• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Ahojky Jani,.. Luci... :slight_smile: doufam, ze se umoudri...Pred chvilkou mi volali a mam prijit zitra ve 12,00,... uff, to bude ortel... Ale aspon je konecne dnes zase hezky,.. tak mi to lepsi i naladu.. tesim se na vikend,.. pokusim se neco udelat na zahrade... zkusim se naucit na zkousku... a proste nebudu si tim lamat hlavu.. vse jsem pro to udelala, ted uz je to jen na mem tele, aby se s tim popralo... :wink: Dam vedet behem vikendu, spis v nedeli vecer, kdy usedam k mailu a trosku k praci...:wink:)).... tak pa, a uzijte si moooc vikendik...
Jinaaac, Martinek je sympatak :slight_smile:)),.. zadny lenoch, hihi,.. hezky cviciii.... a nelenosi v brisku :wink:))
4. čer 2010 v 11:22  • Odpověz
Tak držím pěsti, aby se vajíčka umoudřila a začala líp spolupracovat :slight_smile:
Jj bude to sportovec, tipuju to na aquabelu, podle těch poloh, co tam nacvičuje,ale zajímavý je, že přes den chrní...tak doufám,že mu to nezůstane i po porodu :confounded: to by mě asi mrsklo...
Teď mi psala kámoška, že v noci porodila dvojčátka, tak mám hroznou radost...sice se narodila o něco dřív, ale mají 2,5kg a 2,9kg, takže super, od sestřenky malej měl 2,9kg v den termínu porodu :grinning: a mají páreček a doma skoro 3-letou slečnu :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak pěkně studuj, já jdu něco dělat, nebo mi začne hrabat z toho nic nedělání :grinning: :grinning: a jak budeš mít časík, tak pisni.pa pa

4. čer 2010 v 11:52  • Odpověz
Ahojky holky, tak se ozyvam..... byla jsem u jineho doktora,...MUDr. Danek... nakonec videl pouze jeden folikul, ale i tak do toho jdeme,... Ted v devet jsem si dnes vecer pichala Ovitrelle a v pondeli jdu na OPU. Danek rikal, ze kdyz bude folikul prazdny, nebo vajicko nedozrale, tak to pojistovna muze brat jako pokus bez ET a pak lze jit i do pripadneho ctvrteho IVF. Jinak mi sdelil, ze u me pomalu a jiste dochazi k predcasnemu ovarialnimu selhani.. a i kdybych mela konske davky gonadotropinu, tak mi nic nenastimuluji. Nevim proc, ale po dnesni navsteve jsem mnohem klidnejsi, nez po prvnim utz. Vsechno mi vysvetlil, ukazal... i podporil... byl fajn. Kdyz to nevyjde, tak za tri mesice bud pujdu do dalsiho ivf,.. nebo do tzv. nativniho s clostilbegytem, ktery stoji cca 10tis a nastimuluje stejne mnozstvi vajicek, pry zenske s timto selhanim vajecniku mohou reagovat mnohem lepe, nez s konskymi davkami hormonu. No, uvidime.... ted budu bojovat... v pondeli tam mam byt v 7,30...tak ET mozna ve stredu, ctvrtek.. uvidime,.. a vlastne jestli k nemu vubec dojde...tak zatim pa... krasny zbytek vikendu.. je nadherne slunecno...parada...diky za podporu...
5. čer 2010 ve 21:25  • Odpověz
ahojky,
hlásím se z Boleslavi... teda vlastně z domova :D

Zubi super zprávičky - že se jde na pokus.. zítra na tebe ráno budu myslet!! moc a ty se u toho usmívej - at se tělo cítí v pohodě, jo?? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jdu makat dál...
6. čer 2010 ve 20:39  • Odpověz
Ahojky, tak já si víkend parádně užila, pán v bříšku snad taky, celý víkend byl strašně živej, ale asi to bylo tím, že jsem seděla na zahradě v plavkách a Martin říkal, že mu určo svítí do očí, proto tak kope :grinning: v sobotu jsme byli na oslavě, švagrová s přítelem slavili 30-cetiny, takže super, bylo krásný počasí, skvěle jsme pokecali a v půl deváté jeli domů, pak ještě ke známým na pivko, a pak jsem to cestou vzala domů ještě s jedněma známýma adojeli jsme asi v jednu a v neděli jsem byla celý den na zahradě, Martin natíral desky na plot a já se opalovala :dizzy_face: bylo to super....
a teď prší :angry:

Šári, doufám, že OPU dopadla dobře a že ti není po narkoze špatně...hlavně aby to jedno vajíčko nedělalo fóry a nechalo se oplodnit a pěkně spolupracovalo.A s tím nativem mě to ani nenapadlo, že by to pro tebe bylo tím pádem lepš í a hlavně míň hormonů a peněz...tak až budeš OK, tak pisni.pa pa

7. čer 2010 ve 13:29  • Odpověz
Ahoj děvčátka.. děkuji za pěstičky...
Jsem zpět.... nakonec k tomu jednomu folikulu přibyl ještě jeden.. a ze dvou folikulů jsou dvě vajíčka, takže se historie opakuje,.. před rokem jsem měla při IVF také dva folíky a dvě vajíčka.. teď už jen, aby byly zralá a krásně se oplodnily,... teda ať je doktor pěkně oplodní.. půjdou na ně s injekcí (ICSI).. Zítra ráno mi zavolají, jak to bude vypadat... Transfer zatím, když to dobře dopadne, bude ve čtvrtek...
papa,.. jdu se dochrupnout,.. nějak se mi klížííí očka.. hihi.. mám dneska dovču..papa..
7. čer 2010 ve 14:51  • Odpověz
ahojky holky,
tak teda dnešek bylo sper počásko, co? my jsme měli dopo nahrádní hodinku zpívání, pak spánek doma a na cvičení. po něm jsme zůstali na písku a Domina jsem zničila tak, že usnul u mlíčka :D tak to se nám nestalo fakt dlouho.. no snad je unaven tak moooc, že nebude vstávat tak brzo jako vždy - v 5:15..

Zubi super zprávička.. tak moc přeji aby ráno volali jen dobré zprávy!!!takže pak hned piš.. a historie se neopakuje.. protože ted máš jiného tatínka a novej domov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

zítra zase hlásí dobré zprávy, tak bude sluníko a budeme co nejvíc venku..juchuuu. no Jani si to užívá sice lépe - nohy na stole, teda na židli,a le při sportu (lítaní za dítětem) se člověk lépe opálí :grinning: :grinning:

7. čer 2010 ve 20:35  • Odpověz
Ahojky, dobre ranko .... tak volali,.. jedno bylo nezrale, ale to druhe se oplodnilo ... zitra opet zavolaji, jak se vyviji a kdy bude ET. Tak zitra zase vic zpravicek.... doufam, ze to nevzda...:frowning2:
8. čer 2010 v 08:56  • Odpověz
Ahojky, jo Luci, to máš pravdu, že při pohybu se člověk opálí víc, ale já nenacházím odvahu, chodit po zahradě v plavkách, když na mě vidí celá ulice, takže raději riskuju, že budu opálená jenom zepředu, bo na břicho si už nelehnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dneska se chystám za kámoškou na procházku, je krásně, tak půjdem s malou ven, tak snad jim do toho nic nevleze, akorát já musím jít vařit, ať to stihnu :grinning:

Šári, tak tfuj, tfuj, tfuj, ať se vajíčko pěkně drží a vyvíjí a hlavně ať se potom nepustí... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. čer 2010 v 10:59  • Odpověz
Šari... to jedno bude zázračné.. a nevzdá to..určitě :dizzy_face: :dizzy_face:

my jsme dnes už 8den vstávali v 5:15 tak už jsme v 8hod byli venku - takže super. prochajda, písek, sraz s kámoškou.. no a pak spánek doma a hodina plavča.. a ta byla divná, Domi brečel, nebavilo ho to.. a já už jsem opět měla své tušení - no místo rovnou na písek jsme radši dali směr domů změřit teplotu a měl 38,5.. bych se na to .( už zase.. doufám, že to jsou zuby chjoooooo
8. čer 2010 ve 20:47  • Odpověz
Ahojky,... tak zatím se drží pašák jeden,.. sice není prý úplně špičkovej,.. ale dělí se...věřím mu... už se na něj zítra těším... snad vydrží do zítra a proběhne ET... uff to jsou nervy...
9. čer 2010 v 09:28  • Odpověz
Šari to jsou super zprávičky. bojovníček. a ti lidi v Genetu jsou dobří - umí tyhle věci, koukaj at se zachrání :D jééé zítra ET.. teda to šlo rychle :wink: :wink:
9. čer 2010 ve 13:06  • Odpověz
Ahojdááá,.... tak mi volali opět, že pro to krásně se vyvíjející embryjko máme přijet ve 13,15 :grinning:... jupíjájééé,.. já se těšííím...
10. čer 2010 v 09:25  • Odpověz
Šari.. no super... bojovníček..tak hlavně tuhle doboru náladku měj po celý den, at je mimi pak pěkně usměvaé :dizzy_face: :dizzy_face: a zůstaneš doma? nebo jak? měla bys, vid? ale ty nebudeš chtít, at o tom nepřemýšlíš :sweat_smile:

budeme na tebe moc myslet v tu dobu!!!!!!!!!!§
10. čer 2010 v 10:23  • Odpověz
Ahojky, tak jsem zpet....bojovník to přežil a prý se dokonce dělil, když jsme přijeli...teď už nezbývá než čekat...a modlit se...

Na sále doktor chvilku zápasil s čípkem, nemohl se tam nějak dostat, ale nakonec se dostal... přítel se mnou byl na sále, tak to bylo moc fajn... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. čer 2010 v 17:40  • Odpověz
No teda. i přítel byl u toho . no tak to je skvělé. To je to další štěstíčko, které potřebujete :wink: ... ale popisek zápasil s čípkem.. no to si trošku nedokážu představit :grinning: :grinning:

a teda jsi na nemocenské?? nebo spěcháš mezi lidi???
10. čer 2010 ve 20:43  • Odpověz
Luci... včera a dneska mám dovolenou,.. jinak normálně od pondělka jdu do práce,... bych asi doma zvlčila :wink:))...hihi...

Ale teď kruci se musím učit na sociologii a masovou komunikaci,.. zitra zkousky,.. brekekeke.. a mne to porad nejak nechce se narvat do hlavy... no jak by mohlo, kdyz jsem jeste nezacala :grinning:... to bude zase ostudaaa... :grinning:
11. čer 2010 v 09:04  • Odpověz
Ahoj holky, jenom hlásím, že žijeme, ale v tom vedru mi nějak nespolupracovalo PC :angry: a na koníka se z mobilu nedostanu.
'Sári super, takže bojovník je v bříšku, to je paráda :dizzy_face: :dizzy_face: teď jenom 14 dní vydržet do testu....uf uf,držím pěsti.
Já byla dneska od rána v Brně a jsem úplně vyšťavená, takže písnu jak bude líp, bolí mě hlava jak prase a jsem celkově úplně mimo, chudám pán v bříšku, ten musí být taky grogy ...
11. čer 2010 v 18:17  • Odpověz
ahoj, my taky žijeme - no píšu to na FB jak nám je.. fakt nevím, co bych vám psala. jen to,že budu ted každý den myslet na Šari..
Jani dávej na sebe pozor v tomhle horku..

no u nás Domi dnes trpěl. tohle horko, on furt kolem 38,5.. bylo mi ho líto. jen co se mi dařilo bylo lít do něho tekutiny.. tak snad mu to trošku pomohlo.. tomu těličku :unamused:
11. čer 2010 ve 20:44  • Odpověz
Ahojky, Luci tak co? Jak vám je? Musím mrknout na FB.
Já jsem teda v sobotu rezignovala a natáhla na sebe plavky a vyrazila s kámoškou na koupák, teda já tomu říkám koupák, ale je to opravená hasičská nádrž u nás v Rudce, ale nic se neplatí, je tam nádherně čistá voda a je to kousek od hospody, takže si můžeš skáknout i na občerstvení, super, tak jsem se placatila ve vodě a byla nadmíru spokojená a dneska už od rána prší, hasiči už někam vyjížděli brzo ráno a v půl deváté se sirénou svolávali i dobrovolní,ale během půl hodiny byli zase zpátky, tak uvidíme kde byli.

No pozor se snažím dávat, ale je to fakt opruz, protože už nevím co si na sebe oblíct, abych nezdechla a ani na zahradu se mi nechce chodit, protože doma je o něco líp, ale snad nám tento týden namontují klimatizaci, takže jestli zase budou takový vedra, tak aspoň doma a hlavně v noci bude líp.

14. čer 2010 v 09:37  • Odpověz
ahojky holky
tak Šari zase v práci.. :D tak se hlavně neudří, počasí ti hraje do noty...

a Jani my? hádej, když je tak hnusně..no jasně.. jsme zdraví :D .D a proto je tak hnusně.. se na to... :D :D přeci nebude sluníčko, když Jadrníčci můžou ven :D .D

asi to byla 6nemoc.
14. čer 2010 ve 13:07  • Odpověz
Tomu se Luci říká zákon schválnosti, když jsem chodila do práce fungovalo to skvěle, jakmile jsem měla dlouhý den, tzn do pěti, tak bylo krásně a pařák a sotva jsem vytáhla paty z práce o půl čtvrté, tak bylo hnusně a v ideálním případě pršelo :grinning:
no ale teď jsem doma furt, naštěstí zdravá, takže snad si konečně po dlouhé době užiju léto. I když jsem měla v plánu, že si ještě na nějaký víkend zajedeme, tak to vypadá že ne :frowning2: Chtěla jsem jet první víkend v srpnu a Martinovi se moc nelíbí, že bychom někam jeli měsíc před porodem, takže to vypadá, že mám smůlu, bo do konce července budu asi na neschopence, takže to mám strach někam vytáhnout paty, aby nedošla kontrola, no nic, tak holt příští rok si to užijeme i s malým :dizzy_face: :dizzy_face:
14. čer 2010 ve 13:29  • Odpověz
DOmi měl večer teplotu a já už jsem z toho zvadlá a v depce a chce se mi z toho brečet. tak se omlouvám. napíšu zítra - budu doufat, že nebude mít ráno teplotu a odpo taky ne a večer taky ne.. je strašně uknouranej :frowning2: :frowning2: vzteklej :angry: hnusnej :unamused:
14. čer 2010 ve 20:47  • Odpověz
Luci, to je mi líto a nemůže ho doktorka poslat na nějaké vyšetření, myslím třeba imunologii, nebo tak něco, aby se zjistilo, jak to, že má pořád teploty, nebo myslíš, že to je ta šestá nebo kolikátá nemoc?
budu na vás myslet, aby mu už dneska bylo líp, tady je docela pěkně,nepaří teda tolik sluníčko, ale aspoň neprší, potřebuju aby mi dozrály jahody, včera jsem posbírala první misku, mňam :dizzy_face:
ale kdyby ještě pár dní po sobě lilo, tak mi zhnijí komplet všechny, co tam jsou.

Ráno mi taky psala kamarádka, že ji na nádraží před očima srazil vlak nějakou paní, mám z toho úplně husí kůži, zvlášť když kámoška je ve 26týdnu, já když jsem naposledy byla vynervovaná u známých, že jim rychlá odvezla měsíční dceru, protože přestala dýchat, tak jsem měla břicho jak beton celý víkend, natož vidět něco takovýho...jenom doufám, že to nebyl nikdo známý :pensive:
15. čer 2010 v 10:10  • Odpověz
ahojkyl
tak ráno neměl teplotku. v noci špatně spal, knoural ze spaní, až chvílemi brečel.. ale nebyl vzhuru. tak jsme šli ven a na trh - pro jahody :D a pak na písek. Domů jsme přijeli s tím, že dám oběd a jde spát.. a už zase měl histeráky a spí bez oběda :o(. chjo. ale tepltou nemlě, hned jsem měřila. chudák, ho furt měřím a strkám do zadku teploměr. no jeslti dnes vylezel teplota, tak zítra už letím za mudrem. at začne něco dělat. není to normální. jen se tam bojím jít mezi nemocné lidi - máme v sobotu odjíždět na dovču.

O té paní jsem ted četla. Zaujalo mě to Blansko.. a teda byla mladá - 44let.. a chudák kámoška. blééé. a ještě je ve 26tt. tak to musel být šo.
a to že ta malá přestala dýchat..ty jo.. no máš monitor dechu? nebo budeš mít? mě tenkrát 2x nedýchal..
15. čer 2010 v 11:28  • Odpověz
Tak to je fajn,že ráno teplota nebyla...já si právě říkala, že jedete v sobotu na tu dovču, tak aby byl Domi zdravej, no snad to bude OK a v pohodě odjedete, ale k mudrovi bych si skočila, kámoška odjela s malou do Chorvatska, ale je fakt, že měla rýmu a trochu kašlala, po třech dnech se vracely, protože měla zápal plic, naštěstí jenom začínající, takže dostala ATB a prý klidně může jet nazpátek, protože u moře se ji bude líp dýchat.

No ¨přiznám se, že monitor dechu jsem na seznamu věci, co budeme kupovat neměla, ale po té události u známých jsem řekla Martinovi že ho chci, protože tohle riskovat opravdu nebudu, akorát pořád řeším, jestli mám kupovat klasický deskový Nanny nebo na plínku Respisense, ten má sestřenka, výhoda je, že ho Šimonek může mít na sobě i v kočárku na zahradě, ale nevím jeslti to nemůže dítěti vadit, když se začne otáčet na bříško.Tak teď babo raď.A ještě musím koupit chůvičky a tím pádem řeším další dilema, jestli nemám koupit chůvičky s monitorem dohromady...ty voe, to je složitý jak mlátička :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2010 ve 13:01  • Odpověz
Jani my měli klasický monitor dechu, tomu, co je v kočárku na dítěti jsem nedůvěřovala. a chůvičky? doporučuji s videem. my to neměli a upřímně kolikrát bych si ušetřila cestu do ložnice :D natož ty ji budeš dávat na zahradu :D
15. čer 2010 ve 13:15  • Odpověz
Aha vidíš video chůva mně nenapadla, ale je mi jasný, že ji nebudu potřebovat, protože my místo videa budeme mít babičku :grinning: úplně jasně vidím, když nechám malýho v kočárku venku, tak babička na mě bude volat při každým jeho zakňourání nebo pohybu :grinning: :grinning: ale to se na ně ještě mrknu, je fakt, že kolikrát dítě brečí i když vlastně spí, takže bych dolů nebo naopak ze zahrady do ložnice lítala zbytečně. dík.
S tím monitorem ještě počkám, sestřenka ho používá zatím dva měsíce, tak vydržím do srpna, to už se malej bude i víc motat, tak vyčkám na reference a pak objednám a asi taky nakonec vezmu ten deskový, nějak si fut neumím představit něco na plínce :confounded:
15. čer 2010 ve 14:37  • Odpověz
Ahojky holky... ufff.. to je šílený vydržet netestovat.... dnes jsem 6 den po ET,.. tzn.. cca 9 DPO... a mám nutkání jak blázen..

Jani,.. kdy tys testovala poprvé???

16. čer 2010 v 10:33  • Odpověz
Šari :D :D to je jasné, že máš nutkání.ale vydrž prťka vydrž.. já si myslím, že kámoška testovala 9den a viděla čárečky. ale schválně se ji zeptám, jo?? :wink:

a fakt jsi ještě netestovala??? jako??? nekecej :grinning: :grinning:
16. čer 2010 v 11:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.