• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Já jsem taky zvědavá co dostanu :grinning: manža se mě pořád ptá co chci, tak jsem ho poslala někam, protože to co bych chtěla nedostanu...chtěla jsem dítě, nemám :frowning2: chtěla jsem svoje vlastní auto, nemám, má ho napsaný na sebe, takže vlastně není moje, chtěla jsem k moři, nejela jsem, chtěla jsem kočku, mám andulku a ještě ke všemu ji dostal Martin, tak co se mě pořád ptá :grinning: :grinning:
tak jsem mu řekla, že chci nějaký překvápko, ale mám obavu že se budu asi hooooodně divit, to vidím na nějakej koženej obleček, když se u tohotak pitomě usmíval :grinning:
10. říj 2008 ve 14:15  • Odpověz
jo jinak ahoj Dáši :grinning: nějak jsem tě nestihla pozdravit
10. říj 2008 ve 14:16  • Odpověz
Sem nemátla, jenom sem si zapomněla přepnout stav :slight_smile:))...za ho´dku taky mizím...začínát svítit slunko, tak snad bude super víkend...

Jančo: vše nejlepšííííííííí...ať se vše vydaří dle Tvých představ :wink: ... třeba dostaneš plyšovou kočku :slight_smile: :grinning: :grinning:

Plavání v těhu mě láká, ale jak píše Šari, mykoza je potvora :frowning2:
10. říj 2008 ve 14:18  • Odpověz
jo a bičík k tomu??? teda :grinning: :grinning: já zase vidím pozitiva.jezdit máš v čem, no andulku bych doma zrovna nemusela.. toho se bojím, ale třeba ta kočička přijde. ale tu nechtěj. chceš otěhotnět, tak neblázni s kočičkou :zipper_mouth:
10. říj 2008 ve 14:21  • Odpověz
Náhodou kočka je super...když je pak žena těhotná, tak musí akorát dodržovat hygienu a nevybírat kočičí wc...stejně skoro 70% populace toxoplasmozu prodělalo aniž o tom ví...
10. říj 2008 ve 14:26  • Odpověz
Gabčo....to jako fakt?..s tou toxoplasmozou?....no, já to s kočkama neumím...vždycky jsem měla psy...a teď ta moje tygřice doma, to mi stačí...normálně se zbláznila do bull-mastifa, nebo jak se to píše, vidí ho před sebou sto metru a peláší za ním...mrcha jedna proradná..ostatních psů si ani nevšimne...ale že tenhle je asi tak 20x větší jak on, to ji vůbec nevadí..:grinning:...
Jani, jak píše Lucka..buď ráda, že si manžel vůbec vzpomněl..jsou chlapi, kteří to neřeší...
10. říj 2008 ve 14:32  • Odpověz
Jj, ona ta potvůrka je ve všem, stačí hrabat v záhonech, nebo jíst nedopečení či nedovařené maso...z krve Ti to zjistí a podle počtu protilátek poznají, kdys ji zhruba prodělala...příznak to má podobné chřipce...taky se ji prodělala vůbec netuším pořádně kdy, přišly nato náhodou před 3 rokama...
10. říj 2008 ve 14:38  • Odpověz
Já mám u našich kočičáka už 15 let, ale když jsem se vdala, tak jsem ho tam nechala, manža kočky nemusí,a Tomino je zvyklej na naše, tak tam zůstal...toxu kočky který jsou chovaný v bytě ani nemusí mít, ta naše v životě nebyla venku, tak se i bojí, chodí jenom na balkon...já bych takovou tu kočku, co lítá po venku a pak ti vleze do baráku ani nechtěla, to stejný já mám se psy, ty miluju, ale vadí mi, když s ním přijdeš domů a musíš ho pořád umývat...Martin měl taky psa, vlčáka, byla úplně úžasná poslouchala na slovo a dokonce jsem na manžu nesměla před ní ani zvýšit hlas bo pak po mě vyjela,ale ten rok co jsme se vzali,tak umřela :frowning2: neměla štěňátka a dostala rakovinu dělohy, chudinka...ale letos jsme tchýni k narozkám dali novýho, taky fenku vlčáka, ale to je taková mrcha šedá, že to není možný, ta první se strašně bála vody i hadice a tak nikoho nenapadlo, že teď ta nová se bát nebude,tak si tchýně nechala udělat novej bazén a Bellina jí do něj už několikrát skočila a nedávno jsem ji hodinu přemlouvala u takové zelené žbruně ať z ní vyleze, že pro ní nepolezu :slight_smile:
ale zvířátka miluju...hlavně manžela :grinning:
10. říj 2008 v 15:16  • Odpověz
No, tak já se s vámi děvčátka dneska loučím...šéf tu není, takže zmizím také dříve...mějte se krásně, pohodový víkend...a na napísanou v pondělnik...a Lůce..krásnou dovolenou... :wink: :sunglasses:
10. říj 2008 v 17:02  • Odpověz
Tak ahoj,já už taky pomalu půjdu...Luci krásnou dovču a pak napiš jak dorazíš, jinak krásnej víkend ostatním a pondělí,paaaa
10. říj 2008 v 17:12  • Odpověz
Pěkný víkend holky...a dovolenou :slight_smile:
10. říj 2008 ve 20:26  • Odpověz
Ahoj holčiny,jáký byl víkend??? U nás super,v sobotu jsme byli na chatě u známých,bylo to dost dobrý,počasí skvěle vyšlo a včera jsme byli s manžílkem na procházce...bomba...no jo ale Luc se už válí někde v LUhačovicích na kolonádě, ta se má :angry: :sunglasses:
13. říj 2008 v 08:15  • Odpověz
Pěkné pondělí, ahojky.
Víkend docela akční, v sobotu brambory, pak sem jela s mamčou do lesa na houby, vzala bafana a něco i nafotila, tak mám radost. Neděli se dělalo u babičky zelí...víkend utekl hrozně rychle a je tu zase to zatracené pondělí... :unamused:
Lucce závidím...až se manža vrátí z Uralu :grinning:, tak musíme někam vyrazit :slight_smile:
13. říj 2008 v 08:28  • Odpověz
Ježiš,co tam dělá :grinning: to je pěkně daleko...houbičky nesnáším, ale hrozně ráda je sbírám, ale prd poznám, vždycky mi je musí někdo probrat,jinak tam házím úplně všechno... :grinning:
Šárka taky někam odjela??? Nebo je chudina z toho pondělka vyřízená jako my dvě :grinning:
13. říj 2008 v 11:54  • Odpověz
Manža je na služebce v Niznij Tagilu...má se v pátek vrátit, ale je to tak na 3 týdny, pak tam zase pojede :frowning2:(...já houby akorát ráda sbírám taky je nejím.
Není Šári u Dr.?
13. říj 2008 ve 12:15  • Odpověz
Ahoooj....jsem tuu... jojo, byla jsem ud Dr.voštěpa... :grinning:
13. říj 2008 ve 12:50  • Odpověz
Aha,tak to máš taky pěkně blbý,mě naštěstí teď manžel jezdí pryč jenom občas, ale dřív, jezdil max.na dva-tři dny, tak to nebylo tak hrozný...ale třeba bratránek je námořník,tak jezdí pryč na dva-tři měsíce a pak je stejnou dobu doma, ale co teď mají malý mimčo,tak mu to dost vadí, je to fakt, skoro malou nevidí...
Aha myslíš že šla k doktorovi? Já se jí zrovna chtěla zeptat,jak to má s těma práškama a Pregnylem.No uvidíme jestli se dneska ozve...
13. říj 2008 ve 12:52  • Odpověz
Nooo...tak jsem byla zase na folikulometrii..a mam tam porad nejaky folik...tak mi ve stredu pichne Pregnyl a pak by melo dojit k ovulaci...snad :frowning2: ... a pak se uvidi....normalne jsem tam cekala 3 hodiny...des bes...ale stalo to za to...dr je fajn
13. říj 2008 ve 12:55  • Odpověz
a víkend...ten byl super...v sobotu jsme si dali pěšky túru na Plešivec (Brdy)...a ušli jsme okolo 10km.. měli jsme s sebou tu moji malou jorkšířici..a po té vycházce jsem ji nemohla večer probudit na procházku :grinning:...
13. říj 2008 ve 12:59  • Odpověz
Ahojky, no tak to pak bude fofr ,co??? :grinning: Dr.píchne Pregnyl,folikul praskne, vyvalí se vajo a šup...Šárka bude těhule :grinning: jéé,kdyby to bylo tak jednoduchý,co?!
No já jdu na folikulometrii příští pondělí,tak jsem taky zvědavá co mi dr.řekne, musím se jí totiž zeptat,jestli podle toho hormonálního profilu pozná, jestli mi ty folikuly taky praskají...ono je sice pěkný že porostou,ale co když neprasknou??? To je mi pak platný jak mrtvýmu zimník... :grinning:
13. říj 2008 ve 13:01  • Odpověz
Tak to pak pojede, jak na drátku :slight_smile:)...musíte holky věřit :sunglasses:
13. říj 2008 ve 13:26  • Odpověz
no, mně ty mrchy sice rostou, ale nepraskaj... :unamused: jj, presne tak, kdyby to bylo tak jednoduchy...:slight_smile:..uvidíme.. naděje umírá poslední..
13. říj 2008 ve 13:32  • Odpověz
no jasně musíme věřit, že když se zadařilo ostatním, tak nám musí taky :grinning:
mě manžel včera sundal z mikiny, peří z peřiny a říká, vidím, že nám neporostou jenom vajíčka, ale i peří, prý se ze mě stává slepice...tak jsem mu řekla, že to brko je od husy, ale to je prý fuk... :grinning: bídák jeden, si ze mě dělá srandu...
13. říj 2008 ve 13:37  • Odpověz
:slight_smile:...:grinning:... ten muj si zase ke mne lehne..da si hlavu na bricho a domlouva folikulum, aby nejaky prasknul..on jim teda rika "fosikuly.."..je to sranda...
13. říj 2008 ve 14:00  • Odpověz
ještě že to ty naše drahé polovičky berou s humorem, aspoň z toho nezblbneme my :grinning:
tak to je taky dobrý, fosikuly :grinning: :grinning:
ach jo, mě už skončila pracovní doba a musím tady čučet. Martin jel dnes domů už v poledne :angry: a já jedu na nehty a nemám auti,tak musím busem, se mi ale vůbec nechce :frowning2:
13. říj 2008 v 15:40  • Odpověz
To mně začíná za čtvrt hoďky porada..do šesti :confounded: ... ale pak jdeme do kina na Nestydu..
Normálně, to je divný..mám 8DC a jde ze mě ten plodný hlen, jak bílek..a natahuje se..Je možný, že bych měla sama od sebe ovulovat?..to je divný.. ve středu mám jít na ten pregnyl na tu injekci..
13. říj 2008 v 15:49  • Odpověz
nestihla jsem napsat dřív...hele možný to je,já sice nikdy neměla prokázaný anovulační cyklus, ale občas jsem měla pocit, že ovulku vůbec nemám...ale podle toho hlenu to tak vypadá, počkej do té středy,třeba praskly fosikuly samy od sebe ... :slight_smile: to by bylo dobrý, aspoň bys nemusela na injekce :frowning2:
13. říj 2008 v 18:50  • Odpověz
Ahojky, včera sem nestíhala...jaký byl Nestyda? Než dorazí k nám do blbákova, tak dva měsice budou pryč :frowning2:((
14. říj 2008 v 07:19  • Odpověz
dobré ranko dívčátka...no..Nestyda teda nic moc...občas tam jsou dobré vtipy, ale přišlo mi to takové o ničem.. ale zkuste to, třeba se vám to bude líbit..víc...
14. říj 2008 v 09:25  • Odpověz
Ahojky, to je tak pokaždé, když na něco dávají hroznou reklamu, no uvidíme, manža chtěl jít taky, ale jak říká Gabča, než do dorazí k nám do blbákova :grinning: asi bysme jeli do Brna, tam to už asi bude teď..
Jak je Šári??? Já pořád čekám nějaký bolesti vaječníku,jako že by mi tam rostly si fosikuly,ty jo to je super slovo :grinning: a pořád nic...no uvidím v pondělí...
14. říj 2008 v 10:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.