• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Joli, tak mi tak došlo,... ty ses vlastně v srpnu vdávala, že jo?? mě se nechce hledat na těhu stránkách, ale nebyla jsi to ty, co jim to tam chtěl říct??? já jen, že jsem koukala na fotoalbum :grinning:
25. zář 2008 ve 13:14  • Odpověz
autor
Lucka:Vařila jsem kuř.polívajdu a segedínský guláš s knedlíkem... :stuck_out_tongue_closed_eyes: mnááám.Od včera jsem na něho měla chutˇ :dizzy_face: Takže Ty dřepíš v práci?Ach jo,je to dlouhý,že?Co děláš? :confused:
25. zář 2008 ve 13:14  • Odpověz
autor
JOJO,tý jo....máš pamatováka,ale si představ,že jsem jim všechno vyžvanila už před svatbou.... :grinning: :grinning: :grinning: ....to by mě tu hubu musel někdo cestou za nima zašít....jééé...hehe :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2008 ve 13:16  • Odpověz
autor
Luci,krásný fotky....aTy jsi sympoška :wink:
25. zář 2008 ve 13:39  • Odpověz
hele, jsem si říkala, kde vidíš moje fotky, tak mi todošlo až za chvíli, že s Babetkou jsem tam i já :grinning: :grinning: . v práci dělám obchodnici ... a nějak mi připadá, že se na tu práci nehodím. /myslím si to už rok :confounded: /. jinak s tou svatbou mi to došlo,jak jsem viděla tu fotku. byla jsi krásná nevěsta :slight_smile: a mareček k sežrání. ..no jinak segoš bych se bála.. ale snědla bych ho..jen ty střeva by mi pak asi samy odešli :angry:
25. zář 2008 ve 13:54  • Odpověz
autor
...no když už jme u toho,tak strach z toho co bude večer a v noci trochu je............. :grinning: :grinning: :grinning:,ale uvařit jsem ho musela.Chutˇové pohárky mi začaly přetékat :slight_smile:
25. zář 2008 ve 14:14  • Odpověz
Jeeee...Babetka...to já mám Lancy.... www.lancy.estranky.cz ... Ale ted nemam moc casu, abych stranky vice upravovala... :slight_smile:)))
25. zář 2008 ve 14:56  • Odpověz
kuk.Aj ja som písala často Adminovi..naposledy včera.Hádajte kto som?mám tam iné meno:slight_smile:
25. zář 2008 ve 14:57  • Odpověz
Ze by Katka ???
25. zář 2008 ve 14:59  • Odpověz
:grinning: :grinning: jasné
25. zář 2008 v 15:04  • Odpověz
25. zář 2008 v 15:05  • Odpověz
som hrozná,že?
Snád to je konečne ok a budeme mať zdravé,štastné mimčo :wink:
idem si Vás trošku prečítať dozadu :wink:
25. zář 2008 v 15:06  • Odpověz
ahoj kači.. už jedno zdravé máš, tak si o krok napřed :grinning:
25. zář 2008 v 15:08  • Odpověz
Saharka tak ty si snažilka,držím aplce,aby ste už čoskoror tehulkovali :wink:
25. zář 2008 v 15:09  • Odpověz
Šári, tak to je skvělé :grinning: nejezdila jsi taky někdy na srazy?? V Bolce nebo v Praze na výstavy?
25. zář 2008 v 15:09  • Odpověz
Nejsi hrozná....vůbec ne....jsi krásná snažilka :grinning:
25. zář 2008 v 15:11  • Odpověz
ahojky...tak jsem se přidala... jsem tu... teda to počasí mě fakt :-! jeto hrůza... jsem si nemohla vzpomenout na svoje přihlaš. jméno.. už sem tu totiž zaregistrovaná byla..teda na beremese.cz ale to je už dlouho...Tak jak pak se máte? :wink:
25. zář 2008 v 15:12  • Odpověz
Luci, nejezdila...Mám ji sice papírovou, ale neprošla by bonitací...Má předkus...Ale to nevadí, pro mě je stejně ten nejkrásnější pejsek..Je pro mě takový předvoj před miminkem...hihi...Jsem zvědavá, jestli se někdy mimčo zadaří a narodí, tak jestli bude žárlit...
Hmm....už se blíží půl čtvrtá...jdu na gyn...bude mě dělat nějakou folikulometrii nebo co...a mrkne, jestli ta má luteální fáze není zase až moc krátká a tak..je fajn, že se stará...dám poctivě vědět zítra, jak jsem dopadla..Adminek doporučoval Utrogestan..tak jsem zvědavá, co ten můj doktor dneska na to....
25. zář 2008 v 15:15  • Odpověz
Vítej Simonko !!!!! Máme se zataženě...skoro deštivě....ale bude jasno...o víkendu...a až budeme těhotnéééé... :grinning:
25. zář 2008 v 15:16  • Odpověz
já těhu jsem..a už si přeju aby to bylo za mnou... už chci mít mimčo hezky doma... :grinning:
25. zář 2008 v 15:17  • Odpověz
saharka..aj ja som brala Utrogestan(aj teraz beriem na podporu tehu).
Norm.LF je okolo 10dní najmenej..myslím,že to máš ešte ok.Utrogestan ti to trocha pomení..ja som mávala vždy 30dnové cykly,potom som brala 3mesiace Utroš a všetko sa mi nejako divne posunulo..ovulka skor,kratší cyklus..
Tak držím aplce a tu ešte niečo máš:
Folikulometrie je ultrazvuková metoda prokazující ovulaci.
Provádí se většinou vaginální sondou, ale pokud jsou vaječníky ''dobře vidět'', může se provádět i přes břicho. Tato ''průhlednost'' většinou souvisí s typem postavy, ale není to vždy podmínka, i u štíhlých žen může být problém s vyšetřováním přes břicho.

Většina gynekologů si vás na první vyšetření pozve 9. - 12. den cyklu, tedy před předpokládanou ovulací. Na ultrazvuku (UZ) se ukáže černá kulička - malá cysta - folikul, podle jehož velikosti lékař posoudí dobu, kdy by mohlo dojít k ovulaci. Folikul roste cca 1-2 mm za den a k ovulaci dochází, pokud dosáhne 18-30 mm.

Po ovulaci se v břišní dutině na UZ objeví malé množství tekutiny a také se změní nález na vaječnících, protože se folikul změní ve žluté tělísko. U 1/3 žen žluté tělísko není vidět, u 1/3 vypadá jako menší a lehce vyfouklý folikul s nerovnou stěnou a následně se z něj stane větší cysta (stále je to žluté tělísko) asi kolem 2-3 cm, u 1/3 je žluté tělísko našedlé, nepravidelného tvaru.

Při anovulaci jsou vaječníky buď úplně bez folikulů, nebo jich tam může být více, ale jejich velikost je jen do 10-12 mm a dále nerostou. Proto je při tomto nálezu důležitá kontrola v odstupu několika dnů, kdy se potvrdí, jestli folikul roste a chystá se k ovulaci, byť opožděně, nebo zda nález zůstává stejný a jedná se doopravdy o anovulační cyklus.

zdenik
25. zář 2008 v 15:17  • Odpověz
Šari - tak my jsme totálně bez papírů, ale my tam měli právě srazík nepapírových.. a měli jsme kolem sebe více zvědavců než u výstavních kol. byla vždy sranda.

m.simonka - jsi to ty, Simča z těhu???
25. zář 2008 v 15:21  • Odpověz
Zdeníku, tak to je naprosto vyčerpávající odpověď...já mám ale LF jen cca 6-7 dni od ovulky k MS..někdy ani to ne...No...nebudu předcházet, uvidím u dr....
25. zář 2008 v 15:22  • Odpověz
Luci..jo jo to jsem já... :grinning:
25. zář 2008 v 15:23  • Odpověz
Simčo, koukala jsem na tvé album, moc krásné fotečky...a také na těhu testy...tys dělala první už 8 DPO ???
25. zář 2008 v 15:23  • Odpověz
hihi..zrovna si čtu rady od zkušené maminky těm nastávajícím.. taky tady na koníkovi.. píše tam že si nemáme pořizovat přeb.pult s vaničkou..hihi a já ho mám objednaný a za měsíc mi ho přivezou...no tak to je hustý :sweat_smile:
25. zář 2008 v 15:25  • Odpověz
já ani nevím že tu nějaké fotečky mám... to je už asi dlouho... se musím pak mrknout..kde že si je našla? :stuck_out_tongue_closed_eyes: jojo už takhle brzo..
25. zář 2008 v 15:26  • Odpověz
Simi, kde máš fotky??? mě toneukazuje u textu foták, že máš album.. a teda.. ty myslíš i na takové věci :slight_smile: tak doufám, že tam fotíš, co pořizuješ :grinning:
25. zář 2008 v 15:27  • Odpověz
ještě to nefotím..ale určo budou fotečky... ale až nám ho konečně vrátí z reklamačky :angry:
25. zář 2008 v 15:28  • Odpověz
saharko... kde mám ty fotečky?já teda vůbec nevím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. zář 2008 v 15:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.