• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Ahojky, tak já včera taky byla nakonec na koupáku :grinning: volala mi ráno ségra, jestli nechci dojet, takže jsem se nasoukala do plavek a vyrazila :slight_smile: tak i u nás byla spousta těhulí, až jsem koukala, dokonce je těhotných spousta holek co znám a prča je, že všechny čekáme kluka a všechny srpen až konec září :grinning:
já teda taky musela mít plavky kde mi čučelo břicho,ale na lavičce jsem ho zakrývala ručníkem, jenže jsem stejně zjistila, že se to tomu našemu syčákovi nelíbí :grinning: protože když jsem seděla u vody a na břicho mi svítilo, tak jsem cítila, jak se jenom převaluje ze strany na stranu,a le jak jsem si břicho zakryla, tak začala zuřivě kopat,asi se taky chtěl opalovat :grinning:
a doma jsem teda zjistila, že jsem si tak zuřivě natírala břicho a nohy, ale třeba jako natřít si záda a ramena mě nějak nenapadlo, takže hádej jak dneska vypadám, jako debil, od prsou dolů jsem hnědá a ramena a kus zad mám červený jako prasátko,normálně se mi to nestává, ale holt v tom těhu je jinak.

A dneska jdu poprvé na těhu cvičení a kurz, tak se těším.Ještě musím do města, zaplatit doplatek za plyn :angry: a zamluvit kytku na pohřeb a pak vyrazím.A to mě tchýně lákala k nim do bazénu, sakra hned bych jela....
A zítra ráno rychle uklidit a uvařit a odpo na pohřeb a večer se snad půjdeme podívat na koncert tady na zámek, bude tam z těch známých jmen Buty a Jana Kirschner, tak se těším.A v sobotu budeme malovat a v neděli zbytek a pak se uvidí jak to bude s časem a asi zajedeme pro kočárek :grinning: mimoch ten je taky červený :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2010 v 09:13  • Odpověz
Máničky kde se flákáte???
9. črc 2010 ve 14:10  • Odpověz
hádej kde... na koupálku.. denně. je to super... Domi spokojen, já taky. nejhezčí čas tam je, když tam spí v kočárku.. to si ležím a čtu a kecám s holkama :dizzy_face: :dizzy_face:

jen večer pak musím dostihnout vše, co vlastně přes den neudělám. a ještě tady máme návetěvu. babičku až do úterý.
10. črc 2010 ve 21:30  • Odpověz
Ahojky, tak já mám konečně funkční počítač, od minulého víkendu byl odpojen, bo se pokládal koberec a malovalo se, už mám i komody a bez PC, jsem stihla vyprat všechny věci i plínky a taky vyžehlit, takže mám všechno nachystaný, teda všechno, chybí nám postýlka :grinning: ale tu asi dovezeme příští týden, tak nachystám i tu a pak už jenom tašku do porodky a nazdar.
Kočárek je u tchánovců, ani jsem si ho pořádně neprohlídla, tak budu muset zítra, taky z něj musím odlepit cedulky a podobný blbosti, bo nevím jeslti ho domů dovezeme ještě před porodem nebo až budu v porodnici, tak ať nejezdíme s cedulkama :grinning: :grinning:

Já se taky v těch vedrech flákala u vody, když to šlo, buď u tchýně v bazénu nebo na koupáku, na příští rok už přemlouvám Martina, že chci bazén na zahradu, na koupáku je to s takovým špuntem o ničem, zvlášť u nás, kde ti blbci nějak nepočítali s tím, že k bazénu by rády jely i maminy s kočárkem a prostě se tam nedostaneš, leda ti někdo pomůže kočárek přenést a nebo natrvdo projedeš mezi keříky, no blbci a to stejný s vozíčkářema, taky mají smůlu.
Tak snad to klapne a když ne, tak si tu díru na bazén vykopu sama :grinning:
19. črc 2010 v 11:02  • Odpověz
ahojky,
tak ted už jen fotečky. jinak jsi šikulka, vypráno už ve 33tt. ty bláho..no mě dnes rodí kámoška.. ráno v 5hod odtekla voda, první kontra ve 14hod.. tak jsem se vsázela, že zítra je na světě :D tak uvidíme, kdy přijde sms :grinning:

my dnes byli na BUlovce. Dominovi ujíždí jedno varlátko, tak nás poslal náš mudr k odborníkovi, at si nás pohlídají, takže já to brala, že se tam jedeme poprvé a ne naposled ukázat.. že si nás prostě budou hlídat... tak kopie z unorovek:
den začal dobře - vyjeli jsme jen s hodinovým zpožděním, ale tím, že Tmáš neměl nakonec ANJ, tak to bylo v pohodě. On šel do kanclu a my bloumat Karlínem. uteklo to rychle a jelo se na Bulovku, bez zácpy jsme tam byli za chvíli. Pak najít pavilon - komedie :D .D, přijít těsně než se tam uplně zaplnilo.. a začala prohlídka. mudr milá a říká: no utíká mu, to se stává. no už v bříšku se to nevyvinulo. Tak bych to viděla, že na podzim bych dala termín operace a uvidíme příště. ... pak ho položila, už se ji to zdálo mín a Tomáš ji říká, že na to byl taky operován a ona najednou otočila o 180st, nebo vlastně 360 :sweat_smile: a říká: tak to uděláme co nejdřív. začala vysvětlovat, kde bude jizva atd a 5.9. máme nástup. je to rychlé - v pondělí ráno odoperují, v úterý jdeme domů. banální zákrok... :frowning2: :frowning2: :frowning2: za 10min jsme byli venku a já to ještě celé odpo na pískovišti rozdýchávala :sweat_smile: :sweat_smile:
19. črc 2010 ve 21:35  • Odpověz
Ty voe, no to je mazec....
a myslíš, že to poznají už na utz v břichu?? Mě minule doktorka totiž řekla, že varlátka máme sestouplá - podle toho taky tipuju, že to prostě holka nebude :grinning:
tak by mě zajímalo,jeslti se nám to může taky stát nebo ne? Bratránek měl podobný problém, jenže mu na to přišli snad v sedmi letech, ale taky to bylo šup šup a byl doma a pohoda.
Ale představa, že jdu na operaci s tak malým špuntem...ty jo...jediná výhoda je, že se říká, že ty hodně malé děti na tohle strašně rychle zapomenou a i bolest prý snáší líp, než když jdou na podobnou operaci třeba v pubertě...viz můj případ, v 18 letech trhání nosní mandle v celkové narkoze, byla jsem totál mimo, všechno v krku mě bolelo a vedle na posteli ležela asi 5-letá holčička, která asi hodinu po probuzení prudila sestřičky, že odmítala ležet a měla hlad :grinning: :grinning:

Budu na vás myslet...i když...kdo ví, co budu 5.9. dělat já, že :grinning: :grinning:
20. črc 2010 ve 12:13  • Odpověz
tak teta, přidala jsem fotečky pupenda a vyblejskla jsem ti komody... :grinning:
20. črc 2010 ve 13:13  • Odpověz
@janca.k januloooo, to uz mas v pase.. jakooo 34ttttt.. to je šialenééé, jak to utíkááá... já si jdu asi požádat o důchod, abych něco nepromeškala... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2010 v 16:19  • Odpověz
@zubajda hoj ženo, jo taky jsem po ránu koukala, jak péro z gauče...stačí že příští sobotu nastupuju na mateřskou :grinning: mazec...
ani se nenaděju a Mates mi bude vyřvávat v postýlce :grinning: :grinning: :grinning:
a co ty? Jak se máš?
23. črc 2010 v 16:31  • Odpověz
ahojky
já se přiznám že víc než na Jani ted myslím na Šari. blíží se konec července a to má jít k mudr, ne??? tak kdy jdeš???

Jani, varlátka sice sestoupí, to mu taky, ale pak se nemusí uzavřit jedna dírečka a oni utíkají v určité pozici do bříška (třeba když leží) a to prostě na UZ poznat fakt nemohou ;o) stává se to často klukům . však taky nic neříkám, že jdem na něco výjmečného. a aní se nebojím, že něco zkazí. jen se bojím sama sebe, jak jsem lítostivá. ale kamarádka mi včera přiznala, že když šel ten její na tohle ve 4letech, že brečela od té doby, co ho nechala v předsálí do doby, než ji ho vrátili a pak ještě dokud nebyl uplně ok. tak nebudu jediná. ufff. zlatíčko moje.

je ted strašná šikulka, doma už je bez plíny. chodí sám na nočník. nebo když se ho ptám, tak si vzpomene a radši sedne a udělá lulu, ale jinak si letí sám. a dnes jsme ho stříhali a nechal se moc pěkně. vůbec se mi nehýbal. ještě dělal zvuk strojku :D

taky jsem mu udělaal radost a měním něco v pokojíčku - tak jsme dnes byli v IKEI. bude to tam mít ještě hezří než doted ;o) spíš hlavně praktické a budu mít kam uklízet hračky :grinning: :grinning:

jo a dovču jsi stihla vybrat? nebo necháš proplatit??? ;o)
24. črc 2010 ve 20:34  • Odpověz
Zdar ženy, taky na Šári myslím, tak doufám, že se ozve opice jedna, zase na nás prdí s novinkama :angry: :grinning:
Jinak hlásím, dneska mám poslední den pracovní neschopnosti :grinning: od zítra můžu makat jak černá, bo budu schopná práce :grinning: :grinning: teď si vybírám 4dny staré dovolené a od soboty nástup na MD...chjo, uteklo to jako voda.
A novou dovču si pak nechám proplatit, tu si vybírat nebudu.

My už máme od soboty novou postel, tak jdu dneska očihnout matrace a musíme je dokoupit a taky musím k mudře,aby mi opravila neschopenku, napsala mi tam špatný datum ukončení a taky papír na MD, nemám tam razítko :grinning: takže si dneska udělám výlet do Boskovic a do práce.akorát mě štve, že prší, no nenadělám nic, snad ve dvě přestane.
26. črc 2010 v 10:04  • Odpověz
Wopice jedna... :grinning:...

Byla jsem u doktorky včera... mám poslední pokus IVF, který mi doporučují s dárkyní :frowning2:... jinak jsem se přihlásila do seznamu čekatelek na vajíčka... měla bych mít dárkyni za 6-9 měs., do té doby si to musím pořádně rozmyslet - teda musime.. jinak mohu zkouset nativni cykly, coz pojistovna nehradi a je to vzdy za 10tis...pak mi doporucila jit na genetiku a imunologii,.. to mi jeste nikde nedelali.. hmmm... treba se konecne dozvime, kde je ten poradne zakopany pes... na genetiku jsem už objednana na zari... a jeste se musim objednat na imuno... takze si davam ted opet pauzu.. :frowning2:((( jsem takovy ztraceny pripad.. nakonec zustanu stara, hnusna, bezdetna babizna,.. co bude kazdeho prudit a delat naschvaly :wink:)))....
27. črc 2010 v 16:34  • Odpověz
hele wopice ty řeči o staré hnusné, bezdětné babici si nech na jindy....
:grinning:

No ale stejně, ty jo, to se na dárkyni čeká tak dlouho?? Já jsem nějak naivně žila v dojmu, že mají prostě zamrazený vajucha a ti ty rozmrazí a dají...ale je fakt, že já bych se do toho asi hned taky nehrnula, je to přeci jenom hodně těžký krok.Ale je fajn, že tě poslali aspoň na tu genetiku a imuno...mmch taky tě tam mohli poslat dřív, že.A třeba se konečně něco zjistí a ty budeš mít aspoň něco podle čeho se rozhodnete.Ale moc na tebe myslím a držím pěsti, aby se to konečně hnulo.
A ty nativy budete zkoušet, nebo počkáš až co ti řeknou po těch vyšetřeních??
27. črc 2010 v 19:19  • Odpověz
ahojky holky,
teda to jsou změny u Šari.. jeje.. něco je pozitivní a něco.. nemysli hlavně negativně... ted jsem ryhcle koukla, co to znamená to darování atd.. kde ty jsi registrovaná? a proč je čekací doba tak dlouho? je fakt, že jsem četla, že hledají podobné tipy - jako čekatelka a darkyně... a upřímně... sice je to třeba blbej dotaz. ale co o vajíčka poprosit někoho známeho? sice to má být vše tajné, ale na jedné diskuzi jsem četla, že přímo píšou, že se má nahlásit že je dárkyně pro číslo xxxx. no hele nenabízím se, at to nezní divně. ale spíš mě napadlo, jsem zdravá, těhu bylo ok, proč nedarovat a nepomoci v bdoucnu někomu.. když vidím, že tenhle problém má kamarádka.... a že kdyby bylo více dárkyn, tak je třeba vše jiné a rychlejší :sweat_smile: no ale jak píše Janča..je to těžký krok a rozhodnutí, ale zase lepší než adopce.. dle mě.

co jsou nativní cykly? no dobře, kouknu se zase na net :grinning: :grinning:

a super, že tě poslali na ty vyšetření. jen aby i tak rychlá objednací lhuta byla i na to druhé - imuno...

jo a škaredá ty snad nikdy nebudeš. maximalně stará a prudit? ty taková usměvavá? to nevěřím :grinning: :grinning:
28. črc 2010 ve 21:02  • Odpověz
Šari, teď koukám, že znáš Věrku Kubátovou..no ty bláááho. to je náhoda.. a víš, že ji dnes v 17hod odtekla voda? ve 20hod hlásila, že nemá žádné bolesti a jde spát :D tak zítra bude na světě určitě mimi.. jsem zvědavá.. na pohlaví i jméno :grinning: :grinning:
28. črc 2010 ve 21:26  • Odpověz
Hoj, Luc já jsem kolikrát taky přemýšlela nad darováním vajíček, myslela jsem si, že když mi nějaká zbydou, že se dají takto použít, ale oni nám je všechny oplodnili, takže nezbylo nic.
Ale je fakt, že asi bych taky volila po delším přemýšlení cestu dárkyně, přeci jenom,pořád je ta naděje, že to dítě bude "alespoň" částečně po jednom z rodičů a to je super.A krom toho, možná plácnu blbost, ale myslím si, že ženské která chce dítě, je asi ve finále jedno, jestli je její nebo ne, kdežto chlap to asi bere úplně jinak.Viz třeba ty případy se záměnou miminek...nakonec ty matky obě řekly, že kdyby to záleželo na nich, tak si nechají to zaměněné dítě, protože ho prostě vychovávaly.A zase výhoda je, že zatímco u adopce ti dítě dají rovnou do ruky, tak u dárkyně si to těhu užiješ komplet celé, což je super.Jsem zvědavá jak se Šári rozhodne a hlavně jak ji dopadnou ty testy.
A mmch od tom když si dovedeš dárkyni, někdo mi říkal, že to taky funguje tak, že když ty dovedeš dárkyni, tak se posunuješ na tom papíře kde jsi registrovaná dopředu, ale že ti vajíčka té kterou přivedeš nedají.Tak nevím ...ale jsem názoru že když se chce, tak jde všechno, že....
29. črc 2010 v 08:28  • Odpověz
ahojky hojky

Šari, tak ve 3hod ráno se narodila Kačenka :dizzy_face: :dizzy_face: nestihl dojet ani Pepíno k porodu a ještě vím že má 50cm a váhu jsem zapoměla a víc nevím :D :D

Jani já včera tolik o tom četla... tak přesně jak píšeš, dkyž dovedeš dárkyni, posune tě to na první místo v čekatelích, ale tomu bych moc nevěřila. co dkyž budu blondýna a pak přijdou darovat 3černovlasé? ..ale zní to dobře. taky jsem na diskuzích viděla takovou co když někdo napsal, že uvažuje, hned mu psala, kde je evidována a když zmíní její číslo, mocj ji to pomůže apod... a že ti vajíčka od ní nedají? to nemůže nidko vedět :grinning: :grinning: třeba jo.. jen mě šoklo, že musíš mít aspon maturitu.. teda.. takže já s VŠ jsem žádaná :D a dají mě někomu kdo má základní vzdělání :grinning: :grinning:

jinak jak se říká, dítě je toho kdo ho porodí a s díky dárkyně budeš mít mimi u sebe od prvních chvil kdy se vyvíjí ... a to je to nejhezčí. fakt je to lepší než adopce..o tom bych asi uvažovala dřív..

jo a taky jsem četla postput jak darovat.. a valstně dárkyně trpí stejně jako vy.. juva... proč to nejde jednodušeji??? :grinning:
29. črc 2010 ve 12:48  • Odpověz
jo Luci, taky nevím proč to nejde jednodušeji :grinning: ale zase obdivuju ty holky co do toho jdou,je to super když to některá dělá proto, aby někomu pomohla, jasný pak se najdou holky, který prostě potřebují peníze, ale i tak...je to dost velký zásah do těla, spojený s určitými riziky...no jo, tebe jako VŠ by asi dávali jenom protekčníml lidem :grinning: :grinning:
Ale určo je to lepší než adopce, krom toho ta se může táhnout několik let, že...Tak uvidíme co nám pak Šári napíše.

Já jsem se dneska pochlapila a konečně jsem přišla na to, jak fungují chůvičky a monitor dechu :grinning: :grinning: jsem prostě dobrá, už u toho ležím od včera, ale prostě lehce blond a těhu, no tak mi to chvilku trvalo :grinning:

nic jdu se oblíct a valím na kurz...páááááá
29. črc 2010 v 16:21  • Odpověz
ahojky
zdravím po víkendu. v pátek jsme vyrazili do Jeseníku a v sobotu pokořili Praděd.. juchuuu. počasí vyšlo, nepršelo, jen nešlo nic vidět z rozhledny :( takže třeba příště :D :D

více napíšu a fotky dodám na FB

a tady napíšu taky..asi zítra :D
1. srp 2010 v 19:36  • Odpověz
Zdar krasavice...
čekám kdy Luci napíše něco víc a prdí na nás.
Já byla včera na KO, super, mám papír na registraci do porodky, nějak to sakra rychle uteklo :grinning: , dál budu žráti železo :stuck_out_tongue_closed_eyes: , mám opět zánět, takže na zavádění ATB :angry: :angry: a to jsem se jednou za poslední tři měsíce vykoupala ve vaně...no jo, kravka, jenže jsem si tam dala pěničku,a bych si to víc užila...boooože....
A mám první strii :angry: :angry: kufa fix, mažu se jak oteklá, vším možným, a paradox je, že ji nemám na břichu,ale na boku na zádech!!!!!!!!!!!!!!! jsem hnusná a ošklivá a jestli mi popraská břicho, tak umřu!!!!!!!!!!!
5. srp 2010 v 11:06  • Odpověz
ahoj,
no jsem staršná, ale na FB jsou fotky :D :D tak zase to chce pochvalu ;).. tam vždy napíšu jen něoc krátce.. stydím se .. to není omluva. zapomínat na hnsnou těhulku :D jsi mě fakt dostala :D
jinak nejvíc břícho popraská u porodu.. jsme si z toho vždy dělali srandu, že se budeme mazat i při tlačení :D

TEnto týden máme celkem pohodu. Pokaždé spí DOmi doma a dělám resty. ale včera jsem si udělala radost a šla si s ním lehnout. to byla nádhera.. juuu. dnes asi taky k němu zapadnu. jen si usnu v pokojíčku ve velké posteli - chci ho tam učit. tak nevím, asi lehnu na zem :D

počásko už je hnusné, léto za námi :o(. v pondělí mi přijede natýden kámoška z OV a pak spolu odjedeme vlakem do OV ;o) aspon mi pomůže s DOmčou, teda ona spíš s Babetkou :D

6. srp 2010 v 11:07  • Odpověz
Nazdar, no jo, musím tě sprdnout, že jsi prostě strašná :grinning: jo taky jsem říkala Martinovi, že se mnou musí k tomu porodu, bo mi bude mazat břicho, když budu tlačit :grinning: tak se smál, že jsem pako ...
Na fotky jsem koukala, pěkně jste se měli, jen co je pravda, úplně ti závidím, že máš příbuzné v tak zajímavých koutek republiky, já je mám všechny max 30km od baráku, ale je fakt, že mít mamku až v OV je taky mazec, že....

Já jsem si šla takhle lehnout v pondělí s Martinem, normálně to nedělám, protože pak v noci nespím,ale to mi fakt bodlo, bylo to super, teď v týdnu docela lítám, tak nějak nic nestíhám, ve středu mudra, včera kafo se ségrou a její teď už ex švagrovou a pak kurz, domů jsem ti dotáhla další věci pro malýho na praní, tak peru, akorát prší, takže sušit musím doma, chjo....

Taky jsem říkala, že léto asi skončilo, ale někdo mi říkal, že příští týden má být docela teplo, tak jsem zvědavá jestli jo nebo ne.Takhle se mi nechce ani do obchodu, ale budu muset, ať neumřeme hladem.... :grinning:
6. srp 2010 v 11:48  • Odpověz
Nazdárek

no Jani jak sama píšeš, není moc co závdivě.t možná kdyby tomáš nehrál hokejbal a rád cestoval a poznával. ale takhle jsem si našla totálně mimoně na to :D takže je mi jasné, že prababičku a jeseník neuvidím dlouho - felicii mi tam fakt nedovolí jet :o( jsem se včera ptala. takže radši všechny blízko :wink:

hele co Martin? ten má nějak dovču nebo si ji šettří až porodíš?

jo a co bylo u mudr? a co a kurzu? co tam probíráte? nebo chodíš cvičit?

my jsme v sobotu byli sami - tomáš měl trenérské školení a děsně lilo. ale ven jsme šli - v pláštěnce a gumácích - oblíbené od DOmina. ty vole já promokla. děs a hnus :D včera jsme, i když bylo krásně, jeli do krytého bazénu. No byla mi tam trošku zima, voda studená - i když psali, že má 28st, tak sem jim to nevěřila,a le to spíš bylo tím vzduchem - nic moc :D no ale spíš co chci napsat. dominovi jsme dali pásek kolem těla ten z molitanu, dvě molitanové kolečka na ruce a on pochopil jak plavat. odrážel se od země a kopal nohama a plaval po bříše a po zádech a moc se smál. já byla jabko.. a samo že pyšná jak :grinning: :grinning: tomáš stáhne fotky a videa z mobilu a hned to dám at se koukneš ;o) to zkouskneš, že se tak chlubím, že jo :sweat_smile: :sweat_smile:

dnes mi dojede kámoška z OV. tak jsem zvědavá jak to zlvádneme :D
9. srp 2010 ve 14:22  • Odpověz
Ahojky,
tak Domi už je takový plavec? No to je bomba, se těším na foto, až hodíš odkaz.No tady se včera plánovala dovča, tak prý Mates vyfásne příští rok k moři ploutve, šnorchl a brýle a povalí s taťkem a strejdem na moře, coby se válel se ženskýma na pláži, že :grinning: tak jsem se musela smát, fakt že jo.

U mudry dobrý, všechno OK, akorát mám zase nějaký zánět, doufám, že si to vybírám na sto let dopředu, bo jsem to nikdy neměla a za těhu už se se zánětem léčím po třetí :rolling_eyes: :rolling_eyes: a zítra poprvé do porodky, chacha, to se těším co tam bude.
Na kurzu máme přes léto spíš přednášky, o kojení, o porodu, o péčio dítě a tak, cvičení jenom občas, ale tento čvrtek bude zrovna cvíčo, tak se těším, že se protáhnu, i když mám pocit, že jsem z toho válení po balonu pak pěkně hotová.

A asi doma umřu a rozhodla jsem se, že každý ráno prostě jedu do Boskovic buď k našim nebo ke kámošce, bo babi už je teď úplně nervní z toho až budu rodit, v noci se jí zdá, že jedeme pryč, tak se jde dívat ven jestli je tam auto, pak ji slyším jak chodí dole po chodbě a poslouchá jestli jsme teda doma nebo ne...no cvok fakt, tak jsem ji řekla, ať je v klidu, že hodlám do porodnice odjet naprosto nepozorovaně, jenže při mém štěstí vyleze z ložnice zrovna když půjdeme po schodech, ale sakra, neměla bych z toho že jdu rodit být na nervy já?? A ne ona? Už mi to leze někdy krkem, furt slyším a kam jedeš, máš za chvilku rodit a co když začneš rodit a Martin nebude doma....grrrrr :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
9. srp 2010 v 15:00  • Odpověz
ahoj hokly
tak fotky z plavání mi doted tatín ek nestáhnul. je fakt ochota sama :D no ale já už si zvykla. minulý týden byla u nás kámoška z OV, takže jsem moc času na PC neměla. sice jsme nic pořádného neprožili,a le domi měl svůj oblíbený program - procházky a písek a procházky a písek :D
v pondělí jsme jeli do OV vlakem,a le to jsem dala na FB. zítra nás čeká sraz s holkama z diskuze mimi únor. tak se mooc těším. počasí zatím taedy je na houby. ráno to jde, je i sluníčko a po vyspání najednou prší a je kosa.
dnes jsme byli u tety od Toma (ten tady samo není) a ti maj statek a pno koček a pak samo krávy, kozy atd ale ty kočky domču lákali. jsou zvyklé od dětí na tahání, tak je tahla, chudáky mačkal, jak se s nima mazlil a dovršil to tím že tu jednu donesl v ruce a říká domů :D no to by nás tatín ek vyhnal :D

Jani jak ty se cítíš??? :D :D co kontroly? co říkají?? :D :D
17. srp 2010 ve 21:21  • Odpověz
Ahojky, no konečně jsi se ukázala.
Já byla zrovna včera na kontrole, tak CS už máme 2 ale nevím jestli to není málo, streptokoka nemám, za to ale vedu kvasinky, takže nevím jestli není lepší dostat u porodu kapačku s ATB než do sebe 6dní rvát clotrimazol :stuck_out_tongue_closed_eyes: tableta jak kráva a strašně škrábe...fuj
ale doktorka říkala, že se prý asi ještě uvidíme i příští týden, tak snad jo. Už chodím na monitor, byla jsem dvakrát a je hrozně prčovní slyšet to bouchající srdíčko a hlavně náš pán pravidelně škytá, což jde taky slyšet :grinning: :grinning:

Tak to jste měli super týden.Já se snažím ještě stíhat nějaká kafa s holkama, ale už je to docela náročný, občas se objeví nějaký ten poslíček, takže nic moc a třeba dneska mě vyloženě bolí celá stydká kost, tak nevím jestli se jako mladý pán chystá k sestupu, nebo je to namožený s táhnutí nákupu a věšení prádla, tak uvidíme, každopádně tento víkend stejně rodit nemůžu, tak bude muset počkat :grinning: :grinning:

Jéé kočičku, já bych tak moooc chtěla, ale u nás by taky neprošla, snažila jsem se donutit naše ať si pořídí novou, po tom co nám kocour umřel, ale nechtějí, otec má strach, že by jim vydržela zase skoro 18 let a to by prý hrozilo, že ho milá kočka přežije a co pak s ní, že :grinning: no tak nic, holt asi jenom rybičky, ty nedělají melu a nemusí se venčit...ale ne, Martin chce psa, takže snad na jaře, jak bude plot si pořídíme štěně, tak uvidíme.
19. srp 2010 v 19:52  • Odpověz
Tak jsem zase přihodila nějaký fotečky mini Matesa v břichu...nebo spíš v mega pupku :grinning:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/janca-k/album/pan-v-brisku-/
22. srp 2010 v 17:59  • Odpověz
ahojky ja som tu nova a zaujala ma tato stranka ...tak reku ze ked budem potrebovat poradit, tak sa niekto ozve a poradi mi ....niektore baby maju skusenosti tak preto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. srp 2010 v 19:04  • Odpověz
a da sa tu ked si najdem nejakych dobrych kamosov...pridat urobit si nejaky profil alebo tak nejak :astonished:
22. srp 2010 v 19:05  • Odpověz
ahojky,
tak unás nic moc.. Domi má od pátku večera teploty :( takže víkend a nejhezčí počasí jsme proseděli doma. a dál sedíme. zírta asi vyrazíme k mudr. já doufala, že to jsou zuby, ale teplota neklesá a neklesá :( co ty, co jsi o víkendu dělala, když jsi nemohla rodit???

setjně je to neskutečné, že už ted fak rodit můžeš :D juchuuuu. se tááák těším na sms.

no já teda využívám toho, že jsem doma a dělám uklid a uklid. jsem magor, ale co dělat :D domi i chvíli se zabaví sám, nebo trošku dnes i telka. taky utíral prach, ale chtěl pronto a já se bála, at si ho nestříkne do očí. taky byl mrzutej, že se nudí atd. a já se tááák těšila až bude čas, aby šel spát. od soboty jsem vyprala 7praček. tak bych se měla zvednout a jít žehlit .D:D s emi tááák nechce.

23. srp 2010 ve 12:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.