• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
tak kámoška ale měla KET, ale koukni: http://www.modrykonik.cz/fotoblog/musilka/album/musilkojc-zkumavcatko/2983308/ tak vydrž, ještě je to chvíli :wink: já bych asi nevydržela :sweat_smile:
16. čer 2010 v 11:28  • Odpověz
Hoj ženy,
přemýšlím, přemýšlím.....tak jestli počítám dobře, já testila poprvé 9den večer a je fakt, že jsem si pak nadávala, protože na testu nebylo vůbec nic :angry: až fakt po těch dvou nekonečně dlouhých minutách :grinning: ale druhý den už byly čárky krásný.
Takže Šári ještě vydrž, já testila jenom kvůli tomu, že byl Silvestr, tak abych věděla, jestli se můžu zrumpat do němoty nebo ne :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2010 v 11:40  • Odpověz
no a máš to šari. vydrž prťka vydrž. a nezapoměn, že pokud budeš testovat až v sobotu, že mi musíš psát sms :wink: přeci jen at tatínek nenadává, že hned chci zapnout net a jít na diskuzi :grinning: :grinning:

u nás je dnes krásně sluníčko.. ale jako dovča vypadá na houby - myslím s počasím.. sakra sakra..
16. čer 2010 v 11:43  • Odpověz
sluníčko?? a jako kde? u nás je pod mrakem, sice teplo, teda jestli se to tak dá říct, ale občas zafouká vítr,a le slunko teda nevidím ať ven čumím jak chci :angry:
16. čer 2010 v 11:56  • Odpověz
neboj, ono se nám taky ztratí :D halvně at neprší - což taky bude. takže na pytel :angry: :angry:
16. čer 2010 ve 12:10  • Odpověz
Tý jooo, 8den po KET uz mela carecky...

ja asi prvni zkusim v patek.....jsem z toho vykleplá...
16. čer 2010 ve 13:47  • Odpověz
Každpopádně držím pěsti a mám stáhlou i prdelku :grinning:

po dnešní akci se sršněm teda doslova...hajzl si mně vybral na zahradě a pak mi vlítl i domů, akorát že než dojel Martin tak se někam ztratil a nevím kam, Martin říká že vyletěl ven zase oknem, ale já mu nevěřím a čekám, že se to pruhovaný hovado někde zjeví, minule nás probudil v šest ráno, taky nám vlítnul do ložnice...
no jo, svině jedny, hledají to hnízdo, co jsme jim loni zrušili, takže musíme pořídit sítě do oken, chjo, akorát nevím, co dáme do těch střešních....
16. čer 2010 v 19:05  • Odpověz
Luci, hádej co jsem právě udělala :grinning: :grinning: mám konečně fotoalbum :grinning: :grinning: :grinning: čekám pochvalu
16. čer 2010 v 19:52  • Odpověz
ahojky holky,.. já nevydržela a testla už dnes ráno..... mrkněte do albíčka,.. jestli tam tu čárečku vidíte jako já,... uffff,.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. čer 2010 v 07:52  • Odpověz
Prostě tam je, já ho vidím, takže tfuj, tfuj, tfuj a musí tam vydržet, když vydržely nám, tak tobě musí taky, máš toho za sebou víc :dizzy_face: :dizzy_face:
17. čer 2010 v 19:52  • Odpověz
Testy dnes nic neukazaly, takze z tehulkovani nic nebude... :frowning2:((... hold, nejsem ta vyvolena....:frowning2:(
18. čer 2010 v 10:27  • Odpověz
Šári, to snad ne??!!! Třeba byl špatný test, zkus ještě jeden třeba v neděli, třeba tam něco bude ...MUSÍ!!!!!
18. čer 2010 v 10:58  • Odpověz
ja zkusila dnes dva ruzne....
18. čer 2010 v 11:00  • Odpověz
:pensive: :pensive: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ach jo......
18. čer 2010 v 11:16  • Odpověz
co to čtu??? :frowning2: :frowning2: nesliboval někdo, že to zkusí až o víkendu? čárečka se ještě ukáže.. určitě..musí.. jak píše Jani.
18. čer 2010 v 11:42  • Odpověz
Asi se čárečka už neukáže... dnes začínám špinit :frowning2:((
19. čer 2010 ve 13:25  • Odpověz
Ach jo, Šári, to snad není pravda a já ti tak strašně držela pěsti....a jak to vypadá dneska?? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
21. čer 2010 v 10:00  • Odpověz
ahojky... dneska???... dneska leju jak z konve... mohla bych být chodící reklama na menstruaci... děs běs.. ale tak nějak tento vikend jsem si prožila, přežila.. a půjdeme dal.. hold zase budeme muset čekat.. no...
díky za podporu....ja si alespoň užila ten jeden den, kdy jsem opravdu uvěřila chvílema tomu, že jsem těhotná,.. nepopsatelný pocit... a těším se, až bude opět,.. ale doopravdy...
21. čer 2010 v 11:03  • Odpověz
Ach jo, to je mi fakt líto, že to nevyšlo :pensive: a já tomu tááááák strašně věřila, když jsem viděla ten testík.Ale je dobře, že to nereš takhle, hlavně nad tím moc nesmutnit.Já vím, mně se to řekne, když jsem si to nezažila, ale věřím že do třetice do prostě vyjde.
A budete to zkoušet teda nativním způsobem?Asi jo, že? Je to lepší pro tělo a výsledek bude stejný, jako s tou hromadou hormonů....
21. čer 2010 v 11:38  • Odpověz
jani... nativně?.. nevím,.. vaječníky mi jdou do duchodu... kdo vi, jestli mi jeste neco uzraje..:frowning2:((...uvidim... par mesicu, jak se telo k tomu postavi...
21. čer 2010 ve 13:21  • Odpověz
Jsem si myslela, že by třeba mohli zkusit, jenom nějaký Clostil nebo něco, z toho taky většinou jsou tak jedno až dvě vajíčka (kámoška jich teda měla osm, což nechápu), že by ti tak nezatěžovali tělo.
Tak uvidíš, já na tebe pořád myslím a věřím tomu, že se dočkáš,jednou určitě a já doufám, že to bude hodně brzo :dizzy_face:
21. čer 2010 v 18:55  • Odpověz
Jani díky,.. jojo, něco takévho říkali....ale nevím, jestli bych s clostilem jeste neco nastimulovala,... s tema mega davkama hormonu, jsem mela jen jedno zrale vajicko.... ale za zkousku, je pravdou, nic nedame,.. .... je to boj...
22. čer 2010 ve 13:41  • Odpověz
Ahoj Šári, tak uvidíš, co ti poradí, třeba to nějak půjde, držím pěsti.

Já byla včera v Praze, super výlet, akorát jsem tak uchozená, že dlouho na žádnou prochajdu nepůjdu :grinning: ale bylo to fajn, jela jsem s holkama, kámoška je taky těhotná a pak jela její ségra a moje ségra,měly jsme to jako oslavu narozenin.Prošly jsme se po Karlově mostě a pak na hrad a metrem na Karlín na jídlo a pak pěšo zpátky na Václavák a pak do ZOO, tam jsme chodily a chodily a já byla úplně hotová :grinning: ale našemu malýmu se to asi líbilo,protože nekopal a spal a začal až jsem dojela domů :grinning: to zase nevěděl na jakou stranu se uvelebit :grinning:
tak dneska musím uklízet, je tady bordel jako v tanku a odpo jedu do boskovic, tak ať stihnu ještě i uvařit.
24. čer 2010 v 09:22  • Odpověz
Ahoj holky, ani nevím jestli už se nám Jadrníčci vrátili z dovči.Luc čekám nějaké fota a hlavně jak jste se měli? Co počasí, myslím, že bylo docela v pohodě, ne?

Já si dneska k obědu vařím koprovku, dostala jsem na ni chuť a než se mi dovaří, tak se naperu jahodama, se z toho pak asi poserinkám, ale když je to taková mňamka :grinning:
28. čer 2010 v 10:56  • Odpověz
ahoj, jsme zdárně doma. jen PC využívám minimálně - snažím se co nejdřív dát do kupy byt - po vybalení a vyprání.. tak snad se k tomu dokopu do konce týdne :sweat_smile:

Šari četla jsem, že sis užila víkend.. to je dobře.. co jsem teda pochopila, tak další pokus odkládáš na neurčito??? to je mi moc líto.. moc ti přeji, at zažíváš ten pocit otěhu..
28. čer 2010 ve 12:36  • Odpověz
Ahoj výletnící...
no zatímco ty dáváš byt dohromady, tak já ho zdárně rozbombardovávám :grinning: začínáme malovat, to bude sranda, nejdřív ložnice, taky čekáme na nové skříně, takže staré jsou fuč a oblečení máme v kuchyni na zemi pod oknem :grinning: , pak postele, ale staré jsme si ještě nechali,na zemi spát odmítám..takže momentálně máme v ložnici akorát postel a stůl s PC, ten půjde taky brzo do pryč, tak je možný že pak budu chvilku bez počítače.V týdnu jedeme pro koberec a pak se začne montovat nábytek a pak se začne s kuchyní, ta se bude taky malovat a pak akorát pokládat lino a bude nová skříň vedle lednice a obývák naštěstí nic, ten je vcelku OK :slight_smile:

Na jednu stranu se těším, že budeme mít skoro všechno nové, ale na druhou se děsím toho úklidu, oblečení bude zmačkané a zaprášené, takže polovinu budu muset narvat do pračky a vyprat a vyžehlit a taky se musím pustit do praní věcí pro malýho, no bude toho dost :confounded:
28. čer 2010 ve 12:56  • Odpověz
@luciejadr luci, nevím, jak na neurčito... koncem července mám jít na kontrolu, uvidím, s čím na mě vyrukuje... jojo, víkendík byl opravdu suprovej... :wink:))
28. čer 2010 ve 14:26  • Odpověz
ahojky holky,
tak se stydám, ale tento týden budu PC zanedbávat - chodíme na koupák. takže doba kdy spí už nejsme doma.. a večer pak do půlnoci doháním uklid a domácnost.. ale prostě jak jsem si na dovče neužila tropy, tak to doháníme ted :D zítra budu po vysvědčení hlídat i Kačku, tak půjde s námi a mooc se těší a já taky. že tam bude malá chůva :D

Šari tak už aby byl konec července. jsem moc zvedavá na co přijdou ... a co ti poradí. chjo... plánujete letos dovču? nebo jen zahrada a barák? což bych se nedivila, když jste se čerstvě zadlužili.. my ten první rok nikam nejeli :sweat_smile:

Jani ty na sebe dávej pozor. vím že ti to nedá sedět s rukama v klíně :wink: a pak vyfot jak to tam máte udělané :dizzy_face:
29. čer 2010 v 10:32  • Odpověz
Zdarec, to se někdo má...koupaliště :rolling_eyes: já chci taky...jenže já vypadám v plavkách jak velryba :grinning: :grinning: je fakt, že jsem si říkala, že bych dneska jela,ale asi to nestihnu.Musím dodělat nějaký věci před malováním a pověsit dole záclony, nejdřív teda musím nějakou najít a taky do města zamluvit kytku na pátek na pohřeb a zjistit co si obleču...chjo, doufám, že případnou bílou sukni přítomní omluví, bo prostě černýho na sebe nemám nic :frowning2:

Luci, pozor se snažím dávat, ale fakt mě to už doma nebaví, nejhorší teda je, že kolikrát už nebaví ani ta práce, takže včera jsem byla ráda, že dojely holky, tak jsme seděly venku v restauraci.
Fotky pak pošlu, to bude mazec ta naše červená ložnice :grinning: :grinning: měla jsem to vyfotit ještě jak to vypadalo před tím,to mi nedošlo, škoda....
29. čer 2010 v 11:37  • Odpověz
Ahojky,
bobek Martínek - bude vyrustat v červené - to bude pak divoch ;o) víš že děti mají mít klidné barvy??? :D

mě tak dnes napadlo..co kočárek?? už máte? nebo spš určitě vybranej? když už jsi v 30tt? no my teda neměli..ale ty jsi jiná :grinning: :grinning:

jo a jako stále žiju v bordelu. dnes jsme šli na koupak už po 8hod :D a vrátili se po 18hod :D strašné co??? a doted jsem vařila na zítra. zítra ne koupák, ale dopo program, pak hurá Domi spí doma a pak odpo ke kámošce na zahradu a bazének. a to že vypadáš jak velryba - no dnes tam bylo plno těhu mamin co vystavovali bříška. mě se to nelíbí,a le když je tam mamina co má přes to tílko, tak je to krásné. takže to by ti taky slušelo :wink:
30. čer 2010 ve 21:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.