• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
co a jak?.. ..no, baracek je zatim v jednani, jeste to neni priklepnute... a snazeni pokracuje a s neurcitym vysledkem...
4. bře 2010 v 15:45  • Odpověz
Ahoj holky, tak já jsem dneska ¨měla doma Martina, tak jsem se nedostala na net, krom toho tady měl rozložený to svoje nádobíčko, samej šroubek, tak jsem měla přísný zákaz, byť jenom kolem PC projít, aby se něco neztratilo, ale pak se zdejchl do garáže, tak jsem mu ten rozšroubovanej mobil sesypala do krabičky a snad ho pak poskládá, útěchou mi budiž, že není ani můj ani jeho :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak já dneska páchala jarní úklid...říkala, jsem si, že když je doma tak mi pomůže oddělat postele, abych pod nima mohla pořádně vysát a hlavně tak roztřídit, ty stohy nepotřebných věci, no ale zrovna k tomu jsme se nedostali, takže to udělám příští týden sama.
A pak ještě okna a je to, akorát jsem zjistila, že jsem sice ráno utřela prach, ale na kvítka už zase sedá, tak jsem naznala, že se na to příště můžu víte co :angry:

tak já zapluju do vany, zítra jedu do Boskovic, musím se odpoledne zastavit k našim.
4. bře 2010 v 18:41  • Odpověz
Tak koukám, že Lucka tady dneska asi nebude :frowning2:
já se jdu za chvilku zkulturnit a v jedenáct jedu do Boskovic...tak dofrčím až večer.Zatím zde nic bílého nekydá, takže pajáda, ale doufám, že to nezakřiknu.
Dneska jsem vzhůru už od šesti, včera byl doma Martin, takže jsem chrupkala až do devíti a dneska jel do práce, takže nic, prostě se mi s ním líp spí, asi mu budu muset říct, ať se nechá zbouchnout taky a jde na neschopenku a budeme doma spolu :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2010 v 09:19  • Odpověz
ahojky,
no my zase měli ráno jak.... ale asi to nakoec bude super den. teda pokud bud Domi ještě 30min spát, at je vyspinkany. akorát teda jsme se vzbudii do zasněženého :angry: a zimy. mě klepne. chci jarooo.

tvůj jarní uklid mě rozesmál. ty jsi šikulka. a víš kolikrát tě to ještě bude chytat? mooockrát. si buduješ hnízdečko :dizzy_face: :dizzy_face: akorát ty okna neblbni.. natáhneš si zbytečně svaly. nažen Martina :wink: u nás Tomáš taky myl.

hele bych chtěla mít tvůj problém se spánkem. fakt. já bych spaal sama celé dny :grinning:

Zubi já jsem ten dotaz myslela ohledně té hypotéky. jak dlouho ji schvaliují? já už to zapoměla ale vím, že tenkrát řekli jo dostanete a pak se vše vyřizovala. takže jsem myslela, kdy budeš vědět, že domeček je váš a že se stěhujete :sweat_smile: na snažení bych se tě neptala. nejsem tak ..... no blbá. k tomu mě napadá jediné, vedeš si grafík?? to si pamatuji, že jsi kdysi dělala :sweat_smile:
5. bře 2010 ve 12:54  • Odpověz
Hoj, jsem doma, silnice děs, ale jenom po hlavní, když jsme odbočily sem k nám, tak po sněhu ani památka, nechápu...
Okna dojede umýt moje mamka ze ségrou, Martina bych k tomu nepustila, bo ho znám, on by jedno okno umýval celý den a ještě bych to musela dodělat :grinning: ne že bych ho chtěla podceňovat, ale on i tři hodiny umývá auto, jak si s tím hraje...mazec.

Ale předpokládám, že za měsíc budu takhle uklízet zase, protože se zde neuvěřitelně práší a krom toho máme v plánu obrousit sádrokarton v kuchyni, bo nám okny zateklo, takže z toho bude prachu jako sfiňa :angry:
tak to se fakt těším....

Jdu se hodit k televizi, čekám, že kolem desáté sfouknu pro Martina a pak zalehnu...ještě musím vymyslet, co zítra k obědu :rolling_eyes: a vůbec nic mě nenapadá, chtěla jsem špenát,ale ten měl Martin minulý týden....no tak asi upeču sekanou nebo karbošky...hovidíme....
5. bře 2010 v 19:53  • Odpověz
hihi my zítra máme špenát. jsem totiž uvažovala co uvařit, aby to měl i Domi..tak bude špenát :o).

jo tak super, že máš ty okna zařízené. no já jsem schopná, když se oteplí, mýt je každý měsíc :o) od té doby co existuje Clean. doprd... jsem ho zase zapoměla koupit.

jako já se po spinnu hodial k tv a tam bylo slunce seno a já fakt koukala :grinning: :grinning: a zase se zasmála :grinning:
5. bře 2010 ve 22:22  • Odpověz
Tak já jsem právě zjistila, že nemusím pro Martina, tak zalezu do peřin, má naštěstí odvoz, akorát že teda auto stojí před barákem,ale snad ho napadne ho zaparkovat, bo ven už nelezu, na to prdím.
No já nad tím špenátem furt uvažuju, předpokládám, že Mates si doveze guláš, když ho dneska vařili, tak že bych si udělala špenát pro sebe,ale zase celej nesním...no hovidíme, co vymyslím a nebo nebudu vařit nic a budeme držet hladovku :grinning:
Tak pa a dobrou noc.
5. bře 2010 ve 22:30  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
5. bře 2010 ve 23:17 • janka313
ahojky
jééé dala bych si guláš bez masa, ale s knedlíky. mnam mnam

nám se tatka vrátil z hokejbalu. no tak oko má červené - teda kolem, spadnul na branku... a 2prsty nalomené - tvrdý míček šel přímo do nich a koleno červené. fakt nádhera :angry:

já se za chvíli budu upravovat, abych mohla vyrazit na véču s bývalými kolegy z práce. moc se těším. jednu jsem neviděla 1,5roků. prostě od té doby co dala výpověd. no tak uvidíme, snad si budeme mít co vykládat. vždy když jsme šli na takovou véču, tak tam převažovali ti co stále v naší firmě pracují a probírala se a pomlouvala naše firma. ted budeme převažovat ti, co jsem mimo firmu.

hele kdy máš další KO? když jsi ted byla v tom brně? no už se těším, až ti za 6týdnů řeknou pohlaví :dizzy_face: :dizzy_face:

špenát se nám povedl. Domi baštil o 106, nenažranec :grinning: :grinning: jen neívm co zítra.

ted jsem začala dělat velikonoční výzdobu - teda zatím kreslit. zítra zaschne, vybarvím a ve středu nejpozději už dávám. at to mám krásné. pokud se nic neposere tak o víkendu přijede má máma. konečně. už 2x to přerušila nemoc :rolling_eyes: ted má zase brácha podezření na žloutenku, tak než bude v úterý výsledke z krve, tak to neriskovali tady jet a ohrozit domina.
6. bře 2010 v 17:46  • Odpověz
Ahojky, jdu jenom pozdravit.
Zítra pisnu víc, nějak od včerejška nestíháme, prakticky jsem pořádně nebyla doma. Jdu udělat večeři a buď napíšu večer, nebo ráno, to bude víc času.
Tak se opatrujte, pa pa
7. bře 2010 v 17:53  • Odpověz
ahoj
zítra máš čas. já ráno zmizím a objevím se až večer :o) teda zmizím i s Dominem :wink:
7. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz
Ahojky, tak já nevím co mi to máme za dementní počítač :angry: :angry: kdykoliv nám vyflusne elektrika, tak prostě celý den nejede, nechápu, takže to Martin opravil až včera v osm a to už jsem ležela ve vaně a pak si šla lehnout,bo mě opět bolela hlava.
No víkend byl super. v sobotu jsem ve čtyři jela s Matesem do Rudky, tak jsme šly s kámoškou na prochajdu a zatavily jsme se u známých na kafo, Martin mě v půl sedmé vyzvedl a jeli jsme se domů převlíct abychom v osm mohli zase zpátky, dělali jednomu chlápkovi ohňostroj, v půl deváté dojely holky z Boskovic, tak jsme sedly do hospody a kecaly, pak se přidal i mates, tak se s holkama krapet rozpili :grinning:
v půl dvanácté jsem holky vezla do Boskovic a Martin jel se mnou, tak mi na zpáteční cestě usnul v autě, pak se přestěhoval rovnou do postele a chrněl jak zabitej :grinning: :grinning:
a v neděli jsem ráno uklidila a uvařila, Martin jel po obědě do práce a pak jsme se šli projít, no jenže mě se po cestě začalo chtít na záchod, takže procházka fakt super :grinning: ale došli jsme ke tchánovcům, tam nebyl nikdo doma, tak jsme se pozdravili se psem a šli zase zpátky, zima byla pěkná, takže jsem byla zmrzůá jak hovínko. Včera došla kámoška s malou, tak jsem s níma šla taky chvilku ven a pak jsem doma vařila a žehlila.A teď jsem došla z nákupu a půjdu uvařit a dožehlit zbytek prádla...což se mi děsně chce :pensive:
9. bře 2010 v 11:52  • Odpověz
ahojky,
tak tady sedím po obědě a nechce se mi nic ale musím něco dělat :o). at zase dobu kdy spí Domi zbytečně neproflákám. Dnes jsem si dala za úkol zapnout PC až bude spát. tak jsem zjistila, že nejsem závislá :slight_smile:) vydržela sjem to. dopo jsme uvařili - tentorkát fazolovou polévku s bramborem. Domi krásně papal ty velké fazole :grinning:

ty sji měla super program. vše ti krásně ubíhá. jen teda ty vycházky opravdu neřešíš :grinning: :grinning:

my odpo půjdeme do herničky. a cestou se stavíme do nákupního censtra. vyhrála jsem možnost hrát o milion korun :o)))) tk tam jdu zadat 5místný kod.. no jasně.. šance je 99999 ale za tu srandu to stojí :sweat_smile: no a mají tam krásné umělé tulipány. tak chci zjistit cenu a koupit.
9. bře 2010 ve 12:46  • Odpověz
Já chci jet zítra k našim a koupit nějakou velikonoční výzdobu, ve sklepě mám z loňska udělaný věnec na dveře,a le ještě bych chtěla něco do vázy, vidíš, umělé tulipány by byly super, musím se po něčem mrknout.
Já vařila už včera čočku,akorát jsem ji lehce přesolila, ale dobrý, to se sní :grinning:

Tak držím pěsti ať je ten milion tvůj :grinning: ségra minulý týden vyhrála foťák v nějaké soutěži...já vyhraju maximálně na plese pytel pšenice :rolling_eyes:
9. bře 2010 ve 12:54  • Odpověz
asi mě z toho koňa dneska drbne, neaktualizují se mi příspěvky a neustále mě to odhlašuje...kobyla jedna blbá :angry:
9. bře 2010 v 18:39  • Odpověz
tak nejsem milionářka. ale jsem unavená a .... půjdu malovat obrázky na okno.. ty tulipány jsem si koupila. možná málo, stál jeden 25Kč, ale vzala jsem jich 7. tak uvidím jak budou vypadat ve váze.

kůn mi neblbnul, je fkat, že jsem ho zapínala až ted večer. jaksi jako .. byli jsme všude a táák.
9. bře 2010 ve 21:05  • Odpověz
Zdarec palec, tak se mi dneska nechtělo vstávat a krom toho se mi hlavně nechce nic dělat...dneska zajedu k našim, tak musím do té doby uvařit něco k jídlu, ale vidím to na čočkovou polívku, ze zbytku čočky a Martinovi koupím maso a udělám mu večer řízek, tak snad mu to bude stačit, ale co zítra teda netuším,asi ten špenát...nic lepšího mě nenapadá.
Tak milionářka z tebe není...sakra, jsem se těšila, že budu moct vykládat, že znám dalšího milionáře :grinning: :grinning:

Já se dneska taky půjdu mrknout do květinářství, potřebuju stejně někde koupit nějaký osivo do misky na vajíčka, ve sklepé je sice tráva,a le asi stoletá, tak pochybuju, že vyklíčí, tak si asi koupím pšenici a pak ji sežere Karel :grinning: Jako loni.
10. bře 2010 v 09:57  • Odpověz
ahojky, krásný veer.
můžu se ti postěžovat? jsem totálně KO. já fakt nevím, co dělám špatně. přijde mi, že nic nestíhám, Dominovi se málo věnuji. Doma pořád ne úplně podle mých představ a když si řeknu, že ti jen napíšu vzkaz, at víš, že na tebe myslím, tak tady zkysnu :frowning2: chjo. takže jako co jsem si dnes řekla, že udělám jsem neudělaal :o/. obrázky stále domalované nemám, okna jsem dnes neumyla ani neozdobila.. jsem v krizi :sweat_smile: ale Domi zvládnul bazén a pak i prochajdu - kterou chtěl pes, protože hárá a štve mě. furt učurává. všude blééé. ááá a ještě chytá lísavou náladu a fur pusinkuje. chjo. no snad bude líp. TOmáš tvrdí, že jsem pako, ale .... no ještě jsem dnes sama doma. je pryč.

ty si užívej to nic nedělání. fatk.. jo mimochodem. kde mám fotku? a už jsi něco koupila bříšku???stále nemáš albumek věcí co se ti líbí a tááák. a já se chci kochat.

já jsem dnes vařila cibulovou omáčku - bílou. no já ji nejedla,ale Domi jo.. nějak brbal u jídla, ale to bylo po bazéně a asi byl uanvený. pak tady spal 1,5hod a to jsem ho vzbudila já, at zase večer není problém s usínaním. hele upřímně mě fakt z toho už taky kape na maják, pořád vymýšlet co budu vařit,a by to mohl Domi atd... už mám asi 5jídel.. potřebuji ještě dalších 5 at to pak krásně střídám a 20dnů máem jídlo :grinning:

co jsi koupila v květinářství? já jsme nikdy nedávala osivo.. hm..že bych začala.. já vždy řeřichua bych ji mohla sníst :grinning: :grinning: jo a zlbáznil se mi kaktus. ještě vloni jsem si myslela, že je vánoční, tak kvete ted :o) a ten jeden ještě nekvetl a kvete ted, hmhhmhm asi je velikonoční :grinning:
10. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz
Ahojky,
já jsem včera strávila odpoledne u našich, ale ve čtyři jsem byla ráda, že dojel Martin a já doma zaplula rovnou do postele, protože mě opět děsně bolela hlava :frowning2: hrozný, fakt.
No včera už mamka na netu vybírala, co na prcka objedná, tak jsem se musela smát, že je ještě aspoň měsíc a půl čas, než začneme něco kupovat.No tak prý jo :grinning:
Já jsem zatím nic nekoupila, krom jedněch ponožeček a jedné hračky, asi jsem moc pověrčivá, vždycky stojím u nějakýho regálu a říkám si, že to koupím, ale pak mi prostě něco řekne ať počkám aspoň než budu cítit pohyby a budu mít krapet jistotu, že je všechno v pořádku, no nevím, asi jsem pošuk, na jednu stranu se strašně těším, jak začnu nakupovat a na druhou mám strach cokoliv koupit nebo objednat.Obdivuju holky,které měly první věci koupené ještě v prvním trimestru a že jsem jich tady pár viděla...
zítra jedu do Brna, chci teda hlavně něco na sebe,ale jestli uvidím něco na prcka, tak to asi koupím taky, stejně chci koupit něco sestřence, rodí za měsíc, tak abych měla něco koupeného až pojedu do porodnice mrknout na Šimonka :dizzy_face: :dizzy_face:

No s těma krizema tě chápu, já to tak mívám taky a to se nestarám o dítě, ale už mi to taky leze na mozek, každý druhý den vařit, uklízet a pořád dokola, některý dny si říkám, že se na to prostě vykašlu a večer nadávám, že jsem mohla aspoň vysát, když už nic....a to jsem chtěla upéct od kámošky dceři dort, má zítra narozky,ale prostě to nedám, v jednu jedu na kosmetiku a pak dojede švagrová a zítra budu doma jenom ráno a odpoledne Brno a kdo ví , kdy dojedu, a v sobotu ji pojedem přát, takže nic...no neva, ale musím něco koupit, ale nevím co....
Hele a neexistuje náhodou i velikonoční kaktus?? Já mám teda vánoční a fakt kvetl na Vánoce...ale třeba je to fakt ten druhej :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2010 v 10:44  • Odpověz
krásný večer přeji..vidíš a já myslela /když ses v 7tt ptala, co do porodnice/ že ty budeš nakupovat o 106. no já tě chápu. já taky nakupovala jen za tu odměnu, protože to si bříško zasloužilo. ale dkyž to vezmeš, já až ve 30tt se začala dívat na kočárky :grinning: dřív mě to nenapadlo. ale našim jsem to nezakazovala. jen mi to nesměli ukazovat. hlavně ale nedopadni jak já.. strachem jsem toho dma fakt nic moc neměla. a nakupovala když jsme přijeli z porodnice... je to vopruz potom. :sweat_smile:

hele jako..ty si užívej nic nedělání. fakt. já to holkám nevěřila když jsem od 30tt byla doma. že mám dát nohy na stůl apod. a víš jak toho ted lituji??? moooc :grinning:

jinak jako velikonoční kaktus existuje. jen ty moje se pořád tvářili jako vánoční :o).. no podle listů je každej jinej. jen asi ten vánoční zapoměl kvést :o).

dnes jsem stihla 2okna umýt zevnitž (teda dvě místnosti) a namalovat si tam něco. tak jsem byla ráda. zítra budu pokračovat, ale moc toho nestihnu. když bude spát, potřebuji upéct na víkend buchtu a odpo jedu do prahy na muzíkal Děti ráje. no bude to zase honící den. Domi nebude spát doma, ale v sobotu přijedou naši a pak taky máme abzén..chjooo. to bude víked :sweat_smile:
11. bře 2010 ve 20:36  • Odpověz
Ahojky,
tak já jedu dneska do Brna na veletrh pro dítě, tak jsem zvědavá, co tam budou mít a co ne...chci se hlavně mrknout na ty kočárky, protože já jsem děsně nerozhodná, takže si chci vybrat jeden dva typy a pak se rozhodnout na pevno, ale nechce se mi potom lítat s břuchem po obchodech a zkoumat je...
Já jsem si od začátku myslela, že to půjde, že si sem tam něco koupím, ale prostě ne, nějaký blok nebo co, ale doktorka říkala, že se to zlepší až budu cítit pohyby, což nevím kde, protože prostě břicho žádný a kila taky ne, tak jsem zmatena a doufám, že je všechno OK.Ale na břicho je ještě čas, jen jsem si říkala, že by se tam mohlo začít něco klubat, ať si v těch těhu riflích nepřipadám tak blbě :grinning: svoje nosit nemůžu i když je obleču, ale jsou to bokovky, takže se v nich nedá sedět...

Ty jo, umytá okna, to jsi dobrá, já na tohle zrovna peču, mamka slíbila že dojede a okna mi pomůže umýt, tak jsem ráda, protože kámoška do dneška neví jestli kvůli mytí oken neporodila dřív, umyla poslední okno, slezla ze židle a rup, voda tekla proudem...ale jenom o tři týdny...takže dobrý....ale tím pádem mi ukázala varovný prst, ať se na to vybodnu.
A výzdobu jsem chtěla dělat minulý víkend a zase nic, tak to musím udělat zítra, Martin jede do práce, tak budu mít klid, uklizeno jakžtakž je, takže to jenom pofackuju a nazdar.

Tož jdu utřít nádobí a měla bych se krapet zkulturnit....tak pa a já se asi ozvu až zítra, protože večer jedeme popřát Aničce k narozkám....
12. bře 2010 v 10:05  • Odpověz
ahojky
tak co Brno? nezklamalo? já jsem pořád uvažovala kdysi, že tam chci.. a nakenc jsem nejela. halvně v září jsem chtěla. kouknout na golfky... tak co? co tam vše bylo???? :sweat_smile: co sis kromě letáků donesla? co se ti líbilo???

hele to že ty nemyješ okna mi přijde normální.. máma tvrdí taky to, že jsem porodila dřív, protože jsem věšela záclony :sweat_smile: pak jsou pověry, že se dítě zamotá do pupeční šnůry. hlavní je to, že si zbytečně tahá svaly bříšní a pak jsi unavená. fakt u nás myl okna tomáš :dizzy_face:

my včera byli an tom muzikaále. na 30tiny jsem dostala lístky na muzikál Děti Ráje včetně hlídání Domči přes noc. den začal fakt super. volaal máma že nepřijedou..opět. no trošku jsem to obrečela, ale jen kámošce Daně. ta mě ujistila, že mě neopustí a jde s námi a Kačkou na bazén (ten byl domluven tak, aby si mamka užila Domina) tak jsem se uklidnila. odpo jsem vyjela do prahy. až na tu kosu super. chtěla jsem stihnout i véču s Tomem,ale když jsem přijela v 17:15 tak ještě plně pracoval. takže jsme nemohli riskovat jít někam na véču, nemuseli bychom stihnout začátek. tak jsme se prošli po matějské pouti - v té kose tam nikdo nebyl, ale divadlo je v tom areálu. a muzikál super. ceou dobu jsem si zpívala. no fakt měl dobrej nápad udělat muzikál se známých hitů. sice jít na jeho koncert je levnější :o) ale....
jen jsem se dostala do depky. zjistila jsem, jak jsem stará. začínalo to jak 18letí tančí na jeho písničky. zamilovajíjí se.. a mě došlo, že se mi to už nikdy nestane co kdysi. jak to bylo krásně si zpívat při zamilování Každý mi tě lásko závidí atd.. jak mi bylo 18let.. chjo. to je tak dávno. jo Toma miluji, ale znáš ten pocit zamilovanosti, jak se vznášíš atd? nevidíš na tom druhém chyby? tak v tom už teda nejsem :sweat_smile: ty jo?? no a na to vše jsem si vzpoměla..

domů jsme dojeli k půlnoci a já byla mooc KO.

dnes jsme měli ten bazén, tak jsem si rkásně zaplavali. tomáš byl v rakovníku..když dojel v 16hod tak si pak s Dominem krásně hrál. je fakt, že Domi byl hravej. dnes byl užasnej. na to, že jsem ho nedala po plavču spát, tak byl fakt na jedničku.
13. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz
Ahojky, tak Brno těžce zklamalo...ze značek kočárků který se mi líbí, tam nebyl ani jeden, kámoška co byla se mnou má taky už vybraný, tak si ho chtěla osahat a taky nic...no a u ostatních věcí, jako zavinovačky, oblečení a tak, jsem se ani moc nezastavovala, protože mi to přijde zbytečné teď kupovat, ale kdyby ten veletrh byl tak za dva až tři měsíce, tak si určo nakoupím, protože to měli se slevami, nebo za super ceny,ale koupila jsem hned u prvního stánku dárek pro Aničku, noční košili s Hannah Montana :grinning: tak byla nadšená jak blázen, mě spíš dostalo, že cokoliv dostala za dárek, tak bylo s touhle holkou, od deodorantu, po tužku, mazec...
No a letáky jsem si odnesla hlavně na látkové pleny a na nošení v šátku, aspoň něco....

Jo Děti ráje, kámoška byla už tuším někdy v listopadu, taky říkala jak si zavzpomínala :grinning: a to s nima byli jejich známí, kterým je okolo 36 let, tak ti byli nadšeni ještě víc.
Ale jak říkáš, já taky Martina miluju, ale myslím, že už je to něco jiného, takové to vznášení, nebo šimrání v břichu, to se mi fakt dlouho nestalo a asi ani nestane, i když kdo ví, že jo :grinning: :grinning: já teda doufám, že ne.....

Já už občas ty břišní svaly cítím, i když něco dávám do skříně a musím víc natáhnout ruce a nebo u zalívání kvítek, takže na okna fakt serinkám....i kdyby měli zůstat špinavé...
ale dneska má Mates plusové body, od středy mě totiž dost děsným způsobem bolí záda, teda jenom na jedné straně dole, kámoška říkala, že to může být i od toho, že se mi povoluje pánev, no potěš, už tak ji mám rozjetou :grinning:
tak se Martin v pátek ptal, co pro mě může udělat, aby mě ty záda tolik nebolely, tak jsem mu řekla, že by mi mohl nafounkout ten balon, co jsem dostala asi před dvěma lety k Vánocům a světe div se, dneska ho dovezl nafouknutý, akorát u toho teda byl samý chlap, takže to podle toho dopadlo, pánové si přečetli, že balon má mít 75cm, tak ho prostě nafukovali, dokud těch 75cm neměl, ale že se na něho nedá sednout, protože je moc tvrdej, to jim nedošlo, takže ho zítra budeme muset upustit, jinak se na něho fakt budu jenom dívat :grinning: :grinning:

Jo a máme první bodyno :grinning: :grinning: sice velikost 74 ale za 75,-kč ho nekup :grinning: :grinning:
13. bře 2010 ve 21:44  • Odpověz
krásnou neděli přeji.
tak jsem ráda, že jsem tam tenkrát nejela na ten veletrh. blbosti jsem nepotřebovala a kočárky jak říkáš tam nevedou :o((( a jaký se ti líbí kočárky? jsi mi jako nenapsala. a ty zavinovačky a oblečení.. já si myslím, že jak kukneš na net, tak to pak najdeš taky za tu cenu. jen si najdeš jeden eshop a vždy objednáš at máš zdarma dopravu :wink:

ty jo látkové pleny a šátky? hm hm.. tak ani jedno nebylo pro mě. já jsem místo šátku měla klokánku a byla mooc spokojená. ted chceme koupit tu větší na záda. a plíny normál do toho bych taky nikdy nešla. jsem moooc pohpdlná.

včera jsem začala uvažovat o dovče. teda spíš jsme s Tomem měli asi hodinovou promluvu o všem.. tak začínáme uvažovat moře x čechy (ale i s kolama třeba) a to mě napadá jižní morava nebo třeboň. tak ted tak 14dní budu hledat a uvažovat :dizzy_face:

jinak Kačka té kupujeme vše s Didlinou,.. takže asi vím, jak vypadali dárky s Hanah :o))

nechci strašit, ale ty záda budou horší a horší :sweat_smile: možná zkus gynekoložku, zda ti nepředepíše rehabky či masáže - at ušetříš. já si to blbec platila sama, přitom oni tě poslat můžou a máš to zadara.
14. bře 2010 ve 12:26  • Odpověz
jo a to že budeš nakupovat až tak pozdě... hele to už budeš tušit co to je. ted jsem si koukla do alba.. tak jako po 27tt jsme poprvé ujeli s nákupem: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2099079&vReferer=%2Fphotos%2Fluciejadr
a když se koukneš dál, tak po 30tt teprve píšu, že jsme vybrali kočár (ale stále nekoupili :grinning: - tak jsem našla, že to bylo 15.12 :grinning: ).. a to jsme ve 38tt rodili. prostě není kam spěchat :o)))
14. bře 2010 ve 12:34  • Odpověz
a jako začni si dělat album. chci vidět tvou fotku, tvé nebříško, tu fotku z UZ i když je nepovedená. mysli na mě.. jako,,,,
14. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz
a taky znát kdy jdeš na kontrolu a tak.
14. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz
Zdarec, tak včera nějak nakonec nebyl čas pisat, odpoledne jsem si musela jít lehnout, protože ty záda jsou fakt děsný, nemůžu pořádně stát ani sedět a dokonce mi občas dělá problém i chůze, fakt skvělý, tak cvičím na balonu a snad to bude lepší,do čtvrtka musím vydržet, to jdu na KO.
Já chci mít kočár do léta aspoň vybranej, nechci se vidět, jak budu v osmým měsíci, kdy venku vedro jako sfiňa jezdit po Brně a nahánět nějaký vozidlo, na to peču, tak si to pěkně okouknu teď a pak ho buď jenom objednáme, nebo zamluvíme v obchodě a Martin ho může vyzvednout až později. to zmákne :grinning:
Nebříško ti do alba dávat nebudu, bo je to mega špek :grinning: :grinning: jsem se na sebe dívala do zrcadla včera večer no děsný, mám normálně pocit, že se mi rozjíždí pánev, možná proto mě bolí ty záda, ale prdel mám čím dál větší a to jsem nic nepřibrala, já to nechápu a ta celulitida :sweat_smile: :rolling_eyes: :angry: na podzim jsem ji skoro neměla, jenom někde, ale teď!!?? Po těch hormonech je to fakt děsný....grrrrrr, budu hnusná, tlustá a ještě ťupkovaná na perdeli.... :angry:

Já bych taky v létě chtěla někam zajet, třeba jenom na jižní moravu na víkend, tak uvidíme jak mi bude....dneska valím na poštu a pak musím dodělat oběd, zítra chci jít za kámoškou na návštěvu a ve čtvrtek ta kontrola, to budu v Boskovicích celý den, v pátek dojede ségra - netěhotná, sestřenka-40tt a kámoška-12tt :grinning: tak to ségře moc nezávidím, samá těhule :grinning: :grinning: :grinning: ve středu má tchýně narozky, ale pojedeme jí popřát až v sobotu nebo v neděli, v neděli má moje babička, ale tam zase pojedeme až příští víkend...sakra je toho nějak moc....
15. bře 2010 ve 12:18  • Odpověz
Kde jsi?? :frowning2:
16. bře 2010 v 11:01  • Odpověz
ahojky
já včera zase měla den. spaal u nás Kačka, takže ráno jsem se starala o ní a o Domču, než jsme šli do Kulíška, pak jsme se vrátili a Kačku jsem měla zase tady :grinning: šla k zubaři, tak aby si Danča nemusela brát dovču. a pak jsme měli náhradku plavča. od 16hod. děs :o) jsem mysleal, že pak umřu unavou. a taky že jo. ve 20hod už jsem spala u televize. a to jsem chtěla vidět ten nový seriál na primě a viděla jsem jen první část a pak utržky .o(.

jé ted čtu, že máš ve čtvrtek kontrolu. tak to se těíšm, co se dozvíš. no nejspíš tě objedná někam na velký UZ, pokud si to nedělá sama. juchuuu. už jen 5týdnů a budu vědět zda je to Tomášek nebo Klárka :dizzy_face: :dizzy_face:

dnes jsem byla po ránu u mudra. na očkování a ohledně štítné žlázy. tak už vím, jak se cítí děti, když je očkují. vůbec necítím ruku. sakra. no a mudry oběhám dál. mám tady tchýni. takže super, o polovinu mín starostí mám. v pátek půjdem i do kina s tatínkem. juchhu. do kina nechce, ale ... na ten nový film o ženách by i šel. a v sobotu vyrazíme do prahy na golfky kuknout. bude to náročné, ale nic se nedá dělat. potřebujeem je a pak se tam zase není kam dostat. i tak tam bude hrát hokejbal. nechci jet uplně sama. i když bych to zlvádla, ale škoda benzínu :sweat_smile:
16. bře 2010 ve 12:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.