• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Ahojky...většinou tak bývá, reklama jak chrom, pak nic...dobrý film skoro ani reklamu nepotřebuje...to abych jela do Hradce nebo Pardubek :slight_smile:

Holky ať Vám praskají "fosikuly"... :wink: letím na endokrinologii, zatím
14. říj 2008 v 10:54  • Odpověz
Cauky Jani...no...jak jsem psala, vcera plodny hlen..dneska me trosku poboliva bricho..mam pocit, jako by ovulace...zkousela jsem rano ovu test..ale byla tam jen slaba druha carka, coz je pry negativni..to telo si dela fakt co chce...tak brzo ovulace...a zitra ta injekce...se docela bojim...no..delam to pro jedno..pro tu fazolku jednu, kterou chci uz videt na utz..chjo
14. říj 2008 v 11:04  • Odpověz
no..a jestli bude ovulace ted brzo...a pak dojde zase k ovu s Pregnylem...a neco se uchyti, tak by to mohly byt dvojcatka :grinning: hihi...jsem optimista...krucajs....se nemuzu dockat...
14. říj 2008 v 11:06  • Odpověz
Ty máš doma ten ovu test ještě jeden??? Já totiž když jsem měla jednu slabou čárku,tak druhý den byla ovu, ale je možný, že ti ta tvoje fosikula praskne až odpoledne,tak zkus doma ještě jeden, třeba kolem páté nebo tak a uvidíš a nebo je varianta, že zítra dovalíš k doktorovi a on tě poženene fofrem zpátky domů do peřin :slight_smile:) ale musíš mít Mišu doma, ne že bude v práci - teď doufám, že jsem to nedokopala a že je Michal :grinning:
jo mě taky dr. řekla, že 1 z 20 po Clostilu čeká dvojčata, Martin se zasmál a říká, tak to ty budeš ta další z těch čtyřiceti :grinning:
14. říj 2008 v 11:23  • Odpověz
Jojo..mám ještě jeden u sebe...zkusím teda ještě večer..a zítra mě prohlédne dr....fosikuly jedny zatracený :angry:
Hihi..nene..on není Michal...říkám mu Mišošu..protože je Miloš, a tak se mi mu nechce říkat.. Gabči je Michal.. :sweat_smile:
Ale to neva...
A ty už ten Clostil papkáš ?..Je ti po něm něco?..Cítíš něco?...jak ti rostou tenisáky v břiše??.. :grinning: :sweat_smile:
14. říj 2008 v 11:50  • Odpověz
No...Jani..jdu si trošku hejbnout kostrou..místo oběda..zatím páčko..za hoďku jsem tu jako na koni :sweat_smile:
14. říj 2008 v 11:55  • Odpověz
Tak já už jsem z obídka zpátky, měla jsem zeleninový salát...včera jsem dostala domácí rajčátka, tak jsem dnes měla zdravou stravu...
jé,ale já věděla, že se zde o Michalovi mluvilo :grinning:
Baštím už od neděle a zatím žádná změna, ale holky na těhu testu psaly, že až dobaštily,tak je bolelo v podbříšku, jenže ony to zobou od 5 do 9DC a já 3-7DC, mám to jinak...doktorka mi říkala, že u Clostilu hrozí riziko raného potratu a že má zkušenost, že když se bere dřív,tak se jí to nestává...tak uvidím, mám z toho trošku strach...a druhá věc je, že se mi vůbec nechce na rizikový,radši bych chodila do práce,tak uvidím, v příbalovým letáku je totiž psaný, že možné těhotenství se bere jako rizikové :frowning2:
ten test večer zkus,uvidíš....
14. říj 2008 ve 12:40  • Odpověz
Jsem zpět... Jako rizikové jo?...Hmm...Já bych také ráda chodila co nejdéle do práce..Já bych potom nevěděla co dělat doma a hlavně by mě to nebavilo.. A penízky určitě také budou potřeba co nejdéle.. :slight_smile: ..Ale už přemýšlím o mateřské a ještě nejsem těhotná :grinning: ...trošku jiný postup :slight_smile:
14. říj 2008 ve 13:59  • Odpověz
Koukám holky, ja zobete jak o závod :slight_smile:)), myslím prášky ...
Vrátila sm se z endokrinologie, náladu mám na bodu mrazu...letrox mi zvýšil dr. z 50/denně an 100/denně a prý se z těhotenství nemám moc radovat, že za dobrý výsledek považuje až porod zdravého dítěte, že ne ve všech případech, ale stává se to u snížené funkce štítné žlázy, žena potratí... :frowning2: :cry:
14. říj 2008 v 15:01  • Odpověz
Ahoj Gábi, to je mi líto, takové smutné zprávičky, ale neboj dobře to dopadne, budeš se šetřit a dávat na sebe pozor.....
Jo Šári,já taky ještě nejsem těhule a už přemýšlím že budu na rizikovém :grinning: tak snad ne...ale do práce bych chtěla chodit dál pokud to bude možné...tak uvidíme jak to s námi dopadne... :grinning:
14. říj 2008 v 15:25  • Odpověz
Díky...teď sem četla různé rady a články na netu o snížené funkci...když se dávky srovnají a najde oprimální hladina hormonu, tak se to dá :slight_smile:)), spíš si ymslím, že mě chtěl jenom říct pravdu, jak to může skončit...

Koukám na co už nemyslíte, mě by to teda doma nebavilo... :wink:
14. říj 2008 v 15:33  • Odpověz
asi máš pravdu, já když jsem se zaradovala u dr.nad léčbou Clostilbegytem,tak mi taky řekla hned, že sice můžu být těhu do měsíce,ale to taky neznamená, že to dotáhnu do zdárného konce....nedávno jsem chtěla jít do diskuze mezi snažilky, ale normálně když jsem to tam četla...2 IVF, 5IUI, dva potraty...ježíš mě je líp mezi těma těhulema... :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2008 v 15:42  • Odpověz
Asi je t tak, raději se nestresovat, ono to nějak dopadne :slight_smile:)
14. říj 2008 v 15:51  • Odpověz
To máš pravdu, i když já se znám...teď stresuju, že to nejde a pak budu stresovat jestli to vydrží :grinning: ale aspoň budu vědět že to jde :grinning:
14. říj 2008 v 15:54  • Odpověz
přesně, budeš vědět, že to jde, vždy si musíš najít něco pozitivního :slight_smile:
14. říj 2008 v 15:56  • Odpověz
to jo, manželovi kamarádi už si z něho dělali srandu, že kdyby chtěl, tak ho můžou v tom snažení vystřídat :grinning: jestli už ho to nebaví :grinning:

Šárka už nepracuje??? A ty jsi zpátky v práci nebo doma??
14. říj 2008 v 16:02  • Odpověz
Ahoj holčiny...
tak Šárku máme asi u doktora...jsem napnutá jak kšandy s čím dovalí :grinning:
15. říj 2008 v 08:12  • Odpověz
Ahoj gag a co to je ten letrox? To jsou hormony? No, já brala na začátku utrogestan - hormon obdobný který vytváři žlkutý tělísko - a když jsem začla v 7tt špinit , tak mi dr. zvýšil dávku. Teď už to neberu. Tak snad to bude OK. A s Tebou to bude OK. Jen se neboj.
Jo, holky já být Vámi , tak když dr. řekne zůstat doma na rizikovým, tak ho poslechněte. Neříká to jen tak. A alespoň nebudete utahané z práce. Jo a budete se moc připravovat na mimi.
15. říj 2008 v 09:37  • Odpověz
Ahojky, pěkné dopoledne...držím jí palečky, aby "fosikula" praskla a oni mohli pracovat na mimču :slight_smile:

Ahoj dashho: Letrox doplňuje hormony štítné žlázy, TSH a T4, když nejsou v normě, tak štítná žláza nepracuje jak má...už ho beru 1,5 roku, protože mi zjistili sníženou fukci šž po prodělaném zánětu, prý asi ze stesu a nervů, kterém sem v práci měla...ty jsi dasho doma?
15. říj 2008 v 09:42  • Odpověz
Jojo - na rizikovým a vlastně ještě na MD.
15. říj 2008 v 10:07  • Odpověz
Aha :slight_smile:)...koukám už máš náskok 10 týdnů :wink: , tak držím palečky ať je vše ok.
15. říj 2008 v 10:22  • Odpověz
Ahoj holky... :grinning:
zdravím Dášu :grinning:
já taky doufám, že Šárce už fosikuly :grinning: popraskaly a jak dovalí dom,tak toho svýho Mišoša povalí na postel a za 14 dní nám bude posílat fotečky těhu testu se // :grinning: :grinning:
ach jo, dnes mě to v práci vůbec nebaví...nejradši bych šla domů a hned... :angry:
15. říj 2008 ve 12:16  • Odpověz
Teda ta Šárka mě napíná...ach jo....
15. říj 2008 ve 12:40  • Odpověz
Třaba nato s Milošem skočili :slight_smile: :grinning: ...napíná nás pěkně
15. říj 2008 ve 12:54  • Odpověz
Koukám ani na icq není :frowning2:
15. říj 2008 ve 12:54  • Odpověz
hmmm, vypadá to tak...doma tuším net nemá, že by napsala potom...snad se ozve zítra...je to divný...
15. říj 2008 ve 13:40  • Odpověz
Ahoj holky,
Mohu se k Vám přidat?jsem taky o admina :slight_smile:
15. říj 2008 ve 14:18  • Odpověz
Ahoj Markyt určitě můžeš... :grinning:
Holky kde se nám ztratila ta Šárka???? Že ona se naštvala a jela za Luc do těch Luhačovic :grinning: :grinning:
16. říj 2008 v 10:15  • Odpověz
Ahoj, pěkné ráno, ted dopoledne...sem se nějak zabral d práce a ono už bude 10:30 :slight_smile:)
Šári se jela určitě rekreovat a plodit :slight_smile:...
16. říj 2008 v 10:21  • Odpověz
Čauky Gábi, taky mám takový pocit, že si někde užívá....bez nás :frowning2:
no mě to moc neutíká, v devět jsem dorazila do práce a jsem tady do pěti...ach jo, ale zítra tady nebudu, jupííííí :grinning: a v pondělí jdu na gyndu,tak dojdu později...to se mám...akorát se musím dr.zeptat, jak dělat děti když s tebou manžel nemluví :angry:
16. říj 2008 v 10:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.