• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Ahojky,jsem chtěla napsat už včera a nakonec jsem to nějak zazdila.
Jo taky si říkám, že je to neskutečný,že už jako budu rodit, no nějak rychle to uteklo sakryš...ale co, někdy ven musí, že, tak proč ne teď :grinning:
Zítra jdu na kontrolu,tak jsem zvědavá co mi řeknou, dneska jsem byla na ozvech a Mates po deseti minutách usnul, mazec, tak jsme ho budily, docela marně :grinning: spal jak šípková růženka a pak se asi nasral, že jsme ho nenechaly vyspat, tak mě kopal za trest asi hodinu v kuse, teď zase chrní :grinning: celej tatínek.

A co Domi? Už je mu líp? Co u mudry, doufám, že to bude v pohodě a je to jenom nějakou změnou počasí a nebude dlouho nemocnej.A nebo to třeba fakt budou nakonec zuby, i když to by mu teplota asi klesla...

Já jsem v pátek byla na Benátské, každoroční akce, chtěla jsem vidět hlavně ohňostroj, protože ho dělá Martin, jenže ho letos posunuli, takže místo v deset byl až v jedenáct a než jsme dojeli domů, bo Martin ještě měl odpalovat ohňovou stěnu, tak bylo půl jedné a já toho měla fakt plný brejle a malej asi taky, bolelo mě břicho, do toho poslíčci, bolest zad, no mazec, někteří si mysleli, že jedeme rodit, ale zklamala jsem je, ještě je čas.Martin tvrdí, že budu rodit, tento týden ze čtvrtka na pátek, tak jsem zvědavá, ale bylo by to blbý, protože mi v pátek sestřenka doveze postýlku a v sobotu slavím krapet předčasně ještě s jednou kámoškou narozky :grinning:
24. srp 2010 ve 20:26  • Odpověz
tak my dnes skončili u murd. v uterý už byl bez teplto, tak jsem včera s ním šla ven bez kočárku a večer a v noci horečkoval. tak ten náš měl zástup. Domi i přesto, že do té ordinace šel podruhé v životě se zabejčil mezi dveřmi, spustil histerák a nehlo se s ním :o(. fakt děs. když ho poslouchala, tak mi málem stál na hlavně, když se mu koukala do krku, tak začal zvracet - a vím, že schválně, on to prostě umí ze vztetku. ale teda byla šavle jak blázen :o(. dala nám ne antibiotika, ale něco na ten způsob, ale ne až tak zátěžoé pro tělo, protože si není jistá, zda nemá v krku zánět. ale krev na crp nebrala (ona to myslím ani nemá) a výtěr taky. tak co 12hod bereme léky. když nebude mít teplotku tak můžeme na vzduch, ale jen v kočárku.. no modlím sse, at se nic nezhorší a teplota ustoupí. nechci nic odkládat. už to chci mít za sebou.
a uklidnovala se, že dkyž takhle bude vyvádět v nemocnici (přeci jen na pokoj za námi sestřičky chodit v bílém budou) že mu tam něco na uklidnění a usnutí dají.

co ta kontrola? musím kuknout do fotobloku, třeba jsi to tam napsala. nebo fakt už jsi šla rodit?? přeci jen bolesti jsou dýl, jestli máš rodit v noci, tak už nemusíš být doma :D :D

jinak si teda užíváš - myslím jako těhu a zábava. oproti tobě jsem byla troškař :D :D

co jsi říkala na ten film Kájinek? by mě zajímalo ;o)

jo a taky.. něco pracovního. nepamatuješ si, jaká je asi nákupka na wobenzym?? Tomáš ho chce. a tak uvažuji zda mám hledat po lékarnách - nemyslím internetových - jestli někde není mooc levnej oproti jiným :D
26. srp 2010 ve 13:36  • Odpověz
Nazdar, ještě nerodím, ale dneska mi odešla hlenová zátka, tak uvidíme kdy to bude :grinning: u mudry jinak vše relativně OK, CS máme 3 a čípek ještě včera držel, no pokud odešla zátka, tak už asi držet přestal, ale krapet mi ho prošťouchla, předpokládám, že mi udělala hamiltonův hmat, ale jistá si nejsem, bo to zase tak strašný, jak kolikrát holky píšou nebylo. a od rána mám bolesti v podbřišku,ale nepravidelný, takže zatím pohoda.No uvidíme většinou se říká, že od odchodu zátky se rodí, tak za tři dny,ale i ten den, nebo za týden, takže se nechám překvapit.

Mě se Kajínek moc líbil, vzhledem k tomu,že to bylo podle skutečné události, tak jsem byla ráda, že k tomu neudělali takový ten guláš okolo, jako další zápletky,který k tomu už nepatří, nebo nějaký šíleně zamotaný vztahy, ale prostě to bylo jenom o tom útěku a nic víc, takže jo za mě velká jednička, co se mi ovšem nelíbilo, byla blonďátá Vilhelmová, já ji mám ráda,ale jako blondýnu fakt ne a nejlepší byla Alice, ta zase měla scénu jako blázen :grinning: :grinning: a co ty?Líbilo nebo ne?

Na wobenzym mrknu, mám přístup na stránky dodavatele, takže ti je napíšu přesně.
26. srp 2010 v 16:16  • Odpověz
takže 40tbl je za 167,- nákupka, prodejní cena by měla být cca 216,-
200tbl 762,- a prodejka 925,-
a 800tablet 2473,- a prodejka 2840,-

No a pak hlavně napiš jak to vypadá s Domim, chudáček, doufám, že mu ty prášky brzo zaberou a bude fit, a hlavně že neskončíte v nemocnici.
26. srp 2010 v 16:19  • Odpověz
ty vole, ten porod se fakt blíží :D já teda po odtečení zátky rodila až za 10dní. kdybys chtěla znát i mou variantu :D :D

Kajínek - tak Vilhemová mě mooc nadchla. její učes chci :D fakt jsem se zamilovala do těch vlasu a ona v tom byla dokonalá - takže máme jinej vkus ;o)

Bendová mě dostala. má tam celkem 10min štěku a z toho 5min šoustá :D :D ale četla jsem, že prostě do toho chtěla jít a nechtěla dublérku no fotky z toho jsou hrozné - ve filmu to tak blbě nevypadá.

guláš okolo tam byl. a moc, dle mě. to mi právě vadilo :D třeba ten útek byl uplně jinak. on nespal s manželkou od Noida ;) ona nebyla tak mladá ;o) a třeba by mě fakt zajímalo, jestli od té advokátky tu sestru tyrali .. to jsem nikdy nečetla, že by fatk měla takovou spojitost a i to, zda spala s bývalým advokátem. ale pravda myslím je ta diplomka. tu psala o něm.

tak Tomáš ted otevřel Chilské víno. je to hnsuné.. a tak ho ředí colou :D můj manžel pije houbu :D :D

26. srp 2010 ve 21:19  • Odpověz
Ha, tak první uklidnění, že to může chvilku trvat :grinning: Martin říkal, že prostě tento víkend se mu to nehodí, takže mám smůlu :grinning: tak uvidíme.

JInak, mě se ten účes tak y líbil, ale ne na ni, ona mi prostě na ty blonďatý vlasy nesedí.Ale jak říkáš, taky bych chtěla vědět, jestli ta pasáž s tou sestrou je pravda nebo ne a s tím advokátem to samý, to jsem taky nikde nenašla.
Jo ten útěk byl krapet mimo, hlavně pak právě ta scéna s Bendovou, ale my se u toho aspoň s holkama zasmály, protože to byl prostě úlet, ovšem nejlepší bylo,když jim řezala ty lana :grinning: aspoň tohle bylo podle pravdy :grinning:
Protože jestli si to dobře pamatuju, tak ve skutečnosti byl Kajínek u svoji přítelkyně a ne u přítelkyně nějakýho vězně, nebo ne?

Já musím do města, v jedenáct dofrčí ségra a sestřenka, tak musím jít nakoupit a dojedou i s malým Šímou - bude mít příští týden 5 měsíců :dizzy_face: tak krapet trénink ale hlavně dovezou postýlku, takže se dneska dá do kupy a můžu rodit :grinning:

A taky ještě musím koupit dárek pro 4-letýho syna našich známých, bo jdeme zítra na oslavu narozenin jeho tatínka a oni mají narozky spolu, ale vůbec nevím, co tady v tom našem velkoměstě seženu :confounded:

Já chci taky víno :sweat_smile: :sweat_smile:
27. srp 2010 v 08:11  • Odpověz
ahojky,
tak Kajínek byl opravdu u přítelkyně vezně. to je pravda. ale lana řezala důchodkyně, která si myslela, že to jsou zloději. ne ona. aspon co si pamatujeme s Tomem, nebo fakt ona?. ale hlavně Kajínek se nebránil a neměl zbran. jediné, co na tom byla pravda, že spal nahatý.

u nás počasí na hovno a tak jdu uklzet. domi byl vbez teploty, tak jsem ho hodně oblékla a má ho teta v kočáru. tak doufám, že pršet nezačne. i dkyž to vypadá fakt škaredě venku :o(
27. srp 2010 v 08:28  • Odpověz
kopie z únorovek:
tak máme první noc ve velké posteli... no a já na zemi :D

jako super, přečetli jsme pohádku a odešli a on si tam lozil po posteli a nepřišel za námi a pak usnul. to bylo super. když jsme šli do ložnice, tak taky super (vzpoměla jsem si na Romču a její kdysi dotaz, jaké to je, když vedle vás spí mimi, nebo tak nějak to zašifrovala ) a pak jsem se i mi ukládali ke spánku - zjistili jsme,že světlo, co jsme chtěli dát na chodbu má slabé baterky. tak jsem použili druhé, ale to nám svítilo přímo do ložnice ale co se dalo dělat. no zapla jsem chuvičky a začlo to...
po půnoci řev - našla jsem ho na všech čtyřech na zemi. nevím zda spadnul nebo chtěl odejít :D ale když jsem ho položila, hned spal dál. a pak jsem měla výkřiky v chuvičce- on brečí ze spánku. tak jsem to nevydržela a po xté vyběhnutí jsem si lehla na zem. no to jsem si dala. ve 4hod jsem byla totálně kaput :D ale vím, že to ty jeho výkřiky jsou v pohodě. dokonce se v jednu chvíli vzbudil a sednul si a pak si zase lehnul a spal. ve 4:30 ale seděl a brečel, tak jsem si k němu s radostí lehla - že mi konečně bude teplo a pohodlně a spali jsme až do 6:30. no vím, že to dnes bude zase lepší

ale je to šok nemít dítě v ložnici.

taky jsem zjistila, že v noci až tak dudlík nepotřebuje, protože vlastně jsem mu ho ani jednou nedodala a když byl v postýlce tak jsem mu ho tam cpala pokaždé když zabrečel ze sna

a těším se, až půjde po obědě spát. půjdu taky, ale normálně do postele
28. srp 2010 v 07:30  • Odpověz
Jéé tak Domi už má svoji velkou postel?? No ty jo, tak to už není mimčo,a le velkej chlap...hmm tak to my teprve najedeme na postýlku, i když doufám, že se ji dočkáme.V pátek jsme ji dovezli, je ještě po mě a ségře a je krapet v děsným stavu, takže ji Martin od včera brousí a bude jí natírat spešl olejem, barva už by nevyčichla a takhle se nám bude barevně hodit do ložnice, bo tím stejným oilem máme natřenou postel i my a taky je tím natřená kolíbka, takže víme, že to vyčichává zhruba týden a je to zdravotně nezávadný, takže dobrý.Akorát bych udělala líp, kdybych si v Ikei koupila postýlku za patnáct stovek a byla by bez práce, takhle Martin nadává, že se s tím zase drbe a nestíhá svoji práci :pensive: :frowning2: chjo nedá se nic dělat.

A u nás zatím žádná změna, sice se Martin rozhodl, že dneska porodím, protože mu to řekla nějaká paní v práci, ale moc tomu šance nedávám :grinning: osobně si začínám myslet, že budu ráda, když porodím v termínu a nebudu přenášet :grinning: :grinning:
29. srp 2010 v 10:52  • Odpověz
Ahojky,
no Domi má postel po tatínkovi :D ne svou novou, ale tu klasickou obyč válendu co má uložný prostor. se kdysi hodně prodávali. asi za 2000Kč. jsi v obraze kterou? tak tu bobek zdědil. ale nechci kupovat jinou, protože bych mu pak chtěla třeba ve 4letech koupit tu, co má pod sebou stan nebo něco.. nebo třeba to bude poschodovka. prostě to nechci uspěchat a nové dětské postele jsou fakt drahé na můj vkus. no záda si nezničí, vždyt je lehekj, akorát nemá tu zábranu proti pádu.

no my měli taky postýlku po mě a ségře a všech ostatních. měla 33roků, když do ní začal lehat Domi :D nemá ani oddělávaci bočnici, ani jednu šprušli, prostě totál obyč. aorát že my na to mysleli dřív a tatka od Toma nám tyhle věci, co dělá Martin dělal asi v mém 8měsíci ;o)

dnes noc suprová. jen po půlnoci vyřvál ze sna bobek - nemohl najít plyšáka. takže to mě vzbudil, ale pak jsem usnula a vzbudila jsem se sama až v 5:50 a on spal až do 7hod. božíííí. a hlavně holky, já si včera po 19měsících opět četla večer před spaním v posteli. vyzkoušela jsem nový rošt - zvedla jsem si ho pod hlavou a četla dokud se mi nechtělo spát. no super. Tomáš apk taky přišel a četl si - fakt krásný večer.

já už se těším na tvou sms po porodu :D :D
29. srp 2010 ve 12:45  • Odpověz
na FB jsem dnes dala novou fotečku :D ale dám ti ji i tady
29. srp 2010 ve 12:53  • Odpověz
No ta fotka je suprová :grinning: :grinning: to mu ta postel stačí i poloviční :grinning: koukám, že Domi spí stylem teta Jana...akorát, já tak teda nespím teď, bo to nejde, ale bez pupku spím v podobné poloze a Martin říkal klukům, když nám dělali postel, že jeho má být 220cm a moje stačí tak 120cm :grinning: :grinning:

Ale to je fajn, že zdědil Domi postel po taťkovi, to náš Mates ji už nezdědí, protože Martin spal od pěti let na té válendě co jsme na ni spali ještě spolu před asi třemi týdny :grinning: takže to by si ty záda zničil a krom toho ty válendy Martin totál zdemoloval a letěli do pryč, ale u nás to má Mates jasný, pokud nenafoukneme ložnici, tak spí až do puberty v dětské postýlce a nebo bude mít postel ve sklepě, do ložnice ji prostě nenarveme :grinning:

Já to holt s tou postýlkou nějak nevychytala, ale jako fakt mě to nenapadlo, že bude celá rozvyklaná a tak, no ono to vadí hlavně Martinovi, já bych to asi ve finále nějak zkousla, no i když :grinning: ale tak dneska už to skoro dodělal a nejpozději v úterý se dá postýlka dohromady, takže dobrý.Taky jsem mohla mít postýlku po Martinovi, jenže ta je položelezná a to jsem prostě nechtěla, si pamatuju,jak jsme z ní byli domlácení u babičky, kde jsme v ní občas spávali, takže železo fakt nee.
29. srp 2010 v 18:07  • Odpověz
@janca.k
tak jsem ti ted chtěla napsat a asi bych musela to dítě nevím co.. jsem v depce.. a napíšu večer :D :D jo?? :D :D tak hlavně neporod do té doby ;o)
2. zář 2010 v 16:16  • Odpověz
Co depkaříš?? Malej zlobí nebo co?
Ještě nerodím, čekám až pisneš :grinning:
2. zář 2010 ve 20:14  • Odpověz
@janca.k to jsi hodná, že počkáš na mou zprávu :D :D

no depkařím. byla jsem rozhodnutá, že od ponedlí budu dávat pozor na DOmču, at nám neonemocní, takže žádný ven, žádný písek nic. v pondělí jsme celý den byli u kámošky, co ji hlídávám Kačenku. tak to se nějak dalo. v době, kdyd domi spal jsem ji hlídala Kačku, kačka si šla lehnout k telce a usnula, takže jsem vlastně měla svůj klídeček jako doma, jen jsme byli v jiném prostředí a domču bavilo více lidí.

v úterý dopo jsem tady měla návštěvu a odpo jsme autem jeli ke kámošce..takže zase zábava..

no ale od středy nic.. nikdo nemá čas (no chápu), nebo mají doma tatínky - hm já ne, dvě kámošky bezdětné už u nás byli.. a já se mohu posrat co dělat Domimu za zábavu a hodiny očima posunuji, at je čas spánku a pak at je čas večer spánku.. děs. jsem divná, já vím, ale on prostě je zdravý a tak má energie, tak vlastně by se i bavil, ale už nám to leze doma na mozek. doma je zima, netopí, když se podívaš z okna, tak to taky na úsměv není :o( jo kdyby bylo teplo, tak v kočáru ven codíme. ale takhle :o(.

no už aby byla neděle, my věděli, že jsme zdraví a nastoupili do nemocnice. ted můžeme hrát soutěž, kdo dřív bude v nemocnici, jo??? :D :D

taky když zapnu PC, že k němu uteču na chvíli, tak se mi po něm sápe :o(. ale bude líp. už bue víkend. i když tatínek doma nebude - v sobotu má zapas.

tak jsem si postěžovala :D

do toho mě potěšila tchýně.. už se ptala, zda chci, at přijede v prosinci, at si napeču a ulkidím. je zlatá. tak jsem za to ráda. to naši ani neuvažují, že by plánovali víkend tady :(. ale tak třeba překvapí...

a jak se cítíš ty?
2. zář 2010 ve 20:56  • Odpověz
Hoj, tak já se cítím fakt skvěle...k mudře jsem šla natěšená na nějaký super nález a ono prd, hrdě jsem ji oznámila, že mi odešla hlenovka a ona mi tak trochu posmutněle řekla, že někomu se udělá znova, když odejde, ale že to nemusí být nutně můj případ a že mrkne a kdyby byl nález nějaký větší, jestli má trochu pomoct, tak jsem ji řekla, že jo....a ono prd, čípek se sice zkracuje, měkne, ale neotvírá se...sakra.Takže za týden na kontrolu a uvidíme co do té doby bude,ale prý to neznamená, že o víkendu nemůžu jet rodit, ale moc tomu nevěřím, protože Mates se holt činčá víc jak ženská, nebo fakt nevím :grinning: Takže jo je možný, že vy budete v nemocnici dřív než já a že kámoška co má termín 14dní po mě porodí taky dřív :grinning: :grinning:
Ale jinak super, každý mi sice říká jak mám strašně velký břicho,a le když pozoruju některé maminky, tak mám stejný břicho jako ony třeba v sedmém měsíci, takže klid a zatím se s tím pupkem dá i normálně fungovat, sice je to krapet těžší, ale zatím to prostě jde, jenom to spaní je problém, bo já jak spím furt na jednom boku, tak mám brutálně otlačené kyčle a je to docela hnus, když musím jít na záchod a nemůžu chodit, si pak připadám jak babka nad hrobem a ne jak těhule před porodem :grinning: :grinning:

No to věřím, že ti to doma leze na mozek, já bych asi zbláznila, ale neboj to uteče, na FB jsem četla, že jsi hlídala dokonce dvě školačky, tak to taky muselo rychle utéct, hlavně aby byl Domi zdravej a měli jste za sebou i tu nemocnici a pak ho můžeš vypustit ven a budeš mít klid :grinning:
A tchýně je hodná, že ti přijede pomoct, mě tchýně už taky říkala, že si v úterý a ve čtvrtek, kdy má krátký den v práci, bude jezdit pro malýho a půjdou na dvě hodinky ven, abych si mohla uklidit a uvařit, tak snad ji to vydrží a bude to pravda, no uvidíme :slight_smile:
3. zář 2010 v 17:17  • Odpověz
@janca.k
ahojky
tak já se jdu rozloučit.. za chvíli se malej vzbudí a my razíme.. mám stažený žaludek.. no ty už třeba taky :D :D kdyby něco nového, tak napiš.. budu se těšit.

pááá
5. zář 2010 ve 12:26  • Odpověz
ahojky, tak kopie co jsem tak sepsala :D :
DOmi to fakt vzládnul na jedničku. Jediné co špatně snesl, bylo probuzení po narkozé - asi 15min co mi ho dovezli, to už vlastně normálně spal, ale poprvé se vzbudil u mě. než zapůsobil další uklidnovák, tak si chtěl totálně ublížit. M+l síly za dva. Zachránila nás pak televize- neskutečné a čtení pohádek, pak se uklidnil a v sedě usnul - bál se usnout. A spal jen 1,5hod, vzbudil se před 12hod a až do večera plnej síly, lítal na chodbě a pořád chtěl jíst - naštěstí po čaji nezvracel, tak mohl. i když měl mít dietu, tak ji porušil hned jak vyhledal jídlo ve skřínce. no nebránila jsem mu :D

ráno jsme měli štěstí. byli jsme první na řadě, v noci jsem ho ještě vzbudila na mlíčko, ráno nás nebudili měřit teplotu a on fakt spal až do 7hod, kdy mu dali první oblbovák. tak jsem byla ráda. dnes jsem tam viděla 2leté děti, jak v 9hod ještě nebyli na řadě a plakali, že mají hlad. tak toho jsem byla ušetřena. ufff.

když ho odváželi, dokonce mi zamával, tak jsem byla v pohodě. začala jsem brečet, až brali vedle z pokoje, 6letého kluka a ten plakal - mami nedávej mě, mami drž mě, mami nechci.. no tak tojsem řvala. protžoe teoreticky kdyby Domi u měl mluvit, třeba by mi to taky řekl .o/. ale jinak jsem se držela.

máme nějaké omezení, tak jsem musela schovat motorky atd. a uvidíme co řeknou za zýden na kontrole..

Jo jediné, co jsme za odpoledne zjistili je, že zapoměl chodit na nočník :o( takže jako.. jsme na začátku. chjo.. ale hlavně že mu je dobře. ale dnes se i vykadil na koberec.. sand se to brzo zase otočí :(

včera v poledne, když už Domi vypadal, že na žádné operaci nebyl, mi sestřičky dovedli 2letého Davídka a maminku Marcelu - že jsme společný věk a kluci si budou hrát .D a asi za 2min jsme zjistili, že bydlíme asi 5min od sebe Boleslav je malá a máme plno společných známých. Davídka odvezli dnes na sál když nás propouštěli.. tak jsem jim moc přála, at to snáší tak dobře jak my.. tak snad napíše a ráno si dobré zprávy přečtu.

A co ty??? :D :D
7. zář 2010 ve 21:58  • Odpověz
Ahojky, to je super, že už jste doma.
No sice to asi nebyla žádná hitparáda,ale Domi je prostě borec, že to zmáknul, já si osobně myslím, že ty malinký děti to fakt tak nevnímají, jako ty větší.Stačilo mi minule divadlo u doktora, když jsem se šla registrovat s malým a v ordinaci měl asi 13-letého kluka, který udělal neskutečnou scénu kvůli braní krve, ale to by jsi musela slyšet, normálně se mi úplně tajil dech, protože to trvalo neskutečných 15 minut a ten kluk táááák strašně ječel a řval,že jsem si první moment myslela, že mu doktor něco řeže, nebo tak až pak jsem pochopila, že mu bude brát krev...chjo asi maminka věděla, proč s chlapcem poslala tatínka :frowning2:

No já super, furt držím pohromadě a asi ještě dlouho budu, už začínám mít pocit, že mě předběhne i kámoška, co má termín 14 dní po nás, protože ji včera řekli na KO že se začíná otvírat a já vím, že já v pátek na tu kontrolu ještě půjdu, i když jsem si tak před 14 dny říkala, že to budu mít dávno porozené, prd leda.
Mates se drží jak klíště, včera jsem dokonce zametala celý dvůr a jediný výsledek byl, že naše mládě se celé odpoledne ani nehlo a od sedmi do jedenácti si v břiše dělal diskotéku nebo co :grinning: jako Martin se tomu smál, ale já ne, bo jsem šla spát asi v půl desáté a tím pádem mi to bylo na nic, když se tak mlel a teď zase chrní, no super, doufám, že jestli to bude praktikovat i po narození,t ak v těch jedenáct nejpozději fakt zalehne :sweat_smile:
A dneska jedu do porodnice okouknout nová miminka :dizzy_face: jedno se narodilo v pondělí po vyvolání má 3,8kg a 52cm a jmenuje se Radeček a druhé se narodilo včera, vyvolávali ho taky od pondělí, ale nakonec z toho byl akutní císař a měl 3,6kg a 52cm a je to Matyášek. ...samej chlap, já taky budu mít kluka a kámoška co tam se mnou jede taky, no super.Ale včera mi psala ségra, že její nejlepší kámoška to prolomila, bo na Štědrý den čekají Emičku - pracovní název je teda Kometa ( na vysvětlenou - hokejový klub v Brně, kterému fandí její tatínek :grinning: )takže budeme mít i nevěstu, ale asi se o ní popereme :grinning: :grinning:
8. zář 2010 v 09:13  • Odpověz
jo ale Martin přišel včera s tím, že je dneska úplněk, takže dneska prý jedeme :grinning: ale to tvrdil už minulou neděli...já jedu rodit buď v sobotu nebo příští čtvrtek, protože to má službu kámoška co dělá porodní asistentku :grinning:
8. zář 2010 v 09:14  • Odpověz
ahojky,
tak co už jsi na sále?? :D:D krásně se mi z tebe dělá srandu.. přeci jen já to nezažila, abych se takhle přiblížila termíu. a hele, nemáš ty dnes přesně termín? no když sis vzpomenu, jak ses bála, abys nerodila dřív, tak se Martínek pěkně dopekl :grinning: :grinning:

jinak dík za vysvětlení kdo je Kometa Brno :D :D kdybys sledovala hokej víš, že jsme vám sebrali postup do extraligy teda Brnu tenkrát :grinning: :grinning:

a co dětičky? pokochala ses? pochovala sis? třeba si brzo zavolaj Marťu k sobě. jinak to byli pěkní mackové teda. že tak píšu :D :D

9. zář 2010 ve 12:26  • Odpověz
Ne jsem doma a nudím se, právě jsem vytáhla vysavač a přemýšlím,jeslti se Mates nedá vycucnout ven :grinning: ale asi teda půjdu jenom žehlit.
Taky se to mu směju, že jsem nejdřív měla obavu, abych nerodila dřív a teď budu ráda, když porodím do příštího týdne, si to těhu fakt užívám, no jo, vymodlené dítě, tak si matko nestěžuj :grinning: :grinning:

Vidíš, to mi nedošlo, já hokej teď moc nesledovala, takže nevím, ale aspoň jsi v obraze, známá tady od Brna se ptala, proč Kometa, to je ostuda :grinning: :grinning:

Jo mimčo jsem ji pochovala a ten náš nevděčník ho kopal do zadku přes břicho :grinning: druhý jsem nestihla, měli návštěvu, tak jsem nechtěla otravovat.Náš Mates bude taky počítám pěknej macek, když se s tím porodem tak crcá...bude pěkně vypasenej...no aspoň mu nebude doma zima :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2010 ve 12:32  • Odpověz
nudíš?? tak to si užívej tu nudu ;o) pak už nikdy nebude ;o) já zase jsem líná, nic se mi nechce a měla bych něco dělat. tak asi tu prdel zvednu.

Martin ho nekopal, myslím to mimčo, ale bavil se s ním ;o) to jsem kdysi zažila taky.. bylo to suprové. smali jsme se, co ji asi Domino říká a táák.

a jaké máš odhady na váhu? i když to je kec ;o) ale tak něco ti třeba řekli :D
9. zář 2010 ve 12:57  • Odpověz
poslední váhový odhad byl 1900g :grinning: takže se musím zítra zeptat, já osobně tipuju minimálně 3500g :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže než porodím, tak to bude víc.No uvidíme.
Já jsem vyluxovala a teď jsem dala vařit oběd a jdu do sklepa pro prádlo a snad mi bude přát a nebude pršet, zatím to vypadá nadějně, takže ho jdu pověsit ven...

ale přemýšlím, že jakmile s tím skončím a dopeču maso, tak zapadnu do postele :dizzy_face: :dizzy_face:

ne on ho vyloženě bombardoval kopancema :grinning: ale Radeček mu to oplatil, začal prdět do plíny a jestli to byl jejich druh konverzace, tak potěš koště, co si budou říkat až vyleze i Mates :grinning: :grinning:
9. zář 2010 ve 13:27  • Odpověz
nazdárek, tak čekám správičku, jak dopadla KO ;o) teda pokud ko nejsi :D:D ale pořád na tebe myslím a vím, že nejsem jediná :D :D

a taky jsem dnes vařila tvé oblíbené jídlo -. koprovku. a dokonce jsme odvážně i vyzkoušela můj nový tlakový hrnec :D :D takže je i s masem - teda krutím a to já nemusím, tak to je jen pro DOmiho a když tak pro tatku :wink:
jo a pro pobavení - Domi vstával v 5:30, tak už v 7:30 jsem měla celý oběd hotový i umyté nádobí :D :D

taky jsme dnes šli na zpívání - jak chodíme. Domi tam byl jak utržený z řetězu. kdybych chtěla, tak si elou hodinu v tichosti hraje :D :D
10. zář 2010 v 11:53  • Odpověz
Hoj, jsem tu a jsem celá a ještě dlouho budu :grinning:
Doktorka mi dneska nabídla provést Hamiltona, že to zkusíme popohnat, ale nějak nebylo na čem :grinning: čípek nám drží skoro vzorově, sice už se lehounce otevírá, ale asi jenom proto, aby se neřeklo :grinning: :grinning: takže nic.No další termín mám17.9 tak snad do té doby to půjde samo, bo pak nejspíš nazdar a vyvolání, bléééé děkuji nechci :rolling_eyes: :confounded:

Jéé ty to bych dala koprovku, jen s brambůrkama a nebo s vajem, mňamky :dizzy_face: no nic nechám si zajít chuť, ale asi si příští týden taky uvařím.

Ty jo, vstávat takhle brzo, no na to se fakt těším :stuck_out_tongue_closed_eyes: nic, doufám, že Mates bude chrnět po porodu stejně jako chrní v břichu, dneska jsme ho na ozvech nemohly probrat, spal jak zabitej a teď se mi mstí, bo mi neustále rve nohy do žeber a do boku a pěkně to bolí,ale to on umí, potvůrka jedna malá...no malá, on už asi tak malej nebude až se narodí :grinning: :grinning:
10. zář 2010 v 17:58  • Odpověz
hm tak jsem neznalec. netušila jsem. že hamilton musí být na čem udělat :D :D ale teda jsem myslela, že na KO se chodí ted už častěji, co dva dny. máte to tam jiné, fakt ;o)

no to ranní vstávání - nejde si zvyknout, to je pravda, ale třeba dnes pak spal přes poledne víc jak 3hod. a to mi zase pomáhá v denním životě :D no třeba by to bylo jiné, kdyby vstával až v 8hod a pak spal jen hodku, ale takhle jsem taky nějak spokojená. a ted večer jsem byla nějaká hodná a slíbila tatkovi, že ráno vstanu, obsloužím dítě a pak zajedeme do obchodu, at může spát. jsem blbá, co??? :sweat_smile: ale on dnes doensl kytku - prý jako bolestné, že jsem taky byla v nemocnici :D :D
10. zář 2010 ve 21:36  • Odpověz
Ahoj teto, tak ti to taky zkopíruju, bo jednou rukou fakt nejde psát :grinning: asi so rozmazluju dítě, ale trápí ho prdíky, tak mi spí v náručí a když ho dám do postýlky je v tu ranu vzhůru.Ale má smůlu, za chvilku dojede taťka tak půjdeme koupat.

CTakže musím vyvést Káťu z omylu, k motání bradavkami nedošlo :grinning: já si naplánovala super večer, měli jsme to výročí, tak že si teda dám vanu, nějaký to víno a krapet toho Matýska popoženeme, nějak to neklaplo, Martin dojel asi v půl deváté a že mrkneme na PC na nějaký film, tak jsme se zakutali do postele, v půl dvanácté film skončil, šla jsem si vyčistit zuby, ospršit a že jdeme spát.Tak ještě chvilku jsem Martina přemlouvala, na to vyháněni, ale marně :grinning:
a přesně o půlnoci jsem začala mít první kontrakce, nejdřív jsem si říkala, poslíček, ale byl nějaký silný,za deset minut další, takže jsem zbystřila a čekalo se, co bude, pak se mi chtělo na záchod, tak jsem se zvedla a zjistila, že mi odtéká voda a od té chvíle jsem měla kontra po pěti minutách, byla jsem z toho docela v šoku a v půl druhé jsme jeli.Na sále mi oznámili, že čípek je celej a ještě jsem se nezačala pořádně otvírat, takže mám počítat s tím, že možná porodím až k večeru, super představa.Zaplatila jsem si nadstandart a čekali jsme, ve tři jsem byla otevřená na 2cm a šest na 4cm, takže půjdu do vany, to bylo super :slight_smile: to už za mnou byla i ségra, která měla noční.A v šest došla do práve moje kamarádka porodní asistentka, takže jsem měla naprosto luxusní podmínky :grinning:
vana mi dělala dobře na křížový bolesti, ale nakonec mi zpomalila kontrakce.Takže jsem asi v osm vyfásla oxytocin do kapačky, mezitím jsem za sebou měla dávku Torecanu proti zvracení, to jsem zmákla třkrát :rolling_eyes: :frowning2: nic příjemnýho při kontrakcích a když jste na monitoru :stuck_out_tongue_closed_eyes: a v těch osm mi tvrdili, že porodím v poledne a nakonec byl Maty venku za hodinu :grinning:
Porod byl v pohodě, ale i tak jsem byla ráda, že to mám za sebou.

A doma je to veselý, nevím jestli to tak měly všechny z vás, ale já mám pocit, že absolutně nic nestíhám
:frowning2: malej má dny, kdy je strašně hodný a spinká třeba celou noc nebp větší část a z toho měl noc, kdy asi pět hodin nespal a křičel.
S kojením jsme na tom jak Marťa s Kubíkem, malej se nechytl už na sále a pak jedině, když mu laktační poradkyně narvala prso do pusy a to doslova.Takže odstříkávám mlíko a ještě dokrmujeme, protože to nestačí, plnou dávku odsaju akorát ráno a během dne.

No tak snad se to během pár týdnů zlepší a dostanu se sem častěji.na FB se dostanu i z mobilu, tak ti kdyžtak budu psát tam, na koníka se z mobilu nedostanu a nevím proč.
21. zář 2010 v 18:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.