase to, že tam vše dáváme a zase je potřeba ji ve velkém uklidit.

Nestal se náhodou Martin workoholik? to je tam fakt tak potřeba v té práci, že odjede domů a zase se vrací?
4. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz
Jo on už dělá v práci údržbáře, ředitele a technologa...no ale mám pocit, že to nebude mít dlouhého trvání, protože to prostě normální člověk nemůže dlouho snést...
Já zrovna docela trpím, dneska je nějaký divný den, když sedím, tak je to OK, ale jakmile začnu chodit, tak mě po chvilce začne bolet na vaječnících...tak nevím, nechci zbytečně plašit, tak snad to nic není a jenom si kuželka zvětšuje pokojíček, holky psaly, že se zvětšují ty meziděložní svaly, tak snad jo, doktorce musím stejně zavolat, protože mi blbě spočítala prášky a nevyjdou mi do kontroly, tak tam příští týden musím zajet...tak se ji zeptám, jestli je to normální nebo ne...

Já bych tak někam jela, ach jo...ale domluvili jsme se s Martinem, že pokud v létě nebudu mít zákaz na výlety, tak si zajedeme někde zde, možná na Jižní Moravu, tam je krásně vždycky a nebo na Slovensko, konečně bychom mohli navštívit přibuzné, kdysi nás lákal bratránek i do Polska, ale autem je to strašně daleko, bydlí až u moře a do letadla bych se v tom stavu už bála, tak holt počkáme, až dojedou oni sem...ale to Slovensko bychom dát mohli...tak snad jo...

Prosím tě ty tvoje dvě kila bych taky chtěla řešit, já mám po všech těch hormonech nahoře deset kilo, fakt super, ale naštěstí jsem to nabrala během roku a něco, tak to nebyl takový náraz na tělo, teď jsem v listopadu asi pět kilo zhubla, ale další dávka hormonů mi tři kila hodila nahoru a s kilem co jsem nabrala na Vánoce jsem na stejným...ale zatím se chválím, že jsem ve třetím měsíci a ručička je pořád na stejné váze, ale i tak budu mít po porodu co shazovat, hlavně se nesmím dostat do stadia jako některé mé kamarádky, které prostě naznaly, že jako těhotné prostě můžou jíst všechno, takže kámoška nabrala 30kg a druhá 25kg, ale obě vyloženě z jídla...takže já se snažím hlídat, jím hodně zeleniny, místo sladkého, které mi stejně nechutná ovoce a snad naberu max. 15 kg...i to bude moc...pak budu shazovat minimálně 25kg :grinning: abych byla krásná a štíhlá maminka...no snad se mi to povede...ale ten podzim mě dobře nakopnul, stačilo změnit jídelníček a 5 kilo bylo dole a to jsem místo svých běžných dvou porcí jídla jedla pět...

a to jako mi celý týden nebudeš psát?? No co tady budu dělat...trpět samomluvou ne?
4. únor 2010 ve 14:23  • Odpověz
Ale j už se těším na příští středu, jdu konečně od října na kosmetiku, na manikůru a na pedikůru, domluvila jsem si to u kámošky všechno na jeden den, tak se těším, jedu k ní ve dvě, tak si aspoň pokecáme a já budu krásně relaxovat...už se moooooc těším.... :dizzy_face: :dizzy_face:
4. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz
jé ty jsi mi ještě dnes napsala. no já už jsem mrtvá. sama doma a tak chci spát. jsem si říkala, jak hned po ordinaci půjdu spát a houby.

jen k té váze - bacha na ovoce. je to svině, z kteér jdou cukry do těla. Kamarádka je měla v těhu zakázené, protože moc přibírala a tak dostala dietu a ovoce nenen. tak přejdi na zeleninu z mrkve budeš opálená a dobře vidět :grinning: :grinning:

jo a zapomen, že se někam dostaneš v létě. pokud už teda nebudeš na mateřské - tzn. 8týdnů před porodem. protože do té doby jsi na nemocenské a to ti nikdo nepodepíše povolen odjezd pryč :sweat_smile: :sweat_smile: já taky nemohla do OV. nikam. naštěstí Luhačovice jsme stihli před nemocenskou.

a psát ti asi fakt nebudu. i když závislák tatka si notas brát bude, internet tam mají zdarma po celém hotelu. takže když na mě vyjde hlídání Domina a bude zrovna spát, tak to víš, že si ho zapnu :sweat_smile: jen kvůli tobě :dizzy_face: protoe budu čekat co kotrola apod.

a ten den krásy ti závidím jéééé. i když teda.. já někdy u toho radši mlčím a relaxuji. ale ty se potřebuješ vykecat, tak to ti prospěje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz
Ahojky, jo jo o ovoci mi říkala i kámoška, že když, tak jenom dopoledne, tak si dávám ke snídani k jogurtu, ale spíš mám narvanou lednici mrkví, tu bych mohla po kilech...třeba začnu líp vidět a nebudu muset po porodu na další operaci :grinning: a enbo ze mne bude králík a z malýho taky.... :grinning: :grinning:

zrovna se cpu jogurtem od Martinové kolegyně, domácí výroba, poslala mi na ochutnání, má ho plný vloček, ořechů a nějaké ovoce, ale moc dobrý...a má v něm grep, který miluju...
Já se na tu kosmetiku taky strašně těším, u kosmetiky se teda moc kecat nedá, to lehnu a budu relaxovat, ale pak se mi Blanička pustí do noh a ruk, tak to si splkneme, je fakt, že jak jsem zavřená doma, tak mi ten kontakt s lidmi chybí, ale dneska jedu za kámoškou do Rudky, tak si pokecáme, akorát musím stihnout uvařit oběd a pověsit prádlo.

No já bych podle svých výpočtů měla být zhruba od 10.7. na mateřské a ještě musím v práci zjistit jak je to s dovolenou, protože mám ještě nějakou starou, tak jsem si říkala, jestli by se dalo,ukončit neschopenku a vzít si dovolenou před nástupem na MD...tak uvidíme,ještě je času dost...ze začátku jsem měla pocit, že to strašně utíká a teď mám pocit, že to čekání do kontroly je nekonečné...chjo...a kdy se vracíte?
5. únor 2010 v 11:08  • Odpověz
nazdárek.. zdraví vás kašpárek :grinning: :grinning: to mě ted napadlo :sweat_smile:

ty jo. tak martinova kolegyně tě krásně rozmazluje. určitě sis vzala recept a ted to budeš si dělat doma sama, že jo :grinning: :grinning: jo a vlastně co Martin? byl dnes doma? nebo jak? jsi ani nenapsala, jak si užíváš.

a všimla jsem si, že teda denně vaříš, co? a taky pereš :o) už mi přijde, že čtu jak pořad věšíš prádlo :slight_smile: no někdy piš, co vaříš, třeba dostanu inspiraci co na oběd :grinning: já teda dnes dopo byla na zpívání s Dominem. už mi zase jezdí Berta - stačila nová baterka. pak jsem zajela do čedoku, do bati a museal rychle domů, protože už tady byla na cestě Kačka. no to je detail. ale jako.. než jsme šli na zpívání tak domi 1,5hod spal - já žehlila a třídila prádllo. no a hned jak odešla Kačka, tak přišla teta na vození a 2hod a 15min vozila DOmčů - on ji spal. já měla klídek. samo, že jsem si nesedla, ale i tak. a kdy žmi ho tady dávala, tak přijel tatínek - tím že nespal doma, tak přijel dřív. juchuuu. takže si pak hrál s Domčou, tkerý byl rozjetej a v dobré náladě a já jela nakupovat, poflakovala se - ale jako dělala že něco dělám :o) a pak jela na spinn. super pátek :dizzy_face: :dizzy_face:

S tou dovčou to můžeš uděalt tak jak to píšeš. no ale hodně z nás radši počká až na tu mateřskou a dovču si pak nechá proplatit :sweat_smile: je to pak příjemné ty peníze.a to že se nemůžeš dočkat kontroly. pamatuješ na mě? ty moje histerie? ted jdeš na kontrolu, po které mě chtěla poslat mudr k psychiatrovi protože jsem se tam složila strachy, jestli bude vše ok ještě než zapla ultrazvuk. až tak jsem byla labilní. a můžu říct, že se mě to drželo pořád. prostě den kdy jsem šla na kotrnlu jsem se bála, a po kontrole jsem byla v taáááák super náladě, že jsem nakupovala oblečení a tak :sweat_smile:

hele už jsete měli tu milou chviličku kdy uvažujete nad jménama???
5. únor 2010 ve 21:51  • Odpověz
Ahoj teta..
jo taky jsem si všimla, že furt jenom žehlím, peru a vařím :grinning: dneska jsem vyžehlila dvě pračky ze čtvrtka a tři jsem zase vyprala, pakoš fakt, by mě zajímalo kdo tady ty hadry špiní, protože já chodím doma v jednom oblečení a když jdu ven, tak toho moc nezašpiním...asi k nám oblečení nosí i sousedi :grinning:
a s vařením...u nás je to boj...Martin je na maso, takže moje jídla jako dušená mrkev by mi u něho neprošla...
hmmm, jdu odvézt Martina a pak dopíšu....
6. únor 2010 v 18:07  • Odpověz
Tak jsem zpět....
No takže když jsem si ráno dělala srandu, že udělám dušenou mrkev, tak mi řekl, že bez ohledu na to, že jsem těhotná, by to byl poslední hrdinský kousek v této domácnosti :grinning: dneska bylo pečené maso s bramborovou kaši a na zítra si Martin vymyslel, že chce řízek a bramborový salát, tak on bude mít prasátko a já buď rybu nebo kuřecí, ještě nevím...ale já si v týdnu vyvařuju hlavně pro sebe :grinning: ve středu jsem měla kuřecí maso a kuskus a ve čtvrtek a v pátek jsem měla kuřecí na paprice a těstoviny....to by Martin nejedl :grinning:

Jogurt byl fakt dobrej, kolegyně ho teda dala Martinovi na sváču, ale zjistil že je v něm moc ovoce a zrní - tak říká vločkám a klíčkům - takže snědl trochu a zbytek jsem dorazila teď, ale už jsem ji psala o recept, tak snad ho pošle...

já jsem z té kontroly taky nervozní, mám obavu, že mi doktorka toho psychiatra bude stopro volat taky...buď před tím, nebo potom, ale taky jsem si naplánovala, že jakmile dojedu z kontroly, tak si objednám nové rifle, včera jsem zjistila, že moje mi sice pořád jsou, ale jenom dokud v nich nemusím dlouho sedět, pak je zle a mě špatně...už mě v sedě docela tlačí...tak si objednám nějaké těhotenské, když pojedu někam na návštěvu, tak si vezmu ty, ale takhle na ven, mi stačí moje...zatím...

Jména máme vymyšlená už dlouho, akorát jsme se přeli o holčičí, ale vyhrál Martin...holka bude Klárka a kluk jak jinak než Martin...ale to jsem chtěla hlavně já, protože to jméno se mi moc líbí, ale ještě zvažuju Tomáška...ale Klárka je stopro...dneska mi Martin hladil břicho, tak jsem mu říkala, že se Klárka moc roztahuje a on říká, aby to nebyla Klárka s pindíkem :grinning: :grinning:

Tak snad se ještě před ojdezdem ozveš...pa pa
6. únor 2010 v 18:33  • Odpověz
ahojky taxikářko :o) jsem mrtvá, koukám tady na novu a doufala jsem, že mě zabavíš zprávičkou a já ti budu moci odepsat a tím pádem neusnu. nějak ztrácím energii. ale to je tím, že dělám víc věcí než bych chtěla :angry:

hele nechceš půjčit moje lacláče těhulkovské? přeci jen ty jsi taky vysoká.. i když asi ne tolik co já, co? no ale jako naídka platí :sweat_smile: bys měla co střídat. já se těším až zase budu těhu a koupím si ty rifle klasické s vysokým pasem - jako klasické těhu. no nebo ti můžu poslat halenky a trika :wink: stejně mi tady leží až do dalšího těhu :grinning: jo a jak jsem psala, že jsem po kontrole nakupovala oblečení, tak to bylo hlavně pro Domču :grinning: :grinning:

kdy máš přesně tu kontrolu? nebo jdeš příští týden pro ty prášky???

Klárka je mooc krásné, ale Martin.. je to krásné jméno. asi tak jako já miluji jméno Tomáš. ale nikdy bych nedala jméno po tatínkovi. ani po mamince. budou se ti chlapi plést :wink: jo akorát nemá Klára svátek v létě? at se ti nenarodí na Kláru :o) by se divila :grinning: :grinning:

jo a kuřecí na paprice neumím.. takže klidně můžeš napsat recept pro blbce. a já dnes vařila tak at to je i na zítar. seru ho trávit další půlden v kuchyni. dnes jsem to tak měla. od 5:40 vzhůru, od 8hod v kuchyni, dojedli jsme a šlo se od 13hod na bazén. pak jsem se vrátili a já zase v kuchyni. jsem fakt pěnila. jo a on hlídal Domču. stylem po 9hod ho šel uspat a usnul i on :angry: a ráno spal do 8hod. no.. vřelo to ve mě.
6. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz
Ahojky, no právě že taky doufám, že budu rodit na termín a Klárka by měla svátek měsíc před narozkama :grinning: já totiž chtěla Simonku, ale Martin se prostě zamiloval do jména Klára a nechce uhnout...tak uvidíme..no s tím Martinem, jsme na tom stejně, já jsem taky Jana po mamce a nesnášela jsem to volání, mladá stará, velká malá...já se zatím uklidňuju tím, že já Martinovi říkám Mates, nebo Maty...takže snad se to nějak rozliší a nebo když si on probojoval jméno na holku, tak já budu chtít Tomáška :grinning:

Já si jedu zítra pro prášky, ale to mě asi doktorka na prohlídku nevezme, bo nejsem objednaná a na kontrolu jdu 18.2. ráno v devět, tak už to docela utíká, tak snad to vydržím...já se taky chystám, že jakmile bude utz v pořádku, tak si něco objednám na malý, přeci jenom bude toho potřeba docela dost, tak ať potom nemáme šílený výdaje na jeden zátah....
No kdybych věděla, že tvoje těhu oblečení obleču, tak ti řeknu, něco pošli...ale ty jsi vysoká,já teda taky, ale ne tolik, ale já jsem hlavně velrybka :grinning: jak chceš, pokud ti to doma leží, tak to klidně pošli a napiš si co za to chceš...

Já dneska ráno měla krapet motací, u chystaní oběda jsem s sebou málem švihla na zem, tak mi Martin nadal, že nemám dělat hrdinku, že to zvládám a mám si jít sednout...no jo, copak jsem mohla, když se mi už skoro připaloval řízek, jsem ho musela nejdřív otočit a pak si sednout...
dneska mě taky pobavil, prý si mám uvědomit, že jsem teď důležitá schránka na jeho potomka, takže žádný blbosti, protože já jsem sice manželka, ale nemám stejnou krev, kdežto mimčo bude jeho krve, takže je předenější...no musela jsem se tomu smát... :grinning: :grinning: prej schránka, si připadám jak kontejner :grinning: :grinning:

receptík ti potom pisnu, sama jsem to vařila podle kuchařky, tak najdu a napíšu....
7. únor 2010 v 16:28  • Odpověz
Ha, nikdo nikdo, že už by jste odjeli?? Asi jo...to se někdo má...já chci takyyyyyyyyyy
8. únor 2010 v 10:44  • Odpověz
akorát tam mělo být, nikde nikdo.... :grinning:
8. únor 2010 v 10:44  • Odpověz
ahoj, my jsme včera měli válecí.. tak trošku. a pak taneční a to nejsem na netu. a dnes.... hihi

my jsme dnes byli v rodinném centru kulíšku.. a Domi si nesl hračku, já ho vedla za jednu ruku a zastavila jsem se, pustila ho a říkám ze srandy a běž.. a on šel. 10kroků než přišla překážka teta Lenka :grinning: :grinning: tak jsme to pak zkusili znova a zase. dokud není překážka šel. tak jsem byla dojatá. vidělo nás to 7maminek naše první krůčky. to je exhibicionista, co?? :sweat_smile: :sweat_smile: táta o to přišel :rolling_eyes: ted doma jsem to zkusila taky, musím ho sama postavit a on jde :o)

no a to olbečení jsem myslela půjčit.. ne koupit. at se vynosí ;o). ty si pak taky něco nakoupíš a prostě budeš kočka toho mít spousty :wink: . a teda na malého jsem začala nakupovatpořádne až po 30tt a i to mi Tomáš zakazoval. jo a necháte si to říct? myslím jestli holčička nebo chlapeček je ve schránce??? :o))

a hlasuji proto, aby jsi o klučičím rozhodla ty, když on má holčičí. to je spravedlivé.
8. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz
Ahojky, já myslela že už se válíte na dovolené, kdy teda jedete? jsem nějaká zmatená :sweat_smile:
Ty brďo, tak Domi už sám chodí, no to je klučina šikovnej...předpokládám, že tam byla hromada ženských, jinak by se nepředváděl :grinning: :grinning: ale to je potřeba ukázat, že jsem šikula :dizzy_face: sakra, jsem si smazala půlku příspěvku, to jsem celá já :rolling_eyes:

Já byla dneska celý odpoledne v Boskovicích, musela jsem do banky, na úřad, k doktorce a pak k našim, mamka má narozky, tak popřát a pak jsem čekala na Martina, po cestě jsme se zastavili u známých a domů dojelli před šestou, teď musím jít na zítra rozvařit oběd a taky mám od rána roztahané žehlení, tak to chci dorazit ať mám pokoj....
jéé já ti nenapsala ten recept, musím to pak napravit....

Zatím to vypadá, že si to říct necháme, ale uvidíme jestli si to náhodou nerozmyslíme...ale Mates je zvědavej, tak to bude chtít vědět dopředu... :grinning:
8. únor 2010 v 18:52  • Odpověz
ahojky
no my razíme zítra ráno.. utery sobota. ještě jsem ani nezačala balit. na co? :o) zítra to zvládneme. jsme doma oba a ještě se staví kámoška si hrát na hodku s Domčou.. no v 10hod je výjezd :grinning: juchuuu. jsme všichni zdraví.. jejejej. no akorát teda mě tahá vzadu na koleni tahá něco. co tam je šlacha? chjo. už jednou jsem ji měla nataženou - a pěkně dlouho jsem nemohla chodit. lepší je ji mít natrženou s tím aspon něco dělaj. natažená se léčí sama :angry:

jako ty se fakt nenudíš. na jedné straně bys měla odpočívat na druhé lítáš všude. ccc. to by ti měl martin taky zatrhnout :o). v takové zimě. ale u maminky ses určitě měla dobře, co? hele a co zase zítra děláš na oběd? :o)bych chtěla mít tolik energie.. mě už bude vařit hotel juchuu.
8. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz
Ahojky, tak jsem nějak nestíhala, ještě že nejsi doma, to bych dostala sprda :grinning: v úterý jsem byla s holkama z Boskovicka a včera na kosmetice, ale taky mi od úterý od večera nejel net, tak to včera Martin povrtal a dobrý, byl vypadený nějaký káblík.
Tak jak se máte?? Předpokládám, že dobře, já se nudím, zrovna vařím hrachovou kaši a pak se půjdu projít do města, už se těším na vzduch, i když tam pořád něco poletuje....
A co ta tvoje noha? Snad je to lepší, to by bylo blbý, kdyby jsi na dovolené nemohla pořádně chodit.

Já bych ležela, vím, že mám odpočívat, jenže když jsem celý den doma sama, tak se moc pozoruju, jestli mě někde nepíchá víc jak před tím, jestli mi není špatně a tak, prostě mám strach, že je něco blbě, jenže když nejsem doma a jsem mezi lidma, tak je to lepší, protože nad tím tolik nepřemýšlím...ale aspoň by mohlo být teplo, to bych mohla vylézt na zahradu a válet se tam třeba celý den, ale v zimě.... :rolling_eyes:
11. únor 2010 v 11:14  • Odpověz
Tak Luc si užívá na dovči a mě dneska manžel odjel směr Ostrava, ale večer naštěstí dojede.
Já jsem byla včera večer úplně hotová, bylo mi strašně špatně, tak jsem ležela od osmi u televize a v devět jsem se přestěhovala do ložnice a spala jak zabitá, v noci jsem se párkrát vzbudila, ale spala jsem až do šesti :grinning: pak jsem to teda ještě zapíchla od osmi do devítí, zase nemůžu vstávat tak brzo...no jdu si nachystat jídlo, ať neumřu hlady :grinning:
12. únor 2010 v 09:36  • Odpověz
ahojky
tak jsme doma. už mám vybaleno, vypráno a... už budu jen žehlit :o) teda zítra. Dovolená suprová. S Tomem jsme na zimní dovolené nikdy spolu nebyli. takže premiéra rovnou i s DOmčou :o). Ubytování hodnotím na 3 - pár detailů nebylo podle našich představ. Sjezdovky a řady /teda neřady/ na 1. Chování Domina na 1 :o) a ... prostě fakt žůžo.
Na sjezdovky jsme došli na lyžích - asi za 3min. Střídali jsme se v hlídání bylo tam ranní, odpolední a večerní lyžování, teda tak jsme to rozdělili a tak jsme se i střídali.. kdo hlídá ráno, kdo odpo a kdo večer .o) v pátek tomáš nechtěl lyžovat vůbec - že si užije Domina - a tak jsme s Vandou to dali cleý den :grinning:
Na oběd jsme si dávali sraz v restauračce i s tím kdo hlídal - musel obléct sebe, Domču, dát ho na sáně a dojet.. no TOmáše to totálně zničilo :o)) doma to nezažívá. vždy jsem doma i já když jdeme ven..
Dominovi jsme vzali chodítko tak byl jak závdoník po hotelu. pořád tam lítal s ním před sebou. neměl problém nám odjet z jídelny :o) pořád jsme se tomu smáli.

a už jdu psát. jsem unavená ... v pondělí určo napíšu. opatruj se
13. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz
Ahojky, nám v sobotu vypadla elektrika a s ní i počítač, tak jsem včera už ani nenakoukla.
Tak to je super, že jste si to užili, teda, já se musím naučit lyžovat, ale letos to nebude :grinning: ale hlavně že jsi si odpočinula a taťka vesele hlídal...je potřeba aby si to vyzkoušel taky, že :grinning:
Já jsem tady měla v sobotu kámošky s dětma, tak jsme pak šli na prochajdu, tak to bylo super a včera jsme byli u našich na chvilku, taťka jde dneska do nemocnice, bude ležet u ségry na oddělení, má nějaké problémy se žaludkem, tak má před sebou nějaká vyšetření, tak se ségra rozhodla, že ho tam rovnou nechají, sice by mohl chodit z domu, ale takhle ho bude mít na očích, i kvůlu dietě a lékům, je teda fakt, že díky bolestem toho ani doma moc nejedl, tak snad to bude OK. Stačí, že má problémy se zády, ještě tohle.

No a já se mám docela dobře, blíží se mi kontrola, tak jsem napnutá jak kšandy :grinning: už se těším.
Dneska jdu žehlit, mám zde toho docela hodně, o víkendu jsem prala jak šílená, tak teď to mám :grinning: a taky musím vysát a uvařit guláš...Mates si naporučil..
Tak pak pisni.
pa
15. únor 2010 v 10:47  • Odpověz
ahojky
tak já v sobotu po příjezdu vybalila a prala. vše mi šlo krásně. včera jsem dopo pokračovala. vařila, po obědě když Domi spal tak i žehlila.. v 17hod všeho nechala a šla na spinn. a tam se mi ke konci zvedal žaludek.. a od 21hod jsem trpěla s hlavou v míse. to bylo strašně. po spinnu jsem hladová, chybí mi cukry. akort jsem nemohla nic jíst. jen jsem si dala banán, protože jsem mysleal že křeče mám z hladu. a houby. třásla se mnou zima, zvracela jsem.. trpěla. tomáš si taky stěžoval na bolení břicha a i tak jsem v duchu nadávala že mi nempomůže. že mi nepodá oblčení atd. šla jsem spát a vzbudilo mě zvracení. tak sjem díky tomu viděla i zlato od Sáblíkové. no a.... od půlnoci začal tomáš zvracet. takže jsem mu taky nic nepomohla - neměla jsem mu co vracet :angry: a snažila se spát. jen to nešlo. zvuky ze záchoda byli děs. bála jsem se každého špatného pohybu, at zase nevzvracím. ráno to bylo strašné. brečela sjem unavou. ruce ani nohy mi nesloužili. Tomáš nakonec odjel k lékaři za nás oba.. tam se nic moc nedozvěděl, ale já se bála salmonely z jídla. tak prý ne, ale střevní viroza. to mi moc nesedí, ale ok. a pak odjel do práce v 11hod (nachytal sílu a hlavě se dospal ráno, kdy už já trpěla vzhůru s Domim), kdy še Domi spát. tak jsem šla taky. jak se vzbudil, přišla teta Vanda. chtěla po mé sms hned ráno,ale...to jsem zase nechtěla, at si nevybíta dovolenou. a tak jsem využila že si odpo odvezla Domiho a já stále ležela. ted jsem taková.. mám v sobě za den 5piškotů, 1/2rohlíku a dala jsem si večer banán - dle mudr nemusíme mít dietu - a opět citím žaludek. se z toho.... prosím tě, existuje něco proti zvracení? mudr nám dal akorát na průjem.. ale já jen zvracela, to tomášovi to šlo ze všech stran :grinning:

jinak dík za IP. snad mě zase chytne vaření. po nedělním obědu, který podle mě zavinil to co zavinil fatk nemám náladu na teplé jídlo.

Ségra je šikulka, že si tam nechá tatku. aspon si i tatka odpočine. protože doma by neležel. tam bude muset. opravdu si ho pohlídá.

na tvou kontrolu už se moooc těším. jdete oba? nebo jdeš sama?
15. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz
Nazdar cestovatelko :grinning:
Teda, koukám, že jsi sikonec dovolené pěkně vyžrala, chudáčci, to musí být děsný, zvracet a ještě mít průjem, uff, já to měla jednou a stačilo....na zracení toho teda moc není, z toho co by se dalo koupit, mě pomáhala i Smecta, ale dávala jsem si ji do ledové coca coly, a pila po lžičkách, cola zklidňuje žaludek, sice do dneška nechápu proč, ale je to fakt dobrý. Já třeba colu normálně nepiju,ale když je mi blbě tak jsem naučená, že ji šupnu do mrazáku a pak po lžičkách cucám, nesmí se pít rychle, ale fakt po lžičkách. No a kdyby to zvracení pokračovalo, tak se dá zkusit i Kinedryl, jenže po něm budeš ospalá, což s Dominem nebude mít ten spravný efekt. Leda, že by jsi měla nějaké hlídání a mohla se prospat.
Hlavně ať je vám líp :wink:

Tentokrát jdu na kontrolu sama, ale měla by mě doktorka poslat na NT screnning, tak na ten už půjde i Martin, sám se i ptal, tak ho vezmu s sebou ať si to taky užije...stejně to bude muset zaplatit :grinning: :grinning: ty jo, já už se té kontroly nemůžu dočkat...
Já dneska budu ležet doma, od včera mě krapet pálí v krku a dneska pořád kýchám,takže nejdu ani do obchodu, uvařeno máme, pečivo je v mrazáku, takže tam ani chodit nemusím.A budu dneska ležet, abych se z toho dostala.
16. únor 2010 v 10:07  • Odpověz
ahojky
tak tu Smectu mi doporučila i kámoška jen nebyl nikdo kdo by pro ní zašel. stejně mi přes den bylo líp, tak jsem tu colu pila po litrech - dávala cukry .o). dnes je mi o 100%líp. umyla jsem se, i hlavu, vysála dva pokoje. jen teda to vaření ještě vynechávám. ale hlad to mám. jen teda nevím na co :sweat_smile:

a pamatuji si dobře že jdeš 19? už aby to sakra bylo :grinning: a u vás se platí ve 12tt ten UZ? u nás ne. u nás jsem navíc platila jen to co jsem chtěla já a taky pak 3D. už se těším na fotečku.

nám za chvíli dorazí kamarádka. naberu sílu a obleču se a půjdeme ven an chvíli. i se psem. at se vyvětráme všichni, ale sama bych si to neriskal. tak odvaha nejsem. pak si bueme hrát doma. i spinn jsem dnes odvolala, tak se budu flákat. no ale tak krásně se flákat jako já včera a ty dnes (tedy v posteli) to nebude :grinning: :grinning:
16. únor 2010 ve 14:41  • Odpověz
A ještě jsem ti chtěla napsat, že kdyby ti tu Smectu někdo donesl, tak si ji rozmíchej v té cole, bo já ji jednou vypila jenom ve vodě a je to hnus fialovej a málem jsem se z toho poblila znovu :angry:
U nás se taky klasický utz neplatí, ten mi mudra udělá teď...jdu 18.2. do pátku bych to asi nevydržela :grinning: ale já chci jít na nadstandartní vyšetření, to se musí platit, protože pojišťovna ho proplácí až v 16týdnu...to jsou triple testy...tady se dělá utz a bere se krev, důležité je šíjové projasnění a kontrolují se nosní kůstky. Martin chce abych šla, má bratránka s Downovým syndromem, tak chceme mít už teď jistotu v tom 16 tt je na podobné zjištění docela pozdě...

Já jsem si šla po obědě lehnout a vylezla jsem před chvilkou a nic moc, spala jsem teda asi hodinku, ale mám pocit, že mě v krku bolí víc a začínám kašlat, ještě že jsem byla prozřetelná a na začátku těhu si v lékárně nakoupila pár léků které můžu použít, takže už cumlám septisan a na noc si dám jitrocelový sirup...snad to bude OK.
Tak si užijte prochajdu, já půjdu až zítra, podle toho jak mi bude.
16. únor 2010 v 16:36  • Odpověz
jo tak to už chápu.. já si tenkrát nestihla tohle zaplatit.. byla jsem už v 16tt :o) takže už jsem to měla zadara. prostě ten chaost tenkrát :o) aspon si prdolku užijete víckrát na UZ. a pokoukáte se ;o).

tak mě znčila procházka. ještě že jsem nešla sama. ted už je doma tatka. pomůže vykoupat a jde na trénink. tak ubdu jen tupě koukat na ordinaci. a pak spinkat. na to kolik jsem dnes naspala se cítím divně. chjo. to bude ale tou zimou a tím že nejím. zítra si udělám teplou polévku na oběd. si slibuji :grinning: bych si ji dala i ted. nebo pizzu. ale polívku mi nidko neudělá a piiza není v mrazáku. sakra.

já už chci čtvrtek :o)))
16. únor 2010 v 19:00  • Odpověz
Aha, dneska je ordinace a proč já se chystám koukat na ozzáka??!! :sweat_smile: no nic, lehce zmatek...
já budu zítra hlídat od kámošky syna, tak mám taky v plánu k obědu nějakou dobrou zeleninovou polívku, mám ještě gulášek, tak ten si dáme s těstovinama, ale Tobeš byl teď nemocnej, tak Marky říkala, že toho stejně moc nepojí, tak bude hlavně ta polívka...já dneska taky moc nejedla, teď jsem si dala rohlík, po sto letech, byla jsem lenošná jít dolů do mrazáku, pro svoje pečivo, no nebyl špatnej :grinning: s máslíčkem a sýrem :dizzy_face: snědla bych ještě jeden, ale už je moc pozdě :sweat_smile:

Taky nemáme v mrazáku pizzu, musím doplnit zásoby, já ji teda mocka nejím, Martin ji vždycky spase sám,t akže ono to vlastně není, že bych ji nejedla, ale ona na mě nezbyde...no jasně, to je vono :grinning:

Já už taky chci čtvrtek...chjo, ale zítřek mi uteče, díky hlídání, tak to bude zase blíž a ve čtvrtek valím hned ráno a potom ke kadeřnici...jupí...nevím na co se mám těšít víc :grinning: :grinning: no samože na utz...ale konečně budu vypadat jako člověk a kuželka se za maminku nebude muset stydět :grinning:
16. únor 2010 v 19:44  • Odpověz
No totok, tak nejenom že si mě nepřidala do přátel na facebooku, ale ještě mi ani nepsala...a předpokládám, že kus Míša řezu mi taky nepošleš :angry: budu plakat :frowning2: :frowning2: :frowning2: uaaaaaaaaaaaa

Hlídání neklaplo, Tobík měl teplotu, tak raději nedojel, tak se zde válím sama,ale už jdu něco robit...jen nevím co :grinning:
17. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
ahojky,
vidíš jsem na tebe myslela, jak to že sji na FB, když hlídáš. teda tak pěkně jsi to měla naplánované. a c chtěla dělat Marky? že ti chtěla dát tObíka? no je fakt, že ted tě krásně mohou zneužívat :o) sakra. že byldíš táák daleko. bych vyměnila hlídání za míša řezy. jako jsou hotové. ráda pošlu.. jen nevím, zda budou dobré. to víš asistence Domina :o) ale krém mu chutnal. lízal mi prsty.

dala jsem ho spát a začala i něco dělat. já už jsem člověk. no ty budeš zítra lepší.. jako dát si UZ i kadeřnici. nemáš si náhodou dělat tadost postupně??? stejně provokuješ. předtím kosmetika atd. chceš před prdel?? :o)

já ted papám polévku ze sáčku. strašně jsem se na ní těšila. mnam. prostě něco teplého do žaludku. a snažím se dál uklízet byt. fakt je to tady stále jak po výbuchu, jak jsem pořádně nic nedělala. po obědě jedeme ke kamarádce, ale to jsi četla :o) a odpo pak ještě přijde Vanda s kámoškou co je těhu. jde na rady. tak se moc těším. si zavzpomínám. je fakt že ta teda těhu prožívá. ve 23tt ji operovali slepák. no slibovali ji, že by už takové malé škvrně zachránili. ale tak je stále v bříšku. a ještě ji potvrdili, že bude rodit císařem, což si moc přála. tajně ale kvůli toho slepáku musí. at nepraskne zvenku.
17. únor 2010 v 11:40  • Odpověz
Hoj, Marky měla jet na pracovní pohovor a tím, že Tobi měl rýmu, tak by ve školce remcali,tak že bychom se spolu hlídali...no snad příště, jsem se těšila že mi dnešek uteče...teď tady byla babička, volal bratránek z Polska, že v létě dojedou, tak se těším, naposledy jsem je viděla, když měla malá 5 měsíců a za měsíc má 2 roky :sweat_smile:

Já jsem původně měla jet ke kadeřnici už minulý týden, ale nechtělo se mi jezdit do Boskovic na etapy, zvlášť teď když jsem bez auta, bus prostě nesnáším, hromada bacilů, babky co na tebe čumí, že jsi doma, nejlepší jsou ty, co roznášejí, že nemůžeme mít děti a teď nechápou, proč jsem jako doma...už jsem slyšela i to, že jsem dostala výpověď...ale už se tomu směju :grinning:
No teď budu mít od skrášlování na měsíc pokoj, na kosmetiku jdu až v půlce března a ke kadeřnici zase beztak za půl roku, jak se znám...teď mě čekají takové příjemnosti jako zubař, oční, návštěva dentální hygienistky, ale aspoň to oční v Brně spojím s nákupy a zajdu na kafo za spolužačkou, má nový salón, tak ho půjdu omrknout... :slight_smile:

Teda operovat slepák u těhotné, to je mazec...tak hlavně aby bylo všechno OK...já si jdu ohřát těstoviny s gulášem a půjdu do města, zaplatit ty nenažraný složenky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.