• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
tak to máš stejné jako já. já jsem taky poprvé byla u své doktorky až 7-8tt. a už jsem neviděla fazolku, ale krásné mimi. pak jsme to oteprve řekla v práci nejvyššímu šéfovi, ale jinak jsem to tajila až do 16tt. až bylo po triple testech. já jsem moc bojácná.
10. říj 2008 v 07:36  • Odpověz
To já se taky bojím, hlavně tady v naší práci je to na budku :slight_smile:)), takže to oznámím nejdřív po 3 měsících...sestřička i dr. jsou manželé a naši sousedi :slight_smile:)) (bydlí asi 200m od nás,ale v té naší lokalitě), takže sem domluvená kdyby něco ať se klidně přijdu zeptat, taky mi říkala, že to stačí kolem toho 7 týdne, když je vše jinak v pořádku...jenom sem včela byla venčit pesana, pak u babičky hrabala listí a nějak mě to zmohlo...
10. říj 2008 v 07:41  • Odpověz
jo tak to čekej, že do 12tt když ti není špatně, tak si strašně unavená. já chytila ten syndrom únavy, ale ten max. takže jsem dokázala spát i v práci u stolu. naštěstí jsem byla sama v kanclu. věděla to jen moje kamarádka-kolegyně. tak mě kryla. pak jsem došla domů a rovnou do postele. manžel ze mě vůbec radost neměl :grinning:
jinak jen to doporučují říct šéfovi. co nejdřív. kdyby náhodou - prostě cokoliv. a i kvůli třeba blbé výpovědi. at ví, že na tebe nemůžou :grinning: , ale já jsem spíš chtěla, at ví, že když budu unavená, ko, že si z ničeho nic vezmu náhradní volno a tak.

s tím sousedem ti závidím. to já bych tam byla pořád :grinning:
10. říj 2008 v 07:45  • Odpověz
Ahojky holky já jsem pořád unavená,a takjsem ráda že jsem doma.Protože vydržet to v té práci,to by bylo asi strašné.
10. říj 2008 v 08:59  • Odpověz
no andrej, někdo tam holt vydržet musí. mě paní doktorka ani jednou nenabídla zůstat doma. i když jsem ji o té únavě řekla i to, že někdy dělám 12 a že vyjíždím klidně na druhou stranu republiky služebně. naštěstí jsem to zvládla i tak. ted už se snažím výjezdy eliminovat, ale nejde to. dokud jsem tady, je to má práce. :angry:
10. říj 2008 v 09:19  • Odpověz
mě nechlaa doma,i kvli tahaní těm břemenům,děcka jsou teď více nachýlnější na nemoci,tak abych něco nechytla,a tak
10. říj 2008 v 09:27  • Odpověz
taky hodně záleží na doktorvi
10. říj 2008 v 09:28  • Odpověz
Ahooooj bábušky těhušky...neštvěte mě!! :angry: Každá máte u nicku číslo a tt a já jen snž...bléééé...ale je pátek... a bude víkend....
Janííí, kde jsi, ať tu nejsem sama....!!! :grinning:.... A jak jsi na tom?....a co tečička??...a co čokoláda, zbyla nějaká ??? :dizzy_face:
10. říj 2008 v 10:03  • Odpověz
už tak uvažuji, že Janču skolila ta červená svině. doma net nemá, když tam není manžel a je divné, že by od rána nám nenapsala :astonished:
10. říj 2008 v 10:11  • Odpověz
už jsem mrkla k adminovi....psala, že ji dorazila, ale nějak podivně slabá...tak se třeba ukáže... :wink:
10. říj 2008 v 10:12  • Odpověz
uff. vidíš, tam jsem dneska nekoukla :grinning:
10. říj 2008 v 10:13  • Odpověz
Luci...tak to máš teda velké minus... :wink: já tam občas kouknu a příjde mi, že to tam trošku umírá..adminek toho má také asi hodně, takže odpovídá za delší dobu...
10. říj 2008 v 10:57  • Odpověz
já se hlavně nemám co ptát :grinning: takže jen někdy kouknu, co se ptají jiní a přijde mi blbé někdy radit, tak radši chodím tady za Vámi. :grinning:
10. říj 2008 v 11:13  • Odpověz
Čau beruny, snad vám není smutno :grinning: včera to ještě vypadalo tak nějak všelijak,ráno taky, ale už se mrcha rozjela pořádně,takže od neděle začínáme stimulovat :grinning:
čokoládu dojíždím a dnes jsem k narozkám dostala další,jůůůůůůůů já budu asi pěkně tlusťoučká :grinning:
Simi nic si z toho nedělej,já když se vdávala tak jsem měla asi 62 kg a tři roky po svatbě mám 72 kg... :grinning:
ale je to dobrý,manža nedávno přišel s tím, že má metrák , ale on je taky kus chlapa, i když ten pivní pupík se mu začíná pěkně zvětšovat.
Večer jsem byla protáhnout tělo,pak jsem zalezla do vany a manža mi nechtěl půjčit počítač,asi fakt budu muset napsat Ježurovi o novej,jinak si s váma moc nepokecám...
Jo a jestli mi některá napíšete, že jdete ve tři domů,tak vás zaškrtím,já jsem tady dnes až do pěti :angry: :angry:
ale taky jsem dojela až v devět...
10. říj 2008 v 11:18  • Odpověz
jo vidíte, já jsem včera chtěla včera prolézt příspěvky, páč jsem si všimla, že má Gába u jména SNŽ ale furt mě bylo divný, že mluvila o těhu, ale nechtěla jsem se ptát, že si to radši najdu, ať ze sebe nedělám blbce :grinning:
a ona Gába mátla nepřítele :grinning:
10. říj 2008 v 11:19  • Odpověz
heleď ty stimulko!!!....já jsem tu dnes do šesti...tak si nevyskakuj....jééé..a ty máš dneska narozky??? tak vše NEJ NEJ NEJ NEJ!!!..... a přeji brzy na tt //.....
10. říj 2008 v 11:20  • Odpověz
sakra.. já jsem janě chtěla popřát až půjdu domů. protože je má v neděli, že jo??? :grinning:
10. říj 2008 v 11:24  • Odpověz
no ale jsem ráda, že už se nám ukázala. jo a mimochodem, jdu fakt v 15hod :grinning: to víš, poslední den v práci pak týden volna.. takže jdu co nejdříve :grinning: jupííí holky já jsem tak natěšená :wink:
10. říj 2008 v 11:25  • Odpověz
Lůůcooo...ty umíš potěšit...ale přeju ti to...jen si běž odpočinout...normálně jsem si včera nevšimla, že jsi byla tady v Pze..na Smíchově...já tady přímo dělám...no to je škoda...a co si tady, kde si???...copak dělallaaa?...
10. říj 2008 v 11:27  • Odpověz
ty jo nekecej.. a já měla čas. byla jsem v jedné firmě předvést náš informační systém. no tak to jsme projely :angry: to jsem mohla jít na oběd až v Praze a st ebou.. teda.. špatně čteš. máš mínus :grinning:

jdu na oběd. už mi kručí v bříšku
10. říj 2008 v 11:30  • Odpověz
no jo nooo, když já to projedu vždycky rychle a zběsileeee...neva, třeba příště..
tak si nech chutnat, já dneska až v jednu s mišošem..a všem ostatním také dobrou chuť...
10. říj 2008 v 11:32  • Odpověz
Jo mám je v neděli, ale neva díky... :grinning: juj,tak já se lekla,že zde budu dneska sama a ono ne :grinning: mám dnes službu s takovou málomluvnou kolegyní,tak budu koukat radši sem....
Tak už jsem si volala na gyndu, 20.10. jdu na folikulometrii, tak uvidíme jestli něco uvidíme :grinning:
pak vlítnu doma na manžu a bude lítat peří z peřin :grinning: :grinning:
mě taky kručí v bříšku, ale na obídek půjdu až tak za půl hodiny, Šári to máš super, že můžeš chodit s přítelem na oběd...
Ale já půjdu s Marťošem na véču v neděli, půjdeme oslavit ty narozky, ale dáreček prý dostanu až v týdnu, nestihnou mu ho poslat, jenom doufám, že to nedopadne jak na Vánoce, měla jsem od něj dostat foťák, ale nedošel by do Štědrého dne,tak abych neměla pod stromečkem jenom nějaký papír, že pak dostanu foťák, tak mi na poslední chvíli objednal věž :grinning: super, krásná černá, krásně se mi hodí do obýváku...no a druhý den jsem dostala od ségry ještě jednu :grinning: :grinning:
10. říj 2008 v 11:58  • Odpověz
no tak to já budu s manželem snídat, obedvat a večeřet celý týden :grinning: jian stíháme jen víkendové jídla. přes týden nic společně nepapáme.

Jani, ale jinak tomu se říká bohatý ježíšek :grinning: a jsem zvědavá, co ti nakonec Martos daruje. fakt moc, když už to i objednával :slight_smile:
10. říj 2008 ve 12:23  • Odpověz
No ..super...jsem zvedava... no, ja to nemam vzdycky ten obed s pritelem...ale tak 1x tydne ano...
10. říj 2008 ve 12:24  • Odpověz
a kam chodíte? já jsme třeba minule vůbec nevěděla, kam zajít na smíchově na jdlo, tkaže jsem skončila na braníku v oblíbené pizzerii :o)
10. říj 2008 ve 12:35  • Odpověz
do Gurmanie primo na SMichove, nebo kousek od Andela - Verandy..nebo na Andělu Potrefena Husa...nebo jedem nekam na cinu..je toho tady spousta...a nebo do Bia na Andělu, když mám pocit, že se potřebuju vyčistit :grinning: :grinning: :wink:
10. říj 2008 ve 12:42  • Odpověz
tak to jsem fakt neschopná. potrefenou husu navštevujeme i v MB :grinning:
10. říj 2008 ve 12:45  • Odpověz
ahojky holky,
tak vřele vám doporučuji předporodní kurzy a cvičení, plavání je taky fajn - jen bacha na mykozy , já na to trpěla a tak koupání v těhu pro mě není
jo, myslím, že i když šef neví , že jste těhu a dal by třeba výpověď , tak je neplatná, neboť jste těhu, já taky při prvním oznamovala až po14 tt a to i rodičům - byla jsem tehdy s dětma ze školy v Anglii, tak aby neměli rodičové strach, no dnes už bych to tedy neriskla, jednak cestu do zahraničí a tu zodpovědnost za děcka k tomu, i když jsem měla pojistku manžela s sebou . holt nerozvážné mládí
a taky zaměstnavatel nesmí vysílat na služební cestu, když to těhulka odmítne, i když je to v náplni práce
to je mouder najednou, ale to jsem vyčetla na netu :grinning:

tak Vám přeji hezký víkend - jo, má být krásně, tak si to těhulky užijte a snž se senažte :grinning:
10. říj 2008 ve 12:58  • Odpověz
Daši, já na ty mykozy taky trpěla, ale v bazénech pro mimi jsem vklidu. to je moc čistá vodička. tam se nebojím :grinning: tam se těším :grinning:
jinak naši se taky to dozvěděli až v 16tt :sweat_smile: aspon se nebáli prvního trimestru :grinning:
10. říj 2008 ve 13:03  • Odpověz
to já moc nemůžu do veřejných bazénů, hned něco chytnu..a když neodolám a jdu, tak si hned aplikuju tea tree...
10. říj 2008 ve 14:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.