• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
mimochodem strouhanka mi došla, tak mi pytlík pošli :grinning:
23. dub 2010 ve 13:25  • Odpověz
ahoj,přeji krásnou neděli. Domi spinká, Tomáš odjel na zápas a já koukám na pohádku. a jeslti bude Domi spát ještě když skončí, jdu za ním do postele :o)) ale to asi nestihnu.. takže se pak oblečeme a půjdeme na písek - náš druhý domov nyní. je to super.

Kolik ti asi bylo, když sis tak hrála s natáčkama? mě přijde, že takhle se zabavit dokážou děti až tak od Tří let a výš. fakt. že do té doby neposedí. brácha měl třeba kolíčky. já si nepamatuji co jsem měla já. ale určo taky něco :o)))

včera vyšel krásně den, co? jsme jeli hned ráno do Kladna s Tomem na zápas. Tak Domi spal chvíli v autě a pak si tam chodil, hrál si s hračkama a tak. Babetka si štěkala na hokejbal. no žůžo. zpět taky usnul v autě. ale chudák v obou případech byl cíl cesty vždy u konce než sám vstal :o( no ale přežil to. Doma jsem byli po 14hod a tak jsme šli hned ven a byli tam až do večerníčku. to teplo a sluníčko mě prostě dostalo :grinning:

dnes jsem ráno šla cvičit. protože večer Tomáš ještě nebude doma. no měli jsme zadarmo ukázkovou hodinu Zumby. bože to je debilní sport. mě to teda ani jako sport nepřipadalo.. áááá. už jsi o tom někdy slyšela? já sylšela a nelákalo mě to, ale dnes to bylo náhoda že jsem tam šla.. no a poprév a naposled .o)))
25. dub 2010 ve 14:06  • Odpověz
v kolik zítra máš tu kontrolu? já jen že jsi mi to nenapsala do fotobloku..jako....nic tma nemáš zloune...tak at vím, kdy mám čekat tu super zprávičku :dizzy_face:
25. dub 2010 ve 14:06  • Odpověz
Ahoj teto,
tak včerejšek jsme si užili, mám odřené nohy z bot, ale to se dalo čekat, když jsem si po půl roce obula boty na podpatku, akorát mě naštvalo, že mi začaly padat, nechápu, byly mi akorát, tak se mi snad zmenšila noha, či co, nebo mi neopuchají,jak v létě...děsný
Kočárek jsme asi vybrali jiný, Martinovi se hrozně líbil tento...http://www.eshopbaby.cz/katalog/cortina-x3-tris-evolution-kombinovany-kocarek-cam-p360/
tak ještě projdu diskuze na netu, ale kámoška s ním budou jezdit od léta a mají ho její známí, tak snad bude OK, už víme, že se nedá nějak zaráz polohovat podpěrka pod nohy a záda, ale má největší korbičku, tuším přes 80cm a v té se záda dají taky polohovat, takže mimčo než bude samo sedět, může jezdit v hluboké korbě se zvednutýma zádama...taky záleží, jestli ho ještě seženeme v akci, protože normální prodejka, je kolem 16tisíc + asi 2tisíce nafukovací kola, ty jsou zvlášť, my ho našli, za 13tisíc, ale pokud by byl dražší, tak bychom se rozmýšleli mezi tímto a Jané...tak uvidíme.

No a utz super zážitek, Martin byl nadšen, že konečně vidí mimčo a ne divné šmouhy, jako u toho prvního utz, kde nebylo skoro nic vidět, tady si náš Matýsek hověl s nohama u brady, už chápu, proč mě jednou kopne do pupku a najednou do boku, hodí nohy k bradě a pak zpátky :grinning: a prý máme krásnou hlavičku :grinning: no bylo to fakt super, já jsem teda žila v dojmu, že se nás doktorka zeptá, jak bude se sondou mezi nožičkama, jestli chceme vidět pohlaví a furt nic, tak jsem ji nechtěla skákat do výkladu, že ještě počkám a ona najednou, tak všechno je super, hotovo :grinning: a já na ni čumím a Martin taky, že bychom ještě chtěli vědět co to bude, tak se smála a říká, no to byl jasnej kluk, ale furt neví, kde to viděla :grinning: :grinning:
pak jsme za padesát korun dostali fotečku a jeli na oběd.

A dneska mám preventivku u zubaře, akorát jsem zjistila, že mi Martin nenechal peníze, tak se budu muset projít do města ještě do bankomatu :confounded: se mi fakt chce....a odpo mi kámoška doveze vaničku a nějaké věci pro mimčo, tak si zajdeme na kafo naproti na zahrádku. A co máte v plánu vy?
27. dub 2010 v 09:34  • Odpověz
ahojky
tak teda četla jsem jedním dechem a pak jsem chtěla kouknout na fotku a fotoblok stále prázdny. já z tebe fakt umřu :angry: už 20tt prosím o fotku.. bléééé

kočárek - Cortina byl taky chvíli můj favorit. jen mě se nelíbí to kolo vepředu. vypadá to jak střela. ale jinak je to super kočár a je dobře, že se dají ještě koupit i ty nafukovací kolečka. jinak co umí, tak to je hodně podobné tomu mému kočárku. teda aspon kdysi to tak bylo - jako ty kolekce, když jsem kupovala já. Jen teda. hlubokou korbu - jako vnitřek má největší impalst :o) a to 86cm, vy máte jen 76cm, ale to ti taky bude stačit. snad.. kdybys měla mít toho dlouhána co my tak asi do března moc ne :o) nebo třeba kámoška pak řeišla, že vozila hodne v autosedače, než přešla z hluboké do sportáku. a jakou barvičku?

půjdeš i na 3D UZ? nebo ti stačí tolik těch klasických UZ :o)))

no co my. my jsme včera byli u mudra. od soboty kašlal, tak suše. a z neděle na pondělí se nám dusil i v noci, tak jsem měla strach, zda to není zpět laringitida. tak nebyla. vlastně nám nic není podle toho jak s námi mudr jednal. doporučil nám kapky. tak se chci zeptat, zda tě můžu otravovat pracovně? protoe v nich není napsané, jak se mají dávat - zda při jídle, po jídle, zda se můžou zapít, zajíst, zda se můžou dát třeba na cukr a pod... tak když to tam není, jen počet kapek, tak to můžeme jak chceme dávat??? jiank ven jsme včera šli odpo na chvíli, když se vrátil tatínek z práce, abchom vyvenčili babetku a domi se nadýchal čerstvého vzduchu. dnes jsme šli do solné - nějak doufám, že mu to může pomoc a odpo zase jen na chvíli s babet. zítra zruším plavání a budu doufat, že do pátku budeme fit. at se to s námi netáhne nějak déle. na očko máme přijít až budeme zdraví, tak mu říkám, tak příští týden se uvidíme? tak se smál a říkal, že až tak za 14dní. tak sarka. léky nám jen doporučil, co si máme koupit - jsem si to mohla jít koupit sama rovnou a 14dní podle něho budeme nemocní? at mě neštve :angry:
27. dub 2010 ve 13:24  • Odpověz
Ahoj...tak jestli to dneska stihnu, tak to album už udělám, musím spáchat fotky na vyvolání, akce je jenom do 3.5 tak se na to dneska vrhnu, protože v pátek už je pozdě a zítra chci jít odpo procházkou za kámoškou do Rudky, tak nebude časík.

No barva zatím vyhrává červená :grinning: paradox, ale co, mě se taky líbila, na netu se mi ještě líbila oranžová, ale v reálu byla taková nijaká, tak nevím.Ještě to probereme a uvidíme,a le asi tu Cortinu nakonec koupíme, má toho i dost v ceně, na rozdíl od Jané, jako tašku, nánožník, pláštěnku, u Janéčka to musíš všechno kupovat, takže další prachy na víc.

No s těma kapkama, pokud to tam není napsaný, tak je to jedno, ale je možný,že když mu to dáš na lačno, tak Domiho bude bolet bříško, takže bych mu to dala zaráz s jídlem, nebo po jídle, aby to nešlo do prázdnýho žaludku.A záleží co máte za kapky, ale klidně mu to dej na kostku cukru,nebo na lžičku se šťávou, nebo tak něco.

Na 3D asi nepůjdeme, mluvili jsme o tom v pondělí a přiznám se, že mě to sice lákalo, ale tím, že já mám fakt utz každou prohlídku, tak asi nepojedeme.A Martina to nějak nelákalo, nevím proč, prý si užil tento utz a počítám, že ve 30tt se dělá ještě jeden velký, takže pojedeme zase, tak se na to asi vybodneme. Kdyby mi doktorka pokaždé utz nedělala, tak asi jo, ale takhle se penízky budou hodit na něco jiného.

Tak já si jdu hodit peřiny na balkon a musím je převlíct, tak jdu něco dělat, ať zase neprosedím celý den u PC :grinning: včera jsem byla u zubaře, to byla taky sranda, ujel mi autobus, moje auto nemá technickou, takže jsem musela volat tchýni a nakonec mě vezl tchán, k doktorce jsem místo v jednu přiletěla asi ve čtvrt na dvě, nikde nikdo, tak jsem si myslela, že už jsou pryč, naštěsí sestřička vylezla ještě než jsem si sedla a za pět minut jsem byla hotovo a to jsem si s nima ještě stihla pokecat, sestřička je moje kámoška, tak jsme povídali o těhu a tak a zubařka je týden čerstvá babička, tak mluvila o vnučce :slight_smile:
a pak do města a hurá domů....
28. dub 2010 v 10:11  • Odpověz
Ahoj, tak tě zklamu, právě jsem sedla k PC, že stáhnu fotky z mobilu do fotoblogu a mobil mi nejde připojit na PC a nechápu proč, flashku jsem napojila, ale mobil prostě ne...tak to nechápu. Musím říct Martinovi ať mi najde šňůry od foťáku a budu to muset nafotit přes foťák...a nebo počkám jestli nedoveze domů noťas a stáhnout to do něho a pak na flash...taky možnost...sakra a to jsem tě chtěla překvapit :frowning2: :frowning2:
Jenom doufám, že to je chyba přes PC a ne přes mobil, bo to mi mě docela naštvalo :confounded: :frowning2: :frowning2:
28. dub 2010 ve 14:42  • Odpověz
Kde je Maruška? Maruška je fuč :frowning2:

No jo, tady si taky někdo užívá sluníčka...já jdu za chvilku směr obchod a pak si asi chvilku sednu na zahradu a budu chytat bronz :grinning:
30. dub 2010 v 10:06  • Odpověz
ahojky
tak Domi spí, ja jsem spala "oběd". dnes jsem měla samé blbosti a bude to pokračovat. krize ve vaření.. a taky spíš jsem chtěla si sednout tady a napsat ti.

S červenou Cortinou jsi mě rozesmála. protože kámoška tady z Bolky taky věděla, že čeká kluka a kupovala stejně červenou. no já to nemusím. já jsem ráda, když má kluk klučičí barvy nebo nějaké ne to..jako .. neutrální :o) mi vypadlo to slovo. třeba jak jsji mi poslala ten odkaz, tak se mi líbila ta hnědá. no nebo klasika modrá. po té jsem toužila :o)

co oblečky, už jsi zase něco koupila? něco s Martinem v Brně? nebo fatk jste jen koukali??

my tak nějak sedíme doma. prý na kašel není dobré sluníčko. tak chodíme ven dopo s kočárem a pak po 17hod na písek kdy už tolik nepere slunce. nic se zatím nezměnilo, teplotu nemá a pořád dokáže kašlat jako tuberák :o(. ale dnes jsme šli i na kroužek. nakažlivý není dle mudra tak co ho držet doma furt. sakra :o(

o víkendu malujeme. Tomáš vypadl v play off, to jsem ti možná psala, tak nám začínají volné víkendy. a byli jsme domluvieni s Danou, že když nikam nepojedou, tak tam Domi i přespí a my postupně budeme makat. tak hned tento víkend nikam nejedou :o) a my jdeme kupovat dnes barvu. tralaala :o))) bacha .. konečně se dočkám i záchodu.. juchuu. pak ještě tu skřínku tam a bude. po 1,5roce hotovo.

jo bronz, jo? no tak pozor, já začala používat ten Dove krém, jak jsme si kdysi psaly.. ten co tonuje.. tak už 2večer mažu a mažu. ale jen nohy. zbyetk těla opálím lehce, ale ty nohy jsou nejtěžší :grinning: takže fleky nějaké jsou, ale tím, že to není samoopalovák, tak to není tak strašné, ale špatně jsem si umyla ruku a tam mám flek jak.... :grinning: :grinning:
30. dub 2010 ve 12:38  • Odpověz
Ahojky, tak konečně je zase všední den, tak se dostanu na net.
V pátek jsem zde odpoledne měla švagrovou, tak už jsem PC nezapínala a večer jsme jeli do Rudky na oheň..dala jsem si buřta a o půlnoci jsme jeli domů, líbačka nakonec probíhala v sobotu na zahradě, ale musela postačit jabloň, bo třešeň se zkácela a široko daleko jiná nebyla :grinning: tak snad neuschnu.
A v večer v sobotu, jsme jeli ke známým, takže opět o půlnoci doma, ale je to paráda, o víkendu spím jak zabitá a v týdnu prostě ani ťuk, nechápu,asi to bude těma návštěvama, že jsem víc utahaná a v týdnu ne.A včera za mnou dojela spolužačka, tak mi dovezla nealko bohemku, tak jsme ji večer buchli a po druhé skleničce jsem měla pocit, že jsem narvaná i z těch bublin :grinning: :grinning: ale nebylo to špatný,na tu bídu to šlo...

Už máte vymalováno? My se chystáme v létě jak bude mít Mates dovču,jestli teda nějakou bude mít, určo bude mít týden na přelomu červenec srpen, bo pojede s klukama na Suchý a pak doufám, že si vezme dovču až dorazím domů z porodnice, aspoň měsíc, by mohl zůstat doma :grinning: :grinning: :grinning:

Oblečky jsem už nějaký koupila a teď čekám, co bude třídit sestřenka po Šimonkovi, takže toho moc nekupuju, akorát chci ještě nějaký komplet do porodnice, tak to koupím příští týden v Brně. No a ještě musíme pořešit ten kočár. Začínám přemýšlet nad tou černou barvou, ještě jsem ho viděla v zelené, ale neviděla jsem ji v reálu, tak uvidíme, co vybereme.

A co jste jinak páchali o víkendu? Tady je dneska pěkně hnusně, takže se nedá ani jít ven, jsem šla jenom do obchodu a zpátky a nic se mi nechce...tak nic nedělám :grinning: :grinning:
3. kvě 2010 ve 13:15  • Odpověz
ahojky, omlouvám se.. nějak nestihám. potřeboval sjem včera dělat něco na netu a zkejsla jsem na debilním FB a místo toho abych ti dnes psala jsem dělala na tom netu :o(. si připadám jak debil chjo. ted jsem to dodělala, ale Domi už se mi bude budit.. tak snad večer - i když dens má na pC nárok Tomáš.. tak zítra ráno to zapnu tak či tak, jo? snad mě DOmi nechá ti napsat :o)))
4. kvě 2010 ve 14:05  • Odpověz
Nazdar, tak včera jsem akorát mrkla večer a už jsem nestihla napsat. Vybírala jsem konečně matrace na postel, tak snad jsem vybrala dobře, po dvou hodinách vybírání bych snad mohla :grinning:
Postel už je objednaná, tak snad bude brzo, na té naši se už vážně nedá spát, je to děsný.
A počasí je taky na pytel :angry: už mě to neba, je zima, musíme topit a nic se mi nechce. Zítra bych chtěla jít na chvilku za kámoškou, tak snad nebude pršet, ráda bych se prošla a večer budeme dělat těsto na koláče a v pátek od rána budeme péct. Tak jsem zvědavá jak nám to bude trvat dlouho, pak budu muset uklidit, protože v sobotu asi nebudeme celý den doma, v Rudce jsou závody, takže tam od rána budeme, Martin stopro a já podle toho co bude potřeba.A v neděli pouť a to má ještě v sobotu Mates narozky...akorát ,že díky moji neschopence dostane dárek až přiští týden, bo mi na něj nezbylo. Ale v úterý jedu do Brna, tak mu koupím nějakou košili nebo něco, tady stejně nic nekoupím.Tak pa a pisni.
5. kvě 2010 v 10:19  • Odpověz
ahojky, tak doufám, že se hned nevybiju - jako baterka. jsem si tady vzala nabitej notas a houby. už zase blben a to je po reklaamci - ta baterka :(.

tak my od ponedlí se hlásíme ke zdravým dětem a byli jsme i plavat - náhradní hodina. odpadlo nám totíž cvíčo a tka jsem si dala náhradku. a bylo fajn. měli jsme jinou intruktorku než máme ted a byla fajn.a domi se smál. a odpoledne nám tím pádem uteklo.

včera jsme šli vyřídit dopo nějaké věci - hlavně 3 kabáty do čístírny. jsem šla jak debil. po kočárem a ještě batoh :D v pátek si pro to už pojedu autem, nemůžu to nové vyprané zmuchlat jako to špinavé :grinning: ale hlavně i autem jedeme na kroužek, tak to spojím. zlvášt bych nejela. to zas tak neutrácím benzín ...

dnes jsme dopo taky šli do sparu pěšky - tatínek vyhlédl, že tam mají cherry rajčátka za super cenu..no tak jsme holt šli.. i s babet. vleze se zase pod nový kočár a nejde vůbec vidět, tak s ní takhle nakupuji. je to super. v kaufu nás jednou vyhodili, ale to měli nějakou spešl akci a byl s námi i Tomáš, tak vedělí, že má kdo být se psem venku. tak snad ted už ji v tom novém neuvidí - je tam více schovaná..

chodbu už jsme vymalovali. ale byl to děs. samé překážky. jako my vždycky koupíme nějakou barvu a zředíme dle oka.. samo, že pak už ji nikdy nezředíme stejně. a došla.. takže sjem jela pro novou a tím pádem jsme to museli znova brát celé. tak jsem byla nasraná. záchod ještě dodělaný není. čekáme na elektrikáře. opět je potřeba upravit kabely. máme tady novou elektřinu, jenže oni šetřili kabely a daváli to dřevěných podhledů a ... já ty podhldy likviduji - nenávidím je a chci to do lišt a samo že to nejde. ááááá. ale to je detail ten záchod. to je malá místnost :wink:
5. kvě 2010 v 10:26  • Odpověz
Pro jistotou jsem to odeslala ten příspěvek :sweat_smile:

hihi a ty píšeš taky.

jééé vy budete mít pout.. no ty se máš.. a pečeš jo? šikulka. a co koupíš matesovi? jen tu košili? a proč si nevemeš kartu od Matese?? tohle mi fakt neřešíme :grinning:

jo a stím topením. se snažím netopit. tak jen večer než jdeme spát pustíme v pokojíčku topení, at ráno máme na pití mlíčka a převlíkání teploučko. a někdy večer zatopím v obyvák. ale sanžím se už ne.. letos nám vracejí za vodu a teplo 4000Kč. no před 2lety to bylo 10tis :D takže rozdíl. ale je fakt, že je tady prostě Domi.

jo a to malování - naposled jsme malovali když jsem byla v 36tt a to bylo nejlepší malování - jen jsem koukala. ale pak jsem nevydržela a když se malovala ložnice, tak jsem pak uklízela a co.. do týdne byl Domi. tenkrát jsem skončila i v nemocnici s krvácením.. tak si na to dej bacha. ono se říká, že se budeš dívat, ale pak to budeš chtít uspíšit a je to na .....

jo a třešen jsme stihli. mezi tím, co nám schla zed :D :D
5. kvě 2010 v 10:32  • Odpověz
Ahojky, včera jsem byla odpoledne venku, tak už jsem nedošla,no babička se taky snaží netopit, jenže to dělá přesně naopak, místo aby zatopila ráno nebo odpoledne, aby bylo teplo když se jdeme koupat a když vstávám, tak topí v noci, kdy je mi vedro a vypínáme topení...to fakt nechápu, dneska ráno zde bylo 17°C jako já chápu, že je to ujetý topit v květnu, ale venku je 9°C což mi teda jako jarní počasí nepřijde...a co, loni nám 14tisíc vraceli, tak letos holt něco doplatíme, stejně plyn platíme my, babička dává jenom něco, ale přeplatky jdou na půl, taky logika.
Já dneska čekám,jestli Martin dojede po poledni z práce, slíbil, že pojede kolem půl jedné, tak jsem mooooc zvědavá.

Jo v neděli máme pouť, ale počasí bude stejně hnus a většina lidi přijde popřát Martinovi k narozkám,naši a tchánovci, pak přijedou příbuzní k babičce, takže se určo ukáží i zde. Hlavně bratránek z Bratislavy, dlouho jsem je neviděla, ten druhý dojede až na podzim,prý nemá cenu aby jezdili teď, když budu rodit až v září, takže dofrčí snad potom a bratránek z Polska ani nevím, ale asi v létě dojede, naposledy jsem je viděla když měla jejich dcera Olivie 5měsíců a minulý měsíc měla 2roky :confused:

My to malování taky musím sfouknout, ale snad toho uklízení nebude tolik a kdyžtak řeknu ségře a ona mi dojede pomoct, nebo švagrová, Předpokládám, že by mě to Martin ani nenechal dělat, už teď se mi snaží nosit prádlo ze sklepa, když je doma a venku dělám jenom to co není těžké, takže zametám a tak, minule mi říkal,že nemám ani okopávat jahody, jenom zlehka, protože se musím moc zohýbat :grinning: no je to milé :grinning:

A zítra ty koláče a večer chystání na závody, tak uvidíme jaké bude počasí a jestli vůbec někdo dojede.
6. kvě 2010 ve 12:18  • Odpověz
Jo a narozky, já už jsem mu říkala, že mi kdyžtak dá kartu abych mohla v Brně koupit dárek a on mi řekl, že to radši nic nechce :grinning: chce si koupit hodinky, ale minule se díval po té košili, stála teda sedm set, takže když mu k tomu koupím nějaký deodorant tak budu na osmi stovkách hned a to jsem si říkala, že max pětikilo, bo musíme prý šetřit, tak uvidím, už jsem si i říkala, že bych mu koupila nějakou drobnost a na léto zaplatila nějaký víkend v hotelu s nějakým wellnes programem a měl by to i k výročí, co budeme mít v září, tak to ještě promyslím.
Stejně se po nějakých těch wellnesech musím mrknout, chceme dát poukázku švagrové a jejímu příleli ke 30-cetinám...
6. kvě 2010 ve 12:20  • Odpověz
ahojky,
jsem strašné čuně.. jsem jako na oběd si udělala palačinky, pak jsem upekla a ted sedím s chipsy .. no na to sladké bylo potřeba slané :sweat_smile:

čeká, kdy se domi probudí, kámoška si ho vezme ven..juchuu. ne že by mi vadilo, že spinká, ale musím být potichoučku a tak sedím a flákám se u PC :sweat_smile: no a čumím na debilní FB. kdo to vymyslel? jsem se spojila s bráchou a díky němu ted koukám na ostravské kámoše.. někdy se až člověk diví, co se dozví :D

Jinak mě taky nikdo nenutil pomáhat malovat v těhu a uklízet. jenže..já sama si vše udělám nejlíp. a fakt nesnáším stát nad někým a říkat, tyhle věci tam, ty tam.. a uvažuji, zda Tomáš mi říkal, co mám dělat a co ne. a myslm že ne. že jsem furt chtěla vše sama a co jsem nechtěla - například vysávat, tak dělal on. no u nás bylo jiné to že v té době ještě hrál hokejbal a jezdili jsme stále o víkendu na zápasy :D nebo on sám. ty jo.. když si vezmu, kde všude to bříško bylo :grinning:

jinak u vás kotel ovládá jen babi? no počkje, až bude malej Martasek mrznout :(.

jinak zítra jedeme ke kámošce, má za týden termín porodu, tak doufám, že neporodí :D moc se tam těším. uvidím obrrr bříško :dizzy_face:
7. kvě 2010 ve 13:50  • Odpověz
Ahojky, tak jsem se sem konečně dostala, chtěla jsem ti napsat přes mobil, ale na koníka se prostě nemůžu přihlásit a nevím proč, tak jsem napsala na FB.
Já jsem se od pátku zastavila až teď :grinning: a jsem z toho pořádně zničená.
V pátek jsem ráno s babičkou pekla koláče na pouť, takže jsme asi před osmou začaly a kolem jedenácté už jsem byla v obchodě a nakonec jsem si po obědě musela jít lehout, protože mě docela dost bolelo břicho, tak mi Martin nakázal ležení v posteli, takže jsem si četla a ani jsem nezapínala PC.A v sobotu jsem ležela ještě ráno, ale pak jsem musela jít něco chystat na neděli, takže jsem po polední vylezla a šla uklidit, jenom zlehka, Martin dodělal zbytek v neděli ráno a vařit.Pekla jsem dort, do toho tady byla švagrová, tak jsem byla s nima dole a pomáhala jim dělat horu bramborovýho salátu :grinning: a večer došel Martin, byl vlastně celý den pryč a ještě k tomu stejně asi dvě hodiny nešla elektrika, takže taky radost a pak jsem se akorát naložila do vany a šla spát. Ráno vstávačka, nachystat chlebíčky, dodělat oběd a Martin uklízel, k babičce dojeli příbuzní na oběd, ale k nám dojeli naši až kolem půl čtvrté, stejně jako od Martina rodiče a jeho sestra, tak mu popřáli k narozkám, pak jsme seděli a asi po páté došli známí, takže jsme seděli venku asi do osmi a tím, že Martin dostal nový gril, tak pánové skládali gril a my s holkama kecaly. V pondělí jsem jela do Boskovic, zalít kámošce kytky a nakrmit želvu, jsou na dovči a pak se ségrou do města, chtěla koupit něco malýmu, tak jsme koupily nějaké oblečení a pak jsme po čtvrté šly za Martinem do práce a ten ségru hodil domů a my jeli taky, po cestě jsme se zastavili u známých pro nějaké věci a domů jsme dojeli v šest, takže jsem akorát umyla nádobí a dovařila oběd a šla zalehnout k telce. V úterý jsem ráno v osm jela za do Boskovic a od tam s kámoškou do Brna, já jela na kontrolu na oční, tak že se projdeme po obchodech, potřebovala jsem Martinovi koupit nějaký ten dárek a taky jsem v Tescu koupila nějaký tepláčky a trika martínkovi a sobě kraťasy na léto.A pak na oběd domů jsme dojela zase kolem šesté, takže prostě hotovo a ve středu kontrola na gyndě, takže zase vstávat brzo, ale to jsem pak jela v poledne domů, ještě jsem byla nakrmit želvu a pak hurá na bus, doma uvařit guláš a uklidit a pak jsem zalehla do postele, protože jsem byla úplně vyfluslá :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale kontrola v pohodě, dostala jsem teda magnézko na to bolení břicha, ale naštěstí to není nic hroznýho, jenom mě tam občas píchne a sem tam mi ztvrdne, ale to je tak dvakrát za den,takže dobrý.A dneska teda budu konečně doma :grinning: a zítra taky a v sobotu jdeme na svatbu. A příští týden v pátek mám jít na test na cukrovku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ufff tak jsem to sepsala a co jste prováděli vy?
13. kvě 2010 v 10:02  • Odpověz
Jo a kotel ovládá babi, takže je to občas sranda, včera bylo docela teplo a dusno a topila, dneska je doma i venku zima jak v Rusku a netopí, prý přece nebudeme v květnu topit, jako je mi to jedno, já se obleču, ale prostě ji nedovedu vysvětlil, že je blbost, aby začala topit v sedm, když ona jde před devátou spát a my potom taky, takže je zde vedro, ale ráno se probudíš do zimy, protože se netopí...chjo....
13. kvě 2010 v 10:04  • Odpověz
moc se omlouvám, chěla jsem napsat dnes vmlidu, ale budeme zase malovat, tak jak spal, tak jsem lítala. slibuji, že vynahradím :sweat_smile:
14. kvě 2010 v 15:06  • Odpověz
ahojky
tak než se mi vybije notas, tak něco i napíšu..

připadám si už jak debil po víkendu totálně zdevastována. fakt. .. naše malování je závislé na tom, kdy nám ubodu hlídat Domči od Kačenky rodiče. tak v pátek v 12:30 z nich vylezlo, že by to jako šlo z pátku na sobotu a v sobotu vrátit až po spaní po obědě - tzn. někdy kolem 16hod. takže ...

sarka vybil se nějak brzo.. tak to dopíšu pak :D
17. kvě 2010 v 10:17  • Odpověz
Nazdar, teda to s tebou je to horší jak se mnou :grinning:
to my byli v sobotu na svatbě, super akce, akorát že původně měla být venku a tím pádem se jde v ricflích a bundách, no jenže díky počasí se to přesunulo do kulturáku, takže jsem se to dozvěděla v pátek asi v deset večer a musela vymyslet, co si obleču, protože nic společenského nemám :confounded: jedině sukni a v té jsem jít nechtěla, takže nakonec, že jdou stejně všichni v riflích, že poznámka na pozvánce, neformální oblečení platí dál, takže já šla nakonec v riflích, ve svoji netěhu košili, kterou jsem tak tak dopla přes břicho :grinning: a přesto jsem si hodila těhu pás, který je od prsou dolů a má pod prsy mašli, takže nakonec dobrý, šla jsem sice frajerka v botech na podpatku, jenže tam tak hrozně klouzala podlaha, že jsem se po dvou hodinách šla přezout do náhradních bot.
A neděli jsem celou prospala, protože jsem byla úplně mrtvá a to doslova, jsem měla pocit, že jsem vypila snad dva litry vína a já měla deci vína s deci vody :grinning: :grinning: :grinning: ale prostě jsem byla nevyspaná, takže jsem to doma doháněla, ale stejně je venku hnusně, tak mě to ani nemrzelo,.
A večer dovalila švagrová s novým pejskem, mají malinkýho kokra, ale ten je prostě k sežrání, doma mají teda ještě kočku a bydlí v bytovce, ale prý už si na sebe zvykli, pes kočku ignoruje od začátku a kočka přestala vrčet až teď, takže dobrý, ale fakt byl k zulíbání, ležel mi na pupku a Maty kopal jak vzteklej :grinning: asi mu vadilo, že mu někdo z venku zahřívá pokojíček a pes zase nechápal proč se mi třepe břicho :grinning: :grinning: a pak usnul, teda si oba, protože i ten v tom břichu byl najednou potichu....

A už máte aspoň vymalováno? Já už mám ve výrobě komodu pro Matyho, tak se těším až ji Petr doveze, a budu do ní moct začít skládat, tu hromadu věci, co zde mám v taškách po zemi....a taky se nám už snad tento týden začne dělat postel...juchůůůů
17. kvě 2010 v 11:16  • Odpověz
jak horší jak ty? jsi ale.. jako.. ty máš jedinou povinnost a to spát a jinak se flákat. a pak píšeš jak nestíháš :D co ty budeš dělat za pár měsíců??? :grinning: :grinning: :grinning:

no prostě u nás ted víkend děs, ale stihlo se co se mělo. včera to dovršil Domi - večer 39,2 horečka. takže jsme nakonec lítali kolem něho :o(,
dnes už bez horečky, ale nálada nic moc.. rostou mu 4zuby,ve čtvetek byl na očku na priorixu.. takže nevím, co to může být. rýma ani kašel nic..takže čekám a čekám co to bude

jo vymalováno máme tak, že už chybí jen se vrhnout na jídelnu. tam musíme strhnout dřevěné stropy a pak opět škrábat a malovat.. takže prce jak.. hlavně jak se škrábe, tak to ..... bych napsala sprosté slovo, ale ten prach byl všude, takže já mám generální uklid doma.. až budeme dělat jídelnu tak to chci lépe zajistit. ... proti prachu.

jé svatba ty se máš.. taky bych šla.. pobavit se, najíst se :D

máš nějakou fotečku z té svatby? vůbec netuším, jak vypadá těhu pás, co se nosí na oblečení..
17. kvě 2010 v 15:25  • Odpověz
Pás vypadá takto...akorát ho mám hnědý....http://www.aukro.cz/item1002534581_ozdobny_tehu_pas_ruzovy.html

No já se těším až se bude malovat u nás obývák, tam se totiž taky musí oškrábat strop, ale necháme to na příští rok, to bude větší klid, teda doufám :grinning:
ale jinak jak se škrábe, tak je to masakr, to kolikrát ani nechápeš, kam ti ten prach všude vleze, děsný :confounded: my budeme naštěstí letos jenom malovat ložnici a v kuchyni,ale tam asi jenom kolem oken, tam v zimě zateklo a je to na bílo, a zbytek se udělá potom zaráz s obývákem, vzhledem k tomu, že tam nejsou dveře, tak když se bude škrábat jedna místnost, tak stejně budu uklízet dvě, že :rolling_eyes:

Třeba to má Domi od toho očkování a s dohromady s těma zubama to dělá neplechu....hlavně že nemá kašel nebo rýmu.Snad to bude dobrý.
No fotky ze svatby ani nevím jestli budou, vzhledem k tomu, že jsem fotila převážně já, tak si myslím, že na žádné fotce nebudu,a le počkám co pošle nevěsty bratr, on fotil taky, tak snad někde budu :grinning:
17. kvě 2010 v 17:02  • Odpověz
JO a musím ti napsat, že dneska Maty poprvé pořádně nakopal taťkovi ruku a dokonce i ucho :grinning: :grinning: :grinning: vždycky když dal Martin ruku na břicho, tak byl klid, ale dneska se Maty otáčel, tak kopal docela dlouho, tak si to Martin poprvé pořádně užil :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. kvě 2010 v 17:05  • Odpověz
ahojky,
tak u nás uspěch, ještě večer měl 38,4,ale ráno už nic, a pak jen zvýšená a zase nic..takže se dostáváme do normálu..ufff. takže ještě zítra domácí vězení.. ve čtvrtek mám tatku doma. něco bude pracovat a něco má volno, tak pojedeme do jičína na nákupy.. hurááá

ted mě napadá, co vy voda?? jak to vypadá u vás? zasahuje tě to nějak??? u nás je jen větrno, od pátku nespadla ani kapka. takže jsme v pohodě. jen u našich to řádí,naštěstí mám všechny mimo zátopovku.. ufff.

ten těhu pás je moc pěkný. ten jsem neměla. já teda asi chodila divně oblíkaná. já měla hlavně lacláče, ale to bylo tím, že jsem byla v zimě těhu.. a byla ráda, že bříško má více vrstev a nikam netáhne zima..

Martínek je hodnej, že už komunikuje i s tátou.jen teta z toho nemá nic a fakt ji serete. oba nebo všichni tři.. kruci tak nemůžeš dát aspon jednu fotku sebe? nebo at tě martin vyfotí? mě je to docela líto, že tě nevidím jak ti roste bříško atd. a kecy, že je to špek už mě nebaví :angry: :angry: jsem ted trošku škaredá, ale vžij se do mě. celou dobu tady s tebou žiju a těším se na tvé těhu a pak z něho mám ........

jinak jsem se koukla na FB na Šárku a dle jednoho příspěvku soudm, že jim vše vyšlo a už se stěhují do baráčku..no a my nic nevíme
18. kvě 2010 v 15:23  • Odpověz
Ahojky.. hihi,..Luci, holky, prominte mi,.. nejak proste nestiham... Ano, potvrzuji,.. vyslo to... asi dva dny uz je podepsana uverova smlouva i s kupni smlouvou,.. ted to je na katastru... Ale uz jsme tam asi dva tydny prestehovani. Je to sranda, jak je to velike, tak se porad vyvolavame,.. nevime, kde kdo je.. ja porad nekde zaviram Lancynu,.. vzdycky nekam proklouzne, zavru ji tam.. a pak ji hledame.. no fakt sranda.. jinak jeste do toho skola, ted je zrovna zkouskove II.semestru, tak jsem taky nervozni z toho. Jinak dalsi novinky u me,.. pujdu do 2 IVF.. presla jsem do Gennetu,.. je tam o trista procent lepsi pece.... prodelala jsem hysteroskopii znovu, ptz jsem zase mela polyp v deloze,.. ted jsem ale pripravena a v poradku. Pristi tyden 25.5. asi zacnu dlouhy protokol s Gonalem, tak jsem zvedava.. doktorka rikala, ze nemam sanci otehotnet prirozene,.. takze kdyz nevyjde tohle dalsi,.. tak si to pujdu asi hodit :grinning: Snad budu mit vice casu se ozyvat ted s pocity vic... a take se chci omluvit, ze vas tak zanedbavam...
19. kvě 2010 v 15:00  • Odpověz
Ahoj holky, hlavně zdravím naši ztraenou dceru :grinning:
Já byla včera na výletě, tak to bylo super...fotky jsou tady.....http://anag2009.rajce.idnes.cz/SRAZ_19.5.2010/#album a ještě tady http://ingridvlckova.rajce.idnes.cz/sraz_19.5.2010/
akorát já na každé vypadám jako pako, takže si toho moc nevšímejte :grinning: :grinning:

Luci, u nás naštěstí voda nehrozí, jsme na kopci a skoro na horách a nikde nemáme nějakou řeku nebo velký potoka ta strouha co nám teče u školy moc škody neudělá, to by muselo lít aspoň půl roku. Ale když začne tát sníh, tak je občas veselo, u nás ani ne,ale u tchánovců, ti mají barák pod zahradou, takže se musela kopat strouha, aby voda z polí a lesa tekla jinudy, než přes zahradu rovnou do sklepa :confounded:

Šári, tak mooooooc držím pěstičky, aby to konečně vyšlo a každopádně dávej průběžně vědět dojmy a pocity :wink: :dizzy_face:
Tak a já letím do obchodu, dneska jsem si na oběd usmyslela tvarohové koláče a gulášovou polívku, koláče si musím dát dneska, zítra jedu na test na cukrovku, tak kdyby náhodou :grinning: :grinning:
20. kvě 2010 v 10:08  • Odpověz
Ahojdá,.. tý jooofka..náhodou super fotečky.. sluší ti to tam, mamino...jj, to víš, že budu dávat vědět.. jsem z toho celá nějaká nervózní,...no uvidíme...
20. kvě 2010 v 10:56  • Odpověz
ahojky
Šari si hodná, že ses tady zastavila. ty jo, ale to jsou změny. už bydlíš v baráčku. juva..tak ať se Vám tam krásně bydlí..

A s tím IVF.. je fajn, že to nakonec neodkládáš, jak jsi naposled psala, že budete zkoušet přirozeně.. a Gennet - s ním mám zkušenosti, ale z Liberce. a protože patří jednomu majitelii, tak určitě vím, o čem mluvíš :d i sestry tam byly mooc hodné a usměvavé. jen teda ta věta, že si to půjdeš hodit - tě plácnu.. hází se to asi až po 5.IVF!! a co znamená, že 25.5. začínáš s Globalem? to si píchat ty věci a pak budou koukat, kdy a jak půjdeš na odběr vajíček? tohle slovo jsem ještě nesylšela :sweat_smile: kdyby to šlo tak rychle jak tenkrát s Jančou, to by bylo príííma..

Jani konečně dík za fotky. sie tam je hodně vidět jen tvůk obličej, ale aspon něco. vím že jsi stále pěkná a těhu ti mooc sluší. tak ještě nějakou s bříškem - kde třeba stojíš, jo? :grinning:

já mám dnes doma tatínka. Jdu na nehty a neměl kdo hlídat.. tak si vzal dovču, ale to chtěl on, a odpo pojedeme do Jičína kupovat Dominovi boty, mu jaksi od února vyrostla noha o číslo.. stavíme se tam i do tesca - snad budou mít nějaké pěkné hadříčky od cherokkee. a hlavně slevy na ně :grinning: :grinning:
20. kvě 2010 v 11:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.