• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
tak hlásím že jsme ok a že jdeme na bazén :o)) tak tu zase nebudu.
17. bře 2010 v 10:55  • Odpověz
Zdarec, jsem to včera nestihla, odpoledne jsem šla s holkama na kafčo a když jsem došla domů, tak jsem byla s Martinem v garáži a pak jsem zalezla do vany,a bych se krapet na jistých místech zkulturnila :grinning: aby se paní doktorka nelekla :grinning:
Dneska jdu akorát do města a musím vybrat postel, už jsme docela rozhodnuti, tak to dneska musíme rozseknout a objednat, včera mi vyjelo péro z matrace, tak jsem měla doškrabaný záda...mazec....
Taky čekám, že mi asi bude doktorka dávat žádanku na velký utz, vůbec nevím jestli si to dělá sama nebo ne, utz v ordinaci má, tak by mohla, ať nemusím zase nikam jezdit, stačí, že budu muset na oční, to se mi fakt chce...ale aspoň to spojím s nějakým nákupem, chci se objednat až v dubnu, tak to už snad bude všechno OK.

Včera jsem se na netu dívala na nové plavky, musím si nějaké objednat, v létě se hodlám válet tchýni u bazénu, tak abych měla v čem a taky bych si občas chtěla zajít zaplavat, ale nevím, jestli mě nevyhodí, že budu vypadat, jak velryba, tak abych ji nevyšplouchla všechnu vodu :grinning: :grinning:

To je super, že jste OK, tak pak napiš, jak se vám plavčilo....
17. bře 2010 ve 12:19  • Odpověz
Ahojky, tak jdu se jenom přihlásit a zase půjdu. Musím si na tohle zvyknout, je to děsný, pomalý a vůbec se mi to nelíbí...chjo, ale tak snad si zvyknu....zítra bude ráno víc času, jdeme ke tchýni na obídek, tak pak pisnu víc...pa pa
19. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz
ahojky
my včera byli v kině. na Ženy v pokušení a doporučuji :wink: a víc napíšu až zítar. protože TOmášek prosí o notas :o)
20. bře 2010 ve 22:15  • Odpověz
ahojky
tak my jsme odpo bez tatínka. jel na zápas, kterej mu začíná až v 19hod. chjo. budeme sami. no aspon jsem msi dala po dlouhé době PC do pokoje a můžu ti napsat :wink:

babička včear odjela domů. jeli jsme ráno všichni do prahy, já se potřebovala podívat na kočárku. potřebujeme jinej kočár neřž máme ted. na to ti radím se koukat, jak je vysoká opěrka ve sportovní verzi. Domi už má půl hlavy nad ní. no takže řeším jakej kočár ted. klasické golfky nemusím, tak něco mezi nimi a sportákem. a včera jsem to jeli rozesknout. tak asi zítra objednávám a doufám, že přijde brzo :dizzy_face: no tak at dokončím super den. v 8hod jsme jeli všichni do prahy, tomáš tam musel být na 10:30, babi jel bus 11:30. předtím jsme stihli 3obchody s kočárky :o) pak jsem odvezla Toma na hřiště, babi jsme vezli na bus... ještě tam mávali autobusům, fotili a tak.. a pak přijel bus, babi chtěla nastoupit a zjistili jsme, že Tomáš objednal lístek až na neděli.. pakoš. naštěstí se to dalo stornovat a hlavně bylo volné místečko, takže babi odjela :grinning: pak jsme jeli za Tomem na hřiště a tam vydržel°2hod chodit a tak. http://www.youtube.com/watch?v=n4qYupKy_ts
no jsou tam ještě i další videa, jak chodí a tak.

ježíš tak mi tady řve o 106.. tak končím. třeba ho to přejde. a zase dopíšu další info..
21. bře 2010 v 16:37  • Odpověz
tak si chvíli hraje.

no tak zítra jdeme k mudr. má popraskané konečky prstů, ale hnusně, až do masa. nebo co to je pod kůži. mažu to, hlavně když spí, ale od čtvrtka se to nezlepšilo .o(. vůbec netuším co to je.

co ta postel, objednali jste?? a co jste dělali, že ti vyletěla ta.. no sakra.. víš co :o)))

jo a co u mudr? co vycházky? a kam jdeš na velký UZ?

jo plavky letos jdu taky kupovat. kupovala jsem před těhu těsně a nosila jsem je celé těhu a ted na plavčo s Dominem. jen se pokaždé musí vyprat a jaksi.. kvalita se horší a horší. takže bych si na normál chození koupila nové a tyhle nechala furt do bazénu. já kupui od litexu.
21. bře 2010 v 17:02  • Odpověz
copak je s tebou???? :frowning2: :frowning2:
22. bře 2010 v 19:41  • Odpověz
tak my včra byli na tom kožním teda původně jsem jela k normal mudr,ale měl tam frontu a hned vedle má ordinaci dětská kožní, tak jsme zajeli k ní :o) fakt náhoda. tak to má ekzém :o(. naštěstí zatím jen na těch prstíčkách ruky, ale může t ojí dál. důvod, proč nevíme. prostě se udělal. nafasovali jsme mooc mastiček. a budeme mazat a mazat. nehůř na tom působí písek a prach. takže včera když jsem ztratila rukavici, tak si šahal na zem a tak. a bylo to děs. popraskalo mu to :o(. chjo.

dnes jsme zase vyjeli s tříkolkou. je to super. Domi mi na ní neusne a jsme venku..jé já ti o ní vůbec nepsala :o) .. tak až budu moci napíšu. už přijela kámoška z OV. ale najdu si časík :wink:
23. bře 2010 ve 12:33  • Odpověz
Ahojky, tak jsem se sem konečně dostala. Martin byl u doktora, tak ATB naštěstí nemá, ale má chemoterapeutika, což je něco podobného, takže stejně o víkendu nebude moct pít :grinning:
já jsem na tom naštěstí líp jak on, takže super. Dopuju se ovocem a jitrocelovým sirupem, tak snad to bude v pohodě, mám polehávat a nechodit ven, když bude zima, dneska bylo krásně, takže jsem si vzala židličku, deku, knížku a nanuka :grinning: a uvelebila se venku na lavičce, sice mi do toho asi hodinu povídala babička, ale očividně ji nevadil monolog, bo já si četla :grinning:

Domi jezdí na tříkolce? Ty jo, to chci vidět...moment, ještě musím mrknout na to video, co jsi sem dávala...

Jo myslíš to péro z matrace, jo? No právě že jsme nedělali nic :angry: :angry: mám zákaz, kvůli zánětu..ale dneska mám mít poslední globulku, takže se má postel na co těšit :grinning: :grinning: už by se nám měla dělat nová, tak jsem natěšená a doufám, že se ji ve zdraví dožiju :grinning:
Na velký utz jedeme 26.4. do Brna, tak jsem zvědavá, ale ve čtvrtek prcek ukazoval, jaký má krásný záda, takže si moc naději na spatření pohlaví nedávám...i když třeba tchýně mi nevěří, že to nevíme...
A mám nový bodynko :dizzy_face: celý bílý s dlouhým rukávem...až budu mít chvilku časík, tak dám nějaký fotky do alba, aby jsi byla v obraze....
No s tím ekzémem, to je teda blbý, doufám, že se mu to brzo spraví, já letos poprvé taky okusila, co to jsou rozpraskané ruce, nevím jestli je to změnou hormonů, ale je to děs, mám ruce jak kapr, samá šupina a oděrka, taky jsem měla strach, že je to ekzém, ale naštěstí ne, je to prý reakce na mráz, jenže te´d nemrzne a nelepší se to a mazat se můžu jak chci a je to furt stejný...tak snad na tom kožním taky neskončím.... :angry:
23. bře 2010 v 19:44  • Odpověz
ahojky
tak jsem tady na skok,ale zítra ti to vynahradím :o) jen jsem napala vzak všude, tak i tobě...

tobě dělala v 16tt zase UZ? ona je na tebe hodná. aspon si užíváš i ty záda. ale neboj ve 20tt ho potřebují vidět pořádně, takže se budou snažit si natočit fakt dobře.

a chci fotoablum.. moc se těším.. fakt. na tév tipy co jednou koupíš co se ti líbí. juuu už aby to bylo.

Martinovi přeji at se ti ryhcle uzdraví. doma jsi ho chtěla, ale ne takhle ;o)

Domi jezdí v tomhle: http://luciejadr.rajce.idnes.cz/oslava_1.narozenin/#P1060491.jpg dnes jsme hodně nafotili..tak to někdy stáhnu koečně... ale mooc chodí venku. je to mooc krásné - jsem se fkat rozplývala.
24. bře 2010 ve 21:58  • Odpověz
Ahoj, já jenom hlásím, že jsem dneska vyfásla v dětských dávkách ATB, prý je to lepší, než abych něco přechodila, tak super...snad to bude lepší, naštěstí jenom kašlu, takže dobrý.
Zítra už bude Martin v práci, tak budu mít ráno víc času napsat.

Jo doktorka dělá utz na každé kontrole, má ho v ambulanci, takže je to super, akorát nemá papír na fotky, takže ty nedostávám. Musím počkat na ten velký utz, tam snad nějakou fotku dostaneme.
Taky jsem dneska konstatovala, že mi asi roste břicho, něco se mi tlačí mezi kyčlema a je to docela tvrdý, tak pokud to není vetřelec, tak je to děloha :grinning: aspoň vím, kde je...takže ten špek na břichu je fakt špek, to je k vzteku, jsem si myslela, že to budu moct vydávat, za těhu pupek a ono nic :grinning:
tak zítra, pa pa
25. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz
jéé to vozítko je super, to musím být lepší než kočár, akorát je škoda, že se na tom nedá spát, že :grinning:
25. bře 2010 ve 20:44  • Odpověz
A teta taky nikde...kde dneska všichni jsou??? :confused:
26. bře 2010 v 10:01  • Odpověz
26. bře 2010 v 18:33  • Odpověz
ahojky
tak mě dnes odjela teta domů. tzn. už budeme mít normální režim a i čas na net. tak jsem ted zabavila PC Tomovi, at kuknu co je kde nového.

S tím UZ - moje mudr taky měla v ordinaci UZ. ale nedělala na každé kontrole. a když jsem chtěla navíc UZ, tak jsem si ho zaplatila. abych ho viděla bobka. prostě dělala v 7tt, 12tt, 20tt - velký UZ a pak až v 32tt. mezitím jsem si zaplatila v 16tt a v 23tt jsem šla na 3D. jo a pak mě vzala ještě známá zadarmo na 3D a to ve 36tt. takže vlastně jsem ho viděla mockrát. mezitím ještě jednou jsem si UZ zaplatila i jiného gynekologa. ale kdyby to bylo normálně, tak ho vidím jen 4x na UZ. no tak to by mi nestačilo :o). a tobě taky ne, co? ty už jsi ho 4x viděla :grinning: :grinning:

co se týká 3kolky - já jsem ráda, že na něm nejde usnout. proto s tím jezdíme dopoledne. at nemůže usnout. chci at spí až doma v postýlce :sweat_smile:

tento týden bylo fakt krásné počasí. a tak jsme byli s Dominem pořád venku. a to i na pískovišti. měl rukavice - vypadá to tak divně, když bylo venku 20st a on měl rukavie, ale prostě to pomáhá. je vidět velká změna od té doby, co mažeme a venku nosí rukavice. no a písek. bylo to boží. no já celkévě se rozplývám, jak venku chodí, kope do balonu a tak. jak má radost :sweat_smile:

Martin se tak rychle vyléčil? no teda ty prášky byli zazračné, ne? to si rpo ně měl jít hned. a ty teda.... no mudr ví co dělá... ono se to říká, že těhu i kojící se maí léčit tím, co se léčí batolata. takže např. i panadol :o).
27. bře 2010 ve 20:17  • Odpověz
jakto že máš stále fotoblok prázdný??? slibotechno jedna :angry:
27. bře 2010 ve 20:18  • Odpověz
Ahojky, no fotky jsem nějak nestihla, o víkendu nebyl časík, tak snad v týdnu :sweat_smile: :grinning:
včera zde byli naši, mamka byla dělat velký nákup, tak mi dovezla nějaké ovoce a zeleninu a jogurty :dizzy_face: :dizzy_face: mooooc jogurtů :dizzy_face: :dizzy_face:
tak jsem se do nich pustila, no a zítra nebudu mít nic...sakra....
akorát mám chuť na broskve a nevím kam na ně :grinning: hmmm?
Včera slavila kámoška narozky, tak jsem byla od sedmi do půlnoci s holkama v restauraci, má to výhodu, je to hned vedle našeho baráku, takže super a zase po dlouhé době, jsem ze sebe mohla udělat dámu :grinning: bo celý týden chodím v teplákách a triku, nebo mikině, i do obchodu zaletím jenom ve sportovních kalhotech, takže včera jsem vytáhla konečně svůj jarní červený trenčkot, abych zjistila, že ho ještě dopnu, narozdíl od béžového :angry: a nové červené balerínky, co jsem si koupila na podzim u Batě ve výprodeji ( akorát jsem zjistila, že jsou mi malé, takže budou putovat asi mamce) a od ježíška červenou kabelku, no jak červená karkulka, ale měla jsem ze sebe dobrý pocit, že mi to sluší :grinning: a nemám na sobě domácí hadry :grinning: :grinning:
O půlnoci teda byla sháňka kde jsem, Martin byl totiž doma, takže se nudil, ale stejně už jsem byla na odchodu, tak jsem šupala do pelechu, ráno jsem se nemohla probrat, pořád jsem nechápala, když mám na budíku 8.30 proč mi Martin říká že je půl desáté, no pak mi to došlo :angry: :angry: tak jsem se vybatolila a šla dodělat oběd....

Zítra se chystám procházkou za kámoškou, nejdřív jednu navštívit do práce, po roce ji skončila neschopenka, tak jde makat a pak za druhou vozit malou, v úterý jedu za další kámoškou a ve čtvrtek ráno na krev :frowning2: pak k našim, do práce, vyzvednout ségru a jedeme popřát babičce k narozkám, zítra pustí z nemocnice sestřenku, tak snad do čtvrtka neporodí a počká pár dní :grinning: tak to bude fajn týden....
28. bře 2010 v 16:08  • Odpověz
S tím utz jsem ráda, že mi ho dělá pokaždé, aspoň mám jistotu že je prcek v pořádku, od včera mě pobolívá břicho, tak snad jenom roste a bude vše OK...
Takže na další utz půjdu vlastně za zhruba 14 dní a pak za měsíc na ten velký, tak jsem zvědavá, jestli půjde něco vidět :grinning:
28. bře 2010 v 16:09  • Odpověz
ahojky,
tak koukám na Primu..moc se mi ten seriál líbí. sem tam na tebe myslím jak je vidím v tom reprodukčním centru a jsem ráda, že vám to vyšlo tak brzo...

zase fotoblog prázdný...chjo aspon tip na kočárky..no taaaak

no a co teda vycházky?tohle jsi probrala?

dnes mě znechutilo počasí. teda už noc a celý minulý týden. jaksi je Domi hnusnej. rostou mu asi zuby. je na ránu, začal bbýt vzteklej. děs a děs. a tak jsem doufala, že začne nový týden a bude zpět starej Domin.. envyšlo. v noci od 1hod byl skoro vzhůru, poplakval, nespal, ale nebyl plně vzhůru. děs. já to vydržel ado 4hod, pak jsem odpadla tak,že ani envím jak. ale to už byl chvíli vzůru Tomáš, tak počkal až Domi usne - usnul v 5hod.. no ale ráno se trošku dospal... do 8hod.. takže i já. podle mě to jsou zuby a taky změna času. tak snad dnes bude lépe.

no a ten déšt dneska. na houby. ejli jsme jen do cvičení a zpět. co jiného dělat, co? :o( fakt jsem byla v depce. a uječenej domi do toho. no večer měl i zvýšenou teplotu.

a chtěla jsem ti toho napsat víe, ale místo psaní tobě jsem řešila s kámoškou můj kočár. budu ho prodávat. a oni čekají..tak jsem o tom diskutovala :sweat_smile: třeba se jim bude líbit. uvidíme.
29. bře 2010 ve 21:21  • Odpověz
Ahojky, no vycházky jsem neprobírala,ale já je vlastně neřeším :sweat_smile: takže doufám, že kontrola nedorazí a když jo, tak máme lidi na to, abych to věděla dopředu...
Kočárek mám snad vybraný, ještě ho musím omrknout v reálu a počkat jestli se bude líbit Martinovi....a taky nevím jestli jít do nové kolekce, nebo do loňské, jenže k té letošní dávají zadarmo zimní fusak a zavinovačku do autosedačky, takže bych měla ušetřené korunky, no uvidíme....je to tenhle...
http://www.malvik.cz/Kocarky/trojkombinace/Jane-Slalom-Reverse-2010-komplet-darky
ale ještě řeším jestli trojkolku nebo tu čtyřkolku...kámoška a můj bratránek i jeho švagrová mají trojkolku a jsou strašně spokojení, tak uvidíme....zatím jsem se ale po jiném nedívala....musím si na to udělat chvilku :sweat_smile:

Já se půjdu za chvilku obléct a musím do města, potřebuju na poštu zaplatit složenku za auto a pak jít na nákup a hurá domů, chci aspoň utřít prach a vysát, odpoledne dojede švagrová umývat okna, tak ať mám aspoň něco udělané než dojede....teda pokud nezačne pršet, že....
tak já pak pisnu,jak dojdu z města
30. bře 2010 v 10:00  • Odpověz
ahojky
tak já dopo vyjela do opravny bot vyřešit svou reklaamci. ani nevím, zda jsem ti to psala, že mi v opravě bot ztratili jednu botu. vydali ji někomu jinému. tak jsem měsíc čekala jestli se nevrátí a dnes to mělo konečnou dohru (kopie z MB):
bota se nenašla, takže nastala konečně ta správná hádka. protože mě vytočil. prý máte paragon? tka mu říkám, boty mám po záruce, opravdu nesbírám tolik papírů doma. a on a kolik mi chcete tvrdit že stály? tak říkám jsou od Bati stáli 1899Kč a chci 1500Kč. tak on ž emi nevěří že jsou od Bati - hm, tak Bata si na zip dává písmeno B, takže jsem mu to dokázala a už jsem byla opravdu nabroušená. tak říkal, že mi tolik nedá, že mi dá 500Kč. idiot. to ani u vietnamců nemám boty. a já už začala řvát, že mi to měl říct už minule, co po mě bude chtít za papíry že já jsem byla ta hodná doteď, že jsem mu dala čas, ale už nebudu atd... tak nakonec jsme skončili na 1000Kč a ještě mi vrátli 100Kč zálohy na opravu.

Jé tak tobě se líbí Jané.. no mě se líbí kolekce 2008 - měla takové tenčí kolečka. nevím, jak to pak šlo dál s tím vývojem. já teda nechtěla přímý tříkolák. s tím se mi dobře nejezdí. tak to jsem ani netušila, že mají i 4kolku. a má ta 4kolka přední kola uplně otáčecí? jestli jo, tak to není rozdíl mezi 3kolkou a 4kolkou. já jen teda do takové ceny bych nešla do kočárku. už jsem poučena. ten můj stál tenkrát 15000Kč. a ted ho nabízím za 5000Kč a to je i v záruce. Sporták je Dominovi už malej. jsem nečekala že budu mít obra. a né dítě :grinning:

jé ty budeš mít super odpoledne.. budeš slovně pomáhat švagrové.to je šikulka :grinning:

a co mamka? jak ta??? to taky nic nevím

my půjdeme odpo ven. svítí tady sluníčko. jsem napekla a půjdeme i ke kámošce na čaj.
30. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz
Ahojky, tak teda čumím, s těma botama jsem to četla na MB diskuzi, ale tohle by mě teda dostalo, ty jo, bych jim zvedla mandle, člověk si dá opravit boty a oni ti řeknou, že ti za ně dají pětikilo, vždyť za to nekoupíš ani papuče :angry: :angry: !!!!
Tak já mám umytý okna, akorát jsem z toho koukání na Soňu byla večer tak hotová, že jsem zapadla do postele něco po osmé hodině a taky mě bolelo břicho,t ak jsem hajinkala :grinning:

A máme miminko :dizzy_face: :dizzy_face: sestřence se dneska narodil syn, Šimonek....akorát že jsem za ní chtěla jet zítra na kafo a budu muset do porodnice, no ale aspoň se mrknu, jak to má vypadat až to poleze ven :grinning: akorát jsem dneska přemýšlela, že je ujetý, že za nějakých pět měsíců asi půjdu rodit taky...to je fakt divný :sweat_smile: :sweat_smile:

No s kočárkem jsem zvědavá, chtěla jsem tenhle i kvůli manipulaci, u kámošky jsem ho skládala a je úplně super, že ho složíš jednou rukou, takže bomba, jenže jsem zjistila, že nová kolekce má sice konečně otočný lůžko a sporťák, ale ten sporťák je o 7cm užší než ten loňský!! A to je dost, takže jestli budeme kupovat Jané, tak loňský model....no oni mají klasickou 3-kolku a pak mají dokonce šestikolku...tak to pořád řeším...co a jak...no omrknu to v reálu a uvidíme, třeba nakonec koupíme bedýnku na rajčata a Martin mi k ní přidělá kolečka a bude to :grinning:

Mamka už maká, lítá do práce jak drak...ona je v tomhle fakt nesmrtelná, to je mazec.Ale teď už se chystá na nákupy na mimčo, pořád chce něco kupovat, tak ji musím dát nějaké tipy a může začít :grinning:
31. bře 2010 v 09:51  • Odpověz
Ahojky, tobě napíšu až ráno.. prožoe mi tady stepuje tomáš, který chce notas... a nechci ho provokovat, i včera jsem ho měla večer já
31. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz
ahojky
my máme prázdniny,,, teda já ne ale Kačka tak tady mám Kačku. je to fajn, Domi si s ní hraje nebo na ní kouká.. takže jsem seděla na zemi a ani nedutala, at mě neotravuje :grinning: po obědě mu chtěla číst, tak mu četla, já ho hladila a on usnul u pohádky. mě to občas dělá, ale dnes za to mohlo halvně to, že jsem ho hladila :dizzy_face: takže to bylo mooc krásné.

s těmi okny jsi mě rozesmála. jsem myslela, že tě spíš bude bolat pusa, tak budeš ukecaná a nic. ono bříško - jsi asi mooc seděla :grinning: :grinning:

jéé uvidíš malé mimi. to je pěkné. no uteklo to, co? pořád vzpomínám na tu dobu jak jsme si začali psát a jak jsme ti s Šari nadávali, že už s tím máš něco dělat a jít k mudr apod.. a pak to šlo tááák rychle.. a ted to tááák rychle uteče a budeš rodit. juchuuuu

s tím jané - a sporták se musí předem dát do směru nebo protisměru jízdy, nebo to přehazuješ rukojet? no to je asi blbost, když je to tříkolák, co? já jsem měla, že jsem musela se rozhodnout předem, jak chci jet a apk teprve dát dítě do kočáru. takže proti větru a sluníčku mi to nepomohlo.. ale to skládání jednou rukou je super věc. já to neměla a proto jsem nerada kočár někam vozila. ale pozor, od včera mám nový kočár :o)) je zatím bezchyby. pořád se mi na něm něoc líbí navíc :o) a jde složit jednou rukou. tak jsem nadšená. a Domi je v něm takový malinký - holt už je to dělano jako golfky. a tak to má vyšší ty záda

Mámu nech nakpovat o 106 na mimčo. dělá jim to radost. ony nemají ty obavy co my. takže... si to užívají :dizzy_face: :dizzy_face: až se dozví co to bude, tak bude hned tušit co nakupovat :wink:
1. dub 2010 ve 12:24  • Odpověz
Ahojky, tak jsem před chvilkou dorazila a jsem úplně mrtvá, z nějakýho divnýho důvodu už asi týden od tří hodin nespím, takže vstávání před šestou mi fakt nepřidalo, takže jdu do vany a do postele, Martin není doma, najezený snad je a já jdu spát....zítra ti pisnu. pa
1. dub 2010 ve 20:01  • Odpověz
Ahojky abych to nemusela přepisovat tak kopíruju z regionů

Tak já jsem včera měla být v 6,50 u mudry na odběr krve, tam to byl fofr, bo sestřička vyprovázela zrovna jednu maminu, takže jsem se ani nestihla v čekárně vyslíct. A v sedm už jsem psala teté Makelíně, jestli nejsou vzhůru, bo jsem potřebovala do města, ale všude otvírají až v devět, takže jsem potřebovala zabít ty dvě hodiny, mamka byla v práci, tak otec spal, takže k našim jsem nešla, jenže Makel taky spinkali, takže jsem šla do práce, po ránu procházka z města ke špitálu, dost dobrý....
v devět jsem sedla na bus a pak na město, koupit malýmu nějaký dárek, tak jsem koupila krásnou teplákovečku, úplně jsem se nad ní rozplývala...sakra já bych nakupovala, ještě že není za co :grinning: a pak do Alpine utratit tu poukázku, byl nejvyšší čas...tak jsem měla štěstí, koupila jsem si 3/4 kalhoty se širokým lemem a bokový, takže je vesele můžu nosit iu teď a dvě trika jedno je na šňůrku na záda a druhý ji má dole kolem lemu...a ještě na to uplatním 15%slevu, takže mi vyjde ještě na něco :grinning: :grinning: já věděla, že si mám počkat...akorát jsem to tam musela nechat, bo tady měli 3/4 jenom bílý, ale zkusí mi sehnat i černý, tak snad se podaří a pak si pro to skáknu.
Pak nákup v drogiši a pro kočky k ťongům a za Martinem do práce s kočkama aby neumřel hlady. A od tam jsem šla k našim na oběd...hlad jak sviňa a v jednu zpátky do práce a pak na porodní, tam jsem si hodinu chovala malýho a přemýšlela co s tím malým puckem budu doma dělat...to je tak mrňavý, že jsem naznala, že to naše se v zavinovačce bude i koupat :grinning: :grinning: čekala jsem na ségru a šly jsme k babičce, ta bydlí na druhým konci Boskovic, takže opět procházka, už třetí a tam jsme seděli do šesti zkoukly video z porodky, naštěstí sestřenka nechtěla natočit samotný porod a naznalo se, že mě se nebude ukazovat to jak chuděra trpěla před porodem :grinning: :grinning: takže jenom záběry jak se malej narodil....krásný, fakt, hlavně když má člověk strach to mimčo chytnout a sestry je drží za pupík hlavička nehlavička, mazec....sestra stříhala pupeční šňůru, tak jsem si z ní dělala srandu, že by mohla jít dělat na porodní, prý raději ne, důchodci jsou důchodci :grinning: :grinning:
a v šest zpátky na bus...takže naťapkaná jsem byla tak, že mě ještě teď bolí nohy, do toho ruce od chování malýho a jsem ještě dneska úplně grogy :grinning:
no sto jarních kilometrů, fakt......

A co máte za golfky? Naše mamina se včera rozplývala nad oblečkama co jsme koupily do porodnice malýmu Šimonkovi, sestřenka říkala, že máme mimču našroubovat pindíka a budeme na podzim dědit, je to všechno tak na tři měsíce max půl roku, i když Šíma je dlouhej, ale hroznej drobek, tak jsem naznala, že toho zatím moc nakupovat nebudu, třeba nám někdo něco donese :grinning:

Ale máš pravdu, taky jsem si včera říkala,jak to strašně utíká, ještě v listopadu by mě nenapadlo, že za půl roku budu těhotná a další Vánoce už budeme tři, to je prostě mazec...ale je to skvělý, když jsem viděla včera malýho, tak se hrozně těším až to budu mít taky za sebou, od sestřenky manžel se už od středy jenom naculuje, je malým strašně nadšenej, hlavně byl u porodu, což když se jim narodila dcera tak nešlo, bo to bylo v roce 1993 že.....i jejich dcera, kterou ségra protlačila na sál, i když se to nesmí, byla hotová, přeci jenom ji bude 17-náct, tak už má rozum, vyplazovala na malýho jazyk a on na ňu, tak mu řekla,že mu ho taky propíchne, Ditka má pieercing :grinning: :grinning: tak jsem se smála, že v jeho 15-ti letech už se bude propichovat něco jinýho než jazyk :grinning:
2. dub 2010 v 08:52  • Odpověz
áhojky
jé to máš štěstí že sestřenka ti nabídla dědění. je fakt, že ona už asi další mít nebude.. i když třeba to bude nechávat pro vnouče.. nikdy neví, kdy do toho ta její dcerka praští :grinning: ale jako je to výhra takhle podědit. a má pravdu. do 10m ty děti furt rostou a ty jen třídíš. pak už to je v pohodě. taky jsem na to čekala a čekala :o))) jo a teda taky se neboj prdolky. protžoe já se bála asi jen den. pak už mín a doma jsem se smála, že ho nosím jednou rukou a jednou rukou dlěát to a to.. a najednou sjem se cítial, že vypadám jako ty sestry v porodnici. porstě je to moje dítě a já si k němu dovolila co jsem chtěla. ale cizí nene. to držím krásně, at se maminky nebojí :wink:

Dneska se vydařilo počásko, co? my jsme byli na výletě. s partou z práce. teda vlastně abych nekecala. Dva byli bývalí zaměstnanci s partnery a já jsem na mateřské, takže jen Vanda tam stále pracuje :o) měli jsme k tomu 3psy a Domču. a poprvé jsme vyzkoušeli krosničku. a super. vydržel 8km bez přestávky. pak už i šel nebo se nesl normálně. taky jsme dojeli na oběd do Ráje.. fakt :o) ta vesnice se jmenuje Ráj. a pak domů. Domi jako nespal. jen ráno 30min v autě, pak už nezabral. nechápala jsem to. doma byl i milej, krásně si hrál, až po 18hod začal být unavený a uplakaný, ale to jsme vydrželi a usnul Tomovi u mlíčka. takže v 19:15 nám začala havaj :grinning: :grinning:
3. dub 2010 ve 20:09  • Odpověz
táák babo, máš už necelých 12hod abys jako splnila slib co jsi mi dala - kde je fotoblog??? :angry: :angry:
4. dub 2010 ve 12:41  • Odpověz
Ahoj, s těma fotkama nějak nezvládám :sweat_smile: mám vyfocený akorát utz a nic jiného, ale neboj do alba to dám, já jsem na to technický antitalent :grinning:

Tak ty jsi měla takový super den? To se máš.
Já byla v pátek na návštěvě u kámošky, šla jsem pěšky do Rudky a pak k ní, takže supr. Včera jsme se byli projít s Martinem, počasí bylo skvělý, na rozdíl ode dneška :rolling_eyes: chtěla jsem jet někam na výlet, ale bohužel, Martinovi se v tom hnusu nechtělo, takže jsme ráno akorát zajeli za babičkou na Benešov, je to asi 30km a pak zpátky domů, teda s mezizastávkou u tchánovců.A teď jsme doma, Martin se vrtá v motorce a já polehávám, protože mě nějak bolí žaludek,je mi prostě blivno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dneska už Martin poskládám cvičící stroj, co máme v ložnici a v týdnu poměříme komodu a musím poslat rozměry švagrovi aby mohl začít tvořit, na konci dubna chci dovézt postýlku, protože nevím jeslti nebude potřeba nalakovat a tak, no začne to být srandovní, nákupy a tak...ty brďo, to budou prachy lítat :grinning:

A co vy? Byli jste dneska někde? Nebo trávíte velikonoční pondělí doma?
5. dub 2010 v 17:29  • Odpověz
Kde jsi?? Že oni tě v pondělí tak zmrskali, že nemůžeš sedět u PC?

Mě bylo od pondělí nehorázně zle, tak jsem v pondělí asi od pěti hodin ležela a včera jsem byla venku na lavičce a četla si, děsný fakt...dneska je to lepší, tak snad se to nezhorší, chystám se za sestřenkou a za malým, tak se těším, musím si zjistit bus a ještě musím jít dát vyprat prádlo a uklidit.Taky už se hodinu sprchuju, ale nějak jsem ještě nedošla do koupelny :grinning: :grinning:
A co malej, taky chodil s proutkem??
7. dub 2010 v 09:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.