• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Luc, no je fakt, že jsem se dívala a i ze svatby mám jedinou fotku a na té sedím taky :grinning: takže ten pupek prostě vidět nejde :grinning:
Tak to máš Šári, tak na tři týdny stimulku a nebo je tahle na delší dobu?
Hlavně musíš hlásit výsledky po utz, kolik je vajuch a jak rostou :dizzy_face: a pak to půjde raz dva...neboj, to klapne a je fakt, že hodit si to fakt můžeš až tak po pátém IVF :grinning: moje kamarádka má známou, která otěhotněla asi po 8IVF, trvalo to několik let, těch pět si plně hradili, ale mají už tříletého chlapečka a taky si to nehodila :wink: dokonce byla v nějakém pořadu, tuším, že Sama doma....
20. kvě 2010 v 15:48  • Odpověz
Jani štastnej konec.. kámoška už má snad za sebou 15 IVF a žádost na adopci - ale ta je teprve rok a čekačka je 5let :o(. ale to se nebude týkat Šari.. té to půjde max do 3IVF jo?? :grinning: :grinning: bojím bojí, aby zase nebyla zklamaná jak minule.. bojím bojím
20. kvě 2010 ve 20:17  • Odpověz
Holky, moc díky.. já vím, že to nevzdám,.. jen to jsou takové ty kecy.. :grinning:... Luci,... nene, to si nezačnu hned píchat v to úterý,.. buď dostanu injekci Zodalex, nebo nosní sprej,.. to mě asi uvede do nějakého umělého přechodu,.. od menstruuju asi,... a pak po nějaké době začnu píchat,.. ale tohle všechno se dozvím přesně v úterý.
Jooo,... vlastně ani nevím, jestli jsem vám napsala,.. že mi v Gennetu našli zvýšené hodnoty na štítnou žlázu... a nakonec mám chronický zánět štítné žlázy,.. a beru už asi měsíc Euthyrox,... to jestli by se to takhle nepodchytilo, tak další IVF by přišlo zase vniveč... takže další plus ke Gennetu...
Určitě se ozvu v úterý, jak jsem dopadla a jak dál.. :slight_smile:... zatííím páá a krásný víkend.. a držte palce,.. v pondělí jdu na zkoušku z psychologie :grinning:DDD... a to jsem na to ještě ani nemrkla...bééé :angry:
21. kvě 2010 v 11:27  • Odpověz
Hoj ženy, tak já mám za sebou test na cukrovku...no fakt skvělý zážitek, hnus fialovej to byl :confounded: :confounded: :astonished:
Aha, tak to máš šári asi na dýl, jak na tři týdny, známá mi dneska říkala, že jde do třetího IVF, jenže u nich je problém, že žádný problém nemají, doktoři prostě nemůžou přijít na to, proč nemůže otěhotnět :frowning2: ale už jsem slyšela, že to tak někdo má, prostě jsi v pořádku a těhotná stejně nejsi, mazec.

Já jsem se dneska musela ráno smát, Martin už párkrát říkal, že bych měla chodit těhotensky oblečená až večer, protože ráno nemám skoro žádný břicho, spíš takový špíček :grinning: a hlavně když si sednu, tak prostě nevypadám těhotně ani omylem, ale večer mám takový pupek, že to fakt nezamaskuju :grinning: :grinning: se budu muset některý den nechat vyfotit ráno a pak večer pro srovnání, je to hrozná sranda :grinning:

šári zkoušku zmákneš levou zadní, neboj, my ti věříme :wink: a v úterý se určo ozvi, co a jak.
21. kvě 2010 ve 20:31  • Odpověz
ahojky.. to je krásné číst pozdrav hoj ženy :D ale chápu, že toho má šari hodně..no ale až bude doma na prdeli na rizikovcce - což je po IVF normální, tak bude mít času na náááás :grinning: no i když Janča na mě někdy sere a má toho toooolik :grinning: :grinning:

co jsi pila? na tom testu? já tenkrát sladký teplý čaj.. a jelikož bylo 6:10 v listopadu, tka sem za to byla i vděčná. to ranní vstávání mi neuděallo vůbec dobře a byla mi zima :grinning:

Šari je dobře že píšeš, že to nevzdáš. už velký krok je to,že sis našla nového tatínka, protože ty a Jani budete suprové mamminky, protože o mímo tak bojujete :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a co tě vlastně vedlo k tomu, že jsi do gennetu zašla? mi přišlo, že tomu chceš dát čas... a jakej je vlastně tvůj nový přítel? musí být super v tom, že tě podporuje v IVF :wink:

zítra na tebe budu myslet.. ty se budeš potit a my flákat na kroužcích :grinning: :grinning:

dnes jsme byli v praze.. rodiče od Toma byli na víkend na zájezdě na muzikál Baron Prášil a byli tak u vloni a tak jsem si zase dali srazík.. já vymyslela, že chci někam do parku.. at může Domi chodit a užíat si to.. že maj smůlu a nic poznávat nebudou. tak jsme byli v parku pod Petřínem a Domino ušel mooc kilometrů - no to ne, dobře, ale k zastávce lanovky došel - šli jsme to z boku, a asi 1,5hod :grinning: :grinning: pak už byl v kočárku a šlo se na oběd. jsem přdem našla restauraci, jelikož vím, že by tchán nejedl v nějaké drahé a podařilo se.. u Arbesova nám. nebo zastávky tram teda je levná hospa :D :D

a takhle vypadá rodinka na výletě, až na matku, která opět kazí -debilní vlasy :angry: :angry:
23. kvě 2010 ve 21:36  • Odpověz
Ahojky,
tak já jsem ještě od včerejška plná euforie :grinning: a malej taky, protože mám pocit, že od včerejšího konce, třetí třetiny nepřestal kopat :grinning: :grinning: dneska v břichu dokonce dělal hned po ránu kotrmelce..v sobotu jsem neustále šťouchala do břicha, protože ta malá potvůrka mě za celý den kopnul až někdy ve tři odpoledne, takže to bylo taky na palicu, už jsem z toho byla docela nervní, že celý den nic a dneska si to asi vynahradil :grinning: :grinning:

Luc, ta fotka je super, hlavně Domi jak je na ni vysmátej, to je super :grinning: :grinning:
já bych chtěla jet, až budu na MD k přibuzným do Bratislavy, tak snad se tam dostaneme, vzhledem k tomu, že mi nedošlo, že když jsem na neschopence, tak nejdu na MD 8 týdnů před porodem, ale 6...ale ještě mám nějakou dovču, takže tu musím vybrat,tak uvidíme od kdy nebudu ve stavu nemocných :grinning:

No tak čaj ti teda závidím, protože u nás vyfasuješ hrnek s vodou a v něm 75g glukopuru, cca 15 kostek cukru, no prostě nechutný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nemůžeš to zapít ani hltem čisté vody, no naštěstí to mám za sebou, ale fakt hnusný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. kvě 2010 v 09:55  • Odpověz
ahoj tak prvně vše nejlepší Janičce k svátku (F)(F)(F)(F)(F)(F)(F)(F)(F)(F)(F)(F)(F)(F)(F)(F)(F)(F)(F)(F)(F)(F)(F)(F)(F)(F)(F)(F)(F)(F)(F)(F)(F)(F)(F) - to jsou kytičky ze skype. nic jiného mě nenapadlo tady strčit, tak si je jako představ, jo?? :grinning:

Co se týká mateřské a nemocenské? to ti řekl kdo? protože to není pravda. teda apson u mě :D já jsem se sama domlouvala, že chci 6týdnů přd mateřskou.. jinak bych nastupovala klasických 8týdnů. jen mě se vyplatilo počkat tenkrát na novou mateřskou.. akorát mě štvalo, že vánoce jsem stále byla na neschopecne a já to dost dodržovala. ty vycházky. a vidíš sama, že máš ještě dovču, takže teoreticky nemocenskou můžete ukočnit po domluvě a.... a stejně. být tebou, tak ji neukončím a pak si radši užiju ty penízky z proplacené :sweat_smile: :sweat_smile: nám to tenkrát fakt koplo.

jo tak ty si lazjneš jet ještě až do Bratislavy? a co takhle o víkendu 19-20 června přijet do Znojma??? na kafe? my tam budem týden na dovče :wink:
24. kvě 2010 ve 12:09  • Odpověz
Děkuji za přání :grinning: kytičky jsem si domyslela :grinning: :grinning:

Já to teď počítala a dovolené mám staré 4dny, takže to vyberu a tu co budu mít letos si nechám příští rok proplatit, ale nebude to nic moc, protože to bude asi jenom 10dní a prý když si to nechám proplatit, tak mi to zkrouhnou, tak uvidím.
No holky právě říkaly, že když jsi na nemocenské, tak nemůžeš jít už těch 8týdnů, ale až těch 6, tak uvidím, co mi na příští kontrole řekne mudra, zeptám se jí a pak ještě naší účetní, já si právě říkala,že půjdu těch 8, že to bude začátek prázdnin, tak nebudu muset řešit, že chci někam jet a že nemůžu, bo jsem na neschopence, tak uvidíme.
Do Bratislavy je to kousek, tak uvidíme jak na tom budu, taky se může stát, že se mi třeba začne zkracovat čípek nebo něco a pojedu tak leda do prdelky na fialky :grinning: :grinning:

Jéé a 19.6 zrovna nikam nemůžu, taťka slaví 50-sát, tak bude mega super pařba...akorát já budu zase na sucho :angry: :angry: a za 14dní slaví 30-cet švagrová a švagr a taky budu na suchu...chjo, to jsou kšefty :grinning: :grinning:
24. kvě 2010 ve 13:11  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: A konečně jsem na netu našla odkaz i ze švagrem :grinning: :grinning: máme doma televizní hvězdu :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.ct24.cz/hokej-2010/90789-kabina-ceskych-hokejistu-buracela-klaus-slavil-s-nimi/
je v tom videu, jak mluví Jágr asi 28vteřina, bílý dres a fotí mobilem, černé vlasy :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2010 ve 13:12  • Odpověz
Hoj ženy :grinning:.. hihi,.. to já kvůli Lůůůůcéééé :grinning: Tak,.. jinak,
Zdravím mamulinky,...chichi,...
no,... včeera zkouška za 2,.. a když už jsem tam byla, tak jsem si střihla ještě jednu zkoušku z rétoriky a bez učení za 3 :grinning: jupíí,..
mazec..
Dneska na kontrole,.. vše konečně v děloze v pořádku,... teď počkám na 1DC, kdy si půjdu pro léky,.. pro synarel + gonal,.. ten synarel prý budu stříkat 1DC, nebo co,.. nějak jsem to moc nepochopila..a pak od 2DC píchat gonal.... doktorka říkala, že budu ráda, když budu mít 10 vajíček,.. tak snad se podaří alespoň tolik... byla bych šťastná i pro dvě ...No,.. takže teď už jen čekat na ms,.. a pak to začne...
Přítel je úplně super.. a jsem maximálně spokojená,...poté, co zjistil, že přirozeně bych neměla šanci otěhotnět, tak neváhal a že půjdeme do ivf,... a celou dobu mě v tom podporuje a pomáha.. prostě k nezaplacení...
Dalšííí infooo v průběhu :grinning:
25. kvě 2010 ve 12:22  • Odpověz
Hoj ženo, ta druhá na nás prdí a nebo zase lítá po nějakých kroužcích :grinning: :grinning:
gratuluju ke zkouškám, šikulka :dizzy_face:

Teda, tak počkat na mrchu a hurá do toho, to je super, hlavně ta podpora, ta je nedůležitější, takže to máš na půl vyhráno a troufnu si říct, že i v případě neuspěchu ( se kterým teda nepočítám ) tě přítel určo hodně podrží...
Jo je to fakt, kolikrát čtu jak si holky stěžují, že mají jenom pět vajíček nebo tak, ale nakonec jim těch pět vydrží na oplodnění i něco na zmrazení, takže si myslím, že je to lepší, než třeba 19-náct :confounded: :confounded: a začínající hyperstimulák :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuj....ale neboj, dvě musí být stopro :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. kvě 2010 ve 13:14  • Odpověz
holky já se omlouvám. Domi měl včera po kroužcích teplotu a tak jsem z toho byla špatná.. že ráno nic, já ho honím po kroužcích a večer 38 :o(a ráno zase.. takže jsem si s ním hlavně hrála. noc byla strašná.. byl vzůhru od 2hod do 4:30.. tomáše jsem poslal spát jinam, protože ráno v 6hod potřeboval vstát a tak at nás nevzbudí. domi spal do 7:30 než nás vzbudila kámšoka telefonem :angry:

a ted? v 11:30 mi krásně usnul a ve 12hod ho vzbudil dělník pod našim oknem něco dělal. a mě se nedařilo ho uspat. celou dobu jsem s ním ležela v posteli. chvílema se mi chělo brečet, cvhívlema jsem byla vzteklá.. protože on má 37,5 a věděla jsem že je potřeba at spí.. tak usnul před chvíil. tak já umřu asi hlady.. ale zasetavila jsem se at víte, že na vás neprdím a večer napíšu více ..

fakt mám náladu :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. kvě 2010 ve 14:36  • Odpověz
ahojky
tak já včera nakonec hlídala Kačku.. takže jsem nebyla na netu a večer po spinn mi ho jako Tomáš nedal.. byl na řadě on s PC večer :D :D

Šari, tak jestli to chápu.. tak nechápu :D kdy teda půjdeš dát vajíčka? ?D a jak se teda jmenuje přítel? já jen že to v hlavě ještě nemám a měla bych mít :wink: je tady velmi duležitý :dizzy_face: :dizzy_face: přeci jen bude tatka hned jak se zadaří. kdy nám vyfotíš domeček? :d

jo a teda ty zkoušky. to jsou kecy jít tam jen tak. ses určitě učila na oboje, co?? :grinning: nebo jsi tušila, že to dávaj zdarma :wink:

a co práce, pořád jsi tam kam jsi odcházela??

Jani.. je vidě,tjak mě chceš vidět :D protože ti napíšu víkend 19-20 a ty prostě hned jeden den nnemůžeš a druhej radši ani nezminuješ.. no jo. mám prostě smůlu :rolling_eyes:
26. kvě 2010 v 09:20  • Odpověz
Ahojky,
Luci, já totiž počítám s tím, že manžel bude v neděli nepoužitelný :grinning: takže by ani nikam nejel a mě už nikam autem samotnou pouštět nechce, max nějaký kousek, takže proto jsem druhý den nezmiňovala :grinning:

Já byla včera u našich, vezla mě nakonec švagrová, jela na pracák a pak do Boskovic za kámoškou do porodky, tak šla se mnou ka našim na kafo a pokecaly jsme.
Ale dneska jsem si říkala, že by mohlo být krapet pěkně, když včera bylo celý den hnusně a zase nic, v noci liják jako blázen, ale teď naštěstí neprší...chjo...

Luci, co Domi? Už je mu líp, nebo má pořád teplotu?
27. kvě 2010 v 09:43  • Odpověz
no jo.. člověk se táák přiblíží Boskovicím a houby z toho.. tak at nechlastá, ne? nebo ne tolik.. :unamused:

já hlásím, že Domi po 12dnech byl celý den bez teplot..krásný to pocit :dizzy_face: a byl dnes 2x venku. jednou s kočárkem..jednou s tetou Hanou - ta je zlatááá -a tak jsem čekala, za večer bude nebo nebude teplotka a nebyla.. ale taky u nás nebylo jen sluníčko... pěkně se tu prohnali bouřky :angry: :angry: už mě to fakt neba.. sakra...
27. kvě 2010 ve 20:22  • Odpověz
Tradáá, to je otázek :grinning:
Dávat vajíčka ještě nevím, kdy půjdu, musím ještě něco nastimulovat.. tzn. od zítřka už začínám, takže cca za 5-9dní budu vědět, co se urodilo... a pak se uvidí...přítele ti hodím do IP, nechci ho tu řešit na veřejné diskuzi... a fotky baráčku jsem už posílala, ne?... mám pocit, že jsem posílala odkaz na www stránky, ještě pošlu teda...
No fákt tu jednu zkoušku jsem dala bez učení,...ale to jen proto, že se hodně blížila jedné zkoušce z 1 semestru, takže se tam hodně věcí opakovalo...
V práce jsem pořád stejně jak jsem odcházela.. takže v červenci to už bude rok, šílené, jak to utíká.. :slight_smile:... Holkyyyy, jsem z toho nějaká nervooozni,... kurna... drzte pestickyyyy asi tak mesic v kuse :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kujůůůů
28. kvě 2010 v 10:27  • Odpověz
Zubi.. tak to je dobrá zpráva, že od zítra začínáš stimulovat :dizzy_face: super.. takže hlavně nechlastat, at má tělo plno energie :sweat_smile: a pohodu, jo??? :D

já myslela fotky ne katalogové, ale ted Vašeho domečku.. prostě fotky od tebe jak si fotíš Vaše začátky společného života - upsat se hypotéce je někdy více jak svatba :grinning: :grinning:
28. kvě 2010 ve 12:41  • Odpověz
Lucííí,... právě jsem se hodila do pohody :grinning:.. hihi,.. ba ne... trošku to ve mně je... mám tak nějak větší naději a o malinko větší strach...
No,.. my jsme toho moc nenafotili,.. nějak na to nezbyl čas..ale dneska super zpráva, konečně nám přivezli kuchyň,... tak příští týden se snad složí a budeme moct vařit jak lidi :slight_smile:...
28. kvě 2010 ve 12:57  • Odpověz
Ahojky, tak dneska bylo parádní počasí, krásně teplo, svítilo sluníčko, prostě super...akorát že před půl hodinou začalo opět lít :rolling_eyes: se na to vyčtverečkuju fakt :angry: :angry: :angry:

Zubi držím palce i na nohách a Maty dostal instrukce do bříška že musí držet taky palečky :grinning:
Luc a co kdyby jste se na zpáteční cestě z dovči zastavili na kafo?? takový nápad, je fakt, že je to po cestě :dizzy_face: :dizzy_face:

Já dneska dřela jak Bulhar, od rána jsem uklízela, prala, vařila, pekla - teda to jsem dělala před chvilkou, pak jsem šla do města, koupila jsem sobě a babi zákusek a snědly si ho venku :grinning: Martin jel na bowling, tak doufám, že pro něho nepojedu, bo jestli bude chcandit, tak se mi fakt bude chtít :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A dneska jsme se bavili a přeměřovali ložnici a zjistili, že se sem nevlezeme, ale dobrý :grinning: jako narvat sem komodu, postýlku a novou postel, která je na každé straně o dvacet cm delší a širší než ta původní a ještě jsou k ní noční stolky, haha no vypadá to, že dočasně přijdu o PC a budu odkázaná jenom na pracovní noťas :confounded: ale snad se nám stůl s PC vleze do obýváku za dveře, protože jestli ne, tak umřu !!!!!!!
28. kvě 2010 v 19:03  • Odpověz
ahojky,
tak u nás bylo včera mooc krásně. Měli jsme i pohodu.. nic naplánovaného..teda nakonec se doma i makalo - kamarád elektrikář měl čas.. takže odpo jsem byla sama s Dominem. ale od kámošky manžel taky něco zařizoval, tak jsme byli dvě samotinké, tak jsme šly spolu a s dětmi na Den dětí. a super. bylo to v areálu školky, takže DOmi štastně seděl na pískovišti apod.. :dizzy_face:

Jani ty jsi dobrá s tím, že to máme po cestě :D :D no asi jen 140km zajíždka :D a 1,5hod :grinning: :grinning: no upřímně, kdybysme cjeli sami, tak jo, ale s malým to nedáme. musíme jet tak, aby spal po obědě.. a celou cestu ani nečůrat :o( zní to strašně, ale zatím to jinak nejde i z OV tak jezdíme.. on jinak se nudí i když ho bavím a řve :frowning2:

a ložnici.. jako co bys chtěla?? my v ložnici máme vestavěnou skřín a mezi ní a posteli máme asi 50cm :D no na chuzi.. víc tam nedáme.. a díky postýlce nám jdou dveře otvírat jen asi 45st :grinning: :grinning: a předsatva, že tam dáme noční stolky či komodu??? haha. noční stolky jsme k posteli rovnou nemohli mít, tak jsme museli vybírat bez a komodu jsme vzdala a péči o miminko řešila jinde :angry:

zítra jedu do OV. ráno po 8hod nám jede EC z Prahy. tak se těším jedeme já, Domi a Babet. tatínek si pro nás pak příjede :wink: no mám toh tam naplánované :D :D víc jak tady v MB :grinning:

Zubi kuchyn, jo?? teda.. a odkud? hod odkaz at už ti můžu závidět. a co jsem pochpoila, tak v sobotu jsi pohodu na sluníčku měla, ne? snídaně na zahradě :grinning: :grinning: co Vaši, už tam byli se kouknout?
30. kvě 2010 ve 12:25  • Odpověz
Ahojky, tak u nás byl víkend taky pracovní, včera se betonovali sochy na plot a dneska je Martin akorát natřel, protože od rána zase pršelo, ale byl z toho včerejška tak rozlámanej, že byl rád, že dneska prší a může dlouho spát, taky jsem měla od včera uvařený oběd, protože zde byl kámoš na brigošce, tak aby měl taky něco k jídlu, takže zvítězila klasika guláš, protože se dá dobře ohřát a hlavně udělat dopředu, u řízků bych musela stát a honit ty dva, aby šli jíst, když jsou teplé, takže měli smůlu :grinning:
Ale bylo zase po dlouhé době krásně, tak jsem s nima byla celý odpoledne na zahradě, to bylo super, pěkně s kafíčkem a paráda.

Chichi, takže Luc, koukám, že máte ložnici jak my, akorát my jí ještě máme v šikmině, jinak by byla větší, no naivně jsme si mysleli, že sem dáme tu postel i s těma nočníma stolkama, ale bohužel :grinning: na jednu stranu asi jo,ale na druhou to vypadá že nevleze, teda dokud zde bude malej v postýlce, takže komoda nakonec poputuje asi do kuchyně, tam se přestěhuje stůl, stejěn u něho nejíme, takže půjde pod okno,kam už si nikdo nesedne - opět šikmina, a přebalovák půjde ke zdi, jenom doufám, že se vleze mezi trámy, jinak tam bude asi 15cm díra což se mi moc nelíbí a postýlka půjde na místo přebalováku, akorát že bude muset být ze šikma a dveře musím koupit zhrnovací, protože klasické by zabrali moc místa :grinning: no bude to sranda, v týdnu jsem dostala za úkol vytahat věci z pod postele, něco se vyhází a zbytek půjde do sklepa, koupí se koberec a vymaluje se, a pak se počká na postel a komodu a bude se šachovat, akorát musím zavolat kámošce ať mi nachystá postýlku, chtěla jí dovézt až v létě, ale musíme prostě vyzkoušet, kde bude, tak ať ji raději máme dřív.

Šári jasný, hoď odkaz na kuchyň, já se ráda kochám krásnýma a velkýma kuchyněma, protože sama takovou mít nemůžu :confounded: ale už se těším až ji jednou mít budu :grinning: akorát nevím jeslti se toho dožiju :grinning: :grinning:
30. kvě 2010 ve 20:24  • Odpověz
No jo, teď mi to došlo, Luc je vlastně na výletě....
já byla včera taky, doslova a do písmene na otočku v Praze, hodinu a půl tam, půl hodinu přes Brno, pak půl hodinu po Praze a zase zpátky :grinning: :grinning: na zpáteční cestě jsme si s Martinem libovali, jak se krásně jelo,nikde žádná kolona a tak, no jasný, dojedeme do Brna a zasekaná silnice,klasika....takže jsme se ve finále nejvíc zdrželi tam.... :rolling_eyes:
1. čer 2010 v 10:32  • Odpověz
No, děvčátka,.. kuchyň jen tak nebude, páč tam zase musíme udělat nějaké úpravy.. posunout nějaká ta napojení a vývody,...takze kuchyn nekdy za 14 dni, 3 nedele.. me z toho klepne asi... :frowning2: Takze fotky az pak to bude hotove.. ted me to akorat rozciluje,... :frowning2:
Jinak zitra jdu na prvni utz, a uvidi se, jestli ve mne neco roste nebo ne.. doufam, ze se tam nejaka vajca urodi... obcas teda vajecniky citim, tak snad ano... dam vedet...uz mam obehane predoperacni,.. zitra si jen take vyzvednu vysledky...
Holkyyyyy,.. tak paackoooo...
1. čer 2010 v 16:06  • Odpověz
Teda, tak to se ještě načekáš, než budeš moct konečně vařit v novém... :frowning2:
no já teď čekám, kdy mi zavolá švagr, že má pro nás hotovou komodu pro malýho, akorát že ji nakonec strčíme do obýváku a bude klid, tam je místa dost a krásně se tam vleze a nebude zavazet a nemusíme v kuchyni stěhovat stůl a tak...
příští týden se pojedeme podívat na koberec a taky čekám kdy bude postel.Včera jsem vyhazovala věci co byly pod postelí a našla jsem nočním :grinning: modrej s kačenkou, dostali jsme ho mezi svatebníma darama, tak po pěti letech snad k něčemu bude, no po pěti, kecám až na něj malej začne chodit, tak to bude tak za dva roky :grinning: :grinning:

Šári a co utz?
2. čer 2010 ve 14:56  • Odpověz
Ahoj holky
omlouvam se, ze jsem nenapsala uz vcera, ale nejak jsem nemela silu.....
Mam jeden folik na prave strane a jeden maly na leve.. a ten se nevi, jestli doroste (( takze opet nereaguju a je vsechno v pr..... Dokonce mi tam ta doktorka zacala rikat, at se rozmyslime, jestli to nezrusime.. a nezacneme uvazovat o darkyni,... no,.. tak po tom uz jsem byla mimo a nevnimala.. ((( Na dalsi utz jdu jeste v sobotu .... jsem hotova... tolik nadeji jsem do toho davala ... a to jsem mela maxi davky gonalu... asi bych mela jit spis do duchodu nez rodit deti.. (((((
3. čer 2010 v 09:49  • Odpověz
šarinko.. to co píšeš je děs :( jejda.. jako to přeci není možné :(

a co ta doktorka myslela? o dárkyni? to se dá darovat? cože???vlastně něco takového říkali ted v tom seriálu v pondělí na primě..ale to je taky řešení, sice uplně na posledním místě, ale lepší než důchod!!!!!!

3. čer 2010 ve 13:10  • Odpověz
Luci,.. njn... tak si nejak od vcerejska rikam, co jsem kdy komu udelala tak strasneho... ale zase si pak rikam, ze jsou na tom holky mnohem hure... :frowning2:((
Uvidim v sobotu.. nechci hazet flintu do zita, i kdyz se to zda byt beznadejne... kez by byly alespon ty dva a zrale a oplodnenischopne.... a pak se zahryzly a nepustily.. :slight_smile:))...
Darkyni beru jako uplne jednu z poslednich variant...a i o te budu dlouho premyslet..
3. čer 2010 ve 13:46  • Odpověz
Uff, teda Šári přiznám se, že tohle jsem nečekala :frowning2: teď už si to nepamatuju, ale u prvního IVF jsi měla taky tak málo vajíček?
Já nevím, že někdo na hormony zareaguje slibně a někdo vůbec, ale je fakt, že já třeba po Clostilu měla jenom jedno jediný vajíčko a to jsem brala dvě tablety denně a holky co braly jednu tak měly třeba 3 nebo 4 vajíčka...chjo...
A to přemýšlení nad dárkyní zatím vypusť z hlavy, třeba se nějaké řešení ještě najde, nechtějí třeba vyzkoušet jiné hormony?Už jsem četla o tom, že někdo na nějaký hormon nereaguje a na jiný výborně....
3. čer 2010 ve 14:19  • Odpověz
Jani,.... u prvního jsem měla pouze dva folikuly, ale byly z toho dvě vajíčka a dokonce perfektní embryjka... uvidíme,.... v sobotu :frowning2:
3. čer 2010 ve 14:45  • Odpověz
Šári, tak uvidíš v sobotu, třeba se ještě vajíčka umoudří a dorostou :wink: je fakt že stačí dvě,ale hlavně aby vyrostly a pěkně se u mamky držely až do porodu :dizzy_face: :dizzy_face: pak dej určitě vědět jak jsi zítra dopadla....

Já mám dneska spánkový deficit....poprvé za těhu mě Maty nenechal vyspat, byla jsem včera odpo s holkama na hřišti a asi byl tak nabitej zážitkama skrz břicho, že se celou noc mlel pořád dokola, nohy nahory, nohy dolů, hlava vpravo, nohy vlevo, matko jakmile si blbě lehneš, tak tě kopnu...takhle to bylo od půl třeti do půl sedmé, pak se asi unavil a usnul a chrní ještě teď...se mu nedivím, já usnula kolem půl sedmé a vstávala v deset.... :angry: a nic hotovýho, ani oběd nebudu mít v poledne, ještě že mám polívku....maso je na kost zmrzlý, protože normálně vstávám v půl osmé nejpozději :astonished:
4. čer 2010 v 10:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.