• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
jo to bych mohla,akorát bych vypadala jako exot :grinning:
chudák Karel :grinning: :grinning:

naši mají kočku a mamka taky nadává, že se ji v noci nasomruje do postele, a celá se roztáhne :grinning: mamka se tam pak chudák nevleze...
16. říj 2008 v 15:39  • Odpověz
Jééé, chudák andulka...no, já bych to asi nevydržela 3 týdny..i když, když není zbytí...se nedá nic dělat..
Mně třeba chybí jen když jede na noc do Vídně...to už jsem jak bez hlavy :grinning:...
Ty joo, to by bylo super, kdybychom do toho vlítly všechny tři...no, taaak alespoň jednaaa...nebo dvěěě, nebo třiiiii....
16. říj 2008 v 15:39  • Odpověz
to by bylo super, když už nebudu mít žádnou těhuli v okolí, tak aspoň tady...
já jsem taky vždycky nemocná, když manžel odjede někam do pryč...jezdí taky,Rakousko,Německo, Benelux...
Ale teď naštěstí jel dvakrát jenom na Slovensko,tak to byl brzo zpátky... :grinning:
16. říj 2008 v 15:41  • Odpověz
teda začala mě pěkně pálit žáha...a bolí mě břicho... :unamused: :frowning2:
16. říj 2008 v 16:05  • Odpověz
teda Šárko... :grinning: :grinning: že by první příznaky??? No je sice je ještě brzo, ale co kdyby, že :grinning:
16. říj 2008 v 16:06  • Odpověz
ahojky..tak po delší době se k vám přidávám..dneska je tak šeredně že se nudím... :angry:
16. říj 2008 v 16:10  • Odpověz
Jani..první příznaky...ale jen ovulace, myslím...a doufám... už jsem na to připravila mišošiííína...chichi.. :sweat_smile:

hooojky Simi...jak se vede?... :slight_smile:
16. říj 2008 v 16:19  • Odpověz
To nevadí,hlavně že nějaké příznaky máš :grinning:
mě zatím nebolí nic...ale dnes jsem teprve 7DC tak je čas na příznaky ovu...to asi až za týden, ale bříško mě bolí, ale to je z těch hroznů :grinning:
ahoj Simčo,jak se vede?
16. říj 2008 v 16:51  • Odpověz
Ahoj koukám nikde nikdo...no nic, se docela nudím, manžela jsem odvezla do Rudky za klukama a sedím u netu a neustále vybírám ten debilní telefon...
Zítra se za váma nedostanu, tak sem mrknu v sobotu, co jste nakecaly :grinning: a v pondělí dám vědět hned jak dokvačím od doktorky zpátky do práce...Tak se mějte..pa pa :grinning:
16. říj 2008 v 19:52  • Odpověz
Ahojky všem...hezký pátek... :slight_smile:
17. říj 2008 v 09:16  • Odpověz
Ahojky, hezký pátek .... jupííííí...mám tu manžu u sebe v práci :slight_smile: jééééé, jupííííí, uuuuu..už zase pracuje, volá a volá :frowning2:
17. říj 2008 v 09:19  • Odpověz
Jééé...:grinning:...no super...konečně komplet rodinka :grinning:....
17. říj 2008 v 09:26  • Odpověz
Už odjel domu spinkat...jj, kompletní,a le nevím na jak dlouho...
17. říj 2008 v 09:35  • Odpověz
no, tak teď je doma...tak alespoň na chvilku...tak si ho musíš užít... ty jooo... si měřím BT..a konečně dneska po zadání teploty mi fertiilityfriend označil ovulku..no jsem zvědavá..včera mi bylo teda docela blbě..teď už jen doufám, že teploty budou stoupat... :slight_smile:
17. říj 2008 v 09:44  • Odpověz
gábi, koukám, že jsi zadala fotečky...moc pěkný :slight_smile:... :slight_smile:
17. říj 2008 v 09:46  • Odpověz
Šári, večer musí být romantika, na jednu stranu super, když víš, co se děje v těle...držím palečky...
dík...zatímnemám co dávat, maximálně // :slight_smile:))
17. říj 2008 v 09:51  • Odpověz
no jasně...ty první // tam určitě dej :slight_smile:
17. říj 2008 v 10:05  • Odpověz
čau baby,
vy mě štvete s těmi dvojčaty. ty jsem si taky moc přála a tak tajně doufala, že je tam paní doktorka najde a nic :confounded: no tak ale ted už si je přát v budoucnu nebudu :grinning: a mažnel je má v rodině ve velkém. i ve své linii se rodí (i jeho sestřenice). no hlavně, abyste našly co nejdřív dvě čárky :grinning: tohle zdvojení je nejlepší :wink:
Gábi, ty založíl album dřív než já :grinning: já tam mám jen tu jednu fotku ale pořád se chystám tam dát od počátku fotky :grinning: ale nějak mi chybí ten časík. a trošku ti závidím, že máš doma někdy svůj klid. mě už ted jezdí méně manža na služebky. já měla ty dny saa doma moc ráda. ale ty jich máš asi moc a moc.. a co ti dovezl??? :grinning:
zase se odpojuji..papaapap
17. říj 2008 v 10:58  • Odpověz
album sem vytvořila spíš s pesanem, v jiné diskusi na koníkovi se holky na psa ptaly...tak proto mě to donutilo :slight_smile:
Jinak na jednu stranu máš pravdu, že když jsi doma, máš klid a pohodu, doma pořádek atd.. :slight_smile:) :grinning:
zatím ještě nevím, ale doufám, že něco snad jo...nemá to ve zvyku něco vozit, jak jednou říkal přivezou jednou a budeš to vyžadovat neustále :slight_smile:))
17. říj 2008 ve 12:18  • Odpověz
Gábi,....tak Katka porodila ve 12..syna Jakuba... :slight_smile: :slight_smile: To je super....
17. říj 2008 ve 14:23  • Odpověz
Že moc gratuji k mimču, mamče i taťkovi :slight_smile: :wink: ... vše ok?
17. říj 2008 ve 14:52  • Odpověz
Jojo, vše se zdá být ok...mi volala hodinu po porodu...blázen...že prej je nějakej dlouhej :grinning:... chichi, asi po Lukášovi...no, hlavně, že je zdravej...oba...
17. říj 2008 ve 14:58  • Odpověz
Tak já se dneska loučím...je pátek..a u nás se to začíná rozprchávat...tak hezký víkend..a zase příští týden na napísanou... :sunglasses: :slight_smile: :wink:
17. říj 2008 v 17:10  • Odpověz
Ahojky holky...pěkné pondělní ráno...držím palečky, ať se dnes zadaří...
20. říj 2008 v 07:22  • Odpověz
ahoj holky,
kterej blbec vymyslel den pondělí.. to musel být ale..... já bych radši už zase pátek :confounded:
takže dneska čekáme zrpávu od Janči - a jeji fosikulky u doktora, co??? a co Šárka, ta má kdy nějakou zprávičku???? :grinning: ať jsem zase zpět v obraze :grinning:
20. říj 2008 v 08:01  • Odpověz
Ahoj holky, tak se hlásím... :grinning: tak fosikuly jsou dvě, ale paní mudr říkala, že mám být v klidu, ta druhá je menší, takže dvojčatka to asi nebudou :frowning2: ale pokud se tenhle cylus nezadaří, tak ten příští už těch fosikul asi bude víc,tak tam už by to klapnout mohlo :grinning:
Tak den D máme ve čtvrtek, ale mělo by to být odpoledne, ne pozdě večer, no já jsem do 17.00 v práci, tak pak manžu asi znásilním rovnou v autě :grinning: :grinning:
ale už od včerejška je mi hrozně, všechno mě bolí, v podbřišku mě píchá, jak kdybych to měla dostat a vaječníky mě nebolí vůbec, nechápu...uvidíme...
Luc to je hnus co?? Jít po dovči hned v pondělí do práce :angry: já to občas dělám tak, že si vezmu volno i v pondělí a pak jdu od úterka, líp to utíká :grinning: :grinning:
Šárka šla taky měřit fosikuly...
20. říj 2008 v 10:33  • Odpověz
Ahoooj děvčátka....Luciii zdravím opět v pracovním procesu...chybělas´tu.....Jani, gratuluji k fosikulííím.. :grinning: :grinning: To je paráda..že rostou holky jedny...

No a já jsem se teď vrátila ...a dr. mi potvrdil, že mi praskly obě dvě ty fosikule, co jsem tam měla... Takže se uvidí...jestli dostanu mršku nebo ne,...a když ne, tak půjde proces nanovo...od zítřka beru ještě duphaston 10 dní, abych měla normální cyklus a ne kratší jako obvykle...nu...děj se vůle Boží :wink: ...a jestli nééé :angry: :angry: tak budou šlehat blesky !!!
20. říj 2008 v 10:46  • Odpověz
Ahojky tehulky a snazilky od Admina, tak sem konecne mezi vas zavitala...pred par mesici sem byla taky jeste snazilka, ale ted uz sem v 17 tt. Trvalo nam to 9 mesicu, ale musim rict, ze ty posledni mesice sem se uz na to snazeni nejak vyprdla..a ono buch a bylo to, zjistila sem to az v 7 tt! Je to me prvni baby tak sem se chtela jen podelit o par zkusenosti a rad..takze vas vsechny moc zdravim!
20. říj 2008 v 11:36  • Odpověz
ahojky ninousku,ty jsi to zjistila až v 7tt že jsi těhulka?Takže do té doby si se stravovala normálně,a tak.A bejbátko je v pořádku?
20. říj 2008 v 11:53  • Odpověz
tak jsem zpět po cvičení.
Jani, to až tak přesně ty řekne, kdy to asi praskne? a pak se máš přijít ukázat jako Šari, jestli praskli??to je stejně super ta věda.
Šari, gratuluji k prasknutí :grinning: je to posun oproti minule. a kdy budeš mít další zprávy? až s termínem MS? nebo dřív? nebo už za 10dní poletíš na krev???? :sweat_smile:
Jiank dnes jsem dovču původně chtěla, ale pak jsem si říkala, že ji radši budu šetřit. ale jsem tady tak akorát nasraná :grinning:

Ninousku vítej :grinning:

Gag: četla jsem na jiné diskuzi, že víš o těch obrázcích na zed, které se dají přelepovat. já to jednou viděla v ptáku loskutákovi a ted nevím, kde to shánět. nemáš odkaz či název??? budeme dělat krtečky a ty tam přesně ukazoviali. ale vůbec nevím, kde se ptát a tak :grinning:
20. říj 2008 v 11:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.