• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Snad je OK...já tu sedím od sedmé a docela to dnes utíká...zítra se mi vrací manžel z Ruska, asi jenom na týden, na jednu starnu se děsně těšíma na druhou si říkám, hlada prádla, žehlení, všude se budou válet ponožky, hrníčky atd...takhle sem si sama hospodařila skoro 3 týdny :slight_smile:) :grinning:
Ti závidím, že máš zítra volno...budu držet palečky ať je v pondělí vše v pohodě...
manžela asi jedině udobřovat, někdy jsou jak malé děti... :grinning:
16. říj 2008 v 10:43  • Odpověz
Ahoooj holkiiii....jsem tuuu:grinning:....jsem dneska měla nějakou práci..a včera jsem nebyla vůbec po té koňské injekci, co jsem dostala...ještě teď mě bolí zadnice :grinning:
16. říj 2008 v 10:57  • Odpověz
a taky mi doktor včera říkal, ať už do práce nejdu..tak jsem to uvítala...docela bolestivá injekce :frowning2: ...a pak večer mi bylo ještě divně...ale i tak jsem na mišoše vlítla..:grinning:... včera večer jsem si dělala ovu test a vyšel pozitivně, tak nevím, jestli to brát, jako že fosilie nějaká praskla nebo ne....to se uvidí...
16. říj 2008 v 10:59  • Odpověz
včera mi před tou injekci dr.dělal tu fosikulometrii a měla jsem tam 2.asi tak 20mm...
16. říj 2008 v 11:01  • Odpověz
No a najednou tady nejsteeeee :confounded: :frowning2: :pensive:
16. říj 2008 v 11:01  • Odpověz
ahoj holky,
posílám pozdrav z Luhačovic :grinning: počasí nic moc, ale aspon neprší. jsem tady trošku znuděná. manžel si užívá procedur a já dopoledne ležím a čtu si. venku sedět nejde :confounded: tam bych zmrzla. Dominovi se tu nelibí - pořád kope a to tak moc, že mě to i budí. i manžel se divil. to břicho totálně naskakuje. jsem se včera tak přesladila, že jsem trpěla o 106, takže asi začíná dietka :angry: v úterý jdu totiž na testy na těhu cukrovku :grinning: no a taky plná penze mi vůbec nesvědčí. snídaně se přežeru a hned je oběd. cccc.
bazének si neužívám. má jen 29st. to bych zmrzla. tak když vypnout vířívku, lezu do toho malého bazénku, ten má 34st :wink: vypadám jak magor :grinning:
holky papejte tabletky, Šari, at má Mišoš hodně sil na tebe :grinning: a já se zase připojím...

Jani, musím si dohledat, co jsi nakonec dostala k těm narozeninkám :sunglasses:
16. říj 2008 v 11:24  • Odpověz
Jééé ahojky Luci, konečně tu někdo je...Já když tu nejsem, tak se to tu rozjede, a když příjdu, tak nikde nikdo...
Tak ty si takhle užíváš...jojo, já bych také asi nevlezla do studeného bazénu..
Jojo, včera jsme se snažílkovali, i když byl miláček unavenýý :slight_smile:...

Jani, také jsem zvědavá, co jsi dostala k narozkám, mám pocit, že jsem to nikde nevyčetla...
16. říj 2008 v 11:32  • Odpověz
Ahojík holky,tak jsem často chodila na ovulacnitest.cz a tam jsem našla odkaz,kde se všechny nacházíte... :slight_smile: Můžu se přidat?Řadím se mezi snažilky-sice ne o první mimi ale o druhé...V uterý jsem si vzala poslední tabletku Clostilu,tak jsem zvědavá jestli zabere...A taky tady hledám Janu K. :sweat_smile: Jano,kdybys jsem nakoukla tak já jsem ta Ala... :dizzy_face:
16. říj 2008 v 11:52  • Odpověz
ahoj majkli. tak to bude Jana ráda, že tady budou dvě Clostilky :grinning: a brala jsi to poprvé???

Šari, jen jsem se přesvědčila že na podzim už na dovolenou nechci jet :confounded: chybí mi sluníčko. Tomáš mi říkal - však je 14st tak si jdi ven číst.. pako :grinning:
16. říj 2008 v 11:56  • Odpověz
Zdravím tě Álo....vítej...

Luci...no jo no, chlapi... :unamused: Jdu na obídek... Kdyby jsi tu už nebyla, tak tu dovču přežij a užij co nejlépe..páčko..
16. říj 2008 v 11:58  • Odpověz
Nazdar, holky zatím jsem totiž nedostala nic :angry:
měla jsem si jít v pondělí vybrat naušnice...super,mám jich sice mraky, ale nějaké to bílé zlato se hodí vždycky, loni to měl být řetízek,taky nic...no a tušila jsem nějakou kulišárnu,tak ta se nekonala,latex nebyl :grinning:
ale manža se v neděli s prominutím nasral, když se mi nemohl dovolat, bo mi neustále umírá baterie v telefonu,tak že k narozkám dostanu novej....a to je důvod, proč se spolu nebavíme...doslova mi řekl: vyber si nějakej telefon,já ti ho koupím,tak já neustále hledám rezence na telefony,protože kdybych si ho kupovala sama,tak vezmu ten nejlevnější, ale za šestku se můžu pořádně rozšoupnout :grinning: no jenže, MArtin se mi snaží vnutit nějaký véčko, což já nechci a když jsem si telefon vybrala, tak mi řekl, že se mu nelíbí... :angry:
a nakonec to dopadlo tak, že taky nemusím dostat nic...potvora jedna :angry: :angry:
ale kytku jsem dostala nádhernou...aspoň něco....

Luc to je super že se nám hlásíš z dovolené...já tady zítra nebudu,tak se ani nebudu moct připojit, ale na to jsem skoro zapomněla, manža mi dává dohromady počítač a včera už jel,tak budu mít brzo svůj vlastní, snad...
16. říj 2008 v 11:58  • Odpověz
Jé ahoj Ali...konečně se zadařilo připojit,já koukám že zde máme novou snažilku a ona Alice :grinning:
já beru poslední tabletku Clostilu dnes večer a pak jsem zvědav co se bude dít :grinning: :grinning:
16. říj 2008 ve 12:00  • Odpověz
Teda šáro,já se tak rozkecám a ty jdeš na oběd...já už byla...měla jsem kuřecí játra a brambory..od maminky,jak jinak :grinning:
včera jsem dovalila do práce dort a salát...tak jsem na prasknutí ještě od včera, šéfka dovezla pizzu,teda čtyři, tak jsme se pěkně v práci nadlábli :grinning: :grinning:
ještě že tady máme aspoň jednoho chlapa, chudák musel dojíždět zbytky...
16. říj 2008 ve 12:02  • Odpověz
Jani tak to je super s tím PC :grinning: aspon to je pozivitivní. no a mobil - já jsem ta, co každé dva roky využívává levnějšího mobilu u paušálu. a ted se mi tak nechtělo měnit mobil, že ten novej je stále zabalený v krabičce a já stále používám starý :o) teda dva roky, takže jako nový. a je to Nokia véčko a je můj miláček :grinning: ty recenze ti nezávidím. já jsem hlavně ujetá jen na Nokii tak se hůře vybírá :grinning:

mě taky čeká oběd. dnes jsem si nemohla vybrat. tak vím že bduu mít hranolky a k tomu si naberu kupu salátu. zítra jsme si i oběd odhlásili. nemohla jsem si vybrat - byli tam hlavně ryby a tak jdeme do restauračky.. nam.. to se těším :grinning:
16. říj 2008 ve 12:13  • Odpověz
Ahojky, zdravím do Luhačovic :slight_smile:)

Šári: To zní nadějně, budu držet palečky, ať to vyjde a potvory "fosikuly" prasknou :slight_smile:)

Janca: Přijde mi, jak kdybys popisovala mého manžela, občas je hrozná slibotechna...prostě bych mu řekla, že to bude Tvůj mobil a hotovo :slight_smile:
16. říj 2008 ve 12:21  • Odpověz
Já mu to taky říkala, že bude můj...hrůza...já taky dřív měla Nokie, ale pak jsem si koupila Sony Ericsson a neměnila bych...a jak píše Luc,taky využívám levnější nabídky každé dva roky k paušálu a letos mi to vyšlo tak skvěle,že telefon koupený před dvěma roky,byl od začátku poruchovej,tak byl dvakrát na reklamaci a tak jsem si říkala, že když ho dám pak třeba potřetí, že si řeknu o novej a on ta mrcha vypověděl službu 14 dní po uplynutí záruky...tak mi ho opravil strýc :grinning:
Šárko,ta injekce tak hrozně bolí??? Našla jsem tady i nějakou diskuzi, něco jako kdy jste otěhotněly po pregnylu, ale nestihla jsem ji pročíst...ty jo,hlavně ale aby ta bolest k něčemu byla...a jak to budeš mít teď?? Budeš brát ten Duphaston nebo co to bylo a když to tenhle měsíc nevyjde,tak příští nanovo??
Ty jo tolik otázek :grinning: :grinning:
Jo Álo koukala jsem na těhu testu, že jste se včera taky snažilkovali :grinning:
holky jetli budete těhule dřív jak já, tak dostanete na zadek :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2008 ve 12:48  • Odpověz
No jooo, jsem si mohla myslet, že odejdu na oběd a tady se to zase rozjede... no, jsem nadláblá kuřátkem, tak je mi hej...
Jani, ta samotná injekce docela bolela..i mi to říkala sestra, že bude bolet..no a pak mě bolela půlka zadku..a večer jsem zkoušela ovu test a vyšel pozitivně..no a pak jsme se snažílkovali, tak se uvidí..jinak prý ten dufík mám klidně začít brát ten 16DC, což bude někdy v úterý příští týden..zatím mě jen bolí dneska docela záda a břicho...se cítím taková nafouklá..hmm, jen doufám, že si to nevsugerovávám..(to je slovo :-/) V pondělí mám zase jít na fosikulometrii, jestli už tam nejsou pinpongáče...:grinning:...

Tak telefony jooo...já jsem teda také používala vždycky jen Nokii, s ostatníma bych to asi už neuměla..a mám to dobrý v práci mám služební..a jinak kvůli rodičům, že mají jiný tarif mám ještě soukromý, ale taky nokii...
16. říj 2008 ve 13:18  • Odpověz
ty jo, hele a neříkala jsi že tam ty fosikuly byly dvě??? a neměla jsi dvě i minulý měsíc,to budou dvojčátka :grinning: :grinning: je to jasný...
v pondělí jdu taky na fosikulometrii :grinning: já jdu hned v 7.15, tak na tebe budu myslet...jsem zvědavá, zatím nemám žádný bolesti,jenom v to úterý, ale Ála psala že ji bylo blbě až to dobrala, tak uvidíme...Fuj, právě jsem sežrala asi půl kila hroznů no možná kilo :grinning: už teď jsem jak balon :grinning:
16. říj 2008 ve 13:26  • Odpověz
Jojo byly videt dve velke..jinak nejaky maly...a minuly mesic byly na obou vajecnikach take dve velky...jééé, kéž by to byly dvojčátka..to by bylo super..to jsem si vždycky přála, i ten můj...no, je pravda, že babička měla dvojčátka, ale umřely ji po narození..tak to v rodině trošku je...
Heleeeď...nejíš ty hrozny záměrně...abys jako dodávala nějaký kuličky-fosikuly :grinning:...
Já půjdu v pondělí asi až odpoledne..protože přes den tam je šíleně ženských...a nechce se mi tam zase čekat a nebýt v práci..už teď je to všem nějaký podezřelý, že jsem pořád u doktora, už tu padla otázka, jestli ta Šárka náhodou není těhotná...
16. říj 2008 ve 13:32  • Odpověz
Gábi: díky moc za palečky... :wink:
16. říj 2008 ve 13:42  • Odpověz
jo,já taky říkala šéfce že jdu v pondělí na Utz, tak na mě taky koukala, jestli něco netajím...tak říkám, že ne...ale už je musím připravovat že možná odejdu,tak ať s tím počítají..mám toho v práci na starosti docela hodně, tak to za včasu musím naučit ještě někoho...
No hrozny už se začínají ozývat...ty jo...to bych z toho m ěla stoterčata :grinning: :grinning:
já jsem si taky říkala, že bych chtěla dvojčátka...ale pak bych chtěla ještě třetí...manža na mě koukal, ale říkal, že proč ne, že to snad zvládneme...já mám teď tři kamošky s dvojčatama...je jich nějak moc :grinning: :grinning:
já jsem naštěstí objednáná,tak tam snad dlouho čekat nebudu a ještě jdu hned ráno...přes den se tam nahrne víc lidí a nějaký akutní případy, tak se to taky posunuje, ale to ráno to snad bude lepší... :grinning:
16. říj 2008 ve 13:43  • Odpověz
jsem teda na tebe zvědavá v pondělí...a to už by jsi měla mít vidět fosikulky?.. :grinning: kolikátý den cyklu budeš?
16. říj 2008 ve 14:01  • Odpověz
tada holky, když by vám to vyšlo oboum najednou a ještě třeba dvojčata, tak to bylo mega :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

dneska nějak nemám čas, musím pracovat...ale už jen hoďku, dneska to balím o půl čtvrté a půjdu s pesanem raději ven...zítra přiléta manža hurááá (to zas bude doma chaos :frowning2: :grinning: )
16. říj 2008 ve 14:28  • Odpověz
Jůůů to se máš...já tu budu konečně poslušně do 6. A co Michal?...Ví o tom, že jsi těhu, nebo to je překvápko???...já bych to teda nevydržela neříct...

Jani, teď jsem četla ve snažilkách, že jedna holka brala Costil a otěhotněla z něho...:slight_smile:)))...
16. říj 2008 ve 14:30  • Odpověz
JJ, ví to...ještě mu chystám překvápko něco ve stylu dopisu jako od mimča a podpis dát těhotenský test, schovám to do dětského oblečení, původně sem chtěla koupit pouze dudlík, ale když už to ví, tak to by bylo o ničem...
16. říj 2008 v 15:07  • Odpověz
A po jaké době se vrací??... :astonished:
16. říj 2008 v 15:09  • Odpověz
jéééé to je krásný....já chci taky dělat překvápka :grinning: ale taky se se Šarikem dočkáme, i Alice :grinning:
já budu v pondělí 11DC, tak by měly být vidět narostlý fosikuly...snad...teda mě by stačila jenom jedna, ale když jich bude víc,tak třeba vyjde aspoň jedna...
Taky občas koukám na diskuze snažilek, ale když tam čtu ty jejich problémy...to jsem oproti nim slabej odvar...ale na ty Clostilky mrknu...
16. říj 2008 v 15:12  • Odpověz
necelých třech týdnech...vypadá to týden doma, pak zase asi poletí...holky nebojte... :wink:
16. říj 2008 v 15:18  • Odpověz
Po třech týdnech??? To bych manžu nepustila ani na záchod, abych si ho užila :grinning: zvlášť když víš, že ti zase odjede...ale ty jsi psala že máš doma pesosa,že??? Tak aspoň máš nějaký spestření dne...já s andulkou na procházky chodit nemůžu :grinning: i když... :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2008 v 15:21  • Odpověz
jj, pesan te´d se mnou spí i v posteli :slight_smile: :grinning: , což zítra asi už nebude...
jedině andulu přivázat za nožičku a hurá na prochajdu :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2008 v 15:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.