• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
jo tak já jsem zrovna zjistila, že šéf přijde do práce až od 12hod a do té doby jsem v kanclu sama :grinning: tralala.
9. říj 2008 v 08:29  • Odpověz
Janiii, buď v klidu...přece bys nechtěla, abys počala mimíska, když jsi vynervovaná...musíš mu přichystat příjemné veselé prostředí...Jak psala Gabča, třeba opravdu jsi těhotná a ještě to prostě není na testu poznat...A i kdyby ne, tak na to nemysli...jděte někam s manželem posedět, dejte si pořádnou baštu..nebo jeďte někam na víkend, trochu zrelaxovat...do kina...a tak.. Vím, mně se to píše, když jsem takový začátečník a možná jestli dojdu tak daleko jako ty, tak budu už dávno u toho Chocholouška...ale...ty se seber ženská a nenech se rozhodit svým tělem...přece jen ho máš pod svou kontrolou...!!!
No, ale doufám, že jestli děláš pro někoho nějakou mastičku, tak aby z toho nevyšla "tygří mast"...to bych si nepřála namazat někam, kde to nepatří...uááá....
Táááák.... a teď už jen samá pozitiva a sociální jistoty.... :sunglasses: :grinning:
9. říj 2008 v 09:36  • Odpověz
Jooo....a vlastně...vás všechny zdravííím a přeji pohodový čtvrtek...to je vlastně takový malý pátek.. :angry: No, ale když to říkám šéfovi, tak na mě nechápavě kouká... :zipper_mouth:
9. říj 2008 v 09:41  • Odpověz
ahoj šari, tka čtvrtek zní daleko lépe než třeba úterý :grinning: počkej, až se vrátím z dovče znechucená, že je zase pondělí a tak :grinning:
9. říj 2008 v 09:50  • Odpověz
a kdypak máš dovo??..a co budete podnikat??? :angry:
9. říj 2008 v 10:01  • Odpověz
od neděle a jedeme do Luhačovic. manžel bude mít procedury a já jen bazének. plná penze i se sváčou.. no havaj. procházky po kolonádě a kávičky a palačinky se šlehačkou :grinning: holt k moři jsme už letět letos nemohli a tak nám musí vystačit čechy a komfort tady :grinning:
9. říj 2008 v 10:44  • Odpověz
No ty brďo vy se máte..to si to teda pořádně užijte...a co bříško, narostlo??....koukla jsem na fotečku...
9. říj 2008 v 10:48  • Odpověz
nenarostlo :angry: včera se mě v bazénu ptaly, kde mám břicho, když jsem ve 24tt. se na to :grinning: a to mám 7kg navíc.
9. říj 2008 v 11:25  • Odpověz
no, moje kámoška také neměla pořád břicho...a pak jsem ji viděla po 3 nedělích a nemohla jsem ji s tím balónem poznat...
9. říj 2008 v 11:31  • Odpověz
Nazdar,tak po dvou čtverečcích úplně super čokolády, bílá s kandovaným pomerančem, je tam celý veliký kolečko, se mi udělalo líp... :grinning: akorát mě štve,že já nejsem čokoládový typ...??? no,ale začíná se mi paradoxně zlepšovat nálada, našla jsem na slipové vložce nepatrnou růžovou tečku,ale byla tam :grinning: já snad tentokrát budu z MS mít radost :grinning:
jééé,Luhačovice,já bych taky jela.Chtěla jsem jet letos taky, protože manžel si naplánoval že příští rok pojedeme k moři a po mém brečícím výstupu,jsem mu v záchvátech pláče řekla,že vlastně nikam nebudeme moct jet,jsem se rozeřvala ještě víc :grinning: no tak mi chudák slíbil že mě na jaře nebo v zimě vezme někam sem...ale měla jsem si to nechat dát písemně :grinning:
Šári,mastička byla dokonce s kafrem,takže k té vietnamské neměla daleko,ale pán si to měl mazat na nohu,tak doufám, že to nebude mazat i někam jinam... :grinning: :grinning:
a s tím bříškem to tak měla sestřenka,pomalu do šestého měsíce jsme jí podezíraly, že kecala, že je těhule a pak jsem ji viděla za 14 dní a to jsem si zase myslela,že se ze vzteku vycpala :grinning: :grinning:
9. říj 2008 ve 12:31  • Odpověz
Jen po dvou čtverečcích??....to já bych snědla hnedle dvě velké celé...ale pak bych asi týden nejedla...a heleď Jani, kam chodiš cvičit?.nějaký aerobik?...
9. říj 2008 ve 14:03  • Odpověz
hmmm,už mám snězenou půlku :frowning2: a k tomu jsem k obědu zblajzla zapečené těstoviny...jezdím na step aerobik a potom kombinace pilates,joga-je to hlavně na zpevnění těla,pomalé posilování,ale bez trhavých pohybů,je to docela makačka, když jsem to jen viděla,tak jsem nechápala co to má za smysl,já znám posilování jen z posilky,ale nakonec jsem musela říct, že tohle je horší,bolí tě totiž hlavně vnitřní svaly,který v posilce moc neprotáhneš...a pak občas zajedu na hodinu i klasickýho aerobiku...loni od ledna do začátku prázdnin, jsem jezdila i spinning,ale vadilo mi, že se mi hodně rýsují svaly,což já nechci,potřebuji trochu shodit,nechci to teď přehánět a hlavně zpevnit,ať nemám všude takový ten rosol :grinning:
9. říj 2008 ve 14:13  • Odpověz
Já se právě dostanu jen na ten spinning...ale o tom pilates jsem také slyšela...docela bych to zkusila...co je k tomu potřeba,....?...nějaká podložka..?...
9. říj 2008 ve 14:33  • Odpověz
Ahojky, pěkný den, spíš odpoledne :slight_smile:...dneska nestíhám,
pilates dost chválí...mě zase uchvátila power jóga, pamatuji si, když sem na ní byla poprvé před lety, tak sem od tamtud šla jak mokrá z bazénu :slight_smile: :grinning: ...pak sem druhý den cítila svaly, které o kterých sem předtím vůbec nevěděla :grinning:
9. říj 2008 ve 14:38  • Odpověz
a co je lepší na zpevnění svalů ?...
9. říj 2008 ve 14:43  • Odpověz
já to mám taky tak, z klasickýho aerobiku nebývám tak zpocená,jak tady z toho bodyworku :grinning: u nás ti stačí jenom podložka ani boty nepotřebuješ...předpokládám, že to tak bude všude...
akorát,já měla ze začátku problém s pochopením, kdy zatáhnout sval,kdy dýchat,kdy povolit...docela sranda,ale už to jde. :grinning:
9. říj 2008 ve 14:45  • Odpověz
Šári,já myslím, že na to zpevnění je lepší nějaká ta jóga nebo spíš ten pilates. Po spinningu a posilce ti spíš "narostou"
9. říj 2008 ve 14:46  • Odpověz
To je fakt...pj, je na zpevnění super...hlavně zapojíš všemožné svaly...
9. říj 2008 ve 14:49  • Odpověz
Óooo, díky děvčata...začnu s novou metodou...zkusím tu power jógu...pracuji přece jen vedle holmes place, tak to můžu využít místo oběda :grinning:
9. říj 2008 ve 14:51  • Odpověz
Tady to nějak zase umřelo...už jste určitě zase doma z práce a já tu musím trčet :confounded: :rolling_eyes: :frowning2:
9. říj 2008 v 16:08  • Odpověz
taky tu tčím :slight_smile:...potřebuj něco dodělat, pak letím...neboj, šestá se blíží :slight_smile:) :sunglasses:
9. říj 2008 v 16:26  • Odpověz
ty jsi taky blázen...já jsem tu od devíti, ale ty určitě od sedmi, viď ty workoholiku...neměla by ses náhodou šetřit...??....
9. říj 2008 v 16:40  • Odpověz
no, vypadá to, že dneska končím dřív....tak páčko zítra...
a Janiii...jen dobré zprávy....i ty, že se mrcha rozjela, abys mohla clostilkovat :grinning:
9. říj 2008 v 17:27  • Odpověz
ahojky holky, tak jsem tu dlouho nebyla, jste se rozjely :slight_smile:
jsem měla, co dělat než jsem to všechno přečetla
jo, když tak povídáte o tom cvičení - zkuste snažilky metodu dle mojžíšové, prý to pomáhá
luciejadr - to jde 7kg ve 24 tt, to já mám 6 kg v 14tt - což je síla, s prvním deckem jsem na tom byla jako Ty, pak tedy celkem 14, ale zhubla jsem to a nakonec jsem měla míň než když jsem otěhotněla.
příští týden jdu na krev - jestli mi "nezhoustla", tak držte palce - ať ještě ne , jinak mi čekají heparinové injekce na ředění, z čehož mám hrůzu a 21. 10 jdu do poradny, tak jsem zvědavá jestli bude poznat, co budeme mít
tak se mějte snažilky a těhulky
9. říj 2008 v 19:58  • Odpověz
ahoj..přidávám se k dasshe... je to teda síla.. vy snad nic neděláte že jen píšete :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: blázni :wink: nestíhám ani číst... no jak je vidět tak jázase nespím.. jinak po neděli už budu 19 tt..a zatím jsem jakoby nic nepřibrala... měla jsem ( ježiši hrůza to tu psát :cry: ) 75 kg... což jsem přibrala jak blázen..kvůli antikoncepci a pak že jsem jí nebrala tak jsem se rozežrala..ale cvičila..no snažila se :unamused: a před první kontrolou jsem měla 75 kg a když jsem šla na první kontrolu měla jsem 71 a na druhé jsem měla 72... na 3.kontrole jsem měla 73 a půl a teď půjdu na 4 kontrolu na velký UZV v tom 20 tt a zatím jsem nic nepřibrala ( teda z těch mých původních) na mě to teda vidět nejde.. ale jde o to že jak jsem na začátku těhu přestala kouřit (mimísovi to nechutnalo) tak mi prý otekly prsty a ruce..což je fakt hrůza... no není to tak hrozné... ale děsím se představy že prostě jsem otekla..ale je to prý normální... ale mě to vadí.. :angry: no jsem zvědavá v kolik půjdu dneska spát... jinak už jsem docela zdravá,,, akorát to stím uchem bylo nějaký divný... dávala jsem si horké utěrky k uchu a druhý den to bylo ok...akorát furt ho mám takové zahluchlé nebo jak to napsat.. hodně mi pomohly ty prášky preventan akut... ale raději jsem si zavolala k sestřičce na gyndu jeslti je můžu..protože se psalo že v prvním trimestru se nesmí brát jako jiné léky... sice už nejsem v 1.trimestru ale raději -jistota je jistota...
jo a toho 22.10 máme jít s přítelem na ten velký uzv, ale on má zrovna ranní... máme tam být na půl 9..a on se tak těšil... je z toho zklamaný..takže zítra tam skočím nebo zavolám - no spíš v pondělí, a zeptám se jestli by mu nepodepsala propustku... doufám že jo protože je ztoho smutnej a já taky... jo a ktomu sportu a protahování..pilates je fakt super ale vydržela jsem ho cvičit rok...pak sjem na to prděla... chodily jsme na procházku s pejsanem (každý den tak 4 km do přírody)- no větší plemeno co chce pohyb., a pak jsem ujela na squash..co ted ale nemůžu... což je mi líto protože předtím než jsem otěhotněla jsme si koupily super drahý pálky a ted se mi doma válí... už se těším až je protáhnu...teda moje svaly pořádně ochably co jsem těhu..tak se to snažím dohnat procházkama a cvičením na baloně.- sice to není ono ale aspon něco... no a po porodu začnu hned s pos.cvičením -nejdřív tím lehčím apak to rozjedu .teda jeslti mi to tělo dovolí..a nejlíp mi na bolesti zad( měla jsem snima potíže už dlouho) tak pomáhala jízda na koni..to jsem jezdila třeba2x do měsíce ale bylo to fakt super..zpevněné a protáhlé celé tělo... jak mě se po tom stýská... teď moje mamka jezdila snad po 10 letech a hned jí hajzl schodil :grinning: a měla vyvrknutý kotník a to přitom dopadla na koleno..ale to zůstalo celý..takže super... no když jsem to slyšela jsem byla vyděšená a když jsem jí viděla tak jsem se mohla počůrat smíchy... :slight_smile: a taky znovu začnu chodit na masáže..nevíte jeslti je jedno jestli budu chodit na masáže pro těhotné nebo na normální? a chodíte některá na předporodní kurzy?uvažovala jsem o tom, ale zatím nevím..ale určitě jsme se s přítelem schodly že až porpdím, a mimi bude malinko větší tak budeme chodit na plavání... tak se už těším.. tak já si tu jdu prohlídnout ještě nějaké fotečky a snad už usnu :astonished:
10. říj 2008 v 01:01  • Odpověz
a ještě jsem chtěla.. udělám si ještě dneska než si půjdu lehnout jeslti teda vůbec :grinning: album..tak sem hodím odkaz... koukala jsem tu na fotky - našla jsem tu čísnký kalendář početí - je to podle stáří matky v době početí a měsíc početí což je první den poslední MS... tak mě to vychází na holku.. věříte tomu?prý je to na 99 % spolehlivé..no nebo se taky dělá že třeba příklad- paní je 22let a počaly 5.měsíc - 225 je 27, a 2+7 e 9 což je liché číslo a je to prý kluk..a když je sudé tak holčina..tak já nevím... dám to taky do albumu..tak snad se mi to povede.
10. říj 2008 v 01:32  • Odpověz
tak a mám to.. http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=219076&vReferer= tak budu postupně přidávat i fotečky jak roste bříško... což teda rostě hodně rychle až se divím... tak snad se vám fotečky budou líbit... ještě mrknu na net a jdu chrupčit..snad..
10. říj 2008 ve 02:43  • Odpověz
Uff, konečně sem dočetla příspěvky...

Všem přeji krásné deštivé páteční ráno...huráááááááá pátek :slight_smile:))

saharko: V práci nikdo nic neví, když Ti navalí práci msíš pracovat i za dva :slight_smile:)) :grinning: ...workoholik rozhodně nejsem, ikdyž před pár lety sem málem byla...

Simo, jak píšeš o cvičení, někde sem tu četla, že můžeš cvičet vše jenom vynechat břišní svaly a tahavé pohyby...sq sem taky chodila hrát a bude mi to chybět...jaké cviky cvičíš na balóně, to mě už taky napadlo.

Konečně sem našla v Chrudimi cvičení pro těhotné v mamaklubu, musím vyrazit, abych pak v porodnici nebyla, jak velryba, která nic nezmůže :slight_smile: :fearful:
10. říj 2008 v 07:06  • Odpověz
ahoj,,jojoj jupííí pátek :o).

Jani, čekám co napíšeš. jestli se tečka už zvětšila a budeš papat tabletky. jo jinak s tím mořem. my měli letět v květnu, jenže manžel měl hokejbal a play off, tak jsme kvůli něho neletěli a on mi pak říkal, poletíme hned v září a jelikož jsem ten den měla blbou náladu, tka jsem řvala, že nepočítá s tím, že budu těhu aopd. jo a taky to zkoušel, že poletíme i tak, dkyž jsem těhu, ale moje doktorka to nedoporučuje. že jsem poprvé těhotná, nevím, co se mému tělu děje a pak budu histerická u nějakého doktora, kterému nebudu rozumět. takže opravdu čechy to letos jistili :grinning:

Simi, ted bych doporučila chodit cvičit mezi těhule. budeš se divi, ale on je to málem aerobic. i ty ženské kliky dokážeme. a plavání rpo těhu - tak samo. stehna budu mít jak dvacítka :grinning: a porodní asistentka mi říkala, že když jsem chodila na spinn, že jsem mohla chodit dál, ale toho já se bála. já se bála všeho. takže jsem až do září nic kromě proházek a túr nic nedělala :grinning: a balón mám doma a skáču si na něm. mám knížku, jak na něm cvičit v těhu a ještě to proberu na těhu cvičení.

Gag - změň už mi konečně to snž na tvé týdny, at jsem v obraze :sweat_smile: :sweat_smile: a ty půjdeš toho 22 poprvé k doktorce od té doby, co jsi měla //?
10. říj 2008 v 07:19  • Odpověz
ahoj luciejadr: Nojo vidíš, dík za upozornění :slight_smile:)jj, poprvé až 22.10.
10. říj 2008 v 07:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.