• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
hmm, tak teď jsem Goro :confused: :confused: by mě zajímalo, jestli jsem to pochopila tak jak jsem to pochopila, už ta tvoje dnešní zmínka na FB, že se ti splnil sen....že by :confused: :confused:
no očividně sem asi nebudeš chodit kvůli mému rostoucímu špíku na břichu, co???

Luc, sakra kde jsi, potřebuju vědět, jestli jsi to pochopila stejně jako já :slight_smile:

Jinak beru, já se mám skvěle :grinning: teda jenom do úterý, páč ve středu jedeme do Brna na NT srcenning a to budu mít asi opět nervy na pochodu....jako obvykle, já jsem po každé kontrole zralá na panáka :grinning: ale krotím se :grinning:
ale doma se nudím, jako prase...dneska jsem měla krapet hysterák :pensive: trochu mě naštval Martin a pak mi prostě ruply nervy, takže jsem řvala a řvala ale asi to bylo potřeba....akorát, že jsem zjistila, že poslední dobou mám na krajíčku snad i u reklamy na vložky :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 18:56  • Odpověz
ahojky,
já se ted na FB nedostanu.. jaksi tomáš má bloklej PC i na toto a on má náš a hraje hry a já jeho a furt to padá :rolling_eyes: takže nevím, co psala na FB šárka. mě jen naštvala. já jsem ji jen poprosila at se tady staví, napíše jak se má co dlěá atd. a ona na to to její ňuňuňu.. mě to rozesmutnilo. přitom jsme byly tkaová trojka :o(. no a tak teda nevím, zda myslí aktuální, že otěhotněla, nebo změnila přítele a nastalo nové snažílkování.. ale když se ji teda splnil sen tak to spíš to těhu.. nebo že by se vdávala??? :grinning: a jako nevěřím, že nás z povzdálí sleduje, její těhu jsi ji musela napsat a kdyby sledovala, tak to z našich příspěvků od 7tt pochopí :sweat_smile:

tak ti to pošlu, co kdy by jsi tady byla :o)
26. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz
já jsem krásně v depce. jaok po cvičení, které jsme zase tak tak stíhali - já tam pokaždé jedu na poslední chvíli, jedu jak hovado :o( tak se naobědvali děti, Kačka šla na výtvarku a Domina si vyzvedla páteční vozící teta. no a začalo lejt. i tak teda jela, byla dobrá, vydržela 1,5hod skoro, protože Domi spal a ... no když ho vracela stále spal a vzbudilo ho to, že se kočár přestal hýbat. což není dobře. takže mi pak skončila havaj - jako pečení atd. no a zdál se mi divnej a má teplotu. odpo 37,5, ted večer jen 37,3.. no takže zítra ruším bazén a to jsme měli jít se známýma, co mají holčičku o 5dní mladší :frowning2: :frowning2: já se tááák těšila. no tak holt budu doufat, že teda se aspon přes víkend vyležíme, a v pondlěí zase budeme moci mezi děti. sakra. no uvažřuji, co jsem udělala špatně. vím co, když se z minus 5otetplilo na plus 10, tak jsem dala o mikinku méně na oblečení.. protože mi to přišlo logické - v čem by chodil, až bude zase kosa.. no tak asi jsem to neměla dělat :rolling_eyes: :rolling_eyes:

jinak ten barák.. tak ono když někdo chce něco koupit, tka je na výběr, ne? tkaže za chvílki zase půjdou koukat. přijde mi, že je toho všude moc, ne??? já bych taky tak ráda něco vybírala :o)))

hele ty jsi stejně dobrá kuchařka. dokážeš denně vařit. mates má ale štěstí v tobě.

a to že brečíš. to je normál, jen se modli, at tě to přejde, protože já fakt stále citím, že jsem větší citlivka než jsem byla :o(. bych se na to... jako opět situace v úterý v herničce - maminka si šla nakoupit a poprosila tu co to vede, zda pohldíá 5min její dítě (hlavně trénovali, protože další den ho tam nechávála na hlídání celé dopo) no a to dítě mělo totální záchvat, když zjistilo, že mamka není. ale tak, že si šlo sednout k topení, přilepilo se na zed a řval a řval a řvla. nic nepomohlo. mě ho bylo táááák líto, ž ejsme měla slzy v očích. jsem pakoš. a strašně mi to vadí, že jsem stále taková. cíííííťa

jinak já měla nervy tak už 3dny před prohlídkou, tka jestli budeš mít jen ten den tak je to pozivitvní. no tenkrát jsem se tááák bála na to srdíčko, že jsem 2hod před kontrolou už šla z práce a chodila po bolce. máma si udělaal čas a volal jsem s ní a bavily jsme se o všem různém a vyhýbaly se téma těhu... po kontrole nehcápu ž esji na panáka. já naopak byla v euforii a asi hodinu si těhu strašně užívala.

jo a nefrajeř, že se nudíš. užívej si to.. a dělej vše na co pak nebude čas - koukat na telku, číst knížky, luštit křížovky čumět do blba.
26. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz
ahoj, tak čtu FB a tam píše je tak brzo splěnní jednoho ze snů.. takže teprve něco bude :wink: :wink: jen holt my dvě nejsme v obraze :angry: :unamused: :unamused:
27. únor 2010 v 08:51  • Odpověz
Ahoj holky,
jsem ve škole a čučím do MD... :slight_smile:....

Luci, to mě mrzí, že jsem tě rozesmutnila, to mě vážně mrzí... ale opravdu... ňuňuňu, znamenalo, jako že se zastavím, co nejdříve...
Sen, který se mi splní, doufám, že v pondělí... je to, že nám přiklepnou baráček, tzn. že nám půjčí na baráček, který jsme si vybrali.....
27. únor 2010 v 09:03  • Odpověz
Jinak, co u mě nového.... s přítelem se snažíme o miminko... je to brzo....ale je to tak,... :slight_smile:... takže snad se mi zase život obrátil k dobrému...
27. únor 2010 v 09:10  • Odpověz
No tototooo, tady se se mnou nikdo nebaví??? :wink:
27. únor 2010 v 09:15  • Odpověz
Jé ty jo, Zubi tady v sobotu po ránu... no teda :o)

a teda stále se stejným přítelem? to sji nám zapomelěa osvětlit. protože to bys napsala zase se snažíme.. a tahkle.. to zní že to není Mišoš :sweat_smile: a hlavně jak sanžíte? když už tenkrát jsi zkoušela IVF :sweat_smile: ježíš já jsem zvědavá :sweat_smile: :sweat_smile:

a kde jste si vybrali baráček? přes realitku? tak hod odkaz :wink: at se můžeme kochat s tebou :dizzy_face:
27. únor 2010 ve 13:00  • Odpověz
Ahojky, dneska nestíhám, nesvačím, jedna návštěva za druhou, takže jdu jenom pozdravit.
Šári, to je super, baráček...já chci taky, ale svůj, ne cizí....takhle sice bydlím v rodinném domku, ale neříká mi pane.
Tak to bude bomba když to vyjde a do nového domu nové dítě :grinning: skvěle to máte naplánované....

Taky bych tě tady v sobotu nečekala, ty máš školu jenom o víkendech?
No nic, jdu se nachystat na švagrovou, za chvilku je tady....
27. únor 2010 v 18:59  • Odpověz
Ta Luc nenapíše a nenapíše...
já se hlásím skoro z postele, dopíšu a lezu zpátky do ní :frowning2: bolí mě v krku a docela kašlu, takže odpoledne bude výprava do místní lékárny, naštěstí v noci spím, měla jsem obavu, že nebudu spát a jenom kašlat,a le dobrý, spíš nemůžu usnout.
Včera jsem od rána vařila jak vzteklá, ale oběd se povedl, tak jsem byla ráda, i Martin pochválil :grinning: odpoledne jsme jeli na chvilku ke tchánovcům a kolem půl šesté dojeli známí na kafo, tak seděli až do devíti.Tak super.Pak jsem padla za vlast a byla jsem ráda, že jsem si vyčistila aspoň zuby, sprcha nehrozila, tu jsem musela zmáknout ráno.
Ale je mi bídně....
Luc, co jste prováděli o víkendu vy?
1. bře 2010 v 10:04  • Odpověz
Luci, nene.. pritel stejny uz neni,..rozesli jsme se v zari, nebo tak nejak... a pak z niceho nic prisel pritel novy,.. uplne to bylo jak z cisteho nebe.. a jde to vsechno nejak rychle no.. ale pro nas dva je to uplne tak prirozene.. No, a od Silvestra ochranu neresime.. tak uvidime...
IVF s novym pritelem, zatim ne,.. je na to moc brzo...

Jani, jojo skola je jen o vikendech a to ne kazdy vikend.. ted to mam zase za 14 dni... a pak jeste jednou.. o to vic je uceni doma... baracek nam doufam pane rikat bude, dnes se dozvime ortel od banky...moccc ti slusi tech 13tt u jmena.. jupíííí

:-****
1. bře 2010 v 10:12  • Odpověz
Teda, tak to jsi vzala hopem...ale je to super...mooooc ti to přeju.
A třeba to s novým přítelem vyjde i bez IVF, to by byla paráda.
No musím říct, že já si díky absenci jakýchkoliv těhotenských příznaků, na to těhotenství nějak nezvykla...když tam ty týdny vidím, tak mi to přijde divné :grinning: ale je fakt, že jediný příznak jsou o dvě čísla větší prsa a zjistila jsem, že se mi začíná ztrácet pas :grinning: tak aspoň něco...ale jediný co mě teda fakt bere. je to, že mám na prsou strašně vidět žíly, ale příšerně...v létě budu v nátělníku fakt kočka s modrejma prsama :rolling_eyes:

pak dej vědět, jak to dopadlo v bance. A kde ten baráček máte??Přímo v Praze, nebo někde bokem?
1. bře 2010 v 10:15  • Odpověz
Pošlu vám do ip odkaz... snad se vam bude libit...

Jani, v praci mam holku, ktera zacina 4 mes a take vubec nevi, co je to tehotenstvi,.. hlavne je jak z nouze ctnost, takze ani nikdo okolo nevi, ze by takova vychrtlina mohla byt tehotna... bud rada,.. a uzivej si to s nadchazejicim slunickem...
1. bře 2010 v 10:17  • Odpověz
NO tak já vychrtlinu nepřípomínám, to je fakt :grinning: ale většina našich známých se mi podívá na hrudník a řekne, ty jsi těhotná :grinning: :grinning: a nebo jsi byla na plastice :grinning:
Je fakt, že se těším až bude teplo, tohle počasí mě docela točí, venku buď svítí sluníčko, jako dneska, ale funí vítr a nebo prší, jako včera...tak se těším, až zahodím zimní bundu a budeme s pupkem chodit jenom v triku....to bude bomba a večerní vysedávání na zahradě :dizzy_face: a u známým na posezení....jéééé...já chci teplo :grinning: :grinning:
1. bře 2010 v 10:21  • Odpověz
holky hlásím se doma z cvíča. je krásné číst zase řpíspěvky i od Zubi i když je mi jasné, že nás bude dál zanedbávat, dokud nebude doma na nemocenské jako Jani :grinning: :grinning:

JInak s MIšošem. vidíš, ani jsi nás neinformovala. jako ... ale my obě jsme ti to trošku radily. mělo to tak být. ty nemůžeš být bez miminka, ty budeš moooc krásná maminka. a napíšeš nám něco o přítelákovi? a kam jsi šla pak bydlet, do toho svého bytečku co jsi pronajímala? a co Lancynka, jak se má???

no až vám banka definitivně odklepne ten dluh, tak chci více podrobností :o) jako kdy se budeš stěhovat atd...

nám se podařilo po 2měsících přenést domiho z kočárku do postýlky. tak jsem zvědavá kdy vstane. protože tohle se mi nedaří, když chci. dnes jsem to zkusila a vyšlo :grinning: škoda, že nemám brambory rychle bych poobědvala. ale mám jen maso sakra :grinning: :grinning:
1. bře 2010 ve 12:23  • Odpověz
jo a ještě seřvu těhuli. včera se fláká pořád jinde a pak se diví, že je nemocná. jako... nejsi tak trochu na zabití? jsi :angry:
1. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz
Já se nikde nepoflakovala, k tchýni jsme jeli autem, tam jsem vypila čaj a jelo se zase domů :slight_smile: ale dneska se mi nechce nic dělat, ani si vařit oběd. Martin má zbytek od včera,ale na to nemám chuť, tak si asi půjdu udělat kuřecí maso a těstoviny a zase zalezu...
Venku funí jako prase a babička má pocit, že je i teplo, tak netopí...taky radost, takže ležím v posteli a odmítám cokoliv dělat...kdybych nemusela, tak si snad ráno ani nečistím zuby, jak jsem lenošná...jediná věc, ke které se donutím je jít na záchod :grinning: :grinning:
1. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz
luc,na brambory se vybodni a dej si jenom maso...takhle to dělá Martin :grinning:
1. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz
tak teda babi je ale.... tam fouká tak studený vítr, to je hnus. a jen si lež v té posteli. nic ti neuteče. ještě máš moooc týdnů volna :wink:

já si nakonec bramobry nedělala. pořád mám strach, kdy se vzbudí, no ted už ho nemám, protože už spí tak, že spát půjde až večer. což je žužo, jak mi to vyšlo :dizzy_face: :dizzy_face: a tak jsem si opekla tousty. jelikžo maso bylo na zelenině a šlehačce, tak to chutnalo mooc dobře. a ted se dojím závinem.

zítra budu poprvé dělat koprovku. využívám tu stránku s video recepty :sweat_smile:
1. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz
Já jsem sio nakonec jídlo vrazila do trouby zapéct...tak mám teplíčko :grinning:
jéé koprovku, to jsi lepší než já...tu jsem ještě nedělala, jenže u nás je problém, že není pro koho...Martin to nejí...ale taky se na ni chystám.tak pak podej info, potřebuju udělat malé množství, tak budeš radit ty mně :grinning:
1. bře 2010 ve 13:52  • Odpověz
ahojky,
tak jen hlsáím, že se koprovka povedla. píšu z kuchyně, ted umýt nádobí a tak a máme s DOmim oběd :o) pak napíšu více.
2. bře 2010 v 09:32  • Odpověz
NO vidíš, holka šikovná....já jsem zrovna dopsala sáhodlouhý email kámošce a jdu konečně dojíst snídani, která mi zde už hodinu tvrdne :grinning:
a pak umýt nádobí... :confounded: a to se mi nechce.
Dneska budu dělat jenom čočkovou polívku, Martin má zbytek zelí a knedlíky, tak udělám jenom to a já si udělám salát s tuňákem a zeleninou, mám na něho chuť.
a taky se dneska musím nějak zabavit, ať nepřemýšlím moc nad zítřkem...ale čím...asi se půjdu projít...to je nápad :slight_smile:
2. bře 2010 v 10:13  • Odpověz
tak teda, recept doporučuji, a jestli chceš jen pro sebe, tak fakt s 1/2dávky a máš to na dva dny. mnam mnam. moc mi pomohlo to video. a bylo to rychle :wink: Domi sezřal porci 250g. čuně, co??? :grinning:

jinak na mě něco leze, tak se dopuji Modafenem a snaž to rychle vyženu. ale stejně večer na spinn jdu. at to vypotím. a udusím se s plným nosem :grinning:

hele ty jo nic dělat nebudeš a hned polévka a salát. ty jsi teda dílo. fakt.

tak a nevíme co Šari. zase nejsme v obraze :frowning2: :frowning2:
2. bře 2010 ve 12:06  • Odpověz
Hoj teto,
díky za radu, koprovku si udělám příští týden, už se těším, ještě koupit kopr,bez toho by to asi nebylo ono :grinning:
Jupííí funguje nám satelit, právě jsme ho naladili :grinning: :grinning: mám ale radost.
Já byla dneska za kámoškou, má dovolenou, tak jsem k ní zajela, abych přišla na jiné myšlenky, začínám být zase krapet nervozní. Tak do Brna nakonec pojede s náma, vyhodíme ji u obchodu a pak ji vyzvedneme, my taky potřebujeme nakoupit, ale zase se nechceme nikde zdržovat, tak je ráda.
Já jsem teda hlavně zvědavá, co nám řeknou...bojim, bojim...
taky čekám že se Šári ozve, doufám, že nemá špatné zprávy :confused:
Polívka byla gulášová z pytlíku, jenom jsem do ní hodila brambory :grinning: a salát jsem nakonec udělala jenom zeleninu a tuňáka a mozzarellu...takže taky rychlovka :slight_smile:
2. bře 2010 v 19:37  • Odpověz
čauky,
tak já už opět navařeno... heč .O) jen zítra a pátek nemusím, máme to vždy obden na jídlo. oba. takže juchuuu. bude klídek. dnes to byli dle videoreceptu zelené fazolky na smetaně. no chtělo by tam více receptů. více omáček a tak.. jsem náročná, co??? :o))

jé vlasně tebe tady dnes nevudím ted po ránu.. jééé. tak se těším na sms.
3. bře 2010 v 08:43  • Odpověz
Ahojky, tak jsem tu...no od rána děs...vzhůru jsem byla od 3.30 :frowning2: :angry: takže jsem nevyspaná a utahaná, teď jsem sice asi hodinu ležela, ale stejně jsem neusnula ..takže čekám, co nastane večer.Buď padnu, nebo spát prostě nebudu.
Do Brna jsme dojeli asi v 8.30, objednaná jsem byla na 8.40...no dobrý, akorát, že mě teda dostalo, že na klinicce, kde začínají dělat v 8.00, bylo už v půl deváté asi dvacet maminek, sestřička na recepci nám řekla, že se mám přezout a sednout si a počkat až dojde sestřička a jí dát průkazku, asi 15minut ovšem žádná sestra nevylezla. Pak šla kolem nějaká starší z vyšetřovny, tak si od nás průkajdy vzala a že nás budou volat na krev a pak na utz.Tak na krev mě brali v 9.30!!!To už jsem byla dost nervozní a Martin nasranej, že tohle teda ne.Jako dáš jim za to 1500,-, jsi objednaná a hodinový skluz hned od rána, no nevím. :angry:
pak jsem si šla zase sednout a čekali jsme až nás zavolají na utz, dalších 15 minut se nic nedělo, když zase vylezla z jedné vyšetřovny ta stejná sestřička a zvala si další maminku, tak na nás kouká a že tam sedíme už nějak dlouho a ke komu máme jít. Tak jsme ji to řekli, posadila nás teda jinam, že bychom asi neslyšeli volání jména, vlezla na ošetřovnu a vylezla s tím,že paní doktorka nás hned zavolá, no aspoň něco.
Pak jsem teda asi 20minut protrpěla na utz, mimčo se nechtělo za prase otočit, prostě stávka.Takže nešlo změřit, projasnění tím pádem nebylo vidět, takže doktorka, že pokud se neotočí po pár šťouchancích, tak jdeme na chodbu a 10minut chodit :angry: To už jsem otáčela oči v sloup, že to vzdávám, měla jsem hlad, žízeň a bylo mi šoufl.Tak mi asi dvakrát zatřepala s břichem a pak se teda miláček umoudřil a otočil, aby to aspoň na měření stačilo.No projasnění je OK, kůstka přítomna, čekám ještě na výsledky krve, ty mají volat k večeru.Ale snad budou taky dobrý.
Pohlaví nevíme, doktorka řekla, že by jenom zbytečně hádala, takže nebude raději nic říkat, že je to tak 60:40, takže raději máme počkat, aby nám neřekla kluk a ona to bude holka.
A fotku máme hnusnou, protože když bylo mimčo pěkně natočený, tak ho měřila, ale nefotila, takže na fotce máme nějakou šmouhu, o které já se domnívám, že je hlava a Martin že zadek :angry: takže celkový zážitek dost děsný.
Pak teda na nákup, vyzvednout kámošku, kterou jsme od osmi nechali v Globusu a hurá domů, u kámošky rychlé kafo a já doma udělala akorát řízky a zalezla do postele...ufff
3. bře 2010 v 16:12  • Odpověz
A výsledky krve jsou naprosto v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. bře 2010 v 18:13  • Odpověz
aohjky babo těhulko.. teda.. čtu to až ted. důvod? když jsem šla ven, nic tady nebylo,a le měla jsem nějaké tušení že jako se necitíš ok (ne že něco není v pořádku to mě nenapadlo) spíš že je něco s tebou, tak jsem tady ani nepsala blbosti jako kde mám sms apod.. jsem šikulka, co? no a sms mi došla když jsme zrovna vycházeli. a zpět jsme se už vraceli s tátou. a já na to trošku zapoměla :o(. a hlavně večer jsme domluveni od určité doby bez PC. takže asi tak. no ted je tomáš ve vaně, tak jsem kukla. dali jsme si víno, tak jjsem z toho pěkně ospalá, ale hlavně si na noc nebudu moci dát modafen a asi se udusím :sweat_smile:

no tvé počteníčko není pozivitní ale na druhou stranu vše je super. tak to je dobře. a krev to už ti dělali triple testy? asi jo, co? já už zapoměla kdy se co dělá. jen mě rozesmálo to, že už ted chtěla chození pohybovat miminkem to jsem netušila že to jde. a teda ta cena mě šokla. to tady neplatíme ani za 3D ultrazvuk. a třeba v gennetu v liberci by tohle bylo zdarma. ona to totiž proplatí vklidu i pojištovna, ale musí chtít oni to zapsat.

tak a fakt jsem mimoň tak radši tady nebudu plácat.
3. bře 2010 ve 22:23  • Odpověz
Ahojky holky...

Uff, Jani, no děs běs...se nedivím, že jsi naštvaná.. ale hlavně, že je vše v pořádku...
4. bře 2010 v 09:12  • Odpověz
nazdar Zub, a neměla by jsi dopsat ty co a jak???
4. bře 2010 v 09:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.