• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
teeda... tady někdo čekal sms... jako...
18. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
tak chvíli potom mi přišla tvá krásná zprávička. jsem mooooc moooc ráda. a snad už příště nebudeš tak trpět v čekárně. i když já asi trpěla pokaždé. nebud tak histerická. užij si to více.. ale vlastně.. t yuž chceš nakupovat, tak to si užíváš :o). to je hlavní.

spolužačka má jaký salon? to jsou dobré známosti.. kamarád má v praze kadeřnictví. vyhlášení jsou jeho bráchové, ale nidky jsem neměla odvahu se tam objednat. nechala bych tam xtisíc a stejně bych po jednom umytí vlasů vypadala jinak. to už mě fakt neba :grinning: no jo ty jsi dnes krásný břucháčík .o).
18. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz
Ahojky, tak jsem konečně doma, po kadeřnici, jsem zašla za kámoškou na čajík, pak jsem vyzvedla ségru doma a šly jsme k mamce, odtam za taťkem do nemocnice a já pak za holkama do práce, Martin dojel v půl páté a po cestě jsme se ještě zdrželi a pak jsem dělala večeři.
Jsem úplně kaput, takže půjdu zaplout k telce...
Ale zážitek to byl krásný...byla jsem úplně hotová, když jsem viděla to 8cm nic, jak tam s sebou šije, rozvaluje se a otáčí, prostě úžasný :dizzy_face:
A na ten spešl screning jdu nakonec do Brna, zítra se musím objednat tak jsem zvědavá, jaké to bude. To už pojede i Mates, dneska se i doktorka ptala, jestli není se mnou, že by mu mimčo ukázala...ale byl v Brně, tak bohužel....
No nic, zítra pisnu víc...tak se opatrujte. pa pa
18. únor 2010 v 19:06  • Odpověz
jé ted koukáám 10.10.2010 termín porodu. no to je krásné. ty bláho. bych vám přála, aby to vyšlo. to by se krásně pamatovala. .... tak jsem debil. no.. mi ted došlo, že by to bylo za nějak dlouho.. no dobře. tak doufám, že ses zasmála, schválně jsem ti to nesmazala, at viíš, jakou máš blbou kámošku :o).
jinak s foutkou jsi mě taky dostala :o) prý A4 takže plakát :o). si chceš vytapetovat ložnici fotkami mimíska, co??? :o) tak jsi to chtěla tak velké :o).
jsem zvědavá, kdy vás objednají do brna. protože vlastně máš teoreticky jen týden, aby to bylo ve 12tt a podle mě čekají, že se těhule objednavají dřív. a Mates si to užije. Tomáš poprvé vidělt DOmču až v tom 20tt. tak se bude Mates mít lépe. bude vám mávat oběma. když už jste si na něho táák počkali. jo a doufám že už si pak uděláš album a dáš tam věci co se ti líbí atd.. mooc se na to těším.

koupila sis něco nového dnes pro sebe či mimíska? jestli nic pro mimíska tak jsi ale sobec máma. se ti tak ukázal.. neříkej, že ani bodýčko jsi nestihla koupit :angry:

my dnes byli odpo u kamarádky. a tak se tam Domi i ukázal jak jde sám. začal se uplně pouštět a jít dopředu. předtím jsem ho postavila, řekla jdi ťapy ťapy a on šel. a ted se prostě pustí něčeho a jde. a to jsme myslely s Kačkou, že se u ní Domi bude bát předvest, že je to cizí prostředí. no ale padal :o).

co a vlastně tatka? už se něco ví? nebo stále jen ségra nechává testovat?? a nenadával, že tam leží?
18. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz
dobré ráno.. ještě mě napadlo, co vycházky? řešily jste??? my se koukneme na kouzelnou školku, dáme sváču a půjdeme do kaufu nakoupit víkend nákup - no vlastně .. víkend. jsme týden nebyli v obchodě a po dovče taky jen málo. takže vezmu batoh, kočár a ještě igelitky do ruky :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 08:22  • Odpověz
Ahojky, tak já jsem se ráno začetla do knížky, tak jsem zapnula PC až teď. Do Brna jedeme 3.3. oni to vyšetření dělají do 13+tt takže to je akorát.
NO s fotkou to bylo tak, že paní doktorka se ptala, jestli nemáme taťku za dveřma, že by se šel mrknout a tak jsem se ptala, jestli mi ji může vytisknout, no že jo, ale že nemá foto papír do utz, takže mi to vytiskne z PC na papír, jenže PC to tiskne ve velkým formátu, no takže obrázek zabírá víc jak polovinu formátu A4 :grinning: ale zase máme prcka velkýho ...
Zkoušela jsem to vyfotit a bez úspěchu, takže budeš muset vydržet až pojedeme do Brna, tak nám fotečku dají normální malou, tak tu ti pak pošlu....
Bodýčko jsem koupit nestihla, protože od kadeřnice jsem odcházela za pět dvanáct, takže než jsem došla do města, byla všude polední pauza a pak už jsem se tam nedostala, takže ještě chvilku počkám s prvním nákupem. Ale svetříky už máme upletené tři :grinning: :grinning:

Taťka docela dobrý, dneska jde domů a čeká ho v Brně operaci, teď se mu musí přeléčit zánět jícnu, který má a potom mu budou operovat kýlu, u nás se to nedělá, není na to optika, takže raději pojede do Brna...

Tak Domča už je frajer a chodí sám, to je kluk šikovná...tak ho hlavně natočte a hoď video....
no já jdu ještě poslat emaily a jdu na nákup, taky máme nějakou prázdnou lednici...vycházky jsme neřešily...zatím teda...
19. únor 2010 v 10:11  • Odpověz
Ahoooooooooooooj cholkííííííííííííííííííí :-****************

Dopr, JANIII, moc GRATULÍRUJUUUUU... to je boží zpráva..... hihi.... uplne jsi mi zlepsila naladu a vikendik.

A písni mi, jak se to toooooo.. dělááá.... abych věděla :slight_smile: :wink:.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz
nazdárek, ty jo, jako si začetla do knížky.. no jen si čti.. už jen pár týdnů :o))))) hihi. 3.3. to je táááák daleko, ale zase uvidíš prcka a pak zase hned ve 20tt. je ty ho ted uvidíš často :o) no jako za chvíli už budeme plánovat dovču a jako doufám, že si dohodneš nějakou lepší dobu vycházek.. i když na zahradě nám taky bude dobře :o))

jak máš upletené tři svetříky? kdo ti plete? no budeš mít pozdimní dítě.. to je fakt. ale já teda neměla ráda pletené.. Domi kromě čepičky a to ještě pletenou strojově nic nemá :sweat_smile: mě to přijde na těch dětech už ted takové nemderní.

já jsem ti nepsala jak udělal Domi první krůčky? no neke :sweat_smile: tobě bych to určitě napsala. tobě píšu vše. a natočíme. máme už něco z dovče. tak snad dnes se mi podaří hrát si na PC. je pátek. juchuuu. no nemám ted doma Domču, tak uklízím, ale jako nepřeháním to. abych se neunavila až mi ho za cvhíli vrátí vozící teta :grinning: pak už tu budeme tak max. 3hodky sami a máme tátu. tralalalal

tvůj táta.. za jak dlouho se dá přeléčit ten jícen? a bude se tam muset objednat? no jako za jak dlouho to bude mít za sebou???

dnes mi venku začalo připadat jako na jaře. celkem teplo.. sníh jde pryč a vůebc mi by mi nevadilo, kdyby se to jen zlepšovalo. jako i mi přijde, že je ráno dřív světlo. jsem naivní, co???

tak a ted k Zubi.. ty jsi to šárce napsala? asi to není náhoda že tady dneska je :grinning: :grinning: šari vidíš, jak nás zanedbáváš :frowning2: napiš aspon něco o sobě... i Janču to určo zajímá. jsem myslela, že když si tě dám na FB jako kamrádku, něco zjistím,a le kromě toho, že jsi šprt a jde ti škola nic nevím :grinning: :grinning:
19. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz
Hoj rampepurdy, jsem byla včera úplně hotová, motala se mi hlava a bylo mi celkem divně, takže jsem ležela a četla si, prostě úplně nepoužitelná a mám obavu, že dneska budu taky :rolling_eyes: Martin jel do lesa, tak jsem doma sama a jdu dělat oběd....
v noci nám sníh ze střechy urval satelit, takže dneska máme o zábavu postaraný, bo na televizi chytneme jenom Novu, super, fakt. Ale sousedovi sníh rozbil auto, takže jsme na tom ještě dobře, my ho raději parkujeme přeed vratama, pro jistotu.

Ne Luci, já jsem první kroky ještě neviděla...musíte to napravit :dizzy_face: :dizzy_face:
Svetříky plete babička, ona prostě jakmile zjistí, že někdo z vnoučat čeká mimčo, tak hned plete, mě to naštěstí nevadí, ale nesnáším strakaté vzory a tak, takže babi plete jenom jednobarevně a s kapucí :grinning: a taky rukavičky...akorát mamka říkala, že to budeme mít opravdu až na zimu, bo je to krapet větší, no na to, že my budeme v pořadí už šesté pravnouče, tak by to babi mohla mít v oku...a taky jsme zjistily, že všechny její pravnoučata jsou narozený od září do prosince :grinning: :grinning: nevím jak to děláme....

Jj já jsem Šári psala, tak jsem ráda, že se objevila... :dizzy_face: Jo copak Šárka, to je velká studentka, taky sleduju, jak ji to jde :grinning: :grinning: a koukala jsem ji na fotky, no to cestování jí fakt závidím...hlavně tu Austrálii...ty jo, tam bych chtěla taky. Ségra jede v květnu do Anglie, tak jsem si říkala, že bych tak ráda jela taky, ale bohužel, mají to pomalu zadara, protože jich jede víc...a ještě to budou mít s třídenní zastávkou v Paříži....krutá závist :rolling_eyes:
20. únor 2010 v 10:36  • Odpověz
ahojky
tak už jsem stáhla fotky z dovči: http://luciejadr.rajce.net/zimni_dovolena_Bedrichov nakonec jich ani tak moc není.. divné :o)) no a videjka:
http://www.youtube.com/watch?v=zQlSRHU8zmI
http://www.youtube.com/watch?v=kZHh-9hKYvI&feature=channel
http://www.youtube.com/watch?v=x8a9rHfzj68&feature=channel

jé zase jsi vařila. ty jsi fakt dokonalá. i když ti není dobře, tak se přemůžeš. co kdyby se o tebe jednou postaral tatínek?

jak vám ten sníh urval satelit? u vás nově sněžilo nebo teda spíš jak to tálo? ty jo. no chudák soused. zase včera jsem četla, že to spadlo i na holčičku. :o((( zase budu jezdit po cestě. my tady dnes máme krásně. 11st a sůuníčko. tak snad to vydrží jak malej vstane a ještě si to i s Babet užijeme. tatínek je na zápase. začala mu jarní část ligy.

hele já u šárky špatně koukala. fotky australie??? hmhm.. jdu to napravit. ale teda vysvětli mi, jak ségra skoro zadara jede do Anglie??? :o) a hlavně pak teda ta Paříž.. není z cesty??? :grinning:
20. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz
Tak pak mrknu na fotky a videa...
no kdyby vařil tatínek tak se asi moc nenajíme, max polívku z pytlíku, nebo topinky, ale je fakt, že Martin umí výborně míchaný vajíčka, já je tak dobrý neumím....a špagety...ale to je asi vše...
No ráno u nás sněžilo, ale naštěstí jenom asi dvě hodiny, ale sníh padl, protože tálo, mále satelit na balkoně, na tyči a jak to jelo z té střechy, tak to padlo přímo na tu tyč a ta se zohla...takže nemáme signál, ale Martin už lítá s přístroji a ladí, ale nějak to nechce jet...sakra...

No já myslím, že tam má Šári fota z Austrálie, doufám, že to nepletu...ona snad byla všude :grinning:
Ségra jedou busem, takže pojedou přes Francii a pak se právě budou zastavovat na tři dny v Paříži a tři dny budou v Anglii...no závidím, akorát ségra je krapet na nervy...ona umí německy :grinning: :grinning: :grinning: no a platit budou asi 5500,- mazec, co, ale mají to jenom se snídaní, to je fakt, takže si bude muset vzít víc peněz, ale jak je znám, tak budou furt někde chodit a ne jíst :grinning:
20. únor 2010 v 16:19  • Odpověz
No super fotky :grinning: Domino už je velkej chlap, jak tam chodí a stojí sám, to je mazec...
hmm a na videa si musím stáhnout prohlížeč, nejedou mi....grrr.... :angry:
20. únor 2010 v 16:23  • Odpověz
Tak tatka by se rychle měl naučit vařit. jinak třeba v 6nedělí oba umřete hlady :o) prcek ne, ten bude mít prso :o)

u nás bylo fakt krásně. 11st nakonec bylo i ve stínu, sluníčko začalo svítit. šli jsme ven, táta v tu chvíli se vracel a že půjde s námi. no tak jsme hned zjistili, že máme píchlé přední kolo. takže jen krátká prochajda a domů. smůla.. jezdila s tím včera teta Hana a ta jezdí terény .o) je fakt, že nám se to stává často. sand už asi 5x jsme měnili nebo lepili kolo.

hele ta ségra to má nějaké mooc levné. a to i včetně ubytka v paříži? tak tam spí asi na zemi, ne??? teda jako pod eiffelkou. no jsem zvědavá kolik nakonec utratí. teda nemyslím za vstupy, ale za jídlo.. nebo přijede hubená .o)

jak ti nejdou videa? to nehcápu. youtube je přeic bez potřeby prohlížeče.

tak co, stále čumíš jen na Novu?? :O). my koukáme na sport. romantika akorát že si píšu s kámoškama a tak ani nevnímám kdo skáče. přitom jsem se tak těšila.. ale to kecání a psaní ti je lepší :o)))
20. únor 2010 ve 21:54  • Odpověz
tak oběd nic moc. ale chyby vím, tak příště to bude lepší. jen zítra jsem asi dobrovolně hlady. dnes jsem to snědla tak tak. a tomáš to teda snědl, nekomentoval to, ale vím, že mu nechutnalo, ale nabídla jsem mu pizzu místo toho a nechtěl. tak je hodnej že se přemohl. kouknu na další receptíky.
21. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz
Ahojky, já byla včera na oslavě, tak jsem doma už k netu nedošla, dojela jsem v půl osmé a totálně mrtvá...přesně jak říkáš, chybami se člověk učí...to známe...ale jsi šikulka, že jsi se do toho pustila. Ale já jsem kolikrát taky ráda, když něco uvařím a není to moc dobrý, tak že Martin neprotestuje a jí a nic neříká i když vím, že to moc k jídlu není, ale prostě nevařím dvacet let, abych uměla všechno, že jo...

Já ty videa taky nechápu, píše mi to, že mám nějaký jiný prohlížeč, přitom před tím mi to normálně fungovalo, už jsem říkala Martinovi ať na to mrkne, tak že se dneska podívá kde je problém, v tomhle jsem totiž děsný antitalent já :grinning: já možná líp zvládám to vaření než počítače :grinning:

Funguje nám i čt1 ale děs, obraz hrůza, nedá se na to dívat, Martin včera celý den lítal aby to naladil a prostě nic, nechápu...tak že bude muset říct klukům aby na to dojeli mrknout, protože minule to naladil sám a teď to prostě nejde, motáme talířem na všechny strany a nic, tak snad se nerozbil, to by mě mrsklo, kupovat nový :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dneska jedu odpoledne do Boskovic na čumendu, tak se ukážu až večer, jdu prát a uvařit oběd, no spíš rozmrazit guláš a uvařit těstoviny :grinning: tak zatím a večer pisnu....
22. únor 2010 v 10:54  • Odpověz
ahojky
tak co se flákáš v Boskách? co jsi tam čumendovala? už v dětských obhcodech??? nebo u kámošek?? jen se přiznej a hlavně to co jsi nakoupila. začni to fotit a dávat do alba :dizzy_face:

a kde jsi zase oslavovala? já bych šla taky na nějakou oslavu.. mnam. kde by mi připravili dobré občerstvení...hmhm..to zní dobře. hm hm :grinning:

my jsme včera měli poslední taneční. tak jsem se vytančila na roky dopředu, protože letos na ples určo nejdeme a za rok to zapoemene a můžeme do tanečních znova :grinning: ale jako byli jsme asi komediální pár. tomáš medvěd, který motal kroky a tančil mimo hudbu a já která jsem se snažila a zbytečně když v páru tančím sama :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 17:37  • Odpověz
dobré ráno, tak nějak jsem vstala a nic se mi nechce a zapnula jsem PC. až se stydím to jsem dlouho neudělala. stejně nic na něm nebudu děalt :sweat_smile: jen se flájkat. měla bych se dát do kupy :o)

dnes jdeme na 12hod na Ultrazvuk. jdu já na štítku. no měla přijet máma a já měla mít hlídání a tak mám houby, objednvácí doba 2měsíce, tak to budeme muset zvládnout společně. jen teda mi od 11:30 je zvyklý spát, tak uvidíme, zda to tam prospí v kočáře, což by byllo super, nebo se vzbudí a pak usne .. včera jako neusnul odpo :rolling_eyes: tak snad ho moc nerozházím. odpo chci jít do herničky. at se tam vyblbne.

mám nepracovní krizi

:grinning: :grinning: fakt jsem lenora.
23. únor 2010 v 07:47  • Odpověz
Ahojky, já dorazila večer až v půl deváté, tak jsem ani nezapínala PC, po obchodech jsem nechodila, u nás jsou s kojeneckým oblečením jenom dva mají to tak děsně drahé, takže chci jet do Brna, ale to ještě tak měsíc počká a pak začneme :grinning: Takže jsem byla u našich a pak u kámošky na kafo....bylo to fajn...
ráno se mi teda nechtělo vstávat, ale už jsem dala prát prádlo a jdu vymyslet něco k obědu, ale mám tvůrčí krizi, takže nevím co, asi bude suchý z nosu, protože fakt nevím :rolling_eyes:
Tak třeba když tě u doktora uvidí s malým, tak tě vezmou dřív, aby jsi nemusela dlouho čekat...a snad to Domimu nebude dlouhé....
Já se těším, my jdeme na utz příští týden...jupíííí, snad bude vše OK a uvidíme naše prďácký mimčo :grinning: :grinning:
23. únor 2010 v 10:16  • Odpověz
No tak asi u mě začíná propukat těhotenská demence a nebo jsem fakt blondýna, já jsem až dneska zjistila, že mě youtube jenom upozorňuje, že můj prohlížeč přestanou podporovat a mám si nainstalovat další a když zmáčkeš tlačítko POKRAČOVAT, který bylo přes půl té jejich obrazovky, tak tě to normálně pustí....haha :grinning:
takže videa super....dokonce jsem zkoukla i tebe na lyžích...mám dotaz, ty jsi lyžovala poprvé nebo ne? Že tam bylo že to byl teprve první den, nevím jestli jsi myslela první den na dovči nebo vůbec tvůj první den v životě na lyžích....
23. únor 2010 v 19:00  • Odpověz
hele tak k tomu PC bych to jako dávala spíš k blondýně. těhu demence není, to je jen výmluva :o) ale ta blondýna je realita :grinning: :grinning:
já jsem nelyžovala poprvé v životě, ale poprvé na dovče. po 2letech. myslím...možná po více. sakra ted nevím :sweat_smile: jo byla jsem v alpách naposled.. ne kecám. no tak ted fakt nevím kdyjsem lyžovala naposled. ale myslím, že to bude rok 2008. no a jedu tam jak debil, protože jsem potřebovala přejet pod vlekama a bála jsem se :o) a taky jsem netušila, že mě filmuje, jinak byh tam dojela jako hvězda :wink:

jako jsi mě pobavila.už jsi zase prala :slight_smile:) vy fakt perete častěji než my. to je neskutečné :o). asi jsme špíny :sweat_smile: a co jsi nakonec vařila? já dnes byla hlady. možnost času teplého jídla nebyla, když jsme na 12hod byla objednaná. takže hlavně bylo at je po obědě Domi a pak ... no já myslela, že si dám něco z okýnka, jako hambáč atd. ale trošku se mi změnili plány, takže jen rohlík. zítra si udělám na 2dny svůj oblíbený bramb. guláš. Domi ho bude mít taky, jen mu vyndám uzeninu a dostane krutí maso.

a máme zase plavání, tak se těším.

dnes jsme byli v herničce odpoledne. bylo tam mooc dětí :O). a bylo super. uteklo to rychle. ty děti jsou nezmaři. Domi tam rád chodí, tak si trénoval a trénoval. doma pak chodil bud sám nebo s chodítkem. no jsem zvědavá, kdy přestane používat kolínka. už by bylo načase. ničí mi punčocháče :sweat_smile:

jo a ty nákupy. to jako příští týden za ultrazvuk zase nic nekoupíš bříšku? no tak to je ale hnus od tebe :confounded: sobecká schránka na miminko jsi :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 ve 22:26  • Odpověz
Ahoj, snad ti stihnu napsat, než mi monitor odejde úplně...
strašně mi blbne a skoro nic na něm nevidím. Martin říkal, že večer doveze nový, tak snad jo.
No po utz snad už něco koupíme, třeba budeme vědět i co to bude...tak to bude lepší :grinning: ale na jednu stranu si říkám, jestli ještě není brzo, tak uvidíme.
Já jsem včera vařila vepřové nudličky v sojové omáčce na kari, nebylo to špatné,a le na můj vkus docela slané, ale Martinovi to chutnalo, tak snad dobrý. Já si jdu zrovna nandat k obědu.
Hmmm super, už na tom monitoru nevidím vlůbec nic, tak nevím jak ti to odešlu...hahah
No nic, zkusím napsat večer, jestli to bude lepší.
24. únor 2010 v 11:52  • Odpověz
ahojky
tak už máme doma tatínka. a je to super - já mám free. Domi teda byl celý den zlatej. dopo spal, pak bazén, pak jsem ho násilím uspala, protože frajer dělal, že po bazéně nepotřebuje. ale potřebuje :o). pak jsem ho zase budila - jsem fakt matka a jeli jsme ven. zase tam bylo suprově. vrátili jsme se až o půlšesté. i Domi byl v pohodě .

hele ty máš fakt začarovaný PC :o) no jsem zvědavá, jestli Martin splnil slib.

Hele na to, abys bříšku kupovala něco za odměnu teda brzo není. už jsi byla 3x na UZ. a za to si zaslouží jakokouliv prkotinu. já tenkrát koupila ponožky :grinning: boty :grinning: a drahé bodýčko, z kterého mi vyrostli mooc rychle - byla to 56 :angry: ted už si nevzpomínám co dál jsem mu za odměnu kupovala. jo když jsem se dozvěděla že to bude DOmino, tak vlastně hračku v DM - knížečku. ale to jsem brečel,a když jsem to kupovala. bylo tam vše růžové a já se dozvěděla, že potřebuji modré :sweat_smile:

stejně jsem zědavá, ona šance, že něco uvidí a řeknou pohlaví je mooc velká. pokud se mimi natočí. ty jo.. to bys to fakt věděla brzičko.

koukáš aspon v noci na olympiádu, když si doma a můžeš se pak dospat? já bych chtěla dnes vidět Sáblíkovou.. jenže ráno bych byla asi mrtvola. ale uvidím, jeslti bude chtít koukat táta tak já asi taky :sweat_smile:
24. únor 2010 v 18:56  • Odpověz
Hoj, monitor zatím není, ale tenhle když se na chvilku vypne, tak opět funguje, no tak uvidíme.
Já mám ponožky dvoje, ty mám z práce, dneska jsem našla hračku, co jsem koupila už je to dlouho, akorát je to modrá včela, tak neva a růžovýho medvěda, malýho :grinning: ale chtěla bych určo něco koupit...akorát, že já kolikrát po tom utz potřebuju spíš panáka, než něco kupovat pupíku :grinning: :grinning:

Na olympiádu nekoukám, nemám kde :angry: takže ráno akorát na netu sleduju záznamy...mazec,my dvojku chytneme jenom přes satelit a ten se nepodařilo po tom pádu sněhu naladit, takže bohužel, což mě štve, bo jsem se chtěla dívat na nějaký film na primě a mám smolu...haha

Teď zde byla švagrová s přítelem, tak jsme chvilku pokecali, ale dlouho se nezdrželi, Martin se s nima jede zítra podívat na rodinný domek, co si vyhlídli, tak možná pojedu taky, ale záleží, jak budu v Boskovicích hotová...musím babi vyzvednout v lékárně nějaké léky, ale chtěla bych to vidět, tak se musím sanžit.....

A opět musím zítra vymyslet oběd :angry: :confounded: a zase nevím co....grrr. asi budou nudle s mákem a serinkám na to....
24. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz
Čauky, kde lítáte?
Já mám uvařeno a to je tak všechno co jsem dneska dělala :grinning: jo ještě jsem teda umyla nádobí, svoji hlavu a obličej, vyčistila jsem si zuby a půjdu si namalovat obličej na ksicht...odpoledne jedu do Boskovic do práce babi pro léky a pak s Martinem okouknout domek co si chce švagrová koupit s přítelem, budeme ji asi půjčovat peníze,t ak se jdeme podívat do čeho to chtějí vrazit.

a jínak dneska na všechno prdím, bo se mi nic nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: mám děsnej kopr....
25. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz
jsem ti jako napsala dlouhej příspěvek a spadl kun a příspěvek je kde, no v ..... se na to.. tak za chvíli, pokud se Domi nevzbudí napíšu znova
25. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz
už jsem chtěla nadávat...jo, taky jsem se chtěla podívat co kdo píše a nemohla jsem se sem dostat.
Za chvilku mažu, tak piš :grinning:
25. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz
čau, tak píšu až ted. odpo jsem měla trošku narvané :grinning: vzbudil se Domi, pak dojela spolubydlící z porodnice s Lukáškem a pak Kačka s mamkou. a Kačka mi tady zůstala. zítra nemá školu, tak budeme spolu. Domi ji "miluje" takže bude pohoda. i když ona chce často klid, ale má smůlu :grinning: no a její mamka odešla až ted. pomohla koupat a tak. takže jsem se měla blaze :dizzy_face: a dopo taky. Domino vyjmečně spal do 7:45 - měla jsem šoook a veklej. ještě, že Tomáš dnes nespoléhal na to, že vstane až s ním. no na 9hod jsem ho dávala k sousedům a šla na nehty. vyzvedla jsem ho v 11hod, kdy už je čas na oběd a pak šel zase spát. takže i dopo jsem byla skoro bez dítěte :sweat_smile:

co jsi nakonec vařila, fkat nudle s mákem??? :wink:

jinak jsem myslela, že si rychleji zařídite tu pomoc na satelit. co teda můžeš vše sledovat? já už jsem tak zvyklá na všechny pořady že by mě to točilo, ale nemůžeš mít vše, mám fungující PC, na který jsi čekala asi půlroku. jako včera jsem koukala na tu štafetu a na cílové rovince, kdy jsme bojovali o stříbro, tak vypadl obraz na celém světě. jako měla jsi slyšet tomáše :grinning: :grinning: a představa, jak nemůže koukat na dvojku. ten by rychle kupoval novej satelit :sweat_smile:

co ten barák? jakej byl a co stojí? jsi mi jako neřekla že máte soukro banku?? :grinning: :grinning:
25. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz
ahojky
tak Kačka si ráno pospala. nevzbudili ji ani Domino.. tak to mě dostala. v 8hod vstala vyspaná do růžova :grinning: no my v 5:30 už byli vzhuru, ale vydržel v posteli a tatínek mě nasral. včera Domina vůbec neviděl, ráno Domi spal a večer už taky a on si vklidu spí až do 7:30. přitom jako normálně když nevyjede v 7hod tak prudí a .... je pátek a on si tak spí. tak jsem ho sjela hned po ránu, že když má tolik času, mohl vstanout v 7hod a hrát si 30min s dítětem,když ho předtím neviděl :angry:

ted jsem ho uspala, nechápu, že se mi to daří a pak jedeme i s Kačkou na kroužek. akorát teda zase mu začíná rýma. byl bez ní 3týdny. dobrý ne??? :confounded: :confounded: no vlastně přešla mu na dovolené, tak to je 14dní. mě fakt klepne.
26. únor 2010 v 08:52  • Odpověz
Nazdáre zdraví vás kašpárek....no nic, zdraví vás líná veš.... :rolling_eyes: mám kopr, už od včera, jenže dneska musím uklízet :stuck_out_tongue_closed_eyes: už teď se mi nechce...hrozný...těšila jsem se ven, že bude zase hezky a prd, je zde zataženo a hnusně.

Barák nakonec neklapl, je malej a za tři miliony, což se mi za 16 let starý dům zdálo hodně a je to jenom 3+kk takže pro čtyři lidi malý....je fakt, že švagrová děti ještě nemají, ale plánují....jenže dům je v exekuci, tak proto sháněli peníze na hotovosti, protože přes banku by se to protáhlo...no domek se mi nelíbil, protože má rovnou střechu, místnosti jsou menší než u našich v bytovce a jediný co tam bylo pěkný, byl pes a opukový plot :grinning: Takže nic.

Tak ty jsi měla doma pomocnici, to se máš...Domino musel být nadšený, že má doma Kačku :dizzy_face: já jsem se teda ráno probrala kolem sedmé, ale odmítla jsem vylízat ven, tak jsem si četla a pak jsem teda v devět šla dělat snídani.
Martin snad bude od pondělka doma, tak satelit opraví, už víme příčinu, rozbila se hlava co chytá signál, takže dneska koupí novou a bude, on si tohle všechno dělá sám, až teprve fakt neví, tak volá firmu, přijde mu zbytečné vyhazovat peníze za něco co zvládne sám...no akorát mu to dýl trvá :grinning: :grinning:

Ne nudle s mákem nebyly, nebyl mák :grinning: takže jsem vytáhla mleté maso a udělala těstoviny a smíchala to s tím, je to rychlé a dobré, Martina to naučil bratránek na Slovensku, takže když už fakt nevím co tak vařím tohle, akorát byl průser, bo nám došel kečup a já nekoupila nový :sweat_smile:

Teda ty jsi byla po ránu hustá...ale ani se ti nedivím, já bych taky zuřila, že se tatínek nemůže synovi věnovat aspoň 30minut.

Tak jdu uklízet a pak do města....
26. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
Ha, Ivan, nečekán nezván.. chaloupkuu mi obrátil a mě tím celou probudil :grinning:...

Jak se máte dívčence ??? Jsem se tedy zastavil, abych si pokecal.. a koukám, že zde tu poslední příspěvek z poledne. Kde jako couráte?... Já fachám v práci... brekekeke

Já se velice omluvájuju, že sem nechodím jako dříve,... mooc mě to mrzí, los opravdos.. ale tak nějak z povzdálí vás pozoruju.. sleduju... :wink:))....

Tož, já teda jdu zase pryč... slibuju, že budu nakukovat častěji... :wink:... přece jen to bude možná více aktuální, ehm... psssstttt....

ňuňu ňuňu... :-***
26. únor 2010 v 17:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.